لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
سه شنبه 1 مرداد ماه 1398 بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
زهره

تاریخ درج: سه شنبه 1 مرداد ماه 1398
آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

IELTS baraye man ye moshkel bozorg shode bood va nomre 6 man balatar nemiraft. Dore do mahe ielts Academy Nobel ra gozaroondam va toonestam nomre 7 ra begiram. ostade kheili ba savad va jedi o sakhtgiri dar Nobel dashtam va hamoon baese movafaghiatam shod.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر سمیرا قریب : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پروین غدیری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط پروین غدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال دوره های ایلتس رو میگذرونم من واقعاراضی هستم از هر جهت به زبان اموز کمک میکنند و با خلوص نیت ادم رو راهنمایی میکنند خانم نجفی پس از اینکه با من مصاحبه کردند پیشنهاد دوره های تی تی سی رو دادند و من قبول کردم و ایشون توی جند جلسه دوره رو برای من گذاشتند من الان در کنار اینکه کلاس ایلتس میرم دو روز در هفته هم تدریس میکنم که کمک خیلی بزرگی هم‌در یادگیری به من میکنند براشون ارزوی بهترینها و‌موفقیت دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا معین : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیوا معین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای المانی اموزشگاه ایده ال رو میگذرونم استاد فوق العاده خوبی هستند و ایشون تحصیلکرده و بزرگ شده المان هستند عالیی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا فرهمند : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط فریبا فرهمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای مهاجرت باید ایلتس میگرفتم اون شرکتی که رفتم ایده ال رو بهم پیشنهاد داد وبا کمک اونها تونستم ایلتس رو تو زمانی که میخواستم بگیرم ازشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا هنرمند : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط مهسا هنرمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایده ال رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد اولش باورم نمیشد اما بعد از کلاس به صحت حرفهای دوستم پی بردم و واقعا ازشون ممنونم که ایده ال رو بهم معرفی کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی عظیمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شادی عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای ان لاین تو اموزشگاه ایده ال دارم و خیلی راضی هستم هیچ فرقی با کلاسهای حضوری نداره البته برای ایلتس کلاس برداشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسنا : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط حسنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اموزشگاه ایده ال رو یکی از بهترینها میدونم من تو یک دوره فشرده تونستم ایلتس ۶.۵ رو تو کوتاهترین زمان بگیرم واقعا ازشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه علوی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سمانه علوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من بعلت دوری راه کلاسهای ان لاین اموزشگاه ایده ال رو برداشتم واقعا عالیه ممنون از این امکاناتی که در اختیار ما دادن 🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما جزایری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیما جزایری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای انلاین با اموزشگاه ایده ال برداشتم خیلی راضیم چون مسیرم دور بود نمیتونستم برم اما کلاس ان لاین برام‌ گذاشتن و تو ساعت مشخص شده کلاس برگزار میشه خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sedighian65 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط sedighian65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما قبل از اینکه به دلیل شغل همسرم بیاییم اصفهان، تهران بودیم و دخترام را کلاس زبان موسسه نوبل تو شهرک غرب نوشته بود. خیلی خوب مکالمه شون راه افتاده بود و عاشق زبان شده بودند. اینجا تا الان ۳ تا موسسه نوشتمشون اصلا خوب نبودند. خیلی ناراحتم که تو اصفهان موسسه ای مثل نوبل نیست. دخترام هم چون کلاسای نوبل را تجربه کردند دیگه به کلاسای دیگه راحت دل نمی دن. خدا خدا می کنم زودتر برگردیم تهران و برسون گردونم نوبل. پیشرفت زبانشون خیلی برام مهمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اعظم باقری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط اعظم باقری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتسم رو مدیون اموزشگاه ایده ال هستم باورم نمیشد که بتونم‌نمره ۷تو‌ایلتس بگیرم اما با کمک‌اونها تونستم خیلی خوشحالم و ازشون ممنونم وکمال تشکر رو دارم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه ایزدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط فرزانه ایزدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اموزشگاه ایده ال رو به تعریف شما دوستان توی این سایت پیدا کردم و رفتم ثبت نام کردم خیلی عالیه من که خیلی راضی هستم 👏👏👏👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا عبدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط تینا عبدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه ایده ال رو‌یکی از دوستانم معرفی کرد و من نیاز به کلاسهای تافل داشتم و باید برای دکترا امتحان میدادم کلاسها رو رفتم و امتحان دادم و‌نمره ۱۰۰رو‌گرفتم کلاسها عالی بود من که خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نونهالی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط نونهالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از آموزشگاه نوبل خيلى راضيم بابت تشكيل كلاس ها و استارت ترمها سر تايم، كلاس free discussion آلمانى ما در سطحB1 با ٣ نفر استارت خورد استاد ف ق العاده ای هم برای کلاسمون گذاشتند. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر افسون : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط افسون به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از وقتى تو آموزشگاه نوبل كلاساى مكالمه انگليسى شروع كردم خودم تفاوت را احساس ميكنم، راضى هستم از آموزشگاه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هادی68 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط هادی68 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از روند كلاس مكالمه ام تو آکادمی نوبل فوق العاده راضى ام ، اين دفعه كه رفتيم كانادا خواهرم ميگفت چه اتفاقى برات افتاده كه زبانت اينقدر خوب شده، استادمون کار تو خونه فقط فايل شنيدارى میده که باید گوش کنم و چون بیشتر از روزی نیم ساعت وقت نمی گیره من خوب گوش میدم. كلا مثل بعضی موسسه ها مشق شب و تکلیف نداريم و يه سيستم خوبى دارن که هم یاد میگیرم هم با زبان خوندن دارم حال می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روژان سیفی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط روژان سیفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دنبال اموزشگاه زبان خوب بودم مدت زمان خیلی کمی هم برای گرفتن ایلتس داشتم به خیلی جاها زنگ زدم و پرسیدم هیچ جا اطلاعات خوب و درستی نمیدادن و فقط به فکر پولشون بودن اما وقتی به ایده ال زنگ زدم انقدر اطلاعات درست و کامل بود جذبشون شدم و برای ثبت نام رفتم و خیلی راضی هستم امتحانم هم نزدیکه به کوب دارم میخونم امیدوارم بتونم نمره خوبی بگیرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سولماز اورنگی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سولماز اورنگی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من جز زبان اموزان اموزشگاه ایده ال بودم بعد از کرفتن ایلتس ۷ پیش خانم نجفی رفتم و تقاضای کار کردم ایشون بعد از گذاشتن فقط دو جلسه کلاس ttcبرای من شروع به مار در کلاس کودکان کردم انقدر کلاس ttcپر بار بود که احساس میکنم تمام فوت و فنهای تدریس رو بهم گفتن و من بعد از اون ۲جای دیگه رفتم و تونستم کار پیدا کنم واقعا از خانم نجفی بابت تدریس عالیشون ممنونم در عرض دو جلسه کامل توضیح دادن و مثل اموزشگاههای دیگه وقت ادم رو نگرفت براشون ارزوی موفقیت میکنم 🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره مسعودی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط بهاره مسعودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من توی مهد کودک قسمت زبان بچه ها دستم بود بعدش توی اموزشگاه ایده ال قسمت کودکان ۴تا ۶مشغول به کار شدم اما دیدم خودم نیاز به پیشرفت بیشتری دارم سپس با یکی از اساتید ایلتس اونجا کلاس خصوصی برداشتم و میخوام بعدش کلاس ttc با خود خانم نجفی بردارم برای تدریس در مقاطع بالاتر من بعنوان کسی که کار کرده و هم داره اموزش دوباره میبینه به جرات میگم اموزشگاه ایده ال مثل اسمشون ایده اله نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر payam 70 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط payam 70 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كلاس هاى آلمانى آموزشگاه نوبل فوق العاده هست الان كتاب اول و تموم كردم و چون دانشجوى شهرستانم برام مشاوره دادن كه آنلاين ادامه بدم واسه ترم بعديم، اينقدر كلاس هام خوب بود كه همه دوستامو معرفى كردم برن نوبل، البته برادرم هم كه مهاجرت كرده به آلمان الان داره B2 با استادش تو نوبل آنلاين ميخونه. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جود طاهری : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط جود طاهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اولس كه نوبل رفتم تعيين سطح دو دل بودم ولى از همون موقع كه تعيين سطح كردند منو و مشاوره بيست دقيق اى دادند به من فهميدم با آموزشگاه هاى ديگه فرق داره، فرقشم زياده، سوپروايزراى نوبل را باهاشون حرف بزنید متوجه ميشید با سواد و دلسوزند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمیده عینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط حمیده عینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام من توی شهر کرج زندگی میکنم یکی از اساتیدم توی دانشگاه برای یادگیری زبان خانم نجفی رو به من پیشنهاد داد گفت کارشون خیلی خوبه مثل اینه خودشون شاگرد خصوصی ایشون بودن با ایشون تماس گرفتم و متوجه شدم که مدیر اموزشگاه ایده ال هستن ولی من بدلیل دوری مسیر رفت امد برام سخت بود که کلاسهای ان لاین رو پیشنهاد دادن الان از طریق ان لاین من کلاس دارم مثل کلاس حضوری و خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حنانه حدادی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط حنانه حدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایده ال واقعا یه ایلتس سنتر هست چون وقتت رو هدر نمیده و تمرکزشون روی پیشرفت و هدف دادن به بچه ها هست صداقت کاری و تلاش بیوقفه برای موفقیت دانشجویان از اهدافشون هست من به عینه به چشم خودم دیدم 🤞🤞🤞🤞 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط فائزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آيلس ميخواين برين آموزشگاه نوبل. چون آیلتس را خیلی تخصصی درس میدن و برنامه ریزیشون خیلی خوبه. من که تجرله خوبی باهاشون داشتم و نمره بالایی گرفتم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali65 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط ali65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هر جا ميرفتم كلى معطل ميموندم تا كلاس به حد نصاب برسه و کلاس تشكيل بشه ولى الان كه تو اکادمی نوبل هستم كلاس هاى كم جمعيته ٤ نفره ميرم، هم كيفيت دوره بالا هست هم سر موقع هر ترم شروع ميشه. خيلى از اينجا راضى ام و به همه توصيه ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمیم محبی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شمیم محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من توی شهرداری منطقه ۵کار میکنم دنبال یه اموزشگاه زبان خوب برای دکتری بودم همکارم که دخترش رو اموزشگاه ایده ال میفرسته اونجا رو پیشنهاد کرد منم الان برای کرفتن دکتری باید تافل بگذرونم و و الان کلاسها رودارم میرم خیلی راضی هستم امیدوارم هر چی سریعتر تمووم بشه و از این ناراحتم که چرا دیرشروع کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دیبا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط دیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی خیلی زبانم ضعیف بود به طوری که ترم یک هر آموزشگاهی می رفتم نمی فهمیدم استادا سر کلاس چه چیزهایی به انگلیسی می گویند و همین باعث استرس و اضطراب من میشد. استادی که در سفیر راشتم به من توصیه کرد به آموزشگاه نوبل مراجعه کنم و دوره سی سی ال را بگذرانم. این دوره دقیقا همان چیزی بود که لازم داشتم. تمام استرسم از بین رفت. کم کم جمله ساختن و حرف زدن انگلیسی را یاد گرفتم و گوشم به انگلیسی باز شد. از آن زمان تقریبا یکسال نی گذرد و الان در حال گذراندن دوره مکالمات پیشرفته در آموزشگاه نوبل هستم. چند تن از اقواممون هم به نوبل آومدند و دارند روی مکالمه هاشون کار می کنند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است IELTS baraye man ye moshkel bozorg shode bood va nomre 6 man balatar nemiraft. Dore do mahe ielts Academy Nobel ra gozaroondam va toonestam nomre 7 ra begiram. ostade kheili ba savad va jedi o sakhtgiri dar Nobel dashtam va hamoon baese movafaghiatam shod. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و سه تا از دوستام مدتی هست داریم در آکادمی نوبل زبان آلمانی می خونیم. از مبتدی شروع کردیم و الان سطح ب۱ هستیم. همه چیز خوب بوده و از زحمات استاد خوبمون تو آکادمی نوبل سپاسگزاریم. فن مکالمه خوبی پیدا کردیم و لهجه خوب استاد را تا حد خوبی گرفتیم‌. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثریا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط ثریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای من علاقه مندی دخترام به زبان از خود زبان خوندن مهمتره. چون اگر علاقه داشته باشند تا آخر ادامه میدند و زبانشون را کامل می کنند ولی اگر زده بشند رها می کنند. خیلی تا حالا موسسه شون را عوض کردم و از بین جاهایی که رفتند موسسه نوبل بهترین بوده. چون هم به علاقه بچه ها توجه می کنند، هم معلم های حرفه ای و دوست داشتنی براشون می زارند و هم روی مکالمه و مهارت صحبت کردن انگلیسی بچه ها خوب کار می کنند. دخترام عاشق انگلیسی هستند و تو خونه هم خیلی وقتها با هم انگلیسی حرف می زنند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط سمیرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من وهمکارم دو نفری بعد از ساعت کاریمون کلاس مکالمه انگلیسی می ریم تو آموزشگاه نوبل. تو جلسه مشاوره و تععین سطح به خاطر نوع ضعفی که تو مکالمه داشتیم به جای کلاس ۴ نفره بهمون کلاس دو نفره را توصیه کردند. الان سه ماهی میشه کلاس داریم می ریم واقعا خوب پیشرفت کردیم و تو مدت سه ماه یک کتاب و نیم یعنی حدود چهار ترم چهار نفره را به اتمام رسوندبم. از اون مهمتر اینکه مکالنه و حرف زدنمون خیلی خیلی خوب شده. چند شب پیش با همسرم تو خونه شروع کردم انگلیسی حرف زدن و راجع به مسائلی که تو روز برام میش اومه بود و برنامه های آیندمون حرف زدیم. باورش نمی شد تو سه ماه این همه پیشرفت کرده باشم. آشنایی با نوبل برای ما اتفاق بسیار خوبی بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرایی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --گیشا-کوی نصر توسط زهرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هركي اين متن رو ميخونه حتما حتما بهش توصيه ميكنم كه كلاسهاي استاد عبادي رو امتحان كنه ايشون عالي هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ۱۵ سالگی کلاس زبان رفتم و فاصله هم ننداختم ولی اینقدر کلاسام شلوغ بوده که وقتی برای صحبت کردن درست و حسابی سر کلاس نداشتم و مکالمه ام خیلی ضعیف مونده بود. آموزشگاهما چند بار عوض کردم ولی داشت همون اتفاق گذشته تکرار میشد. همکارم بهم موسسه نوبل را معرفی کرد و وقتی تعیین سطح شدم دوره براشاپ را بهم توصیه کردند، الان فقط ۴ ماهه اارم موبل میرم ولی واقعا مکالمه ام راه افتاده و چیزایی که بلد بودم ولی نمیتونستم راحت و بی فکر کردن بگم برام گفتنشون آسون شده. طبق برنامخ ریزی اگر خوب ادامه بدم تا ۳ ماه دیگه مکالمه ام را کامل می کنم و خیلی دوست دورم فرانسه را شروع کنم. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ۱۵ سالگی کلاس زبان رفتم و فاصله هم ننداختم ولی اینقدر کلاسام شلوغ بوده که وقتی برای صحبت کردن درست و حسابی سر کلاس نداشتم و مکالمه ام خیلی ضعیف مونده بود. آموزشگاهما چند بار عوض کردم ولی داشت همون اتفاق گذشته تکرار میشد. همکارم بهم موسسه نوبل را معرفی کرد و وقتی تعیین سطح شدم دوره براشاپ را بهم توصیه کردند، الان فقط ۴ ماهه اارم موبل میرم ولی واقعا مکالمه ام راه افتاده و چیزایی که بلد بودم ولی نمیتونستم راحت و بی فکر کردن بگم برام گفتنشون آسون شده. طبق برنامخ ریزی اگر خوب ادامه بدم تا ۳ ماه دیگه مکالمه ام را کامل می کنم و خیلی دوست دورم فرانسه را شروع کنم. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یکتا یزدان پناه : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط یکتا یزدان پناه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعریف ایده ال رو از یکی از دوستانم شنیده بودم ومن عجله برای ایلتس گرفتن داشتم باید سه ماهه امتحان میدادم واقعا ازشون ممنونم که با راهنماییهاشون و اساتید خیلی خوبشون تو این راه من رو کمک کردن و تونستم ایلتس ۶.۵رو بگیرم 🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عشرت ابوالحسنی : مرکز تخصصی زبان های خارجی گلدیس (سعادت آباد) به عنوان بهترین مرکز تخصصی زبان های خارجی محله --گیشا-کوی نصر توسط عشرت ابوالحسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در طول مدت زمانی که در کلاسهای زبان شرکت کرده ام از نظر من محیط اموزشگاه بسیار خوب و برخورد کارکنان عالی بوده از نظر کیفیت اموزش راضی هستم و هیچگونه ناراحتی ندارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی زبان های خارجی گلدیس (سعادت آباد)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما بیات : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیما بیات به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اموزشگاه ایده ال رو از طریق یکی از دوستانم پیدا کردم ایلتس میخوام بگیرم واقعا عالیه حاضرم دوری راه رو تحمل کنم و واقعا عالیه ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلما : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط سلما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Man sale 92 to amoozashgah nobel vlass ielts raftam o nomre 7.5 genersl gerfram. Tajrobe aali bood baram. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عرفان : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --گیشا-کوی نصر توسط عرفان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقاي عبادي شما واقعا ارزش امتحان كردن رو دارين هرگز پشيمون نميكنين آدم رو نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط نسرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نظم برام خیلی اهمیت داره و اکثر موسسه ها را درگیر بی نظمی دیدم و باعث شد دوره هام را رها کنم. از بین جاهایی که کلاس رفتم موسسه نوبل که شهرک غرب هست از همه بهتر بود و خیلی همه چیز خوب پیش می رلت که به خاطر ماموریت همسرم به خارج از کشور مجبور شدم متوقفش کنم. الان برگشتم و مشغله زیادی دارم ولی به محض اینکه زمان میدا کنم حتما دوره اام تو نوبل را ادانه خواهم داد.88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا رزاقي : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --گیشا-کوی نصر توسط ندا رزاقي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از وقتي كه با استاد عبادي كلاس رو شروع كردم خيلي پيشرفت داشتم و هدفم نمره ٧ آكادميكه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رويا قاسم زاده : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --گیشا-کوی نصر توسط رويا قاسم زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام رويا قاسم زاده هستم الان دو ماهه كه كلاسهاي مكالمه استاد مهيار عبادي رو شركت ميكنم و ايشون فوق العاده هستن مخصوصا روشي كه انتخاب كردن خيلي منحصر به فرد و تاثير گذاره نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساینا احمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط ساینا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تعریف اموزشگاه ایده ال رو از یکی دوستانم شنیدم خودم ودخترم داریم اونجا میریم و خیلی هم راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موسسه نوبل یک موسسه حرفه ای و متعهد هست که هم خودم و هم دوستام اونجا زبان خوندیم و آیلتس گرفتیم. فقط یک مشکل داشتیم و اون مسیر دور ما بود که از کرج می اومدیم. ای کاش نوبل شعبه ای را تو کرج می زد که میتونستم خواهرام را هم اونجا ثبت نام کنم. تو کرج واقعا موسسه خوب پیدا نکردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شراره حقیقی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شراره حقیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم تعریف اموزشگاه ایده ال رو توی سایت دیدم بعد رفتم واقعا راضیم پیشرفت خودم رو کاملا حس میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیکتا دهقان : آموزشگاه زبان آیتاک به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجه محله --گیشا-کوی نصر توسط نیکتا دهقان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من زبان فرانسه میخونم و به نظرم آموزشگاه خوبی هستید ممنونم ازتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان آیتاک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط نیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به توصیه افرادی که تو همین فروم لز موسسه نوبل تعریف کردند تصمیم گرفتم با اینکه منزلم خیلی به شهرک غرب دوره برم نوبل و دوره آیلتسم را شروع کنم. الان بعد از شش ماه که کارنامه آیلتسن با نمره ۷ دستم رسیده می بینم واقعا توصیه دوستان درست بوده و خودم هم تو همین فروم اعلام می کنم که نوبل تجربه خیلی خوبی برای زبان انگلیسیم و مخصوصاً آیلتس من رقم زده و ارزش رفت و آمد و مسیر طولانی را برلی من داشته. برای همه نول و اساتید خوبی که اونجا داشتم آرزوی موفقیت روزافزون می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوشین امینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط نوشین امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان گل دابی من معلم زبان انگلیسی هستم دنبال یه اموزشگاه خوب برای تدریس میگشتم چون تو این سایت دنبالش بودم تو اموزشگاههای مختلف درس میدادم خیلی اذیت شدم ووقتی تعریفات مردم رو از ایده ال دیدم رفتم ببینم اونجا میتونم استخدام شم چون حتما مدیریت و سیستم خوبی داره که مردم ازشون تعریف میکنه رفتم و اقعا خوب بودن و سیستم خیلی جالب اموزشی داره که برای من که تو اموزشگاههای متفاوت کار کرده بودم خیلی جالب بود برای من که معلم هستم خیلی جالبه 💥💥💥 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیتا پندار : آموزشگاه زبان آیتاک به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجه محله --گیشا-کوی نصر توسط بیتا پندار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Tnx to Italk, I can speak English fluently 😊 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان آیتاک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تارا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط تارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه نوبل جزو معدود آموزشگاه هایی هست که من حس تعهد به دانشجو را درش حس کردم، استادای خوب و حرفه ای هم دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله گیشا-کوی نصر           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار گیشا-کوی نصر بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

88571253 - 88571253

به اینستاگرام ما      بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

مکالمه تضمینی زبان انگلیسی در ۶ماه 
آیلتس تضمینی با جدیدترین کتابهای دانشگاه کمبریج 

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب - بلوار دادمان - بلوار درختی - بالاتر از قنادی ضیافت - نبش کوچه پنجم - پلاک ۲

تلفن: 88571253 - 88571253

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

02122361647

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

مکالمه تضمینی زبان انگلیسی در ۶ماه 
آیلتس تضمینی با جدیدترین کتابهای دانشگاه کمبریج 

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب بلوار فرحزادی خیابان حافظی پلاک ۲۲

تلفن: 02122361647

دوشنبه 25 مهر ماه 1401
سمیرا قریب

تاریخ درج: دوشنبه 25 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 14 دي ماه 1400
پروین غدیری

تاریخ درج: سه شنبه 14 دي ماه 1400

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط پروین غدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تو اموزشگاه ایده ال دوره های ایلتس رو میگذرونم من واقعاراضی هستم از هر جهت به زبان اموز کمک میکنند و با خلوص نیت ادم رو راهنمایی میکنند خانم نجفی پس از اینکه با من مصاحبه کردند پیشنهاد دوره های تی تی سی رو دادند و من قبول کردم و ایشون توی جند جلسه دوره رو برای من گذاشتند من الان در کنار اینکه کلاس ایلتس میرم دو روز در هفته هم تدریس میکنم که کمک خیلی بزرگی هم‌در یادگیری به من میکنند براشون ارزوی بهترینها و‌موفقیت دارم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 14 مرداد ماه 1400
شیوا معین

تاریخ درج: پنجشنبه 14 مرداد ماه 1400

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیوا معین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من کلاسهای المانی اموزشگاه ایده ال رو میگذرونم استاد فوق العاده خوبی هستند و ایشون تحصیلکرده و بزرگ شده المان هستند عالیی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1398
فریبا فرهمند

تاریخ درج: شنبه 12 بهمن ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط فریبا فرهمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من برای مهاجرت باید ایلتس میگرفتم اون شرکتی که رفتم ایده ال رو بهم پیشنهاد داد وبا کمک اونها تونستم ایلتس رو تو زمانی که میخواستم بگیرم ازشون ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1398
مهسا هنرمند

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط مهسا هنرمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ایده ال رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد اولش باورم نمیشد اما بعد از کلاس به صحت حرفهای دوستم پی بردم و واقعا ازشون ممنونم که ایده ال رو بهم معرفی کرد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1398
شادی عظیمی

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شادی عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من کلاسهای ان لاین تو اموزشگاه ایده ال دارم و خیلی راضی هستم هیچ فرقی با کلاسهای حضوری نداره البته برای ایلتس کلاس برداشتم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 بهمن ماه 1398
حسنا

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط حسنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من اموزشگاه ایده ال رو یکی از بهترینها میدونم من تو یک دوره فشرده تونستم ایلتس ۶.۵ رو تو کوتاهترین زمان بگیرم واقعا ازشون ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 3 آذر ماه 1398
سمانه علوی

تاریخ درج: يکشنبه 3 آذر ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط سمانه علوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من بعلت دوری راه کلاسهای ان لاین اموزشگاه ایده ال رو برداشتم واقعا عالیه ممنون از این امکاناتی که در اختیار ما دادن 🙏🏻

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 20 آبان ماه 1398
شیما جزایری

تاریخ درج: دوشنبه 20 آبان ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --گیشا-کوی نصر توسط شیما جزایری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من کلاسهای انلاین با اموزشگاه ایده ال برداشتم خیلی راضیم چون مسیرم دور بود نمیتونستم برم اما کلاس ان لاین برام‌ گذاشتن و تو ساعت مشخص شده کلاس برگزار میشه خیلی عالیه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 3 آبان ماه 1398
sedighian65

تاریخ درج: جمعه 3 آبان ماه 1398

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --گیشا-کوی نصر توسط sedighian65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ما قبل از اینکه به دلیل شغل همسرم بیاییم اصفهان، تهران بودیم و دخترام را کلاس زبان موسسه نوبل تو شهرک غرب نوشته بود. خیلی خوب مکالمه شون راه افتاده بود و عاشق زبان شده بودند. اینجا تا الان ۳ تا موسسه نوشتمشون اصلا خوب نبودند. خیلی ناراحتم که تو اصفهان موسسه ای مثل نوبل نیست. دخترام هم چون کلاسای نوبل را تجربه کردند دیگه به کلاسای دیگه راحت دل نمی دن. خدا خدا می کنم زودتر برگردیم تهران و برسون گردونم نوبل. پیشرفت زبانشون خیلی برام مهمه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله گیشا-کوی نصر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 977
بهترین آموزشگاه آرایشگری گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 1221
بهترین آموزشگاه نقاشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1398
بوسیله راضیه محمدی
4 4260
بهترین آموزشگاه آیلتس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1596
بهترین آموزشگاه توریسم گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1355
بهترین آموزشگاه هتلداری گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1475
بهترین آموزشگاه گردشگری گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1370
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1299
بهترین لوازم قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1723
بهترین مرکز اجاره خودرو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1368
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1244
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1327
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1339
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
یکشنبه 31 تیر سال 1397
بوسیله شقایق دوستدار
1 2075
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1314
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1032
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1529
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1261
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1295
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1249
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1361
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1526
بهترین پزشکان عمومی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1213
بهترین متخصصین ریه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1447
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1341
بهترین متخصصین قلب و عروق گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1456
بهترین روانپزشکان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
چهار شنبه 31 شهریور سال 1400
بوسیله LTEE
3 2367
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1418
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1362
بهترین پلاستیک فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 2179
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1635
بهترین کلانتری و اداره پلیس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1571
بهترین دفاتر پست گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1506
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1679
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1618
بهترین هتل ها و اقامت گاه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1373
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1431
بهترین نگارخانه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1473
بهترین کتابخانه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 2272
بهترین تئاتر و تالار نمایش گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1435
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1370
بهترین دادسراهای گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1366
بهترین ادارات و سازمان های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1245
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 مرداد سال 1400
بوسیله Arash mirzayi
2 2172
بهترین مساجد و حسینیه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1185
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1644
بهترین دکوراسیون داخلی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
یکشنبه 27 تیر سال 1400
بوسیله خوشی
5 4798
بهترین فرش فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1300
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1535
بهترین سمپاشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1573
بهترین شعبات مهر اقتصاد گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1249
بهترین شعبات بانک سینا گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1258
بهترین شعبات بانک سامان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1677
بهترین شعبات بانک پاسارگاد گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1314
بهترین شعبات بانک پارسیان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1261
بهترین شعبات بانک شهر گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1395
بهترین شعبات بانک صادرات گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1316
بهترین شعبات بانک ملت گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1440
بهترین شعبات بانک ملی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1331
بهترین پمپ بنزین های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1699
بهترین بیمارستان های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
پنجشنبه 26 مرداد سال 1402
بوسیله شیرین
1 2056
بهترین فروشگاه های شهروند گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1116
بهترین صرافی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 2451
بهترین موبایل فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1290
بهترین پزشکان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1755
بهترین آموزشگاه های رانندگی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1410
بهترین گل فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 2067
بهترین بانک های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1290
بهترین بیمه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1314
بهترین دفاتر اسناد رسمی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1295
بهترین ابزار فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1813
بهترین کارواش های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1905
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1295
بهترین لوازم التحریری های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1346
بهترین خدمات کامپیوتری گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1379
بهترین کافی نت و گیم نت های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1330
بهترین تاسیساتی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1387
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1388
بهترین کیف و کفش فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1667
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1326
بهترین خشکشویی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1795
بهترین خرازی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1475
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1271
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1140
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1510
بهترین نانوایی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
بوسیله LTEE
1 2707
بهترین سوپرهای میوه و سبزی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1518
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1431
بهترین مراکز خدمات نظافتی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1312
بهترین مراکز زیبایی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
بوسیله LTEE
10 7888
بهترین مراکز ماساژ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 2738
بهترین دارالترجمه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1151
بهترین مزون های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1375
بهترین تعمیرات مبلمان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1591
بهترین امداد خودروهای گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1287
بهترین باشگاه ورزشی رزمی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 2031
بهترین عطاری های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1522
بهترین پزشکان متخصص اطفال گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1512
بهترین مراکز سیسمونی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1560
بهترین مراکز مبلمان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1471
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1460
بهترین چاپخانه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1592
بهترین تابلوسازی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1277
بهترین مراکز روانشناسی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
یکشنبه 27 مهر سال 1399
بوسیله میترا جمالی
9 8985
بهترین تعمیرگاه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
جمعه 15 بهمن سال 1395
بوسیله پرهام
1 3027
بهترین لوازم یدکی خودرو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1465
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1359
بهترین آژانس های مسافرتی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
شنبه 10 مهر سال 1395
بوسیله satiyar
1 2817
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
16 13678
بهترین متخصصین پوست ومو گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
جمعه 23 آذر سال 1397
بوسیله فرناز
9 7573
بهترین پزشکان متخصص چشم گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
چهار شنبه 7 آذر سال 1397
بوسیله حسین کمالی
1 2217
بهترین کلینیک های لاغری گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
شنبه 6 مرداد سال 1397
بوسیله یاسمن
2 3606
بهترین داروخانه های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
بوسیله LTEE
2 2983
بهترین پیک بادپای گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1738
بهترین باربری های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1398
بهترین قالیشویی های گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 24 دی سال 1395
بوسیله مهسا
1 2455
بهترین آرایشگاه مردانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 6 خرداد سال 1397
بوسیله kiyarash
2 7169
بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 دی سال 1402
بوسیله ناناز
234 138440
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین گیشا-کوی نصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 7 تیر سال 1394
بوسیله almassish
4 16133
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 14 اردیبهشت سال 1398
بوسیله آلاله علیپور
24 71852
بهترین عکاسی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 6 آبان سال 1396
بوسیله اشرفی
7 16182
بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 30 آبان سال 1400
بوسیله مریم نصری
19 42277
بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
بوسیله LTEE
13 47971
بهترین خواروبارفروشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 مهر سال 1390
بوسیله لیلی
2 8629
بهترین تره بار گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
شنبه 14 خرداد سال 1390
بوسیله پیام
1 6681
بهترین پارک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
بوسیله LTEE
4 14949
بهترین تاکسی سرویس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 18 اسفند سال 1391
بوسیله sara_8704s
6 19800
بهترین رستوران گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 خرداد سال 1392
بوسیله 0000
7 34079
بهترین تالار گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 16 خرداد سال 1390
بوسیله نازي
1 7924
بهترین کافی شاپ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 3 اسفند سال 1394
بوسیله sanam1361
10 35159
بهترین قهوه خانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3864
بهترین سفره خانه سنتی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1391
بوسیله سیامک رستمی
5 21921
بهترین سینمای گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 فرودرین سال 1391
بوسیله اولدوز
3 11020
بهترین استخر،سونا،جکوزی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 10 خرداد سال 1391
بوسیله آرش
2 16911
بهترین مدرسه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
4 15404
بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 19 مهر سال 1393
بوسیله behradjoon
8 30790
بهترین مشاور املاک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 9415
بهترین آموزشگاه کامپیوتر گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
3 12086
goodfriend
دوشنبه 25 مهر سال 1401
بوسیله سمیرا قریب
116 115085
بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 15 شهریور سال 1399
بوسیله ساغر اعتماد سرشت
239 182059
بهترین کلاس آموزشی کنکور گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 21 آبان سال 1397
بوسیله رحمانی
15 22753
بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 تیر سال 1398
بوسیله سلما
44 82415
بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 20 خرداد سال 1397
بوسیله sorena
54 138034
بهترین فست فود گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
سه شنبه 25 آذر سال 1393
بوسیله saree64
21 63311
بهترین منطقه جهت سکونت گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 29 اردیبهشت سال 1391
بوسیله مریم ازادی
11 35606

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران