لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سوده : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم نگار خیلی کار کوتاهیش خوبه رنگش هم حرف نداره من رفتم یه ارایشگاه که خیلی اسم در کرده بود موهامو زرد کردن نگار خانم با سلیقه خودش موهامو رنگ کرد وکوتاهی هم انجام داد همه میگن کجا رفتی خیلی شیکه رنگم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شميم : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شميم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاره ناخنتون عاليه سحر جان ممنون.پيشنهاد ميكنم حتما واسه كاشت ناخن به مركز تخصصي ناخن سحر بريد . نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اتنا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط اتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوسنان من ار سال 87 میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 09123851218 در منطقه 5 ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خيلي وقت بود كه دنبال يه مركز ناخن خوب ميگشتم واقعا از كارتون راضي بودم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر راهله : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط راهله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كف پام خيلى زبر بود.تو مركز ناخن سحر پديكور و پارافين تراپى كردم.كف پام نرم نرم شده.خيلى راضيم.مرسى از سالن سحر نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيمين : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سيمين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ناخنام و كاور كردم.خيلى طبيعى شده.هيچ كس متوجه نميشه ناخنام كاشته.مرسى از سحر جون.ابنم شماره سالنشون ٤٤٩٧٨١١٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط غزاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سعادت اباد ميام پيشتون.واقعا كارتون بو نظيره.خيلى خوشحالم كه مركز ناخن سحر و پيدا كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شکوفه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوستانم برای رمگ ومش کراتین کوتاهی ووو میریم پیش پروانه جون واقعا کارش اخلاقش عالیه 09123851218 در منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام از سال 89 من وتمام خانواده ام مشتری پروانه جون هستیم تمام کاراش عالیه حتما ی بارم شده برید 09123851218 در منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من 13 سال برای همه کارهام میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه حتما برید 44052629=09123851218 در منطقه 5 ی دونه است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا فرهادی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیلا فرهادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 9 سال برای رنگ ومش وکوتاهی ووو میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 44052629=09123851218 منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملیه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ملیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من میتونم بگم پروانه جون نمونه هستن در منطقه 5 امتهان کنید حتما 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره رحیمی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط زهره رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ما خانوادگی مدت 18 سال میریم پیش پروانه جون عالی عالی هستن 44052629= 09123851218 ابوذر در منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وخواهرام 10 سال که برای رنگ ومش کوتاهی تاتو ووو میرم خدمت پروانه خانوم فوق العاده است کاراش 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیندا رحیمی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیندا رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من 13 سال با تمامی خانواده مشتری پروانه جون هستیم فوق العاده است همه کاراش با اطمینان خودتونو بهش بسپارید 44052629=09123851218 بلوار ابوذر هستن منطقه 5 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من مدت 15 سال برای رنگ و مش کوتاهی فر وووو میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه امتهان کنید 44052629=09123051218 ابوذر کاشانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسانه : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط افسانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش نگار خانم های لایت کردم کارشون خیلی خاصه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسانه : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط افسانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش نگار خانم های لایت کردم کارشون خیلی خاصه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ناخنام و تو مركز ناخن سحر كاشت كردم.واقعا عالى.مرسى از طراحى خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ليلى : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ليلى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشن موشون حرف اول و ميزنه.مرسى از سالن سحر و پرسنل خوبشون.برخوردشون عالى نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نيلوفر : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نيلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار مانيكور و پديكور اين مركز عالي.دست و پام خيلى زيب شدن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زيبا : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط زيبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از وقتى دست و پام و پارافين تراپى ميكنم ، پوست دست و پام عالى شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمين : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شمين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسى از مركز تخصصى ناخن سحر.واقعا كارشون عاليه.ناخنام خيلى خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مريم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشن موسون عالي.بعد ١٠ بار اكستنشن اين تنها باري كه راضى بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقايق : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شقايق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امروز دفعه اولم بود ميرفتم مركز ناخن سحر.واقعا كارشون حرفه اى بود .مرسى از برخورد و رفتار خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا حقيقى : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سارا حقيقى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اذين جون ميكاپ عروسيم عااالى شد واقعا ممنونم ازتون 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘اذين جون فقط خواهشا ميكاپ عروسايه ديگه ايم كه از سمت من مى ان رو خودتون انجام بدين 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر چیتگر : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط چیتگر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شما هر رنگی که بگید نگار خانم براتون در میاره واقعا عالین ایشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهیمه : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه سال در این آرایشگاه می روم پیش نگار خانم خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهیمه : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه سال در این آرایشگاه می روم پیش نگار خانم خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پروانه جون کاراش عالیه خصوصا رنگ ومش کوتاهی حتما برید 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان عزیزم من 10 سال برای همه کارهام میرم پیش پروانه جون عالیه کاراهاش امتهان کنید 44052629=09123851218کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفیسه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نفیسه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وخواهرام مدت 3 سال برای انجام رنگ ومش کوتاهی ووو میرم پیش پروانه جون کارش عالیه 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تیلا : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط تیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من نگار خانم عالین فقطم روزهای زوج سالن میان بدون وقت هم قبول نمیکنن به نظرم از حالا وقت بگیرین برای شب عید نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تیلا : بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط تیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من نگار خانم عالین فقطم روزهای زوج سالن میان بدون وقت هم قبول نمیکنن به نظرم از حالا وقت بگیرین برای شب عید نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مشفق : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مشفق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 9سال برای همه کار پیش پروانه جون میرم عاشق کاراشم 44052629=09133851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رويا : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط رويا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امروز با اين سالن و تيم حرفه ايشون اشنا شدم.ناخنام خيلى خوب شده.واقعا راضى هستم.مرسى از مديريت خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيمين : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سيمين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاز ناخنشون عاليه.قيمتاشونم خيييلى مناسبه.حتما واسه كاشت ناخن سالن سحرو انتخاب كنيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام از سال 89 من وتمام خانواده میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه برید حتما 44052629=09133851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 14 سال برای انجام تمامی کارهام میرم پیش پروانه جون عاشق اخلاق وکارهاشم 44052629=09123851218کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر توکلی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من وتمام خواهرام مدت 15 سال مشتری پروانه جون هستیم کاراش عالیه برید وخودتونو بهش بسپورید عالی 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میرزایی : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزان حتما برید کاراش عالیه پروانه جون خوب کارشو بلده من که عاشق کاراشم 44052629=09123851218 نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر راحله : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط راحله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 15 سال برای همه کارهام میرم پیش پروانه جون وای عاشق کاراشم اخلاقشم 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است وای دوستان درست میگن برید وببینید پروانه جون برای موهای شما چه میکنه بینظیره کاراش 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عزیزان من برید حتما برید اگه مشکل پسندید اگه رنگها ولایتهای خاص میخواید کوتاهی جادویی میخواید ووو برید 44052629=09423851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان از سال 87 من برای تمام کارهام میرم پیش پروانه جون بی نظیره کوتاهی رنگ ومشش امتهان کنید 44052629=09123851218 کاشانی ابوذ ر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیندا : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لیندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من 11 سال با خواهرام همگی میریم برای رنگ ومش کراتین ووو پیش پروانه جون بسیار کاراش عالیه 44052629=09123851218 محدوده کاشانی ابوذر هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سودابه : بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سودابه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان من 9 سال برای انجام تمامی کارهام میرم پیش پروانه جون عالیه 44052629=09123851218 کاشانی ابوذر نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميرا : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سميرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسى از دوست خوبم كه اين مركز ناخن و بهم معرفى كرد.كارشون خيلى خوبه.واقعا از كار زيباشون لذت بردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سانى : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سانى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا كار ناخن اين مركز بى نظير.خيلي خوشحالم كه با اين ارايشگاه اشنا شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم : کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط مريم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسي از مر كز ناخن سحر بابت ترميم و طراحى زيباشون.حتما بهتون پيشنهاد ميكنم واسه كاشت يا ترميم ناخن به اين مركز ناخن بريد.من خيلي راضى بودم.مرسى از سحرعزيز٤٤٩٧٨١١٥ نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345678910...آخری
بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالنی مجلل و لاکچری در غرب تهران تجربه نمایید

خدمات فوق تخصصی مو:

انواع کوپ و پیتاژهای ژورنالی با متد روز دنیا
بی نظیر ترین رنگ ولایت های فانتزی ،هافلایت ،سانلایت و ...... با رنگ های آلمانی و ایتالیایی
روشن کردن مو بدون دکلره
هیرکات های روز دنیا 
پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا
شینیون (فشن و کلاسیک )
صافی و فر دائم
گریم و میکاپ فوق حرفه ای
 اپیلاسیون دائم بدن با مواد یکبار مصرف درمحیطی کاملا بهداشتی
اکستنشن مو ( بلند و پر پشت کردن با موهای 100 درصد طبیعی با قابلیت رنگ ، دکلره و فر دائم )
کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
ویتامینه و آبرسانی مو
انواع بافت های مکزیکی ،آفریقایی و ..... همراه با مهره و ابزار
خدمات مژه ( کاشت و اکستنشن )
میکاپ تخصصی به همراه اموزش میکروبیلدینگ وپاک کردن طرح های قدیمی رنگ ومش هیرکات 

خدمات فوق تخصصی ناخن :

خدمات فو ق تخصصی ناخن با ظاهری طبیعی و مقاومت 
کاشت و ترمیم ( پودر ، ژل ، میکس ، کاور )
مانیکور و پدیکور

برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید

ادرس:
ایت الله کاشانی- بلوارفردوس

شماره تماس:44052629 -09123851218

بهترین رنگ و مش کار در غرب تهران  ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶

توسط بانو محمدیان با 10 سال سابقه درخشان

ارائه و آموزش برترین خدمات کار با مواد

تکنیک های جدید هالیوودی (آمبر سامبر بالیاژ_ هایلایت_لولایت-سانلایت_رنگ های فانتزی)

پاک کردن به روش ریمو از روی موهای مشکی و شرابی با بهترین مارک ریمورها

کار با مواد کراتینه،بوتاکس با مواد فوق تخصص برای موهای آسیب دیده

انواع کوپ و هیرکات ژورنالی و اروپایی و براشینگ حرفه ای

انجام خدمات هاشور ابرو وخط لب خط ،چشم و پاک کردن تاتو های قدیمی و  میکروپیگمنتیشن

آموزش صفر تا صد کلیه خدمات رنگ و کوپ

برای دیدن نمونه کارها اینجــــــــــــــا کلیک کنید

نگار بیوتی در محدوده غرب تهران

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ 

بهترین مرکز تخصصی عروس، سالن زیبایی آذین با 30 درصد تخفیف افتتاحیه

شب روياهايه خودرا با گريمور نمونه تهران خانم اذين تجربه كنيد

گريم وميكاپ عروس با پيشرفته ترين وجديدترين متد روز دنياشامل ارايش سه بعدى شيشه اى لبنانى اروپايى به همراه كانتورينگ

عروس سرايه اذين مفتخر است كه به شما عزيزان ارايش فيكس ٢٤ ساعته را ارائه دهد

سالن زیبایی آذین بهترین سالن زیبایی درغرب تهران

رنگ ومش هاى فوق حرفه اى با مواد ايتاليايى واسپانيايى

ارائه خدمات هايلايت ، بالياژ، آمبره، مووى لايت 

احياى مو به روش بوتاكس ، ريباندينگ، كراتين، ارژنين تراپى

پاك كردن موى مشكى و شرابى بدون اسيب رساندن به مو

ارائه خدمات ناخن ، اكستنشن، كوپ واصلاح و ابرو

با مدیریت سرکار خانم  آذین فتحعلی

آدرس: اتوبان ستاری،روبروی مجتمع تجاری کوروش،نبش بن بست انصاری،پلاک88،طبقه 2،واحد4

شماره های تماس:  44090771– 09128085374

سالن زیبایی غزل مرکز تخصصی 4 لاین تراپی در غرب تهران 4426086

تمامی خدمات برای مشتریان جدید با تخفیف ارائه می شود.

ارائه کلیه خدمات:

- اکستنشن مژه و اکستنشن مو

- کاشت ناخن

- میکروپیگمنتیشن

- رنگ و مش تخصصی

- خدمات وی آی پی عروس

در سالن زیبایی غزل توسط متخصصین با تجربه انجام می گیرد.

برای دیدن نمونه کارها روی لینک ذیل کلیک کنید:

www.dabi.ir/ghazalbeauty

شماره تماس: 02144260868 و 09120301077

آدرس:  ستارخان - بعد از فلكه اول صادقيه - خسرو جنوبي كوچه ٢٣ غربي ( اسدی ) - پلاك ٨ سالن غزل

مینا: کسی آرایشگاه خوب میشناسه تو غرب تهران؟

الهه: بله عزيزم من ميشناسم هم سالن خوبیه هم خدماتش  خیلی خوبیه و قيمتشم واقعا مناسبه ، من خيلى وقته ميرم  اين سالن  برخوردشون با مشترى خيلى خوبه

نسترن: کار اکستنشن و  دیزاین ناخنشونو من خیلی دوست دارم  و راضی ام موادی که استفاده میکنند واقعا اصل و خوبه.

مریم: در مورد كارايي كه ميخواهى انجام بدي خيلى خوب بهتون مشاوره ميدن و مسير رفتش خيلى خوبه از تمام اتوبانها  راه داره😊

رها: من مدتها دنبال يه جاى خوب ميگشتم كه مژه  كاره خوبى  داشته باشه كه مژه هام اسيب نبينن اين سالن تصمينى اين كارو انجام ميده

شیوا: من يه جايي توى غرب ميخوام كه كار براشينگش  خوب باشه واقعاً خوب باشه  و قيمتشم مناسب باشه كه حد اقل ٢ روز بمونه؟؟؟  
كسى ميشناسه كه راهنماييم كنه؟ممنون ميشم

آرزو: سالن مهتا اين كارو   انجام ميده من خودم چند وقت بود دنبال يه  همچين جايي ميگشتم خيلى قيمتش خوبه و تا نرى حموم يعنى تا وقتى اب نخوره  ميمونه  من واقعاً راضى بودم

سحر: دوستانيكه واقعاً دنبال يه جاي خوب ميگردن براى اينكه بتونن خدمات خوبى  بگيرن  من سالن زيبايي مهتا بهشون معرفي ميكنم

سالن زیبایی مهتا : 44495442 و 09121267033

آدرس: پونک، میرزابابایی، عدل شمالی، برج نگین، جنب اتوکلاسیک، سالن مهتا

بهترین سالن زیبایی منطقه 5 - سالن تخصصی میکروپیگمنتیشن شفق طلایی

انجام کلیه خدمات آموزشی و آرایشی با بهترین مواد توسط خانم حسین زاده مربی ومدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با سابقه درخشان
ارائه خدمات و آموزش میکروپیگمنتیشن و آرایش دایم با مجوز رسمی کانون کشوری و سازمان فنی و حرفه‌ای 
طراحی متناسب با فرم چهره و رنگهای استاندارد آمریکایی 
هاشور ابرو ، سایه ابرو، خط چشم دائمی، بن مژه، سرمه چشم، خط لب دائمی، هاشور لب، رژلب، حجم سازی لب 
اکستنشن مژه کاملاً طبیعی بدون آسیب رساندن به مژه
فرمژه دائمی
جدیدترین کوپ های ژورنالی متناسب با چهره شما
رنگ و لایت های فانتزی 
کراتین تراپی سرد و گرم برای احیای مو های آسیب دیده

پیج اینستا گرام
Micro.hosseinzadeh.sh

شماره هماهنگی  09121974720
44666524

نشانی : شهرک اکباتان

لطفاً برای دیدن نمونه کارها روی لینک زیر کلیک کنید 
عروس سرای تخصصی و سالن زیبایی مریم رمضان تخصصی ترین دپارتمان میکاپ و شینیون درغرب تهران

زیر نظر برترین گریمورهای غرب تهران به سبک های اروپایی، کلاسیک، محو بادوام 72 ساعته با ارئه آلبوم قبل و بعد ( دارای پارکینگ اختصاصی )
خدمات فوق تخصصی مو
- انواع کوپ و پیتاژ های ژورنالی با متد روز دنیا
- بی نظیرترین رنگ و لایت های فانتزی، هافلایت، سانلایت و ... با استفاده از اولاپلاس
- روشن کردن مو بدون دکلره
- پاک کردن رنگ های تیره و شرابی بدون دکلره
- براشینگ های مجلسی با ماندگاری بالا 
- شینیون ( فشن و کلاسیک )
- صافی و فر دائم و بوتاکس مو - آرژامین تراپی
- کراتینه تخصصی جهت احیای موهای آسیب دیده
- ویتامینه و آبرسانی مو
- انواع بافت های مکزیکی، آفریقایی و ...
- با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به مو را در سالن مریم رمضان تجربه کنید.
خدمات فوق تخصصی اپیلاسیون
- اپیلاسیون به روض پیشرفته و 100 % گیاهی
- اپیلاسیون معمولی با کمترین درد
- وکس صورت و گردن کاملا حرفه ای
- کابین مجزا و بهداشتی با وسائل یکبار مصرف
خدمات فوق تخصصی ناخن
ارائه جدیدترین و تخصصی ترین خدمات ناخن شامل: 
- کاشت، پودر، ژل، میکس
- فرمر، مرمریت، نئون
- استیندگس نمازی و 
- موزاییکی 

شماره تماس و آدرس:
فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس،  جنب خیابان ولیعصر روبه روی زمین اسکیت، پلاک 42، طبقه پنجم، واحد9
44052578 و 09128633808

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

سالن زیبایی سحر بهترین سالن زیبایی غرب تهران و تخصصی ترین مرکز کاشت ناخن و فیش اسپا 

با ارایه 20 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان عزیز

ارایه کلیه خدمات آرایشی بصورت کاملا حرفه 

انتخابی مطمئن برای مشتریان گرامی مشکل پسند.

خدمات تخصصی تاتو: میکروپیگمنتیشن، میکروبیلدینگ و هاشور، کرک، حجم دهی و برجسته کردن لب و اصلاح لب شکری و رژلب تاتو، خط چشم و خط مژه

مرکز تخصصی ناخن: پودر، ژل، میکس، گریم، بیبی بومر

انواع دیزاین های 2017، پدیکور حرفه ای، فیش اسپا
جدیدترین مدل های رنگ و مش: لایت به سبک بالیاژ و آمبره با مواد اولایلکس
آرایش ماندگار با بهترین برندهای MARY KAY، ESTEELAUDE،
جدیترین کوپهای فانتزی
اکستیشن حرفه ای مو: (رینگ، کراتین، لیزر)
اکستیشن حرفه ای مژه: کاشت مژه، فرمژه دائم، لیفت مژه
شینیون های مدرن و کلاسیک

انجام فیش اسپا:

از فواید دکتر ماهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:                                                                                                               
1-روش جدیدی برای از بین بردن کک و مک، درمان خشکی پوست، ترک پوست، شفاف کردن پوست، التهاب های مزمن پوستی یا اگزما و ... می باشد.                                                                                                                                                                 
2-لایه برداری  و تمیز کردن بدن                                                                                                                                       
3-میکرو ماساژ                                                                                                                                                           
4- بهترین راه از بین بردن استرس و تنش                                                                                                                           
5- این ماهی با تحریک نقاط طب سوزنی  و نقاط حساس رفلکسی را آزاد می کند. گردش خون در نقاط فوق در طول درمان افزایش می یابد   
و.................

آدرس و شماره تماس ها: بلوار فردوس شرق - آیریک سنتر شمالی - طبقه 2 -واحد19 ---  44978115 -021   تلفن همراه : 09124496695
لینک سایت: http://www.dabi.ir/sahar
جمعه 24 آذر ماه 1396
سوده

تاریخ درج: جمعه 24 آذر ماه 1396

بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶ به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه،ناخن کار غرب محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به نظرم نگار خیلی کار کوتاهیش خوبه رنگش هم حرف نداره من رفتم یه ارایشگاه که خیلی اسم در کرده بود موهامو زرد کردن نگار خانم با سلیقه خودش موهامو رنگ کرد وکوتاهی هم انجام داد همه میگن کجا رفتی خیلی شیکه رنگم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین رنگ و مش کار تهران ۰۹۳۶۵۳۹۴۰۰۶

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 آذر ماه 1396
شميم

تاریخ درج: جمعه 24 آذر ماه 1396

کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شميم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

كاره ناخنتون عاليه سحر جان ممنون.پيشنهاد ميكنم حتما واسه كاشت ناخن به مركز تخصصي ناخن سحر بريد .
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 23 آذر ماه 1396
اتنا

تاریخ درج: پنجشنبه 23 آذر ماه 1396

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط اتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام دوسنان من ار سال 87 میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه 09123851218 در منطقه 5 ابوذر
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 23 آذر ماه 1396
سمانه

تاریخ درج: پنجشنبه 23 آذر ماه 1396

کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خيلي وقت بود كه دنبال يه مركز ناخن خوب ميگشتم واقعا از كارتون راضي بودم ممنون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 22 آذر ماه 1396
راهله

تاریخ درج: چهارشنبه 22 آذر ماه 1396

کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط راهله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من كف پام خيلى زبر بود.تو مركز ناخن سحر پديكور و پارافين تراپى كردم.كف پام نرم نرم شده.خيلى راضيم.مرسى از سالن سحر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 22 آذر ماه 1396
سيمين

کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سيمين به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من ناخنام و كاور كردم.خيلى طبيعى شده.هيچ كس متوجه نميشه ناخنام كاشته.مرسى از سحر جون.ابنم شماره سالنشون ٤٤٩٧٨١١٥

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 22 آذر ماه 1396
غزاله

کلینیک تخصصی کاشت ناخن سحر همدم 44978115 و 09124496695 به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایش عروس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط غزاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از سعادت اباد ميام پيشتون.واقعا كارتون بو نظيره.خيلى خوشحالم كه مركز ناخن سحر و پيدا كردم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 آذر ماه 1396
شکوفه

تاریخ درج: سه شنبه 21 آذر ماه 1396

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شکوفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و دوستانم برای رمگ ومش کراتین کوتاهی ووو میریم پیش پروانه جون واقعا کارش اخلاقش عالیه 09123851218 در منطقه 5
نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 آذر ماه 1396
بهاره

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام از سال 89 من وتمام خانواده ام مشتری پروانه جون هستیم تمام کاراش عالیه حتما ی بارم شده برید 09123851218 در منطقه 5

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 آذر ماه 1396
پریسا

بهترین سالن زیبایی غرب تهران سالن زیبایی پروانه با 20 درصد تخفیفات ویژه به عنوان بهترین ارایشگاه زنانه و مرکز رنگ و مش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام دوستان من 13 سال برای همه کارهام میرم پیش پروانه جون کاراش عالیه حتما برید 44052629=09123851218 در منطقه 5 ی دونه است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه نقاشی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 شهریور سال 1396
بوسیله احمدی
1 191
بهترین آموزشگاه آیلتس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 113
بهترین آموزشگاه توریسم بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 242
بهترین آموزشگاه هتلداری بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 212
بهترین آموزشگاه گردشگری بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 257
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 186
بهترین لوازم قنادی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 297
بهترین مرکز اجاره خودرو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 328
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 351
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 245
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 269
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 216
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 257
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 254
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 293
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 317
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 259
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 323
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 301
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 314
بهترین پزشکان عمومی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
شنبه 18 آذر سال 1396
بوسیله رعنا نادری
1 302
بهترین متخصصین ریه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 292
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 262
بهترین متخصصین قلب و عروق بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 245
بهترین روانپزشکان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 292
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 278
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 277
بهترین پلاستیک فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 284
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 321
بهترین کلانتری و اداره پلیس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 224
بهترین دفاتر پست بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 252
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 476
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 257
بهترین هتل ها و اقامت گاه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 271
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 289
بهترین نگارخانه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 280
بهترین کتابخانه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 301
بهترین تئاتر و تالار نمایش بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 278
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 273
بهترین دادسراهای بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 264
بهترین ادارات و سازمان های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 229
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 274
بهترین مساجد و حسینیه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 306
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 244
بهترین دکوراسیون داخلی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
شنبه 4 دی سال 1395
بوسیله جلال محمدي
2 764
بهترین فرش فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 272
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 264
بهترین سمپاشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 229
بهترین شعبات مهر اقتصاد بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 279
بهترین شعبات بانک سینا بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 325
بهترین شعبات بانک سامان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 307
بهترین شعبات بانک پاسارگاد بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 247
بهترین شعبات بانک پارسیان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 291
بهترین شعبات بانک شهر بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 290
بهترین شعبات بانک صادرات بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 225
بهترین شعبات بانک ملت بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 266
بهترین شعبات بانک ملی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 246
بهترین پمپ بنزین های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 256
بهترین بیمارستان های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 268
بهترین فروشگاه های شهروند بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 228
بهترین صرافی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 334
بهترین موبایل فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 230
بهترین پزشکان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 آبان سال 1396
بوسیله کرمانی
2 362
بهترین آموزشگاه های رانندگی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 232
بهترین گل فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 304
بهترین بانک های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 280
بهترین بیمه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 24 آبان سال 1396
بوسیله علی
2 309
بهترین دفاتر اسناد رسمی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 336
بهترین ابزار فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 303
بهترین کارواش های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 288
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 212
بهترین لوازم التحریری های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 308
بهترین خدمات کامپیوتری بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 243
بهترین کافی نت و گیم نت های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 269
بهترین تاسیساتی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 278
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 365
بهترین کیف و کفش فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 261
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 323
بهترین خشکشویی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 302
بهترین خرازی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 317
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 252
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 245
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 275
بهترین نانوایی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 299
بهترین سوپرهای میوه و سبزی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 280
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 271
بهترین مراکز خدمات نظافتی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 374
بهترین مراکز زیبایی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
یکشنبه 19 آذر سال 1396
بوسیله مهتاب
1 238
بهترین مراکز ماساژ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 403
بهترین دارالترجمه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 272
بهترین مزون های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 395
بهترین تعمیرات مبلمان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 310
بهترین امداد خودروهای بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 292
بهترین باشگاه ورزشی رزمی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 420
بهترین عطاری های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 355
بهترین پزشکان متخصص اطفال بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 381
بهترین مراکز سیسمونی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 316
بهترین مراکز مبلمان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 359
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 234
بهترین چاپخانه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 348
بهترین تابلوسازی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 476
بهترین مراکز روانشناسی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 313
بهترین تعمیرگاه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 285
بهترین لوازم یدکی خودرو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 460
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 288
بهترین آژانس های مسافرتی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 342
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
شنبه 25 آذر سال 1396
بوسیله رضایی
7 1538
بهترین متخصصین پوست ومو بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 246
بهترین پزشکان متخصص چشم بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 300
بهترین کلینیک های لاغری بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 345
بهترین داروخانه های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 239
بهترین پیک بادپای بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 364
بهترین باربری های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 374
بهترین قالیشویی های بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله هدا ربیعی
1 662
بهترین آرایشگاه مردانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 26 مرداد سال 1393
بوسیله مینا شاه بیگ
10 23545
goodfriend
جمعه 24 آذر سال 1396
بوسیله سوده
244 152231
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4143
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 4 بهمن سال 1393
بوسیله سامان مقدم
11 21567
بهترین عکاسی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 مرداد سال 1395
بوسیله سارا سلیمانی
4 9730
بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 4 بهمن سال 1393
بوسیله صفورا.م
22 30457
بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 2 آبان سال 1390
بوسیله مريم
2 11376
بهترین خواروبارفروشی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2033
بهترین تره بار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2369
بهترین پارک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 بهمن سال 1390
بوسیله Hootan Rajabi
1 5855
بهترین تاکسی سرویس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 فرودرین سال 1396
بوسیله رضا معتمدی
4 5711
بهترین رستوران بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 18 اسفند سال 1391
بوسیله Farfar
4 17872
بهترین تالار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 آذر سال 1396
بوسیله جهانگیری
13 7754
بهترین کافی شاپ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 2 تیر سال 1390
بوسیله تمنا
1 14441
بهترین قهوه خانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2683
بهترین سفره خانه سنتی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 7422
بهترین سینمای بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 4341
بهترین استخر،سونا،جکوزی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 مرداد سال 1393
بوسیله star79
5 14334
بهترین مدرسه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله صادقی
3 7404
بهترین مرکز خرید بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 29 آذر سال 1395
بوسیله فرحناز سعدی
3 5559
بهترین مشاور املاک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 مرداد سال 1391
بوسیله نیما ذوالفقار
1 8664
بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
یکشنبه 3 مرداد سال 1395
بوسیله farhangi67
2 8518
بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله