سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 17 بهمن ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
سمانه قرباني

تاریخ درج: دوشنبه 17 بهمن ماه 1390
من آرايشگاه صدف رو پيشنهاد مي كنم.

كار شهين جون با هيچ آرايشگر ديگري قابل مقايسه نيست

آدرس: ایران ، تهران ، بولوار میرداماد - نرسیده به میدان محسنی - پ. 7 - ط. اول

تلفن: ۲۲۲۲۴۴۹۷ ، ۲۲۲۵۳۷۹۲ 

پاسخ طناز منتظر:

قيمت هاش به چه صورته؟؟؟  مدل آرايش سر و صورتش چه جوريه؟؟؟؟

من دنبال يه آرايشگاهي ميگردم كه فقط گريم بكنه چون از آرايش غليظ و زياد اصلا خوشم نمياد....

پاسخ mina_:

سلام منم یه رنگ ومش کار خوب سراغ دارم قبلا آرایشگاه صدف میرداماد وبعدش فرح گاندی بوده الانم اومده نازی آباد بازار دوم جنب بانک ایران زمین.خ سودی پلاک 19(آرایشگاه پریچهر)_کارشم عالیه قیمتش هم خیلی مناسبه.راستی اسمشم میناست تلفن:09379884270

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر maryamnami : آرایشگاه روژ خیلی عالیه به خصوص برای رنگ و لایت و ناخن. واقعا کارشون شیک و قشنگه. خیلی هم محیط خوب و گرمی داره و خیلی خوشرو هستن. ۲۲۶۵۶۲۴۰ و ۰۹۱۲۴۲۴۹۵۳۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ bee14 به نظر شیما : با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است. من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_ به نظر سمانه قرباني : سلام منم یه رنگ ومش کار خوب سراغ دارم قبلا آرایشگاه صدف میرداماد وبعدش فرح گاندی بوده الانم اومده نازی آباد بازار دوم جنب بانک ایران زمین.خ سودی پلاک 19(آرایشگاه پریچهر)_کارشم عالیه قیمتش هم خیلی مناسبه.راستی اسمشم میناست تلفن:09379884270        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Honya :بچه ها نظرتون در مورد آرايشگاه آتيه چيه؟ خيلي گرون كرده!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farimah به نظر شیما : be nazare man chehrepardazan yeki az behtarin salonaye zibayi va khieliha say mikonan ba nazarat zeshteshon onjaro az cheshm bendazan ke malome doshmani ba in salon daran.age har kas khodesh ba paye khodesh bere onja mifahme cheghad sabkesh ba jahaye dg fargh dare va agar ham kasi arayesh ghaliz dashte hatman khodesh dost dashte ke bartash anjam dadan pas nabayad zod ghezavat kard.            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sidan به نظر شیما :  salam dostan man donbale ye arayeshgah ali migardam vaghan ali bashe karesh kare arosesh man namzadam mikham karesh khob bashe ta dahane hame baz bemone albate arayesh molayem man be shakhse kare golo 2sdaram halamamnon misham javab bedin          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elham8585 به نظر سیم موحدیان : سلا م من الهام هستم من ارایشگاه نامزدیم گلبانو بود. خیلی راضی بودم ارایشگر من الیس بود هم کارش خوب بود هم اخلاقش یعنی اون شب فوق العاده شده بودم . همه می گفتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ طناز منتظر به نظر سمانه قرباني : قيمت هاش به چه صورته؟؟؟  مدل آرايش سر و صورتش چه جوريه؟؟؟؟ من دنبال يه آرايشگاهي ميگردم كه فقط گريم بكنه چون از آرايش غليظ و زياد اصلا خوشم نمياد....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ eli به نظر شیما : man aroosim raftam sadaf vaghan az karesh razi bodam arayesham ta akhare shab tekon nakhord vaghn razi bodam          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ياسمين : Man raftam mezoneshono did am be nazaram shahkar bood tarahesham soroor bood bayad bebininesh ye dokhtare khoshgele kocholo vali honarmandd khanom izadiam did am koli khanome khosh raftaro khosh fekrian vaghtamo ok Kardam motmaenam kheyliiii khob misham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin kashani : salam man  kare rango mesh mikonam ghasd hamkari ba salon ro daram lotfan ba in shomare  ba man tamas begirid 09364376951        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sonia به نظر ستا یش : salam mishe address ya shomare telephone esho behem bedin  merci        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الهه کوهی به نظر شیما : arayeshgahe chehre pardazan vaghean karesh alie.man hamishe kari dashte basham hatman onja miram,vaghean aliee.tajhaee k dare hich ja nadare,man aroosim ham onja raftam.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هدی مهدوی به نظر شیما : پاسخ نیلوفر خانم. بهتر است برید آرایشگاه یاسمین توی کریمخان.به نظرم کارش خوبه.قیمتش هممناسبه.اما هرجا میری اول برو عروس هاشو از نزدیک ببین نه فقط آلبوم ببینی.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر samine asadi : کار رنگ و مش چهره پردازان عالیه پیش زهرا خانوم برو کارش حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ leila به نظر ستا یش : azizan toro khoda ye arayeshgah top vasam morefi konid        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان به نظر ستا یش : mn baraye aroosim raftam goibano pishe katrin jon.kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii khooooob bod.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asal به نظر شیما : میشه لطفا شماره گلبانو به من بدید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نازنین به نظر شیما : salam mishe begid baraye  aroositun dar arayeshgahe golbanoo pishe ki raftin . merc        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عطیه به نظر samine asadi : ممنون میشم اگه قیمتاشم بهم بگید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عطیه : واقعا کمکم کردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عطیه به نظر samine asadi : کار رنگ و مش چهره پردازان کی خوبه؟اصلا خوبه کارش؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زهرا به نظر شیما : سلام خانم سحر... اگر واقعاٌ قصد داری موهاتو دوباره بدست بیاری لطفاٌ با من تماس بگیر... guinotbeauty@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلا کتابی به نظر سوگل : ابرو کارای چهره پردازان کاراشون خوبه همگی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستا یش : arayesh gahe gol bano karesh aliye man ke kheyli raziyam makhsosan kotahish harf nadare   chand bar  kare kotahimo roya naderi anjam dad karesh aliye harf nadre berid pishesh emthan konid motmaen bashid dig     تعداد پاسخها(3)( مرجان - leila - sonia)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ژابیز به نظر شیما : من برای کوتاهی مو آرایشگاه صدف میرداماد رفتم اصلا راضی نیستم کلی پول ازم گرفت و یه مدل بیخود روی موهای نازنینم گذاشت فقط به پول فکر میکنن از دم در تا آخرش به صد نفر باید انعام داد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین اسکندری : میشه بگید کوتاهی در چهره پردازان رو کی انجام میده؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمانه قرباني به نظر sahar : من آرايشگاه صدف رو پيشنهاد مي كنم. كار شهين جون با هيچ آرايشگر ديگري قابل مقايسه نيست آدرس: ایران ، تهران ، بولوار میرداماد - نرسیده به میدان محسنی - پ. 7 - ط. اول تلفن: ۲۲۲۲۴۴۹۷ ، ۲۲۲۵۳۷۹۲     تعداد پاسخها(2)( طناز منتظر - mina_)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هستی به نظر شیما : من برای عقدم رفتم بتی مهدوی کارش عالی بود خیلی طبیعی درست کرده بود برای عروسیم رفتم چهره پردازان به نظر خودم برای عروسی خوب بود خیلی فرق کرده بودم ولی رنگ و مش چهره پردازان واقعا عالییه خیلی هم گرونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیلوفر به نظر شیما : سلام دوستان من مدتهاست که دنبال یه ارایشگاه خوب میگردم از 7 باری که رفتم چهره پردازان یک بار رازی بودم اونم ابروم بود 3بار 5شنبه ها رفتم کار عروسشو ببینم چشام گرد شد با توجه به تعریفایی که شنیدم افتضاح بود میخواستم واسه عقدم برم اونجا اما خدا رو شکر که نرفتم افراد عادیم که واسه ارایش و مو درست کردن اومده بودن ناراضی بودن میگفتن شبیه تاج ملوک زنای قدیمی شدن آرایشا فوق العاده غلیظ و نامیزون بود اما کار رنگو مشش و همه تعریف میکردن من هم راضی ام حالا دنبال یه آرایشگاه خوب واسه ارایش میگردم که الکی اسم در نکرده باشه و بشه واسه عقد و عروسی روش حساب باز کرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر به نظر شیما : کار رنگ گلبانو چطوره؟ موهامو صدف میرداماد داغون کرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar : are vaghean alie kareshon jadidan lebas aroosam khodeshon midano set mikonan man raftam didam albomasho ye lebase mahi dasht to omram nadidam har sabki ke begi faghat ejarash sangin bood vali binazir yani ono adam beposhe dige akhare zibaee mishe arosim 21 ordibeheshte 91 vaght gereftam khoda kone khob besham va oon lebaso ba gheymate monaseb behem bede    تعداد پاسخها(1)( سمانه قرباني)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samine asadi : man asheghe kare sorooram badaz sara vaghean gol kashte berin jornalasho bebinin bavaretoon nemishe kare irane man hamisheh doash mikonam ghashangtarin shabo baraye man dorost kard    تعداد پاسخها(3)( عطیه - عطیه - سمیرا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnaz به نظر شیما : salam bacheha man kheyli hasasam yani bara arosim hame arayeshgaharo gashgaharo gashtam madar shoharam goft beram chehreh pardazan vali chon fekr mikardam ghalize karesh ba ekrah raftam albomaye sorooro fogholadeh ziba bood arosimam 24 mehr bod yani bayad axamo bebinin binazir shodam az khod tarif nabashe mesle fereshteha dorosam karde bood          f         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سوگل به نظر شیما : من چهره پردازان رفتم برای ابرو و مو. از کار مو اصلا راضی نبودم ولی ابروهامو خوب برداشت. اگه درست یادم باشه برای مو 20گرفت برای ابرو 7. ولی دفعه ی بعد گلبانو رو امتحان میکنم. اونجا قیمتها چجوریه؟ اپیلاسیونش هم خوبه؟    تعداد پاسخها(1)( لیلا کتابی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سیم موحدیان به نظر شیما : من هم از کار آرایشگاه گلبانو راضی هستم ، هر چندباری که مراجعه داشتم راضی و زیبا برگشتم فقط یک کم قیمتش بالاس.اما از مدلهای قشنگ و به روزش و سرعت عملشون بسیار ممنونم.    تعداد پاسخها(1)( elham8585)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما : من دوستم فوق العاده زیبا بود ولی عروسیش رفت چهره پردازان و واقعا گند زدن چهره پردازان تا وقتی سارا زنده بود به درد میخورد من 90/06/13 عروسیم بود و رفتم گلبانو(سر نفت شمالی)واقعا عالی شدم،همه دندوناشون ریخته بود 90/06/23هم عروسیه داییم بود دوباره رفتم گلبانو اوندفعه هم عالی شدم و همه هردوبار چه توی راه و چه توی سالن ازم میپرسیدن کجارفتم و ادرسشو ازم میگرفتن    تعداد پاسخها(16)( سیم موحدیان - سوگل - mahnaz - سحر - نیلوفر - هستی - ژابیز - زهرا - نازنین - asal - هدی مهدوی - الهه کوهی - eli - sidan - farimah - bee14)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فريبا : بهترين آرايشگاه با توجه به نظر دوستان که من توي اين پنج صفحه خوندم همين آرايشگاه چهره پردازان سارا و سروره که توي خيابان فريد افشاره . هم کارشون عاليه م هم برخوردشون. تازه اگر کسي اونجا بره و وضع مالي خوبي هم نداشته باشه من خودم به عينه ديدم که با يه هزينه کم کار طرف رو راه انداختن و رفته.  صاحب اين آرايشگاه خانوم ايزديه که توي کارهاي خير خيلي فعال است اگه باور نداريد يه سري به آرايشگاهش بزنيد تا متوجه شيد که چي ميگم          مشاهده و پاسخ به این نظر

.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا : سلام آرايشگاه چهره پردازان واقعا کارش عاليه و به همه پيشنهاد ميکنم حتي براي يک بار هم که شده يه سري بزنيد مطمئن باشيد ضرر نمي کنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا : با سلام به همه اينکه مبايم مقايسه کنيم آرايشگاه ها رو کار درستي نيست چرا که امکاناتي که اين آرايشگاه ها دارند با هم برابر نيست مثلا همين چهره پردازان که دوستان گفتن من هم رفتم واقعا با ارايشگاه هاي اروپايي قابله مقايسه است حالا شما با آرايشگاه بانو گنجيان مقايسش ميکنيد هر کسي نديده فقط بره چهره پردازان تا امکانات روز دنيارو اونجا ببينه و همينطور مواد درجه يک رو موفق باشيد          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر mahsa momeni : چهره پردازان به عنوان بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط mahsa momeni به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است kheili arayeshe sorato dos daram نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پردازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. محیطش خیلی باحاله.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.خیلیم خوب گریم میکنه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر مریم شاهی : فروشگاه تینک کیچن به عنوان بهترین Thinkkitchen محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مریم شاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از نظر کیفیت اجناس و تنوع مدلها خیلی به روز و عالی است و قیمت ها هم خیلی منطقی و مناسب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه تینک کیچن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرخ کیا : کافه پنجره به عنوان بهترین کافی شاپ محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط فرخ کیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دیزاین و منو فوق العاده بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز کافه پنجره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سینا حاتمی : مرکز دندانپزشکی کودکان به عنوان بهترین دندانپزشکی کودکان ، ظفر ، مرکز ، اطفال ، پزشک خانم ، kids dental محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سینا حاتمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز دندانپزشکی کودکان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر اشراقی : مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک به عنوان بهترین مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط اشراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار مرتب و عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز ارائه خدمات پرستاری و نظافتی جاوید سرزمین سیلک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12
پنجشنبه 4 ارديبهشت ماه 1393
BENI

تاریخ درج: پنجشنبه 4 ارديبهشت ماه 1393

من بنیامین هستم 28 سالمه متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکردم.قد178 و وزن75.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با  خانمی که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی با شرایط ذکر شده مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم. 

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 فروردين ماه 1393
BENI

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

man star283@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 20 اسفند ماه 1392
maryamnami

تاریخ درج: سه شنبه 20 اسفند ماه 1392

آرایشگاه روژ خیلی عالیه به خصوص برای رنگ و لایت و ناخن. واقعا کارشون شیک و قشنگه. خیلی هم محیط خوب و گرمی داره و خیلی خوشرو هستن. ۲۲۶۵۶۲۴۰ و ۰۹۱۲۴۲۴۹۵۳۲

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 14 ارديبهشت ماه 1392
Honya

تاریخ درج: شنبه 14 ارديبهشت ماه 1392

بچه ها نظرتون در مورد آرايشگاه آتيه چيه؟ خيلي گرون كرده! تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 28 شهريور ماه 1391
ياسمين

تاریخ درج: سه شنبه 28 شهريور ماه 1391

Man raftam mezoneshono did am be nazaram shahkar bood tarahesham soroor bood bayad bebininesh ye dokhtare khoshgele kocholo vali honarmandd khanom izadiam did am koli khanome khosh raftaro khosh fekrian vaghtamo ok Kardam motmaenam kheyliiii khob misham

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 24 شهريور ماه 1391
shirin kashani

تاریخ درج: جمعه 24 شهريور ماه 1391

salam man  kare rango mesh mikonam ghasd hamkari ba salon ro daram lotfan ba in shomare  ba man tamas begirid 09364376951

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 5 فروردين ماه 1391
عطیه

تاریخ درج: شنبه 5 فروردين ماه 1391

واقعا کمکم کردیدsmiley

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 16 اسفند ماه 1390
ستا یش

تاریخ درج: سه شنبه 16 اسفند ماه 1390

arayesh gahe gol bano karesh aliye man ke kheyli raziyam makhsosan kotahish harf nadare   chand bar  kare kotahimo roya naderi anjam dad karesh aliye harf nadre berid pishesh emthan konid motmaen bashid dig 

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
دوشنبه 1 اسفند ماه 1390
نازنین اسکندری

تاریخ درج: دوشنبه 1 اسفند ماه 1390

میشه بگید کوتاهی در چهره پردازان رو کی انجام میده؟

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
2 2437
goodfriend
پنجشنبه 4 اردیبهشت سال 1393
بوسیله BENI
44 38618
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ظفر -میر داماد-ولیعصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 975
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 مرداد سال 1392
بوسیله محيا
11 8806
بهترین عکاسی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
2 3196
بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 15 تیر سال 1392
بوسیله دکتر شریفه نظری
2 2087
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 1814
بهترین خواروبارفروشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 759
بهترین تره بار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 827
بهترین پارک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 928
بهترین تاکسی سرویس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 862
بهترین رستوران ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 دی سال 1390
بوسیله ghazal
2 5208
بهترین تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1038
بهترین کافی شاپ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 فرودرین سال 1391
بوسیله arsalan
2 3037
بهترین قهوه خانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 933
بهترین سفره خانه سنتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1431
بهترین سینمای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 7 شهریور سال 1390
بوسیله SHIVA
1 1808
بهترین استخر،سونا،جکوزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 خرداد سال 1392
بوسیله nafas_a
5 5227
بهترین مدرسه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 26 اردیبهشت سال 1391
بوسیله melika
4 3092
بهترین مرکز خرید ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 آبان سال 1392
بوسیله اشراقی
8 5704
بهترین مشاور املاک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1777
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1321
بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 22 اردیبهشت سال 1391
بوسیله شهاب
1 2812
بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1652
بهترین کلاس آموزشی کنکور ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
2 1888
بهترین مهد کودک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
بوسیله nafas_a
3 4212
بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
2 2755
بهترین فست فود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
بوسیله nafas_a
4 4206
بهترین منطقه جهت سکونت ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 آذر سال 1390
بوسیله بیتا
2 4385
kiany
شنبه 23 آذر سال 1392
بوسیله مریم شاهی
4 681
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله mahsa momeni
1 95

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4337, نوشته ها: 12767, کاربران: 4131
به جدید ترین عضو انجمن, BENJAMIN1 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران