سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 7 آبان ماه 1390 بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
نرجس

تاریخ درج: شنبه 7 آبان ماه 1390
آرایشگاه گیوا کار عروسش خیلی خوبه

پاسخ ghazal ghaderi:

سلام ...

آرایشگاه گیوا یه اپیلاسون کاره خوب و حرفه ای داشت که رفته اگه کسی شماره یا ادرس ازش داره به من بده ....

پاسخ shaneli:

دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......

پاسخ nazilaarab:

منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....

پاسخ goleyas:

cheeky سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی

هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....

پاسخ darabi:

سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رهاheart

پاسخ sarvar:

سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.

پاسخ maryam68:

سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545

پاسخ mehras:

من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم

پاسخ mehras:

به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن

پاسخ mahsa1376:

من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tahine88 : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 کارکراتینشون عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tahine88 به نظر angeli : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 عالیه کار کراتینشون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tahine88 به نظر angeli : من برای اکستنشن مژه میرم شفق طلایی  من واقعا از کار خانم حسین زاده راضییم 3 روز پیش کار هاشور ابرو خط چشم ولب انجام دادم بعداز 6 ماه جستجوو دیدن کارهاشون ایشون رو انتخاب کردم 09121974720شمارشونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssahel :     سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده   خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه  زنگ بهش بزنیم  فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون تخفیفاشون محدوده اینم شمارش09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fateme53 به نظر golshirin : من هم حرف شمارو تایید میکنم خانم حسین زاده تبحر زیادی تو کارشون دارند 3 ساله مشتریشون هستم خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی کار کوپ وهاشور ابرو وچشم عالیه خودم انجام دادم  چند تا از دوستامم بردم عالی شده رنگ طبیعی با طراحی عالی واقعا تو کارشون ماهرن راستی اکستن مژه هم پیش ایشون انجام میدم راضیم شمارشون 09121974720  این تجربه من بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsa1376 به نظر نرجس : من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamnami : دوستان آرایشگاه بانوی مرداد تو بلوار دریا خیلی کارش خوبه. واقعا محیط خوب و دوستانه ای داره و کاراشونم عالیه. قیمتاشون خیلی مناسبه. شمارش ۸۸۳۶۰۸۷۸        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehras : بدترین آرایشگاه همون گیوا ست من برای وکس رفتم سالم رفتم زخمی برگشتم مثل وحشیها کار میکنن فقط پول میگیرن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehras به نظر نرجس : به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehras به نظر نرجس : من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehras : به نظر من آرایشگاه گیوا افتضاخه مخصوصا سارا چون سرش شلوغه اصلا دل به کار نمیده بد اخلاق گنده دماغ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsaaa66 به نظر shaneli : سلام دوستان من تقريبا همه فيلداي سالن گيوارو رفتم ولي واقعا بعضي هاشون خيلي حرفه اين مثل ابرو كه سعيده از همه بهتره،ميكاپ الهام جون و رنگ شادي ،شينيون ليلااا ولي واسه كوپ زياد راضي نبودم كه مديريتش واقعا بايد رسيدگي كنه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armita به نظر سمانه : دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگترشدن برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون شفق طلایی  09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ monjolika به نظر eli : سلام اسم من بارانه من برای کوپ پیش خانمی تو خ ایران به اسم خانم منصوره  میرم راستشو بخواین آشنایی من با کارشون تو مترو بود یه آقایی رو دیدم که کوپ موهاش بی نظیر بود ازشون پرسیدم شما کجا موهاتونو اصلاح کردین گفت پیش مادرم منم آدرسه آرایشگاهشونو گرفتم من تا حالا دستی به قشنگی کار دست منصوره خانم ندیدم ایشون البته یه آرایشگاهم تو اربیل دارن اینو هم بگم اگه رفتین اونجا ابروهاتونم بذارین نسترن خانوم برداره بی نظیره کارش بهم اطمینان کنین مطمءنم دعام میکنین شمارشونم 33568930          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiramis به نظر shaneli : سلام بچه ها من تازه عضو شدم .چندتا سوال داشتم موندگاری آرایش آرایشگاه گیوا چجوریه؟نمیماسه؟مرزداران خوبه یا سعادت آباد؟ اگه کسی عروسای گیوارو به چشم دیده بگه چجوری بودن.مرسیییییی دوستان.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azi88 : سلام.میشه یه آرایشگاه خوب به من معرفی کنید ؟ هیچ آشنایی با آرایشگاه های تهرانو ندارم .ولی واسه عروسی لازم دارم .          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam68 به نظر نرجس : سلام.من سه سال پیش براعروسیم رفتم سالن سومیا در شرق تهران کارشون خیلی عالیه ،گریم ومیکاپش خیلی عالی بود ماندگاریه بالایی داشت .وخصوصا شنیونش خیلی خاص بودبعد از سه سال تا به حال مدل شنیونمو روسر هیج عروسی ندیدم هنوزم جدید وهرکی عکسامو میبینه فکر میکنه تازه عروسیم بوده واصلا قدیمی نشده ضررنمیکنید حتما برید کاراشونو ببینید اسم مدیریتشم زهرا فرجی خیلی خانم خوبیه حتما راهنماییتون میکنه جدیدا میخوان جاشونو عوض کنن اینم شماره سالنه77941882-77947330-09126838545        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarvar به نظر نرجس : سلام لازم دیدم این مطلب رو اطلاع رسانی کنم سال گذشته خانم من عروس سالن گیوا بود به مدیریت خانم سارا حسینی در اون روز کیف خانم بنده رو داخل سالن یکی از پرسنل ازش دزدید و خانم حسینی به بنده گفتند برو شکایت کن عروس قبلی که دستش به جایی نرسید تو هم برو ببینم چکار میکنی منم که الان دارم این مطلب رو مینویسم حکم جلبشون رو گرفتم و به زودی حــکم پلمــپ آرایشگاه رو هم میگیرم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golshirin : ه نظر من سالن شفق طلایی  خانم حسین زاده حرف اول تو غرب تهران رو میزنه  عروس 1 ماه پیششون بودم کارشون عالی بود البته من 3 ساله که مشتری خانم حسین زاده هستم  از کارهاشون خیلی راضیم از اکستنشن مژه و کار تاتو کوپ رنگ و لایتشون هرچی بگم کم گفتم دستشون درد نکنه هر کاری پیش این خانم انحام دادم راضی بودم من از شهرک غرب میرم پیششون 09121974720 شمارشونه موفق باشید    تعداد پاسخها(1)( fateme53)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hediehjo : من خیلی خوشحالم که ارایشگاه گیوا انتخاب کردم...خدا کنه خوب بشم...کلی ارایشگاه دیدم...ولی به گیوا اعتماد کردم....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nikoname به نظر shaneli : منم از مشتریهای سالن گیوا هستم و کل کارای ارایشیم رو اونجا انجام می دم...البته از بعد عروسیم مشتری اونجا شدم کار همه پرسنلشون حرفه ای ...میکاپ عروسیم با سارا جون بود و شنیونمم با میترا جون که خیلی عالی شده بودم و کاملا راضی هستمو از همین جا ازشون تشکر می کنم...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نازنین به نظر مهیاره : دوستان گلم  خوبید؟ اره میخواستم تایید کنم حرفتو . مخصوصا اموزشش هم خیلی عالیه .کارش هم خیلی خوبه . واقعا ادمو راضی می کنه . برای وقت گرفتن باید با این شماره تماس بکیرید . 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهیاره : سلام خانوما اگه برای تاتو صورت وبدن کسی رو میخواهید خانم ایزدی کارش خیلی عالیه . قیمتش هم خیلی خوبه این هم شمارشه 09354780954    تعداد پاسخها(1)( نازنین)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر angeli : سلام من یه آرایشگاه توپ برای کاشت مژه می شناسم کارش عالیه بدون صدمه به مژه ها من یه سالی هست انجام دادم خیلی راضی هستم خیلی طبیعی و قشنگه دیگه چشم احتیاج به آرایش نداره اسم آرایشگاش سبزه ناز هست تلفنش 09375734372    تعداد پاسخها(2)( tahine88 - tahine88)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر banafshe : آرایشگاه گیوا متاسفانه کمی جنبه بازاری پیدا کرده حالا از من گفتن بود اگه کسانی که نظر میدن واقعا رفتن گیوا حتما شاهد این قضایا بودن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر banafshe :   سلام من کار استودیو پرنسس رو دیدم عالی بود بنظرم اگه کمی برای عکس و فیلمتون هزینه می کنید حیف کاراشونو نبینید  توی شهرکن فلامک شمالی  شمارشم 09122490573  خانم عباسی (شرمنده تو این پیج اینو گفتم دیدم یکسری ...)          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ darabi به نظر نرجس : سلام منم با همه موافقم کارشون حرف نداره خیلی باحالهههههههههههه من پارسال عروسشون بودم عالییییییییییی بود. عاشقتم رها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saaaara : kare hani to shahrake gharb aliye kare aroosesh harf nadare gheymatesham monasebe nesbat be kari k anjam mide albom dare kilipam dare harki mikhad bere bebine arooso 600 migire inam shomarash 09371896868        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماندانا ادب : خدمات کاشت ناخن و تتوی مانی به عنوان بهترین کاشت ناخن .خدمات ناخن .آموزش کاشت ناخن .طراحی ناخن.دیزاین ناخن.تتو محله --شهرک غرب توسط ماندانا ادب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین خدمات بهترین کیفیت با خدمات کاشت ناخن و تتوی مانی نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات کاشت ناخن و تتوی مانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shivadel به نظر shaneli : سلامممممممممم ...من 2تا عروس از گیوا دیدممممممممم  شعبه شهرک غرب2تا عروس از شعبه  مرزداران.....در کل عروسها خوب بودن میکاپهاشون تقریبا تو یه سبک بود.مخصوصا ارایش چشمها خیلی قشنگ بود..........حالا موندم کدومممم شعبشون برمممم ..ککککککککککممممممکک.خودم فکر می کنم کار شقایق تو مرزداران و کار سارا تو شهرک از بقیشون بهتر باشه..اگه کسی می دونه لطفا راهنماییم کنه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arafati به نظر rebeka : خانم ربکا ...عزیزم شما چرا ناراحتی و حرص می خوری ما یعنی من و دوستام از طرفدارای سالن گیواییم کارای سالن گیوا عالللللللی این و همه می دونند شما ناراحت نباش و حرص نزن من خودم عروس چند وقت دیگه سارام . ولی با حرف های شما ته دلم خالی نمی شه چون کم کم 7 تا عروس و از نزدیک دیدم و اصلا استرس ندارم خواهشن سعی نکن که ته دل عروسارو خالی کنی.....            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ninaei به نظر ranaei : سلام عروسای سالن گیوا.......بلاخره عروسی من به خیرو خوشی تموم شد.....و اگه تعریف از خود نباشه خیلی خوشکل شده بودم.... کلی روز عروسیم ذوق مرگ شده بودم چون هر کی میرسید کلی ازم تعریف می کرد ...خلاصه گفتم بیام اینجا تا اونای که استرس دارن و اروم کنم.......در ضمن دختر عموی من عروس 11اردیبهشتشون  اسمشم زهراست  دوست داشتید برید اون و از نزدیک ببینید...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rebeka : سالن گیوا فقط عکسای خوب داره و مدل های عالی وعکاس حرفه ای اینجوری که میگن خوب نیست بخدا الکی گندش کردن .فکر میکنن زیا د پول بدن خوشگلتر میشن اگه توجه کنید میفهمید      تعداد پاسخها(1)( arafati)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ faranakk به نظر سمانه : سلام بچه ها من میخوام برا نوروز موها مو هایلات کنم ولی نمیدونم کجا برم کاره کی خوبه کمکم کنید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yayaa به نظر eli : khanome hossein zade kodom arayeshgahe?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mikaeili به نظر ستاره : ارایشگاه خوب می خواید گیوا.....گیوا واقعا کاراشون خوب و عالیه من که برای عروسیم اونجا رو انتخاب کردم......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasgol به نظر shaneli :  فقط  فقط سالن گیوا......من به جرات می گم برید کارای عروسشون و ببینید خودم و خواهرم و زن برادرم عروسای سارا بودیم واقعا از کارمون راضی بودیم منم توصیه می کنم برید پیش سارا برای ارایش ....وبرای موها تون لیلا....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ goleyas به نظر نرجس :  سلام سلام.... به دوستان خوبم .....من با نظرای شما موافقم .....بعد از کلی گشتن توسالن های مختلف از جمله سیترین_لی لی هما _  گل بانو و........ به این نتیجه رسیدم که گیوا ازهمه اونا بهتره و با شرایط من جور تره.....چون علاوه بر اینکه کارشون خوبه رفتار پرسنلشونم  خوب بود ...از خود سارا هم خیلی خوشم اومد چون کلی وقت گذاشت و برام همه چی رو تو ضیح داد.....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ranaei : سلام  دوستان من با لا خره بعد از تحقیقات فراوان سالن گیوا رو برای عروسیم انتخاب کردم .... با سارا شعبه شهرک ثبت نام کردم...البته بعد از سه ماه گشتن.....به همتون توصیه می کنم برید کاراشون و از نزدیک ببینید.....چون تو این همه ارایشگاهای که دیدم کارشون از همه تمیزتربود وقیمتشون مناسب تر....در ضمن از 24 بهمن عروسا شون شروع می شه که هر روز  کم کم 4_5 عروس و دارن.....برید از نزدیک عروساشون و ببینید...    تعداد پاسخها(1)( ninaei)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazilaarab به نظر نرجس : منم باهات موافقم شانلی جان من عروس 2 ما ه پیش سارا (  سالن گیوا )  بودم خیلی خیلی خوب شده بودم از همه چیم راضی بودم ارایشم تا 3 نصف شب تکون نخورد  هر کس من و می دید کلی  ازم تعریف می کرد مو ها مم خیلی خوب شده بود که با میترا بود.... من خیلی خوش حالم که گل بانو رو کنسل کردم رفتم گیوااا....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shaneli به نظر eli : عزیزم سالن گیوا کار کوپشونم خوب مخصوصا اذر         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shaneli به نظر نرجس : دوستا ی گلم کلا کا ر سالن گیوا حرف نداره کارای عرو سشون عالللللللللللیه   2 تا شعبه دارن که کار سارا شهرک از همشون بهتره......    تعداد پاسخها(5)( yasgol - shivadel - nikoname - samiramis - mahsaaa66)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستاره : من دیروز واسه رنگ مو رفتم فرخنده تو ستارخان عالیییییییییییییییی بود< رفتارپرسنلشم خیلی خوب بود فکرنمی کردم اینطوری باشه .ممنونم ازتون که شمارشو تو سایت گذاشته بودید    تعداد پاسخها(1)( mikaeili)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بیتا زاهدی به نظر سپیده : درسته کار ارایشگاه گیوا حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نسرين به نظر سمانه : سلام بچه ها من 25 شهريور 91 عروسيم بود عروس آرايشگاه فرخنده بودم ميكاپ كارم سارا بود خيلي ناز و لايت و اروپايي درستم كرد جوري بود كه همه كف كرده بودن در ضمن سارا خيلي مودب بود و كاملا به نظرت احترام ميذاشت شينيونم هم خود فرخنده بود كاملا شيك وكلاسيك درست كرد موهام رو.اگه ميخواين عروس اونجا باشين مطمئن باشين كه عاليه و هر جور كه دوست دارين درستتون ميكنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
123
يکشنبه 16 شهريور ماه 1393
fateme53

تاریخ درج: يکشنبه 16 شهريور ماه 1393

منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند

من همیشه کوپهای فانتزی میزنم

برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 شهريور ماه 1393
fateme53

تاریخ درج: يکشنبه 16 شهريور ماه 1393

منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند

من همیشه کوپهای فانتزی میزنم

برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 9 شهريور ماه 1393
tahine88

تاریخ درج: يکشنبه 9 شهريور ماه 1393

بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی

خانم حسین زاده  09121974720

کارکراتینشون عالیه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 4 شهريور ماه 1393
ssahel

تاریخ درج: سه شنبه 4 شهريور ماه 1393

سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده

خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه  زنگ بهش بزنیم 

فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان

تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون

تخفیفاشون محدوده

اینم شمارش09192008411

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 4 شهريور ماه 1393
fateme53

تاریخ درج: سه شنبه 4 شهريور ماه 1393

خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی کار کوپ وهاشور ابرو وچشم عالیه خودم انجام دادم 

چند تا از دوستامم بردم عالی شده رنگ طبیعی با طراحی عالی واقعا تو کارشون ماهرن

راستی اکستن مژه هم پیش ایشون انجام میدم راضیم

شمارشون 09121974720 

این تجربه من بود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 فروردين ماه 1393
BENI

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

man star283@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 20 اسفند ماه 1392
maryamnami

تاریخ درج: سه شنبه 20 اسفند ماه 1392

دوستان آرایشگاه بانوی مرداد تو بلوار دریا خیلی کارش خوبه. واقعا محیط خوب و دوستانه ای داره و کاراشونم عالیه. قیمتاشون خیلی مناسبه. شمارش ۸۸۳۶۰۸۷۸

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 17 اسفند ماه 1392
mehras

تاریخ درج: شنبه 17 اسفند ماه 1392

بدترین آرایشگاه همون گیوا ست من برای وکس رفتم سالم رفتم زخمی برگشتم مثل وحشیها کار میکنن فقط پول میگیرن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 17 اسفند ماه 1392
mehras

تاریخ درج: شنبه 17 اسفند ماه 1392

به نظر من آرایشگاه گیوا افتضاخه مخصوصا سارا چون سرش شلوغه اصلا دل به کار نمیده بد اخلاق گنده دماغ

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4169
goodfriend
یکشنبه 16 شهریور سال 1393
بوسیله fateme53
68 61215
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1554
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 29 مهر سال 1391
بوسیله محمد غفاری
12 12271
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 3134
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4405
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 14173
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 993
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1174
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3460
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2581
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 9478
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 5458
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 6971
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1882
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4149
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 4173
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 6580
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 42753
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله paris.r
4 6620
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2606
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 22 شهریور سال 1393
بوسیله shamimra65
11 6132
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 شهریور سال 1393
بوسیله shima23
14 12041
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 7119
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 23 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
8 4535
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله katrin
59 51580
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 27 شهریور سال 1393
بوسیله sorena
19 17766
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 8560
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله لیلا
9 11979
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 960
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 7829
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4502
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 426
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 883

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13510, کاربران: 4754
به جدید ترین عضو انجمن, samaneman خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران