سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ مهسا به نظر مریم مهرزاد : رستوران فقط تماشا...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا حسنلو به نظر مریم مهرزاد : موافقم بچه های شاد خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا حسنلو : آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است    تعداد پاسخها(2)( رضا حسنلو - مهسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامان بهراد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی ،خوش طعم نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام. خانم حسینی خیلی خوب درس میدن و مسلط هستن. من و دوستام هم برای مکالمه هم آیلتس رفتیم کلاسش. پیشنهاد می کنم برین. مدرک بین المللی داره و منظمه. اصلا وقت آدمو الکی نمیگیره. خواستین ایمیل بزنید شمارشو بدم بهتون: susan_karimi@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliyar : با سلام حضور همه دوستان. من امروز با این محیط مجازی فروم آشنا شدم و واقعا از ایجاد چنین محیطهایی استقبال میکنم. با توجه به تجربه خودم برای تنها پسرم کیارش به همه والدینی که میخواند برای کودکانشون خصوصا برای سن 4-10 سال کلاس زبان ثبت نام کنند و محدوده منزلشون حوالی شهرک غرب و سعادت آباد هست مثل بعضی دیگر از دوستانی که با من هم عقیده هستند موسسه زبانسرا را پیشنهاد میکنم. چون معلم کلاس پسرم اونقدر با این بچه ها با مهربانی و صبر برخورد میکرد که پسر من بعد از مادرش به معلم جدیدش علاقه نشون میده. اسم معلمش خانم محمدی هست ولی از اولیاء دیگه توی موسسه شنیدم که همه معلمهای این موسسه همین رمیه را دارند. این باعث افزایش علاقه پسرم به آموزش زبان انگلیسی و گوش دادن به سی دی های انگلیسی شده. از مسئولین و اساتید این مرکز ممنونم. آدرسش داخل بلوار دریا جنب پلیس +10 داخل ساختمان گلدونه است. تقریبا بیشتر اولیاء این منطقه ساختمان گلدونه را به دلیل اینکه مرکز فروش بازی و کتابهای آموزشی کودکانه است بلد هستند. شماره ای که ازشون دارم اینه: 88581583        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zeiinab : سلام به دوستان. من خودم موسسه زبانسرا میرم. هم کلاساش کم جمعیته و هم استاداش دلسوزند. من احساس میکنم پول و وقتمو هدر نمیدم. من که خیلی راضیم. به همه توصیه میکنم. حتی یکی از دوستام که خواهر کوچکتر 6 سالشو آورده و اونجا ثبت نام کرده هم میگه برای بچه های کوچیک هم سر کلاس خیلی انرژی میگذارند. موسساتی مثل کیش و سفیر و ایران مهر را رفتم ولی زیاد از محیط کلاساش و استاداش راضی نبودم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر lidanori : من دخترم یک ساله مهد سفیر توی حسن سیف میره.من خیلی راضیم.بارها سرزده رفتم و برخورد خوب مربی و پرسنل رو دیدم.از لحاظ غذایی هم خیلی عالی و با کیفیت هستش.کف مهد پارکت هستش و همیشه تمیزه.دستشویی ها هم همیشه تمیز بوده.مهمترین خصوصیت این مهد اینه که بچه من از وقتی رفته، خیلی شاده و با علاقه مهد میره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ elahe1345 به نظر maryam1970 : سلام به همشهرياي عزيز بخصوص هم محله اياي عزيزم با توجه به تبليغات زياد موسسات قلم چي و علوي امثالهم، فقط ميخوام بگم كه گول نخوريد. با اسم و رسم بچه درسش خوب نميشه و به جايي نميرسه. من بعد از اينهمه سال معلم گرفتن براي بچه هام فقط از دبيراي موسسه آقاي صبري راضي بوده و هستم. چون هنوزم بهشون زحمت ميديم. اگه ميخواين واقعا درس دختر يا پسرتون خوب بشه، مخصوصا درس رياضي، ميتونين با خيال راحت از ايشون مشاوره بگيرين. شماره ي تماسشونم اينه 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر elahe1345 : سلام به همشهرياي عزيز بخصوص هم محله اياي عزيزم با توجه به تبليغات زياد موسسات قلم چي و علوي امثالهم، فقط ميخوام بگم كه گول نخوريد. با اسم و رسم بچه درسش خوب نميشه و به جايي نميرسه. من بعد از اينهمه سال معلم گرفتن براي بچه هام فقط از دبيراي موسسه نام آوران راضي بوده و هستم. چون هنوزم بهشون زحمت ميديم. اگه ميخواين واقعا درس دختر يا پسرتون خوب بشه، مخصوصا درس رياضي، ميتونين با خيال راحت از ايشون مشاوره بگيرين. مخصوصا اگه ميخواين براي كنكور دغدغه اي نداشته باشين بهتون توصيه ميكنم. ما كه براي پسرمون راضي بوديم. الان آراد داره مهندسي كامپيوتر علم و صنعت ميخونه. دخترم تينا هم كه امسال كنكور داره و داره و آقاي دكتر مشاورشون هستن.شماره ي تماسشونم اينه 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedishah : سلام ، راستش نميدونم جرا تو ايران ما هممون يه جورايي عادت كرديم اين طور برداشت كنيم كه هر جا شلوغه بهترينه . هر جا رامون ندن حتماً خوبه ، شايد بهتره اصرار كنيم ؛) من ميخوام بدونيد شروع كاره شخصي من با مديران تيام ، كليد مهر ، قصه من بوده كه هممون در دوران طلايي مهد ياسمن ١٤ -١٥ سال قبل و ستاركان شروع كرديم و حالا بعد از كذشت اين همه سال هر كدوممون اكه pool بيشتري داشتيم جاي قشنكتري زديم ولي دريغ ازين كه اندازه هم كار بلديم ، حالا يكي جاش بزركتره و شلوغ تر و يكي مثل من بعد از بركشتن از خارج ايران يه جاي متوسط دارم . خوشحال ميشم ببينمتون . كي ميدونه شايد وقتي جام شلوغ شد شايد منم يكم بدجنس شم؛)))) شوخي كردم جداً اميد دارم دو خدمت باشم در مهد خورشيد تو سعادت اباد ، خ٣١ ، بلاك ٢١ به شماره ٨٨٦٨٥١٤٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر feryal : سلام دوستان عزیز مهد زرین نرین به دلایل زیر بچه هاتون رو بدبخت نکنین چونکه بچه خیلی زود عادت می کنن و دل کندن براشون خیلی سخته دختر من بیچاره شد تا به جای دیگه عادتش دادم مدیر نالایق و بیتدبیر ومغرور و بی .... داره بدترین مهد کودک شهرک غرب زرین است و بدترین ایرادهاش هم 1- صبحانه نمیده 2- برنامه غذایی ماهانه و هفتگی ندارد هر چی پیش اومد 3- هفته ای دو بار کوکوسبزی با سوپ میده و بقیه غذاها با مرغ در ماه فقط یکبار گوشت اگه بشه 4-توالت فرنگی نداره 5- به بچه های 4به بالا کمکی بابت توالت رفتن نمیکنن 6- به خاطر اخلاق تند مدیریت،  مربی و پرسنل زود زود عوض میشن 7- کف پوشها برای حدود 30 ساله پیشه 8- برای جشن خرداد 100 هزار تومان زوری گرفتن و حداقل عیدی از نصف شهریه بیشتر باشه و اجباریه و 280هزار تومان پول اردو که در کل سال 3 بار بیشتر نرفتن اردو کلا خیلی پولکی هستن و هر کسی بیشتر پول بده قابل احترامه و اگر ریز هزینه و چرا باید بدونیم براشون بیارین دیگه از چشم میوفتین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ghazal_65 :  آموزشگاه بهرایان  تو پاکنژاد یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی مدیرشه از من کلی پول  گرفت که مثلا  طی 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد پولشم با هزار حقه بازی اولش گرفت دیگه هیج کاری نمی تونستم بکنم ......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! اصلا نرید طرفش...........................        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان تو شهرک غرب  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام  ناصحی  از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد باور کنید از این کارش یک تا چه حد میتونه پست باشه تا چه حد دروغ گو و بی وجدان میتونه باشه......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! من توصیه می کنم اصلا طرفش نرید         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrafrooz به نظر پانته آ : زبانسرا آدرس عوض شده. رفتند بلوار دریا. جنب داروخانه دریا. ساختمان گلدونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : به نظر من که تقریبا بیشتر موسسات زبان شهرک غرب را دیدم یا تو کلاساشون حضور داشتم بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادهای زبان برای موسسه زبانسرا ست که محل قبلیشون سر پاکنژاد بوده ولی الان آدرسشون اینه: بلوار دریا، نرسیده به چهار راه مسجد، جنب داروخانه دریا من به همه دوستان پیشنهاد میکنم اونجا برند تا مثل من با گشتن بیهوده دور این موسسات خودشونو خسته نکنند. چون من اول رفتم زبانسرا. چند ترم اونجا بودم. بعد چند ترم موفق یکی از دوستانم من را تشویق کرد که با هم به موسسه دیگه ای بریم که شاید کمی شیک تر بود. من هم این کارو کردم. ولی بعد یک ترم پشیمون شدم. چون کارمندهای زبانسرا منو میشناختند خجالت کشیدم برگردم اونجا. رفتم یک موسسه دیگه. ولی اونجا هم بدتر از جای اول. فقط فکر پول گرفتن بودند. مثلا از ما کتابی پول میگرفتند که مجبور باشیم به خاطر پولی که دادیم هم چند ترمی را اونجا باشیم. اسم این موسسه ها را نمیارم. فقط پیشنهاد میکنم هر کسی می خواد بره موسسه زبان بره زبانسرای شهرک غرب. خلاصه اینکه من هم بع چند ترم برگشتم زبانسرا. بیشتر موسسات زبان شهرک غرب و سعادت آباد فقط جنبه تجاری دادند به کارشون و اصلا به درد نمیخورند. مثل ایرانمهر و ... تلفن زبانسرا را هم میدم شاید تونستم کاری براتون کرده باشم: 88580859        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsan64 : دوستان سلام به نظر من و خیلی از دوستام که دوره های مختلف معماری و گرافیک و طراحی و icdl و توو اموزشگاه سپنتاگستر گذروندیم ، این آموزشگاه واقعا عالیه همه دروس و به صورت کاملا عملی و پروژه محور نشان میدهند این آموزشگاه زیر نظر فنی و حرفه ای هستش و مدرک معتبر و قابل ترجمه ای ارائه میده ادرس: شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 تلفن : 22074004 09122067041 خانم مقدم          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر ag23gf : سلام بدترین باشگاه اسپین هم مربیان ژیمناستیک غیر حرفه ای و نا بلد چون بچه من توی کلاس آسیب دید از روش اشتباه ورزش چون دکتر گفت و هم خیلی نسبت به باشگاههای خوب گرون میگیره اصلا چیزی که میگن در عمل اتفاق نمیفته اگه سلامتی بچتون مهمه نبرین این باشگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sanaliz به نظر maryam1970 : بهـتــــــــریــن آموزشگاهی که توی شهرک غرب و سعادت آباد وجود داره فقــــط  مهرآزمــــــــون کلاس کار و سطح علمی استاد ها و بچه هاش خیلی خیلی با بقیه فرق میکنه توی منطقه تلفناش هم ایناس :                            88361234   -    88093355   دبیراشون : دکتر رضا بابایی . دکتر علی شاپوران . دکتر آرامفر . آقای فردی و ... هستن حالا اگه خواستین بقیه رو هم میگم جدی بی نظیرن ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ na24680 به نظر م.ا. : سلام من نهال علی زاده هستم. من مدرسه ی ربانی و خانم ربانی را دوست دارم. آن مطالب بالا که با اسم من نوشته شده را من ننوشتم. آن ها مطالب دروغی است که از زبان من نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hasti333 : مدرسه راهیان فضیلت خیلی خیلی خوبه.... من الان سه ساله که توش درس میخونم و راضی ام ازش ....الان که می خوام برم دبیرستان خیلی ناراحتم... بچه هایی که تازه میان باید قدرش رو بدونن... همه چیزش خیلی خوب بود حتی بهتر از مدارس غیر دولتی .... فقط از نظر نظافت کلاس ها و دستشویی ها یکم ضعیف عمل می کنند...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahsa1376 به نظر نرجس : من 6 ماه پیش عروس این آرایشگاه بودم ولی ازشون خوشم نیومد هم از لحاظ اخلاقی هم کارشونو نپسندیدم از سارا خیلی بدم اومد خیلی خودشو میگرفت و با آقای سرور موافقم بعدشم خانم مدیریت اصلی آرایشگاه کارشون بهتره و خیییلی حواسش به سارا بود که داره چکار میکنه و همش مییومد بالای سرش و یه لبخند سرد میزدو میرفت خیلی جالب بود فک کنم بهش بی اعتماد شده بود و میخواد بندازتش بیرون کار خود خانم امیری عالیه حرف نداره ولی سارا بیخودی اونجا خودشو میگیره.بعدم ایشالا ود تر خانم امیری بندازش بیرون چون خیلی خیلی بد برخورد میکرد آدم با خود خانم امیری که حرف  میزد  کیف میکرد از بسکه خوش صحبت و خوش اخلاق بودن کارشونم بهتر از سارا بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ haniejoon به نظر م.ا. : من تازه اومدم این مدرسه با بعضی از نظراتتون موافقم مثلا بعضی وقت ها معلماش حتی به آدم فش میدن بضعی وقت ها بد صحبت میکنند ضایت میکنند آره قبول دارم بعضی از معاونا آدم رو تا حد مرگ اذیت میکنند ولی خب خوبی هایی هم داره ......... محیط آروم رو داره ولی مثلا اول سال اون عکسایی که خانم ربانی به ما نشون دادن نه اصلا همچین چیزی نبود مثلا بچه ها در حال برف بازی ، امسال که برف اومد نزاشتن ما از پیلوت تکون بخوریم !!!!!!!! مثلا بردن اردوهای زیاد ، ما امسال 2 تا اردو بیشتر نرفتیم !!؟؟؟؟ نمیدونم دیگه ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر asal_ry : سلام من امسال میخوام مدرسمو عوض کنم . میگن ربانی تو شهرک خوبه با این نظرات گیج شدم میشه یکی که منطقیه کمکم کنه؟...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ali86 به نظر مرمر : سلام لطفا در مورد دبستان میلاد نور و مربی کلاس اول بیشتر بگین من خیلی نگران ثبت نام پسرمم          مشاهده و پاسخ به این نظر

در جست و جوي كار سرايداري
. نظر علی : کلینیک دامپزشکی پاندا به عنوان بهترین دامپزشکی محله --شهرک غرب توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دامپزشکی پاندا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sheida : بدترین مدرسه شهرک غرب مهرورز است        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر music61 : به نظر من بهترین اموزشگاه موسیقی منطقه شهرک غرب و سعادت اباد چه از نظر اساتیدش و هم از نظر امکانات و وسعت مووسسه نوای شهراشوب  داخل خیابان سپهر من قبلن چند تا اموزشگاه دیگه بودم اصلن خوب نبود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryamnami : دوستان آرایشگاه بانوی مرداد تو بلوار دریا خیلی کارش خوبه. واقعا محیط خوب و دوستانه ای داره و کاراشونم عالیه. قیمتاشون خیلی مناسبه. شمارش ۸۸۳۶۰۸۷۸        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehras : بدترین آرایشگاه همون گیوا ست من برای وکس رفتم سالم رفتم زخمی برگشتم مثل وحشیها کار میکنن فقط پول میگیرن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehras به نظر نرجس : به اسم سارا پول میگیرن ولی کارآموزاش کار انجام میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehras به نظر نرجس : من برای میکاپ رفتم خواستم سارا کارم رو انجام بده همه روی صورتم کار کردند الا سارا فقط پول میگیرن و اسم در کردن من که پشیمونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehras : به نظر من آرایشگاه گیوا افتضاخه مخصوصا سارا چون سرش شلوغه اصلا دل به کار نمیده بد اخلاق گنده دماغ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahsaaa66 به نظر shaneli : سلام دوستان من تقريبا همه فيلداي سالن گيوارو رفتم ولي واقعا بعضي هاشون خيلي حرفه اين مثل ابرو كه سعيده از همه بهتره،ميكاپ الهام جون و رنگ شادي ،شينيون ليلااا ولي واسه كوپ زياد راضي نبودم كه مديريتش واقعا بايد رسيدگي كنه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rojan1234 به نظر آسمان : مدرسه ی خیلی خیلی معلم هاش عالین مخصوصا معلم علوم و ریاضی وعربی که خانوم اجتهد و خانوم پورشعبان و خانوم رستگار هستن فقط یه ذره ناظم هاش گیرن مخصوصا خانوم روح زنده ولی در کل خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BOSHRA : من الان توش درس میخونم تا 2 سال دیگه هم هستم..خیلی راضی ام ..معلماش هم خوبن و عالی درس میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armita به نظر سمانه : دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگترشدن برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون شفق طلایی  09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ monjolika به نظر eli : سلام اسم من بارانه من برای کوپ پیش خانمی تو خ ایران به اسم خانم منصوره  میرم راستشو بخواین آشنایی من با کارشون تو مترو بود یه آقایی رو دیدم که کوپ موهاش بی نظیر بود ازشون پرسیدم شما کجا موهاتونو اصلاح کردین گفت پیش مادرم منم آدرسه آرایشگاهشونو گرفتم من تا حالا دستی به قشنگی کار دست منصوره خانم ندیدم ایشون البته یه آرایشگاهم تو اربیل دارن اینو هم بگم اگه رفتین اونجا ابروهاتونم بذارین نسترن خانوم برداره بی نظیره کارش بهم اطمینان کنین مطمءنم دعام میکنین شمارشونم 33568930          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
. نظر zibaf : برچسب دیواری ایده های نو با برچسبهای دیواری: امروزه با پشرفت فن آوری رویکرد دکوراسیون داخلی با تغییراتی روبرو شده است. دیگر برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون لزوما نباید هزینه های سنگینی را متحمل شد و ایجاد تغییرات در فضاهای داخلی با هزینه کم در دسترس عموم قرار دارد. یکی ساده ترین راههای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی استفاده از استیکر یا برچسب دیواری است. در زیر چند نمونه برچسب دیواری و لوستر های دکوراتیو مدرن را میتوانید ملاحظه کنید: چرا برچسب دیواری؟ درصورتی که از مدل دیوارها خسته شدید به راحتی میتوانید طرح را عوض کنید. هزینه بسیار ناچیزی میپردازید میتوانید به راحتی سلیقه خودرا در هر فضای خانه اعمال کنید.     برچسب دیواری بزرگ تلفن لوستر اتاق مدرن لوستر اتاق خواب لوستر اتاق کودک برچسب دیواری مدرن برچسب دیواری اتاق کودک برچسب دیواری کارتونی پوه برچسب دیواری اشکال هندسی برچسب دیواری درخت برچسب دیواری موسیقی برچسب دیواری درخت برچسب دیواری گل رز برچسب دیواری آشپزخانه برچسب دیواری ورزشی برچسب دیواری گل قهوه ای برچسب دیواری لوستر برچسب دیواری بچه گربه ها برچسب دیواری گل آبرنگی برچسب دیواری موسیقی برچسب دیواری بامبو برچسب دیواری مرلین برچسب دیواری مایکل جکسون برچسب دیواری تکامل برچسب دیواری پشت ال سی دی برچسب دیواری شاخه بید مجنون برچسب دیواری پروانه بهاری برچسب دیواری لوستر برچسب دیواری اشکال هندسی   منبع: فروشگاه دیواری          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
. نظر zibaf : ایده های نو با برچسبهای دیواری: امروزه با پشرفت فن آوری رویکرد دکوراسیون داخلی با تغییراتی روبرو شده است. دیگر برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون لزوما نباید هزینه های سنگینی را متحمل شد و ایجاد تغییرات در فضاهای داخلی با هزینه کم در دسترس عموم قرار دارد. یکی ساده ترین راههای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی استفاده از استیکر یا برچسب دیواری است. در زیر چند نمونه برچسب دیواری و لوستر های دکوراتیو مدرن را میتوانید ملاحظه کنید: چرا برچسب دیواری؟ درصورتی که از مدل دیوارها خسته شدید به راحتی میتوانید طرح را عوض کنید. هزینه بسیار ناچیزی میپردازید میتوانید به راحتی سلیقه خودرا در هر فضای خانه اعمال کنید.     برچسب دیواری بزرگ تلفن لوستر اتاق مدرن لوستر اتاق خواب لوستر اتاق کودک برچسب دیواری مدرن برچسب دیواری اتاق کودک برچسب دیواری کارتونی پوه برچسب دیواری اشکال هندسی برچسب دیواری درخت برچسب دیواری موسیقی برچسب دیواری درخت برچسب دیواری گل رز برچسب دیواری آشپزخانه برچسب دیواری ورزشی برچسب دیواری گل قهوه ای برچسب دیواری لوستر برچسب دیواری بچه گربه ها برچسب دیواری گل آبرنگی برچسب دیواری موسیقی برچسب دیواری بامبو برچسب دیواری مرلین برچسب دیواری مایکل جکسون برچسب دیواری تکامل برچسب دیواری پشت ال سی دی برچسب دیواری شاخه بید مجنون برچسب دیواری پروانه بهاری برچسب دیواری لوستر برچسب دیواری اشکال هندسی   منبع: فروشگاه دیواری          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiramis به نظر shaneli : سلام بچه ها من تازه عضو شدم .چندتا سوال داشتم موندگاری آرایش آرایشگاه گیوا چجوریه؟نمیماسه؟مرزداران خوبه یا سعادت آباد؟ اگه کسی عروسای گیوارو به چشم دیده بگه چجوری بودن.مرسیییییی دوستان.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alved : دوستان عزیز خواهش می کنم هرگز هرگز بچه عزیزتون رو به مهد کودک "خاطره ها" نبرید! متاسفانه در فاصله کمتر از یک هفته، یک جای چنگ بلند از گوش تا دهن بچه کشیده شد و چند روز بعد، بچه رو با زیرچشم کبود و باد کرده تحویل مون دادن. الان هم که دارم اینو می نویسم بسیار عصبانی ام و تا در این مهد کودک رو تخته نکنم کوتاه نمیام. خواهش می کنم اگه بچه تون رو دوست دارید دور اینجا رو خط بکشید!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
دوشنبه 15 خرداد ماه 1391
رضا حسنلو

تاریخ درج: دوشنبه 15 خرداد ماه 1391

آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1390
سامان بهراد

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 21 شهريور ماه 1390
محمد

تاریخ درج: دوشنبه 21 شهريور ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی ،خوش طعم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 3743
goodfriend
شنبه 20 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mahsa1376
60 53611
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1421
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 29 مهر سال 1391
بوسیله محمد غفاری
12 11261
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 2814
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4068
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 12925
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 931
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1095
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3167
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2382
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 8678
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 4912
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 6368
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1767
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3775
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 3773
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 6048
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 39039
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله paris.r
4 6159
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2413
goodfriend
چهار شنبه 4 تیر سال 1393
بوسیله ghazal_65
7 5309
goodfriend
جمعه 3 مرداد سال 1393
بوسیله susan82
12 10451
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 6534
goodfriend
شنبه 14 تیر سال 1393
بوسیله elahe1345
7 3829
goodfriend
دوشنبه 16 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
57 46060
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
شنبه 17 خرداد سال 1393
بوسیله ag23gf
17 15457
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 7906
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله لیلا
9 10896
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 859
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 6788
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4045
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 343
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
پنجشنبه 21 فرودرین سال 1393
بوسیله علی
2 630

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13093, کاربران: 4486
به جدید ترین عضو انجمن, hosh1349 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران