لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 21 دي ماه 1390 بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
zina

تاریخ درج: چهارشنبه 21 دي ماه 1390
دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :)))) 

پاسخ ثمر:

زینا جان میشه شماره و  آدرس این تالار و بدی؟ 

کیفیت غذاش چطور بود؟ چندتا میهمان داشتین؟ 

پاسخ غزل عباسی:

مدیریت آن تالار با برادران گیاهی ..فکر کن یه درصد بد باشه....از ساخت تالار تا  پذیراییش جزو بهترین هاست ..جزو معدود ترین تالار هاست که ماشین عروس تو لابی تالار میاد

پاسخ غزل عباسی:

سعادت آباد-بلوار دریا-انتهای خیابان صرافها 

88689987

پاسخ مریم:

سلام

کسی میدونه باغ سعادت ( توی خیابون صراف ها ) تالار خوبیه یا نه؟

میدونید ظرفیتش چند نفره ؟

مرسی

پاسخ ندا:

سلام

دوستان من میخوام عروسیمو تو یه تالار شیک بگیرم،آمیتیسو دیدم خوشم اومده،ولی تو خدماتش نه شمع آرایی نه میوه آرایی هست،هیچ تصویری هم از میز شامش نذاشته،نمیدونم خوب هست یا نه؟به نظرم جای رقصش کمه این طور نیست؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه،خیلی استرس دارم

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر asalsho : دوستای عزیزم به مناسبت افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب از همه دوستایی که میخوان داشتن  ابروی سالم و پرپشت و متناسب با استخوان بندی صورت  را تجربه کنن دعوت میکنیم .به  آرایشگاه ما تشریف بیان... ابروی مرتب و استاندارد نیمی از زیبایی صورت  ..با ابروی نا مرتب و غیر استاندارد  حتی با پوست صاف و ارایش شده جداب و زیبا به نظر نمیرسیم        برای اطلاعات بیشتر و گرفتن آدرس با این شماره تماس بگیرید ...09301001477        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ندا به نظر zina : سلام دوستان من میخوام عروسیمو تو یه تالار شیک بگیرم،آمیتیسو دیدم خوشم اومده،ولی تو خدماتش نه شمع آرایی نه میوه آرایی هست،هیچ تصویری هم از میز شامش نذاشته،نمیدونم خوب هست یا نه؟به نظرم جای رقصش کمه این طور نیست؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه،خیلی استرس دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر zina : سلام   کسی میدونه باغ سعادت ( توی خیابون صراف ها ) تالار خوبیه یا نه؟   میدونید ظرفیتش چند نفره ؟   مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل عباسی به نظر zina : سعادت آباد-بلوار دریا-انتهای خیابان صرافها  88689987        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل عباسی به نظر zina : مدیریت آن تالار با برادران گیاهی ..فکر کن یه درصد بد باشه....از ساخت تالار تا  پذیراییش جزو بهترین هاست ..جزو معدود ترین تالار هاست که ماشین عروس تو لابی تالار میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ثمر به نظر zina : زینا جان میشه شماره و  آدرس این تالار و بدی؟  کیفیت غذاش چطور بود؟ چندتا میهمان داشتین؟           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zina : دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :))))     تعداد پاسخها(5)( ثمر - غزل عباسی - غزل عباسی - مریم - ندا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر roya sepasi : az nazare man behtarin talar too mantaghe saadat abad bagh e saadat e chon ham fazaye baz dare ham sarppoooshide estakhr o chaykhoone sonnatisham kheili bahale keifiate ghazasham ke harf nadazre hame chizesham bi eyb o naghse, man chandta aroosi oonja boodam o kheili ham razi boodim , ham man ham khoonevadehaye dige        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر zhila200 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر 22075127 ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                 سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر 22075127، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                   سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                 سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                         بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه  22074004      22075127               بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                         بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                                         بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                                                     بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                                   بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                             بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                                                       به نظر من یکی از بهترین اموزشگاه هایی که تا حالا رفتم واسه اموزش اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر که تمام مربیانش کارت فنی و حرفه ای دارن و طبق اصول فنی و حرفه ای به صورت کامل و عملی دوره ها رو اموزش میدهند. من که خیلی راضی بودم ادرسشون قبل از میدان کتاب همون میدان بوستان سابق کوچه گلستان دوم که سر کوچه شون هم بانک تجارت هستش تلفن اموزشگاه 22075127                                                                                                          به نظر من یکی از بهترین اموزشگاه هایی که تا حالا رفتم واسه اموزش اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر که تمام مربیانش کارت فنی و حرفه ای دارن و طبق اصول فنی و حرفه ای به صورت کامل و عملی دوره ها رو اموزش میدهند. من که خیلی راضی بودم ادرسشون قبل از میدان کتاب همون میدان بوستان سابق کوچه گلستان دوم که سر کوچه شون هم بانک تجارت هستش تلفن اموزشگاه 22075127                                                                                  به نظر من یکی از بهترین اموزشگاه هایی که تا حالا رفتم واسه اموزش اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر که تمام مربیانش کارت فنی و حرفه ای دارن و طبق اصول فنی و حرفه ای به صورت کامل و عملی دوره ها رو اموزش میدهند. من که خیلی راضی بودم ادرسشون قبل از میدان کتاب همون میدان بوستان سابق کوچه گلستان دوم که سر کوچه شون هم بانک تجارت هستش تلفن اموزشگاه 22075127                                                            به نظر من یکی از بهترین اموزشگاه هایی که تا حالا رفتم واسه اموزش اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر که تمام مربیانش کارت فنی و حرفه ای دارن و طبق اصول فنی و حرفه ای به صورت کامل و عملی دوره ها رو اموزش میدهند. من که خیلی راضی بودم ادرسشون قبل از میدان کتاب همون میدان بوستان سابق کوچه گلستان دوم که سر کوچه شون هم بانک تجارت هستش تلفن اموزشگاه 22075127                                                                    به نظر من یکی از بهترین اموزشگاه هایی که تا حالا رفتم واسه اموزش اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر که تمام مربیانش کارت فنی و حرفه ای دارن و طبق اصول فنی و حرفه ای به صورت کامل و عملی دوره ها رو اموزش میدهند. من که خیلی راضی بودم ادرسشون قبل از میدان کتاب همون میدان بوستان سابق کوچه گلستان دوم که سر کوچه شون هم بانک تجارت هستش تلفن اموزشگاه 22075127         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر zhila200 : بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                   بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                             بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                               بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127                                                                           بچه ها من بیشتر دوره های کامپیوتر مخصوصا دوره های اتوکد و فتوشاپ و 3d رو توی یه اموزشگاه که داخل خیابون بلوار فرحزادی هستش گذروندم خیلی اصولی و کامل بهم یاد دادن ادرسش و می نویسم امیدوارم به درد شما هم بخوره اخه خودم خیلی گشتم تا تونستم تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد یه اموزشگاه که زیر نظر فنی وحرفه ای باشه پیدا کنم ، گفتم ادرسش و اینجا بذارم که بقیه راحت بتونن پیداش کنن بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر شماره تلفن خانم مقدم  09124084744 شماره خود اموزشگاه 22074004      22075127        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrnoosh8 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrnoosh8 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                             سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                             سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                             سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ lovelyrose به نظر activegirl : slm duste golam mn zabansaraie shahrako pishnahad mikonam.daghigh rajebe barname FCE nemidunam vali khaharam unja mire kh az ostadash razie gheimatasham b nesbate harjaii k mn didam monaseb tare. 02188583979        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lovelyrose به نظر Bafaha : slm khahare mn 6saleshe va tanha amuzeshgahi k tunest az nazare zaban jazbesh kone zabansaraie shahrak bud.shomarasho yaddasht mikonam omidvaram shomam razi bashin. 02188583979         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrnoosh8 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                       سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                       سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                       سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                       سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                               سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر: 09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر moradi100 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                             سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                         سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrnoosh8 : سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127                                                                                                                                 سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127                                                                                                                                                                                                                                                                       سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrnoosh8 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Bafaha : دوستاني كه تجربه كلاس زبان براي بچه ها تو منطقه سعادت اباد و شهرك غرب رو چه خصوصي و چه كلاس هاي عمومي و نيمه خصوصي و.... دارند لطفا با صداقت پيشنهاد بديد بهترين ها رو ، من واقعا گيج شدم از هيچ موسسه اي خوشم نيومده و احساس مي كنم روز به روز هم مايوس تر ميشم    تعداد پاسخها(1)( lovelyrose)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amin55 : سلام به همگی ، به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، تمام دوره های کامپیوتری رو به بهترین شکل و به صورت کاملا پروژه محور تدریس میکنن ، مدیرش خانم مقدم خیلی خیلی واسه پرداخت شهریه و برگزاری کلاس حسابی با کاراموزها کنار میاد اگه رفتید بهش سلام برسونید بگید مریم مرادی سلام رسوند  ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی کوچه گلستان دوم پلاک 89 سر کوچه بانک تجارت هستش تلفن 09124084744 وایبر:  09399571050 22074004 22075127 www.sepantagostar.com                                                                                                                                                                                                                                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Parisa459 : khanoom hosseini vali faghat be khanooma dars mide, inam address emailesh: z.hosseini@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : مامان ساتیار از اینکه ما را به امیدفردا معرفی کردید ازتون ممنونم و برای ساتیار جون موفقیت آرزو میکنم . متن از مامان سامیار : اماااااااااا امروز اخرین روز حضور ساتیار توی مهد امید فردا هستش ... راستش این روزا که زمان ثبت نام تابستونی بچه هاست چند تا میل و چند تا پیغام در مورد "مهد امید فردا "در یافت کردم و یاد روزایی افتادم که از این مهد به اون مهد دنبال مهد مناسب بودم به خاطر همین خواستم چند سطری در مورد تجربه شخصی خودم در مورد این مهد بنویسم که شاید بتونه کمکی به دوستان عزیزم بکنهساتیار تقریبا ۳ ساله که توی مهد امید فردا روزهاشو سپری کرده ...روزای اول خوب تجربه خیلی خوبی واسه هیچ مادری نیست که از وابستگی های خودش و بچش صرف نظر کنه و کودک دلبندشو به مهد بفرسته امااا مهد سر فصل جدیدی توی زندگی مادر و کودک هستشبازی با همسن و سالها ، یادگیری مطالبی که واقعا بچه ها از پدر و مادر خودشون نمی پذیرن ، یاد گرفتن نوبت ،مورد توجه قرار گرفتن به اندازه ! تقسیم خوراکی و اسباب بازی ....و خیلی چیزای دیگه که با توجه به دنیای این روزهای خانواده ها و تک فرزندی برای هر بچه ای لازم و واجبه ......من به شخصه تجربه خوبی از مهد فرستادن ساتیار داشتم . امید فردا روی زبان خیلی تاکید داره و انصافا مکالمه رو خیلی خوب با بچه ها کار می کنه ....نقاشی ، سفال ، آزمایشگاههای مختلف مثل زیست که امروز دارن و اگه پرنده خونگی داشته باشن امروز با خودشون می برن ، توی تابستونا آب بازی توی حیاط مهد ، جشنای مختلف مثل هالووین ، کریسمس ، جشن یلدا ، جشن نوروز ....عکاسی از بچه ها توی روزای خاص ، هفته ای یک روز موسیقی ، تولد ، زبان ،بازی های گروهی ، نمایش عروسکی برای اموزش مطالب مهم و غیره .... داره ..البته کلاسای کاراته ، باله ، شطرنج ...با هزینه جداگونه داره ... تو روزای اولیه ورود بچه ها به مهد خیلی همکاری خوبی دارن و همه روزه سی دی فعالیت های اون روزو برای مادر می فرستند که باعث دلگرمی خانواده تو روزهای بدو ورود می شه ...برخورد مربیان خیلی خوبه ....هر کلاس تقریبا ۱۰ الی ۱۵ کودک داره و دو مربی ....یه مربی مخصوص تحویل بچه ها از دم ماشین و کارای مربوط به استفاده از سرویس بهداشتی هستشو اما معایبش برنامه های بیرون از مهد کم ، فضای کوچک ، ....هستش ...به طور کلی به عنوان مادری که پسرمو ۳ سال توی امید فردا گذاشتم از این مهد راضی هستم ..پسرم هر روز با رضایت می ره و حتی بعضی وقتا گله می کنه که چرا زود اومدی دنبال من و همین برای من کافی .....به طور کلی انتخاب مهد کودک به نظر من یه موضوع کاملا شخصی که از فردی به فرد دیگه کاملا فرق می کنه ...از نظر من معیارهای انتخاب مهد کودک هر فردی متفاوته ...ولی چیزهایی که به صورت کلی مشترکه رو سعی کردم توی این پست بنویسم ، در هر صورت اگه کسی سوال داشته باشه چون دسترسی به ایمیل ندارم توی همین جا جوابشو می دمالبته می تونید فعالیتهای پارسال امید فردا رو توی فیس بوک به ادرس www.facebook .com/omidfara1375 ببینید.از ۴ تیر ماه کلاسای تابستونی مدرسه "مهر ایلیا" شروع می شه و اولین روز بچه ها می رن باشگاه ****** و فوتبال و شنا دارن .... واقعا مثل روزای اول مهد استرس دارم ...نمی دونم امیدوارم ۴ ۵ سال دیگه بیام از تجربیات خوبم در مورد مدرسه براتون بنویسم، راستش یه کم دلم می سوزه که ساتیار پیش دبستانی توی امید فردا نمی گذرونه اخه تازه زبانش راه افتاده بود و کلی انگلیسی یادگرفته بود و الان می ترسم با رفتنش به مدرسه افت کنه ...هر چند مهر ایلیا هم روی زبانش تاکید داره و زیر نظر مجموعه اریانپور ولی به هر حال فقط دو روز توی هفته زبان دارن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ beigi به نظر فائزه : سلام حتما یه سر به مدرسه سعادت آباد بزنید. ساختمان مرکزی تو خیابان ششم سعادت آباد هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر زنده دلان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زنده دلان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ودوستام تو این سالن کراتینه انجام دادیم واقعا کارشون عالیه.موهای من مثل ابریشم شده خیلی خوبه😆😆😆😆😆😆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Hafa63 به نظر mehdi : بچه ها با استاد فضلعلی ایلتس بگیرید. هم لهجه اش خوبه هم خوبم درس میده. فقط کلاساش 150تومنه که بفهمی نفهمی گرونه. من 20 جلسه باهاش کلاس داشتم و 7 اورال شدم. ایمیلشم hassan.fazlali@gmail.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zhila200 : سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127 سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127 سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127 سلام به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش ، ده سالی میشه که داره فعالیت میکنه و زیرنظر فنی و حرفه ای هستش، مدرکش کاملا معتبر و قابل ترجمه است . من که خیلی راضی بودم و کاملا عملی و پروژه محور به کاراموزاش اموزش میده ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم پلاک 89 22074004 09124084744 22075127        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا :  در مورد  امید فردا  سلام دارم خدمت سرکار خانم دکتر رضا بخش بسیار بسیار ممنوم از زحمتهای فراوان شما و همکارانتون و خوشحالم از اینکه به موسسه شما اطمینان کردم و پسرم رو به اونجا آوردم. مدیریت اصولی، نگاه به روشهای صحیح و بروز تربیت و پرورش کودک، برخورد مناسب و دوست داشتنی پرسنل مجموعه شما باعث شده برای ما که پسرمون در حال حاضر پیش دبستانی رو میگذرونه، این نگرانی رو بوجود بیاره که بتونیم مدرسه مناسبی رو انتخاب کنیم. با توجه به شروع پیش ثبت نام مدارس از دی ماه لطفا در این مورد به ما راهنمایی بدید. متشکرم از برگزاری کارگاههای خلاقیت آشنایی با قلب، آشپزی، کارگردانی، صبحانه خانوادگی و امیدوارم این روند در موسسه ادامه داشته باشه. مشغول دیدن سایت بودم که به لینک آزمایشات ساده علوم برخورد کردم که خیلی جالب بود. تشکر میکن از اینکه این لینکها رو در سایت قرار دادید مخواستم بدونم آیا این امکان هست بچه هایی مثل پسرمن که تا ساعت ۵ در موسسه هست بتونن در زمانهای فراغتشون با این مفاهیم کار کنند. فرشته جون واقعا یک مدیر خوب و شایسته برای موسسه هستن که همینجا از شما به خاطر حسن انتخابتون تشکر می کنم. به امید موفقیت و بهروزی صمیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : سنا پست ها : 9 عضویت:1390/6/21 1390/6/21 - 9:31 صبح دختر من چند ماهه كه ميره مهد اميد فردا. من خيلي از اون مهد راضيم. رزرو كردنشون تبليغ نيست چون جا ندارن كه همه متقاضيها رو فوري ثبت نام كنند. دختر من مهد قبليشو دوست نداشت و از من ميخواست نبرمش مهد ولي الان گاهي اوقات به من روز جمعه ميگه منو ببر پيش هاني جون كه مربيشه. توي اين چند ماه دخترم اصلا مريض نشده و رفتار پرسنلش فوق العاده خوبه. به نظر من توي مهدهايي كه من ديدم تا اينجا رو انتخاب كردم بهترين بود. بچه ها انگليسي هم ياد ميگيرن ولي بيشتر از اين رفتار با كودك براي من مهمه كه اونا خيلي توجه دارن. توي سي ديهايي كه از بازي بچه ها در مهد به ما ميدن بارها ديدم كه دخترم ميره مربيشو بغل ميكنه. احساس بچه ها دروغ نميگه و من خيالم راحته كه اون مربي رو دوست داره. خيلي از بداخلاقيهاش هم درست شده از وقتي ميره اونجا. حتي عادت غذاييش هم بهتر شده. (0)  mamanyas پست ها : 110 عضویت:1389/4/1 1390/8/21 - 1:11 صبح من هم دخترم چند ماهي هست كه اميد فردا ميره و تا به حال بسيار راضي بودم مخصوصا از اموزشهاشون دخترم ۳ سالشه الان شعر حافظ و سهراب سپهري ميخونه و در زبان انگليسي هم خيلي پيشرفت داشته دختر منم كه رفت مهد اولش همش مريض ميشد ولي خوب اين خاصيت اوايل ورود به مهده حالا بچه اگه تو مهد ويروسها رو نگيره زمان مدرسه ميگيره و اونوقته كه به درسش لطمه ميخوره در ضمن به نظر من بهترين سن ورود به مهد ۳ سالگي هستش من كه تا قبل اون به هيچ عنوان زير بار نرفتم (0)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا : در مورد امیدفردا  سرکار خانم دکتر رضابخش مدیریت محترم مرکز ومدرسه کودکان امید فردا  با سلام امروز که این نامه را برای شما می نویسم احساسی دو گانه دارم. احساس شور وشعف از اینکه فرزندم به سنی رسیده است که وارد نظام آموزش رسمی جامعه می شود و می رود تا یکی از بهترین و زیباترین دوران زندگی خویش را تجربه کند.از سوی دیگر احساس اندوه زیرا برای ورود به این مرحله ناگزیر از ترک مدرسه امید فرداست. مرکز- و پس از آن مدرسه- امید فردا نخستین انتخاب من پس از بازدید از چند مهد بود وناگفته نماند که مانند هرمادری پس از ثبت نام فرزندم دراین مرکز هنوز دغدغه آن را داشتم که آیا انتخابم درست و بهترین بوده یا نه. وامروز که ۳ سال ازحضور مستمر فرزندم در این مرکز می گذرد می توانم با خیالی آسوده از انتخابم راضی باشم و خرسند ازاینکه مانند بسیاری دیگر از والدین مجبوربه تعویض چندین وچندباره مهد فرزندم نشدم. مرکز شما نخستین مکانی بود که فرزند من در آنجا اولین مهارتهای ارتباطی خارج از محیط خانه را فراگرفت ومن از شما وتمامی مربیان و همکاران محترمتان سپاسگزارم: برای تمامی آموزش های درسی ورفتاری که فرزندم فراگرفت، برای تمامی تعامل ها وارتباط هایی که فرزندم هرگز نمی توانست در محیط خانه بیاموزد، برای آموزش تمامی قوانین و نظم هایی که فرزندم برای بنا نهادن پایه های یک زندگی سالم بدان نیازمند است، وبرای تمامی لحظات شادوفراموش نشدنی ای که برای فرزندم خلق نمودید. ازصمیم قلب برای همگی شما عزیزان آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت روزافزون دارم. ارادتمند پانته آ لطفی کاظمی مادر آریان غنی زاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepide55 به نظر رونیا :    خانم مینا  بعد از اینکه امیدفردا به در خواست ما پسرتون را جواب کرد شما با نامهای مختلف  میاید و از اونجا بد مینویسید .   خیلی ازما شاهد> اصرارهای همسرتون برای پذیرش کودکتون  تو اول خرداد بودیم. اگه واقعا بد است که شما نباید ۲ سال تعریف و تمجید میکردید و وقتی دیگه بچه تون رو نپذیرفتند بدگویی کنید ، جهان دار مکافات هست عزیزم ، باید کمی منصف بود ،  فکر میکنم اسم پرتون ارمیا باشه و با بچه من من مدتی همکلاس بود ، ( اگه ارمیا پسر شماست) عزیزم  ، نمیشه که شما تا وقتی امیدفردا پسرتون را قبول میرده اونقدر  تو همین سایت تعریف مینویشتید و حالا که قبول نکردند از خردادماه پسرتون را ثبت نام کنند اینهمه  حرفای بد پشت سرشون میگید ، شما که نمیتونید بگید چند سال پسرتون را تحویل جایی دادید که کمترین اگاهی را نسبت بهش نداشتید ، راستش را بخواهید من یکی از افرادی بودم که از مدیر شعبه  بارها خواسته بودم که یه فکری به حال این بچه بکنید  که بچه های ما را ازار ندهد ، چون هر روز بچه من میگفت : امروز ارمیامنو زد ، کیفشو پرت کرد وسط کلاس ،،، بچه ها را هل میده ،،، حرف  تیچر را گوش نمیده ، دفتر بچه ها را پاره کرده  ، ما بارها خواسته بودیم که... حتی  یکبار تو فروردین من خودم با خواهرم رفتم پیش خانم دکتر و ایشون هم گفتند بررسی میکنند و اگر رفتارش اصلاح نشد دیگه ثبت نامش نمیکنند ،  فریبا جون اون روزی که گفته بودی بیام پارک من از رو کنجکاوی اومدم ولی واقعا بجای درگیری با افراد مشکل اصلی رو حل کنید . چون با این شلوغ بازی و سر و صدا مشکلتون همچنان باقی هست ،  و روزی که همسرتان به همراه چند نفر اومده بودند و اصرار داشتند که کودکتون را بپذیرند و بفرستند سر کلاس و مدیر داخلی قبول نمیکرد  ، من اونجا بودم ، و از همسرتون خواهش کردم که در حضور بچه ها  اونطوری رفتار نکنند ولی ایشون به من و بقیه که به رفتارشون معترض بودیم توهین کردند ،   من و همینطور همه تا ساعت ۴ میریم داخل و میایم . دم درش اطلاعیه زدند که از ۴ به بعد برای شستشو و نظافت  کمتر تردد بشه. خیلی از جیزهایی که نوشتید  واقعا اشتباه هست ، برای همین من نوشتم مغرضانه است ،  من تحقیق کردم ، و مجوز امیدفردا از ۱ سالگی تا ۱۸ سالگی رو پوشش میده ، شماره مجوز را از تایلوشون برداشتم ، حتی بعنوان  کار تخصصی اطفال کد و شناسه ملی دارند ، بهر حا ما که هم راضی ستیم هم از همه پرسنلشون تشکر میکنیم که دلسوز بچه ها هستند ،   شما هم تو را به خدا به فکر مکافات عمل باشید ، بچه من من مدتی همکلاس بود ، ( اگه ارمیا پسر شماست) عزیزم  ، نمیشه که شما تا وقتی امیدفردا پسرتون را قبول میرده اونقدر  تو همین سایت تعریف مینویشتید و حالا که قبول نکردند از خردادماه پسرتون را ثبت نام کنند اینهمه  حرفای بد پشت سرشون میگید ، شما که نمیتونید بگید چند سال پسرتون را تحویل جایی دادید که کمترین اگاهی را نسبت بهش نداشتید ، راستش را بخواهید من یکی از افرادی بودم که از مدیر شعبه  بارها خواسته بودم که یه فکری به حال این بچه بکنید  که بچه های ما را ازار ندهد ، چون هر روز بچه من میگفت : امروز ارمیامنو زد ، کیفشو پرت کرد وسط کلاس ،،، بچه ها را هل میده ،،، حرف  تیچر را گوش نمیده ، دفتر بچه ها را پاره کرده  ، ما بارها خواسته بودیم که... حتی  یکبار تو فروردین من خودم با خواهرم رفتم پیش خانم دکتر و ایشون هم گفتند بررسی میکنند و اگر رفتارش اصلاح نشد دیگه ثبت نامش نمیکنند ،  فریبا جون اون روزی که گفته بودی بیام پارک من از رو کنجکاوی اومدم ولی واقعا بجای درگیری با افراد مشکل اصلی رو حل کنید . چون با این شلوغ بازی و سر و صدا مشکلتون همچنان باقی هست ،  و روزی که همسرتان به همراه چند نفر اومده بودند و اصرار داشتند که کودکتون را بپذیرند و بفرستند سر کلاس و مدیر داخلی قبول نمیکرد  ، من اونجا بودم ، و از همسرتون خواهش کردم که در حضور بچه ها  اونطوری رفتار نکنند ولی ایشون به من و بقیه که به رفتارشون معترض بودیم توهین کردند ،   من تحقیق کردم ، و مجوز امیدفردا از ۱ سالگی تا ۱۸ سالگی رو پوشش میده ، شماره مجوز را از تایلوشون برداشتم ، حتی بعنوان  کار تخصصی اطفال کد و شناسه ملی دارند ، بهر حا ما که هم راضی ستیم هم از همه پرسنلشون تشکر میکنیم که دلسوز بچه ها هستند ،   شما هم تو را به خدا به فکر مکافات عمل باشید ،         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سلیمی : چمن مصنوعی به عنوان بهترین چمن مصنوعی محله --سعادت آباد توسط سلیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز چمن مصنوعی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر منصوره قاسمیان : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط منصوره قاسمیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ وبراشینگ در این سالن مورد پسند من و خواهرم(معصومه)هست.براشینگی که انجام میدن خیلی ماندگاری داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر simin22 : من و همسرم كه ايشون دكتراي برق دارن و استاد دانشگاه شريف هستن تقريبا يك سالي راجع به داشتن مشاور و استاد خوب براي دخترمون تحقيق كرديم و به اين نتيجه رسيديم كه موسساتي كه به برند تبديل شدن ديگه كيفيت لازم رو ندارن. براي همين با پرسوجو توي اقوام و آشناهايي كه بچه هاشون توي درس موفق بودنو تو كنكور هم نتيجه ي خوب گرفتن با استاد صبري آشنا شديم. خوشبختانه الان كه يك سال از اولين قرار ما با ايشون ميگذره دخترمون واقعا از لحاظ درسي توي وضعيت خيلي خوبي قرار داره. واقعا وجود يه مشاور خوب براي رتبه شدن بچه ها توي كنكور خيلي موثره.مخصوصا كه آقاي دكتر خودشون استاد رياضي هم هستن و واقعا بسيار توانمندو دلسوزو و متخصص.22000410        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر حمیرا سپندی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط حمیرا سپندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم رحمتی عزیز واقعا لایک داری 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eiranj4 : بهترین اموزشگاه کامپیوتر و دلسوزترین تو شهرک غرب و سعادت اباد بزرگ امید رایانه است من خیلی اموزشگاه رفتم ولی اینجا یه چیز دیگه بود واقعا عالی بود internet, word , windows  اینجا نوشتم شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ادرسشونه تلفنش هم 88699095   ولی باید از یک ماه قبل رزرو کنید دوره ها پر میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ AMIR3423 به نظر beigi : اقا یا خانم OMID 1387 فکر میکنم بسیار بی انصاف هستید 4 ساله پسر من در این مدرسه درس میخواند بسیار معلم های دلسوز و زحمت کش و مهربانی دارد و از نظر آموزشی هم بسیار عالی هستند من حتی در صورت نیاز برای اطمینان شما از اینکه من عضو کارکنان این مجموعه نیستم میتوانم نام کودکم را برای شما بفرستم اگر چه مدرسه باید اول پدرو مادرها و بعد کودکان را جذب کند و شاید قبل از کودکتان شما جذب نشده باشید من موفقیتدلبندم را مرهون این مدرسه میدانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bazerian2 : بسم الله الرحمن الرحیم بزرگ امید رایانه بهترین بود از نظر بقیه دوستان هم تشکر می کنم من دوره سی c# رو اینجا با بهترین کیفیت گذروندم ظاهرا" از یک ماه قبل دوره رو باید رزرو کرد چون ظرفیت هر کلاس 6 نفر هست هر دوره ای رو میخواستین داشتن تلفنش رو براتون میزارم 88696095 شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر omid1387 : باسلام مجموعه مدارس سعادت آباد بسیار مجموعه ی خوب و هدفمندی هست. و به همه جوانب آموزشی و پرورشی دانش آموزان توجه دارند . من که خیلی راضی هستم و اصلا منصفانه نیست که اینطور درباره این مجموعه صحبت بشه. از نظر زبان عالیه از نظر امکانات مجموعه هم که چیزی کم نداره.من این مدرسه را از بین چند تا مدرسه خوب و مطرح انتخاب کردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mina_88 به نظر رونیا : مادرای عزیز گول تبلیغاتشونو نخورین تمام این نامه هایی که تو سایتشون هستو خودشون مینویسن پسر من یه مدت طولانی اونجا بود من هنوز دارم خودمو سرزنش میکنم که چرا زود تر به داد پسرم نرسیدم 1-بچه های 2 ساله رو تنبیه بدنی میکنن وقتی شکایت میکنی مربی رو میفرستن یه شعبه دیگه بعدش حساب بچرو میرسن که دیگه نیاد خونه بگه چه خبر بوده 2-غذا فقط برنج خالی هست در صورتی که تو لیستشون همیشه برنج با خورشت و ماستو سوپ هست ولی در واقعیت نیست!!!!!3-رسیدگی نمیکنن شعارشون بالا بردن اعتماد به نفس و... اما تخریب میکنن کجای تربیت ما میگه همکلاسی همکلاسیشو مسخره کنه بهش بخنده؟! دقیقا این کارهایی هست که اینجا اموزش داده میشه اون خانم به اصطلاح دکتر هم هیچی بارش نیست فقط ظاهر سازیه چرا در مورد املر بالای رفتن بچه ها از این موسسه صحبت نمیشه چرا از رفتن مربی های خوبشون نمیگن چرا از دعوا های شدید والدین با پرسنل صحبتی نمیشه؟ دوستان من هم گول همین تبلیغات دروغو خوردم و باعث ازار عزیزم شدم واقعا برای خودم متاسفم که چرا با وجود هشدارهای بزرگترهام پسرمو زودتر جابه جا نکردماسم این موسسه رو باید عوض کنن بزارن فردایی نا امید خامم مثلا دکتر رضابخش اگر یک ذره وجدان داشت اینقدر دروغ در مورد موسسش نمینوشت مادرای عزیز نمیگم به حرف من گوش کنید تحقیق کنید که فردا مثل کن پشیمون نشید تمتم مطالب توی فیس بوکشون هم انتخاب شدس باور نکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر shimashima : سلام دوستم کلنیک دندانپزشکی فریار تو سعادت آباد کارش عالیه عزیزم 22357279          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Sanaz2000 به نظر alireza110 : به نظر من نوبل عالي ترين موسسه اي بود كه رفتم، من و همسرم به خاطر تحصيل در امريكا اكثر آموزشگاه ها رو سر زديم و كلاس رفتيم اما اصلا پيشرفت چشمگيري نداشتيم تا اينكه با معرفي يكي از دوستانم به نوبل رفتيم و مديريت توانمند اين موسسه دقيق نقاط ضعف و قوت من و همسرم رو تشخيص دادن و اساتيد خبره و حرفه اي به ما پيشنهاد دادند، ما بعد از چند جلسه واقعا تفاوت واضح اين موسسه رو با بقيه آموزشگاه ها حس كرديم. دوست عزيز اگر كسي دنبال پيشرفت و ارتقا سوادش باشه كلاس كوچيك و بزرگ براش اهميت نداره مهم استاد باسواد و مهمتر از اون تلاش و استعداد خودمونه، كلاس بزرگ و دلباز به تنهايي كسي رو پروفسور نميكنه، كاملا مشخصه كه نظرات شما از روي غرض ورزيه نه انتقاد درست!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تبسم : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط تبسم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها مرندی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط رها مرندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام .از تمام خدماتی که تو این سالن انجام میدن راضی هستم من از اقدسیه میرم به این سالن.اگر ابروهاتون تاتو نیست توصیه مبکنم برای طراحیش پیش خانم رحمتی برید حتما خوشتون میاد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا پرویزی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ندا پرویزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شینیون ومیکاپ انجام دادن برام .راستشو بخوایین با تردید کارمو دادم دستشون چون هروقت آرایشگاه میرفتم ناراضی برمیگشتم وصورتمو میشستم دوباره خودم آرایش میکردم .ولی تو این سالن آرایششون بسیار زیبا و لایت بود از شینیونم هم خیلی خوشم اومد .ممنونم خانمهای رحمتی ونسرین😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین مقامی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط نسرین مقامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اینکه با این سالن آشنا شدم مخصوصا خانم رحمتی خیلی راضی هستم.کراتینه پاکسازی پوست کاشت ناخن .تمام کارامو تو این سالن انجام میدم خیلی خیلی ازشون راضی هستم. شما هم یکبار شده امتحان کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا ایمانوردی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پریسا ایمانوردی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از خدمات این سالن بسبار راضی هستم .معمولا ماهی یکبار برای ابرو رنگ ماساژ صورت وپاکسازی مراجعه میکنم تز براشینگ حرفه ایشون همیشه راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bazerian4 : واقعا بزرگ امید رایانه بهترین بود از نظر بقیه دوستان هم تشکر میکنم من دوره c#  رو اینجا با بهترین کیفیت گذروندم ظاهرا از یک ماه قبل دوره رو باید رزرو کرد چون ظرفیت هر کلاس 6 نفر هست هر دوره ای رو میخواستین داشتن تلفنش رو براتون میزارم 88696095 شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eiranj : بهترین اموزشگاه کامپیوتر و دلسوز ترین تو شهرک  غرب و سعادت اباد بزرگ امید رایانه است من خیلی اموزشگاه رفتم ولی اینجا یه چیز دیگه بود واقعا عالی بود windows , word , internet  اینجا نوشتم شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ادرسشونه تلفنش هم 88696095 ولی باید از یک ماه قبل رزرو کنید دوره ها پر میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hani2 : اهای mary444 تو کارت بد گفتن از بقیه اموزشگاههای کامپیوتره .ای بدبخت روانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mshariati به نظر parham1 : سلام و ادب  فرزند من چهارمین سال تحصسل خود را در دبستان مهرهشتم طی می کند. رویکردی که این مجموعه در آموزش کودکان ابتدایی از آن بهره میگیرد رویکرد شناختی است که تقریباَ در کل کشور بینظیر و یا کم نظیر است . شوق و علاقه ی فرزندم نسبت به مدرسه اش و احساس وابستگی ای که به اولیاء آنجا دارد همگی نشان از موفقیت این روش در امر آموزش کودکان ابتدایی است . آموزش مبتنی بر روش شناختی کاملاَ متفاوت با آموزش سنتی متداول در مدارس دیگر است و مهمترین اثر آن دوری کودکان از فضای استرس زا و تنش آفرین نمره و نمره دهی و رقابتهای ناسالم این حیطه است . کادر دبستان همگی از افراد باسابقه و خوشنام مدارس ممتاز تهران میباشند که سابقه ی راه اندازی و مدیریت مدارسی همچون مفید 2 را داشته اند . وسعت نسبی محیط دبستان و نیز بهره مندی از سالنهای اجتماعات و ورزش و کارگاه و آزمایشگاه از نقاط مثبت دیگر آنجا می باشد . بنظرم یکی از نقاط ضعف دبستان بحث ساختمان نسبتاَ قدیمی آن است که با انتقال آن به ساختمان تازه تاسیس ( با فضایی سه هزار متری و مدرن ) ان شاالله برطرف خواهد شد .  توصیه حقیر به تمام بزرگواران بازدیدی هر چند کوتاه ازین مجموعه و آشنایی با امکانات و ویژگیهای آن است .           مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین تالارهای تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
يکشنبه 19 خرداد ماه 1392
asalsho

تاریخ درج: يکشنبه 19 خرداد ماه 1392

دوستای عزیزم به مناسبت افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب از همه دوستایی که میخوان داشتن  ابروی سالم و پرپشت و متناسب با استخوان بندی صورت  را تجربه کنن دعوت میکنیم .به  آرایشگاه ما تشریف بیان... ابروی مرتب و استاندارد نیمی از زیبایی صورت  ..با ابروی نا مرتب و غیر استاندارد  حتی با پوست صاف و ارایش شده جداب و زیبا به نظر نمیرسیم        برای اطلاعات بیشتر و گرفتن آدرس با این شماره تماس بگیرید ...09301001477

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 دي ماه 1390
zina

تاریخ درج: چهارشنبه 21 دي ماه 1390

دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :)))) 

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه
دوشنبه 23 خرداد ماه 1390
roya sepasi

تاریخ درج: دوشنبه 23 خرداد ماه 1390

az nazare man behtarin talar too mantaghe saadat abad bagh e saadat e chon ham fazaye baz dare ham sarppoooshide estakhr o chaykhoone sonnatisham kheili bahale keifiate ghazasham ke harf nadazre hame chizesham bi eyb o naghse, man chandta aroosi oonja boodam o kheili ham razi boodim , ham man ham khoonevadehaye dige

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 16 خرداد سال 1394
بوسیله منصوره قاسمیان
7 11071
goodfriend
سه شنبه 2 تیر سال 1394
بوسیله زنده دلان
106 106072
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 3189
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 23 خرداد سال 1394
بوسیله سلیمی
31 39098
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 46631
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 2 خرداد سال 1394
بوسیله shimashima
29 38504
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 30164
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1471
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 4907
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 9 فرودرین سال 1394
بوسیله majeed
11 19934
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 3830
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
22 43770
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 15752
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 12680
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 6595
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 17101
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 9360
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 9397
goodfriend
شنبه 6 تیر سال 1394
بوسیله beigi
22 36233
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 بهمن سال 1393
بوسیله soheila alizadegan
7 14411
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 4574
goodfriend
دوشنبه 12 مرداد سال 1394
بوسیله arezeh2
138 38659
goodfriend
دوشنبه 29 تیر سال 1394
بوسیله lovelyrose
97 91706
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله Rojinn
28 41074
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 12 خرداد سال 1394
بوسیله simin22
14 10959
goodfriend
یکشنبه 7 تیر سال 1394
بوسیله sepide55
78 88565
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اردیبهشت سال 1394
بوسیله SHARAREH93
30 55436
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
27 37919
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 بهمن سال 1393
بوسیله زهرا روزبیانی
65 64600
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله sakhtemoon
10 25315
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله فاطمه هویدا
4 3308
طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
sitedar
چهار شنبه 8 بهمن سال 1393
بوسیله arezeh
5 2726
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 165
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 143
ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس
7yaghut1
0 126
بهترین مکانیکی تعویض روغن وپنچری باطریسازی در سعادت اباد
jakarta
0 62

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4478, نوشته ها: 16131, کاربران: 6379
به جدید ترین عضو انجمن, icelady19 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران