سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mahda به نظر رویا ملکی : سلام من 2 سالي هست که پسرم مهد زرین میره . وپسر سختی دارم.اما اونقدر مهد زرین برایش جذبه داشته که من با خیال راحت به سر کار می رم.از مدیریت( خانم زرين) و خانم غفاری خیلی ممنونم که محبتهای مادرانه خود را از بچه ها دریغ نمی کنند.تمام بچه ها آنها رادوست دارند.اگر مدتی یکی از این خانمها نباشند پسر من ابراز ناراحتی می کنه و به محض برگشت با تمام وجود خوشحال می شه.گرفتن تنديس "دوستدار مادر " شايسته اين مهد است.یکی از بهترین مزیتهای این مهد نظارت کامل خانم زرین بر روی کادر مهد کودک می باشد.فکرم کنم هر ادم موفقی جا دارد که از موفقیتهایش تعریف کند و این نباید کسی را اذیت کند . فكرميكنمغذاي گرم و با كيفيت مهد كودك و مربي مهربان و با مسوليت، معيار خوبي براي انتخاب يك مهد كودك باشه. ظاهر مهد نميتونه معیار خوبی برای تشخیص خوب یا بد بودن یک مهد کودک براي يك مادر  باشد.  مامانای عزیز اگه من امکان دوباره بچه دار شدن را داشتم .فرزندم را با خیال راحت به مهد زرین می سپردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ katrin به نظر feryal : ببخشید اونوقت با این اوصاف و این شرایط بد که شما عنوان کردید بچه به چی اینقدر عادت میکنه و وابسته میشه؟؟؟!!!!!متاسفم که به خاطر مسایل شخصی کل پرسنلی که اینقدر صادقانه در خدمت کودک شما بودند رو زیر سوال بردید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر feryal : خانم ف.خ. عزیز این درست نیست که به دلیل مشکلات شخصی مدیریت مهد را زیر سوال ببرین  این مشکلی بود که خودتان برای دخترتون بوجود آوردین اگه راضی نبودین اصرار برای آوردن دوباره چه مفهومی داره الله اعلم 1- صبحانه نمیده درست اونم به این علت هست که همه سر 1ساعت نمیان2 -برنامه غذایی مشخص و با کیفیت داره هرچند بر پایه مرغ باشه  3-هفته ای 1بار سوپ با کوکوهای مختلف دارن (سبزی،سیب زمینی و ...) در کل خدایی هم هست خود دانین و وجدانتون البته اگه ...؟؟؟؟؟؟!!!!!!          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rosemary به نظر رویا ملکی : سلام دخترم 2/5 سال هست که مهد زرین میره و خداوکیلی خیلی راضی هستم،هم از لحاظ آموزش هم پرورش.غذا هم با کیفیته و روزانه تهیه میشه و مهمترین چیز اینه که دخترم مهدشو خیلی دوست داره و آرامش داره.اگه بخواهین میتونین 1ماه امتحان کنین مطمئن باشین پشیمون نمیشیندر ضمن دوربین مداربسته داره و میتونین کلاسهارو ببین جای هیج نگرانی نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lidanori : من دخترم یک ساله مهد سفیر توی حسن سیف میره.من خیلی راضیم.بارها سرزده رفتم و برخورد خوب مربی و پرسنل رو دیدم.از لحاظ غذایی هم خیلی عالی و با کیفیت هستش.کف مهد پارکت هستش و همیشه تمیزه.دستشویی ها هم همیشه تمیز بوده.مهمترین خصوصیت این مهد اینه که بچه من از وقتی رفته، خیلی شاده و با علاقه مهد میره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedishah : سلام ، راستش نميدونم جرا تو ايران ما هممون يه جورايي عادت كرديم اين طور برداشت كنيم كه هر جا شلوغه بهترينه . هر جا رامون ندن حتماً خوبه ، شايد بهتره اصرار كنيم ؛) من ميخوام بدونيد شروع كاره شخصي من با مديران تيام ، كليد مهر ، قصه من بوده كه هممون در دوران طلايي مهد ياسمن ١٤ -١٥ سال قبل و ستاركان شروع كرديم و حالا بعد از كذشت اين همه سال هر كدوممون اكه pool بيشتري داشتيم جاي قشنكتري زديم ولي دريغ ازين كه اندازه هم كار بلديم ، حالا يكي جاش بزركتره و شلوغ تر و يكي مثل من بعد از بركشتن از خارج ايران يه جاي متوسط دارم . خوشحال ميشم ببينمتون . كي ميدونه شايد وقتي جام شلوغ شد شايد منم يكم بدجنس شم؛)))) شوخي كردم جداً اميد دارم دو خدمت باشم در مهد خورشيد تو سعادت اباد ، خ٣١ ، بلاك ٢١ به شماره ٨٨٦٨٥١٤٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر feryal : سلام دوستان عزیز مهد زرین نرین به دلایل زیر بچه هاتون رو بدبخت نکنین چونکه بچه خیلی زود عادت می کنن و دل کندن براشون خیلی سخته دختر من بیچاره شد تا به جای دیگه عادتش دادم مدیر نالایق و بیتدبیر ومغرور و بی .... داره بدترین مهد کودک شهرک غرب زرین است و بدترین ایرادهاش هم 1- صبحانه نمیده 2- برنامه غذایی ماهانه و هفتگی ندارد هر چی پیش اومد 3- هفته ای دو بار کوکوسبزی با سوپ میده و بقیه غذاها با مرغ در ماه فقط یکبار گوشت اگه بشه 4-توالت فرنگی نداره 5- به بچه های 4به بالا کمکی بابت توالت رفتن نمیکنن 6- به خاطر اخلاق تند مدیریت،  مربی و پرسنل زود زود عوض میشن 7- کف پوشها برای حدود 30 ساله پیشه 8- برای جشن خرداد 100 هزار تومان زوری گرفتن و حداقل عیدی از نصف شهریه بیشتر باشه و اجباریه و 280هزار تومان پول اردو که در کل سال 3 بار بیشتر نرفتن اردو کلا خیلی پولکی هستن و هر کسی بیشتر پول بده قابل احترامه و اگر ریز هزینه و چرا باید بدونیم براشون بیارین دیگه از چشم میوفتین    تعداد پاسخها(2)( rosemary - katrin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alved : دوستان عزیز خواهش می کنم هرگز هرگز بچه عزیزتون رو به مهد کودک "خاطره ها" نبرید! متاسفانه در فاصله کمتر از یک هفته، یک جای چنگ بلند از گوش تا دهن بچه کشیده شد و چند روز بعد، بچه رو با زیرچشم کبود و باد کرده تحویل مون دادن. الان هم که دارم اینو می نویسم بسیار عصبانی ام و تا در این مهد کودک رو تخته نکنم کوتاه نمیام. خواهش می کنم اگه بچه تون رو دوست دارید دور اینجا رو خط بکشید!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hedayati به نظر ل : لطفا چند تا مهد خوب در منطقه 5 معرفی کنید؟وشماره تلفن آنها رو بنویسید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hedayati به نظر ل : لطفا شهریه و شماره تلفن مهد تیام را بفرستید؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrana به نظر لیلا سیاسی : سلام من با نظر خانم لیلا در مورد مهد شادلین موافقم.متاسفانه درون مهد با ظاهر بیرونی و مدیریتش هیچ شباهتی ندارن         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrana به نظر lale : سلام به مامان های همیشه نگران.انتخاب مهد یه چیز کاملا سلیقه ای است اما در پاسخ به لاله جان باید بگم که شادلین 3 طبقه هست اما بسیار کوچکه و پله های زیاد و بلند.و اصلا مهد شادی به نظر نمی امد .من مهدهای زیادی رفتم ودیدم اما شادلین جز اونایی بود که انتظار بیشتری داشتم بخصوص با توجه به شهریه ای که می گیره از بقیه مهدهای مثل خودش خیلی پایین تره.(البته این نظر منه)          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrana به نظر نسترن شادابی : نسترن جان من از امید فردا زیاد شنیدم اما جاش کوچیک بود شما الان از اونجا راضی هستی؟آخه من می خواستم دخترم را بگذارم اونجا اما همسرم میگه کوچیک و شلوغه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrana به نظر نسترن شادابی : من می خواستم دخترم را بگذارم امید فردا اما به نظرم کوچک و شلوغ بود کسی از امید فردا تجربه ای داره لطفا؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mehrana به نظر lale : واسه مادرهایی که نگران کوچولو هاشون هستن بگم که تجربه من از مهد شادلین این بوده: داخل مهد واموزش ها اصلا شبیه مدیریت و آنچه که اول کار می بینید نیست.من تمام مهد های شهرک و سعادت اباد را گشتم.مهستان فضا وکادرش عالی بود اما بچه ها شاد نبودن.آیشین عالی بود اما شهریه 9 ماه را می گرفت که از نظر من منطقی نبود.پبشنهاد می کنم برین و مهد سفیر را ببینید.مهد خوبیه.خیابان حسن سیف.اما شادلین اصلا مهد جالبی نبود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lale :  مادر های عزیز مهد سرزمین طلایی فقط با تبلیغات نادرست میخواهد مهد شادلین را خراب کند  وبچه ها ی این مهد را از ان خود کند مهد شادلین مهد تازه تاسیس نیست و کارمندانش همه لیسانش روانشناسی دارند لطفا از هر 2 مهد (مهد سرزمین طلایی و مهد شادلین) دیدن فرمایید بعد قضاوت کنید  مهد شادلین تمام کلاسها ایمنی لازم را داشته  و....    تعداد پاسخها(1)( mehrana)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lale :  با سلام به مادر های عزیز چرا باید مهد سرزمین طلایی انقدر ضعیف باشد که از مهد شادتین  که مهدبسیییییییییییار خوبی است را با اناپعناوین مختلف خراب کند  !  این مهد(مهد شادلین) همه مدرک مرتبط را دارند  دارای 3 طبقه میباشد و..... ولی مهد سرزمین طلایی  مربیان  همه دیپلمه  وتازه کار میباشند ودارای یک طبقه کثیف میباشد.    تعداد پاسخها(1)( mehrana)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ san به نظر رویا ملکی : خیلی از مادرها از طریق این نظرات دنبال مهد خوب می گردند بیاییم با هم صادق باشیم و خدا را ناظر اعمال خود بدانیم واقعا مهد کودک  دلوان به درد نمی خوره حالا  هم که بسته شده پس بیاید بی خودی ازش تعریف نکنید...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ san به نظر مریم :   آقای پدرام خان شما هم احتمالا از بستگان خانم عربی هستید  به سبک خودشان می پرسم:  شما چه دلیلی برای حمایت از یک مدیر ضعیف و دروغگو دارید که با وقت  والدین بازی می کنه ؟؟؟  ایشون یک هفته است به بهانه سمپاشی تعطیل کردند و از قرار معلوم می خواهند مهد را واگذار کنند مثل بلایی که سال 90 سر ما اوردند و ما تحمل کردیم ... شما چه جوابی داری؟؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shailin به نظر ناظری : ولی از نظر من مهد مهستان بی نهایت ضعف دارد واصلآ با تیام قابل مقایسه نیست اصلآ در حد تیام نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahshid66 : سلام من مامان آریا هستم  راستش پسر من  4 سالشه و 1 سال و 2 ماه هست که به مهد دلوان میره و من واقعا راضیم . من تو انتخاب مهد خیلی حساسیت داشتم ولی از این انتخابم خوشحالم آریا هر روز با عشق و علاقه به مهد میره و واقعا مربی هاش شکوفه جون و میس تارا رو خیلی خیلی دوست داره همینطور عمو مهرداد عمو امین و عمو شهاب.... پیشرفت زبان آیا عالیه و خیلی علاقه منده ...حالا نمیدونم دوستای گلم چه چیزایی از این مهد دیدن که اینارو نوشتن من خیلی ناراحت شدم درسته جابه جایی مهد خیلی سخت بود برای ما و بچه ها هم سخت بود ولی الان دیگه رونق گرفته مثل سابق...باید به مامانا دوستای خوبم بگم هیچ وقت همه چیز اون طور که آدم می خواد نیست ولی خوب باید سبک سنگین کرد من چون پسرم اونجارو خیلی دوست داره من هم دوستش دارم در مورد شهریه هم خانم عربی با کسایی که باهاش صحبت کنند به قولی راه میان...برای شما  و کوچولوهاتون بهترین هارو آرزومندم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ harire به نظر مریم : متاسفانه مدير اين مهد(خانم عربي) فوق العاده ضعيف عمل مي كند. مربي ها خوب هستند ولي مدير 2 بار در سال شهريه را افزايش ميدهد. و فكر هم ميكند خيلي زرنگ است. عيدها هم يك پاكت ميدهد كه عيدي پرسنل را در اين بگذاريد و به مربي ها هيچي نميده...متاسفم و من احتمالا بچه ام را از اينجا ميبرم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pedram به نظر مریم : من به عنوان کسی که برام جالب بوده وارده این سایت شدم.از خاله زنک بازیه شما خانمای بیکار واقعا خندم میگیره.همینکارارو میکنید که به هیچ جا نمیرسید دیگه.این مهد خوبه اون مهد بده.خیلی ادعا دارید خودتون بچه هاتونو بزرگ کنید.بخش مهد کودکا افتاده دست خانما به جای اینکه هوای همو داشته باشید تا پیشرفت کنید زیرابه همو میزنید.واقعا خجالت داره.هرجا خانما قاطی میشن دردسر میشه بعدش.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tina به نظر نسترن شادابی : age mahde khobi bod hazine mikardo jasho bozorg mikard taze az koja midoni on to che khabare pore sossssk...........vaaaaaaaaaaaay        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ کوثر به نظر مریم : دوستان سلام. من یه دختر 2 ساله دارم توی شهرک تحقیق کردم همه میگن دلوان خوبه ولی هنوز تصمیم نهایی نگرفتم. به نطر شما هم خوبه؟ اگر نه چه مهدهای دیگه ای خوبن؟ خواهشا راهنماییم کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیکو به نظر مریم : از مهد دلوان واقعا راضی هستم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر مهشید : دلوان خیلی مهد خوبیه. ای کاش زودتر اشنا میشدم با کادر مدیریتش. حتما سال دیگه اون بچم رو هم میارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ زهرا به نظر مهشید : دلوان مهد افتضاحیه.هنوز بعد از 3سال قادر نیست حقوق پرسنلش بده چه برسه به برنامه آموزشی!!!!!!!مدیریتش کاردان نیست و خدمه و دربونش هم بسیار چاپلوس هستند و دروغگو!!!!1        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مادر به نظر سهیلا : مهد ساحل بهشت را هم دیدم .به نظرم مدیر خیلی مسلط و خوبی داره ولی خیلی کوچیکه بوی بدی توی مهد می اومد.ولی برخورد اولیه شان خوب بود. نمی دونم بقیه چیزهاش چه طوریه؟  مهد ثمره زندگی شیرخوارش تو میدان کاج داره افتتاح میشه  یک جای عالی و خصوصی و تمیز با همون مدیریت .ولی شهریه بالایی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مادر به نظر ل : میشه  آدرس و شهریه را بنویسید؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ E\\PO\\\\ به نظر مریم : متاسقانه شهریه شونم گرون کردن از ساحل بهشت گرونتره ولی من از مربی شیر خوارشون خیلی راضی بودم. به نظر من مهد های خیلی بهتری توی شهرک غرب هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر مریم : احتمالا خانوم عسل فامیل مدیر مهد دلوانه چون با آشنایی که من دارم منطق این سبک سوال پرسیدن فقط از خانم عربی بر میاد و لا غیر!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ دنیا.م به نظر لیلا سیاسی : من پسر 4 ساله ام رومهد شادلین میبرم ,خیلی راضی هستم هم انگلیسی و هم فرانسه خیلی خوب یاد گرفته  مخصوصا شعرهای فرانسه رو خیلی خوشگل می خونه از نظر بهداشت و رسیدگی هم خیلی خوبه من راضی ام.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ل : تیام بهترین مهد شهرک .و اینو به جرات میگم.2زبانه واقعی.بچه ها با هم انگلیسی صحبت می کنن مدیریت 20 سال تجر به داره     تعداد پاسخها(3)( مادر - hedayati - hedayati)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mamy radin : salam.man radin ro mibaram moasese omidfarda ghablan mad bod. hala moasese shode vaghean khooband va adam ehsas mjkone ke delsoz va masoland. hyat modire dare va rayisesham khanom dr.rezabakhsh. hastnd. ke pesae amo ham ke to amrika. hast. 2ta bachehash miran madrese ye. ke hamin khanum dr. rezabakhsh rayis madresashoone. aval oon be man mooarefi kard vali hala man be hame migham aghe mikhagid khiyaletun rahat bashe. hata 2sal to safe entezar bashim. bacchehamoonro bebarin omidfarda.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ تینا به نظر مریم : عسل جان شما از کجا میدانید من بعد از دو سال فهمیدم ؟ شما از کجا میدانید من بچه ام را به آن مهد سپردم با تمام بی مسئولیتی که دارد؟ چون فرزندم برایم مهم است مثل همه مادرهای دیگر پس خوب تحقیق میکنم با تمام معیارهای خودم  ممکن است مادری ظاهر سازی یک مهدکودک برایش مهمتر باشد تازه توی هر مهدی برات یک چیزی مهمه که برای من مهم بود بچه ام مربی خوبی داشته باشه در پیش دبستانی مربی خوبی داشت که رفته حالا هم که فکر نمیکنم دیگر این مقطع را داشته باشند......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عسل به نظر مریم : یه سوالی از تینا جان دارم  شما چرا 2 سال طول کشید تا به این نتیجه برسید ؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ تینا به نظر مریم : بچه ها مهد دلوان یک ظاهر سازی کرده که مشتری جلب کنه حالا توش چه خبره خدا میدونه.................. مربی ها همه معمولی رو به ضعیف هستند > مثلا دو زبانه است که فرانسه که هیچ .... انگلیسی هم که وقت تلف کردن ... اگر مسئول زبانش خوب بود که تو مهد قند عسل میماند.... تنها خوبی مدیرش هم گرفتن پول زیاد الکی است بدون بازدهی و سرویس دهی و همیشه طلبکار بازصد رحمت به بقیه کادرش و مستخدماش..........          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسترن شادابی : سلام   من و خواهرم بعد از بررسی شاید40 تا مهد دخترامون را میبریم امید فردا . ائلش که رفتیم گفتند جا نداریم و دم درش هم نوشته بود پذیرش نداریم که راستش ازاین جمله جا نداریم خوشم نیومد حدود8ماه تو لیست انتظارشون بودم  ولی  الان خیلی راضیم و از یرسنل دلسوز و مدیریت مدرن و منظم خانم دکتر رضابخش خیلی ممنونم که جو دوستانه و مهربونی ایجاد گرده . بچه من روزجمعه هم دوست داره بره مهد .آدرسش شهرک غرب . بر یادگاره .88363534    فکر کنم سایتشونwww.omidfarda.net     یا      www.omidfarda.ir    باشه.    تعداد پاسخها(3)( tina - mehrana - mehrana)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا : سلام من  اصلا از مهدهای سعادت آباد راضی نیستم  . من پسرم را میبرم گیشا .کانون  کودک و نوجوان ققنوس خیلی خوبه . من اینهمه مسیر را میرم تا گیشا چون خیلی راضی هستم . کانون هم  از بچه ها نگهداری و هم آموزش بچه ها با روش علمیه . جهت اطلاع شما آدرسشو میگذارم برای همه دوستان خوبم گیشا - خیابان پیروزی غربی - پلاک 62 -   تلفن : 88240978 و 88240979    تعداد پاسخها(1)( مادر)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پگاه عرشی : من دخترم مهد نمومیره خیلی راضیم خانم گلجایی خیلی عالیه ولی پسردوستم مهد کودک دلوان میره اون میگفت مدیرش ظاهر آرومی داره ولی خیلی شل و ول و پولکی است اصلا تمیز نیست مربی های خوبی داره مخصوصا پیش دبستانی که دوستم میگه خدا کنه تا سال دیگه همین مربی بمونه یک بار باهاش رفتم آنجا آنقدر پله داره که آدم گیج میشه خیلی هم قدیمیه به نظر من مدیریتش خیلی بی ادبه و مغرور ولی دوستم میگفت مدیر داخلیش خوبه به نظرم خیلی بد بود........ تازه از اون پایین 100 بار زنگ زدیم تا بعد از نیم ساعت در را باز کردن دوستم می گفت همیشه در بدون نگهبان باز است خلاصه در و پیکر نداشت.........        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ l,f به نظر لیلا سیاسی : لیلا عزیز من که نمی دونم شما چه خصومتی دارید من که از مهد شادلین بسیار راضی هستم دخترم چند هفته هست که میره با اینکه فقط یک سال ونیمش بیشتر نیست یک روز که مهد نمی برمش لباسشو میاره و می گه نی نی یعنی منو ببر مهد و وقتی مربیشو میبینه میپره بغلش از نظر تمیزی هم فوق العادست می تونید برید و از نزدیک ببینید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnosh : mahd tiam dar shahrak garb che joreh,kasi etelah dareh?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : من پسر 2 ساله ام را به مهد  کودک دلوان بردم  متاسفانه باید بگویم که افتضاح بود پسر من 2ساعت و 20 دقیقه گریه میکرده ولی هیچ کس توجه نکرده . این موضوع را یکی از مادر ها که اونجا بوده به من گفت و نظافت صفر    تعداد پاسخها(10)( تینا - عسل - تینا - مریم - E\\PO\\\\ - نیکو - کوثر - pedram - harire - san)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : سلام . کسی مهد کلبه امید به مدیریت خانم کلارستانی تو خیابون کوهستان - صحرا رو میشناسه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم ـ پ به نظر لیلا سیاسی : سلام دخترم از 2 سالگی به مهد کودک سرزمین طلایی میره الان هم پیش دبستانی است اونجا میره خیلی راضی هستم چند نفر راهم معرفی کردم راضی بودن بین سرو و میدان بوستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ م.ج به نظر ناظری : دختر من از 12 ماهگی مهد امید فردای شهرک غرب  رفته .من بسیار راضی بودم کادر آموزشی خوبی دارد  مهد های دیگر منطقه را هم رفتم و بررسی کردم با وجود جابجایی ما از این منطقه من باز پانیا را به انجا می فرستم خودش خیلی دوست دارد مهد شاد و خوبی است نظر اقای ملایی در مورد مدیریت را هم قبول ندارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناظری : سلام. من و همسرم از مهد دخترم خیلی راضی هستیم. مدیر مهد خیلی با درک و فهم و خونگرم. پرسنل ها خیلی عالی دارن.پیشرفت دخترم عالی- بهداشت و تغذیه و ... خوب . مهد مهستان در فلامک شمالی.    تعداد پاسخها(2)( م.ج - shailin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مینا به نظر لیلا سیاسی : سلام من خیلی رو این مورد حساسم چون پسر منم وابستگی شدیدی به من داره.دو تا مهد خوب از همه نظرپیدا کردم که میخوام برم تحقیق کنم.نتیجشو بهتون میگم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر مرادی به نظر رویا ملکی : سلام من برای ثبت نام دخترکوچولوم خیلی تحقیق کردم و رو این قضیه خیلی حساس بودم و بالاخره مهد سعادت آباد ثبت نامش کردم.الانم خیلی راضیم چون سارا قبل از این هیچ مهدی نرفته بود و خیلی بهم وابسته بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین مهد کودک های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
123
دوشنبه 16 تير ماه 1393
lidanori

تاریخ درج: دوشنبه 16 تير ماه 1393

من دخترم یک ساله مهد سفیر توی حسن سیف میره.من خیلی راضیم.بارها سرزده رفتم و برخورد خوب مربی و پرسنل رو دیدم.از لحاظ غذایی هم خیلی عالی و با کیفیت هستش.کف مهد پارکت هستش و همیشه تمیزه.دستشویی ها هم همیشه تمیز بوده.مهمترین خصوصیت این مهد اینه که بچه من از وقتی رفته، خیلی شاده و با علاقه مهد میره.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 7 تير ماه 1393
Hedishah

تاریخ درج: شنبه 7 تير ماه 1393

سلام ، راستش نميدونم جرا تو ايران ما هممون يه جورايي عادت كرديم اين طور برداشت كنيم كه هر جا شلوغه بهترينه . هر جا رامون ندن حتماً خوبه ، شايد بهتره اصرار كنيم ؛) من ميخوام بدونيد شروع كاره شخصي من با مديران تيام ، كليد مهر ، قصه من بوده كه هممون در دوران طلايي مهد ياسمن ١٤ -١٥ سال قبل و ستاركان شروع كرديم و حالا بعد از كذشت اين همه سال هر كدوممون اكه pool بيشتري داشتيم جاي قشنكتري زديم ولي دريغ ازين كه اندازه هم كار بلديم ، حالا يكي جاش بزركتره و شلوغ تر و يكي مثل من بعد از بركشتن از خارج ايران يه جاي متوسط دارم . خوشحال ميشم ببينمتون . كي ميدونه شايد وقتي جام شلوغ شد شايد منم يكم بدجنس شم؛)))) شوخي كردم جداً اميد دارم دو خدمت باشم در مهد خورشيد تو سعادت اباد ، خ٣١ ، بلاك ٢١ به شماره ٨٨٦٨٥١٤٤

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 7 تير ماه 1393
feryal

تاریخ درج: شنبه 7 تير ماه 1393

سلام دوستان عزیز مهد زرین نرین به دلایل زیر بچه هاتون رو بدبخت نکنین چونکه بچه خیلی زود عادت می کنن و دل کندن براشون خیلی سخته دختر من بیچاره شد تا به جای دیگه عادتش دادم مدیر نالایق و بیتدبیر ومغرور و بی .... داره

بدترین مهد کودک شهرک غرب زرین است و بدترین ایرادهاش هم 1- صبحانه نمیده 2- برنامه غذایی ماهانه و هفتگی ندارد هر چی پیش اومد 3- هفته ای دو بار کوکوسبزی با سوپ میده و بقیه غذاها با مرغ در ماه فقط یکبار گوشت اگه بشه 4-توالت فرنگی نداره 5- به بچه های 4به بالا کمکی بابت توالت رفتن نمیکنن 6- به خاطر اخلاق تند مدیریت،  مربی و پرسنل زود زود عوض میشن 7- کف پوشها برای حدود 30 ساله پیشه 8- برای جشن خرداد 100 هزار تومان زوری گرفتن و حداقل عیدی از نصف شهریه بیشتر باشه و اجباریه و 280هزار تومان پول اردو که در کل سال 3 بار بیشتر نرفتن اردو کلا خیلی پولکی هستن و هر کسی بیشتر پول بده قابل احترامه و اگر ریز هزینه و چرا باید بدونیم براشون بیارین دیگه از چشم میوفتین

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
سه شنبه 8 بهمن ماه 1392
alved

تاریخ درج: سه شنبه 8 بهمن ماه 1392

دوستان عزیز

خواهش می کنم هرگز هرگز بچه عزیزتون رو به مهد کودک "خاطره ها" نبرید! متاسفانه در فاصله کمتر از یک هفته، یک جای چنگ بلند از گوش تا دهن بچه کشیده شد و چند روز بعد، بچه رو با زیرچشم کبود و باد کرده تحویل مون دادن. الان هم که دارم اینو می نویسم بسیار عصبانی ام و تا در این مهد کودک رو تخته نکنم کوتاه نمیام.

خواهش می کنم اگه بچه تون رو دوست دارید دور اینجا رو خط بکشید!

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 10 تير ماه 1392
lale

تاریخ درج: دوشنبه 10 تير ماه 1392

مادر های عزیز مهد سرزمین طلایی فقط با تبلیغات نادرست میخواهد مهد شادلین را خراب کند  وبچه ها ی این مهد را از ان خود کند مهد شادلین مهد تازه تاسیس نیست و کارمندانش همه لیسانش روانشناسی دارند لطفا از هر 2 مهد (مهد سرزمین طلایی و مهد شادلین) دیدن فرمایید بعد قضاوت کنید  مهد شادلین تمام کلاسها ایمنی لازم را داشته  و....

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 10 تير ماه 1392
lale

تاریخ درج: دوشنبه 10 تير ماه 1392

با سلام به مادر های عزیز چرا باید مهد سرزمین طلایی انقدر ضعیف باشد که از مهد شادتین  که مهدبسیییییییییییار خوبی است را با اناپعناوین مختلف خراب کند  !  این مهد(مهد شادلین) همه مدرک مرتبط را دارند  دارای 3 طبقه میباشد و..... ولی مهد سرزمین طلایی  مربیان  همه دیپلمه  وتازه کار میباشند ودارای یک طبقه کثیف میباشد.

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 19 اسفند ماه 1391
mahshid66

تاریخ درج: شنبه 19 اسفند ماه 1391

سلام من مامان آریا هستم 

راستش پسر من  4 سالشه و 1 سال و 2 ماه هست که به مهد دلوان میره و من واقعا راضیم . من تو انتخاب مهد خیلی حساسیت داشتم ولی از این انتخابم خوشحالم آریا هر روز با عشق و علاقه به مهد میره و واقعا مربی هاش شکوفه جون و میس تارا رو خیلی خیلی دوست داره همینطور عمو مهرداد عمو امین و عمو شهاب.... پیشرفت زبان آیا عالیه و خیلی علاقه منده ...حالا نمیدونم دوستای گلم چه چیزایی از این مهد دیدن که اینارو نوشتن من خیلی ناراحت شدم درسته جابه جایی مهد خیلی سخت بود برای ما و بچه ها هم سخت بود ولی الان دیگه رونق گرفته مثل سابق...باید به مامانا دوستای خوبم بگم هیچ وقت همه چیز اون طور که آدم می خواد نیست ولی خوب باید سبک سنگین کرد من چون پسرم اونجارو خیلی دوست داره من هم دوستش دارم در مورد شهریه هم خانم عربی با کسایی که باهاش صحبت کنند به قولی راه میان...برای شما  و کوچولوهاتون بهترین هارو آرزومندم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 20 شهريور ماه 1391
ل

تاریخ درج: دوشنبه 20 شهريور ماه 1391

تیام بهترین مهد شهرک .و اینو به جرات میگم.2زبانه واقعی.بچه ها با هم انگلیسی صحبت می کنن مدیریت 20 سال تجر به داره 

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
دوشنبه 13 شهريور ماه 1391
mamy radin

تاریخ درج: دوشنبه 13 شهريور ماه 1391

salam.man radin ro mibaram moasese omidfarda ghablan mad bod. hala moasese shode vaghean khooband va adam ehsas mjkone ke delsoz va masoland. hyat modire dare va rayisesham khanom dr.rezabakhsh. hastnd. ke pesae amo ham ke to amrika. hast. 2ta bachehash miran madrese ye. ke hamin khanum dr. rezabakhsh rayis madresashoone. aval oon be man mooarefi kard vali hala man be hame migham aghe mikhagid khiyaletun rahat bashe. hata 2sal to safe entezar bashim. bacchehamoonro bebarin omidfarda.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 تير ماه 1391
نسترن شادابی

تاریخ درج: چهارشنبه 21 تير ماه 1391

سلام   من و خواهرم بعد از بررسی شاید40 تا مهد دخترامون را میبریم امید فردا . ائلش که رفتیم گفتند جا نداریم و دم درش هم نوشته بود پذیرش نداریم که راستش ازاین جمله جا نداریم خوشم نیومد حدود8ماه تو لیست انتظارشون بودم  ولی  الان خیلی راضیم و از یرسنل دلسوز و مدیریت مدرن و منظم خانم دکتر رضابخش خیلی ممنونم که جو دوستانه و مهربونی ایجاد گرده . بچه من روزجمعه هم دوست داره بره مهد .آدرسش شهرک غرب . بر یادگاره .88363534    فکر کنم سایتشونwww.omidfarda.net     یا      www.omidfarda.ir    باشه.

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4300
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله sooroor34
70 64983
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1588
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 مهر سال 1393
بوسیله پوریا
13 12507
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 3262
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4488
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 14646
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1011
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1193
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3599
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2620
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 9793
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 5566
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 7263
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1918
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4315
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 4249
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 6769
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 44060
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله paris.r
4 6731
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2703
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 26 مهر سال 1393
بوسیله ahmadkh
22 6550
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 مهر سال 1393
بوسیله expert
18 12877
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 7375
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 23 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
8 4692
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله mahda
60 53266
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
21 18759
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 8810
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله لیلا
9 12271
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 973
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 8007
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4664
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 433
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 947
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
جمعه 25 مهر سال 1393
بوسیله rahmat12
2 49
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
0 12

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4374, نوشته ها: 13813, کاربران: 4976
به جدید ترین عضو انجمن, nader77 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران