سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مهسا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم زرگر : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مریم زرگر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کاشت ناخن و قیمت مناسب این سالن خیلی راضیم.👌 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ژیلا بهرامی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ژیلا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از اکستنشن های این سالن خیلی راضیم.☺☺☺👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محاله  پیش کس دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون  09121974720 ارزش این همه راهو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sahar22 به نظر shaneli : سلام خانم شانلی!!یه سوال دارم میتونم بپرسم هزینه  ارایش عروسیتون چقدر شد؟؟؟میخوام قیمت بدونم بعد تصمیم بگیرم برم کاراشونو ببینم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منا فرجامی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط منا فرجامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخوام هاشو ر کنمابروهام نازکه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                  ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mona1 به نظر ملیکا مرادی : من میرم تهرانسر برای کاشت ناخنم خانم ایزدی واقعا کارش خوبه . بهترین مواد رو با بهترین قیمت من که خیلی راضیم . دوستام هم خیلی راضیند .09124835961        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ simin65 به نظر پریسا : ابروکار عالی میخواین محبوبه (ارایشگاه خانه ارزوها) عالی برمیداره امکان نداره خراب کنه  یه بار برید دیگه همیشه مشتریش  میشید    88249971 <        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bibigol : سلام دوستای خوبم ! اگه کسی دنبال آرایشگاه خوب می گرده من فرشتگان رو معرفی میکنم. اگه خونتون سعادت آباده و دنبال یه جای آروم می گردید که بدون اینکه کلی تو صف معطل شید کارتونو انجام بده برید فرشتگان تو پاسارگاد . اینم شمارش 22132935 و یا 09394396973        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ bibigol به نظر سیما راد : به نظر من یکی از بهترین آرایشگاه های سعادت آباد (فرشتگان) تو پاسارگاد .اگه البته دنبال کار خوب هستید بهتون معرفی می کنم . فوق العاده است .این هم شماره مدیرش 09394396973 خانم زربخش. یه بار امتحان کنین پشیمون نمشین.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asalsho به نظر هستی روشن نژاد :   دوستای عزیزم به مناسبت افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب از همه دوستایی که میخوان داشتن ابروی سالم و پرپشت و متناسب با استخوان بندی صورت را تجربه کنن دعوت میکنیم .به آرایشگاه ما تشریف بیان... ابروی مرتب و استاندارد نیمی از زیبایی صورت ..با ابروی نا مرتب و غیر استاندارد حتی با پوست صاف و ارایش شده جداب و زیبا به نظر نمیرسیم برای اطلاعات بیشتر و گرفتن آدرس با این شماره تماس بگیرید ...09301001477 تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر asalsho : سلام به دوستای گلم من خودم ابرو کار هستم برای خودم ابرو خیلی مهمه چون فکر میکنم نصف زیبایی صورت به داشتن ابرو های سالم و استاندارد با استخوان بندی صورته.خدا رو شکر مشتری هام از کارم راضین .پیشنهاد میکنم از آرایشگاه ما دیدن کنید.این هفته افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب.تخفیف خوبی در نظر گرفتم.امید وارم کار ما رو ببینید و راضی باشید این شماره مستقیم منه من عسل هستم  برای گرفتن آدرس اطلاع  از تخفیف و بازدید از آرایشگاه  با این شماره تماس بگیرید. 09301001477        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nikoname به نظر shaneli : سلام بچه ها نمی دونید چرا تاپیک شهرک و بستن....من امروز رفتم گیوا......جونم براتون بگه 3تا عروس داشتن که یکی از یکی خوشگلتر  ...دوتاشون واقعا خوشگل شده بودن البته  نا گفته نماند خود عروساهم معلوم می شد که صورتاشون خوب بوده ولی در کل هم ارایش هم موهاشون خیلی خوب شده بود         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shaneli : دوستان گلم سلام ....کار سالن گیوا حرف نداره من عروس چند ماه پیششو ن بودم خیلی خیلی عاللللللی شده بودم طوری که هی همه از من تعریف می کردن و ازم ادرسش و می گرفتند ارایش من با سارا بود شهرک  غرب ...اخه 2تا شعبه دارند یکی مرزداران یکیشم شهرک غرب...توصیه می کنم برید کاراشون و ببینید در ضمن خیلی هم پر عروسند .....    تعداد پاسخها(2)( nikoname - sahar22)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nooshin به نظر ستایش : راستی اسمم نوشینه . گفتم بگم که اگه پیامم رو دیدن یادشون بیاد! و بدونن که من به یادشون هستم و ازشون ممنونم. نوشین- عروس 5 مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nooshin به نظر ستایش : من عروس 5 مهر ماه خانم شادی نوروزی و فهیمه جون هستم. و از هر دوتا شون بابت آرایش و مدل مو تشکر فراوووووون میکنم. همه میگفتن که مثل پرنسس ها درستت کردن. خیلی شیک و با کلاس و من هی خوشحال و خوشحال تر میشدم. دستشون واقعا درد نکنه ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ایدا نظری به نظر سیما راد : salam doostan 5shanbe aroosiye khaharam bood va man o mamanam be etefagh be in arayeshgah raftim kare aroosesh khoobe yani kasaee ke kare aroosesho anjam midam khodeshoon kareshoon khoobe vali kare kasi ke baraye ma shenyoon kard eftezah bood fek konid yebar moohaye mamane mano shostan dobare sheniyoon kardaninghad zesht bood khode lili ham ghabool kard mooye mano 2bare dorost kardan(sheniyoon kar arezoo) areyeshe mano leyla anjam dad ke bad bood yani man behtar az on rozhgoone mizanam aslan be harfe adam gosh nemidan kare khodeshono mikonan' nakhoon masnooish eftezah bood fek konid ta sare aghd male man 2tash oftad (elanz chasboon) taze ma saat 8 o nim areyeshgah boodim ke 12 hazer shim maro saate 3 amade kardam residim bagh hame mehmoona omade boodan man pishnahad mikonam age hamrahe aroosid aslan narid asabetoon khord mishe bishtar va ham poole alaki dar ghebale kari ke nakardan migiran        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيده غلامي : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سعيده غلامي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كاشت مژه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الی : سلام آرایشگاه سایه با این که یه آرایشگاه کوچیکه کارش خیلی حرفه ای و خوبه .... اینم شماره تلفنش 22352207 رنگ و عروسش عالیه ... من خودم عروسش بودم :دی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الیکااشتری : آگرین به عنوان بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان محله --سعادت آباد توسط الیکااشتری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ازاین آرایشگاه خیلی راضی هستم چون مدیری خوب و خوشرو دارد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آگرین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ helena به نظر هستی روشن نژاد : be nazare man mohit va toye arayeshgah aslan jaleb nisto k dakhme mimoneelas nadare eyne ye        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ملیکا به نظر هستی روشن نژاد : با نظرتون موافقم محیطی سالم و کارکنان حرفه ای داره کار عروسشون هم دیدم عالی بود مدیرشون هم خیلی متین و با وقاره در عین حال خیلی مهربون و صمیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی روشن نژاد : به نظر من بهترین سالن آرایش و زیبایی که تا حالا رفتم آرایشگاه پرنسس سعادت آباده همه کاراشون حرف نداره واقعا پرسنل ماهی داره مشتری مداریشون زبون زد عام و خاصه کار عروسشون عالیه و خیلی حرفه ای کار می کنن WWW.PRINCESS-TEHRAN.COM تلفن : 22063770    تعداد پاسخها(3)( ملیکا - helena - asalsho)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نغمه : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط نغمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مطمئناً از انتخاب این سالن پشیمون نمیشین نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سلگی به نظر ملیکا مرادی :  من از خدمات ناخن سالن ملیکا جون استفاده کردم خیلی راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ناشناس به نظر ناشناس : پیش موناجون رفتم که همه ازش تعریف میکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فسقلی به نظر ناشناس : لطفا اسم ارایشگاهی که رفتی و راضی بودی رو رو کن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناشناس : از ابروهام خیلی راضی بودم همونطوری که می خواستم شد.سایت خیلی خوبیه    تعداد پاسخها(2)( فسقلی - ناشناس)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام خیری : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط الهام خیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saba .fard به نظر دوست : اِ. من دنبال این پونه خانم میگردم. تو رو خدا میشه آدرس یا شماره تلفنشو به من بدید . پلییز. به آدرس میلم یا همینجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مژده به نظر پریسا : ابروهای منو که تا به تا در آوردن.... راضی نبودم از کار خانوم مونا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سیما راد به نظر عروس تیر ماه : سلام خانم عطی - خانم لیلا تو سعادت آباد آرایشگاهی بنام لیلی داره و تلفنش هم 22360648 هستش . کار عروسش حرف نداره من خودم یکی از عروسهاش بودم که واقعا همه ی اطرافیان از کارش راضی بودند کلا کار میکاپش بینظیره    تعداد پاسخها(2)( ایدا نظری - bibigol)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عطی به نظر عروس تیر ماه : سلام . خانوما خواهشم می کنم اگر کسی از خانم لیلا که فقط میدونم یه آرایشگاه تو سعادت آباد داره خبر داره به من خبر بده . ایشون کارش make up عروسه . قبلا تو آرایشگاه عروس پایتخت بود . ولی الان از اونجا رفته من هر چی ازشون خواهش کردم که آدرس ویا شماره تماس بهم بدن متاسفانه موفق نشدم . حالا ازتون خواهش میکنم اگه کسی میشناسه به من یه شماره تماس یا آدرس بده  بازم ممنونم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیدا به نظر مژگان :   مژگان جون رفتم سالن هلن چندتا ازکارهاش و دیدم و خوشم اومد البته سالن تابلو نداره ولی ازشونم خوشم اومد خیلی خوب بودن برای همین تصمیم گرفتم برای نامزدیم برم اونجا ،رفتم و البته خیلی هم راضی بودم .همه خوششون اومده بود.ممنون برای معرفی سالن هلن.قیمتاشونم خوب بود من برای نامزدی 150 دادم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر عروس تیر ماه : دختر عمه من همین فروردین عروس خانم نوروزی بود و با اینکه نامزدیش یک آرایشگاه معروف رفته بود و به قیمت عروسی هزینه کرده بود والبته  آرایشش خوب بود ولی شب همش ریخته بود و حتی یکی از مژه هاش افتاد و پاک هم  نمیشد و گفتیم خدا عکاس حفظ کنه هه هه هه چون خودش پوست خیلی چربی داشت ولی عروسیش کار خانم نوروزی بد نبود و خیلی بادوام تر بود ولی برعکس شینیونش خیلی ساده بود اما من اگه بودم یکم مدل پرکار تر دوست می داشتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر عروس تیر ماه : اتفاقا خواهر من هم برای عروسیش پیش خانم نوروزی رفت ولی حقیقتش اصلا خوب نبود کرم صورتش ظرف چند ساعت کدر و سیاه شد و آرایش چشمش هم دور چشماش ریخته بود همون شب اینقدر آرایشش بهم ریخته بود که دیگه آخر شب از خیر عکس گرفتن گذشتیم بعدا عکاس مجبور شد کلی روتوش بکنه ولی انصافا کار شینیون بد نبود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا لاهوت : ارايشگاه لي لي تو سعادت اباد ميدان كاج من رفتم براي اكستنشن موهام تعريف أش رو شنيده بودم متاسفانه پول ١٧٥تا مو رو ازم گرفت اومدم خونه شك داشتم شمردم ديدم ١٥٠تا كذاشته كار رنگش هم اصلا خوب نبود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عروس تیر ماه : من خانم نوروزی رو از این جا شنیدم اسمشو و امروز رفتم دیدم و 2 نفر عروس داشت با دو سبک خیلی متفاوت درست شده بودن، یکی لایت بود و یکی به گفته خودشون مدیوم، به نظرم که خیلی خوب بودن و گفتم اینجا بنویسم شاید به درد دیگران هم بخوره آرایشگاه الی مر و شهرزاد رو هم آلبومشونو دیدم و اونام خیلی خوب بودن ولی انصافا شینیون کار نوروزی عالی بود    تعداد پاسخها(4)( سارا - مریم - عطی - سیما راد)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پریسا به نظر پریسا : نگار جون من خودم 5ساله که مشتری مونا جون هستم وهمیشه هم ابروهام و خوب برمیداره و هروقت  بقیه مشتریهاشونم تو سالن دیدم راضی بودن.تابستون که ایشون سفر بودن و یکماه نبودن من مجبور شدم برم یک ارایشگاه دیگه واقعا هزاربار پشیمون شدم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعیده به نظر پریسا : من هم خودم رفتم پیش مونا جون وهم دوتا از دوستام که ابروهای من و دیدن رفتن پیش ایشون و هر سه نفر هم راضی بودیم و برای عید هم از ایشون وقت گرفتیم.ممنون از معرفی مونا جون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دریا : خوشبخت بشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عروس خانم به نظر سپیده : 88681997 و  اینم موبایل خود شادی نوروزی 09126175023 موفق باشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثریا : سالن ماه گلی برای کوتاهی و براشینگ رفتم عالی بود.هم کارشون خوب بود هم محیطشون صمیمی و خوب بود و هم قیمتهاشون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نگار به نظر پریسا : بعذ از دو ماه که ابروهامو بر نداشتم رفتم پیش مونا خانم و واقعا طوری خراب کرد که باید دوباره صبر کنم تا دربیاد لطفا درست نظر بدید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نادیا به نظر سپیده : عروس خانوم میشه آدرس پاسدارانشو بهم بدی  ممنون میشم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عروس خانم به نظر سپیده : منم عروس شادی نوروزی  بودم و از ته ته ته قلبم ازشون ممنونم همه از آرایش و موی من تعریف کردن ، خدا بهشون خیر بده البته توی سالن سریر سمت پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
1234
پنجشنبه 6 شهريور ماه 1393
مهسا

تاریخ درج: پنجشنبه 6 شهريور ماه 1393

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
مهسا

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام خانم رحمتی من و خواهرم از بافت مو و اکستنشن مژه شما خیلی راضی هستیم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
مریم زرگر

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مریم زرگر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از کاشت ناخن و قیمت مناسب این سالن خیلی راضیم.👌

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
ژیلا بهرامی

سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ژیلا بهرامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از اکستنشن های این سالن خیلی راضیم.☺☺☺👍👍👍

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 4 شهريور ماه 1393
melika800

تاریخ درج: سه شنبه 4 شهريور ماه 1393

من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی

کارشون خیلی خوبه

مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم

مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره 

من برای این کارا محاله  پیش کس دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم 

به همه هم توصیه میکنم شمارشون  09121974720

ارزش این همه راهو داره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 فروردين ماه 1393
BENI

تاریخ درج: سه شنبه 5 فروردين ماه 1393

وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.  

اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.

متشکرم.

تلفن من:09305159274  

man star283@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 17 بهمن ماه 1392
منا فرجامی

تاریخ درج: پنجشنبه 17 بهمن ماه 1392

مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط منا فرجامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

میخوام هاشو ر کنمابروهام نازکه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 بهمن ماه 1392
BENYAMIN

تاریخ درج: يکشنبه 13 بهمن ماه 1392

وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.

اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.

متشکرم.

ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 3 مهر ماه 1392
fsadeghi

تاریخ درج: چهارشنبه 3 مهر ماه 1392

با سلام

قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه

انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد .

نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي

باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي 

با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند .

همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد .

براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد

آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !!

ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد .

منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود

09127857520     صادقي                                                                                 

ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com 

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 27 خرداد ماه 1392
bibigol

تاریخ درج: دوشنبه 27 خرداد ماه 1392

سلام دوستای خوبم !

اگه کسی دنبال آرایشگاه خوب می گرده من فرشتگان رو معرفی میکنم. اگه خونتون سعادت آباده و دنبال یه جای آروم می گردید که بدون اینکه کلی تو صف معطل شید کارتونو انجام بده برید فرشتگان تو پاسارگاد . اینم شمارش 22132935 و یا 09394396973

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
1234

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله naser
6 6859
goodfriend
پنجشنبه 6 شهریور سال 1393
بوسیله مهسا
72 66901
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2181
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 19 مرداد سال 1392
بوسیله مهدب
27 26486
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 31119
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله آیدا
25 24209
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 20054
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1055
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 3390
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله نگین
10 13173
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 2599
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1392
بوسیله rahelesafe
21 28147
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 11120
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 7613
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 4667
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 11040
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 6708
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 6486
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 9 خرداد سال 1393
بوسیله beigi
14 19678
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 30 اردیبهشت سال 1391
بوسیله سیما صدری
5 9123
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3531
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 25 شهریور سال 1393
بوسیله roza11
24 13958
بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 3 شهریور سال 1393
بوسیله jasbishima
51 47897
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 19 بهمن سال 1392
بوسیله ميترا محمدي
24 26414
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
11 5340
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 17 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
72 60928
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 27 شهریور سال 1393
بوسیله sorena
21 32750
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 10 فرودرین سال 1392
بوسیله hamedtala
17 22822
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 شهریور سال 1393
بوسیله امیر
63 44990
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله مسعود ارشادی
9 15901
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
چهار شنبه 25 دی سال 1392
بوسیله علیرضا داد خواه
3 1645
طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
sitedar
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله نظري
4 828

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13510, کاربران: 4752
به جدید ترین عضو انجمن, zxcvbnm خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران