لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ساناز جعفری : سالن زیبایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط ساناز جعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من عروسی برادرم رفتم برای میکاپ کارشون رو خیلی دوست داشتم 09358498633 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی پردیسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام پرستو جان. اگه میخوای واقعا تاتو و میکرو پگمنتیشن یاد بگیری. و یه تاتو کار حرفه ای بشی با قیمت مناسب ،حتما برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . هم قیمتهاشون مناسبه و هم مدرک شون معتبره و م اخلاقشون عالیه. و خیلی هم با دقت آموزش میدن . خیلیییییییییییی عالیه. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ناخن و هاشور ابرو انجام دادم و راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها . من خودم هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان بودم و هستم. الان تو تخفیف تابستانه هستن.. واقعا ممنونم ازشون که خیلی با حوصله و با دقت آموزش میدن .من دوره . کوتاهی و شنیون ‌ میکاپ و ناخن و رنگ و لایت ثبت نام کردم . عالیییییییییه. مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین : سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی به عنوان بهترین سالن زیبایی و مرکز اپیلاسیون محله --حسین آباد - هروی توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تماس گرفتم خیلی خوش برخورد بودن وقت گرفتم که برم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سولماز : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کار کراتین مو و لایت فوق العاده راضی بودم هم با کیفیت و هم خیلی منصف هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --حسین آباد - هروی توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملیحه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ملیحه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از کار رنگ و لایت و کراتین درمانی سالن اندو راضیم بهترین کیفیبت داره وظیفه خودم دونستم این نظرم ثبت کنم با تشکر از پرسنل خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صادقی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما تازه ازکرج اومده بودیم تهران و بهم سالن اندو سمت هروی رو معرفی کردن به ما البته تالارمون معرفی کرد شناختی هم نداشتیم با استرس قرارداد بستیم چون تالارمون سمت هروی بود ولی خدا رو شکر روز عروسیم وقتی خودمو دیدم تو آینه شوکه شدم چون واقعا زیبا شده بود ارایشم بخاطر اینکه بیشتر گریم شده بودم تا آرایش و ایرادهای صورتم برطرف شده بود خیلی کارشون خوب بود فیلم قبل و بعد هم ازم گرفتن خودم هم نگاه میکردم واقعا تغیرات خوب تو چهرم ایجاد شده بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیکتا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نیکتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ابروهاشون عالی بود من با فهیمه جون برداشتم لیفت و لمینت مژه انجام دادن برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sahar122 به نظر نورا : کار شینیونش اندو واقعا تمیزه با خیال راحت برو         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار هاشور ابروشون واقعا عالی بود سالن اندو و هم چنین رنگ و لایتشون ممنون از دوستان بابت معرفیشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماهروخ : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ماهروخ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات لیزر و ماسا ژ سالن اندو استفاده کردم و عالییییییییییی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسسیم : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نسسیم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است د وستان من می خوام ارایشگاهمو عوض کنم دیگه کارش مثل قبل نیست توی منطقه ساقدوش هستم میرفتم سالن نقره تو این منطقه کار کدوم سالن بهتره از کار کوپ خوشمم نیومد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهناز : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار کوتاهی پسرونه و ژونالی مینا تو سالن اندو بی نظیر و حرفه ای و کار اپلاسیون کارش نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط شهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من واسه عروسیم سالن چهره ها تو هروی موهامو رنگ لایت کردم افتضضاح شد کلی پول ازم گرفت نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلیمانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط سلیمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از خدمات اپیلاسیون و ناخن خیلی راضی هستم و اپیلاسیونکارشون واقعا حرفه ای و کار میکاپ و شینیون عالی هربار رفتم خیلی تغییر کردم و همه ازم پرسیدن کجا رفتی خدای نسبت به کیفیت کارشون قیمت خیلی عالی و مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خانی : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط خانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین ارایشگاه برای میکاپ و شینیون در تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرانپور : سالن زیبایی فرشته آسمان به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی جنت اباد،فرشته آسمان محله --حسین آباد - هروی توسط مهرانپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارایشگاه آندو سمت هروی هم کارش خوبه هم قیمتاش خیلی فوق العادس کوتاهیش 50 هزار تومن با براشینگه اما حرف نداشت اصلاح ابرو 30هزار تومن کار ابرو با مینا عالی من قبل نقره پیش مرضیه میرفتم من که مشتریشم تلفن 26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فرشته آسمان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : مجموعه زیبایی وسمه به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوستم دیروز از خدمات سالن اندو استفاده کردم همونطور که من از نظر بقیه استفاده میکنم گفتم منم نظرم رو بگم شاید برای بقیه دوستان مفید باشه کارهایی که انجام دادم رنگ مو شنیون و میکاپ برای عروسی دوستم رنگ مو عااااااالی بود و واااااااااااااقعا رنگ موهامو دوس دارم برای موهای من که تقریبا کوپ کوتاه هستش شد 70 تومن فک میکردم کمتر بشه. به این آیتم نمره 20 میدم با مریم جون انجام دادم شنیون ب موهای من خیلی کوتاه و البته از دسترنج آرایشگاهی که قبلا رفتم برای کوتاهی به شدت موهام کوتاهی بلندی بد داشت گذاشتم بلند بشه که بشه برم یه جا درستش کنه واسم برام یه شنیون نسبتا تمیز در آوردن نکات منفیش این بود که خیلیییییی تافت استفاده ماندگاری شنیونم و مدلش خوب بود دوس داشتم به این آیتم بابت تمیزی و اینا نمره 19 میدم میکاپ میکاپ 150 رو انتخاب کردم 80 150 250 تومنی داشت که گفتن 200 تومنی گریم داره که خب من گریم احتیاج نداشتم از میکاپم بسیااااار راضی بودم الیته سه تا میکاپ کار بودن که من و دوستم هر کدوم یکی درست کرد و راضی بودیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه زیبایی وسمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نارسیس : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نارسیس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با دوستم رفتم سالن اندو پیش زهرا واسه کاشت ناخن کارشون خیلی عالی بود منم دلم خواست کاشت ناخن کنم ولی به خاطر نماز شک کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نورا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نورا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلااااااااااااااام بچه ها شینیون خوب میخوام عروسی خواهر شوهرمه هاا میخوام بترکونم..تروخدا کمکممممممممممم کنییییییین نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو    تعداد پاسخها(1)( sahar122)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نجمه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نجمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یه اپیلاسیون کار خوب که برای اولین بار میخوام اپیلاسیون برم بهم تو هروی معرفی میکنید.من خیلی خجالتی هستم واسه همین برام سخت بوده برم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عباسی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم آرایشگااندو رو توی هروی پیشنهاد میدم واقعا تمیییییییز و عالیه کارش نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لعیا : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط لعیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای شینیون و هایلایت رفتم پیششون مثل مدل های اروپایی درست میکنن البته همه کارشون عالیه رنگ و مش خواهرم کار کراتین انجام داد عالی و خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساغی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ساغی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم از خدمات ناخن و رنگ با رنگ کار اسمش مریم بود استفاده کردم و خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهین : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط شهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا کار اپیلاسیون مهناز عالی بود توی سالن اندو رفتم کارش حرف نداشت نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضوان خاکبار : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط رضوان خاکبار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بچه ها من قبلا اسپوزا میدون هروی میرفتم ولی دیگه اصلا کارش خوب نیست حالا میخوام برم این سالن اندو میخواستم ببینم کسی تازگی برای هاشور ابرو رفته اینجا ایا دنبال یه ارایشگاه خوب هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مارال : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط مارال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بچه من قبلا اسکوزا توی هروی میرفتم ولی الان اصلا دیگه راضی نیستم و خدمات نسبت به قیمت بالاس کسی از قیمتهای این سالن آندو خبر داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کتی حکیمی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --حسین آباد - هروی توسط کتی حکیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جکوزی پا (پدیکور) رو تو این سالن از دست ندید.. من جای دیگه ندیده بودم خیلی آرامش میده به آدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ازو چمستانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ازو چمستانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من دیروز با خواهرم رفتم سالن اندو قبلش زنگ زدیم به سالن نسیم عقلیلی گفت 500 ارایش ویژه ولی با تعریف این سایت گفتیم یریم اینجا و واقعا کارشون عالی بود من کار میکاپ چون وِیژه میخواستم با مینا بود و خواهرم با مریم اقعا وقتی رفتیم سالن همه تعریف کردن و خواهر دادماد که رفته بود پیش نسیم عقیلی 500 داده بود کلی حرص خورد که با هرو دو با ارایش و شینیون 500 دادیم وظیفه خودم دونستم که بابت معرفی این سالن از این سایت و دوستانی که نظرشون نوشتن تشکر کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهرزاد : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط شهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان میشه ی اپیلاسیون کار خوب بهم معارفی کنید؟ هرجا می رم یا کارشون خوب نیست یا این که قیمتاشون خیلی بالاس نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره ایلخانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط زهره ایلخانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوتا از دوستام با هم رفتیم ... محیطشون خوب بود و تمییز .یه خونه ویلایی قدیمی البته ما جمعه صبح رفتیم و خب خلوت هم بود .. ساعتی که گفته بودن اونجا بودن و ما خودمون دیر رسیدیم با این حال به موقع حاضر شدیم ... هزینه هاشون مناسب بود ... شینیونشون تمییز بود ... تو آرایشم یه نکته رو دوست نداشتم که برام اصلاح کردن و ایرادی نگرفتن ... خوش برخورد بودن ... موندگاری آرایششون زیاد بود البته اینم بگم من ارایش ویژه میخواستم برام کسی که اسمش مینا بود انجام دادم و ارایشش یکی از دوستام مریم و اون یکی از دوستم هستی صدا میزدن دوستم از کار هستی اصلا راضی نبود ولی کار مینا و مریم واقعا عالی بود و دوست داشتیم حتما برای کارتون انتخاب کنید که می خواید با کی باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار حسین پور : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نگار حسین پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان.اپلاسیون خوب تو ی هروی کجاست؟ قیمت مناسب هم باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار حسین پور : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط نگار حسین پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان.اپلاسیون خوب تو ی هروی کجاست؟ قیمت مناسب هم باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارزو حسن خانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ارزو حسن خانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بچه کسی برای کار کراتین سالن اندو رفته میشه تجربیون بگین و راضی بودین کلا از کراتین کراتین درمانی بهتره یا صافی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا حاتمی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط فریبا حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام منم برای کار ترمیم رفتم ناخن رفتم پیش زهرا جون و کلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صبا عدالت خواه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط صبا عدالت خواه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستای عزیز.. من 3 روزه موهام توی سالن اندو بوتاکس کردم. عالی شد و خیلی راضیم و واقعا قیمتش عالی بود موهام از یه کمی از سرشونه پایین تره 700 دادم میخواستم بپرسم برای بالا بردن دوام کار، بایستی حتما از شامپوی و ماسک موی مخصوص استفاده کنم..؟ آخه جنس موهام چربه و به نظرم شامپوی بعد از بوتاکس، پوست سرم خوب تمیز نمیکنه.خود مینا جون گفتن باید استفاده کنید خواستم ببینم کسی تجربه داشته نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر راضیه مجد ابادی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط راضیه مجد ابادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم آرایشگاه آندو پیش زهرا کاشتم کارش خیلی عالی بود کاشت 100 ترمیم های خودش 35 با لاک من که خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هایده فراهانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط هایده فراهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم به سفارش چند نفر از اینجا رفتم پیش مینا خانم خیلی تعریف کرده بودن رفتم پیش ایشون شدیدا به ابروهام حساسم و اصلا دست هرکسی نمیدم از کار ایشون فوق العاده راضی م هزینه ابرو 15 شد، من رنگ هم کردم ک شد روی هم 20 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا طاهریان : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط رویا طاهریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای زدن هاشور ابرو و خط مژه نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم امیری سالن آندو انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شبنم حسینی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط شبنم حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ ومش و کوتاهی مریم واقعا عاليييييييي مثل ژورنال مو درست ميكنه البته پیش مینا جون کار کراتینه مو انجام دادم و اونم خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی خداوردی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط هستی خداوردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان چشمم به این تاپیک خورد گفتم منم تجربمو براتون بگم و راهنمایی بخوام من پیش یکی از این خیلی معروفا رفتم هی کاراشو میدیدم بعد که رفتم حدود 800ت هم دادم خیلی راضی نبودم سر یک ماهم رفت رنگش تا سه بار رفتم ترمیم هربار نصف قیمت گرف اخر دیدم بی فایدس ولش کردم دوستم رفته بود همین سالن آندو و براش کار بن مژه و سایه ابرو انجام داده بود و راضی بوداما هاشور نزده بود برای اون سایه بود خواستم ببینم که کسی برای هاشور اینجا رفته و راضی بوده ماندگاری داشته نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثریا پیله ور : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ثریا پیله ور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من همیشه برای عروسیا و مهمونیا میرم سالن آندو واقعا کارشون حرف نداره، و خیلی با انصافن من هم مدل مو باز داشتم اینجا هم بسته کارشون عالی بوده کار ابرو مینا جونم خیلی خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر asadi125 :  سلام خیلی خوبه که اینجا نظر سنجی داره در مورد آرايشگاه منطقه  چون پيدا كردن يه آرايشگاه خوب  واقعآ سخته  من خودم توی منطقه هروی این ارایشگاه رفتم    من اسپوزا رفتم براي عروسي خواهرم  سودابه  کار میکاپ خوب بود دوست داشتم   آرايشگاه آ ندو  واقعاً عاليه من ابرو و كوتاهي و رنگ و مش اونجا مي‌رم خيلي باادب و محترم همينطور كار خيلي عالي فقط بگم البته  اونجا پرسنل زیاد داره باید خودتون انتخاب کنید که پیش کی انجام بدید که به رنگ کار و کوتاهی مریم ابرو کار مینا  توی ونک کار عروس سرا مریم کاتبی برای ابرو  خوبه 26322050        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sabnam445 : سلام من  خودم دنبال ارایشگاه خوب میگردن واسه عروسیم من چون تالارم و اتلیه ام شرقه باید ارایشگاهم شرق  باشه تقریبا ارایشگاههای معروف  رفتم گیوا رو خیلی تعریف کردن ولی از نزدیک عروساشونو دیدم اصلا خوشم نیومد خیلی سن بالا درست میکنه ولی یکی از دوستانمون سالن آندو معرفی کردن منم رفتم کارشون دیدم خیلی شیک و لایت بود و قیمت پکیجشون خیلی مناسب بود و قیمتشون از خیلی جاها مناسب تر بود بعضی از سالن ها فقط از مردم پول اضافی میگیرن ولی اون انتظاری که از كارشون داری تحویل نمیدم فعلاآندو در نظر گرفتم حالا چند جا دیگه میخوام برم سر بزنم کار مریم رهنما و رئوف دیدم کسی دیگه ارایشگاهی نمیشناسه         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sohila454 : سلام منم  دیروز برای رنگ و کوتاهی رفتم این سالن و مریم جون برام کار هایلایت و کوتاهی انجام داد نمیدونید که چقدر خوب شد و خوشحالم و ازاینکه اینجا رو پیدا کردم خیلی خوشحالم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر merhnaz122 : منم رفتم سالن آندو کارای رنگشون عالیه..خیلی عالی بود.هم برخوردشون هم کاراشون.خیلی هم با مشتریا سر قیمتها راه میان... قمیت میکاپ شنیون هاشون هم تا اونجایی که من میدونم از 80 تومن بود...        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله حسین آباد - هروی           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار حسین آباد - هروی بهترین آرایشگاه زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345678
دوشنبه 30 دي ماه 1398
ساناز جعفری

تاریخ درج: دوشنبه 30 دي ماه 1398

سالن زیبایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط ساناز جعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من عروسی برادرم رفتم برای میکاپ کارشون رو خیلی دوست داشتم 09358498633
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی پردیسان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 25 شهريور ماه 1398
سیما

تاریخ درج: دوشنبه 25 شهريور ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام پرستو جان. اگه میخوای واقعا تاتو و میکرو پگمنتیشن یاد بگیری. و یه تاتو کار حرفه ای بشی با قیمت مناسب ،حتما برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . هم قیمتهاشون مناسبه و هم مدرک شون معتبره و م اخلاقشون عالیه. و خیلی هم با دقت آموزش میدن . خیلیییییییییییی عالیه. اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
بهاره

تاریخ درج: يکشنبه 13 مرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
سپیده

سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کار ناخن و هاشور ابرو انجام دادم و راضی بودم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
بهاره

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 7 مرداد ماه 1398
مژگان

تاریخ درج: دوشنبه 7 مرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --حسین آباد - هروی توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانومها . من خودم هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان بودم و هستم. الان تو تخفیف تابستانه هستن.. واقعا ممنونم ازشون که خیلی با حوصله و با دقت آموزش میدن .من دوره . کوتاهی و شنیون ‌ میکاپ و ناخن و رنگ و لایت ثبت نام کردم . عالیییییییییه. مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. شمارشو ن 02188075682. 09331494959

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 2 مرداد ماه 1398
نسرین

تاریخ درج: چهارشنبه 2 مرداد ماه 1398

سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی به عنوان بهترین سالن زیبایی و مرکز اپیلاسیون محله --حسین آباد - هروی توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تماس گرفتم خیلی خوش برخورد بودن وقت گرفتم که برم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 تير ماه 1398
سولماز

تاریخ درج: يکشنبه 16 تير ماه 1398

سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از کار کراتین مو و لایت فوق العاده راضی بودم هم با کیفیت و هم خیلی منصف هستند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 1398
نازنین کریمی

تاریخ درج: يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 1398

مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --حسین آباد - هروی توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 آذر ماه 1397
ملیحه

تاریخ درج: چهارشنبه 21 آذر ماه 1397

سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --حسین آباد - هروی توسط ملیحه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا از کار رنگ و لایت و کراتین درمانی سالن اندو راضیم بهترین کیفیبت داره وظیفه خودم دونستم این نظرم ثبت کنم با تشکر از پرسنل خوبشون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله حسین آباد - هروی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 793
بهترین آموزشگاه آرایشگری حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 768
بهترین آموزشگاه نقاشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 1045
بهترین آموزشگاه آیلتس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 979
بهترین آموزشگاه توریسم حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1200
بهترین آموزشگاه هتلداری حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1142
بهترین آموزشگاه گردشگری حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1228
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1162
بهترین لوازم قنادی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1185
بهترین مرکز اجاره خودرو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1095
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1492
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1375
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1170
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1112
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1029
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1076
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1062
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1111
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1030
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1074
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1143
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1070
بهترین پزشکان عمومی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1178
بهترین متخصصین ریه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1031
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1067
بهترین متخصصین قلب و عروق حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1082
بهترین روانپزشکان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1054
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1176
بهترین پلاستیک فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 912
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1050
بهترین کلانتری و اداره پلیس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1299
بهترین دفاتر پست حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1029
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1008
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 994
بهترین هتل ها و اقامت گاه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1112
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1172
بهترین نگارخانه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1070
بهترین کتابخانه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1588
بهترین تئاتر و تالار نمایش حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1053
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 964
بهترین دادسراهای حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1065
بهترین ادارات و سازمان های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 942
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 988
بهترین مساجد و حسینیه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1439
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1131
بهترین دکوراسیون داخلی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 1079
بهترین فرش فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1010
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1097
بهترین سمپاشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 899
بهترین شعبات مهر اقتصاد حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1073
بهترین شعبات بانک سینا حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1085
بهترین شعبات بانک سامان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1053
بهترین شعبات بانک پاسارگاد حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1098
بهترین شعبات بانک پارسیان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1166
بهترین شعبات بانک شهر حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1140
بهترین شعبات بانک صادرات حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1132
بهترین شعبات بانک ملت حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1194
بهترین شعبات بانک ملی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1035
بهترین پمپ بنزین های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1336
بهترین بیمارستان های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 949
بهترین فروشگاه های شهروند حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 961
بهترین صرافی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1029
بهترین موبایل فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1208
بهترین پزشکان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1119
بهترین آموزشگاه های رانندگی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1247
بهترین گل فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1187
بهترین بانک های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1391
بهترین بیمه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1061
بهترین دفاتر اسناد رسمی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1063
بهترین ابزار فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1089
بهترین کارواش های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1074
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1098
بهترین لوازم التحریری های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 902
بهترین خدمات کامپیوتری حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1067
بهترین کافی نت و گیم نت های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1072
بهترین تاسیساتی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1166
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1123
بهترین کیف و کفش فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 922
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1017
بهترین خشکشویی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1041
بهترین خرازی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1270
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1071
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1096
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1367
بهترین نانوایی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1188
بهترین سوپرهای میوه و سبزی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 978
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1209
بهترین مراکز خدمات نظافتی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1217
بهترین مراکز زیبایی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 1177
بهترین مراکز ماساژ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1248
بهترین دارالترجمه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 20 بهمن سال 1395
بوسیله صابرمیرشاکی
1 2006
بهترین مزون های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1396
بوسیله الهام
4 4360
بهترین تعمیرات مبلمان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
یکشنبه 22 فرودرین سال 1400
بوسیله مژده محمدی
1 1609
بهترین امداد خودروهای حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 998
بهترین باشگاه ورزشی رزمی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1218
بهترین عطاری های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1153
بهترین پزشکان متخصص اطفال حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1145
بهترین مراکز سیسمونی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1061
بهترین مراکز مبلمان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 981
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1144
بهترین چاپخانه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1007
بهترین تابلوسازی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1114
بهترین مراکز روانشناسی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
چهار شنبه 12 تیر سال 1398
بوسیله فرنوش خانجانی
1 2194
بهترین تعمیرگاه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1137
بهترین لوازم یدکی خودرو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1246
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1094
بهترین آژانس های مسافرتی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1158
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اسفند سال 1396
بوسیله ازالیا
3 3146
بهترین متخصصین پوست ومو حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
دوشنبه 5 تیر سال 1396
بوسیله Angella
1 1759
بهترین پزشکان متخصص چشم حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1389
بهترین کلینیک های لاغری حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1122
بهترین داروخانه های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1337
بهترین پیک بادپای حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1519
بهترین باربری های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 979
بهترین قالیشویی های حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله neda
1 2170
بهترین آرایشگاه مردانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
0 5065
goodfriend
دوشنبه 30 دی سال 1398
بوسیله ساناز جعفری
83 75330
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین حسین آباد - هروی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5342
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 5 اردیبهشت سال 1392
بوسیله علی رضا محمدی
4 17234
بهترین عکاسی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 آذر سال 1402
بوسیله سمانه میری
11 16802
بهترین مرکزدرمانی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
2 8800
بهترین شیرینی فروشی و قنادی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 22 مرداد سال 1390
بوسیله سونیا صدفی
1 7305
بهترین خواروبارفروشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2694
بهترین تره بار حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2897
بهترین پارک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
1 5906
بهترین تاکسی سرویس حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 خرداد سال 1391
بوسیله homa
3 13149
بهترین رستوران حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 1 مهر سال 1392
بوسیله shayesteh
3 13854
بهترین تالار حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 3426
بهترین کافی شاپ حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 5635
بهترین قهوه خانه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 4509
بهترین سفره خانه سنتی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 5118
بهترین سینمای حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3024
بهترین استخر،سونا،جکوزی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله آيدا خانمحمدي
1 11148
بهترین مدرسه حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله شهین
6 20842
بهترین مرکز خرید حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 8 دی سال 1390
بوسیله z.r
2 12408
بهترین مشاور املاک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 6079
بهترین آموزشگاه کامپیوتر حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 4833
بهترین آموزشگاه زبان حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله حسین
7 21821
بهترین آموزشگاه موسیقی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 13 بهمن سال 1397
بوسیله مريلا نوپوش
53 52824
بهترین کلاس آموزشی کنکور حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 3824
بهترین مهد کودک حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 23236
بهترین باشگاه ورزشی حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 1 مرداد سال 1398
بوسیله رویا لک
32 65774
بهترین فست فود حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 آبان سال 1391
بوسیله سمیرا بابایی
9 28861
بهترین منطقه جهت سکونت حسین آباد - هروی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
چهار شنبه 31 تیر سال 1394
بوسیله b.b
6 27445

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران