لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ مهسا به نظر مریم مهرزاد : رستوران فقط تماشا...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا حسنلو به نظر مریم مهرزاد : موافقم بچه های شاد خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا حسنلو : آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است    تعداد پاسخها(2)( رضا حسنلو - مهسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم مهرزاد : پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامان بهراد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی ،خوش طعم نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                    مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,flashcs6,html,css,javascript,….                    مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : بسم الله الرحمن الرحیم آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,flashcs6,….                       مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   هترین فست فود سعادت اباد ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saree64 :   بهترین فست فود شهرک غرب ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saree64 :   هترین فست فود سعادت اباد ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744 تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                       مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                 مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                   مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh :   سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                       مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….,JAVA,UML,HTML,PHP,                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: http://www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,UML,..….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,UML,..….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                      مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                                    مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر minamoradi : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای هستش همه دوره های کامپیوتری ارائه می شه مدرکشم کاملا معتبر اگه برید تو سایت فنی حرفه ای می تونید اسمشو پیدا کنید  ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید  تلفنشون 22074004 و 09124084744 اگه رفتید بگید به خانم مقدم مینا مرادی  خیلی سلام برسونید         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ aref3678 به نظر aref3678 : ایده جدید لاکچری بسیار زیبا وجذاب است ومن با این نظر موافقم اگر یکبار مراجعه کنید حتما تحسین میکنید.نیلوفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aref3678 : با سلام زیباترین لباس زیر و لباس خواب زنانه با ایده جدید درفروشگاه لا کچری میباشد . ادرس این فروشگاه بلوار فرهزادی روبروی اریکه خ شهید اناری مرکز تجاری آریا شماره 12 با مدیریت سرکار خانم دماوندی///  پیشنهاد دهنده رویا      تعداد پاسخها(1)( aref3678)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر شاهين احمدى : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --شهرک غرب توسط شاهين احمدى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است طالب خانمى با سن پايين براى ازدواج موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
دوشنبه 15 خرداد ماه 1391
رضا حسنلو

تاریخ درج: دوشنبه 15 خرداد ماه 1391

آره بچه های شاد غذاش خیلی خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

رستوران بچه های شاد در شهرک غرب عالی است

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391
مریم مهرزاد

تاریخ درج: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1391

پینت بال به عنوان بهترین ورزشی محله --شهرک غرب توسط مریم مهرزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پینت بال

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1390
سامان بهراد

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط سامان بهراد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 21 شهريور ماه 1390
محمد

تاریخ درج: دوشنبه 21 شهريور ماه 1390

پایریکا به عنوان بهترین رستوران محله --شهرک غرب توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی ،خوش طعم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز پایریکا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4570
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 آبان سال 1393
بوسیله eli72
74 69664
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1676
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
جمعه 2 آبان سال 1393
بوسیله منا
16 13335
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 3484
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4722
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 15541
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1055
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1264
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3799
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2744
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 10394
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 5989
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 7699
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1992
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4577
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 4490
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 7162
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 46456
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله aref3678
6 7110
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2811
goodfriend
جمعه 7 آذر سال 1393
بوسیله احمد خزایی
68 7961
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
سه شنبه 20 آبان سال 1393
بوسیله Poolad6638
19 14093
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 7733
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 23 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
8 5101
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله mahda
60 56430
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله azin22
22 20276
goodfriend
چهار شنبه 5 آذر سال 1393
بوسیله saree64
7 9339
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله شاهين احمدى
10 13011
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 1036
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 8561
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4952
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 484
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 1107
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
دوشنبه 5 آبان سال 1393
بوسیله arezeh
3 171
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
0 46

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4384, نوشته ها: 14119, کاربران: 5137
به جدید ترین عضو انجمن, 2133894864 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران