سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ مهسا به نظر مریم مهرزاد : رستوران فقط تماشا...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا حسنلو به نظر مریم مهرزاد : موافقم بچه های شاد خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا حسنلو : آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است    تعداد پاسخها(2)( رضا حسنلو - مهسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامان بهراد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی ،خوش طعم نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر منا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط منا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم لاغری دکتر تمری بهترین رژیمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین تجربه رژیم رو دکتر تمری با برناه مه غذایی درستش به من داد متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از دکتر مقیمی خیلی راضیم ختنه عالی میکنه تشخیصاش عالیه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ expert به نظر Rose2020 : سلام به همه دوستای گلم... من به شما اگه واقعا دنبال یادگیری زبان مثل زبان مادری خودتون هستید و میخوایید که به قولی زبان انگلیسی واقعی رو یاد بگیرید آقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم... ایشون آدم چندان شناخته شده ایی در سطح تهران نیستند ولی من هم بر حسب اتفاق با ایشون اشنا شدم و الان هم هر جا و با هر کی صحبت میکنم حدس میزنه که چند سال با ایشون کلاس داشتم ولی در حالی که 7 تا 8 ماه بوده...... جالبه نه؟؟؟!!!  حالا اگه مایل بودید میتونید با ایشون تماس بگیرید و درباره روش تدریسی ایشون بیشتر بپرسید... این هم شماره ایشونه 09368232208 س              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                                          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم   به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                                                مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
. نظر rahmat12 : بهترین تعویض روغن و پنچرکیری وباطریسازی  و مکانیکی شهرک غرب وسعادت اباد جنرال سرویس خطیبی (محسن)  با مدیریت عمو خطیبی چهره محبوب شهرک غرب با نمایندگی لاستیک بارز روغن لکومولی و کاسترول و فوکس و فروش لاستیک های خارجی شما فقط عاشق اخلاق و رفتار عمو خطیبی و پرسنل میشید با 20 سال سابقشون اقا بنز و هیوندا رو میبردیم نمایندگی یک میلیون میئدادیم روغن و فیلتر الان با یه مبلغ ناچیز کارمون درست شد حداکثر زمان پنچرگیری 5  دقیقه باد نیتروژن  ادرس:شهرک غرب بلوار دادمان بالاتر از سپهر بلوار درختی پلاک 5  تلفن:88083277و09128114728        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستنذ و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشکاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL  و بنیاد icdl  ایران هستند وا ز این لحاظ  تو غرب  تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت اموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفور ماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان اعتبار علمیه دوره های تخصصی مثل JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD 2014, PHOTOSHOPCS6,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013, ACCESS, 2013, POWERPOINT 2013 , WORD 2013 ,WINDOWS 7, .WINDOWS 8 V, V,رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد نردیک به 16 ساله اونجا هستن اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl , رو بگذرونی هر کدوم رو جدا میشه گذروند پذیراییشونم عالیه ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482وادرس:شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقطع دریا ضلع شمال شرقی چهار راه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است اسانسوردارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر naziak :    من سالخورده هستم و خیلی دوست داشتم کامپیوتر یاد بگیرم . تا اینکه به اموزشگاه بزرگ امید رایانه رفتم یک خانم همسن من و خیلی مهربون اونجا بود که به من windows  و سرعت تایپ یاد داد بعد هم اینترنت را پیش استاد دیگر همون اموزشگاه یادگرفتم عالی عالی بود الان خیلی خوشحالم که وارد چت و facebook  می شم و دوسه تا از دوستای قدیمیم رو تو facebook  پیدا کردم.من به نوعی خودمو مدیون اموزشگاه بزرگ امید رایانه می دونم ضمن اینکه اونا از من پول کلاس خصوصی را هم نگرفتند و خیلی ارزون بود .می خواهم با این نوشته  خوبیشونو جبران کنم . ادرس اموزشگاه بزرگ امید رایانه: شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا روبروی بانک سینا ساختمان نیما طبقه سوم واحد 10-تلفن :02188696095-02188560552        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر naziak :   من 79 سالمه و هیچ هیچی نمی تونستم یاد بگیرم دوست داشتم با دخترم تو کانادا چت کنم و وارد اینترنت بشم ولی به خاطر سنم نمی شد. تا اینکه به اموزشگاه بزرگ امید رایانه رفتم یک پیرزن خیلی مهربون اونجا بود که به من windows  و سرعت تایپ یاد داد بعد هم اینترنت را پیش استاد دیگر همون اموزشگاه یادگرفتم عالی بود الان خیلی خوشحالم که وارد چت و facebook  می شم و دوسه تا از دوستای قدیمی رو تو facebook  پیدا کردم.من به نوعی خودمو مدیون اموزشگاه بزرگ امید رایانه می دونم ضمن اینکه اونا از من پول کلاس خصوصی را هم نگرفتند و خیلی ارزون بود .می خواهم با این نوشته  خوبیشونو جبران کنم . ادرس اموزشگاه بزرگ امید رایانه: شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا روبروی بانک سینا ساختمان نیما طبقه سوم واحد 10-تلفن :02188696095-02188560552        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sooroor34 : کار کراتین و رنگ و لایت کوپ اکستنشن مژه وفرمژه دایمی خانم حسین زاده خیلی خیلی عالی و بدون نقصه چندساله مشتریشون هستم واقعا خیلی راضیم به هر کسی معرفی کردم راضی بوده ​شمارشون 09121974720 ​سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar1393 :   با سلام خدمت دوستان من هم فکر میکنم معلم های زبانسرا خوبند ولی کسی که مدیریت شعبه بلوار دریا راطی تابستان  داشت فردی بسیار پول دوست بود که با هر دروغی راجع به ترم های سعی میکرد ثبت نام کنه وپولو بگیره بعد دیگه پولو پس نمیداد حواستون باشه از کلاستون مطمئن بشید بعد شهریه رو پرداخت کنین تا مثل من سرتون کلاه نره.                      مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsan88 : سلام به همگی به نظر من به عنوان یه مهندس کامپیوتر بهترین اموزشگاه در محدوده شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه سپنتا گستر هست من خودم دوره های تخصصی مثل وب سایت نویسی و برنامه نویسی رو اونجا گذروندم کاملا عملی یاد میدن و زیر نظر فنی حرفه ای هستن و مدرک قابل ترجمه رسمی ارائه میدن این رو هم بگم که خانم مقدم خیلی خیلی با بچه ها تو بحث قیمت راه میان و به صورت قسطی هم هزینه ها رو دریافت می کنن که به من و دوستام خیلی کمک کرد این رو هم خاطر نشان کنم که به ازای اینکه هر فردی و شما به اموزشگاه معرفی کنید ده درصد تخفیف تو هر دوره خواهید داشت من دوستام و معرفی کردم که دوره های اتوکد وword , excel , access, powerpoint, windows , nternet( )icdl  و 3dmax  و یاد بگیرن اون ها هم کلی راضی بودن ، خودمم هم از تخفیفش استفاده کردم ادرس اموزشگاه : شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89  تلفن : 22074004  - 22075127-  09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پوریا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط پوریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین رژیم رو دکتر تمری میده اصلا اذیت نشدم 8 کیلو 2ماهه کم کردم عالی بود22358269 نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
. نظر mahyar1361 : بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد:مکانیکی خطیبی محسن است این هم ادرس و تلفن اونجاست : شهرک غرب بلوار دادمان تقاطع بلوار سپهر و درختی بلوار درختی پلاک 5 تلفن:88083277 09128114728(اقای خطیبی)    قیمتهاشم خیلی مناسبه در ضمن نمایندگی لاستیک بارز را هم داره من اونجا رو به شما و بقیه دوستانم توصیه کردم انشاءالله شما هم مثل من مشتری همیشگی اقای خطیبی بشید         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام دوستان عزيز hanifi درست ميگه منم به آموزشگاه ايده ال رفتم من كلاس خصوصي اونجا دارم معركه ست چون روشون كاملا متفاوته خيلي ساده و راحت درس ميدن ومعلماش خيلي باسواد هستن از همه مهمتر مديريتشه كه به حرفات گوش ميده و هر كاري بتونه برات انجام ميده و جالبه كه اجازه ميده اول كلاسا رو ببني و بعد ثبت نام. كني حتي اگه نخواستي پ ولتو كاملا پس ميده و قيمتشم از همه جا نسبت به كارشون ارزونتره اگه ميخواي برو وببين ارزششو داره تلفنش ٨٨٥٧١٢٥٣و موبايل مديريت ٠٩١٢١٩٥١٥٣٥    تعداد پاسخها(1)( expert)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahda به نظر رویا ملکی : سلام من 2 سالي هست که پسرم مهد زرین میره . وپسر سختی دارم.اما اونقدر مهد زرین برایش جذبه داشته که من با خیال راحت به سر کار می رم.از مدیریت( خانم زرين) و خانم غفاری خیلی ممنونم که محبتهای مادرانه خود را از بچه ها دریغ نمی کنند.تمام بچه ها آنها رادوست دارند.اگر مدتی یکی از این خانمها نباشند پسر من ابراز ناراحتی می کنه و به محض برگشت با تمام وجود خوشحال می شه.گرفتن تنديس "دوستدار مادر " شايسته اين مهد است.یکی از بهترین مزیتهای این مهد نظارت کامل خانم زرین بر روی کادر مهد کودک می باشد.فکرم کنم هر ادم موفقی جا دارد که از موفقیتهایش تعریف کند و این نباید کسی را اذیت کند . فكرميكنمغذاي گرم و با كيفيت مهد كودك و مربي مهربان و با مسوليت، معيار خوبي براي انتخاب يك مهد كودك باشه. ظاهر مهد نميتونه معیار خوبی برای تشخیص خوب یا بد بودن یک مهد کودک براي يك مادر  باشد.  مامانای عزیز اگه من امکان دوباره بچه دار شدن را داشتم .فرزندم را با خیال راحت به مهد زرین می سپردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hanifi : سلام من خيلي اموزشگاه امتحان كردم الان تو اموزشگاه ايده ال هستم فكر ميكنم با همه جا متفاوته كلاسها تعداد كمي ثبت نام ميكنن حداكثر ٥نفر. خيلي عاليه خواستيد زنگ بزنيد وشرايطشو بپرسيد حتي جلسه اول رايگان بنشينيد بعد تصميم بگيريد اينم تلفنشه٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arampanahi به نظر rebeka : یکی از چیزایی که گیوا انجام میده پول میده مدلینگ هارو ارایش میکنه . خوب معلومه عروش زیبا در میاد تمامی مدل های سالم گیوارو توی ارایشگاهای دیگه دیدم به همون زیبایی یک پنجم قیمت هم کمتر طرف دیروز گیوا درست میشه امروز ارایشگاه پریچهر فردا یجا دیگه همین عروش گیوارو تو پریچهر تو نازی اباد دیدم به همون زیبایی درست شده بود قیمت عروسای پریچهر اصلا قابل قیاس نبود . خوب وقتی از نزدیک دیدم بگم گیوا نامبر وانه . تازه قیمت مدلینگ هاشونم پرسیدم حتی قیمت مدل ها هم بهم گفتن . ارایشگاهی کارش خوبه که عروش زشتو بکنه زیبا این هنره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ katrin به نظر feryal : ببخشید اونوقت با این اوصاف و این شرایط بد که شما عنوان کردید بچه به چی اینقدر عادت میکنه و وابسته میشه؟؟؟!!!!!متاسفم که به خاطر مسایل شخصی کل پرسنلی که اینقدر صادقانه در خدمت کودک شما بودند رو زیر سوال بردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر feryal : خانم ف.خ. عزیز این درست نیست که به دلیل مشکلات شخصی مدیریت مهد را زیر سوال ببرین  این مشکلی بود که خودتان برای دخترتون بوجود آوردین اگه راضی نبودین اصرار برای آوردن دوباره چه مفهومی داره الله اعلم 1- صبحانه نمیده درست اونم به این علت هست که همه سر 1ساعت نمیان2 -برنامه غذایی مشخص و با کیفیت داره هرچند بر پایه مرغ باشه  3-هفته ای 1بار سوپ با کوکوهای مختلف دارن (سبزی،سیب زمینی و ...) در کل خدایی هم هست خود دانین و وجدانتون البته اگه ...؟؟؟؟؟؟!!!!!!          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر رویا ملکی : سلام دخترم 2/5 سال هست که مهد زرین میره و خداوکیلی خیلی راضی هستم،هم از لحاظ آموزش هم پرورش.غذا هم با کیفیته و روزانه تهیه میشه و مهمترین چیز اینه که دخترم مهدشو خیلی دوست داره و آرامش داره.اگه بخواهین میتونین 1ماه امتحان کنین مطمئن باشین پشیمون نمیشیندر ضمن دوربین مداربسته داره و میتونین کلاسهارو ببین جای هیج نگرانی نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز) 2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس 3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس 4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی 5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز 6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران 7-آموزش تکنیک های تست زنی 8-ایجادانگیزش تحصیلی 9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان) 10-تماس با اولیا 11-تماس هفتگی با دانش آموز 12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار 13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز 14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا 15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز 16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون 17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز 18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی 19-ترسیم نقشه ی راه 20-ملاقات حضوری با اولیا 21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز 22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره 23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه 24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف 25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا  تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم  به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب  اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزارها زبان ++c بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یادگرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nafiseh12 به نظر arezeh : من از اموزشگاه بزرگ امید رایانه خیلی راضی بودم و 7 تا مهارت office وwindows  را اونجا گذراندم.خیلی اموزشگاه فوق العاده ای است .تلفنشون 88560552.به دوستام هم معرفی کردم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : سلام من وخیلی از دوستانم  هفت  تا دوره7 word 2007-2013,excel 2007,access 2007,windows,سرعت تایپ,powerpoint 2007,inernet,رو تو اموزشگاه کامپیوتر   بزرگ امید رایانه    گذراندیم و خیلی راضی بودیم کاملا عملی با ما کار می کردند و از اونجا مدرک گرفتیم و بااون مدرک سر کار رفتیم .در ضمن این اموزشگاه نماینده سازمان جهانی icdl هست.ادرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ساختمان  نیما طبقه سوم واحد 10.تلفن:88560552-88696095-88695482        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arezeh : سلام بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا ضلع شمال شرقی چهارراه است من حدود 11 تا نرم افزار اونجا یاد گرفتم واقعا عالی یاد می دهند من که خیلی راضی بودم خدا خیرشون بده الان هم با چیزهایی که اونجا یاد گرفتم مثل office  و برنامه نویسی و طراحی وب درامد خیلی خوبی دارم اینم تلفنشونه:88560552-88696095    تعداد پاسخها(1)( nafiseh12)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shima23 به نظر پانته آ : من   نحوه ی یادگیری زبان انگلیسی رو با اساتید زبانسرای بلوار دریا تجربه کردم.   عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود. یه با همون  خوشکل برا همشون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ omidiran به نظر پانته آ : زبانسرای بلوار دریا بهترین اموزشگاه زبان.......عشق هن////!!!         مشاهده و پاسخ به این نظر

در جست و جوي كار سرايداري
. نظر يسنا اسدي : مرکز مشاوره تحصیلی بارسا به عنوان بهترین برنامه ريزي درسي مشاوره تحصيلي انتخاب رشته هدايت تحصيلي انتخاب رشته كنكور انتخاب رشته دانشگاه محله --شهرک غرب توسط يسنا اسدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از صميم قلبم متشكرم از موسسه بارسا نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره تحصیلی بارسا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fateme53 : منم کار کوپ خانم حسین زاده رو خیلی دوستدارم کارشون خیلی عالیه طبق ژورنال کوپ میکنند من همیشه کوپهای فانتزی میزنم برای یکبار برید پیششون مشتری دایم میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tahine88 : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 کارکراتینشون عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tahine88 به نظر angeli : بهترین آرایشگاه غرب تهران شفق طلایی خانم حسین زاده  09121974720 عالیه کار کراتینشون         مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
دوشنبه 15 خرداد ماه 1391
رضا حسنلو

تاریخ درج: دوشنبه 15 خرداد ماه 1391

آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1390
سامان بهراد

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 21 شهريور ماه 1390
محمد

تاریخ درج: دوشنبه 21 شهريور ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی ،خوش طعم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4313
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله sooroor34
70 65244
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1593
goodfriend
جمعه 2 آبان سال 1393
بوسیله منا
16 12578
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 3280
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4506
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 14715
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1013
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1197
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3613
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2627
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 9830
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 5607
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 7291
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1926
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4337
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 4269
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 6805
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 44241
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله paris.r
4 6761
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2710
goodfriend
شنبه 26 مهر سال 1393
بوسیله ahmadkh
22 6606
goodfriend
چهار شنبه 30 مهر سال 1393
بوسیله expert
18 12954
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 7399
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 23 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
8 4719
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله mahda
60 53458
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
21 18851
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 8837
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله لیلا
9 12324
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 975
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 8041
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4681
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 435
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 958
arezeh
جمعه 25 مهر سال 1393
بوسیله rahmat12
2 53
arezeh
0 13

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13819, کاربران: 4988
به جدید ترین عضو انجمن, amirtak خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران