لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390 بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
ترانه

تاریخ درج: چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390
مجتمع آموزشی تزکیه

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sama1 به نظر فائزه : سلام من از مشهد انتقالي گرفتم برا تهران. شهرك نفت چارديواري مستقر شدم ي پسر ي دختر دبستاني دارم برا ثبت نام مشكل پيدا كردم .مدرسه اي ميخام ك هم از نظر معلمها هم فرهنگ بچه هاش خوب باش لطفا راهنماييم كنين ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر omid1387 : با سلام مجموعه مدارس سعادت آباد توسط آدمهای بی فرهنگی اداره می شود که دارای حداقل شعور اجتماعی می باشند. به انچه در تبلیغات می گویند توجه نکنید . مجموعه مدارس سعادت آباد برخلاف انچه تبلیغات می کنه دارای حداقل امکانات هستش .و بعد از اینکه ثبت نام شد و پول گرفتن اصلا  جوابگوی مشگلات و کاستی ها نیستن و براحتی به والدین معترض توهین می کنن. معلم های مبتدی رو با حداقل حقوق استخدام کرده و از حداقل امکانات اموزشی بهره می برند. والدین عزیز قبل از اینکه فرزند خودرا چهت آموزش و پرورش به مجموعه مدارس سعادت آباد بسپارید قبلش حتما تحقیقات کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ omid1387 به نظر beigi : دوست عزیز که از مجموعه مدارس سعادت آباد تعریف کردی؟ احتمالا شما از کارمندان مجموعه هستین یا پول به شما دادن تعریف کنید وگرنه بدترین افتضاح ترین مدارس مجموعه سعادت آباد هستش. پسر من دوسال اونجا درس خوند بدترین دورانش بود . فقط بلدن پول بگیرن هیچ امکانات ندارن . معلم های با حقوق کم که مبتدی هستن میارن . سطح پایین اموزشی داره وفقط تبلیغات می کنه . امسال مدرسه اش رو عوض کردم واقعا مجموعه مدارس سعادت آباد افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر beigi : سلام دوستان عزیز. براساس تجربه و تحقیقی که من انجام دادم خواهشا گول اسم و رسم مدارس و تبلیغاتشونو نخورید.خروجیهای مدرسه را ببینید ودنبال اینکه واقعا بچه هاتون  چند سال از مهمترین سالهای عمرشونو کجا می گذرونند و چی یاد میگیرند باشید.به نظر من مدرسه سعادت آباد یکی از بهترین مدارس تهرانه که من میشناسمش من خودم فرهنگیم و بچه هامو گذاشتم اونجا خیلی راضیم.خداد خیرشون بده که اینقدر کاراشون حساب شده و با فکر و هدف میرند جلو و واقعا دلسوز بچه های مردمند.واقعا مدارس سعادت اباد خیلی خوبه من که بچه هام یکیشون تو مرکز تخصصی زبان کودکشه و دخترم هم تو مدرسه ابتدایی که هر دو تا را خیلی راضیم.من قبلا بچه هامو باید به زور صبحها برای مدرسه بلند میکردم ولی الان مشتاقانه میرند مدرسه.اگر یه روزم کارم طول بکشه دیرتر برم سراغشون مراقب بچه هام هستند.واقعا خدا خیرشون بده .    تعداد پاسخها(1)( omid1387)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فائزه : سلام. مدرسه فرهنگ سعادت یا سعادت آباد؟مدرسه فرهنگ سعادت را که خیلی ازش تعریف نشنیدم ولی مدرسه سعادت آباد را که من میشناسم خیلی خوبه .من الان بچه هام و یکساله اونجا گذاشتم که نتیجه خیلی خوبی هم از لحاظ روانی و هم علمی دیدم.یه محیط خیلی سالم و دوستانه داره که باعث شده بچه های من خیلی رشد کنند.امکاناتش هم عالیه .من قبلا با وجود اینکه بچه هام و جاهای خیلی اسم و رسم دار می فرستادم ولی در کنارش کلاس زبان هم می رفتندولی الان اینجا اینقدر زبانشون قویه که دیگه نمیفرستم.جدیدا نمایندگی کمبریج گرفتند و از بچه ها آزمون بین المللی میگیرند و مدرک از کمبریج میدن خیلی از همکلاسیهای دختر من تو آزمونشون قبول شدند.کاش از اول بچه هامو میاوردم اینجا.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فریبا خورشیدی : سلام فریبا جان.منم دوتا بچه دارم .یه پسر 5 ساله و یه دختر 9 ساله .من قبلا بچه هامو گذاشته بودم تو یکی از این مدرسه های معروف که خیلی هم اسم و رسم دارن ولی هم خودم هم  بچه هام خیلی اذیت شدیم.چون هر کدومشون را یه جا میفرستادم و هم اینکه بچه هام استرس گرفتند و برخلاف آنچه که نشون میدادند اصلا بازدهی نداشتندالان یکساله میفرستمشون مدرسه سعادت آباد خیلی راضیم.چون مجتمع هست و همه پایه ها را دارند و هم هردو جنس را دارند که خیلی خوبه دیگه لازم نیست درگیر دو جا باشم تازه چون دو تا بودند تخفیف هم بهم دادند .نسبت به امکاناتی که میدند قیمتشون هم خیلی خوبه .من خیلی راضیم نوش جونشون. به شما هم توصیه میکنم یه سر به اونجا بزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ termeh به نظر Sisi : سلام به همه . من واقعا نمیدونم راجب مدرسه مهر ایلیا چه باید گفت؟! حیف اسم مدرسه !!  کادر فوق العاده قوی در دروغگویی داره. یه مدیر نا لایق که پشت اولیا خیلی حرفا راه انداخته و... موسس که نگو دروغگوی بزرگ. مدرسه پول محور اسم قشنگیه براش حرف زیاده...     خلاصه اینکه وقت خودتون و بچه هاتون رو به حدر ندهید. اگر از اعضای کادر مهر ایلای نبودم هیچوقت چهره واقعیشون رو نمی دیدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sisi : سلام به همه مى خواستم راجب مدرسه مهرايليا بگم كه يكى از بدترين مدارس هستش ومن اصلا راضى نبودم همش تبليغ و شعاررررر.....حيف وقت پسرم كه اونجا تلف شد.    تعداد پاسخها(1)( termeh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Kiana1380 : مدرسه ي غير دولتي دخترانه ي منان براي دبستان و براي دوره متوسطه رباني عالي است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مبینا به نظر فریبا خورشیدی : سلام به نظرمن بهترین مدرسه ، مدرسه بهار اندیشه است فوق العاده است حالا دیگه خودتون می دانید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا نریمانیان : به نظر من رامشه بهترین مدرسه است البته به شرطی که معلم زبانش خانم کوچکی از ان جا بره بیرون خیلی ملم بدیه و صبر ایوب می خواد تحملش کنی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsa : به نظرم مدرسه حضرت معصومه خیلی خوبه .معلم های خیلی خوبی داره . هم راهنماییش و هم دبستانش خیلی خوبن . خواهر من اول راهنماییه .از اول دبستان تا حالا این جا درس خونده و خیلی راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا خورشیدی : سلام دوستان من 2تا دختر 14ساله و10 ساله دارم و به دنبال مدرسه خوب میگردم لطفا اگر مدرسه خوبی میشناسید معرفی کنید!!!!!!    تعداد پاسخها(2)( مبینا - beigi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نوشین به نظر فائزه : اگر درباره دبستان فرهنگ سعادت اطلاعاتی دارید به من بگید . خوبه یا فقط تبلیغه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بنفشه جرنگ به نظر فائزه : با سلام اين يادداشت شما در مورد مدرسه بهار انديشه خيلي به من كمك ميكند چون امروز صبح براي تحقيق به آن مدرسه رفتم براي دخترم و خيلي نظرم جذب شد . فائزه جون و خواهرش در كدام مقاطع هستند؟ ممنون ميشوم يك اطلاعي بدهيد- من دخترم را براي كلاس دوم به اين مدرسه مي برم. با تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه : دختران من فائزه و خواهرش فاطمه سال تحصيلي 90-91 در مدرسه ابتدايي بهار انديشه درس مي خوانندئ به نظر من مدرسه ابتدايي دخترانه بهار انديشه با وجود خانم ها مقدم و رحيمي و وداديان يكي از بهترينهاي مدارس ابتدايي غرب تهران مي باشد حداقل از مدرسه فرهنگ سعادت با مديريت آقاي ق با آن همه تبليغات و شهريه بالاخيلي بهتر است    تعداد پاسخها(4)( بنفشه جرنگ - نوشین - beigi - sama1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه :مجتمع آموزشی تزکیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر zibaa : Slm Man iranmehr miram kheilii poolaki hastan Donbale pool mian ama peigire pisheaftet nistan.    تعداد پاسخها(1)( sama93)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم. کلاسای آزاده جون تو باشگاه ورزشی آران شروع شده . برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحشون سر بزنین dabi.ir/arangym یا اینکه با تلفن باشگاه تماس بگیرین 77893205- 09335166561            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ paria2000 به نظر خودم : سلام قطب راوندی پیشنهاد میکنم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ paria2000 به نظر خودم : سلام چرا به قطب راوندی مراجعه نمیکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزيز من حدود ٦ سال است كه براي اكستنشن مو و مژه به اين ارايشگاه ميروم ، و به خاطر شغلم زياد تهران نيستم و فقط در مواقع ترميم به تهران ميام و از خانم رحمتي هم تشكر ميكنم كه با ازدحام كاريشون در هر شرايطي براي من وقت ميذارن ، و اينم بگم حتي خانمهاي ارايشگر ديگر متوجه مژه هاي من نميشوند ، واقعا هم شخصيت خودشان و هم كارشان بي نظيره ،. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پريسا نادري : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط پريسا نادري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر roza29 : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alireza110 : اصلا نوبل جو خوبی نداره برداشتن ساختمون رو با دیوار گچی به اطاقهای خیلی کوچیک و خفه تبدیل کردن که نمیشه توش نفس کشید من خودم 3 ماه اونجا بودم انقدر اذیت شدم که نگو اول میگن کلاس 4 نفره داریم بعد که میری چنان با مهارت خرت میکنن که مجبور میشی کلاس خصوصی برداری استادهاش هم چنگی به دل نمیزنه فقط سفیر هم قانونمنده هم استادهای خوبی داره هم جوش اکادمیکه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lpln : مشخصه  که خود مدیرای آموزشگاه نوبل نظرات مثبت رو دادن در صورتی که فقط برای اینکه پول کمتری به اسنادها بدن از استادهای بی کیفیت استفاده میکنن خود استاد من چند تا لغت به من گفت که وقتی تو دیکشنری پک کردم دیدم اصلا اون معتنی که اون گفته بود نمیده بهترین کلاس زبان تهران به نظر من آریانپوره 3 ماهه دارم میرم خیلی هم راضی هستم بر خلاف نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر nima1000 : من پارسال تو كنكور تونستم رتبه 418 بيارم منطقه يك و الان دانشجوي پزشكي هستم. بخاطر اينكه آشنايي با آقاي دكتر صبري براي من يه اتفاق يا بهتر بگم معجزه بوده توي زندگيم، ميخوام تجربياتمو اينجا براي شما هم بگم. راستي اينم بگم كه ازشون واقعا ممنونم. من اگه بتونم با اين صحبتام به يك نفر هم كمك كرده باشم خيلي خوشحال ميشم هرچند اون نفر رو نشناسم. چون من واقعا سال دوم دبيرستان داشتم گول يكي از مشاورايي كه تو تلويزيون ميومدنو ميخوردمو بدبخت ميشدم. البته براي حفظ حرمت ايشون اسمشو نميارم اينجا. اما دكتر صبري عزيز ايشون بیشتر به صورت خصوصی مشاوره می ده و دفتر مشاوره دارن. می گن اکثر رتبه های زیرصدش بچه هایی بودند که از سال اول ، دوم یا سوم رفتند پیشش یا حداقل از اول تابستون قبل از دوره پیش دانشگاهی.    چنتا از نقاط مثبت آقاي دكتر اينا هستن    برنامه ریزی های هفتگیشون خیلی علمی، حساب شده و دقیقه و خسته کننده نیست و برنامه های هر هفته با هفته بعد تغییرات اساسی داره و براي همين کسی نمی تونه برنامه هاشونو کپی کنه و یا از ایشون تقلید کنه. به نظر من این نقطه قوتشونه چون برنامه های اکثر مشاورا رو می شه از اینترنت دانلود کرد اما برنامه های آقاي دكتر رو من جایی ندیدم یا نشنیدم کسی به جز شاگرداش داشته باشه. آقاي دكتر روشهای خیلی خاصی برای مطالعه درسها به بچه هاش یاد می ده که باعث می شه در زمان خیلی کم درسو بخوننو و بفهمن و خلاصه کنن تکنیکهای جالبی در تست زنی آموزش می دن که باعث می شه زمان تست زنی به حداقل میزان خودش برسه. من خودم با تکنیک هایی که آقاي دكتر در مدیریت زمان تست زنی یاد داده بودن، اصلاً سر کنکور با کمبود وقت مواجه نشدم اين برام يه جورايي خيلي جالب بود چون هميشه استرس كمبود وقت داشتم. خلاصه من تا آخر عمرم مديون آقاي دكتر و البته پدرو مادرم هستن كه با بزرگواريشون هزينه هاي منو تقبل كردن. تلفن دفترشونو الان ندارم اما موبايلشون اينه: 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر roza12 : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حسینی : پرشین گراس به عنوان بهترین فروش و اجاره چمن مصنوعی محله --سعادت آباد توسط حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرشین گراس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از هاشور ابروی خانم رحمتی بسیار راضی هستم خیلی طبیعی شده از ایشون تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مهشید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از هاشور ابروی خانم رحمتی بسیار راضی هستم خیلی طبیعی شده از ایشون تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MaryGoli : سلام بچه ها من دوره IELTS رو پیش خانم حسینی رفتم و نمرم ای که میخواستم رو گرفتم 7.5  خوب میگیره و خیلیم راه میاد با اینکه دیگه به زبان نیاز ندارم ولی کلاس های Free Discussion رو میرم ولی خوب فقط واسه خانم هاست. معلومات عمومی آدم رو خیلی میبره بالا چون خارج از کشور درس خونده. ایمیل بزنید و مشورت کنید  جواب میده.z.hosseini63@yahoo.com اگه برنامه درسی بخواهید هم مجانی email شما رو جواب میده . من که تا ایرانم ولش نمی کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ MaryGoli به نظر activegirl : salam ba khanom hosseini tamas begir hatman rahnamaeet mikone. nemidonam khodesh dars mide ya na. ama age dars nade kheili khub rahnamae mikone. z.hosseini63@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تقریبا 8 سالی هست که با این سالن آشنا شدم بسیار خرسندم چون همیشه از کارشون راضی بودم انشاالله خانم رحمتی همیشه پر انرژی باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فتاحی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگر کار خوب ومطمئن میخوایید فقط سالن رز گل اینو واقعا میگم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میناسرشت : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط میناسرشت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موهایی که در ان سالت برا اکستنشن استفاده میکنن خیلی طبیعیه من آرایشگر هستم وچند سالی است که موهامو خانم رحمتی برام اکستنشن میکنن خیلی کارشون زیبا وطبیعیه😚 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماریا احمدی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ماریا احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی از کار هاشورتون خیلی راضی هستم رنگش روهم دوست دارم ،خواستم از این طریق رضایت خودم رو اعلام کنم تشکر نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر activegirl : با سلام دوستان بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های FCE که از نظر هزینه و کادر خوب باشه تو سعادت آباد و شهرک غرب میشناسین معرفی کنین بعضی جاها خیلی قیمتاشون پرت و پلا هست.    تعداد پاسخها(1)( MaryGoli)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوده : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا کارشون خوبه از همه مهمتر اینکه اخلاقشون خیییییییبلی عالیه😚😚😚 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم جهرمي : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط مريم جهرمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از خدمات اكستنشن مو و مژه خانم رحمتي بسيار راضي هستم جهار سال است كه مشتري اين سالن هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. پاسخ majeed به نظر علی آریا : خیلی ممنون عالی بود          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alcseo93 به نظر mehdi : منم موسسات زیادی برای کلاس خوصی آیلتس و کلاس خصوصی زبان رفتم. متاسفانه هیچ کدوم به دردم نخوردن تا اینکه رفتم موسسه زبان آرین. هنوز نمیدونم خوبه یا نه. تمرکزش روی تدریس خصوصی زبان انگلیسی و کلاس آیلتس هست. استاد نیتیو هم داره. البته برای آیلتس استاد عیدی اونجا تدریس میکنند که سالها انگلستان بودند و من تعریف ایشون رو زیاد شنیدمو مولف چندین کتاب در زمینه آیلتس هستن و خود استاد آرین هم در زمینه مکالمات عمومی چندین کتاب تالیف کردن توی سایتشون اطلاعات کامل هست http://arianlanguagecenter.com/        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماری : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط ماری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ fmmemol به نظر سیامک : ساندویچ کباب های خوشمزه ساندویچ کباب آقاخان رو هم حتما امتحان کنین کباب لقمه های خوبی داره و یکی از بهترین انتخاب های محدوده سعادت آباد و شهرک غرب میتونه باشه. ضمناً آدرس وبلاگش aghakhansandwich.blogfa.com پیشنهاد میکنم حتماً ببینین        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین مدارس تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390
goodfriend

تاریخ ثبت پیام: پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390

شنبه 12 مهر ماه 1393
omid1387

تاریخ درج: شنبه 12 مهر ماه 1393

با سلام

مجموعه مدارس سعادت آباد توسط آدمهای بی فرهنگی اداره می شود که دارای حداقل شعور اجتماعی می باشند. به انچه در تبلیغات می گویند توجه نکنید . مجموعه مدارس سعادت آباد برخلاف انچه تبلیغات می کنه دارای حداقل امکانات هستش .و بعد از اینکه ثبت نام شد و پول گرفتن اصلا  جوابگوی مشگلات و کاستی ها نیستن و براحتی به والدین معترض توهین می کنن. معلم های مبتدی رو با حداقل حقوق استخدام کرده و از حداقل امکانات اموزشی بهره می برند. والدین عزیز قبل از اینکه فرزند خودرا چهت آموزش و پرورش به مجموعه مدارس سعادت آباد بسپارید قبلش حتما تحقیقات کنید .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 9 خرداد ماه 1393
beigi

تاریخ درج: جمعه 9 خرداد ماه 1393

سلام دوستان عزیز.

براساس تجربه و تحقیقی که من انجام دادم خواهشا گول اسم و رسم مدارس و تبلیغاتشونو نخورید.خروجیهای مدرسه را ببینید ودنبال اینکه واقعا بچه هاتون  چند سال از مهمترین سالهای عمرشونو کجا می گذرونند و چی یاد میگیرند باشید.به نظر من مدرسه سعادت آباد یکی از بهترین مدارس تهرانه که من میشناسمش من خودم فرهنگیم و بچه هامو گذاشتم اونجا خیلی راضیم.خداد خیرشون بده که اینقدر کاراشون حساب شده و با فکر و هدف میرند جلو و واقعا دلسوز بچه های مردمند.واقعا مدارس سعادت اباد خیلی خوبه من که بچه هام یکیشون تو مرکز تخصصی زبان کودکشه و دخترم هم تو مدرسه ابتدایی که هر دو تا را خیلی راضیم.من قبلا بچه هامو باید به زور صبحها برای مدرسه بلند میکردم ولی الان مشتاقانه میرند مدرسه.اگر یه روزم کارم طول بکشه دیرتر برم سراغشون مراقب بچه هام هستند.واقعا خدا خیرشون بده .

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 8 تير ماه 1392
Sisi

تاریخ درج: شنبه 8 تير ماه 1392

سلام به همه مى خواستم راجب مدرسه مهرايليا بگم كه يكى از بدترين مدارس هستش ومن اصلا راضى نبودم همش تبليغ و شعاررررر.....حيف وقت پسرم كه اونجا تلف شد.

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 18 خرداد ماه 1392
Kiana1380

تاریخ درج: شنبه 18 خرداد ماه 1392

مدرسه ي غير دولتي دخترانه ي منان براي دبستان و براي دوره متوسطه رباني عالي است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391
سارا نریمانیان

تاریخ درج: چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391

به نظر من رامشه بهترین مدرسه است البته به شرطی که معلم زبانش خانم کوچکی از ان جا بره بیرون خیلی ملم بدیه و صبر ایوب می خواد تحملش کنی.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 30 خرداد ماه 1391
mahsa

تاریخ درج: سه شنبه 30 خرداد ماه 1391

به نظرم مدرسه حضرت معصومه خیلی خوبه .معلم های خیلی خوبی داره . هم راهنماییش و هم دبستانش خیلی خوبن . خواهر من اول راهنماییه .از اول دبستان تا حالا این جا درس خونده و خیلی راضیه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 8 خرداد ماه 1391
فریبا خورشیدی

تاریخ درج: دوشنبه 8 خرداد ماه 1391

سلام دوستان من 2تا دختر 14ساله و10 ساله دارم و به دنبال مدرسه خوب میگردم لطفا اگر مدرسه خوبی میشناسید معرفی کنید!!!!!!

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 17 اسفند ماه 1390
فائزه

تاریخ درج: چهارشنبه 17 اسفند ماه 1390

دختران من فائزه و خواهرش فاطمه سال تحصيلي 90-91 در مدرسه ابتدايي بهار انديشه درس مي خوانندئ به نظر من مدرسه ابتدايي دخترانه بهار انديشه با وجود خانم ها مقدم و رحيمي و وداديان يكي از بهترينهاي مدارس ابتدايي غرب تهران مي باشد حداقل از مدرسه فرهنگ سعادت با مديريت آقاي ق با آن همه تبليغات و شهريه بالاخيلي بهتر است

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390
ترانه

تاریخ درج: چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390

مجتمع آموزشی تزکیه تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله naser
6 9711
goodfriend
پنجشنبه 3 اردیبهشت سال 1394
بوسیله پريسا نادري
99 93520
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2868
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 23 فرودرین سال 1394
بوسیله حسینی
29 35022
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 42125
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 اسفند سال 1393
بوسیله mohadese
28 34232
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 27196
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1341
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 4432
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 9 فرودرین سال 1394
بوسیله majeed
11 17488
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 3486
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
22 38958
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 14425
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 11148
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 6048
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 15325
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 8475
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 8527
goodfriend
جمعه 1 اسفند سال 1393
بوسیله parham1
18 29890
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 بهمن سال 1393
بوسیله soheila alizadegan
7 12824
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 4275
goodfriend
پنجشنبه 3 اردیبهشت سال 1394
بوسیله roza29
109 29985
goodfriend
سه شنبه 8 اردیبهشت سال 1394
بوسیله sama93
91 77574
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله Rojinn
28 36639
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 25 فرودرین سال 1394
بوسیله nima1000
12 9015
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 17 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
72 79706
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 7 اردیبهشت سال 1394
بوسیله SHARAREH93
30 47803
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
27 33356
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 بهمن سال 1393
بوسیله زهرا روزبیانی
65 58844
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله sakhtemoon
10 22595
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله فاطمه هویدا
4 2848
طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
sitedar
چهار شنبه 8 بهمن سال 1393
بوسیله arezeh
5 2176
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 75
بهترین ساندویچ کباب ها
fmmemol
0 60
ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس
7yaghut1
0 55

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4431, نوشته ها: 15362, کاربران: 5817
به جدید ترین عضو انجمن, sama93 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران