لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر فهیمه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از دوره هاي مكالمه موسسه نوبل بسيار راضي هستم و به كسايي كه مكالمه و صحبت كردن روان براشون مهمه توصيه مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Soniya40 : سلام عزیزان من آموزشگاه ایده ال رو پیشنهاد میکنم من خودم زبان فرانسه دارم میخونم خیلی هم راضیم و استاد نیتیو فرانسه هم برای مکالمه اوردن حتی کلاس بحث ازادها با استاد نیتیو هستش و اساتیدشون خیلی باتجربه و خوبن من که راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sofi : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sofi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همسرم در موسسه گوته و من در موسسه نوبل زبان آلماني را از ابتدا شروع كرديم. من مدرك B1 را گرفتم و دارم براي B2 ميخونم واي همسرم هنوز سطح A2 را تموم نكرده كه آزمونش را بده. من از سيستم آموزشي و برنامه ريزي موسسه نوبل خيلي راضي هستم، همسرم هم دوست داره بياد نوبل ولي روش نميشه چون روز اول خيلي تلاش كرد اسم من را هم به جاي نوبل تو گوته بنويسه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samane : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط samane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره آيلتس را تو آموزشگاه زبان نوبل شركت كردم و نتيجه گرفتم. استاداي بسيار خوبي هم اونجا داشتم كه ازشون سپاسگزارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahruz : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط shahruz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Beyne hame amouzeshgahayi ke raftam Nobel behtarine va khaili khoob mokaleme englisi rah oftadam. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samira65 : سلام من یک دندانپزشکم خونمون توی تهرانپارسه سه تا از دوستام اموزشگاه ایده ال میرن به پیشنهاد اونها منم رفتم چون راهم دوره کلاس خصوصی برداشتم یک جلسه و لی از کلاسها عمومیشون بصورت رایگان میتونم استفاده کنم و بعضی روزها که وقت دارم میرم خیلی راضیم هیچ جایی اینکار رو نمیکنه وتعین سطحشون واقعیه اگر مشکلی هم باشه بهشون میگی خیلی خوب ترتیب اثر میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر najmeh60 : سلام دوستان عزیز یکی از دلایلی که من رفتم ایده آل به خاطر تعیین سطح اخر ترمش توسط مدیریت بود که کاملا قوت و ضعف کلاس رو اعلام میکرد و خیلی دوستانه اعلام میشد هم یه زبان اموز و هم به معلم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Faria70 : سلام دوستان من ۳سال پیش اموزشگاه ایده ال رفتم و‌با یکی از استاد هاکلاس خصوصی گرفتم خیلی راضی بودم که بعدش دخترام رو هم بردم دختر کوچکم اصلا زبان رو دوست نداشت ولی بعد از مدتی عاشق زبان شده واقعا عالیه من که خیلی راضیم حتی الان دختر بزرگم داره برای امتحان ایلتس اماده میشه من که هیچ ایرادی ندارن وبرای یادگیری خیلی کمکتون میکنن ممنون    تعداد پاسخها(2)( saeed0x - saeed0x)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samira65 : من یک دندانپزشکم و منزلمون تو تهران پارسه چند تا از دوستانم آموزشگاه ایده ال تو شهرک‌ غرب میرن خیلی راضی بودن و من چون عجله به یادگیری زبان داشتم رفتم و کلاس خصوصی برداشتم ولی جالبه که از کلاسهای ترمیک میتونم استفاده کنم بخاطر همین من فقط تو کلاسهای خصوصیم فقط مکالمه کار میکنم ولی گرامر و چیزهای دیگه رو تو کلاسهای عمومی یاد میگیرم واقعا ازشون ممنونم که همچین شرایطی رو برای یادگیری فراهم کردن واقعا اگر کسی وقت داشته باشه میتونه چند ساعت اونجا از کلاسا استفاده کنم اینم ادرس سایتشونه http://www.academy- ideali.com/ خیلی خوبن وجالبه اونجا مخصوص بانوان و خیلی راحته من که حاضرمدوری راه رو تحمل کنم😂        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahereh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sahereh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره مكالمه زبان انگليسي موسسه نوبل عالي هست، استاداش هم دلسوز و زحمت كش هستند. فقط حيف خودم نميرسم براي مطالعه وقت بزارم. با اين وجود كلاسام را ادامه ميدم و از پيشرفتم راضيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Naieemeh : با سلام دختر من از ۷سالگی تو اموزشگاه ایده ال درس خونده الانم دوره های ketرو داره میگذرونه و تو امتحان کمبریج هم قبول شده بازم داره میره در عرض ۲-۳سال الان کاملا خوب داره صحبت میکنه من ازشون ممنونم چون هیچ جایی رو ندیدم که در عرض ۲-۳سال یه بچه رو از حروف الفبا به اینجا برسونه اینم ادرس تلگرام و اینستاشون میتونید برید ببینید https://t.me/IdealAcademy Academy zaban E ideal        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من الان عاشق زبان خوندن هستم و همش را مديون اولين استادم در موسسه نوبل هستم، ايشون دو سال پيش با انگيزه و دلسوزيشون من را شيفته زبان كردند، اسفند پارسال آيلتسم را گرفتم و از ارديبهشت امسال دارم تو خود نوبل فرانسه ميخونم. مرسي از نوبل و همه اساتيد دلسوز و زحمت كشم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamim : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط shamim به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي روش تدريس آموزشگاه نوبل عالي هست، من قبلاز نوبل ٤ دوره تي تي سي جاهاي ديگه گذرونده بودم، همشون فقط تئوري بود و به دردم نخورد ولي با يك دوره ي يك ماهه تو آموزشگاه نوبل تونستم مهارت لازم براي استخدام در مركز آموزش زبان آنكارا را بدست بيارم. البته واقعاً تو اين يك ماه بهم سخت گرفتند كه برام لازم بود. دوره تي تي سي شون با اينكه خصوصي بود، هزينه اش خيلي به صرفه و منطقي بود و واقعاً عملي بهم تدريس را ياد دادند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeede : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط saeede به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همكارانم در آكادمئ نوبل كلاس مكالمه انگليسي ميريم. چون كلاسا ٤ نفره هست و ما خودمون ٤ نفريم خيلي خوبه كه غريبه اي سر كلاس نيست . الان اينترمديت را تموم كرديم و اكثر اوقات ما ٤ نفر تو محل كار با هم انگليسي حرف ميزنيم. سر كلاس استادمون به همه فرصت مساوي صحبت كردن ميده و خوب راهمون انداخته. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Faria65 : یکی از استادهای دانشگاهم موسسه ایده ال رو برای یادگیری زبان معرفی کرد چون دختر خودش هم تو موسسه ایده ال زبان میخونه و راضیه من و سه تا از دوستام چند ماه پیش رفتیم و ثبت نام کردیم باوجود اینکه من قبلا هم معلم خصوصی داشتم و هم موسسات دیگه رفته بودم احساس میکنم اینجا بیشتر پیشرفت میکنم اساتید خیلی خوب و روش درسیشون هم خیلی خوبه به نظر من و دوستام موسسه خیلی خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Bita73 : آموزشگاه ایده ال رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرده چون خودش دوره های ایلتس رو تو اینجاگذروندو نمره ۶گرفته و منم ماه پیش ثبت نام کردم اینقدر راضی بودم که دیروز مامانم هم بردم اونجا ثبت نام کرده واقعا حقشونه که اسمشون جز بهترین آموزشگاهها باشه من قبلا توی اموزشگاه اریانپور خوندم اصلا راضی نبودم 👏👏👏👏        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shamim69 : سلام من آموزشگاه ایده ال رو توی این سایت پیدا کردم و سه ماه فرصت برای امتحان ایلتس داشتم وتوی بعضی از اموزشگاهها هم دوره مکالمه و حتی ایلتس هم گذرونده بودم ولی نتیجه دلخواهم رو نگرفته بودم اما اینجا من روخیلی خوب راهنمایی کردن و شرایطی برام مهیا کردن که من تونستم بعد از سه ماه ایلتس ۶.۵اکادمیکم رو بگیرم واقعا ازشون ممنونم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️کاش میتونستم عکس مدرکم رو براتون بزارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahram : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط shahram به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين نكته راجع به كلاساي موسسه نوبل كه باعث موفقيت من شد اينه كه واقعاً كلاساشونا از ٤ نفر شلوغ تر نميكنند و خيلي روي مكالمه تاكيد مي كنند. موسسه هليي كه قبلاً رفته بودم ميگفتند كلاس ٦ نفره هست ولي بعد دونه دونه شاگرد اضافه ميگردند به ١٢ نفر هم ميرسيد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nadia : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط nadia به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود چهار ماه زمان داشتم تا بتونم مصاحبه سفارت را پاس كنم و ويزاي مهاجرتيم درست بشه، هر جا رفتم وقتم را گرفتند و اينقد آروم درس ميدادند كه اميد به موفقيتم را از دست داده بودم، وقتي با آكادمي نوبل آشنا شدم دو ماه و ده روز از زمانم باقي مونده بود ولي اينقدر خوب برام برنامه ريزي كردند و كلاساي خوبي برام برنامه ريزي كردند كه مكالمه ام عالي شد و روز مصاحبه اعتماد به نفس خيلي خوبي داشتم. تازه جاهاي ديگه بايد ساعتي كه آموزشگاه ميگفت كلاس ميرفتم ولي تو آكادمي نوبل تو ساعات درخواستي خودم برام كلاس هماهنگ شد و اين باعث شد به بقيه كارهاي قبل از سفرم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي ادامه تحصيل نياز به مدرك آيلتس و يا پي تي اي داشتم. متاسفانه يا خوشبختانه خيلي وسواس دارم و بيشتر از ٧ تا موسسه رفتم و مشاوره گرفتم، به توصيه آموزشگاه نوبل آيلتس و به توصيه آموزشگاه وي آي پي دوره هاي pte را شركت كردم. در آموزشگاه نوبل هم مشاوره و برنامه ريزيشون عالي بود، هم طي بازه زماني كه روز اول بهم گفتند به نتيجه رسيدم و هم نيم نمره بالاتر از نمره آيلتسي كه ميخواستم را گرفتم ولي تو وي آي پي هنوز حتي اعتماد به نفس ماك تست را ندارم چه برسه به تسلط براي ثبت نام ازمون اصلي. روز اول مصاحبه تو نوبل به من گفتند با توجه به وضعيت زبانيم ميتونم در آيلتس نتيجه بهتري از pte بگيرم و اين بهم ثابت شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 57Shamila : ازنظر من هیچ جا به اسم ورسمش نیست واقعا بازدهی کار مهمه من اموزشگاه ایده ال رویکی از دوستان دانشگاهیم بهم معرفی کرد واقعا اموزشگاه خیلی خوبیه مخصوصا برایه خانمها یه جای کاملا متفاوت با تمامی اموزشگاهها و سیستم اموزشیشون و کارمنداشون خیلی خوبن اصلا احساس اموزشگاه بودن رو نداری و جالب اینه که مجوز اموزش و پرورش رو هم دارن راستی خیلی هم نسبت به اموزشگاههای دیگه منصفتر و صادقترن من که خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو اکبری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط آرزو اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرزو اكبري هستم دانشجوي ادبيات انگليسي فكر ميكردم كه زبانم خيلي عاليه اما الان كه با استاد عبادي آشنا شدم فهميدم كه اونقدري بلد نبودم كه بايد باشم. از شما ممنونم استاد متخصصيد شما واقعا😍❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مليكا حسنوند : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مليكا حسنوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام مليكا حسنوند هستم هركسي كه واقعا به دنبال يادگيري زبان انگليسيه حتما حتما كلاسهاي استاد عبادي رو امتحان كنه و من قول ميدم به چيزي كه ميخىاد ميرسه بنده بعداز اتمام دوره ام با ايشون الان دوماه ميشه كه شروع به تدريس كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آموزشگاه نوبل را از سال ٩٠ كه برادرم اونجا آيلتس گرفت و رفت كانادا مي شناسم، برادرم تقريباً تو اين مدت هر ماه بهم گفته برم نوبل ثبت نام كنم ولي در گير دانشگاه و كار و زندگي بودم نميشد. بهمن رفتم ثبت نام كردم و از كلاسم راضيم و اطمينان دارم مثل برادرم به نتيجه ميرسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shina79 : سلام عزیزان من من تابلوی آموزشگاه ایده ال رو قبل از عید دیدم و رفتم واقعیت ثبت نام کردم خیلی راضی هستم حتی میخوام کلاس ترکی استانبولی رو همون جا ثبت نام کنم چون پیشرفت خودم رو خیلی خوب حس میکنم و خوبیشون اینه که بیخودی تبلیغات و حرفای غیر منطقی برای جذب دانشجو نمیزنن واقعیت رو میگن راستی زبان فرانسه و المانی هم دارن اینم شمارشونه ۸۸۵۷۱۲۵۳ ازشون ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sonia65 : اموزشگاه ایده ال رو یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد از اون جاییکه من خیلی جاها هم رفته بودم گفتم اینجا رو هم امتحان کنم به جرات میگم واقعا خوبن و نظراتی که در موردشون گفته میشه درسته حتی تابستون میخوام دخترم رو هم ببرم فقط تنها ایرادشون اینه که کوچیکه ولی نظارت و اساتید خوبی داره و جوش با تمامی اموزشگاهها فرق میکنه هیچ حس خشک بودن جو و بد برخورد کردن مثل بقیه اموزشگاهها رو نداری واقعا دوسشون دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر katrin : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط katrin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختراي من زبان انگليسيشون را تو آموزشگاه زبان نوبل در نزديكيه محل سكونتمون تمام كردند و الان دارند فرانسه ميخونند. هيچ وقت فكر نميكردم بتونم آموزشگاهي به اين خوبي پيدا كنم كه خيالم از زبان بچه هام راحت باشه و هر ترم و هر سال مجبور نباشم دنبال يه جاي جديد بگردم. جو نوبل خوبه و بچه ها بسيار از معلم ها و كلاساشون خوشحال هستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من منتظر بودم كارنامه آزمون آيلتسم بياد و بعد ثبت نظر كنم، آيلتس جنرال ٧ گرفتم ولي اسپيكينگم ٨ شده، بسيار خوشحالم. ٧ ماه پيش از طريق همين سايت و به توصيه بعضي از دوستان آكادمي نوبل را انتخاب كردم، ٣ ماه دوره عمومي قبل از آيلتس و ٤ ماه دوره آيلتس نمره ٧ را تو نوبل گذروندم و خدا را شكر نمرم از چيزي كه ميخواستم هم بهتر شده. از دوستاني كه تجربه هاشون را قسمت ميكنند و اونهايي كه نوبل را توصيه كردند متشكرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایسته : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط شایسته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما خانوادگي آموزشگاه زبان نوبل ميريم، من و همسرم داريم زبان آلماني ميخونيم، دو تا دخترام دوره مكالمه ميرن و خواهرم اواخر دوره آيلتسش هست. هممون تقريباً از كلاسامون راضي هستيم و به نتيجه اي خواستيم رسيديم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Negin78 : سلام عزيزان من توي اين سايت ميخوام از مديريت و تمامي پرسنل آموزشگاه ايده ال تشكر كنم بخاطر اينكه تونستم با كمك و همكاري معلمين و راهنماييهاشون ايلتس ٧اكادميك خودم رو پس از گذروندن ٦ماه بگيرم اي كاش ميتونستم عكس مدركم رو بگزارم بازم مممممممممنونم خيلي خوشحالم 😊😂😂😂        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pegah71 : امروز داشتم همينطوري توي سايتها سرچ ميكردم كه اين سايت رو ديدم و جالب بود نظرات مردم رو درمورد آموزشگاه ايده ال ديدم و خواستم منم نظرم رو بگم اول اينكه يه اموزشگاه كوچيكيه و تعداد كلاساشون كمه ولي مجوز رسمي از آموزش و پرورش داره كه الانه كمتر اموزشگاهي داره و دوم مخصوص خانوماست هم اساتيد و هم شاگردها و هيچ اقايي وجود نداره كه شمارومعذب كنه و شما كاملا احساس راحتي ميكنيد سوم كلاسها كم جمعيت هستش نظارت استاد روتون زياده و هر ترم هم استاد عوض نميشه مگر اينكه دانشجو ناراضي باشه كجا اينكار رو ميكنه و اينكه شما از كلاسهاي عمومي ديگه هم ميتونيد استفاده كنيد !!!!!!!!!! و اساتيدشون واقعا با تجربه هستن وشما مستقيما هم با مدير آموزشگاه خانوم نجفي ميتونيد حرف بزنيد چون تماما رو اونجا نظارت داره و خودش هم تجربه كافي تو تدريس هم داره واقعا عاليه من هيچ جا با اين كيفيت كار و اموزش نديدم و اينكه به شاگردا واقعا اهميت ميدن چه بچه و چه بزرگ من كه خيلي راضيم ميتونيد بريد و صحت حرفام رو ببينيد واينكه كلاسهاشون اصلا افتادن نداره و اگر ضعيف باشيد طوري برنامه ريزي ميكنن كه خودتون پيشرفت كنيد واقعا از جون و دل مايه ميزارن ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Tara23 : فقط آموزشگاه ايده ال چون يه تجربه هوب ازشون دارم خواهرم و دوستشون با اون كه سطح زبان پاييني هم داشتند ٢سال پيش ميخواستن به كانادا و ايتاليا براي ادامه تحصيل برن و ايلتس اكادميك هم ميخواستن و دوتاييشون هم ميخواستن با هم توي كلاس باشن و جالبه كه اختلاف سطح هم داشتن اما طوري روي اينا تو آموزشگاه ايده ال كار شد كه هر دو ايلتس ٦٠٥و٧اكادميك رو گرفتن منم ميخوام برم پيش خواهرم براي گرفتن ايلتس ميرم پيش آموزشگاه ايده ال واقعا خوبن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Dedar67 : سلام زبانجويان عزيز ميدونم همه دنبال يك آموزشگاه و معلم خوب براي يادگيري زبان ميگرديد لطفا دنبال اسم و رسم اموزشگاه براتون مهم نباشه و يا گول ظاهر و حرفهاي هر جايي رو نخوريد اين بلاها خيلي سر من اومده و تنها جايي كه رفتم خيلي صادقانه با من و بدون لفافه با من حرف زدن ايده ال بود واقعا به اون چيزي كه ميگن عمل ميكنن الكي شعار نميدن رفتيد حتما يه مشاوره از خانم نجفي مدير آموزشگاه بگيريد چون خودش سابقه تدريس داره و خيلي خوب راهنمايي ميكنه بهشون اعتماد كنيد من قول ميدم كه ازشون راضي خواهيد بود اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Somy71 : سلام دابيها دوستان عزيزم منم چند ماهي است كه تو آموزشگاه ايده ال كلاس خصوصي اياتس رو ميگذرونم و روش جالبشون رو بگم كه در كنار كلاسهاي خصوصي كه هفته اي دو جلسه با يكي از اساتيد دارم از كلاسهاي عمومي براي پيشرفت بيشتر بصورت رايگان استفاده ميكنم و واقعا پيشرفت بيشتري كردم دو ماه ديگه امتحان خواهم داد اميدوارم كه نمره خوبي بگيرم خانم نجفي ازتون بابت راهنماييهاتون ممنونم برام دعا كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hoda : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط hoda به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ترم ٦ مكالمه در موسسه نوبل هستم و جالبه هفته پيش كه براي امتحان ترمم رفتم موسسه ٣یا٤ نفر از همكارانم را اونجا ديدم، ما بدون اينكه به هم گفته باشيم همه نوبل را انتخاب كرديم و از كلاسامون راضي هستيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من شش بار آزمون ام اس آر تي را داده بودم ولي هر بار نمرم كمتر از ٥٠ شده بود، با آخر به توصيه يكي از اساتيد دانشگاهمون آكادمي نوبل رفتم و دوره چهار ماهه ام اس آر تي را شركت كردم و تونستم تو آزمون نمره ٧٥ بگيرم. به نظر خودم كه خيلي پيشرفت خوبي كردم و با نمره اي كه گرفتم خيالم از اين آزمون راحت شد. از آكادمي نوبل و مخصوصاً استادم بابت زحماتشون سپاسگزارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hadi69 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط hadi69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمره ٧ آيلتس برام مثل يه آرزوي محال شده بود. سه بار تو دوره هاي مختلف سه آموزشگاه مختلف شركت كرده بودم و آخرين كارنامم ٦ آكادميك بود. روز آخرين آزمون تو محل برگزاري دوست قديميم آقاي افخم را ديدم كه گفت تو آموزشگاه نوبل دوره آيلتسش را گذرونده. بعد از ازمون فهميدم ٧.٥ گرفته. همون روز رفتم نوبل و ثبت نام كردم و بعد از طي كردم دوره حدوداً ٤و٤/٥ ماهه امتحان دادم. بالاخره تونستم ٧ آكادميك را بگيرم. نمرم را مديون آموزشگاه نوبل و دوست عزيزم آقاي افخم هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tarane : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط tarane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سال ٩١ برادرم تو موسسه نوبل زبان خوند و آيلتس بند ٧ را گرفت و رفت كانادا. الان خودم هم خيلي مصر شدم زبانم را شروع كنم و برادرم تاكيد داشت فقط برم نوبل ولي كمي از آزمون تعيين سطح مي ترسيدم، بالاخره با خودم كنار اومدم و هفته پيش كلاسام را تو نوبل شروع كردم. خيلي احساس خوبي دارم و از الان مطمئنم ميتونم مثل داداشم آيلتسم را به موقع بگيرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Masi62 : سلام دوستان عزيز من حدودا١ساله كه تو آموزشگاه ايده ال دارم زبان ميخونم از صفر هم شروع كردم والان بعد از اين مدت خيلي راضيم و با اساتيد مختلفي هم كلاس داشتم انصافا اساتيدشون خوبه و با تجربه هستن وواقعا مثل آموزشگاههاي ديگه فقط به فكر پول و يا كلاس خصوصي نيستن حتي با ٢نفر هم كلاس عمومي با همون قيمت تشكيل ميدن من كه خيلي ازشون راضيم و جالبه قبولي ايلتس و تافل خوبي هم دارن من ازشون ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب فريبا : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مهتاب فريبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عبادي عزيز تاحالا تو هيچ كلاسي به اندازه شما لغات ياد ندادن و اطلاعات كامل نبوده مرررررسي هميشه كمكم كردين واقعا😍❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب جمال زاده : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مهتاب جمال زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام هركسي اين پيام رو ميخونه بنده به دليل اينكه معلم خصوصي زياده و به همشونم شك دارم از آقاي عبادي خواهش كردم كه يك جلسه كلاس رايگان برام داشته باشن. بعد از اتمام كلاس ايشون ثبت نام كردم و الان ١٧ جلسس كه باهم كلاس داشتيم. واقعا ازتون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مينا اعتمادي : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مينا اعتمادي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي بهترين استادي كه در زمينه مكالمه كمكم كردن واقعا ممنونم ازتون استاد عزيز😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Vasimeh45 : سلام و خسته نباشيد از اونجايي كه من مدتهاي زيادي دنبال يادگيري زبان هستم و كلاسهاي و اموزشگاههاي مختلفي هم رفتم اما دفعه اخر با آموزشگاه ايده ال تو همين جاآشنا شدم و به اونجا هم رفتم الان چند ماهي هست كه دارم اونجا كلاسهاي ايلتس روميگذرونم واقعا راضي هستم و بجز كلاس زبان انگليسي تركي فرانسه و الماني هم دارن بچه ها هم راضي هستن بخاطر همين گفتم اين مطلب رو براي شما دوستان بزارم براي اينكه من اونجا رو از اين سايت پيدا كردم و واقعا ازشون ممنونم بعد از قبول شدنم بازم مطلب رو براتون و نمره ام رو ميزارم اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣ وادرس سايتشون http://www.academyideal.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taranom69 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط taranom69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اكثر موسسه هاي آيلتس كلاساي شلوغي دارند و برنامه ريزيشون براي نمره هاي مختلف يه جوره ولي در آموزشگاه نوبل كلاسا ٤ نفره هست و براي نمره هاي مختلف هدف كلاسا مجزا با منابع مجزا و استاداي خاص اون نمره برگزار ميشه. قبلاً من و همسرم جاي ديگه كلاس ميرفتيم و همه جا سر كلاس با هم بوديم ولي الان همسرم كلاس نمره ٦ و من كلاس نمره ٧ را در نوبل شركت مي كنيم، كتابامون و نحوه تدريس استادامون فرق مي كنه. اولش فكر ميكرديم الكي ميگن كلاسا ٤ نفره هست و حتماً شلوغ ميكنند كلاسا را ولي واقعاً ٤ نفره كلاسا را بستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما در شهرك غرب ساكن بوديم و تا پايان پي آي در موسسه نوبل زبان را پيش برده بودم، از اول آبان ماه به خاطر شغل همسرم اومديم كيش . اولش ناراحت بودم كه كلاسام را بايد قطع مي كردم ولي فهميدم ميتونم مجازي زبان را ادامه بدم. از دي ماه دارم دوره هاي آموزش زبان نوبل را به صورت مجازي ميخونم، به واقع ميتونم بگم دوره هاي مجازيشون به اندازه دوره هاي حضوريشون به درد بخوره و به خوبي ميشه پيشرفت را احساس كرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدوی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي عزيز😍😍😍😍 ممنونم كه بعد از ١٥ جلسه تونستيد كاري كنيد كه من خيلي راحت و به خوبي بتونم صحبت كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه غازی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه غازی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی اصغری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط علی اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي واقعا با تجربه و با پشتكار قوي تمام دانشجوهاي خودشون رو آموزش ميدن بنده و همسرم و برادرم و يكي از دوستان نزديكمون با ايشون بصورت جدا و خصوصي كلاس داشتيم و هممون تونستيم موفق بشيم. مرسي استاد عزيز نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبینا حسینی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره تیم شعب مختلف مجموعه گات به نحو احسن و موثر تعدد شعب آموزشگاه گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobellc.ir

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

88571253 - 88571253

به کانال تلگرام ما   بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بین یادگار امام  خیابان جلیلوند پلاک 136، طبقه اول

تلفن: 88571253 - 88571253

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

چهارشنبه 2 خرداد ماه 1397
فهیمه

تاریخ درج: چهارشنبه 2 خرداد ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از دوره هاي مكالمه موسسه نوبل بسيار راضي هستم و به كسايي كه مكالمه و صحبت كردن روان براشون مهمه توصيه مي كنم.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397
Soniya40

تاریخ درج: سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397

سلام عزیزان من آموزشگاه ایده ال رو پیشنهاد میکنم من خودم زبان فرانسه دارم میخونم خیلی هم راضیم و استاد نیتیو فرانسه هم برای مکالمه اوردن حتی کلاس بحث ازادها با استاد نیتیو هستش و اساتیدشون خیلی باتجربه و خوبن من که راضیم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397
sofi

تاریخ درج: شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sofi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

همسرم در موسسه گوته و من در موسسه نوبل زبان آلماني را از ابتدا شروع كرديم. من مدرك B1 را گرفتم و دارم براي B2 ميخونم واي همسرم هنوز سطح A2 را تموم نكرده كه آزمونش را بده. من از سيستم آموزشي و برنامه ريزي موسسه نوبل خيلي راضي هستم، همسرم هم دوست داره بياد نوبل ولي روش نميشه چون روز اول خيلي تلاش كرد اسم من را هم به جاي نوبل تو گوته بنويسه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
samane

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط samane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره آيلتس را تو آموزشگاه زبان نوبل شركت كردم و نتيجه گرفتم. استاداي بسيار خوبي هم اونجا داشتم كه ازشون سپاسگزارم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
shahruz

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط shahruz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Beyne hame amouzeshgahayi ke raftam Nobel behtarine va khaili khoob mokaleme englisi rah oftadam.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 19 ارديبهشت ماه 1397
Samira65

تاریخ درج: چهارشنبه 19 ارديبهشت ماه 1397

سلام من یک دندانپزشکم خونمون توی تهرانپارسه سه تا از دوستام اموزشگاه ایده ال میرن به پیشنهاد اونها منم رفتم چون راهم دوره کلاس خصوصی برداشتم یک جلسه و لی از کلاسها عمومیشون بصورت رایگان میتونم استفاده کنم و بعضی روزها که وقت دارم میرم خیلی راضیم هیچ جایی اینکار رو نمیکنه وتعین سطحشون واقعیه اگر مشکلی هم باشه بهشون میگی خیلی خوب ترتیب اثر میدن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 18 ارديبهشت ماه 1397
najmeh60

تاریخ درج: سه شنبه 18 ارديبهشت ماه 1397

سلام دوستان عزیز یکی از دلایلی که من رفتم ایده آل به خاطر تعیین سطح اخر ترمش توسط مدیریت بود که کاملا قوت و ضعف کلاس رو اعلام میکرد و خیلی دوستانه اعلام میشد هم یه زبان اموز و هم به معلم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 18 ارديبهشت ماه 1397
Faria70

تاریخ درج: سه شنبه 18 ارديبهشت ماه 1397

سلام دوستان من ۳سال پیش اموزشگاه ایده ال رفتم و‌با یکی از استاد هاکلاس خصوصی گرفتم خیلی راضی بودم که بعدش دخترام رو هم بردم دختر کوچکم اصلا زبان رو دوست نداشت ولی بعد از مدتی عاشق زبان شده واقعا عالیه من که خیلی راضیم حتی الان دختر بزرگم داره برای امتحان ایلتس اماده میشه من که هیچ ایرادی ندارن وبرای یادگیری خیلی کمکتون میکنن ممنون

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
دوشنبه 17 ارديبهشت ماه 1397
Samira65

تاریخ درج: دوشنبه 17 ارديبهشت ماه 1397

من یک دندانپزشکم و منزلمون تو تهران پارسه چند تا از دوستانم آموزشگاه ایده ال تو شهرک‌ غرب میرن خیلی راضی بودن و من چون عجله به یادگیری زبان داشتم رفتم و کلاس خصوصی برداشتم ولی جالبه که از کلاسهای ترمیک میتونم استفاده کنم بخاطر همین من فقط تو کلاسهای خصوصیم فقط مکالمه کار میکنم ولی گرامر و چیزهای دیگه رو تو کلاسهای عمومی یاد میگیرم واقعا ازشون ممنونم که همچین شرایطی رو برای یادگیری فراهم کردن واقعا اگر کسی وقت داشته باشه میتونه چند ساعت اونجا از کلاسا استفاده کنم اینم ادرس سایتشونه http://www.academy- ideali.com/ خیلی خوبن وجالبه اونجا مخصوص بانوان و خیلی راحته من که حاضرمدوری راه رو تحمل کنم😂

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397
sahereh

تاریخ درج: يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sahereh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره مكالمه زبان انگليسي موسسه نوبل عالي هست، استاداش هم دلسوز و زحمت كش هستند. فقط حيف خودم نميرسم براي مطالعه وقت بزارم. با اين وجود كلاسام را ادامه ميدم و از پيشرفتم راضيم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه نقاشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
دوشنبه 9 بهمن سال 1396
بوسیله کیمیا عسگری
2 176
بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 172
بهترین آموزشگاه توریسم شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 444
بهترین آموزشگاه هتلداری شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 333
بهترین آموزشگاه گردشگری شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 292
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 301
بهترین لوازم قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 775
بهترین مرکز اجاره خودرو شهرک غرب و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 291
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 405
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 284
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 352
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 311
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 318
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 347
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 390
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 352
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 300
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 366
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 379
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
سه شنبه 4 آبان سال 1395
بوسیله گروه وبسایتهای دابی
1 612
بهترین پزشکان عمومی شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 358
بهترین متخصصین ریه شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 433
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 471
بهترین متخصصین قلب و عروق شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 346
بهترین روانپزشکان شهرک غرب و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 365
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 351
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 361
بهترین پلاستیک فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 491
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
دوشنبه 13 آذر سال 1396
بوسیله ثریا
1 490
بهترین کلانتری و اداره پلیس شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 322
بهترین دفاتر پست شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 417
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 385
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 381
بهترین هتل ها و اقامت گاه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 653
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 344
بهترین نگارخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 445
بهترین کتابخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 396
بهترین تئاتر و تالار نمایش شهرک غرب و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 345
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی شهرک غرب و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 393
بهترین دادسراهای شهرک غرب و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 347
بهترین ادارات و سازمان های شهرک غرب و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 376
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی شهرک غرب و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 394
بهترین مساجد و حسینیه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 390
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ شهرک غرب و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 590
بهترین دکوراسیون داخلی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
شنبه 4 دی سال 1395
بوسیله مراديان
3 1418
بهترین فرش فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 379
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 370
بهترین سمپاشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 433
بهترین شعبات مهر اقتصاد شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 369
بهترین شعبات بانک سینا شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 420
بهترین شعبات بانک سامان شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 403
بهترین شعبات بانک پاسارگاد شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 423
بهترین شعبات بانک پارسیان شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 368
بهترین شعبات بانک شهر شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 407
بهترین شعبات بانک صادرات شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 389
بهترین شعبات بانک ملت شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 389
بهترین شعبات بانک ملی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 369
بهترین پمپ بنزین های شهرک غرب و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 390
بهترین بیمارستان های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 422
بهترین فروشگاه های شهروند شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 361
بهترین صرافی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 359
بهترین موبایل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 358
بهترین پزشکان شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
شنبه 20 شهریور سال 1395
بوسیله خانی
2 909
بهترین آموزشگاه های رانندگی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 359
بهترین گل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 386
بهترین بانک های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 376
بهترین بیمه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 388
بهترین دفاتر اسناد رسمی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 416
بهترین ابزار فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 353
بهترین کارواش های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 807
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 804
بهترین لوازم التحریری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 700
بهترین خدمات کامپیوتری شهرک غرب و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 361
بهترین کافی نت و گیم نت های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 376
بهترین تاسیساتی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 374
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 339
بهترین کیف و کفش فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 362
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 413
بهترین خشکشویی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 375
بهترین خرازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 340
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 363
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 330
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 344
بهترین نانوایی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 400
بهترین سوپرهای میوه و سبزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 303
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ شهرک غرب و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 396
بهترین مراکز خدمات نظافتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 413
بهترین مراکز زیبایی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 شهریور سال 1396
بوسیله مجیدی ندا
1 531
بهترین مراکز ماساژ شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 444
بهترین دارالترجمه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 بهمن سال 1395
بوسیله ناصر ولی زاده
1 1020
بهترین مزون های شهرک غرب و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
شنبه 9 بهمن سال 1395
بوسیله ارزو
3 1388
بهترین تعمیرات مبلمان شهرک غرب و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 693
بهترین امداد خودروهای شهرک غرب و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 362
بهترین باشگاه ورزشی رزمی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 501
بهترین عطاری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 461
بهترین پزشکان متخصص اطفال شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 اردیبهشت سال 1397
بوسیله سیما
7 780
بهترین مراکز سیسمونی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 734
بهترین مراکز مبلمان شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 389
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1034
بهترین چاپخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 431
بهترین تابلوسازی شهرک غرب و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 467
بهترین مراکز روانشناسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 457
بهترین تعمیرگاه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 500
بهترین لوازم یدکی خودرو شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 363
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 451
بهترین آژانس های مسافرتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 509
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 دی سال 1396
بوسیله راهداری
4 492
بهترین متخصصین پوست ومو شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 485
بهترین پزشکان متخصص چشم شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 409
بهترین کلینیک های لاغری شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 بهمن سال 1396
بوسیله Arsalan
11 1774
بهترین داروخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 384
بهترین پیک بادپای شهرک غرب و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 341
بهترین باربری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 443
بهترین قالیشویی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
یکشنبه 30 اردیبهشت سال 1397
بوسیله نوری
4 1207
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 بهمن سال 1396
بوسیله KAMRAN2002
9 13622
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 خرداد سال 1397
بوسیله الناز
163 207066
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3322
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 5 اردیبهشت سال 1395
بوسیله علی
160 77017
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
10 10196
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 24 خرداد سال 1396
بوسیله سمانه
14 17386
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 36340
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2154
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3179
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 10976
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 5448
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 23773
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
5 13660
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 شهریور سال 1394
بوسیله matrix54
3 16366
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 4016
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 9585
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 9568
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 19498
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
82 112265
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله aref3678
6 15712
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5824
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
دوشنبه 10 آبان سال 1395
بوسیله زهرا سمائی
45 65617
goodfriend
پنجشنبه 3 خرداد سال 1397
بوسیله saeed0x
173 82805
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 اردیبهشت سال 1397
بوسیله هیوا
19 24265
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 دی سال 1396
بوسیله کوکبیان
42 24679
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 10 شهریور سال 1396
بوسیله Mehrnaz64
64 135250
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 30 مهر سال 1396
بوسیله sayeee
26 71961
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 اسفند سال 1393
بوسیله sare64
9 26269
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله شاهين احمدى
10 32634

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19636, نوشته ها: 39111, کاربران: 8232
به جدید ترین عضو انجمن, Shaboiy99 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :