لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
جمعه 7 ارديبهشت ماه 1397 بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
تانیا

تاریخ درج: جمعه 7 ارديبهشت ماه 1397
سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط تانیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای اکستنشن مژه رفتم سالن اسطوره زیبایی(66083695)..بسیار طبیعی و سبکه..قیمتش هم تخفیف خورده..
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر میرزایی : سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای کوتاهی مو باین سالن رفتم..اینقدر خوب بودن که با موی رنگ شده و تراپی شده و ناخن مرتب بیرون اومدم.قیمت شون هم انصافا نسبت به جاهای دیگه مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره (ماهگون)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عبدلله زاده : سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط عبدلله زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هایلایت موهام و تو این سالن (6608395)انجام دادم..راهنمایی های خانم امیرمعز هم برای سالم نگه داشتن مو..بسیار عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره (ماهگون)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ایزدی : سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ایزدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای هاشور ابرو باین سالن مراجعه کردم.همین که ورودی سالن از تونل صدعفونی کننده وارد شدم خیالم کلا راحت شد..کارشون هم که عالی یه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره (ماهگون)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیات : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بیات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای هاشور ابرو باین سالن معرفی شدم.بسیار راضی ام.اولش مشاوره ی خیلی خوبی دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شاطریان : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شاطریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی..برای پروتین تراپی باین آرایشگاه رفتم..بسیار راضی ام ..به همه ی دوستان توصیه میکنم از تجربه و دقت خانم لیلی استفاده کنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مژه کار سالن مهتا خیلی خوبه کارش عالیه چون مژه خودم اصلا اسیب نمیبینه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طاهره : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط طاهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار امبره و بالیاژ سالن مهتا خیلی خوبه از بهترین مواد ها استفاده میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طلوعی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط طلوعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا خیلی لیفت ابروشو عالی انجام میده خیلی هم خوش اخلاق هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سادن مهتا خیلی کارش عالیه خیلی کارش خوبه اکستنشن مژشون بینظیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا انصاری : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سارا انصاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای رنگ موی مادرم باین سالن رفتیم..رعایت بهداشت..کار خوب و اخلاق بسیار خوبی که دارن باعث شد همون روز کاشت مژه و پاکسازی هم انجام بدم..مشتری همیشگی شون شدیم..تشکر می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیننده : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بیننده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین کاشت مژه که انجام دادم سالن مهتا بود خیلی خوب شد و خیلی کارشون عالی بود ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپهری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سپهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براشینگ سالن مهتا خیلی خوبه کلی موهام با همیشه فرق کرد وااای موهامو حالت دار براشینگ کردم نگم از کار خوبشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامدی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط حامدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پاکسازی موست سالن مهتا خیلی خوبه خیلی کارش عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمس : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن نهتا پدیکور میکنه چه پدیکوری خیلی کارش خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملورین : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ملورین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا کوتاهیشون خوبه من امتحان کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بحری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بحری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوتاهی سالن مهتا خیلی بهتر از اونیکه تعریفشو میشنیدم ممنون مرسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عزتی : آرایشگاه زنانه خانم نغمه شیرکوبی به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط عزتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من جلوی موهامو مش تیکه ای در اوردم خیلی خوب و خوشگل شد عالی شد و مهمتر اینکه موهام اصلا نسوخت اصلا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه خانم نغمه شیرکوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسکان : آرایشگاه زنانه خانم نغمه شیرکوبی به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط اسکان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایرو کار سالن مهتا خیلی خوبه کارش عالیه خیلی هم عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه خانم نغمه شیرکوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جاروبی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط جاروبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است الان که اومدم نسراتو بخونم خواستم بگم‌منم رفتم سالن مهنا کراتین کردم خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جدیری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط جدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کراتین موهام بهتر از همیسه سد خیلی بهتر من همیشه کراتین نیکنم ولی این دفعه چیزه دیگس نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جعفری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط جعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتارو به همه معرفی میکنم خودم خیلی راضی بودم به همه هم توصیه میکنم واقعا راضی میایین بیرون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر موسوی : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای کوپ مو باین سالن رفتم.خیلی از رعایت کردن بهداشت خوشم اومد.انصافا هم کارشون خوبه..ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا برخی : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سمیرا برخی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است توی این مدت ترس از کرونا ...برای اولین بار رفتم باین سالن..خیلی مسایل و رعایت می کردن..ضمن اینکه کارشون هم عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر استادی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط استادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتارو جزو یکی از بینظییر تربن ارایشگاها تو ناخن هست کارشون خیلی خدبه خیلی هم عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بختیاری : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بختیاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ناخن هام و پیش مونا جون کاشت کردم.بسیار بادقت انجام دادن.تشکر می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بختیاری : مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بختیاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ناخن هام و پیش مونا جون کاشت کردم.بسیار بادقت انجام دادن.تشکر می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عقیلی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط عقیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالندمهتا بهترین تاتو کارو داره خیای ابرو خوشحالت نیشه خیلی کارشون تمیزه۴۴۴۹۴۵۲۶ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محبی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ سارا جون بسیار عالیه..به همه توصیه می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تیم سالن اسطوره بسیار دقیق و حرفه ای هستن..بسیار مطابق مد روز نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدیقه : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط صدیقه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دیروز ابروهام و توی سالن اسطوره میکرو زدم..بسیار عالی شده..دست نسترن جون درد نکنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مدرسی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مدرسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارکنان بسیار خونگرم...و البته محیط بسیار صمیمی همیشه باعث شده خیلی راحت باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا محمدلو : آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی به عنوان بهترین آموزشگاه رنگ و مش محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سمیرا محمدلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از آموزشم پیش ساراجون راضی بودم خیلی دلسوز همه نکات رو میگن.تکنیک های جدید رو آموزش میدن نه لایت های قدیمی ومعمولی. من با چند تا مدل زدن بعد آموزش و رفع اشکال الان مشغول به کار شدم هروقت هم ازشون سوال دارم بی دریغ جواب میدن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه رنگ و مش در غرب تهران،مراقبت موی سارا با ودرک معتبر بین المللی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدیقه : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط صدیقه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ژلیش سمیه جون خیلی خوبه..خیلی به دقت انجام میدن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گلاره : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط گلاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوتاهی مو توی سالن اسطوره (66083695)بسیار عالیه..خیلی بادقت و به روز هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه تمام خدمات برای مدت محدود به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ابرو كار سالن مهتا بهترينه ابرو كارش حرف نداره خيلي خوبه خيلي من دوست داشتم خيلي كارشونو نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه تمام خدمات برای مدت محدود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معروفی : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط معروفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موهام خیلی کش میومد..تعریف اسطوره زیبایی و شنیدم..واقعا دست لیلا جون درد نکنه..عالی شده..از مدیر سالن هم تشکر می کنم بابت راهنمایی هاشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملیکا : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ملیکا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ و مش شیرین جون توی سالن اسطوره (66083695) بی نظیره... نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ترمیم ناخنم و سمیه جون برام انجام دادن...بسیار بادقت و البته باسلیقه ...متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ترمیم و طراحی ناخنم و سمیه جون انجام دادن..بسیار وقت گذاشتن...خواستم تشکر کنم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سپیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براشینگ بسیار خوبی برام انجام میدن که تا حموم نری..اصلا حالت موها از بین نمیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحرناز : سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه خدمات تا مدت محدود به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سحرناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ و لايت سالن مهتا خيلي خوبه كارش عالي خيلي اخلاق و كارشون اوكي موهام خيلي خوب شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه خدمات تا مدت محدود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسین پور : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط حسین پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کراتینه ی بسیار خوبی که لیلا جون برام انجام داد..باعث شد از کوتاه کردن موهای آسیب دیده ام منصرف بشم..تشکر میکنم از ایشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شعله : سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه خدمات تا مدت محدود به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شعله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براشينگ سالن مهتا رو تا نري حموم اصلا خراب نميشه انقدر خوب براشينگ ميكنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا تخفیف ویژه خدمات تا مدت محدود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محبوب : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط محبوب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ و شینیون بسیار عالی سالن اسطوره و به همه توصیه میکنم..عکس های خوبی هم ازم گرفتن که قراره برم انتخاب کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رزيتا : سالن زيبايي شيدا ابريشمي به عنوان بهترین سالن زیبایی ، میکروپیگمنتیشن ، رنگ و مش ، کاشت ناخن ، شینیون و میکاپ حرفه ای محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط رزيتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار ميك آپ شينيونشون فوق العادست❤️❤️❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زيبايي شيدا ابريشمي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : سالن زیبایی اسطوره زیبایی به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ژلیش وی ناخن هام بسیار ماندگاری زیاد داشت..کار سمیه جون عالی بود..و بسیار باحوصله و دقت کار انجام دادن..متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرجان امیدی : آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری 44954588 محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مرجان امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون از کارای خوبتون۰۹۳۰۱۷۹۲۷۰۰ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرجان : سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی به عنوان بهترین سالن زیبایی و مرکز اپیلاسیون محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مرجان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تماس گرفتم خیلی خوش برخورد بودن وقت گرفتم که برم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی نانی شید در 3 شعبه ستارخان,تهرانپارس,اشرفی اصفهانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زیبا : آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری 44954588 محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام خدمت تیم اموزشگاه بانو یعقوبی بسیار راضی بودیم ممنون۰۹۱۲۲۵۴۲۶۳۸ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ستارخان           بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟

صفحه اصلی تالار ستارخان بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
12345678910...آخری
شنبه 23 اسفند ماه 1399
میرزایی

تاریخ درج: شنبه 23 اسفند ماه 1399

سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط میرزایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای کوتاهی مو باین سالن رفتم..اینقدر خوب بودن که با موی رنگ شده و تراپی شده و ناخن مرتب بیرون اومدم.قیمت شون هم انصافا نسبت به جاهای دیگه مناسبه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی اسطوره (ماهگون)

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 3 اسفند ماه 1399
عبدلله زاده

تاریخ درج: يکشنبه 3 اسفند ماه 1399

سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط عبدلله زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

هایلایت موهام و تو این سالن (6608395)انجام دادم..راهنمایی های خانم امیرمعز هم برای سالم نگه داشتن مو..بسیار عالی بود

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 28 بهمن ماه 1399
ایزدی

تاریخ درج: سه شنبه 28 بهمن ماه 1399

سالن زیبایی اسطوره (ماهگون) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ایزدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای هاشور ابرو باین سالن مراجعه کردم.همین که ورودی سالن از تونل صدعفونی کننده وارد شدم خیالم کلا راحت شد..کارشون هم که عالی یه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 25 بهمن ماه 1399
بیات

تاریخ درج: شنبه 25 بهمن ماه 1399

مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط بیات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای هاشور ابرو باین سالن معرفی شدم.بسیار راضی ام.اولش مشاوره ی خیلی خوبی دادن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی)

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 بهمن ماه 1399
شاطریان

تاریخ درج: سه شنبه 21 بهمن ماه 1399

مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شاطریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سلام به همگی..برای پروتین تراپی باین آرایشگاه رفتم..بسیار راضی ام ..به همه ی دوستان توصیه میکنم از تجربه و دقت خانم لیلی استفاده کنن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 10 مهر ماه 1399
شیری

تاریخ درج: پنجشنبه 10 مهر ماه 1399

سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط شیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

مژه کار سالن مهتا خیلی خوبه کارش عالیه چون مژه خودم اصلا اسیب نمیبینه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 6 مهر ماه 1399
طاهره

تاریخ درج: يکشنبه 6 مهر ماه 1399

سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط طاهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کار امبره و بالیاژ سالن مهتا خیلی خوبه از بهترین مواد ها استفاده میکنن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 3 مهر ماه 1399
طلوعی

تاریخ درج: پنجشنبه 3 مهر ماه 1399

سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط طلوعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سالن مهتا خیلی لیفت ابروشو عالی انجام میده خیلی هم خوش اخلاق هستن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 31 شهريور ماه 1399
هستی

تاریخ درج: دوشنبه 31 شهريور ماه 1399

سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

سادن مهتا خیلی کارش عالیه خیلی کارش خوبه اکستنشن مژشون بینظیره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 19 شهريور ماه 1399
سارا انصاری

تاریخ درج: چهارشنبه 19 شهريور ماه 1399

مراقبت زیبایی ماهگون(اسطوره زیبایی) به عنوان بهترین سالن زیبایی ستارخان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سارا انصاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

برای رنگ موی مادرم باین سالن رفتیم..رعایت بهداشت..کار خوب و اخلاق بسیار خوبی که دارن باعث شد همون روز کاشت مژه و پاکسازی هم انجام بدم..مشتری همیشگی شون شدیم..تشکر می کنم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ستارخان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 866
بهترین آموزشگاه آرایشگری ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 1011
بهترین آموزشگاه نقاشی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
دوشنبه 23 دی سال 1398
بوسیله ندا
9 7889
بهترین آموزشگاه آیلتس ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
یکشنبه 31 تیر سال 1397
بوسیله صمدی
1 2015
بهترین آموزشگاه توریسم ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1200
بهترین آموزشگاه هتلداری ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1283
بهترین آموزشگاه گردشگری ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1400
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1216
بهترین لوازم قنادی ستارخان و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1516
بهترین مرکز اجاره خودرو ستارخان و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1442
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1213
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1557
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1429
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1327
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1727
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1422
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1229
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1252
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1370
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1366
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1458
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1892
بهترین پزشکان عمومی ستارخان و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1237
بهترین متخصصین ریه ستارخان و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1619
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب ستارخان و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1364
بهترین متخصصین قلب و عروق ستارخان و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1296
بهترین روانپزشکان ستارخان و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1417
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی ستارخان و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
شنبه 8 آبان سال 1395
بوسیله شجاعتی
1 2656
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1189
بهترین پلاستیک فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1482
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1833
بهترین کلانتری و اداره پلیس ستارخان و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1482
بهترین دفاتر پست ستارخان و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1269
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی ستارخان و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
دوشنبه 22 آبان سال 1396
بوسیله اینانلو
6 6788
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک ستارخان و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1407
بهترین هتل ها و اقامت گاه های ستارخان و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1252
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی ستارخان و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1269
بهترین نگارخانه های ستارخان و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1310
بهترین کتابخانه های ستارخان و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1790
بهترین تئاتر و تالار نمایش ستارخان و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1167
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی ستارخان و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1302
بهترین دادسراهای ستارخان و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1276
بهترین ادارات و سازمان های ستارخان و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1324
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی ستارخان و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1218
بهترین مساجد و حسینیه های ستارخان و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1430
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ ستارخان و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1373
بهترین دکوراسیون داخلی ستارخان و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 اردیبهشت سال 1399
بوسیله مجید سهرابی
1 2227
بهترین فرش فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1741
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های ستارخان و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1415
بهترین سمپاشی های ستارخان و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1236
بهترین شعبات مهر اقتصاد ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1341
بهترین شعبات بانک سینا ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1409
بهترین شعبات بانک سامان ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1359
بهترین شعبات بانک پاسارگاد ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1436
بهترین شعبات بانک پارسیان ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1509
بهترین شعبات بانک شهر ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1748
بهترین شعبات بانک صادرات ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1369
بهترین شعبات بانک ملت ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1291
بهترین شعبات بانک ملی ستارخان و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1243
بهترین پمپ بنزین های ستارخان و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1242
بهترین بیمارستان های ستارخان و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1588
بهترین فروشگاه های شهروند ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1434
بهترین صرافی های ستارخان و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1545
بهترین موبایل فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1264
بهترین پزشکان ستارخان و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
چهار شنبه 28 شهریور سال 1397
بوسیله ثنایی
1 2082
بهترین آموزشگاه های رانندگی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1286
بهترین گل فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1564
بهترین بانک های ستارخان و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1295
بهترین بیمه های ستارخان و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
سه شنبه 16 مرداد سال 1397
بوسیله سکاک
1 2330
بهترین دفاتر اسناد رسمی ستارخان و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 اردیبهشت سال 1398
بوسیله مریم
2 2868
بهترین ابزار فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1389
بهترین کارواش های ستارخان و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1850
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو ستارخان و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1698
بهترین لوازم التحریری های ستارخان و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1368
بهترین خدمات کامپیوتری ستارخان و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1353
بهترین کافی نت و گیم نت های ستارخان و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1240
بهترین تاسیساتی های ستارخان و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1248
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1337
بهترین کیف و کفش فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1404
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های ستارخان و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1579
بهترین خشکشویی های ستارخان و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1342
بهترین خرازی های ستارخان و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1489
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1281
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1276
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1643
بهترین نانوایی های ستارخان و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1465
بهترین سوپرهای میوه و سبزی ستارخان و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1359
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ ستارخان و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1435
بهترین مراکز خدمات نظافتی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
یکشنبه 21 شهریور سال 1395
بوسیله lovly88
1 2518
بهترین مراکز زیبایی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
یکشنبه 12 خرداد سال 1398
بوسیله حسینی
1 2049
بهترین مراکز ماساژ ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 2014
بهترین دارالترجمه های ستارخان و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 12 آذر سال 1397
بوسیله کامیار رضازاده
3 4175
بهترین مزون های ستارخان و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 بهمن سال 1397
بوسیله سارا حسینی
1 2496
بهترین تعمیرات مبلمان ستارخان و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1696
بهترین امداد خودروهای ستارخان و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1480
بهترین باشگاه ورزشی رزمی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1408
بهترین عطاری های ستارخان و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1451
بهترین پزشکان متخصص اطفال ستارخان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1271
بهترین مراکز سیسمونی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1527
بهترین مراکز مبلمان ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1133
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های ستارخان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
سه شنبه 30 مرداد سال 1397
بوسیله نظری
1 1897
بهترین چاپخانه های ستارخان و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1408
بهترین تابلوسازی ستارخان و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1349
بهترین مراکز روانشناسی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
یکشنبه 8 مرداد سال 1402
بوسیله کیان فر
2 1737
بهترین تعمیرگاه های ستارخان و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1447
بهترین لوازم یدکی خودرو ستارخان و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1559
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق ستارخان و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
سه شنبه 28 اسفند سال 1397
بوسیله پریسا محمدی
3 2995
بهترین آژانس های مسافرتی ستارخان و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1383
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
11 10219
بهترین متخصصین پوست ومو ستارخان و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1456
بهترین پزشکان متخصص چشم ستارخان و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1904
بهترین کلینیک های لاغری ستارخان و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
یکشنبه 6 اسفند سال 1396
بوسیله سارا.ک
2 3102
بهترین داروخانه های ستارخان و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1490
بهترین پیک بادپای ستارخان و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1553
بهترین باربری های ستارخان و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1701
بهترین قالیشویی های ستارخان و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
سه شنبه 11 دی سال 1397
بوسیله اکبری
21 17339
بهترین آرایشگاه مردانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
سه شنبه 5 شهریور سال 1398
بوسیله نورري
9 17906
goodfriend
شنبه 23 اسفند سال 1399
بوسیله میرزایی
361 191444
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ستارخان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
جمعه 2 تیر سال 1391
بوسیله حسين كاهه
1 6837
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ستارخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
سه شنبه 11 بهمن سال 1401
بوسیله هدایت
21 56382
بهترین عکاسی ستارخان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 8 مرداد سال 1396
بوسیله پریناز
7 13648
بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 شهریور سال 1398
بوسیله زراعت خواه
12 23319
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ستارخان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 21 اردیبهشت سال 1392
بوسیله تینا
8 42888
بهترین خواروبارفروشی ستارخان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 3077
بهترین تره بار ستارخان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 4708
بهترین پارک ستارخان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 4440
بهترین تاکسی سرویس ستارخان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 4371
بهترین رستوران ستارخان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 31 فرودرین سال 1395
بوسیله Ati67
13 43642
بهترین تالار ستارخان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 13 مهر سال 1395
بوسیله مرادی
1 5186
بهترین کافی شاپ ستارخان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 8847
بهترین قهوه خانه ستارخان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3719
بهترین سفره خانه سنتی ستارخان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 مرداد سال 1392
بوسیله homi
11 35872
بهترین سینمای ستارخان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
سه شنبه 8 شهریور سال 1390
بوسیله fattaneh sankian
1 7630
بهترین استخر،سونا،جکوزی ستارخان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 16 مرداد سال 1395
بوسیله babak20
5 20193
بهترین مدرسه ستارخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
8 32903
بهترین مرکز خرید ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 5 تیر سال 1391
بوسیله فرزانه
3 16227
بهترین مشاور املاک ستارخان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
سه شنبه 18 بهمن سال 1390
بوسیله هلن مانی
1 12150
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
پنجشنبه 19 مرداد سال 1402
بوسیله ناصر رضایی
23 58075
بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 20 آبان سال 1398
بوسیله شیما جزایری
140 114619
بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 دی سال 1400
بوسیله مهسا حاتمی
305 109788
بهترین کلاس آموزشی کنکور ستارخان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله الهه
1 9491
بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 تیر سال 1398
بوسیله سلما
38 64443
بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
شنبه 24 آبان سال 1399
بوسیله morteza1
13 82838
بهترین فست فود ستارخان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله elnaz
2 12786
بهترین منطقه جهت سکونت ستارخان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 26 آبان سال 1399
بوسیله morteza1
18 41261

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران