لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Vasimeh45 : سلام و خسته نباشيد از اونجايي كه من مدتهاي زيادي دنبال يادگيري زبان هستم و كلاسهاي و اموزشگاههاي مختلفي هم رفتم اما دفعه اخر با آموزشگاه ايده ال تو همين جاآشنا شدم و به اونجا هم رفتم الان چند ماهي هست كه دارم اونجا كلاسهاي ايلتس روميگذرونم واقعا راضي هستم و بجز كلاس زبان انگليسي تركي فرانسه و الماني هم دارن بچه ها هم راضي هستن بخاطر همين گفتم اين مطلب رو براي شما دوستان بزارم براي اينكه من اونجا رو از اين سايت پيدا كردم و واقعا ازشون ممنونم بعد از قبول شدنم بازم مطلب رو براتون و نمره ام رو ميزارم اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣ وادرس سايتشون http://www.academyideal.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taranom69 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط taranom69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اكثر موسسه هاي آيلتس كلاساي شلوغي دارند و برنامه ريزيشون براي نمره هاي مختلف يه جوره ولي در آموزشگاه نوبل كلاسا ٤ نفره هست و براي نمره هاي مختلف هدف كلاسا مجزا با منابع مجزا و استاداي خاص اون نمره برگزار ميشه. قبلاً من و همسرم جاي ديگه كلاس ميرفتيم و همه جا سر كلاس با هم بوديم ولي الان همسرم كلاس نمره ٦ و من كلاس نمره ٧ را در نوبل شركت مي كنيم، كتابامون و نحوه تدريس استادامون فرق مي كنه. اولش فكر ميكرديم الكي ميگن كلاسا ٤ نفره هست و حتماً شلوغ ميكنند كلاسا را ولي واقعاً ٤ نفره كلاسا را بستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما در شهرك غرب ساكن بوديم و تا پايان پي آي در موسسه نوبل زبان را پيش برده بودم، از اول آبان ماه به خاطر شغل همسرم اومديم كيش . اولش ناراحت بودم كه كلاسام را بايد قطع مي كردم ولي فهميدم ميتونم مجازي زبان را ادامه بدم. از دي ماه دارم دوره هاي آموزش زبان نوبل را به صورت مجازي ميخونم، به واقع ميتونم بگم دوره هاي مجازيشون به اندازه دوره هاي حضوريشون به درد بخوره و به خوبي ميشه پيشرفت را احساس كرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدوی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي عزيز😍😍😍😍 ممنونم كه بعد از ١٥ جلسه تونستيد كاري كنيد كه من خيلي راحت و به خوبي بتونم صحبت كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه غازی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه غازی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی اصغری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط علی اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي واقعا با تجربه و با پشتكار قوي تمام دانشجوهاي خودشون رو آموزش ميدن بنده و همسرم و برادرم و يكي از دوستان نزديكمون با ايشون بصورت جدا و خصوصي كلاس داشتيم و هممون تونستيم موفق بشيم. مرسي استاد عزيز نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبینا حسینی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره تیم شعب مختلف مجموعه گات به نحو احسن و موثر تعدد شعب آموزشگاه گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam rezania : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط maryam rezania به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Salam man maryam rezania hastam az shagerdaye ostad eino midoonam ta kasi moalemi ro nashnase hargez bahash kelas khosoosi barnemidare ama man kelashaye eishoon ro moarefi mikonam va behetoon etminan midam ke eishoon shomaro be hadafetoon miresoonan نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیل : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ستاد عبادي عزيز سلام الان سالهاست كه من ساكن كانادا هستم و مدرك آيلتس رو تحت نظرشما گرفتم واقعا براتون آرزوي موفقيت دارم شما بهتريني نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeed : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط saeed به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه نوبل در محله ماست ولي من تازه متوجه شدم و ناراحتم چرا اين سالها وقتم در آموزشگاه هاي ديگه هدر دادم، بعضي جاها هر روز تراكتشون رو شيشه ماشينه و هزار نوع تبليغ مي كنند ولي نوبل با اينكه خيلي خوب كار مي كنه تبليغ خاصي نداره. من اين اموزشگاه را به همه دوستانم هم توضيه كردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره مكالمه انگليسي خصوصي در آموزشگاه نوبل گذروندم و از مبتدي تا پايان دوره پيشرفته ام شد ٧ ماه. الان هم راحت فيلم و اخبار متوحه ميشم و هم در محل كارم راحت ميتونم راجع به همه موضوعات با همكاران خارجيمون صحبت كنم، تو جلساتمون هم اصلا ديگه استرس ندارم و به مترجم نيازي ندارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Melina69 : سلام خسته نباشيد دوستان گلم من دنبال يك آموزشگاه خوب توي شهرك غرب هستم و تعريف آموزشگاه ايده ال و نوبل رو ديدم لطفا من رو بيشتر راهنمايي كنيد خواهشا چون خيلي ضرروري برايه مخصوصا كارم ميخوام ايده ال رو رفتم ديدم خيلي محيط خوبي داشت و مجوز هم داشت يكسري افرهايي هم بهم پيشنهاد دادن ولي توانتخاب مرددم لطفا من رو راهنمايي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگل : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط سوگل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من يك شركت تجاري دارم و با كشورهاي مهتلف تحارت مي كنم. سفر هم زياد ميرم ولي هميشه ترس داشتم بدون مترجم جايي برم. طي يكسال گذشته فقط جمعه ها سه ساعته كلاسهاي مكالمه انگليسي و بعد دوره بازرگاني را تو آموزشگاه نوبل طي كردم و الان دو ماهي هست به خوبي و با تسلطي كه هيچ وقت فكرش را نميكردم ميتونم تمام امور كاري و سفرهام را به تنهايي انجام بدم و بدون مترجم سفر مي كنم. بار اخر حتي براي بستن قرار داد و در جلسه مذاكره نهايي هم بدون مترجم رفتم و هيچ مشكلي نداشتم. آموزشگاه نوبل چون كلاسهاي دانشجو محور داره و زمان كلاسهاشون منعطف هست و برنامه ريزي خوبي برام انجام دادند براي من بسيار مفيد بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahere : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sahere به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همسرم پنج ماه پيش دوره هاي زبان انگليسي موسسه نوبل را به اتمام رسونديم. من شش و نیم جنرال و همسرم ٧ اكادميك آيلتس گرفتيم. تا رفتنمون درست بشه ١ سالي طول ميكشه و ميخواييم تو اين مدت زبان دومي را بخونيم. از اونجايي كه به ايتاليايي علاقه زيادي داريم و به دردمون ميخوره ميخواييم ايتاليايي بخونيم ولي متاسفانه موسسه نوبل دوره هاي اين زبان را نداره و فقط انگليسي الماني فرانسه و تركي تو نوبل اموزش داده ميشه، چون تجربه زبان آموزي خيلي خوبي تو نوبل داشتيم عوض كردن موسسه برامون سخته لطفاً اگر كسي موسسه زبان ايتاليايي خيلي خوبي ميشناسه بهمون معرفي كنه.. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali65 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ali65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ٦ ترم گوته زبان آلماني خوندم ولي چون مسيرش دور بود نتونستم ادامه بدم، الان ٤ ماهي ميشه كه تو آموزشگاه نوبل كهدر نزديكيهمحل كارم هست دارم زبان آلمانيم را ادامه ميدم، كلاسهاي آلماني نوبل خصوصي هست و مكالمه آدم خيلي خوب راه ميوفته، استاداي خيلي خوبي هم دارند، تازه حساب كردم با اينكه تو نوبل كلاسام تك نفره هست و تمام زمان كلاس دارم خودم با استاد حرف ميزنم ، در كل شهريه ام ارزونتر و به صرفه تر از گوته هم در مياد. سرعت كلاسم هم خيلي بالاتره و كيفيتش عاليه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Lavin7978 : سلام من لاوين ١٧ساله هستم من وقتي ١٤ساله بودم با خواهرم دلوين به آموزشگاه ايده ال رفتيم هيچي هم بلد نبوديم از پايه نسبت به سنمون شروع كرديم توي اين سه سال خيلي پيشرفت كرديم من كه حتي امسال كلاس زبان كنكور هم نميرم چون زبان كنكور رو بالاي نود ميزنم و خواهرم كه الان ١٢ساله شده به راحتي صحبت ميكنه و ميخواد يكي از امتحانهاي كمبريج رو بده حتي ميتونيد بريداسم ما رو از آموزشگاه بپرسيد ما خيلي راضي هستيم واقعا طوري كا ر ميكنن كه من الان نيازي به كلاس كنكور زبان ندارم واقعا ازشون ممنونم من حتي دختر عموم و عمه ام هم بعد از اينكه پيشرفت من و خواهرم رو ديدن ميخوان بيان اينجا ثبت نام كنن اينم شمارشونه ٨٨٥٧١٢٥٣        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر paria : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط paria به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پرستار هستم و شيفتهاي كاريم متاسفانه چرخشيه، همه اين سالها آرزوي زبان خوندن به دلم مونده بود تا اينكه سوپروايزر بيمارستانمون گفت موسسه اي به نام نوبل تو شهرك غرب كلاساي شناور مخصوص پزشكا و پرستارا داره، واي خيلي خوشحالم كه يك موسسه به فكر ما هم بوده، الان ترم ٨ هستم و خيلي راحت ميتونم انگليسي حرف بزنم. اميدوارم بتونم تا انتهاي دوره پيش برم و زبانم را كامل كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستاره : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ستاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي مكالمه انگليسي آموزشگاه نوبل به خاطر اينكه كلاساشون نهايتا ٤ نفره هست خيلي خوبه. استاداي خيلي خوب و صبوري هم دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Gila2727 : با سلام يكي از دوستان من چند ترم توي آموزشگاه ايده ال داره زبان ميخونه ما با هم يك سفر به دبي رفتيم پيشرفتش رو خيلي ديدم بعد از اون من ودوستام تصميم گرفتيم اونجا بريم الان حدودا چند جلسه است كه ميريم اولش خيلي ميترسيدم ولي اصلا اونطوري كه فكر ميكردم نبود و خيلي سريع و راحت بود و احساس ميكنم كه دارم خيلي علاقه مند ميشم جالب اينجاست كه مديرشون هم چون خودش تدريس ميكنه توي كلاسها هم شركت ميكنه تا نحوه اموزش و يادگيري رو زير نظر بگيره كمتر جايي اينطوري هست و با ما هم توي تلگرام يه گروه تشكيل داده كه هر موقع سوال داشتيم از ش بپرسيم در صورتي كه هيچ جا اينكاررو نميكنه ممنونم ازشون اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahdieh40 : سلام عزيزان من و دوستانم از پژوهشگاه نيروي متن هستيم در اونجا برامون كلاس زبان گذاشتن و ما چند ترم به كلاسها رفتيم ولي راضي نبوديم تابلوي اموزشگاه ايده ال رو ديديم بدليل نزديكي راه اونجا رفتيم والان چند ترم اونجا ميريم واقعا راضي هستيم و پيشرفتمون رو احساس ميكنيم مخصوصا كه جلسه پيش خود مدير باهامون مصاحبه كرد بعد اجازه داد كه به ترم بالاتر بريم من كه خيلي راضي بودم اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Gina24 : زبان اموزان گرامي از نظر من آموزشگاه خوب به اسم و نام و ظاهرش نيست بستگي به نحوه تدريس و پيشرفت ادم داره من اموزشگاه ايده ال رو بهتون پيشنهاد ميدم چون ازنظر اموزشي و نظارت خيلي خوبه و چون يك اموزشگاه كوچيك هست نظارت بر كار اساتيد خيلي زياده اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تافل ١٠٠ براي من مثل يه رويا بود و فكر مي كردم عمراً نتونم به اين نمره برسم، به ٨٠ یا٩٠ هم قانع شده بودم، ولي وقتي رفتم آموزشگاه نوبل كتاب آپر را تو يك ترم خصوصي خوندم و بعدش با يك دوره ٤ ماهه تو كلاساي چهار نفره نمره ١٠٣ گرفتم. الان هم دارم با يه استاد عالي تو آموزشگاه نوبل GRE ميخونم، ديگه خدا بخواد رفتني شدم به امريكا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي روش تدريس آموزشگاه نوبل عالي هست، من قبلاز نوبل ٤ دوره تي تي سي جاهاي ديگه گذرونده بودم، همشون فقط تئوري بود و به دردم نخورد ولي با يك دوره ي يك ماهه تو آموزشگاه نوبل تونستم مهارت لازم براي استخدام در مركز آموزش زبان آنكارا را بدست بيارم. البته واقعاً تو اين يك ماه بهم سخت گرفتند كه برام لازم بود. دوره تي تي سي شون با اينكه خصوصي بود، هزينه اش خيلي به صرفه و منطقي بود و واقعاً عملي بهم تدريس را ياد دادند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپيده دادور : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط سپيده دادور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه گات تنها آموزشگاهيه كه تمامي زبان هارو به صورت حرفه اي كار ميكنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه اكبرياني : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط فاطمه اكبرياني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از ويژگي هاي گات اي هست كه طبقه بندي سن داره كلاس ها و اين خيلي خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sogand2828 : با سلام و خسته نباشيد دوستان عزيز من و خواهرم برايه مدتي معلم خصوصي داشتيم واقعيت بعد از يك مدت خسته شديم الان تو كلاسهاي عمومي آموزشگاه ايده ال شركت كرديم تاثيرش بيشتر از كلاس خصوصي برايه ما بود چون كلاساشون نيمه خصوصي هستش و هزينه اش همه خيلي كمتر ميشه واقعاما راضي هستيم فقط خواستم تجربه ام رو بهتون بگم ما از آموزشگاه ايده ال خيلي راضي هستيم و اينكه محيطي كاملا متفاوت با آموزشگاههاي ديگه داره تويه شهرك غربه ٨٨٥٧١٢٥٣شمارشون هست موفق باشيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر asal : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط asal به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همسر من از وقتي موسسه زبان نوبل نزديكه محل كارش ميره خيلي به زبان علاقه مند شده و تو ماشين فقط سي دي انگليسي گوش ميده و با خودش انگليسي زمزمه مي كنه، اين همه علاقه در همسرم كه زبان را دوست نداشت برام عجيبه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستاره : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ستاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همكارانم در آكادمئ نوبل كلاس مكالمه انگليسي ميريم. چون كلاسا ٤ نفره هست و ما خودمون ٤ نفريم خيلي خوبه كه غريبه اي سر كلاس نيست . الان اينترمديت را تموم كرديم و اكثر اوقات ما ٤ نفر تو محل كار با هم انگليسي حرف ميزنيم. سر كلاس استادمون به همه فرصت مساوي صحبت كردن ميده و خوب راهمون انداخته. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Golnaz33 : دوستان دابي فقط ايده ال ايده ال عالييييييييييييييه دوستاني كه مدام در جستجوي آموزشگاه زبان خوب دراينترنت هستيد يا مدام داريد پرس و جو ميكنيد خونه ما توي قيطريه هستش دنبال يه آموزشگاه خوب يا يه معلم خوب زبان ميگشتم به پيشنهاد يكي از دوستانم كه منزلشون تويه شهرك غرب هستش به آموزشگاه ايده ال رفتم و واقعا ازش ممنونم چون از اونجا خيلي راضي هستم حتي حاضرم اين دوري مسير رو هم تحمل كنم ولي برم خيلي تو يادگيريم تاثير گذاشته و جالبه اينكه بهشون خيلي عادت كردم و اگر نرم دلم براشون تنگ ميشه اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣ واقعا بهتون پيشنهاد ميكنم بريد و به حرف من اعتماد كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahere : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sahere به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره تافل و Gre را در نوبل گذروندم، در هر دو نتيجه خوبي گرفتم و از همه چيز راضي بودم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط کیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از بين همه آموزشگاه هاي زباني كه من رفتم، آموزشگاه نوبل بهترين دوره و برنامه ريزي و استادا را داره، خيلي خوشحالم كه تونستم بالاخره جايي را پيدا كنم كه خيالم راحت باشه غول زبان را ميتونم توش شكست بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط شایان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤و٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعيدخراتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط سعيدخراتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قصد مهاجرت به كشور دانمارك رو دارم و تو ٣٠ جلسه مكالمه هاي واجب رو تو اين آموزشگاه تموم كردم و خيلي راضي بودم و تو وقتم صرفه جويي شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر كاظم دشتي : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط كاظم دشتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من اسلا به زبان انگليسي علاقه اي نداشتم ولي براي كارم مجبور به يادگيري شدم ولي اين آموزشگاه و استادا من رو علاقه مند به يادگيري كرد و هر ترم اولين ثبت نامي هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا ایرانی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط تینا ایرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خوبی این موسسه یکی به تدریسشون یکی به پیگیری هایی که میکنند تا مطمن بشن از رضایت ما من که واقعا راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعیده : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط سعیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين تجربه زبان آموزي من تو آموزشگاه زبان نوبل بود مهر ٩٢ تا آبان ٩٣ از مبتدي تا آخر دوره آيلس را گذروندم و نمره ٧ آكادميك گرفتم. هميشه فكر ميكردم زبان ياد گرفتن و آيلتس گرفتن حداقل ٤یا٥ سال طول مي كشه ولي من با سه جلسه در هفته طي ١٣ ماه تونستم با تو نوبل به هدفم برسم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آذین : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط آذین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موسسه زبان نوبل دوره هاي خيلي متنوعي داره و مشاور هاي بسيار دلسوزي هم داره كه خيلي صبورانه براي آدم وقت ميزارن. اگر شرايطتتون را خوب براشون توضيح بدين دوره اي را بهتون معرفي ميكنند كه با وضعيتتون بهترين تطبيق را داشته باشه. من دوره هاي آخر هفته آمادگي آيلتس را ميرم و تا امروز پيشرفتم خيلي خوب بوده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mahvash45 : سلام به دوستان عزيز من مدير يك آموزشگاه هستم ميخوام به كانادا مهاجرت كنم دنبال يه معلم خوب خصوصي ميخواستم چون بايد هم امتحان جنرال و هم اكادميك بدم ميدونستم كه يكي ازدوستام داره ايلتس ميخونه بهش گفتم و اون گفت كه اموزشگاه ايده ال ميره و كلاس خصوصي داره و گفتش اساتيدشون خونه نميان و من كه خودم مدير يه اموزشگاه هستم بعضي چيزا برام مهم بود و اينكه ميخواستم بدونم مجوز دارن يا نه رفتم اونجا با وجود اينكه حاضر بودم هزينه بيشتري بدم كه معلم بياد خونمون قبول نكردن و من مجبور شدم اونجا كلاس بردارم واقعا بهتون پيشنهاد ميكنم كه بريد مخصوصا برايه كسايي كه ميخوان زبان رو ياد بگيرن چون از جون و دل مايه ميزارن و اساتيد خيلي خوبي رو يكجا چه براي كودكان و بزرگسالان دارن و يه محيط كاملا دوستانه و صميمي مخصوص بانوان هستش و شما اصلا احساس اينكه تو يه محيط آموزشگاه زبان هستيد رو نميكنيد من حتي ٣-٤ساعت كلاس داشتم ولي اصلا احساس خستگي نكردم و امتحان جنرالم رو خيلي خوب دادم واقعا دلم نيومد اينجارو به ديگران معرفي نكنم حتي كه من بعضي از دانشجوهاي خودمون رو برايه زبان ميفرستم اونجا ارزوي موفقيت براشون ميكنم چون مدير اموزشگاه خانم نجفي خيلي دانشجو رو درك ميكنه و مثل اموزشگاههاي ديگه فقط به فكر پول نيست كدوم اموزشگاهي بعد از ثبت نام اگر نتونستي بري كلاس پول رو بهتون بر ميگردونه؟ولي خانم نجفي اين كار رو ميكنه خيلي منصف و با وجدانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه نوبل از نظر مكالمه به نظر من تو تهران حرف اول را ميزنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Samin55 : اگر دنبال يه آموزشگاه خوب هستيد بهتون آموزشگاه ايده ال روپيشنهاد ميكنم شايد باورتون نشه من خونمون تو خيابون دولت هستش به پيشنهاد يكي از دوستام براي كلاسهاي بحث ازاد رفتم واقعا خوبه نه اينكه بخوام تعريف بكنم كمتر آموزشگاهي اينقدر توجه به كار كلاس و معلم ميده و اخر هر فصل برگه نظر سنجي ميدن وواقعا ترتيب اثر ميدن حتي من به دوستام هم پيشنهاد دادم اميدوارم شما هم بريدو مثل من ازشون راضي باشيد موفق باشيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sareh.azari : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط Sareh.azari به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم را اكادمي زبان نوبل فرستادم خيلي علاقش به زبان زياد شده، برا اولين باره مي بينم با علاقه تو خونه سي دي هاش را گوش ميده و نيم ساعت زودتر از ساعت كلاساش ميره اونجا ميشينه كه مبادا كمي از كلاسش را از دست بده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فروزان : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط فروزان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من و خواهرم روزاي جمعه آموزشگاه نوبل ميريم. از دوره و استادمون بسيار راضي هستيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sharareh. : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط sharareh. به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره ی تافلم رو تو آموزشگاه نوبل گذروندم از سطح پري اينتر مدييت شروع كردم و ٦ ماهه با كلاس ٤ روز تو هفته تافل ١٠٨ گرفتم. پذيرش دانشگاهي كه ميخواستم را از امريكا گرفتم و خيلي خوشحالم البته يكي از ترما يك استاد داشتم كه لهجش بريتيش بود و من دنبال لهجه امريكايي بودم، تا با سوپروايزري كه مسئولمون بود مطرح كردم كلاسم را عوض كردند و با يه استاد عالي برام كلاس گذاشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shaina : سلام اميدوارم همگي حالتون خوب باشه درباره آموزشگاه زبان يه واقعيتي رو بگم اصلا به اسم و رسم اموزشگاه توجهي نكنيد چون كه من قبلا بدليل نزديكي خونمون رفتم اموزشگاه ايده ال بعد از يه مدتي احساس كردم پيشرفت نميكنم فكر كردم شايد بخاطر استاد يا نحوه تدريس باشه بعدش از اونجا رفتم ايران مهر باورتون نميشه افتضاح بود پيش خودم فكر كردم چون آموزشگاه بزرگي حتما خوبه اما بعد از دو ترم ديدم كه اساتيد و نحوه تدريس ايده ال خيلي خوب بود كلاسا كم جمعيت با ادم همراهي ميكنن اما جاهاي ديگه ميگن اول پول رو بده اومدي يا نيومدي فقط فكر پولن نه كار اساتيدشون بيسوادن اما ايده ال اينطوري نبود كم كاري از خودم بوده دوباره ميخوام برگردم اونجا اشتباه كردم كه رهاش كردم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MoZafarian : استاداي انگليسي و فرانسه موسسه نوبل عالين، بسيار به من كمك خوبي كردند، انگليسي را تو نوبل تمام كردم ولي فرانسه را با اينكه تاره شروع كردم خيلي علاقه مند شدم.ازشون ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Eli1360 : سلام به زبان آموزان گرامي ميدونم هر كه به اين سايت وارد ميشه دنبال يه آموزشگاه زبان خوبيه من خيلي با اطمينان كامل آموزشگاه زبان نوبل رو بهتون پيشنهاد ميكنم پيدا كردم به چند تا از دوستام هم پيشنهاد كردم يه آموزشگاه كوچك ولي با سيستم اموزشي وكيفيت خوب جو خوب و صميمي مخصوصا برايه خانوما و جالب اينكه اساتيد با مجرب و تحصيلكرده اي داره و مديريت اونجا هم خانم مشایخی خيلي روي اساتيد حساسه و اساتيد با تجربه اي رو انتخاب ميكنه به نظر من با خيال راحت مي تونيد بهشون اعتماد كنيد و نگران نباشيد جالبه كه كلاس هاي ايلتس و تافل با قبولي هاي خوبي هم داره موفق باشيد راستي اينم شمارشون شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Ehsanfar : نوبل تو بلوار دريا عاليه. استاداشون هم حرف ندارند. دمشون گرم مكالمه ام حسابي راه افتاده، اين سفرم اولين سفري بود كه بدون مترجم اومدم و همه كارام عالي پيش رفت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mohsen3535 : من مهاجرتم به كانادا را مديون موسسه نوبل هستم چون با وجود وقت كم و مشغله زياد تونستم ٤ ماهه با كمك و دلسوزي معلما و مشاوراي نوبل نمره آيلتس را بگيرم.. بعدشم دوره زبان مهاجرت را شركت كردم و قبل از اومدنم با اصطلاحات و فرهنگ زباني كانادايي ها آشنا شدم كه خيلي بهم كمك كرد كه اون ترس اوايل مهاجرت را از بين ببرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر abdi123 : وقت همه دوستان بخیر.   یه کانال معرفی میکنم برای استادمه. شاگراشون از شهرستان ها و کشورهای دیگه هستن. کم نظیر که چه عرض کنم بی نظیرن. لهجه بی نظیر. دامنه لغات پرکاربردی بی نظیر. تدریس بی نظیر......   خودتون برای اطمینان از کارشون حتما ب این کانال ها سر بزنید. ضمنا همکاراشون همه Native American هستن mgpedia2@ generalinfomg@        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobel-ac.com

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

آکادمی تخصصی زبان های خارجی

ایده آل

88571253 - 88571253

به کانال تلگرام ما   بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بین یادگار امام  خیابان جلیلوند پلاک 136، طبقه اول

تلفن: 88571253 - 88571253

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

مرکز زبان گات بهترین آموزشگاه زبان تهران

مکالمه ، مصاحبه ، آزمون سفارت
 انگلیسی (مکالمه فشرده در 2 ماه ، از پایه تا IELTS در 4 ماه ، کلاس های فیلم و بحث آزاد )
آموزش آنلاین هر زبانی که بخواهید، در هر کجا که باشید
آموزش همه زبانها ویژه کودکان با جدیدترین و شادترین متد آموزشی
آموزش بیش از 20 زبان زنده دنیا

آموزش زبان فرانسه
آموزش زبان آلمانی
آموزش زبان اسپانیایی
آموزش زبان چینی
آموزش زبان کره ای
آموزش زبان عربی
آموزش زبان ترکی استانبولی
آموزش زبان ترکی آذری
آموزش زبان ژاپنی
آموزش زبان هلندی
آموزش زبان سوئدی
آموزش زبان ایتالیایی
آموزش زبان روسی
آموزش زبان نروژی
آموزش زبان دانمارکی
آموزش زبان ارمنی
آموزش زبان پرتغالی
آموزش زبان هندی
آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان
کلاس های فشرده ، ترمیک ، خصوصی

***آدرس شعب و شماره تماس های مشاوره: 

گات 1 : بلوار آیت ا... کاشانی . تقاطع باکری . پلاک 630 

گات 2 : جنت آباد جنوبی . نبش خیابان باهنر . پلاک 239 

گات 3 :میدان پونک.روبروی درب شرقی مجتمع تجاری بوستان.ساختمان پونک 

گات4: جردن. نبش تندیس.پلاک151.واحد9 

گات 5: ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر ابتدای کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه دوم 

گات۶: ضلع جنوب غربی میدان رسالت. ابتدای خیابان شهید مدنی. کوچه اسلام پناه. نبش یوسفی. پلاک 20 طبقه 3 واحد4

***شماره تماس های مشاوره: 

گات 1: 44154940-44154950 

گات 2 : 44892657-44892653 

گات 3: 44462332-44462331 

گات4: 26290519-26290528 

گات 5: 88931877- 88931975

گات ۶: 77212352

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

سایت ما:www.higlc.ir

براي كساني كه تا حالا به هدف خود نرسيده اند

تدريس خصوصي زبان با بهترين كيفيت روز دنیا 

پروفسور مهیار عبادی

اگر قصد يادگيري بالا و بازدهي باورنكردني را داريد همين حالا باما تماس بگيريد

امکان ارسال مدرس خانم یا آقا به منزل

دارای مدرک بین المللی TOEFLوIELTS 

تدریس تضمینی خصوصی تمامی فیلدهای انگلیسی

با همکاری آکادمی زبان های خارجی گلدیس

مهارت هاي استاد:

1. تدريس مكالمه با بهترين روش تدريس براي كساني که تاحالا به هدف خود نرسيده اند
  2. تدريس تخصصي مهارت بين المللي آيلتس و تافل در سريعترين زمان ممكن
  3. TTC تدریس تربيت مدرس

آشنايي با استاد:

1. دارنده مدارك بين المللي آيلتس نمره ٩و تافل نمره ١١٧
  2. عضو British Council
  3. بيش از ١٠ سال سابقه درخشان تدريس در بهترين موسسات برند
  4. سابقه تدريس ادبيات انگليسي در خارج از كشور

شماره تماس: 09124104051

آکادمی تخصصی زبانهای خارجی گلدیس(سعادت آباد)

Goldis Language Academy 

• آموزش انگلیسی-فرانسه-آلمانی-ترکی استانبولی-روسی-ایتالیایی-اسپانیولی
  • مشاوره و تعیین سطح رایگان
  • دوره هاى مكالمه بدون كتاب در ٤الى ٦ماه

هدفمندتری،کوتاهترین و با کیفیت ترین دوره های :

IELTS.TOEFL،FCE،CAE،CPE به مجموعه حرفه اى ها خوش امديد.

آدرس: ميدان كاج،ضلع شمال،نبش كوچه علي اكبر،پلاک32،طبقه2
شماره تماس:4-22097273
پنجشنبه 3 اسفند ماه 1396
Vasimeh45

تاریخ درج: پنجشنبه 3 اسفند ماه 1396

سلام و خسته نباشيد از اونجايي كه من مدتهاي زيادي دنبال يادگيري زبان هستم و كلاسهاي و اموزشگاههاي مختلفي هم رفتم اما دفعه اخر با آموزشگاه ايده ال تو همين جاآشنا شدم و به اونجا هم رفتم الان چند ماهي هست كه دارم اونجا كلاسهاي ايلتس روميگذرونم واقعا راضي هستم و بجز كلاس زبان انگليسي تركي فرانسه و الماني هم دارن بچه ها هم راضي هستن بخاطر همين گفتم اين مطلب رو براي شما دوستان بزارم براي اينكه من اونجا رو از اين سايت پيدا كردم و واقعا ازشون ممنونم بعد از قبول شدنم بازم مطلب رو براتون و نمره ام رو ميزارم اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣ وادرس سايتشون http://www.academyideal.com/

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396
taranom69

تاریخ درج: چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط taranom69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اكثر موسسه هاي آيلتس كلاساي شلوغي دارند و برنامه ريزيشون براي نمره هاي مختلف يه جوره ولي در آموزشگاه نوبل كلاسا ٤ نفره هست و براي نمره هاي مختلف هدف كلاسا مجزا با منابع مجزا و استاداي خاص اون نمره برگزار ميشه. قبلاً من و همسرم جاي ديگه كلاس ميرفتيم و همه جا سر كلاس با هم بوديم ولي الان همسرم كلاس نمره ٦ و من كلاس نمره ٧ را در نوبل شركت مي كنيم، كتابامون و نحوه تدريس استادامون فرق مي كنه. اولش فكر ميكرديم الكي ميگن كلاسا ٤ نفره هست و حتماً شلوغ ميكنند كلاسا را ولي واقعاً ٤ نفره كلاسا را بستند.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396
ندا

تاریخ درج: چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --شهرک غرب توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ما در شهرك غرب ساكن بوديم و تا پايان پي آي در موسسه نوبل زبان را پيش برده بودم، از اول آبان ماه به خاطر شغل همسرم اومديم كيش . اولش ناراحت بودم كه كلاسام را بايد قطع مي كردم ولي فهميدم ميتونم مجازي زبان را ادامه بدم. از دي ماه دارم دوره هاي آموزش زبان نوبل را به صورت مجازي ميخونم، به واقع ميتونم بگم دوره هاي مجازيشون به اندازه دوره هاي حضوريشون به درد بخوره و به خوبي ميشه پيشرفت را احساس كرد.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 بهمن ماه 1396
مهدوی

تاریخ درج: دوشنبه 30 بهمن ماه 1396

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد مهيار عبادي عزيز😍😍😍😍 ممنونم كه بعد از ١٥ جلسه تونستيد كاري كنيد كه من خيلي راحت و به خوبي بتونم صحبت كنم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 بهمن ماه 1396
سمیه غازی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 بهمن ماه 1396
سمیه غازی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 بهمن ماه 1396
علی اصغری

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط علی اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

استاد مهيار عبادي واقعا با تجربه و با پشتكار قوي تمام دانشجوهاي خودشون رو آموزش ميدن بنده و همسرم و برادرم و يكي از دوستان نزديكمون با ايشون بصورت جدا و خصوصي كلاس داشتيم و هممون تونستيم موفق بشيم. مرسي استاد عزيز

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 بهمن ماه 1396
مبینا حسینی

مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --شهرک غرب توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره تیم شعب مختلف مجموعه گات به نحو احسن و موثر تعدد شعب آموزشگاه گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 26 بهمن ماه 1396
maryam rezania

تاریخ درج: پنجشنبه 26 بهمن ماه 1396

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط maryam rezania به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Salam man maryam rezania hastam az shagerdaye ostad eino midoonam ta kasi moalemi ro nashnase hargez bahash kelas khosoosi barnemidare ama man kelashaye eishoon ro moarefi mikonam va behetoon etminan midam ke eishoon shomaro be hadafetoon miresoonan

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 26 بهمن ماه 1396
سهیل

تاریخ درج: پنجشنبه 26 بهمن ماه 1396

تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --شهرک غرب توسط سهیل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ستاد عبادي عزيز سلام الان سالهاست كه من ساكن كانادا هستم و مدرك آيلتس رو تحت نظرشما گرفتم واقعا براتون آرزوي موفقيت دارم شما بهتريني

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه نقاشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
دوشنبه 9 بهمن سال 1396
بوسیله کیمیا عسگری
2 130
بهترین آموزشگاه آیلتس شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 147
بهترین آموزشگاه توریسم شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 311
بهترین آموزشگاه هتلداری شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 314
بهترین آموزشگاه گردشگری شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 272
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 285
بهترین لوازم قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 710
بهترین مرکز اجاره خودرو شهرک غرب و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 269
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 382
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 265
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 330
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 295
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 292
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 321
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 356
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 333
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 277
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 349
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 359
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
سه شنبه 4 آبان سال 1395
بوسیله گروه وبسایتهای دابی
1 590
بهترین پزشکان عمومی شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 338
بهترین متخصصین ریه شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 405
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 451
بهترین متخصصین قلب و عروق شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 328
بهترین روانپزشکان شهرک غرب و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 344
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 327
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 346
بهترین پلاستیک فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 379
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
دوشنبه 13 آذر سال 1396
بوسیله ثریا
1 449
بهترین کلانتری و اداره پلیس شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 291
بهترین دفاتر پست شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 385
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 367
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 356
بهترین هتل ها و اقامت گاه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 632
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 328
بهترین نگارخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 418
بهترین کتابخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 372
بهترین تئاتر و تالار نمایش شهرک غرب و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 320
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی شهرک غرب و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 369
بهترین دادسراهای شهرک غرب و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 325
بهترین ادارات و سازمان های شهرک غرب و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 356
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی شهرک غرب و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 371
بهترین مساجد و حسینیه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 372
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ شهرک غرب و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 528
بهترین دکوراسیون داخلی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
شنبه 4 دی سال 1395
بوسیله مراديان
3 1370
بهترین فرش فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 358
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 348
بهترین سمپاشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 409
بهترین شعبات مهر اقتصاد شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 346
بهترین شعبات بانک سینا شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 404
بهترین شعبات بانک سامان شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 388
بهترین شعبات بانک پاسارگاد شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 400
بهترین شعبات بانک پارسیان شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 355
بهترین شعبات بانک شهر شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 381
بهترین شعبات بانک صادرات شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 370
بهترین شعبات بانک ملت شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 366
بهترین شعبات بانک ملی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 346
بهترین پمپ بنزین های شهرک غرب و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 373
بهترین بیمارستان های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 393
بهترین فروشگاه های شهروند شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 337
بهترین صرافی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 334
بهترین موبایل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 340
بهترین پزشکان شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
شنبه 20 شهریور سال 1395
بوسیله خانی
2 889
بهترین آموزشگاه های رانندگی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 334
بهترین گل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 357
بهترین بانک های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 351
بهترین بیمه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 364
بهترین دفاتر اسناد رسمی شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 387
بهترین ابزار فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 335
بهترین کارواش های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 771
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو شهرک غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 788
بهترین لوازم التحریری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 639
بهترین خدمات کامپیوتری شهرک غرب و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 332
بهترین کافی نت و گیم نت های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 343
بهترین تاسیساتی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 345
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 308
بهترین کیف و کفش فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 334
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 372
بهترین خشکشویی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 341
بهترین خرازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 311
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 333
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 254
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 322
بهترین نانوایی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 380
بهترین سوپرهای میوه و سبزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 283
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ شهرک غرب و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 371
بهترین مراکز خدمات نظافتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 381
بهترین مراکز زیبایی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
چهار شنبه 1 شهریور سال 1396
بوسیله مجیدی ندا
1 489
بهترین مراکز ماساژ شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 410
بهترین دارالترجمه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 بهمن سال 1395
بوسیله ناصر ولی زاده
1 974
بهترین مزون های شهرک غرب و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
شنبه 9 بهمن سال 1395
بوسیله ارزو
3 1338
بهترین تعمیرات مبلمان شهرک غرب و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 674
بهترین امداد خودروهای شهرک غرب و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 338
بهترین باشگاه ورزشی رزمی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 452
بهترین عطاری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 436
بهترین پزشکان متخصص اطفال شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 بهمن سال 1396
بوسیله حسینی
6 658
بهترین مراکز سیسمونی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 703
بهترین مراکز مبلمان شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 373
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 921
بهترین چاپخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 392
بهترین تابلوسازی شهرک غرب و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 378
بهترین مراکز روانشناسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 432
بهترین تعمیرگاه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 464
بهترین لوازم یدکی خودرو شهرک غرب و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 350
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق شهرک غرب و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 424
بهترین آژانس های مسافرتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 488
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 دی سال 1396
بوسیله راهداری
4 431
بهترین متخصصین پوست ومو شهرک غرب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 462
بهترین پزشکان متخصص چشم شهرک غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 391
بهترین کلینیک های لاغری شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
بوسیله Arsalan
11 1630
بهترین داروخانه های شهرک غرب و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 355
بهترین پیک بادپای شهرک غرب و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 329
بهترین باربری های شهرک غرب و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 421
بهترین قالیشویی های شهرک غرب و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 10 آبان سال 1396
بوسیله بهناز نجفی
2 1115
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
بوسیله KAMRAN2002
9 13298
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 اسفند سال 1396
بوسیله طاره
140 202054
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3294
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 5 اردیبهشت سال 1395
بوسیله علی
160 75998
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
10 10111
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 24 خرداد سال 1396
بوسیله سمانه
14 17050
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 36109
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2129
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3102
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 10782
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 5419
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 23503
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
5 13606
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 شهریور سال 1394
بوسیله matrix54
3 16328
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3957
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 9483
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 9506
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 19361
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
82 111081
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله aref3678
6 15653
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5768
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
دوشنبه 10 آبان سال 1395
بوسیله زهرا سمائی
45 65327
goodfriend
پنجشنبه 3 اسفند سال 1396
بوسیله Vasimeh45
129 80294
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 14 بهمن سال 1396
بوسیله ماهور
16 23308
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 دی سال 1396
بوسیله کوکبیان
42 24253
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 10 شهریور سال 1396
بوسیله Mehrnaz64
64 133872
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 30 مهر سال 1396
بوسیله sayeee
26 70770
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 3 اسفند سال 1393
بوسیله sare64
9 25931
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله شاهين احمدى
10 32192

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟