لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ danial به نظر sabazarif : سلام من پسرم 5 سالش است و بخاطر کارم تا حالا 5 تا مهد کودک جابجاش کردم - از 3 ماهگی فرنیا بود تا 2 سالگی بعد بخاطر کارم دائم جابجاش کردم ولی الان دوباره بردمش فرنیا و وقاقعأ از خانم شاکری راضیم ! خدا خیرشون بده         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sabazarif : یه مهدکودک توی ۱۷ بلوچستان تازه افتتاح شده عالیییییه.. .مدیریتشم خوبه.از همه مهم تر تنها مهد ۳زبانه ی گیشاست .دختر اولم یک سا ل پویندگان بود .هم خیلی شلوغه هم محیطش قدیمیه..امکاناتشم خیلی کمه..  الان یک ماهه پسرم وانیا تو بلوچستانه ..من که واقعا راضیم..    تعداد پاسخها(1)( danial)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nsmn به نظر ساناز كريمي : به نظر من مهد كودك فرنيا(خ 19) يكي از مهد كودك هاي خوب گيشا هستش. دختر من 3 ساله اين مهد ميره و كلي چيز ياد گرفته. مخصوصآ در رابطه با موسيقي و زبان . مديريت محترم خانم شاكري خيلي براي ارتقاي اين مهد از هر لحاظ زحمت كشيدن. بهداشت و تغذيه مهد هم خوب دختر من توي اين 3 سال مريضي خاصي كه مهد باعثش باشه نگرفت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 1356 به نظر رها : سواد مربیان کانون ققنوس در حد دیپلم است وهیچ تحصیلاتی در ارتباط با فعالیت مربوطه ندارند.هر چه می دانند فقط تجربه های سال  های گذشته است.در ضمن خانم یمینی از هر طریقی جهت کسب در آمد استفاده می نماید.عکاسی و نمایشگاه کتاب و.... .با در آمد حاصل از این کانون هیچ هزینه ای برای کانون انجام نمی دهد.کانون ققنوس حتی دوربین مدار بسته هم ندارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ evan65 به نظر ساناز كريمي : باسلام من هم با نظر ساناز خانوم موافقم که این مهد هیچ گونه کیفیتی نداره شما یک روز اگر که داخل کلاس ها باشید متوجه عدم نظم و شلوغی غیر استاندارد بودن کلاس ها کثیف بودن و درمورد مدیریت باید بگم که ایشون فقط و فقط جنبه مادی مهدکودک براون مهمه و در ظاهر دوستدار کودکان هستند حتی در یک مورد هم یکی از کودکان پرسنل رو سیلی زدن به طوری که خون از بینی اون کدک جاری شده.و با تبلیغات به اینجا رسیده این مهد. درمورد اون خانوم باید گم که شاید پسر شما تغییراتی داشته اما یک مهد خوب رسیدگی هایی داره نسبت به کودکان که در اینجا به هیچ عنوان وجود نداره.حتی برنامه های آموزشی هم که ارائه میشه عملی نمیشه خیلی از کودکان سر کلاسه های فوق نمیرند. من خودم فرزندم رو بمدت 1سال به اون مهد میبردم و اینقدر پرده پوشی میشد نسبت به اتفاقات مهد که حد نداشت.بطور مرتب مربیان عوض میشدن بدلیل شلوغی بیش از حد و ظرفیت بالا ی کلاس ها مربیان قادر نبودند به همه ی کودکان رسیدگی کنند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam63 به نظر ساناز كريمي : سلام مهدکودک فرنیا مهدکودک خیلی خیلی بدیه گول تبلیغاتش و صحبت های مدیرش خانم شاکری رو نخورید برید اتاق های بچه ها رو ببینید خیلی کثیفه وسایل بازی خوبی نداره فقط میخوان با بهانه های مختلف پول بگیرند اموزش خوب نمیدن بچه های مریض هم قبول میکنند واقعا اگر سلامت و تربیت خوب برای بچه هاتون میخواید فرنیا نبریدشون فقط تبلیغ بیخوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kifcharmi به نظر محمدی : وای وای وای صدای جیغهای مریم جونو نشنیدین ÷س بیچاره بچه هایی که اونجا هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامانی به نظر مامان الینا : به نظر من پویندگان فقط اسم در کرده.مدیریت پولکی وکیفیت ضعیفاموزش و غذا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان به نظر مرجان : آدرس کانون - گیشا - خیابان پیروزی غربی - پلاک 62 - واحد 1 - تلفن : 88240978- 88240979 من از همینجا از کارکنان و مدیریت کانون  خانم یمینی  تشکر و قدر دانی میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها : سلام ققنوس بد نیست    تعداد پاسخها(1)( 1356)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدی : سلام من یک پدر هستم و زیاد با تربیت بچه ها سروکار ندارم ولی از وقتیکه  پسرم به کانون ققنوس  میره تغییرات زیادی  را در رفتار پسرم احساس میکنم . و فکر میکنم کانون ققنوس از هر لحاظ در شرایط فعلی مناسب باشه . چون با پسرم دارن کار علمی میکنند و آموزش  تربیتی مناسبی را میدن . فکر میکنم توی این مهد به غیر از نگهداری از گلهای زندگی ما  برنامه آموزشی منسجمی وجود داره . من در کل راضی هستم .    تعداد پاسخها(1)( kifcharmi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرجان : سلام من فکر میکنم کانون ققنوس  تا الان کارش خوب بوده من از عملکردشون راضی هستم . پسرم خیلی جیزها یاد گرفته و دیگه وقت خوابش تنظیم شده دیگه کمتر تلوزیون میبینه . و با من و همسرم بازیهای فکری انجام میده .و صبحا زودتر از من بیدار میشه به عشق کانون . منکه هم راضی هستم و خوشال . امیدوارم از این جور مراکز بیشتر بشه .    تعداد پاسخها(1)( مرجان)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا رحیمی : سلام به همه مادران به نظر من کانون کودک و نوجوان ققنوس که حدود 2 سال که به گیشا اومده  فعالیتش خیلی علمی میباشد . توی کانون به همراه نگهداری ، آموزش هم میدن . دختر من که 3 سالشه از وقتی که رفته کانون ققنوس هم خورد و خوراکش خوب شده هم  با ادب تر شده . اصلا باورم نمیشد دخترم این همه استعداد داشته باشه . من از همه مسئولین کانون ققنوس تشکر میکنم . مخصوصا خانم یمینی . گیشا - خیابان پیروزی غربی - پلاک 61  - 88240978 و 88240979          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیوشا به نظر ساناز كريمي : فرنیا اصلا مهد خوبی نیست وبه مادرها هم فقط گزارش دروغ میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : فکر می کنم کانون ققنوس محل خوبی باشه من تابحال راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مامان الینا : مهد کودک پویندگان با مدیریت خانم فرهودی وپرسنل بسیار مسئول و زحمتکش این مهد    تعداد پاسخها(1)( مامانی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ دانشجو به نظر ساناز كريمي : با سلام؛ میشه لطفا آدرس مهد رو لطف کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ اتوسا احدی به نظر پیام : من دقیا در انجا بزرگ شدم و از سه سلگی اونجا می رفتم الان هم سوم راهنمایی و از همینجا خانم فرهودیها  را مبوسم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز كريمي : به نظر من بهترين مهد كودك در گيشا بدون شك مهد فرنياست با مديريت خانم شاكري.من پسرم  الان بيش از دوسال است كه در فرنياست من تابحال نتوانستم با توجه به سخت گيري ها وحساسيتهام  ايرادي پيدا كنم.واقعا از خانم شلكري و پرسنل خوبش سپاسگذارم      تعداد پاسخها(5)( دانشجو - نیوشا - maryam63 - evan65 - nsmn)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهتاب نادری به نظر پیام : سلام خوب هستید مهدکودش بد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارباب : منم موافقم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیام : مهد کودک پویندگان خانم فرهودی عزیز- خیابان 28    تعداد پاسخها(2)( مهتاب نادری - اتوسا احدی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازي : تو گيشا مهدكودك زياد داره اما وقتي دخترم كوچيك بود من خيلي گشتم و گشتم تا بهترينشون رو انتخاب كنم اونم مهد كودك پويندگان هستش توي خ 28 دخترم شش سال اونجا بود و من راضي بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   بهترین فست فود منطقه 2، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر mfallaah : با سلام بنده فلاح هستم. دكتراي مكانيك و استاد دانشگاه به نظر من با توجه به تغيير نظام آموزشي، متاسفانه اوليا ديگه نميتونن از كيفيت تسلط دانش آموز نسبت به درس رياضي ديدي داشته باشن. و اين مساله وقتي مشكل ساز ميشه كه فرزندمون مقطع درسيش عوض ميشه و از راهنمايي ميره به دبيرستان. خوشبختانه چالش چند ماهه ما با آشناييمون با آقاي دكتر صبري كه به نظر بنده و همسرم از اساتيد به نام، خوش اخلاق و مسلط در امر آموزش هستند تموم شد. خدارو شكر ميكنيم چون هم مشاوره و برنامه ريزي دختر و پسرمون و هم تدريس رياضيشون رو متقبل شدن و الان يك سال هست كه يكيشون كه تو مقطع هفتمه و دخترمون كه سال دوم دبيرستانه از لحاظ رفتار و از لحاظ مطالعه و علاقه مند شدن به درس خوندن متحول شدن. به توصيه يكي از دوستانم كه گفتن اينجا ميشه نظر داد نظرمو راجع به ايشون اعلام كردم. آقاي دكتر مدير موسسه نام آوران شميران هستن كه شمارشون تو همين سايت هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر Agung : اگزوتیکا به عنوان بهترین لباس مجلسی محله --گیشا-کوی نصر توسط Agung به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Your thknniig matches mine - great minds think alike! نمایش مشخصات و آدرس مرکز اگزوتیکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Anahitaaa : به نظر من شيريني ميلاوه توًگيشا يكي از بهترين و شيكترين شيريني فروشي هاي تهرانه، كيكهاشون فوق العاده متنوع است و اسنكهاي خيلي خوش مزه اي براي مهموني ها دارن حتما امتحان كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ behradjoon به نظر رونیکا رمضانی : سلام    مزاکر خرید زیاده بستگی داره چی میخوای بگیری به نظر من بهترین مرکز برای خرید فروشگاه اینترنتی الان بیشتر وسایلام از فروشگاه اینترنتی زنبیل میخرم قیمتاش مناسب هم به  صرفه است چون قیمتاش رقابتیه... حالا اگر جنسو بگیری لیراد داشته باشه یا پشیمون شده باشی یا ارزونتر شو تو بازار پیدا کرده باشی میتونی به شرکت مرجوع کنی  یه سری به سایتش بزن www.zanbil.ir                مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nasim1234 به نظر minamin : من بعد از خوندن کامنتهای بچه ها 3 ماه پیش دوست داشتم خودم از نزدیک این باشگاها رو ببینم و نظرات شاگردها رو بشنوم واقعا همه باشگاها اصرار داشتند که من خصوصی کار کنم ولی برای من ماهی 400 _500 خیلی زیاددددددددددده  یه سری هم باشگاه خانه ورزش زدم با شاگردها حرف زدم همه از برنامه ها راضی بودن و بدناشون عالی بود وبعد  با سرمربی شون  زهرا حرف زدم چون من عروسیم بود  کلی به حرفام گوش داد بعد گفت بیا اول تست ورزشی  بده بعد بر اساس اون تغذیه و تمرین فشرده بهم داد الان تو این 3 دوره از هیکلم اضی ام .............به امید بهتر شدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر 30min30 : مرکز درمانی رو نمی دونم اما بهترین متخصص زنان تهران از نظر من تو خیابون علیایی گیشا هست. خانم دکتر صفارزاده واقعا بسیار دکتر خوبیه. من خودم ساکن ولنجک هستم اما سالهاست هم خودم و هم مادر و خواهرام واسه معاینه و کارای دیگه میریم اونجا. خواهر من با کمک خانم دکتر بعد از 11 سال و با روش آی وی اف مادر شد. خواستم نظرم رو به اشتراک بذارم تا شاید کمکی باشه واسه بقیه. اینم شماره تلفن مطبشون 85 84 24 88        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 30min30 : مرکز درمانی رو نمی دونم اما بهترین متخصص زنان تهران از نظر من تو خیابون علیایی گیشا هست. خانم دکتر صفارزاده واقعا بسیار دکتر خوبیه. من خودم ساکن ولنجک هستم اما سالهاست هم خودم و هم مادر و خواهرام واسه معاینه و کارای دیگه میریم اونجا. خواهر من با کمک خانم دکتر بعد از 11 سال و با روش آی وی اف مادر شد. خواستم نظرم رو به اشتراک بذارم تا شاید کمکی باشه واسه بقیه. اینم شماره تلفن مطبشون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. پاسخ maryambj به نظر پیام : اين كافه الان وجود نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryambj به نظر kiyan : اين كافه تعطيل شده فقط آيس پك هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryambj : كافي شاپ پينار ابتداي گيشا  كافه دنج و زيبا و آرامش بخش هستش و صبحانه فوق العاده داره و كاپوچينوي عالي داره حتما" بريد من كه خيلي خوشم مياد  . ميلك شيك هاش خيلي خوشمزه هستش.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر mahla71 : به عنوان بهترين مركز مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي درسي بايد بگم در مقايسه با دو مركز ديگه اي كه ما رفتيم، كيفيت موسسه نام آوران شميران خيلي متفاوته و ميشه گفت براي رسيدن به هدف بهترين جايي هست كه ميشه بهش مراجعه كرد. من پيش دو تا مشاور ديگه هم رفتم اما خب ميبينيد كه اينهمه تبليغ ميكنن اما بهشون مراجعه كه ميكني ميبيني اندازه ي يه آدم معمولي هم بلد نيستن. من كه نام آورانو پيشنهاد ميكنم خودم دارم مثل جت ميرم جلو...... اگه رقيب نتراشم براي خودم اينجا محشره............... هم برنامه ريزي درسي هم مشاوره ي تحصيلي هم تدريس فوق العاده رياضي هم مشاور دوست و همراه و البته با همكاريه پدرو مادر عزيزم................... راستي شمارشون 22000410 هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز)   2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس   3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس   4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی   5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز   6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران   7-آموزش تکنیک های تست زنی   8-ایجادانگیزش تحصیلی   9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان)   10-تماس با اولیا   11-تماس هفتگی با دانش آموز   12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار   13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز   14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا   15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز   16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون   17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز   18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی   19-ترسیم نقشه ی راه   20-ملاقات حضوری با اولیا   21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز   22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره   23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه   24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف   25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا   تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ poone به نظر azita : عروس سرای رخ شید بین 20 و علیالی  88242047        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر اينكه خيلى براي مشتريا ارزش قائلن, واقعاً تهران يه همچين قنادى هايى كم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Selda : سلام به نظر من يكي از بهترين قناديهاي تهران شيريني ميلاوه است تو خيابان گيشا,هم بسيار مدرن و شيك ساخته شده و هم كيفيت بسيار بالايي داره و از همه مهمتر با كادري حرفه اي و خوش برخورد خيلي براي مشتريان ارزش قائل ميشوند, حتما براي يكبار هم شده بريد ببينيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر Binazirmal : درود به همه دوستاني كه به دنبال يك آموزشگاه موسيقي خوب هستند. من دو فرزند خودمو ميبرم آموزشگاه موسيقي آواي جام جم در گيشا واقعا راضي هستم هم معلم گيتارشون كه واقعا با بچه ها تخصصي كار ميكنه و هم استاد ويلون و كنسرتهايي كه براي هنرجو ها گذاشتن در صمن اونجا آموزشگاه درجه يك هست شماره تلفن آموزشگاه و ميذارم تا دوستان استفاده كنند. ٨٨٢٤٠٦١٧ سايتم دارند Www.jaamejam1.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رونیکا رمضانی : اگزوتیکا به عنوان بهترین لباس مجلسی محله --گیشا-کوی نصر توسط رونیکا رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اگزوتیکا    تعداد پاسخها(1)( behradjoon)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رونیکا رمضانی : اگزوتیکا به عنوان بهترین لباس مجلسی محله --گیشا-کوی نصر توسط رونیکا رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اگزوتیکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ nemati به نظر maryasen : موسسه فرهیختگان بسیار آموزشگاه افتضاحی است.من 4 ترم در این موسسه بودم.هر ترم از ترم دیگه بدتر شد.اگه باور نمیکنین برین تو سایت موسسه و نتایج آزمونها رو ببینید.هرترم  کلی از بچه ها با اینکه 160000هزار تومن پول دادن انصراف میدن و فرار رو بر قرار ترجیح می دن.شاید بعضی عا شانس بیارن و اساتید خوبی داشته باشن اما اساتید من یکی از یکی بدتر بود.این آخری که اسمش خانم امینی بود که اصلا به کتاب اشراف نداشت.تازه سر کلاس کتاب رو می خوند و به ما درس می دااد.به اعتراض ها هم اصلا توجهی ندارن.کار خودشونو میکنن و شما اگه اعتراض کنی میگن همینیه که هست.کلاساش 20نفریه که اصلا استاندارد نیست و از همه موسسات گرون تر میگیره.اگه واقعا می خواید زبان رو یاد بگیرید گول دوره فشردشو نخورین و وقتتون رو تلف نکنین.حیف پول که تو جیب این موسسه پول دوست بریزه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samane20 به نظر minamin : با سلام ،اینکه دارید در مورد باشگاه و مربیان گیشا بحث میکنید خیلی خوبه حداقل انتخاب و مقایسه خوبی میکنیم. من خودم فوق لیسانس تربیت بدبی هستم خیلی باشگاهای مختلف رو رفتم و امتحان کردم و از مربیانش سوال کردم ولی متاسفانه الفبای ورزش رو هم بلد نبودن الان حدود 1 ساله خانه ورزش می رم از نزدیک تعداد بالای شاگردها رو توی باشگاه دیدم فکر میکنم خصوصی تو باشگاه ندارن ولی با همه عمومی ها مثل خصوصی برخورد میکنن با شگاههای دیگه فقط با خصوصی کار میکنن ،فکر میکنم برای نتیجه گیری فقط باشگاه و مربی نیست مربی میتونه راهنمای خوبی باشه ولی 50% رعایت تمرین و تغذیه است که با خودمونه وتلاش و پشتکار ، که در کنار باشگاه و مربی میتونه ما رو به هدفمون نزدیک کنه. ولی در کل من از مربی  ام راضی ام  انتظار من از مربی فقط راهنمایی درسته ،خیلی از شاگردهای دیگه رو هم  تو باشگاه دیدم که خیلی جدی کار میکنند و خوب هستند.  اینکه میگید ما چند ساله با فلان مربی کار کردیم نتیجه گرفتیم یا نگرفتیم به خیلی از عوامل مربوطه همه رو گردن باشگاه نندازیم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله گیشا-کوی نصر           بهترین مهد کودک های تهران؟

صفحه اصلی تالار گیشا-کوی نصر بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
12
سه شنبه 2 مهر ماه 1392
sabazarif

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

یه مهدکودک توی ۱۷ بلوچستان تازه افتتاح شده عالیییییه..

.مدیریتشم خوبه.از همه مهم تر تنها مهد ۳زبانه ی گیشاست

.دختر اولم یک سا ل پویندگان بود

.هم خیلی شلوغه هم محیطش قدیمیه..امکاناتشم خیلی کمه..

الان یک ماهه پسرم وانیا تو بلوچستانه ..من که واقعا راضیم..

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 28 خرداد ماه 1391
رها

تاریخ درج: يکشنبه 28 خرداد ماه 1391

سلام

ققنوس بد نیست

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
پنجشنبه 18 خرداد ماه 1391
محمدی

تاریخ درج: پنجشنبه 18 خرداد ماه 1391

سلام

من یک پدر هستم و زیاد با تربیت بچه ها سروکار ندارم ولی از وقتیکه  پسرم به کانون ققنوس  میره تغییرات زیادی  را در رفتار پسرم احساس میکنم . و فکر میکنم کانون ققنوس از هر لحاظ در شرایط فعلی مناسب باشه . چون با پسرم دارن کار علمی میکنند و آموزش  تربیتی مناسبی را میدن . فکر میکنم توی این مهد به غیر از نگهداری از گلهای زندگی ما  برنامه آموزشی منسجمی وجود داره . من در کل راضی هستم .

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
مرجان

سلام

من فکر میکنم کانون ققنوس  تا الان کارش خوب بوده من از عملکردشون راضی هستم . پسرم خیلی جیزها یاد گرفته و دیگه وقت خوابش تنظیم شده دیگه کمتر تلوزیون میبینه . و با من و همسرم بازیهای فکری انجام میده .و صبحا زودتر از من بیدار میشه به عشق کانون . منکه هم راضی هستم و خوشال . امیدوارم از این جور مراکز بیشتر بشه .

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
سهیلا رحیمی

سلام به همه مادران

به نظر من کانون کودک و نوجوان ققنوس که حدود 2 سال که به گیشا اومده  فعالیتش خیلی علمی میباشد . توی کانون به همراه نگهداری ، آموزش هم میدن . دختر من که 3 سالشه از وقتی که رفته کانون ققنوس هم خورد و خوراکش خوب شده هم  با ادب تر شده . اصلا باورم نمیشد دخترم این همه استعداد داشته باشه . من از همه مسئولین کانون ققنوس تشکر میکنم . مخصوصا خانم یمینی . گیشا - خیابان پیروزی غربی - پلاک 61  - 88240978 و 88240979

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 31 ارديبهشت ماه 1391
الهه

تاریخ درج: يکشنبه 31 ارديبهشت ماه 1391

فکر می کنم کانون ققنوس محل خوبی باشه من تابحال راضی بودم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 29 فروردين ماه 1391
مامان الینا

تاریخ درج: سه شنبه 29 فروردين ماه 1391

مهد کودک پویندگان با مدیریت خانم فرهودی وپرسنل بسیار مسئول و زحمتکش این مهد

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 1 آبان ماه 1390
ساناز كريمي

تاریخ درج: يکشنبه 1 آبان ماه 1390

به نظر من بهترين مهد كودك در گيشا بدون شك مهد فرنياست با مديريت خانم شاكري.من پسرم  الان بيش از دوسال است كه در فرنياست من تابحال نتوانستم با توجه به سخت گيري ها وحساسيتهام  ايرادي پيدا كنم.واقعا از خانم شلكري و پرسنل خوبش سپاسگذارم

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه
پنجشنبه 9 تير ماه 1390
ارباب

تاریخ درج: پنجشنبه 9 تير ماه 1390

منم موافقم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 16 خرداد ماه 1390
پیام

تاریخ درج: دوشنبه 16 خرداد ماه 1390

مهد کودک پویندگان خانم فرهودی عزیز- خیابان 28

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله گیشا-کوی نصر

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1424
goodfriend
چهار شنبه 5 شهریور سال 1393
بوسیله melika800
12 14897
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین گیشا-کوی نصر در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 16 تیر سال 1392
بوسیله shahrokh75
3 4893
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 26 خرداد سال 1392
بوسیله علی رضایی
19 22455
بهترین عکاسی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 19 شهریور سال 1390
بوسیله raha
2 4229
goodfriend
دوشنبه 31 شهریور سال 1393
بوسیله 30min30
15 11602
goodfriend
سه شنبه 6 آبان سال 1393
بوسیله Anahitaaa
12 13123
بهترین خواروبارفروشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 مهر سال 1390
بوسیله لیلی
2 3254
بهترین تره بار گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
شنبه 14 خرداد سال 1390
بوسیله پیام
1 2368
بهترین پارک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 15 مرداد سال 1390
بوسیله مهتا ح
3 4978
بهترین تاکسی سرویس گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 18 اسفند سال 1391
بوسیله sara_8704s
6 6722
بهترین رستوران گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 خرداد سال 1392
بوسیله 0000
7 10667
بهترین تالار گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 16 خرداد سال 1390
بوسیله نازي
1 3137
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله maryambj
8 9113
بهترین قهوه خانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1354
بهترین سفره خانه سنتی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1391
بوسیله سیامک رستمی
5 7890
بهترین سینمای گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 فرودرین سال 1391
بوسیله اولدوز
3 4182
بهترین استخر،سونا،جکوزی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 10 خرداد سال 1391
بوسیله آرش
2 5538
بهترین مدرسه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 آبان سال 1392
بوسیله uuuuuuuu
3 4492
goodfriend
شنبه 19 مهر سال 1393
بوسیله behradjoon
8 8903
بهترین مشاور املاک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3399
بهترین آموزشگاه کامپیوتر گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2406
بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
چهار شنبه 17 اردیبهشت سال 1393
بوسیله nemati
16 15132
goodfriend
جمعه 17 مرداد سال 1393
بوسیله Binazirmal
55 50486
goodfriend
دوشنبه 17 آذر سال 1393
بوسیله mfallaah
5 2874
goodfriend
یکشنبه 18 خرداد سال 1393
بوسیله danial
23 23538
goodfriend
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله azin22
35 28436
بهترین فست فود گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
سه شنبه 25 آذر سال 1393
بوسیله saree64
21 21965
بهترین منطقه جهت سکونت گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 29 اردیبهشت سال 1391
بوسیله مریم ازادی
11 11078
شوی نوروزی ویژه بانوان در گیشا
mini25
سه شنبه 1 مرداد سال 1392
بوسیله امیر شکری
1 1563
نظر سنجی درباره بهترین شیرینی فروشی و دلیل انتخاب
koma
0 470
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
چهار شنبه 12 آذر سال 1393
بوسیله Agung
1 754

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4396, نوشته ها: 14265, کاربران: 5221
به جدید ترین عضو انجمن, fatima55 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران