سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 21 دي ماه 1390 بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
zina

تاریخ درج: چهارشنبه 21 دي ماه 1390
دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :)))) 

پاسخ ثمر:

زینا جان میشه شماره و  آدرس این تالار و بدی؟ 

کیفیت غذاش چطور بود؟ چندتا میهمان داشتین؟ 

پاسخ غزل عباسی:

مدیریت آن تالار با برادران گیاهی ..فکر کن یه درصد بد باشه....از ساخت تالار تا  پذیراییش جزو بهترین هاست ..جزو معدود ترین تالار هاست که ماشین عروس تو لابی تالار میاد

پاسخ غزل عباسی:

سعادت آباد-بلوار دریا-انتهای خیابان صرافها 

88689987

پاسخ مریم:

سلام

کسی میدونه باغ سعادت ( توی خیابون صراف ها ) تالار خوبیه یا نه؟

میدونید ظرفیتش چند نفره ؟

مرسی

پاسخ ندا:

سلام

دوستان من میخوام عروسیمو تو یه تالار شیک بگیرم،آمیتیسو دیدم خوشم اومده،ولی تو خدماتش نه شمع آرایی نه میوه آرایی هست،هیچ تصویری هم از میز شامش نذاشته،نمیدونم خوب هست یا نه؟به نظرم جای رقصش کمه این طور نیست؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه،خیلی استرس دارم

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر asalsho : دوستای عزیزم به مناسبت افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب از همه دوستایی که میخوان داشتن  ابروی سالم و پرپشت و متناسب با استخوان بندی صورت  را تجربه کنن دعوت میکنیم .به  آرایشگاه ما تشریف بیان... ابروی مرتب و استاندارد نیمی از زیبایی صورت  ..با ابروی نا مرتب و غیر استاندارد  حتی با پوست صاف و ارایش شده جداب و زیبا به نظر نمیرسیم        برای اطلاعات بیشتر و گرفتن آدرس با این شماره تماس بگیرید ...09301001477        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ندا به نظر zina : سلام دوستان من میخوام عروسیمو تو یه تالار شیک بگیرم،آمیتیسو دیدم خوشم اومده،ولی تو خدماتش نه شمع آرایی نه میوه آرایی هست،هیچ تصویری هم از میز شامش نذاشته،نمیدونم خوب هست یا نه؟به نظرم جای رقصش کمه این طور نیست؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم کمکم کنه،خیلی استرس دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر zina : سلام   کسی میدونه باغ سعادت ( توی خیابون صراف ها ) تالار خوبیه یا نه؟   میدونید ظرفیتش چند نفره ؟   مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل عباسی به نظر zina : سعادت آباد-بلوار دریا-انتهای خیابان صرافها  88689987        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزل عباسی به نظر zina : مدیریت آن تالار با برادران گیاهی ..فکر کن یه درصد بد باشه....از ساخت تالار تا  پذیراییش جزو بهترین هاست ..جزو معدود ترین تالار هاست که ماشین عروس تو لابی تالار میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ثمر به نظر zina : زینا جان میشه شماره و  آدرس این تالار و بدی؟  کیفیت غذاش چطور بود؟ چندتا میهمان داشتین؟           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zina : دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :))))     تعداد پاسخها(5)( ثمر - غزل عباسی - غزل عباسی - مریم - ندا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر roya sepasi : az nazare man behtarin talar too mantaghe saadat abad bagh e saadat e chon ham fazaye baz dare ham sarppoooshide estakhr o chaykhoone sonnatisham kheili bahale keifiate ghazasham ke harf nadazre hame chizesham bi eyb o naghse, man chandta aroosi oonja boodam o kheili ham razi boodim , ham man ham khoonevadehaye dige        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر naser : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --سعادت آباد توسط naser به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ lilian60 به نظر خودم : اقا شروین شما قرار نیست زود تر از سه سال هم به سطح بالایی برسی در زبان انگلیسی یادگیری زبان باید اهسته و پیوسته باشه و سیستم سفیر خیلی هم حساب شده است. اینکه استادا از فارغ التحصیلاش انتخاب بشن اشکالی ایجاد نمیکنه اما کلا 5 درصد بتونن به اون سطحی که شما میگین برسن هر کس رسید ترم بالا که نمیتونه درس بده  زبان یک فرایندیه که اگر پشت کار نداشته باشی توش موفق نمیشی مخصوصا کسانی که از این اموزشگاه به اون موزشگاه و از این معلم به اون معلم روی میارن موفقتیت تو کارشون نیست چون نمیخوان قبول کنن که اموزشگاه و معلم نصف کاره.نصف دیگه کار خود شماس که باید روزی حد اقل دو ساعت زبان بخونی که مطمینم اینکارو نمیکنی و وقتی اینجوری پیش نمیری هر اموزشگاهی بری وضعیت همینه. من خودم مدرس زبانم فوق لیسانس اموزش زبان دارم و توی اکثر اموزشگاه های معتبر قبل درس دادم البته سفیر درس نمیدما /فکر نکنی که اونجا درس میدم که اینو میگم اما با چیزایی که از سیستم مدیریت و انتخاب مدرسش دیدم و شنیدم بنظرم بهترین گزینه است اگر اونجا نری گزینه بعدی اموزشگاه تک شعبه ای اریانپور توی میرداماد بهترینه من خودم اونجا زبان خوندم البته پروسه ورود به اونجا حدود 7 ماه با تعیین سطح طول میکشه و اگر سح زبانت تازه متوسط باشه باید به دوسه سال بری یادگرفتن زبان خارجی چیزی جز این نیست عزیزم.شما زبان مادریت هم بعد دوسال گوش دادن  تازه شروع به صحبت کردی تازه اون بچه دوسال تمام در معرض زبانه ولی شما دو سال میخوای 5 ساعت در هفته بری چه انتظاری داری میخوای ایلتسم بگیری لابد بعد دوسال؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
. نظر مر ضیه خدابنده :کمار - دکتر ویجی به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان محله --سعادت آباد توسط مر ضیه خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کمار - دکتر ویجی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر 9127086901 : بهترین÷÷ مهد سعادت آباد ریحانه های بهشتی است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 9127086901 : با سلام خدمت شما عزیزان من تجربه خودم را راجع مهدی در سعادت آباد به نام ریحانه های بهشتی تو خیابان علامه جنوبی بیان کنم که مهد بسیارعالی با پرسنل دلسوز و برنامه های متنوع آموزشی می باشد و شهریه مناسبی نیزدارددیدن این مهدضررنداردفرزندمن الان نزدیک یکسال هست که در این مهد تحت آموزش و نگهداری قراردارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نرگس طباطبایی : کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده به عنوان بهترین لیزر .میکرودرم .هیدرودرم .انواع ماساژ تخصصی .کویتیشن .پاکسازی پوست. محله --سعادت آباد توسط نرگس طباطبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز از بهترین کلینیک های زیبایی تهران در چندماه اخیر بین مشتریان خرید گروهی شناخته شده.نسبت به مبلغ کوپن های خریداری شده از سایتهای تخفیف، مرکز زیبایی ارکیده خدمات زیادتری ارایه میدهند.ضمنا از کادر مجربی برخوردار است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ميترا محمدي : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط ميترا محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر منا فرجامی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط منا فرجامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخوام هاشو ر کنمابروهام نازکه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ termeh به نظر Sisi : سلام به همه . من واقعا نمیدونم راجب مدرسه مهر ایلیا چه باید گفت؟! حیف اسم مدرسه !!  کادر فوق العاده قوی در دروغگویی داره. یه مدیر نا لایق که پشت اولیا خیلی حرفا راه انداخته و... موسس که نگو دروغگوی بزرگ. مدرسه پول محور اسم قشنگیه براش حرف زیاده...     خلاصه اینکه وقت خودتون و بچه هاتون رو به حدر ندهید. اگر از اعضای کادر مهر ایلای نبودم هیچوقت چهره واقعیشون رو نمی دیدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hhh61 به نظر رونیا :  سلام دوستان راستش منم برای پسرم دنبال مهد میگشتم تااینکه یکی از دوستانم موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه خلاق را در شهرک غرب بمن پیشنهاد کرد و من رفتم اونجا .راستش اونجا نه تنهاخانه کودک  بلکه یه مهد و مرکز استعداد یابی بود.اونجا ازپدر و مادر های دیگه پرسیدم همه از نوع کار و آموزششون که خیلی با مهدهای دیگه فرق میکنه گفتند .راستش هم هزینه هاشون مناسبه هم کادر خیلی مهربونی دارن.من پیشنهاد میکنم یکماه امتحان کنید حتما حرف منو تایید میکنید من پسرمو از 7 تا 5 بعدالظهر 190000 تومان ثبت نام کردم وخیلی راضی هستم .آدرسش شهرک غرب  ایوانک غرب سرای محله ایوانک    ......این تلفن مدیر موسسه خانم محتشم 09124150622              مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر علیرضا داد خواه : مرکز مشاوره سامان ذهن به عنوان بهترین مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره کودک مشاوره طلاق مشاوره و استعداد یابی محله --سعادت آباد توسط علیرضا داد خواه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز در انتخاب همسر ایده ال وتست قبل ازدواج خیلی به من کمک کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره سامان ذهن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ROSHANAKB به نظر زهرا علی پور : با عرض سلام و خسته نباشید . من ساکن گرگان هستم دختر من 5 ترم هست که در کودکان برتر مشغول به یادگیری است . متاسفانه مسولان اموزشگاه مطلقا به والدین اجازه تماس مسقیم با آموزگاران را نمی دهند .اگر والدین بخواهند در مورد نکته ای یا معلم کودکشان صحبت کنند به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود . و از والدین میخواهند که هر پیغامی که دارند بر روی کاغذ نوشته شود و به دفتر بچه ها بچسبانند و معلمها هم فقط با همین روش با خانواده ها در تماس هستند . حقیقتا شرایط مضحک و ناراحت کننده ای است. همه مادران و پدران شاکی هستند و جواب انها این هست که ما از تهران دستور داریم که والدین و مربیان با هیچ عنوان نباید در تماس باشند. رفتار بسیار نا شایستی مسولان اموزشگاه شعبه گرگان در پیش گرفته اند . و همه بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه هیچ شعبه دیگری وجود ندارد تا فرزندانمان را ببریم . خواهشا این موضوع را پیگیری کنید . فرزندان ما در رنج سنی 3 سال و نیم تا 6 سال هستند .بسیار کوچکند و ما به عنوان والدین باید کاملا در جریان اوضاع موسسه باشیم ! نه اینکه حتی اجازه نداشته باشیم مربی فرزندمان را ببینیم . این موضوع حتی روی وجه موسسه کودکان برتر هم اثر منفی می گذارد. باسپاس فراوان         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر مونا مقدم : مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی به عنوان بهترین راز سلامتی شما نزد ماست محله --سعادت آباد توسط مونا مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم محمدی : نیکو پردازش به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط مریم محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه کامپیوتر نیکوپردازش سعادت آباد نمایش مشخصات و آدرس مرکز نیکو پردازش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر jamile : سلام بچه ها شبتون بخیر می خواستم بدونم بهترین منطقه تهران برای فروش آجیل کجاست؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اشرف حسيني : تدریس خصوصی نیکان به عنوان بهترین تدريس خصوصي رياضي فيزيك شيمي عربي زبان زيست دروس دانشگاهي مشاوره تحصيلي انتخاب رشته كامپيوتر مكالمه محله --سعادت آباد توسط اشرف حسيني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما بهترين معلم ها رو تو موسسه نيكان ديديم والا. در برابر قلم چي و امثال اين آموزشگاه هايي كه به جيب مردم چشم دوختن نيكان و بخصوص مديريت كاارامدش آقاي دكتر رحمتي واقعاً عالي هستن. ما از طريق دابي پيداشون كرديم. و خواستم به بقيه هم محله اي ها هم معرفي كنم. اشرف حسيني استاد دانشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی نیکان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ asalyn20 به نظر hediyeh : دوستان عزیز با سلام و خسته نباشید من نظرخودم  راجب مهد کودک شادلین بیان می کنم و خواهشم از مادران عزیز این که خوب تحقیق کنین چون مهد شادلین ظاهرش با باطنش کاملا فرق داره  و به نظر من بدترین مهد کودک سعادت آباد چون خودم از نزدیک دیدم که گرونترین مهد و بداخلاق ترین و بی حوصله ترین مربی ها و مدیر این مهد که نه اخلاق داره و نه مدیریت کردن بلد است و این مهد فاقد هر گونه احساس و عاطفه با بچه ها است و برای این مهد متاسفم که فقط به الان خودش نگاه می کنه نه به فرداهااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این مهد فقط به فکر مادیات نه هیچ چیز دیگه ای  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shervin به نظر خودم : من و خواهرم یه مدت سفیر میرفتیم...جفتمون ناراضی اومدیم بیرون! سیستمش مثل مدرسه میمونه و خیلی کند پیش میره..استاداش از همون فارغ التحصیلای خود سفیر انتخاب میشن و کاملا بی سوادن! ترم هاشم خیلی طولانیه..اونجوری فقط 3 سال طول میکشید تا به advance برسیم! واسه ما که سفیر فقط وقت تلف کردن بود...کلا هر جایی یا هر چیزی که یه کم اسم در میکنه دیگه خراب میکنه دیگه کیفیت براش مهم نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samymom به نظر hediyeh : با سلام خدمت خانم شاه حیدری آدرس و تلفن شما یا مهدتون رو می خواستم.ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ elahe20 به نظر ثمين : سارا جان من در مقايسه با موسسه نام آوران شميران ميگم كه ايده صفره. ببخشيد البته. اگه كسي خواست امتحان كنه نام آوران يه چيز ديگست. تلفنشون 22000410 هست. خداحافظ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر elahe20 : من از تابستون امسال براي دخترم معلم رياضي فيزيك زبان و عربي گرفتم. از همشون راضي هستم. هم از لحاظ درسي و نحوه تدريس هم از لحاظ اخلاقي. با اينكه 3 تا از معلماش آقا هستن اما يادگيري بچه ي من و نمراتش خيلي عوض شده و بهتر از پارسال شده . من كاملاً راضي هستم. به نظر من اين موسسه تو كار تدريس و مشاوره جزو  برترين هاي تهران ميشن. شمارشونم اينه 22000410 الهه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sara1994 به نظر ثمين : جو صمیمی و کادر کارامد و با تجربه اگه خودت کم کاری نکنی حتما نتیجه میگیری.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر zdavoodi85 : به نظر من بهترین آموزشگاه توو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر  سپنتا گستر  هستش چون هم واقعا زیر نظر فنی و حرفه ای و حتی میشه توو سایت فنی حرفه ای اسمشون و دید و هم به صورت کاملا عملی و پروژه محور یاد میدن اصلا تئوری کار نمیشه  22074004 - 09124084744 (بلوار فرحزادی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zari18 به نظر samaneh ashrafi :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ali11 به نظر ثمين : بابا من 5 جلسه رفتم بعدش نرفتم. افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hediyeh به نظر Fatane : salam , be nazare man in mahde samareye zendegi agar movvafagh bood alan mibayast kolli sedash biroon miamad , ba ejazatoon bande be onvane modire amoozeshi ke 14 sale too behtarin mahd haye tehran va eshtebahan 6 mahi too in mahd boodam natoonestam sholooghi o shelakhtegiye in mahdo tahamol konam va alan ham fekr nemikonam dokhtare mohtarameshoon az pase in kar bar bian , vali omidvaram :))  ba ejazatoon khodam ba komake madar o pedar haye gol toonestam mahd v a khaneye koodake khorshido paiine meidoone kaj eftetah konam ke be omide khoda hanooz daresho baz nakarde boodam 20 nafar rezerv dashtam va alan ham ba systeme amoozeshiye jadidam ke rastesh az kharej az iran avordam roozane kolli maman miyan pisham :))  omidvaram shomaro ham bebinam          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam1970 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ 890267267 به نظر رويا : نشانی ادرس کلاس رقص دراهوازرومیخام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hediyeh به نظر hediyeh : سلام و ممنون از استقبالتون . هم از مهد ثمده زندگی و هم از مهد قند عسل کلی مراجعه کننده داشتم که  امیدوارم و تلاش میکنیم من و مربیهای خوبم  رضایتشونو به دست بیارم .         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر آیدا : تیتان{متخصصین ایمپلنت به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --سعادت آباد توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قیمتش مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تیتان{متخصصین ایمپلنت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hediyeh : سلام. شب و روزتون به خیر من  هدیه  شاه حیدری هستم مدیر مهد تازه تاسیس خورشید . پس از 14 سال کار و مدیریت مهد ها در ایرا ن و خارج از این مرزو بوم موفق به  تاسیس مهد خودم شدم و امیدوارم تمام نکات مهمی که سعی در اجراشون تو مهد ها داشتم و با کم لطفی  مدیرانشون مواجه شد  رو اینجا تو خورشید اجرا کنم .  ایجا کاملا انگلیسی صحبت میکنیم ولی خودمون فراموش میکنیم زبانی غیر از زبان مادری داریم . اینجا خلاقیت رو به معنای واقعی خلاقانه  تمرین میکنیم . امید دارم اینجا ببینمتون و پذیرای سوالاتتون و کوچولوهای گلتون باشم .      تعداد پاسخها(3)( hediyeh - samymom - asalyn20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hediyeh : salam        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fe61 به نظر Reza11 : be nazare man markaze zaban sazan Aalieeeee. emtehan konid        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shima68 به نظر torsh : با سلام لطفا ادرس و شماره تلفن این اموزشگاه را هم برای من بنویسید . متشکرم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tohid : آموزشگاه کاخ کودک سیمین واقعا بی نظیره. من  از 3 سالگی  بچه ام  گذاشتم آنجا. الان 4 سال میره این موسسه. هیچ وقت فکر نمی کردم  تا این حد بتونه بنویسه و بخونه.با تشکر از کادرو استادان  این موسسه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                  ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520                                                                                                                      صادقي                                                                                                                                                                                  ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mona1 به نظر ملیکا مرادی : من میرم تهرانسر برای کاشت ناخنم خانم ایزدی واقعا کارش خوبه . بهترین مواد رو با بهترین قیمت من که خیلی راضیم . دوستام هم خیلی راضیند .09124835961        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amiri : مژگان میری : من گلدیس رو پیشنهاد میکنم چون اساتید خوبی داره و ساعتهاش  برای کارمندها بسیا ر ایده اله کلاسهای مکالمه ازادش  حرف نداره من پیشرفتم خیلی خوب بوده  بقیه بچه ها هم  خیلی راضی هستن مسیرشم خوبه چون دور میدان کاج و دسترسیش راحته .22097274          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amiri : من آموزشگاه گلدیس واقع در میدان کاج را یکی از بهترینها میدونم چراکه تجربه بسیارموفقی بعد از گذراندن دوره Ieltsدر این اموزشگاه راداشته ام        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین تالارهای تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
يکشنبه 19 خرداد ماه 1392
asalsho

تاریخ درج: يکشنبه 19 خرداد ماه 1392

دوستای عزیزم به مناسبت افتتاحیه شعبه دوممون توی شهرک غرب از همه دوستایی که میخوان داشتن  ابروی سالم و پرپشت و متناسب با استخوان بندی صورت  را تجربه کنن دعوت میکنیم .به  آرایشگاه ما تشریف بیان... ابروی مرتب و استاندارد نیمی از زیبایی صورت  ..با ابروی نا مرتب و غیر استاندارد  حتی با پوست صاف و ارایش شده جداب و زیبا به نظر نمیرسیم        برای اطلاعات بیشتر و گرفتن آدرس با این شماره تماس بگیرید ...09301001477

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 دي ماه 1390
zina

تاریخ درج: چهارشنبه 21 دي ماه 1390

دوستان منم مراسم عروسی خودم رو توی تالار آمیتیس سعادت آباد گرفتم که هم به آتلیه (بازتاب) و هم به آرایشگاه ( شادی نوروزی) نزدیک بود و فوق العاده بود، هم غذاش و هم سرویس دهیشون و خیلی شیک هم بود، البته شربت هاشون یه کم آبکی و بی مزه هستا نگید نگفتم :)))) 

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه
دوشنبه 23 خرداد ماه 1390
roya sepasi

تاریخ درج: دوشنبه 23 خرداد ماه 1390

az nazare man behtarin talar too mantaghe saadat abad bagh e saadat e chon ham fazaye baz dare ham sarppoooshide estakhr o chaykhoone sonnatisham kheili bahale keifiate ghazasham ke harf nadazre hame chizesham bi eyb o naghse, man chandta aroosi oonja boodam o kheili ham razi boodim , ham man ham khoonevadehaye dige

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله naser
6 5192
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
66 50490
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1680
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 19 مرداد سال 1392
بوسیله مهدب
27 20684
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 23897
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله آیدا
25 18512
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 15146
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 878
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 2712
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله نگین
10 10397
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 2102
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1392
بوسیله rahelesafe
21 22197
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 9003
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 6251
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 3736
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 8380
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 5420
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 4990
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
دوشنبه 14 بهمن سال 1392
بوسیله termeh
11 13685
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 30 اردیبهشت سال 1391
بوسیله سیما صدری
5 7045
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2926
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
دوشنبه 13 آبان سال 1392
بوسیله zdavoodi85
12 9863
goodfriend
پنجشنبه 14 فرودرین سال 1393
بوسیله lilian60
41 31374
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 19 بهمن سال 1392
بوسیله ميترا محمدي
24 20305
goodfriend
یکشنبه 19 آبان سال 1392
بوسیله elahe20
6 2887
goodfriend
سه شنبه 13 اسفند سال 1392
بوسیله 9127086901
68 46386
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 مهر سال 1392
بوسیله 890267267
19 23971
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 10 فرودرین سال 1392
بوسیله hamedtala
17 17916
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 17 آذر سال 1392
بوسیله jamile
62 35498
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله مسعود ارشادی
9 12185
kiany
چهار شنبه 25 دی سال 1392
بوسیله علیرضا داد خواه
3 804
sitedar
جمعه 16 اسفند سال 1392
بوسیله مر ضیه خدابنده
2 185

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4337, نوشته ها: 12714, کاربران: 4129
به جدید ترین عضو انجمن, nara خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران