لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 4 مهر ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
شیما

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390
من دوستم فوق العاده زیبا بود ولی عروسیش رفت چهره پردازان و واقعا گند زدن

چهره پردازان تا وقتی سارا زنده بود به درد میخورد

من 90/06/13 عروسیم بود و رفتم گلبانو(سر نفت شمالی)واقعا عالی شدم،همه دندوناشون ریخته بود

90/06/23هم عروسیه داییم بود دوباره رفتم گلبانو اوندفعه هم عالی شدم و همه هردوبار چه توی راه و چه توی سالن ازم میپرسیدن کجارفتم و ادرسشو ازم میگرفتن

پاسخ سیم موحدیان :

من هم از کار آرایشگاه گلبانو راضی هستم ، هر چندباری که مراجعه داشتم راضی و زیبا برگشتم فقط یک کم قیمتش بالاس.اما از مدلهای قشنگ و به روزش و سرعت عملشون بسیار ممنونم.

پاسخ سوگل:

من چهره پردازان رفتم برای ابرو و مو. از کار مو اصلا راضی نبودم ولی ابروهامو خوب برداشت. اگه درست یادم باشه برای مو 20گرفت برای ابرو 7. ولی دفعه ی بعد گلبانو رو امتحان میکنم. اونجا قیمتها چجوریه؟ اپیلاسیونش هم خوبه؟

پاسخ mahnaz:

salam bacheha man kheyli hasasam yani bara arosim hame arayeshgaharo gashgaharo gashtam madar shoharam goft beram chehreh pardazan vali chon fekr mikardam ghalize karesh ba ekrah raftam albomaye sorooro fogholadeh ziba bood arosimam 24 mehr bod yani bayad axamo bebinin binazir shodam az khod tarif nabashe mesle fereshteha dorosam karde bood          f 

پاسخ سحر:

کار رنگ گلبانو چطوره؟ موهامو صدف میرداماد داغون کرده

پاسخ نیلوفر:

سلام دوستان من مدتهاست که دنبال یه ارایشگاه خوب میگردم از 7 باری که رفتم چهره پردازان یک بار رازی بودم اونم ابروم بود 3بار 5شنبه ها رفتم کار عروسشو ببینم چشام گرد شد با توجه به تعریفایی که شنیدم افتضاح بود میخواستم واسه عقدم برم اونجا اما خدا رو شکر که نرفتم افراد عادیم که واسه ارایش و مو درست کردن اومده بودن ناراضی بودن میگفتن شبیه تاج ملوک زنای قدیمی شدن آرایشا فوق العاده غلیظ و نامیزون بود اما کار رنگو مشش و همه تعریف میکردن من هم راضی ام حالا دنبال یه آرایشگاه خوب واسه ارایش میگردم که الکی اسم در نکرده باشه و بشه واسه عقد و عروسی روش حساب باز کرد

پاسخ هستی:

من برای عقدم رفتم بتی مهدوی کارش عالی بود خیلی طبیعی درست کرده بود برای عروسیم رفتم چهره پردازان به نظر خودم برای عروسی خوب بود خیلی فرق کرده بودم ولی رنگ و مش چهره پردازان واقعا عالییه خیلی هم گرونه

پاسخ ژابیز:

من برای کوتاهی مو آرایشگاه صدف میرداماد رفتم اصلا راضی نیستم کلی پول ازم گرفت و یه مدل بیخود روی موهای نازنینم گذاشت فقط به پول فکر میکنن از دم در تا آخرش به صد نفر باید انعام داد

پاسخ زهرا:

سلام خانم سحر... اگر واقعاٌ قصد داری موهاتو دوباره بدست بیاری لطفاٌ با من تماس بگیر... guinotbeauty@yahoo.com

پاسخ نازنین:

salam mishe begid baraye  aroositun dar arayeshgahe golbanoo pishe ki raftin . merc

پاسخ asal:

میشه لطفا شماره گلبانو به من بدید

پاسخ هدی مهدوی:

پاسخ نیلوفر خانم. بهتر است برید آرایشگاه یاسمین توی کریمخان.به نظرم کارش خوبه.قیمتش هممناسبه.اما هرجا میری اول برو عروس هاشو از نزدیک ببین نه فقط آلبوم ببینی.

پاسخ الهه کوهی:

arayeshgahe chehre pardazan vaghean karesh alie.man hamishe kari dashte basham hatman onja miram,vaghean aliee.tajhaee k dare hich ja nadare,man aroosim ham onja raftam.

پاسخ eli:

man aroosim raftam sadaf vaghan az karesh razi bodam arayesham ta akhare shab tekon nakhord vaghn razi bodam

پاسخ sidan:

salam dostan man donbale ye arayeshgah ali migardam vaghan ali bashe karesh kare arosesh man namzadam mikham karesh khob bashe ta dahane hame baz bemone albate arayesh molayem man be shakhse kare golo 2sdaram halamamnon misham javab bedin

پاسخ farimah:

be nazare man chehrepardazan yeki az behtarin salonaye zibayi va khieliha say mikonan ba nazarat zeshteshon onjaro az cheshm bendazan ke malome doshmani ba in salon daran.age har kas khodesh ba paye khodesh bere onja mifahme cheghad sabkesh ba jahaye dg fargh dare va agar ham kasi arayesh ghaliz dashte hatman khodesh dost dashte ke bartash anjam dadan pas nabayad zod ghezavat kard.

پاسخ bee14:

با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است.

من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!

پاسخ unkown:

to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!

پاسخ sita:

araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash

پاسخ soori:

سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش

پاسخ fereshyt:

من واقعا خاطره بد از ارایشگاه چهره پردازان دارم. هر جا هم برسم به همه میگم که بلایی که سر من اونم نزدیک عید اومد سر شما نیاد.یه باز نزدیکه عید من رفتم موهایی که تازه هم کراتینه کرده بودم رو دادم دست کوپ کارشون(نفیسه) چنان مویی تحویل من داد که مجبور شدم تمام مدت تا موهام دوباره رشد کنه و بتونم کوتاهش کنم ببیندم که دیده نشه. چون هر کی میدید چشاش گردمیشد که چرا موهات رو اینجوری کردی. واقعا تجربه تلخی بود. وقتی هم که بهشون گفتم زیر بار نرفتن و توجیهش میکردن. در نهایت گفتن اره یه کمی یه جاهاییش خراب شده. ولی دریغ از معذرت خواهی. 70 هزار تومن هم ازم گرفتن 

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شایسته اکبری : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط شایسته اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اموزشگاه فنی و حرفه ای رفته بودم برای دوره رنگ و لایت اما واقعا چیز زیادی یاد نگرفتم ناچارا مجدد دوره رنگ و لایت و اومدم پیش خانم احمدی اما حالا خیلی خوشحالم و مطمئنم پولم و دور نریختم و خیلی حرفه ای و علمی یاد گرفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سحر : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سارا جون دقیق ترین و با وجدان ترین مربی بود که پیشش آموزش دیدم.اینقدر سختگیر نکات ریز و بهم یاد دادن که بخوامم نمیتونم فراموششون کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها . من خودم هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان بودم و هستم. الان تو تخفیف تابستانه هستن.. واقعا ممنونم ازشون که خیلی با حوصله و با دقت آموزش میدن .من دوره . کوتاهی و شنیون ‌ میکاپ و ناخن و رنگ و لایت ثبت نام کردم . عالیییییییییه. مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط عسل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام لاله جون.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز اکرامی : آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو با مدیریت خانم قهرمانی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری غرب تهران محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط الناز اکرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش میکاپ دیدیم اونجا زیر نظر خانم آرزو خیلی عالی بود و همینطور آموزش شینیون زیر نظر خانم ندا بسیار عالی . مدرک هم گرفتم از سازمان فنی حرفه ای واقعا به حرفایی که روز اول ثبت نام به من زدن عمل کردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو با مدیریت خانم قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مهرناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلااااام . ممنونم از راهنماییت عزیزم .. آموزشگاه آرایشگری مهستان برای ترم جدیدش داره پیش ثبت نام انجام میده اونم با قیمتهای واقعا مناسب .... محیطش چقدر خوبه. خداییش چقدر با دقت آموزش میدن ..... من سه تا دوره نوشتم برای بعد از عید ...شمارشون اینه حتما برید ثبت نام کنید . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو : سالن زیبایی فاطیما محسنی به عنوان بهترین سالن زیبایی،عروس سرا،کاشت ناخن محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان حالتون خوبه من برای یه رنگ و مش رفتم سالن فاطیما کارشون عالی بودش مخصوصا این که تخفیف 50 درصدی هم تا 22 بهمن میدند 26458703 و 09194507709 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فاطیما محسنی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملینا : سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آتوسا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط آتوسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون درست میگه .آموزشگاه آرایشگری مهستان خیلی عالیه . به نظرم باید بهش لوح افتخار داد . من دوره کار با مواد رو اینحا آموزش دیدم . ممنونم ازشون عالی بود ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حلیمه مرصادی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط حلیمه مرصادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اکستنشن موهام خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازی افراسیابی : مرکز زیبایی فاطیما به عنوان بهترین مرکز ناخن محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط نازی افراسیابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در یک جمله، سالن زیبایی فاطیما، در ارائه خدمات و آموزش ها، بینظیر و تک است. شماره خانم فاطیما ۰۹۳۸۱۲۰۰۴۴۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی فاطیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : مرکز رنگ و مش مادر به عنوان بهترین رنگ و مش محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای برای اولین بار می خواست موهامو هایلایت کنم ، خیلی نگران بودم موهام نسوزه یا وز نشه چون تار موهام خیلی حساسه یکی از دوستام سالن مادر رو بهم معرفی کرد، واقعا کارشون عالی بود تجربه م رو درمیون گذاشتم باهاتون امیدوارم استفاده کنید 22612517 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز رنگ و مش مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shadii : سالن زیبایی مادر به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط shadii به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای عروسیم رفتم سالن مادر، کارشون عالی بود واقعا من راضی بودم، هم میکاپ و هم مدل موهام همه چیش تک بود. دقیقا همون چیزی بود که میخواستم پیشنهاد می کنم اگه دنبال یه سالن برای عروسی هستین، پیشنهاد میکنم حتما نمونه کارهای عروس سالن مدار رو ببینید مطمئنم که انتخابتون سالن مادر خواهد بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shadii : سالن زیبایی مادر به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط shadii به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای عروسیم رفتم سالن مادر، کارشون عالی بود واقعا من راضی بودم، هم میکاپ و هم مدل موهام همه چیش تک بود. دقیقا همون چیزی بود که میخواستم پیشنهاد می کنم اگه دنبال یه سالن برای عروسی هستین، پیشنهاد میکنم حتما نمونه کارهای عروس سالن مدار رو ببینید مطمئنم که انتخابتون سالن مادر خواهد بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : مرکز کوپ و کوتاهی مادر به عنوان بهترین کوپ کار در قلهک محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوپ کار حرفه ای می خواین توی قلهک می تونم بهتون معرفی کنم. کارشون عالیه، خرف نداره ، من مشتری ثابتشون هستم شمارشو می تونم براتون بذارم 09121996418و02122606735 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز کوپ و کوتاهی مادر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مروارید : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مروارید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عزیزم تو انتخاب اندو شک نکن و با خیال راحت برو .خودمم اونجا هایلایت کردم کوچکترین آسیبی موهات نمیبینه تازه من فقط داخل حموم نرم کننده میزنم که اونم اگر نزنم مشکلی نداره در صورتی که 2سال پیش جای دیگه رنگ کردم موهام داغون شد و کلی دارو استفاده کردم تا ریزشم کمتر شد بماند که موهام سوخت و کار رنگ و میکاپ و شینیون عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانیه : سالن زیبایی آذین به عنوان بهترین آرایشگانه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط هانیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها آرایشگاه اندوتو هروی تخصصش رنگه مخصوصا رنگهای روشن رو عالی در میاره سلامت مو براشون خیلی مهمه اصلا هم پولکی نیست خیلی به مشتریا اهمیت میدن نمونه کار رنگش هم تو اینستا هست می تونید ببینیدکارای شینیون عالی شمارشون 26322050 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آذین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میرزایی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان من عروسیم رفتم ارایشگاه فهیمه ظفر راضی بودم شیک و ساده بود خواهر شوهرم و خواهرهام رفتن سالن آندو توی هروی کارشون شیک و خاص بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اجحانی : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط اجحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها به من کمک کنید من عکس کارای نسیم عقیلی رو دیده بودم و دوس داشتم که بعدا دیدم کلی ناراض داره و عکساش همه روتوشه از کار کتی دیلمی خوشم اومد پارس پرنسس هم دیدم یکی از آلبوماشون خوشم اومد یه گریم میخوام که خیلی ملوسم کن تعریف کار میکاب مینا تو سالن اندو شنیدم کسی رفته تازگی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حدیثه : سالن زیبایی آندو به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط حدیثه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای نامزدیم رفتم آرایشگاه آندو شاید باورتون نشه700تومن بیشتر ازم نگرفت اما واقعا عالی شدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی آندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fereshyt : من واقعا خاطره بد از این ارایشگاه  چهره پردازان دارم. هر جا هم برسم به همه میگم که بلایی که سر من اونم نزدیک عید اومد سر شما نیاد.یه باز نزدیکه عید من رفتم موهایی که تازه هم کراتینه کرده بودم رو دادم دست کوپ کارشون(نفیسه) چنان مویی تحویل من داد که مجبور شدم تمام مدت تا موهام دوباره رشد کنه و بتونم کوتاهش کنم ببیندم که دیده نشه. چون هر کی میدید چشاش گردمیشد که چرا موهات رو اینجوری کردی. واقعا تجربه تلخی بود. وقتی هم که بهشون گفتم زیر بار نرفتن و توجیهش میکردن. در نهایت گفتن اره یه کمی یه جاهاییش خراب شده. ولی دریغ از معذرت خواهی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fereshyt به نظر شیما : من واقعا خاطره بد از ارایشگاه چهره پردازان دارم. هر جا هم برسم به همه میگم که بلایی که سر من اونم نزدیک عید اومد سر شما نیاد.یه باز نزدیکه عید من رفتم موهایی که تازه هم کراتینه کرده بودم رو دادم دست کوپ کارشون(نفیسه) چنان مویی تحویل من داد که مجبور شدم تمام مدت تا موهام دوباره رشد کنه و بتونم کوتاهش کنم ببیندم که دیده نشه. چون هر کی میدید چشاش گردمیشد که چرا موهات رو اینجوری کردی. واقعا تجربه تلخی بود. وقتی هم که بهشون گفتم زیر بار نرفتن و توجیهش میکردن. در نهایت گفتن اره یه کمی یه جاهاییش خراب شده. ولی دریغ از معذرت خواهی. 70 هزار تومن هم ازم گرفتن         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین : مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان به عنوان بهترین میکرو پیگمنتیشن اکباتان محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط شروین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار کراتین خوب و حرفه ای میخواین برید پیش خانم حسین زاده من انجام دادم خیلی موهام نرم و خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکزتخصصی میکرو پیگمنتیشن اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sadafff : سلام بچه ها من رفتم آرایشگاه چهره پردازان اصلا خوب نبود ابروهامو موهامو داغون کرده کدوم آرایشگاه برم بهتره؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامره : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سامره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saree64 : کی از بهترین سالن زیبایی های تهران سالن زیبایی مینیاتور میرداماد هستش من خودم خیلی از سالن زیبایی های برند رو تست کردم اما خداییش این سالن نه تنها قیمت کاراشون عالیه بلکه کیفیت کاراشونم از سالنهای برند هم بهتره ارزش تست کردن رو داره .حتما یه سر بزنید. این ادرس سایتشونه www.dabi.ir/miniatormirdamad www.miniatormirdamad.ir اینم شمارشه       02122274552        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mino :سلام به همگى دوستان من براى قشنگترين شب زندگيم ٩٣/٧/٨به چهره پردازان مراجعه كردم كه اى كاش هيچوقت نميكردم از ساعت ٧ صبح من مضطرب تو آرايشگاه بودم اما آرايشگران در خواب ناز درصورتى كه من گفته بودم عقد دارم آنها با اخلاقى بد برخورد كرده و به جاى ساعت ١١ من بيچاره رو ١ ظهر بعداز ٢ ساعت تاخير كه همسرم و گروه فيلم بردارى معطل با استرس فرستاد بيرون چون با اسپرى بدن تمام لباس منو كثيف كرده بودن وتازه ساعت ١ سرور خانم ميكاپ كار اصليش رسيد واى واى كه از آرايشم نگو كه نه فيكساتورى به صورتم و نه حتى يه مداد ابروى درست حسابى بعداز ٢ ساعت تمام صورتم له و بهم ريخته با موهاى باز شد... از من كه گذشت اما وظيفه خودم دونستم كه به دوستاى ديگم بگم كه واقعا قشنگترين شبشون و خراب نكنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ SABERI به نظر zahraa5555 : MERSI ZAHRA  JAN AZ RAHNAMAYID         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahraa5555 : سلام در آرایشگاه  گل بانو   کار کوتاهی   سمیرا جون  فوق العاده است . و ابروی رویا  عالی بود .    تعداد پاسخها(1)( SABERI)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ soori به نظر شیما : سلام من فقط یکبار کار چهره پردازان رو دیدم و همون یکبار هم اصلا نپسندیدم ......به دوستان عزیزم گل آرا رو معرفی میکنم که فوق العاده زیباست کارش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sita به نظر شیما : araysh gah nadli ali to fardis karaj         02636513965 shomarash        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ unkown به نظر شیما : to chehreh pardazan ye cop kar has be name mahbobe ham akhlaghesh aliye ham karesh!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamnami : آرایشگاه روژ خیلی عالیه به خصوص برای رنگ و لایت و ناخن. واقعا کارشون شیک و قشنگه. خیلی هم محیط خوب و گرمی داره و خیلی خوشرو هستن. ۲۲۶۵۶۲۴۰ و ۰۹۱۲۴۲۴۹۵۳۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ bee14 به نظر شیما : با اینکه کار آرایشگاه چهره پردازان بسیار خوب بود ، اصلا پیشنهادش نمی کنم. این آرایشگاه برای مشتری های خود اصلا ارزشی قایل نیستند و بسیار بی احترام و بی اخلاق برخورد می کنند. در صورتیکه روی خوش و خوب برخورد کردن با مراجعه کننده ها خیلی مهم است. من برای بار اول و آخر برای ابرو، مانیکور ، کوتاهی مو و اپیلاسیون مراجعه کردم. اولا بدون اینکه از من سوال کنند، علاوه بر فیش کوتاهی مو، یک فیش هم برای براشینگ به من دادند، در حالیکه من اصلا می خواستم موهایم را پسرانه و بسیار کوتاه بزنم!!!! موقع کوتاهی با قیچی به دفعات به سرم فشار آوردند و مثل تیغ آن را روی سرم می کشیدند!! حتی وقتی ناراحتی من را در آیینه دیدند به روی خودشان نیاوردند. بعد هم که یکی از همکاران آماتورشان مامور براشینگ موهایم شد که لطف کرد ویک سری طبق روی سرم درست کرد!!! حتی یک آیینه پشت سرم نگرفتند که موهایم را ببینم!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_ به نظر سمانه قرباني : سلام منم یه رنگ ومش کار خوب سراغ دارم قبلا آرایشگاه صدف میرداماد وبعدش فرح گاندی بوده الانم اومده نازی آباد بازار دوم جنب بانک ایران زمین.خ سودی پلاک 19(آرایشگاه پریچهر)_کارشم عالیه قیمتش هم خیلی مناسبه.راستی اسمشم میناست تلفن:09379884270        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Honya :بچه ها نظرتون در مورد آرايشگاه آتيه چيه؟ خيلي گرون كرده!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farimah به نظر شیما : be nazare man chehrepardazan yeki az behtarin salonaye zibayi va khieliha say mikonan ba nazarat zeshteshon onjaro az cheshm bendazan ke malome doshmani ba in salon daran.age har kas khodesh ba paye khodesh bere onja mifahme cheghad sabkesh ba jahaye dg fargh dare va agar ham kasi arayesh ghaliz dashte hatman khodesh dost dashte ke bartash anjam dadan pas nabayad zod ghezavat kard.            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sidan به نظر شیما :  salam dostan man donbale ye arayeshgah ali migardam vaghan ali bashe karesh kare arosesh man namzadam mikham karesh khob bashe ta dahane hame baz bemone albate arayesh molayem man be shakhse kare golo 2sdaram halamamnon misham javab bedin          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elham8585 به نظر سیم موحدیان : سلا م من الهام هستم من ارایشگاه نامزدیم گلبانو بود. خیلی راضی بودم ارایشگر من الیس بود هم کارش خوب بود هم اخلاقش یعنی اون شب فوق العاده شده بودم . همه می گفتن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ طناز منتظر به نظر سمانه قرباني : قيمت هاش به چه صورته؟؟؟  مدل آرايش سر و صورتش چه جوريه؟؟؟؟ من دنبال يه آرايشگاهي ميگردم كه فقط گريم بكنه چون از آرايش غليظ و زياد اصلا خوشم نمياد....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ eli به نظر شیما : man aroosim raftam sadaf vaghan az karesh razi bodam arayesham ta akhare shab tekon nakhord vaghn razi bodam          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ياسمين : Man raftam mezoneshono did am be nazaram shahkar bood tarahesham soroor bood bayad bebininesh ye dokhtare khoshgele kocholo vali honarmandd khanom izadiam did am koli khanome khosh raftaro khosh fekrian vaghtamo ok Kardam motmaenam kheyliiii khob misham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin kashani : salam man  kare rango mesh mikonam ghasd hamkari ba salon ro daram lotfan ba in shomare  ba man tamas begirid 09364376951        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sonia به نظر ستا یش : salam mishe address ya shomare telephone esho behem bedin  merci        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الهه کوهی به نظر شیما : arayeshgahe chehre pardazan vaghean karesh alie.man hamishe kari dashte basham hatman onja miram,vaghean aliee.tajhaee k dare hich ja nadare,man aroosim ham onja raftam.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هدی مهدوی به نظر شیما : پاسخ نیلوفر خانم. بهتر است برید آرایشگاه یاسمین توی کریمخان.به نظرم کارش خوبه.قیمتش هممناسبه.اما هرجا میری اول برو عروس هاشو از نزدیک ببین نه فقط آلبوم ببینی.          مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر بهترین آرایشگاه زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345
يکشنبه 28 مهر ماه 1398
شایسته اکبری

تاریخ درج: يکشنبه 28 مهر ماه 1398

آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط شایسته اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من اموزشگاه فنی و حرفه ای رفته بودم برای دوره رنگ و لایت اما واقعا چیز زیادی یاد نگرفتم ناچارا مجدد دوره رنگ و لایت و اومدم پیش خانم احمدی اما حالا خیلی خوشحالم و مطمئنم پولم و دور نریختم و خیلی حرفه ای و علمی یاد گرفتم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 13 مهر ماه 1398
سحر

تاریخ درج: شنبه 13 مهر ماه 1398

آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سارا جون دقیق ترین و با وجدان ترین مربی بود که پیشش آموزش دیدم.اینقدر سختگیر نکات ریز و بهم یاد دادن که بخوامم نمیتونم فراموششون کنم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
بهاره

تاریخ درج: يکشنبه 13 مرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 7 مرداد ماه 1398
مژگان

تاریخ درج: دوشنبه 7 مرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانومها . من خودم هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان بودم و هستم. الان تو تخفیف تابستانه هستن.. واقعا ممنونم ازشون که خیلی با حوصله و با دقت آموزش میدن .من دوره . کوتاهی و شنیون ‌ میکاپ و ناخن و رنگ و لایت ثبت نام کردم . عالیییییییییه. مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. شمارشو ن 02188075682. 09331494959

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 31 خرداد ماه 1398
عسل

تاریخ درج: جمعه 31 خرداد ماه 1398

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط عسل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام لاله جون.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 1398
نازنین کریمی

تاریخ درج: يکشنبه 22 ارديبهشت ماه 1398

مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 14 اسفند ماه 1397
الناز اکرامی

تاریخ درج: سه شنبه 14 اسفند ماه 1397

آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو با مدیریت خانم قهرمانی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری غرب تهران محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط الناز اکرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزش میکاپ دیدیم اونجا زیر نظر خانم آرزو خیلی عالی بود و همینطور آموزش شینیون زیر نظر خانم ندا بسیار عالی . مدرک هم گرفتم از سازمان فنی حرفه ای واقعا به حرفایی که روز اول ثبت نام به من زدن عمل کردن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو با مدیریت خانم قهرمانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 9 اسفند ماه 1397
مهرناز

تاریخ درج: پنجشنبه 9 اسفند ماه 1397

آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط مهرناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلااااام . ممنونم از راهنماییت عزیزم .. آموزشگاه آرایشگری مهستان برای ترم جدیدش داره پیش ثبت نام انجام میده اونم با قیمتهای واقعا مناسب .... محیطش چقدر خوبه. خداییش چقدر با دقت آموزش میدن ..... من سه تا دوره نوشتم برای بعد از عید ...شمارشون اینه حتما برید ثبت نام کنید . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 15 بهمن ماه 1397
آرزو

تاریخ درج: دوشنبه 15 بهمن ماه 1397

سالن زیبایی فاطیما محسنی به عنوان بهترین سالن زیبایی،عروس سرا،کاشت ناخن محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام دوستان حالتون خوبه من برای یه رنگ و مش رفتم سالن فاطیما کارشون عالی بودش مخصوصا این که تخفیف 50 درصدی هم تا 22 بهمن میدند 26458703 و 09194507709
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فاطیما محسنی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 23 دي ماه 1397
ملینا

تاریخ درج: يکشنبه 23 دي ماه 1397

سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --ظفر -میر داماد-ولیعصر توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ظفر -میر داماد-ولیعصر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 692
بهترین آموزشگاه آرایشگری ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 635
بهترین آموزشگاه نقاشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 798
بهترین آموزشگاه آیلتس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 840
بهترین آموزشگاه توریسم ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 938
بهترین آموزشگاه هتلداری ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 902
بهترین آموزشگاه گردشگری ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 965
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 849
بهترین لوازم قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1508
بهترین مرکز اجاره خودرو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 943
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 872
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1013
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1050
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 959
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1194
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1045
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1056
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 912
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1099
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1079
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1135
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1115
بهترین پزشکان عمومی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1105
بهترین متخصصین ریه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 901
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1259
بهترین متخصصین قلب و عروق ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1260
بهترین روانپزشکان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1094
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 مهر سال 1399
بوسیله حمیده لک
6 5673
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1306
بهترین پلاستیک فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1004
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1011
بهترین کلانتری و اداره پلیس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1424
بهترین دفاتر پست ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 917
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1102
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1133
بهترین هتل ها و اقامت گاه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 976
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 857
بهترین نگارخانه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1064
بهترین کتابخانه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 927
بهترین تئاتر و تالار نمایش ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 905
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1001
بهترین دادسراهای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 994
بهترین ادارات و سازمان های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
سه شنبه 7 دی سال 1395
بوسیله حسين انصاري
1 2162
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1161
بهترین مساجد و حسینیه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1023
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1130
بهترین دکوراسیون داخلی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 اردیبهشت سال 1399
بوسیله مریم سعیدی
1 1760
بهترین فرش فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 909
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1166
بهترین سمپاشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 957
بهترین شعبات مهر اقتصاد ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1002
بهترین شعبات بانک سینا ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1162
بهترین شعبات بانک سامان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1042
بهترین شعبات بانک پاسارگاد ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1027
بهترین شعبات بانک پارسیان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین شعبات بانک شهر ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1176
بهترین شعبات بانک صادرات ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 944
بهترین شعبات بانک ملت ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1085
بهترین شعبات بانک ملی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1128
بهترین پمپ بنزین های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1031
بهترین بیمارستان های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1114
بهترین فروشگاه های شهروند ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1107
بهترین صرافی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1241
بهترین موبایل فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1037
بهترین پزشکان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 966
بهترین آموزشگاه های رانندگی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 983
بهترین گل فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1168
بهترین بانک های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1140
بهترین بیمه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مرداد سال 1397
بوسیله سعادتی
1 1513
بهترین دفاتر اسناد رسمی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1269
بهترین ابزار فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1021
بهترین کارواش های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1008
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1168
بهترین لوازم التحریری های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1102
بهترین خدمات کامپیوتری ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 956
بهترین کافی نت و گیم نت های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1028
بهترین تاسیساتی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1107
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1124
بهترین کیف و کفش فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 859
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1008
بهترین خشکشویی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 941
بهترین خرازی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1154
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 984
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1141
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 976
بهترین نانوایی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1067
بهترین سوپرهای میوه و سبزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1245
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1181
بهترین مراکز خدمات نظافتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1387
بهترین مراکز زیبایی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
2 2478
بهترین مراکز ماساژ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1524
بهترین دارالترجمه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1239
بهترین مزون های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1396
بوسیله ثمین
2 2772
بهترین تعمیرات مبلمان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 964
بهترین امداد خودروهای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 996
بهترین باشگاه ورزشی رزمی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1273
بهترین عطاری های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1237
بهترین پزشکان متخصص اطفال ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1085
بهترین مراکز سیسمونی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1283
بهترین مراکز مبلمان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 995
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 888
بهترین چاپخانه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1143
بهترین تابلوسازی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1082
بهترین مراکز روانشناسی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
جمعه 21 دی سال 1397
بوسیله علی سلیمانی
1 2062
بهترین تعمیرگاه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1088
بهترین لوازم یدکی خودرو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1001
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1174
بهترین آژانس های مسافرتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1114
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
سه شنبه 3 دی سال 1398
بوسیله هانیه
13 11005
بهترین متخصصین پوست ومو ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 مرداد سال 1399
بوسیله حسین نظری
1 1646
بهترین پزشکان متخصص چشم ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1210
بهترین کلینیک های لاغری ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1267
بهترین داروخانه های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1558
بهترین پیک بادپای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1179
بهترین باربری های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1047
بهترین قالیشویی های ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 24 مرداد سال 1397
بوسیله محمد عنایتی فر
3 2964
بهترین آرایشگاه مردانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 11 آبان سال 1393
بوسیله ااااااا
3 12442
goodfriend
یکشنبه 28 مهر سال 1398
بوسیله شایسته اکبری
76 187987
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ظفر -میر داماد-ولیعصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4124
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
دوشنبه 12 شهریور سال 1397
بوسیله ترانه
15 41162
بهترین عکاسی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1392
بوسیله baharan90
2 13567
بهترین مرکزدرمانی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 مرداد سال 1393
بوسیله لیلا عطایی
5 13200
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 8784
بهترین خواروبارفروشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2882
بهترین تره بار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2837
بهترین پارک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3511
بهترین تاکسی سرویس ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3649
بهترین رستوران ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله علی پور
3 22274
بهترین تالار ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 4123
بهترین کافی شاپ ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 فرودرین سال 1391
بوسیله arsalan
2 11110
بهترین قهوه خانه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3137
بهترین سفره خانه سنتی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 6172
بهترین سینمای ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 7 شهریور سال 1390
بوسیله SHIVA
1 6529
بهترین استخر،سونا،جکوزی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 20 اردیبهشت سال 1393
بوسیله farshad848
6 22801
بهترین مدرسه ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله مامان سارا
6 11847
بهترین مرکز خرید ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 آبان سال 1392
بوسیله اشراقی
8 24747
بهترین مشاور املاک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 6016
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 4599
بهترین آموزشگاه زبان ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 3 آبان سال 1398
بوسیله alireza
42 44054
بهترین آموزشگاه موسیقی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
یکشنبه 30 بهمن سال 1401
بوسیله سامان خوش سیرت
110 38583
بهترین کلاس آموزشی کنکور ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 دی سال 1396
بوسیله باباقانی
9 13180
بهترین مهد کودک ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 9 اردیبهشت سال 1394
بوسیله salambar2
4 18958
بهترین باشگاه ورزشی ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 10 دی سال 1397
بوسیله sorena
23 34573
بهترین فست فود ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 خرداد سال 1394
بوسیله شرفی
5 15378
بهترین منطقه جهت سکونت ظفر -میر داماد-ولیعصر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 آذر سال 1390
بوسیله بیتا
2 14900

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران