لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ag23gf : سلام بدترین باشگاه اسپین هم مربیان ژیمناستیک غیر حرفه ای و نا بلد چون بچه من توی کلاس آسیب دید از روش اشتباه ورزش چون دکتر گفت و هم خیلی نسبت به باشگاههای خوب گرون میگیره اصلا چیزی که میگن در عمل اتفاق نمیفته اگه سلامتی بچتون مهمه نبرین این باشگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shana1985 : باشگاه  ورزشی هرمزان واقع در شهرک غرب،خ هرمزان،مجتمع مسکونی هرمزان،درب ورودی برجهای1،2،3 محوطه برجهای 1،2.(ویژه بانوان) برگزار کننده کلاسهای حرکات موزون سنتی در فرهنگهای ایرانی:کردی،آذربایجانی،قفقازی،حرکات سما،خراسانی و...سایر فرهنگهای کلاسیک و مدرن دنیا:هیپ هاپ،زومبا، باله... کلاسهای حرکات موزون سنتی جهت بالا بردن فرهنگ جشنها و آیین های محلی ایران عزیزمان میباشد.امید است با شرکت در این کلاسها علاوه بر بالا بردن نشاط روحی و جسمی به مرسوم گشتن هر چه بیشتر این آیین های کمرنگ شده کمک کنید. همیشه شاد باشید...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shana1985 : باشگاه  ورزشی هرمزان واقع در شهرک غرب،خ هرمزان،مجتمع مسکونی هرمزان،درب ورودی برجهای1،2،3 محوطه برجهای 1،2. برگزار کننده کلاسهای حرکات موزون سنتی در فرهنگهای ایرانی:کردی،آذربایجانی،قفقازی،حرکات سما،خراسانی و...سایر فرهنگهای کلاسیک و مدرن دنیا:هیپ هاپ،زومبا، باله... کلاسهای حرکات موزون سنتی جهت بالا بردن فرهنگ جشنها و آیین های محلی ایران عزیزمان میباشد.امید است با شرکت در این کلاسها علاوه بر بالا بردن نشاط روحی و جسمی به مرسوم گشتن هر چه بیشتر این آیین های کمرنگ شده کمک کنید. همیشه شاد باشید...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alborz46 به نظر نگين :   امیدوارم همواره خود و خانواده ی بزرگوارتان سلامت و موفق باشید.    وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی:  http://karateforsport.blogfa.com   وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com                مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر parham : salam,,kasani k tamayol darand,dar class haye 12 jalaseiie eyrobic baraye banovan,dar academy tandorosti naseri k dar site takhfifan takhfif khorde va az 45 toman b 15 toman recde sherkat konand,,,, b site: www.takhfifan.com  rafte va anra kharidari konand,vaght ziadi nadariiiiiidddd...ajale konid lotfan.... ba tashakor az shomaaa..        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnazz به نظر نگين : slm,,manam ozve in bashgah hastam,,vaghan raziam,morabiash aliiiiaaaaaaaan.man classe raghs miram inja.mohitesh,javesh,morabiaash aaaaliiian.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان به نظر نگين : ادرسش؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگين : سلام من در اكادمي تندرستي ناصري ثبت نام كردم. خيلي راضيم. پسرم هم در سانس بعد از ظهر كلاس نوشته ام. داراي مديريت عالي، محيط خيلي خوب و تميز و تهويه عالي و همچنين مربيان درجه ١و قهرمان است. شما فقط كافيه كه يه بار به اين باشگاه ورزشي بيايد .من و ساكنين ارغوان شرقي خيلي راضي هستيم. همه نوع كلاسي هم داره به جز بدنسازي. ايروبيك،كاراته،تكواندو،پيلاتس,رقص،پاركور 88385285    تعداد پاسخها(3)( مرجان - mahnazz - alborz46)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پانيذ به نظر محمد : albate oon bashgahe iran saadatam vase khanooma ye saatayio ya ye roozayio gozashte,chon khodam raftam oonja bebinam chejoorie midoonam marjan joon        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پانيذ به نظر محمد : ye bashgahiam hast tooye khiaboone mahestan,koocheye 11,benita...makhsoose khanoomast,kheili khoobe,hamechizam dareee        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ye kamar band sefid : salam man inja oomadam ta kasimhar soali dar morede har varzeshe razmi ie soal dare az man beporse man rahnamiish konam.b nazar man behtarin bashgahe razmi dar shahrake gharb bashgah masjed olnabie        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارسا به نظر محمد : shomareye bashgahe massjed alnabi ro midid!?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان به نظر محمد : الان یه باشگاه جدید افتتاح شده تو هرمزان آخر باشگاهه البته مردونس اسمش سعادت رویاله        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آدرینا رزبان : مجموعه باشگاه های بدنسازی پارسه به عنوان بهترین کالاهای ورزشی و تجهیزات بدنسازی محله --شهرک غرب توسط آدرینا رزبان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ویژه بانوان نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجموعه باشگاه های بدنسازی پارسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی به نظر محمد : محمد جون گاگول رو خوب اومدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : باشگاه مسجد النبی تو گسلتان جنوبی باشگاه خوبیه مخصوصا با شهریه 30 تومن اما کادر گاگول و نفهمی داره که خرابش کرده    تعداد پاسخها(5)( علی - مرجان - پارسا - پانيذ - پانيذ)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744 تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                       مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                 مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                   مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                                     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh :   سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                       مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….,JAVA,UML,HTML,PHP,                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : بسم الله الرحمن الرحیم به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: http://www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sina58 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,UML,..….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,UML,..….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PYTHON,..….            مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک غرب           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک غرب بهترین باشگاه ورزشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
12
شنبه 24 آبان ماه 1393
azin22

تاریخ درج: شنبه 24 آبان ماه 1393

سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست

09335166561

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 23 مهر ماه 1393
azin22

تاریخ درج: چهارشنبه 23 مهر ماه 1393

سلام روز همگی به خیر

یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین.

09335166561

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 8 مهر ماه 1393
SHARAREH93

تاریخ درج: سه شنبه 8 مهر ماه 1393

سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما

هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: پنجشنبه 27 شهريور ماه 1393

سلام خدمت همه د وستان

من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه 

انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به 

صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره

این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 شهريور ماه 1393
sorena

تاریخ درج: سه شنبه 25 شهريور ماه 1393

با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست.

اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به 

مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی

خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو

امتحان کنین. تلفن 77893205

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 17 خرداد ماه 1393
ag23gf

تاریخ درج: شنبه 17 خرداد ماه 1393

سلام

بدترین باشگاه اسپین هم مربیان ژیمناستیک غیر حرفه ای و نا بلد چون بچه من توی کلاس آسیب دید از روش اشتباه ورزش چون دکتر گفت و هم خیلی نسبت به باشگاههای خوب گرون میگیره اصلا چیزی که میگن در عمل اتفاق نمیفته اگه سلامتی بچتون مهمه نبرین این باشگاه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 8 آذر ماه 1392
shana1985

تاریخ درج: جمعه 8 آذر ماه 1392

باشگاه  ورزشی هرمزان واقع در شهرک غرب،خ هرمزان،مجتمع مسکونی هرمزان،درب ورودی برجهای1،2،3 محوطه برجهای 1،2.(ویژه بانوان)

برگزار کننده کلاسهای حرکات موزون سنتی در فرهنگهای ایرانی:کردی،آذربایجانی،قفقازی،حرکات سما،خراسانی و...سایر فرهنگهای کلاسیک و مدرن دنیا:هیپ هاپ،زومبا، باله...

• کلاسهای حرکات موزون سنتی جهت بالا بردن فرهنگ جشنها و آیین های محلی ایران عزیزمان میباشد.امید است با شرکت در این کلاسها علاوه بر بالا بردن نشاط روحی و جسمی به مرسوم گشتن هر چه بیشتر این آیین های کمرنگ شده کمک کنید.

smileyهمیشه شاد باشید...

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 8 آذر ماه 1392
shana1985

تاریخ درج: جمعه 8 آذر ماه 1392

باشگاه  ورزشی هرمزان واقع در شهرک غرب،خ هرمزان،مجتمع مسکونی هرمزان،درب ورودی برجهای1،2،3 محوطه برجهای 1،2.

برگزار کننده کلاسهای حرکات موزون سنتی در فرهنگهای ایرانی:کردی،آذربایجانی،قفقازی،حرکات سما،خراسانی و...سایر فرهنگهای کلاسیک و مدرن دنیا:هیپ هاپ،زومبا، باله...

• کلاسهای حرکات موزون سنتی جهت بالا بردن فرهنگ جشنها و آیین های محلی ایران عزیزمان میباشد.امید است با شرکت در این کلاسها علاوه بر بالا بردن نشاط روحی و جسمی به مرسوم گشتن هر چه بیشتر این آیین های کمرنگ شده کمک کنید.

smileyهمیشه شاد باشید...

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 18 شهريور ماه 1392
alborz46

تاریخ درج: دوشنبه 18 شهريور ماه 1392

آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f

بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان

برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)

برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش

برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)

با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه

مُربی: امیر حسین البرز

مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f

میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)

یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.

یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.

یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.  

شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰

وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com

وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 30 آبان ماه 1391
parham

تاریخ درج: سه شنبه 30 آبان ماه 1391

salam,,kasani k tamayol darand,dar class haye 12 jalaseiie eyrobic baraye banovan,dar academy tandorosti naseri k dar site takhfifan takhfif khorde va az 45 toman b 15 toman recde sherkat konand,,,, b site: www.takhfifan.com  rafte va anra kharidari konand,vaght ziadi nadariiiiiidddd...ajale konid lotfan.... ba tashakor az shomaaa..heart

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 4552
بهترین آرایشگاه زنانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 آبان سال 1393
بوسیله eli72
74 69285
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1667
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
جمعه 2 آبان سال 1393
بوسیله منا
16 13278
بهترین عکاسی شهرک غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 19 آذر سال 1392
بوسیله مهتا اسدی
2 3472
بهترین مرکزدرمانی شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله هاله رضوی
3 4705
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله مرضیه صادقی
19 15465
بهترین خواروبارفروشی شهرک غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1049
بهترین تره بار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1256
بهترین پارک شهرک غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله kariboo
1 3777
بهترین تاکسی سرویس شهرک غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 تیر سال 1390
بوسیله ذوالفقارزاده
1 2735
بهترین رستوران شهرک غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مهسا
7 10334
بهترین تالار شهرک غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله س
4 5953
بهترین کافی شاپ شهرک غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله فتانه
2 7645
بهترین قهوه خانه شهرک غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1985
بهترین سفره خانه سنتی شهرک غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4559
بهترین سینمای شهرک غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1390
بوسیله الناز
3 4471
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 6 اسفند سال 1390
بوسیله سميرا شهبازي
3 7138
بهترین مدرسه شهرک غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 30 اردیبهشت سال 1393
بوسیله na24680
74 46307
بهترین مرکز خرید شهرک غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله aref3678
6 7084
بهترین مشاور املاک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2801
goodfriend
دوشنبه 3 آذر سال 1393
بوسیله shima80
56 7805
بهترین آموزشگاه زبان شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
سه شنبه 20 آبان سال 1393
بوسیله Poolad6638
19 13994
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 اسفند سال 1392
بوسیله music61
3 7716
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 23 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
8 5053
بهترین مهد کودک شهرک غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله mahda
60 56193
goodfriend
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله azin22
22 20153
بهترین فست فود شهرک غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 9 آبان سال 1390
بوسیله ابراهیمی
4 9265
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله شاهين احمدى
10 12947
دلیل نامگذاری فرحزاد
ali
0 1032
چرا به این محله شهرک غرب میگن تهران؟
saeed
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله وحيد رجبي
12 8518
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
جمعه 18 بهمن سال 1392
بوسیله zibaf
3 4926
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 479
در جست و جوي كار سرايداري
mmksbs
سه شنبه 18 شهریور سال 1393
بوسیله يسنا اسدي
3 1091
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
دوشنبه 5 آبان سال 1393
بوسیله arezeh
3 159
بهترین مکانیکی و تعویض روغن و پنجری و باطریسازی و فروش لاستیک شهرک غرب و سعادت اباد
arezeh
0 44

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4383, نوشته ها: 14075, کاربران: 5128
به جدید ترین عضو انجمن, asaliiii خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران