سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سحر رمضانی : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سحر رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین کاشت ناخن بهترین موادودیزاین بهاره درسالن بانوگنجیان نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ندا خوشدست : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ندا خوشدست به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوپ و ابروی خوب فقط بلوارفردوس رعنا جون 44084588 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ونوس : تاکسی سرویس سعید به عنوان بهترین تاکسی سرویس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ونوس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مدرس شینیون فقط بانوگنجیان44084588 نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس سعید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا محمد پناه : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط پریسا محمد پناه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارایشگاه بانو گنجیان در بلوار فردوس بعد از بازگشت رعنا خانم و گذراندن دوره های جدید بسیار عالی شده و به روزای اوج خودش بازگشته من به خانم های محترم پیشنهاد میکنم یه بار برن مشتری دائم میشن اینم شمارشه 44084588 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shadana به نظر نسیم : من و مادرم برا کوتاهی به آرایشگاه بانو گنجیان رفتیم خیلی راضی بودیم هم تو کارشون دقت دارن هم خانم خوش اخلاقی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریما : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ریما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارایشگاه بانو گنجیان در زمینه رنگ و مش و کوتاهی بی نظیر میباشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر سایه آقاجانی : سلام دوستان اگه تاتوکار خوب میخواهید خانم ایزدی خیلی عالیه اموزش هم میده تاتو صورت وبدنش خیلی ظریف کار میکنه   قیمتش هم خیلی خوبه این هم شمارشه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر الناز : سلام  خانما اگه  تاتو کار خوب و حرفه ای می خواهید خانم ایزدی خیلی کارش تمیز و خوبه  قیمتش هم خیلی خوبه این هم شمارشه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر سميرا حمزه ئي : اگه برای هاشور فلت حرفه ای می خواهید من خانم ایزدی رو معرفی می کنم کارش خیلی طبیعی و قیمتش هم خیلی ارزونه  این هم شمارشه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasinasim به نظر سميرا حمزه ئي : هاشورابروحرفه ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نانا به نظر بنفشه : با نظر ساره خانم موافقم منم از دابی با ارایشگاه بانو گنجیان اشنا شدم وقتی رفتم راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهشید به نظر سارا نظری : خواهش می کنم لطفا الکی تعریف نکنید  کارشون اصلا خوب نیست افتضاح ترین آرایشگاه منطقه هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميرا حمزه ئي : من وخواهرم جهت اصلاح ابروهايمان كه تتوداشت بابهترين طراح ابرو وتتوكار حرفه اي خانم رضايي آشناشديم شماره تماس 09195570700    تعداد پاسخها(2)( yasinasim - مهیاره)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ساره به نظر بنفشه : راستش دوستام ارایشگاه بانو گنجیانو تو بلوار فردوس خیلی تعریف میکنند اونا هم از سایت دابی پیدا کردن میگن کارش عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شبنم به نظر الناز :  دوستان عزیزم برای تاتو و ابرو اگه واقعا دکتر ابرو میخواین که ابروهاتون جفت و بی نقص بشه با این شماره تماس بگیرید 44084588          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ روحیه به نظر الناز : سلام ابروهای خیلی پری داشتم ولی برای عروسی خرابش کردن من 5سال پیش تاتو کردم 3سال پیش هم پاکش کردم الان ابروهام که در اومده بالا و پایین چکار کنم حسابی اعصابم خرد شده لطفا راهنمائیم کنید مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سیما به نظر صبا : عزیزم این شمارشه میتونی تماس بگیری بپرسی من درمورد کار میکاپش شنیدم کارش خوبه   44012150                   مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زهره به نظر بنفشه : به نظر من سالن شفق طلایی خانم حسین زاده کارعروسشون حرف نداره شهرک اکباتان هستن تلفن سالن   44666524        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بیتا حق جو به نظر بنفشه : منم خواهرم سال 87 واسه ی عروسیش رفت فرخنده خیلیییی قشنگ درستش کرد خیلی شیک بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا سلمانی : تالار بزرگ آبگینه به عنوان بهترین تالار پذیرایی و همایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ندا سلمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تالار بزرگ آبگینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارایشگاه بانو گنجیان در زمینه کوپ و رنگ مش عالیه حرف نداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نفس به نظر صبا : کسی در مورد دوره های آموزش و میکاپ خانم شفیعی چیزی میدونه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنفشه : ارایشگاه فرخنده کار عروسش بی نظیر بچه ها.من دو هفته قبل عروس سارا بودم . اون قبلا گل بانو بوده و تمام مواد کار عروسش رو از خارج از کشور تو مسافرتهاش میگیره. من خیلی خیلی از کارش راضی بودم . راستش قبلا هم تعریفش رو تو سایت دیده بودم ولی باور نکردم .رفتم ارایشگاه فرخنده کارهاش رو دیدم بی نظیر بود حتما برای عروس برید کارهای سارا واقعا زیباست. 66554287 فرخنده    تعداد پاسخها(4)( بیتا حق جو - زهره - ساره - نانا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سیما به نظر صبا : صبا جان اگه ارایشگاه بانو شفیعی رو میگی خود خانم شفیعی کار ارایشو عروسش عالیه ولی ابرو رو نمیدونم  میتونی با شفیعی وقت بگیر چون خیلی معروفه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ صبا به نظر الناز : مرسی سعیده جان به مونا زنگ زدم گفت  وقته خالی ندارم نمیدونم کجا برم سه هفتست دنبال ابرو کار خوبم الانم دیگه هیج جا وقت نمیدن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعیده به نظر الناز : صبا جان مونا جون تو سعادت آباد کار ابروش خیلی عالیه شماره مستقیمش09122905823 البته اگه الان بتونی وقت بگیری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صبا : سلام دوستان  کی میدونه  کار ابروی خانم شفیعی تو فردوس چطوره؟من تعریف ارایشگاهشو زیاد شنیدم ولی اونجا دو نفر کار ابرو میکنن خانم شفیعی با یکی دیگه    تعداد پاسخها(3)( سیما - نفس - سیما)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ صبا به نظر الناز : سلام دوستان .این خانم که کار ابرو انجام میده اسمشون چیه؟وواقعا کارش عالیه ؟محدودش کجاست؟من هرجا رفتم ابروهامو خراب کرد نمیدونم کجا برم دیگه .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آی بی رز به نظر الناز : با تشکر از نظرات شما خواهشمند است هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را نیز در این سایت ثبت بفرمایید . هدف ما ارائه بهترین خدمات به مشتریان است . در ضمن شما میتوانید با معرفی 5 مشتری جدید به ما از خدمات نیم بهای ما برخوردار شوید . تلفن ثابت در اسرع وقت در سایت ثبت میشود .          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر الناز : azizam  chand dafe poshte ham shomarasho begir j mide        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شادی به نظر الناز : سارا جان من تعریفشو چند بار تو سایت دابی دیدم چند دفعه هم تماس گرفتم اما جواب نداد شما شماره دیگه ای نداری ؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر الناز : vaghean karesh alieh          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر به نظر نسیم : سلام . به نظر من این ارایشگاه تو هیچ کاری خوب نیست من برای ابرو رفتم طوری خراب کرد که همه متوجه شدن ابروهام تابه تا شده  اصلا هم به نظر مشتری اهمیت نمیدن  ارایشگاه خوب میخواین ملکه زیبایی قیمت کاراشون یه کم بالاست ولی از نظر کار عالین ارایشگاه فرخنده تو باقرخان هم عالیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الناز به نظر الناز :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : خدمات تخصصی ابرو - قرینه سازی - فرم دهی ابرو متناسب با چهره - مشاوره جهت رفع نقایض ابرو و معرفی بهترین مواد تقویتی جهت کاهش ریزش ابرو     تعداد پاسخها(11)( الناز - سارا - شادی - سارا - آی بی رز - صبا - سعیده - صبا - روحیه - شبنم - مهیاره)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شيما به نظر سایه آقاجانی : سلام دوستان .من يكبار براي درست كردن مو رفتم پيش رعنا جون كه انصافا خيلي باهام راه اومد چون خيلي وسواس داشتم كه چطوري موهامو براي عروسي درست كنم و خوب بود. اما حقيقتا ميخواستم براي كوتاهي امروز برم اونجا كه بانظرات شمادراين صفحه پشيمون شدم  من 6 ماهه كه ازدواج كردم و اومدم اون سمت وهيچ آرايشگاهي تاحالا نظرموجلب نكرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا نظری : سالن آرایش روناس کار عروس و رنگ و مشش حرف نداره من که از وقتی ÷یشش رفتم دیگه کار هیچکیو قبول ندارم.number one!    تعداد پاسخها(1)( مهشید )     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شقایق به نظر مارال : سلام من هم با نظر نیلوفر موافقم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیلوفر به نظر مارال : عزیزم من خودم اونجا دوره ارایشگری دیدم من تنها هنرجو اونجا بودم رعنا جون اصلا به اموزش من توجهی نداشت حتی وقتی کار میکردم اشتباهاتمو بهم نمیگفت اصلا راضی نبودم از اموزشگاهش الان جای دیگه دوره میبینم تا اونجایی هم که مدونم مشتریاشم از کارش راضی نبودن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شهرزاد به نظر سایه آقاجانی : سلام دوستان  من هم با سولماز جون وسیما جون موافقم  با این همه تبلیغاتی که  دادن اکارشون خوب نیست  سیما جون ناراحت نباش عزیزم  ابروهای منم  خراب کرده  هرکی دید  فکر میکرد  یه  تازه کار این کارو کرده حالا باید صبر کنم تا دوباره در بیاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سیما به نظر سایه آقاجانی : من با نظر سولماز موافقم  اصلا کارشون خوب نیست مشتریاشونم کمتر شده رفتم  واسه ابرو ابروهامو خراب کرد خیلی هم خراب کرد  مشخصه که خودشون این تعریفارو از خودشون کردن  من که دیگه این ارایشگاه نمیرم فقط بلدن از خودشون تعریف کنن  در ضمن یه مشتریه مش هم داشت  موهای اونم خراب کرد با این کیفیت افتضاح کارشون قیمتاشون گرونم هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساغر رضوی : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ساغر رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سایت دابی ارایشگاه بانو گنجیان رو شناختم و برای میکاپ رفتم خیلی راضی بودم از دابی ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سایه آقاجانی به نظر سایه آقاجانی : اتفاقا اکثر مشتریها راضی هستن و همونا معرفی کردن وکارشون وااااااقعا محشره.شاید شما عقده چیزی و دارید که اینجوری میگید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نسیم به نظر مریم اسدی : یکبار امتحان کن مثلا  کمی کوتاهی.اونم آخر هفته ها که شلوغتره برو کاراشم میبینی. فکر نکنم بدت بیاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شيما كاظمي : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط شيما كاظمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اين مركز افتضاح است هم از نظر كار و هم از نظر قيمت نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سولماز به نظر سایه آقاجانی : اصلا با نظر شما موافق نيستم  پيش رعنا هم مش انجام دادم وهم آرايش يكي از ديگري افتضاح تر ، قيمت هاش هم همينطور شك ندارم كه خود رعنا يا اطرافيانش همچيين نظري دادند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسیم : بانو گنجیان به عنوان بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط نسیم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ و مش خانم گنجیان واقعا محشره. نمایش مشخصات و آدرس مرکز بانو گنجیان    تعداد پاسخها(2)( سحر - shadana)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : من پیش بانو گنجیان دوره تخصصی رنگ و کوتاهی دیدم و در حال حاضر در ارایشگاهی مشغول به کار میباشم از ایشون ممنونم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لادن کبیری : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط لادن کبیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای ارایش عروسیم به ارایشگاه بانو گنجیان مراجعه کردم و واقعا زیبا شدم و از سایت تشکر میکنم که بانو گنجیان را به من معرفی کرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سایه آقاجانی : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سایه آقاجانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوتاهی وآرایش وبراشینگ و مادرم برای رنگ و مش وشینیون به این ارایشگاه رفتیم و خیلی راضی بودیم هم از لحاظ کاروهم از لحاظ قیمت واقعا مناسب بود.نهایت تشکرو از رعنا جون وفرناز جون دارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان    تعداد پاسخها(6)( سولماز - سایه آقاجانی - سیما - شهرزاد - شيما - مهیاره)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه بهترین آرایشگاه زنانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
123
سه شنبه 26 فروردين ماه 1393
سحر رمضانی

تاریخ درج: سه شنبه 26 فروردين ماه 1393

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سحر رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین کاشت ناخن بهترین موادودیزاین بهاره درسالن بانوگنجیان
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 فروردين ماه 1393
ندا خوشدست

تاریخ درج: سه شنبه 26 فروردين ماه 1393

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ندا خوشدست به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کوپ و ابروی خوب فقط بلوارفردوس رعنا جون 44084588

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 21 فروردين ماه 1393
ونوس

تاریخ درج: پنجشنبه 21 فروردين ماه 1393

تاکسی سرویس سعید به عنوان بهترین تاکسی سرویس محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ونوس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترین مدرس شینیون فقط بانوگنجیان44084588
نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس سعید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 23 بهمن ماه 1392
پریسا محمد پناه

تاریخ درج: چهارشنبه 23 بهمن ماه 1392

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط پریسا محمد پناه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارایشگاه بانو گنجیان در بلوار فردوس بعد از بازگشت رعنا خانم و گذراندن دوره های جدید بسیار عالی شده و به روزای اوج خودش بازگشته من به خانم های محترم پیشنهاد میکنم یه بار برن مشتری دائم میشن اینم شمارشه 44084588

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 دي ماه 1392
ریما

تاریخ درج: سه شنبه 3 دي ماه 1392

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ریما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارایشگاه بانو گنجیان در زمینه رنگ و مش و کوتاهی بی نظیر میباشد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 2 مرداد ماه 1391
سميرا حمزه ئي

تاریخ درج: دوشنبه 2 مرداد ماه 1391

من وخواهرم جهت اصلاح ابروهايمان كه تتوداشت بابهترين طراح ابرو وتتوكار حرفه اي خانم رضايي آشناشديم شماره تماس 09195570700

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
سه شنبه 12 ارديبهشت ماه 1391
ندا سلمانی

تاریخ درج: سه شنبه 12 ارديبهشت ماه 1391

تالار بزرگ آبگینه به عنوان بهترین تالار پذیرایی و همایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط ندا سلمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز تالار بزرگ آبگینه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 11 ارديبهشت ماه 1391
سمیرا

تاریخ درج: دوشنبه 11 ارديبهشت ماه 1391

آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارایشگاه بانو گنجیان در زمینه کوپ و رنگ مش عالیه حرف نداره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 5 فروردين ماه 1391
بنفشه

تاریخ درج: شنبه 5 فروردين ماه 1391

ارایشگاه فرخنده کار عروسش بی نظیر بچه ها.من دو هفته قبل عروس سارا بودم . اون قبلا گل بانو بوده و تمام مواد کار عروسش رو از خارج از کشور تو مسافرتهاش میگیره. من خیلی خیلی از کارش راضی بودم . راستش قبلا هم تعریفش رو تو سایت دیده بودم ولی باور نکردم .رفتم ارایشگاه فرخنده کارهاش رو دیدم بی نظیر بود حتما برای عروس برید کارهای سارا واقعا زیباست. 66554287 فرخنده

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
چهارشنبه 24 اسفند ماه 1390
صبا

تاریخ درج: چهارشنبه 24 اسفند ماه 1390

سلام دوستان  کی میدونه  کار ابروی خانم شفیعی تو فردوس چطوره؟من تعریف ارایشگاهشو زیاد شنیدم ولی اونجا دو نفر کار ابرو میکنن خانم شفیعی با یکی دیگه

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 فرودرین سال 1391
بوسیله BsH
8 7882
goodfriend
سه شنبه 26 فرودرین سال 1393
بوسیله سحر رمضانی
54 37833
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1706
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
جمعه 9 خرداد سال 1393
بوسیله hamidrezah
8 7469
بهترین عکاسی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 3 مرداد سال 1390
بوسیله time
2 3857
بهترین مرکزدرمانی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 2 آبان سال 1391
بوسیله ali
6 7043
بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 2 آبان سال 1390
بوسیله مريم
2 4128
بهترین خواروبارفروشی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 916
بهترین تره بار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 996
بهترین پارک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 بهمن سال 1390
بوسیله Hootan Rajabi
1 2157
بهترین تاکسی سرویس بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1665
بهترین رستوران بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 18 اسفند سال 1391
بوسیله Farfar
4 6185
بهترین تالار بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1162
بهترین کافی شاپ بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 2 تیر سال 1390
بوسیله تمنا
1 3773
بهترین قهوه خانه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1011
بهترین سفره خانه سنتی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1908
بهترین سینمای بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1448
بهترین استخر،سونا،جکوزی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 شهریور سال 1391
بوسیله ی ح
4 5360
بهترین مدرسه بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 28 آبان سال 1392
بوسیله mitra57
1 2399
بهترین مرکز خرید بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1466
بهترین مشاور املاک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 مرداد سال 1391
بوسیله نیما ذوالفقار
1 3078
بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2102
بهترین آموزشگاه زبان بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
سه شنبه 14 خرداد سال 1392
بوسیله ساقی پوردیهیم
5 8777
بهترین آموزشگاه موسیقی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 3428
بهترین کلاس آموزشی کنکور بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1275
بهترین مهد کودک بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله ali
2 5147
بهترین باشگاه ورزشی بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 خرداد سال 1390
بوسیله امیر
1 5832
بهترین فست فود بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 30 فرودرین سال 1393
بوسیله mahshad
11 10740
بهترین منطقه جهت سکونت بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 14 مرداد سال 1391
بوسیله مهرداد
17 13255
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
پنجشنبه 21 فرودرین سال 1393
بوسیله زیبا کریمی
1 719
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
kiany
شنبه 10 اسفند سال 1392
بوسیله فريبا گيل عرب
3 931

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13074, کاربران: 4474
به جدید ترین عضو انجمن, saeed18 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران