لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ مهسا به نظر مریم مهرزاد : رستوران فقط تماشا...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا حسنلو به نظر مریم مهرزاد : موافقم بچه های شاد خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا حسنلو : آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است    تعداد پاسخها(2)( رضا حسنلو - مهسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامان بهراد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی ،خوش طعم نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر razieh2 : اموزشگاه عالی کامپیوتر و دلسوز تو شهرک غرب بزرگ امید رایانه است عضو بنیاد ICDL ایران هستند و شورایعالی انفورماتیک کشور مدرک مدرسینش فوق لیسانس کامپیوتر کمتر نیست ادرس و تلفنش رو براتون مینویسم 88560552و 88696095 شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه طبقه سوم واحد ده هستند کلاساش شش نفره است از یک ماه قبل باید رزرو کنید نزدیک به پنجاه دوره رو دارند قدیمی ترین تو شهرک غرب هستند 20 سال سابقه دارند مدیرشون هم معلم اموزش و پرورشی بسیار با شخصیت توسط خانمه هم اداره میشه دوره هاش رو چند تا می نویسم کلاسای عملی حداکثر شش نفره است WINDOWSو ICDL سخت افزار و SQL  و C Cپلاس پلاس  و  EXCELو MATLABو AUTOCAD2015وword و python و java و سی شارپ و سی پلاس پلاس و php و INTERNET و SQL SERVER          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گروه وبسایتهای دابی : بهترین سالن زیبایی شهرک غرب شیوانا به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی شهرک غرب محله --شهرک غرب توسط گروه وبسایتهای دابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است گریم و میکاپ تخصصی عروس کلیه خدمات ناخن شامل پودر ،ژل،میکس،لاک های سرد و گرم،کریستال انواع هاشور ابرو ،سایه ابرو،خط چشم و ... متنوع ترین کوپهای فانتزی ،قرنیه سازی ابرو پاکسازی پوست ،ویتامینه رنگ و لایتهای تخصصی ،اکستنشن مژه اپیلاسیون نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی شهرک غرب شیوانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر bahar100 : تلفن اموزشگاه : 22074004  22075127     بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های icdl  و اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون  بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن به من چون از طریق سایت باهاشون اشنا شده بودم 10 % تخفیف دادن ادرسش هم شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر   شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره اموزشگاه 22074004      22075127 www.sepantagostar.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Roshanak57 : سلا م خسته نباشيد به دوستام عزيز به خصوص خانم غفاري عزيز كه در مود آموزشگاه ايده ال پرسيده بوديد در واقع الان تو اين آموزشگاه دارم انگليسي ميخونم و قبل از اينكه اينجا بيام دو الي سه جاي ديگه رفته بودم و ازشون زياد راضي نبودم اينجا رو بر حسب اتفاق نزديك خونمون پيدا كردم و پيش خودم گفتم كه اينجا رو هم امتحان كنم الان من چند ماهي هست كه اونجا هستم خيلي راضي هستم همونطور كه گفته بوديد محيط خيلي راحت و صميمي داره و تا الان دو معلم عوض كردم انصافا معلماشون خيلي خوبن و زبان رو خيلي راحت آموزش ميدن اميدوارم شما هم بريد و خوشتون بياد موفق باشيد راستي به اسم ورسم آموزشگاهها نگاه نكنيد رسيدگي به مسايل اموزشي تو جاهاي كوچكتر بيشره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghaffari95 : سلام دوستان عزيز صبح به خير سال نو همه دوستان مبارك باشه من ميخوام زبان انگليسي رو از پايه شروع كنم و ٤٥ ساله هم هستم دنباله يه موسسه خوب كه روش درست و خوبي داشته باشه ميگردم تعريف موسسه ايده ال رو توي شهرك غرب خيلي ديدم و رفتم باهاشون صحبت كردم واقعيت احساس كردم كه خيلي صادقانه و هدفمند همه چي رو ميگن و بيخودي هم كسي رو تضمين نميكنن از برخورد و محيط كوچك و صميميشون خوشم اومد باز از شما دوستان خواهش ميكنم اگر نظري در مورد اين آموزشگاه داريد لطفا بگيد اينقدر آموزشگاه زياده و هر كي يه حرفي ميزنه واقعا گيج شدم ممنون ميشم اگر من رو بيشتر راهنمايي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر جابان : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط جابان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در مدت شش ماه به وزن موردنظرم رسیدم 17کیلو کم کردم با کاهش سایز باور نکردنی نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر KAMRAN2002 : آرایشگاه نیوفیس هم من برای دامادیم رفتم خوب بود قیمتشون بالاست ولی می ارزه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ختن : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط ختن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ده کیلو دو ماهه کم کردم خوبه نه؟ نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو تو سن 10سالگی دکتر ختنه کردن خیلی متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سورنا : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط سورنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان من8کیلو یک ماه ونیم کم کردم رژیم سخت نیست نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمود : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط محمود به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اولین باریه که رژیم سلامت رو میگیرم لاغر میشم اذیت نمیشم گرسنه هم نمیمونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثمین : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط ثمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوهفته ای سه کیلو کم کردم خیلی جالبه که همیشه هم سیرم رژیم عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خندان : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط خندان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من سی کیلو شش ماهه کم کردم خیلی خوشحالم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Parnia64 : سلام دوستان عزیز  منم آموزشگاه ایده ال رو توی  اینترنت  پیدا میکردم  شرایط ثبت نام و کلاسها خیلی خوب بود من تو یکی از کلاسهای عمومی ثبت نام  کردم از نحوه کار و آموزش خیلی راضی هستم ول متاسفانه جاشون یه خورده کوچیکه و این که تو ساعتی که برای شما مناسبتره امکان داره کلاس نباشه ولی از نظر آموزش خیلی راضیم اینم شمارشون 885712-4        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسایش : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط اسایش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیمهای دکتر تمری خیلی خوبه باورم نمیشه تا حالا 6کیلو کم کردم اونم یک ماهه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناصحی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط ناصحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر مقیمی پزشک خوبیه من کاملا به تشخیصاش اعتماد دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shamsi49 : سلام من اهل همدان هستم واستاد دانشگاه ،تو همدان دنبال يه آموزشگاه خوب زبان ميگشتم. ولي پيدا نكردم به پيشنهاد يكي از دوستام كه تو اينترنت جستجو كرده بود آموزشگاه ايده ال رو پيشنهاد كرد و من با دودلي چون كه اسمش رو هم نشنيده بودم رفتم چون كار خودم هم تدريس است ميتونم زير وبم كاررو بفهم بدون اغراق بگم كارشون عاليه و اينكه واقعا با شرايط كاري من خيلي راه اومدن و من گفتم هر هفته نميتونم بيام مديرشون خانم نجفي گفتن اگر استاد مشكل نداشته باشه من مشكلي ندارم ميتونيد يك هفته در ميان بياييد و خوشبختانه استادموفقت كرد و من اينجا ميخوام از مدير مجموعه و همكاران تشكر كنم چون هيچ آموزشگاهي اين همكاري رو باما نميكرد ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صالح : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط صالح به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دکتر از ختنه خوب پسرم تزتون تشکر میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینو : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط مینو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک هفته است رژیم رو شروع کردم خیلی خوشحالم دو کیلو کم شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهین : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من شش ماهه پانزده کیلو کم کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خراسانی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط خراسانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم رو دکتر مقیمی ویزیت کرد خیلی راصی ام که بیخودی دارو نداد واکسن شش ماهگیشو هم دکتر زد خوب بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر احمدی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لتلتلنتلعتل نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلا م دوستان.اگر کسی مبتدی زبان هست و میخاد از پایه کار کنه....من زبانسرا شهرک غرب رو پیشنهاد میکنم...معلمای پایه و کودکانش خیلی خوبه..امتحان کنید و نطرتون رو بنویسید. شمارش 88583979 هس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahar57 : سلام من كلاس زبان زياد رفتم ولي ايده ال خيلي به مكالمه و گرامر همزمان اهميت ميده و كمكت ميكنه براي صحبت كردن و محيطش هم خيلي صميمي هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ 79hanie به نظر م.ا. : در ضمن برخی دوستان من اخراجی نبودمو به علاوه رتبه 1 تا 5 ازمون جامع ها بودم لطفا تهمت الکی نزنید خودم دیدم تو چه مدرسه ای داشتم درس میخوندم اینارو گفتم برا کسایی که میخوان بچه هاشونو ثبت نام کنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خاکبار : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط خاکبار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو امروز ختنه کردیم اصلن اذیت نشد خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خاکبار : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط خاکبار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم رو امروز ختنه کردیم اصلن اذیت نشد خوب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهنام : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط مهنام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در چهارماه هشت ونیم کیلو کم کردم سایزه سه سایز کم شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پوری : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط پوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امروز پیش دکتر مقیمی ختنه کردیم به روش سنتی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر matrix54 : سالن آرايش ديپلمات ويژه داماد مجموعه ديپلمات با هدف ارائه سرويس ويژه فراتراز آرايشگاه هاي مردانه رايج پايه گذاري شده است. سالن ديپلمات با محيطي زيبا و آرامش بخش داراي بخشهاي پيرايش، پوست وزيبايي، كودك، ماساژ و اتاق مخصوص داماد مي باشد. مديريت ديپلمات آقاي شهرام هاشملو ، گريمور سينما ، داراي مدارك بين المللي: Wella professional Dessang Paris Loreal professional Skin care ديپلم سمينار آموزش پيرايش مركز توسعه نوآوري و كارآفريني و با بيش از بيست سال سابقه در حرفه آرايشگري ميباشند. با ديپلمات به اوج زيبايي چهره خود در مهمترين روز زندگي خود برسيد. كليه خدمات ويژه داماد زير نظر مستقيم آقاي هاشملو انجام ميگيرد. تلفن رزرو و مشاوره:88574204 -021 88574205 -021 ارتباط مستقيم با مديريت: 09121857844 instagram: diplomathairsalon www.dhs.ir شهرك غرب ابتداي فاز٣ جنب مسجد جامع مركز تجاري غرب طبقه دوم واحد ٤٧ سالن آرايش ديپلمات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قانع : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط قانع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوقلو ها رو بروم برا ختنه خدارو شکر عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دیروز دخترم رو برای ویزیت اولین بار پیش دکتر مقیمی بردم پزشک خوب و دلسوزیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر goli : سالن زیبائی و سولاریوم لوندر​ به عنوان بهترین سالن زیبائی و سولاریوم لوندر​ محله --شهرک غرب توسط goli به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستانی که آرایشگاه خوب غرب تهران می خواستن شهرک اکباتان یه آرایشگاه هست به نام شفق طلایی خانم حسین زاده من کار میکاب و شینیونشون رو دیدم خیلی قشنگ بود قیمتاشم مناسب بود یه سر بزنید خودتون امتحان کنید من هاشور ابرو وتاتو چشمم رو پیش خانم حسین زاده انجام دادم خیلی راضیم شمارشون 09121974720 شهرک اکباتان نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبائی و سولاریوم لوندر​        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rojin2424 : سلام خوب هستید دنبال یه آموزشگاه خوب برای یادگیری زبان انگلیسی هستم و نمی خوام وقتم رو تلف کنم تعریف آموزشگاه ایده ال رو هم خیلی توی اینترنت دیدم خواهشااااااااااااااااااااا صادقانه در مورد این آموزشگاه بیشتر توضیح بدید واقعا آموزشگاهی هست که بدون دغدغه و صادقانه آموزش بدن ازتون ممنون میشم که بیشتر توضیح بدید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیل : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم رو از کانادا آوردم پیش دکتر برا ختنه همه چیز خوب بود دکتر متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zhilaaa64 : خانم حسینی عالی. هم مکالمه هم آیلتس. مدیر آیلتس بوده و حرفه ای کار میکنه من ۶ جنرال میخواستم و ۸ گرفتم. اول باید ایمیل بزنید وقت داشته باشه مشاوره میده و البته از من پول هم نگرفت واسه مشاوره. خیلی چیزا رو راهشو گفت خودم خوندم. اینم ایمیل ایشون: z.hosseini63@yahoo.com  خوب راهنمایی میکنه و پول آدم هدر نمیره. وقتی رفتم دیدم مدرک بین المللی تدریس داره از انگلیس. ایران هم درس نخونده.           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عماد : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط عماد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوهفته ای 7سانت دور کمرم کم شد واقعا خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عماد : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط عماد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوهفته ای 7سانت دور کمرم کم شد واقعا خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیوند : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط علیوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسر برادرم رو دکتر ختنه کرد خیلی خوب و راحت بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیوند : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان-فوق تخصص نوزادان محله --شهرک غرب توسط علیوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسر برادرم رو دکتر ختنه کرد خیلی خوب و راحت بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثمین : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط ثمین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بچه ها من سیزده کیلو کم کردم تو سه ماه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Aida2015 : سلام به دوستان دابي منم به پيشنهاد يكي از دوستانم به آموزشگاه ايده ال توي شهرك غرب رفتم واقعا اونطوري كه تعريف ميكردن بود واقعا خوبههههه حتي أونقدر به كارشون اعتماد دارن كه ميگم يك الي دو جلسه رايگان بريد سر كلاس ببينيد بعد از اينكه خوشتون أومدن ثبت نام كنيد در صورتي كه هـيچ آموزشگاهي أين كار رو نميكننن أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر باربد : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --شهرک غرب توسط باربد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سیزده سالمه تو تابستون با مامانم رژیم خانم دکتر رو گرفتیم من 11کیلو کم کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
دوشنبه 15 خرداد ماه 1391
رضا حسنلو

تاریخ درج: دوشنبه 15 خرداد ماه 1391

آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1390
سامان بهراد

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 21 شهريور ماه 1390
محمد

تاریخ درج: دوشنبه 21 شهريور ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی ،خوش طعم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 25 بهمن سال 1394
بوسیله KAMRAN2002
6 8470
goodfriend
دوشنبه 6 اردیبهشت سال 1395
بوسیله نوري
88 135588
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2627
goodfriend
سه شنبه 7 اردیبهشت سال 1395
بوسیله علی
161 47193
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 6601
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آبان سال 1394
بوسیله احمدی
8 8652
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 27496
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1640
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2044
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 7227
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 4332
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 17007
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 10503
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 شهریور سال 1394
بوسیله matrix54
3 13109
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3121
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 7725
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 7554
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 13824
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 8 آبان سال 1394
بوسیله 79hanie
81 82394
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله aref3678
6 12095
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 4637
goodfriend
سه شنبه 14 اردیبهشت سال 1395
بوسیله razieh2
8 39152
goodfriend
دوشنبه 13 اردیبهشت سال 1395
بوسیله Simi50
78 42487
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 22 تیر سال 1394
بوسیله سعید هاشمیان
5 13709
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 16 خرداد سال 1394
بوسیله niloofar18
10 10693
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 شهریور سال 1394
بوسیله mahnaz50
61 97495
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اردیبهشت سال 1394
بوسیله SHARAREH93
25 44040
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 اسفند سال 1393
بوسیله sare64
9 17439
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله شاهين احمدى
10 22981
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 8930
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 1036
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 3442
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
دوشنبه 5 آبان سال 1393
بوسیله arezeh
3 2871
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
0 561
مهدکودک شادلین بهترین و نمونه ترین مهدکودک
mehrnaz_ch
0 123
بهترین اموزشگاه کامپیوتر دارای مجوز آموزش و پرورش و بنیاد icdl ایران و شورای عالی انفورماتیک کشور در شهرک غرب
yahyaei90
0 150
سفارش کیک و کلوچه لاهیجان در تهران
Raha44
0 63
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 1650
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
شنبه 28 شهریور سال 1394
بوسیله شیرین حسینی
17 15699

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4578, نوشته ها: 16470, کاربران: 7169
به جدید ترین عضو انجمن, mazda66 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران