سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر beigi : سلام دوستان عزیز. براساس تجربه و تحقیقی که من انجام دادم خواهشا گول اسم و رسم مدارس و تبلیغاتشونو نخورید.خروجیهای مدرسه را ببینید ودنبال اینکه واقعا بچه هاتون  چند سال از مهمترین سالهای عمرشونو کجا می گذرونند و چی یاد میگیرند باشید.به نظر من مدرسه سعادت آباد یکی از بهترین مدارس تهرانه که من میشناسمش من خودم فرهنگیم و بچه هامو گذاشتم اونجا خیلی راضیم.خداد خیرشون بده که اینقدر کاراشون حساب شده و با فکر و هدف میرند جلو و واقعا دلسوز بچه های مردمند.واقعا مدارس سعادت اباد خیلی خوبه من که بچه هام یکیشون تو مرکز تخصصی زبان کودکشه و دخترم هم تو مدرسه ابتدایی که هر دو تا را خیلی راضیم.من قبلا بچه هامو باید به زور صبحها برای مدرسه بلند میکردم ولی الان مشتاقانه میرند مدرسه.اگر یه روزم کارم طول بکشه دیرتر برم سراغشون مراقب بچه هام هستند.واقعا خدا خیرشون بده .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فائزه : سلام. مدرسه فرهنگ سعادت یا سعادت آباد؟مدرسه فرهنگ سعادت را که خیلی ازش تعریف نشنیدم ولی مدرسه سعادت آباد را که من میشناسم خیلی خوبه .من الان بچه هام و یکساله اونجا گذاشتم که نتیجه خیلی خوبی هم از لحاظ روانی و هم علمی دیدم.یه محیط خیلی سالم و دوستانه داره که باعث شده بچه های من خیلی رشد کنند.امکاناتش هم عالیه .من قبلا با وجود اینکه بچه هام و جاهای خیلی اسم و رسم دار می فرستادم ولی در کنارش کلاس زبان هم می رفتندولی الان اینجا اینقدر زبانشون قویه که دیگه نمیفرستم.جدیدا نمایندگی کمبریج گرفتند و از بچه ها آزمون بین المللی میگیرند و مدرک از کمبریج میدن خیلی از همکلاسیهای دختر من تو آزمونشون قبول شدند.کاش از اول بچه هامو میاوردم اینجا.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فریبا خورشیدی : سلام فریبا جان.منم دوتا بچه دارم .یه پسر 5 ساله و یه دختر 9 ساله .من قبلا بچه هامو گذاشته بودم تو یکی از این مدرسه های معروف که خیلی هم اسم و رسم دارن ولی هم خودم هم  بچه هام خیلی اذیت شدیم.چون هر کدومشون را یه جا میفرستادم و هم اینکه بچه هام استرس گرفتند و برخلاف آنچه که نشون میدادند اصلا بازدهی نداشتندالان یکساله میفرستمشون مدرسه سعادت آباد خیلی راضیم.چون مجتمع هست و همه پایه ها را دارند و هم هردو جنس را دارند که خیلی خوبه دیگه لازم نیست درگیر دو جا باشم تازه چون دو تا بودند تخفیف هم بهم دادند .نسبت به امکاناتی که میدند قیمتشون هم خیلی خوبه .من خیلی راضیم نوش جونشون. به شما هم توصیه میکنم یه سر به اونجا بزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ termeh به نظر Sisi : سلام به همه . من واقعا نمیدونم راجب مدرسه مهر ایلیا چه باید گفت؟! حیف اسم مدرسه !!  کادر فوق العاده قوی در دروغگویی داره. یه مدیر نا لایق که پشت اولیا خیلی حرفا راه انداخته و... موسس که نگو دروغگوی بزرگ. مدرسه پول محور اسم قشنگیه براش حرف زیاده...     خلاصه اینکه وقت خودتون و بچه هاتون رو به حدر ندهید. اگر از اعضای کادر مهر ایلای نبودم هیچوقت چهره واقعیشون رو نمی دیدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sisi : سلام به همه مى خواستم راجب مدرسه مهرايليا بگم كه يكى از بدترين مدارس هستش ومن اصلا راضى نبودم همش تبليغ و شعاررررر.....حيف وقت پسرم كه اونجا تلف شد.    تعداد پاسخها(1)( termeh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Kiana1380 : مدرسه ي غير دولتي دخترانه ي منان براي دبستان و براي دوره متوسطه رباني عالي است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مبینا به نظر فریبا خورشیدی : سلام به نظرمن بهترین مدرسه ، مدرسه بهار اندیشه است فوق العاده است حالا دیگه خودتون می دانید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا نریمانیان : به نظر من رامشه بهترین مدرسه است البته به شرطی که معلم زبانش خانم کوچکی از ان جا بره بیرون خیلی ملم بدیه و صبر ایوب می خواد تحملش کنی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahsa : به نظرم مدرسه حضرت معصومه خیلی خوبه .معلم های خیلی خوبی داره . هم راهنماییش و هم دبستانش خیلی خوبن . خواهر من اول راهنماییه .از اول دبستان تا حالا این جا درس خونده و خیلی راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا خورشیدی : سلام دوستان من 2تا دختر 14ساله و10 ساله دارم و به دنبال مدرسه خوب میگردم لطفا اگر مدرسه خوبی میشناسید معرفی کنید!!!!!!    تعداد پاسخها(2)( مبینا - beigi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نوشین به نظر فائزه : اگر درباره دبستان فرهنگ سعادت اطلاعاتی دارید به من بگید . خوبه یا فقط تبلیغه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بنفشه جرنگ به نظر فائزه : با سلام اين يادداشت شما در مورد مدرسه بهار انديشه خيلي به من كمك ميكند چون امروز صبح براي تحقيق به آن مدرسه رفتم براي دخترم و خيلي نظرم جذب شد . فائزه جون و خواهرش در كدام مقاطع هستند؟ ممنون ميشوم يك اطلاعي بدهيد- من دخترم را براي كلاس دوم به اين مدرسه مي برم. با تشكر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه : دختران من فائزه و خواهرش فاطمه سال تحصيلي 90-91 در مدرسه ابتدايي بهار انديشه درس مي خوانندئ به نظر من مدرسه ابتدايي دخترانه بهار انديشه با وجود خانم ها مقدم و رحيمي و وداديان يكي از بهترينهاي مدارس ابتدايي غرب تهران مي باشد حداقل از مدرسه فرهنگ سعادت با مديريت آقاي ق با آن همه تبليغات و شهريه بالاخيلي بهتر است    تعداد پاسخها(3)( بنفشه جرنگ - نوشین - beigi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه :مجتمع آموزشی تزکیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام.      من هم خودم هم چند نفر از آشناهام پیش خانم حسینی رفتیم کلاس. هم مکالمه هم IELTS. خیلی مسلط بود و مدرک بین المللی تدریس داشت از دانشگاه انگلیس.بیشتر سعادت آباد کار می کنه. خیلی دقیق و منصف بود. آدرسشو خواستین ایمیل بزنین: susan_karimi82@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ms5454 به نظر خودم : من میخام حرفه ای صحبت کنم انگلیسی رو بنظرتون برم سفیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amerian : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amerian به نظر Reza11 : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام   سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahsan64 : سلام دوستان من و خیلی از دوستام دوره های مختلف کامپیوتر تو آموزشگاه سپنتاگستر گذروندیم و مدرک فنی و حرفه ای رو هم گرفتیم واقعا روش تدریس و درصد قبولیشون عالیه من که خیلی راضی بودم . تنها اموزشگاهی که انقد پروژه محور کار می کنه و عملی به بچه ها دروس و یاد میده دوستامم خیلی راضی بودن تلفن 220740046 09124084744 22075127 خانم مقدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lidanori به نظر papar1389 : من دخترم مهد سفیر میره، مگه مامانای کارمند پارسیان چه مشکلی دارن که شما این طوری بیان کردین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر elahe1345 : سلام به همشهرياي عزيز بخصوص هم محله اياي عزيزم با توجه به تبليغات زياد موسسات قلم چي و علوي امثالهم، فقط ميخوام بگم كه گول نخوريد. با اسم و رسم بچه درسش خوب نميشه و به جايي نميرسه. من بعد از اينهمه سال معلم گرفتن براي بچه هام فقط از دبيراي موسسه آقاي دكتر صبري راضي بوده و هستم. چون هنوزم بهشون زحمت ميديم. اگه ميخواين واقعا درس دختر يا پسرتون خوب بشه، مخصوصا درس رياضي، ميتونين با خيال راحت از ايشون مشاوره بگيرين. شماره ي تماسشونم اينه 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aliireza به نظر mehrafrooz : 100% موافقم. پسر من اینجا میره و با ذوق و علاقه میره وبسیار راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ghazal_65 به نظر 1q2w3e : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! در واقعه این کارش دزدیه  ...من که اصلا راضی نیستم .....امیدوارم این پول از کلوش پایین نره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! من اصلا توصیه نمی کنم برید چون ممکنه تیغتون بزنه و هیچی هم یادتون نده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : من تقریبا بیشتر آموزشگاههای زبان شهرک غرب و سعادت آباد را رفتم. بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادها و خوش اخلاقترین کادر اداری و جائیکه واقعا شما بتونین پیشرفت داشته باشین و حس نکنین بیخود وقتتونو تلف کردین فقط و فقط موسسه زبانسرا شعبه بلوار دریا است. این نظر من بدون هیچگونه غرض ورزی و جانبداری یا احیانا جسارت به اون موسساتیه که فقط فکر چاپیدن جیب ملت هستند. واقعا تو بعضی از این موسسات استاد سر کلاس داره واسه خودش حرف میزنه. اصلا انگار ما سر کلاس نیستیم. ولی در کلاسهای زبانسرا استاد سر کلاس واقعا انرژی میگذاره. من پیشنهاد میکنم دوستان وقت با ارزش خودتونو بیخود تلف نکنین. تلفن دفترشونو میگذارم خواستید زنگ بزنیند ساعت کلاساشونو بپرسین. من دارم الان اونجا میرم. 88580859 یا 88581583    تعداد پاسخها(1)( aliireza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ m_mohamadi به نظر 1q2w3e : کاملا تابلو ااا از خود آموزشگاهی  که اینقدر بچه گونه از خودتون تعریف میکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر m_mohamadi : سلام دوستان مرسی از راهنماییهاتون من رفتم نیکوپردازش دوره ICDL رو گذروندم . خیلیییییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییی راضیییییییییییییییییی بودم عالیییییییییییییییی بود . به قدری نمونه سوال با آدم کار میکنن که کاملا اناده آزمون بودم هم کاربردی بود برام تدریسشون و هم آزمون رو خیلی راحت قبول شدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر papar1389 : سلام   من دخترم مهد سفیر تو خ سیف رو تجربه کرده فوق العاده هر روز بچه ها مریض بود مهد الوده کثیفیه چون مادرهای کارمند بانک پارسیان می یان انجا اصلا راضی نبودم بعد گلدونه رفت که مجوز نداره به مادر پدرها آگاهی نمی دن اگر اتفاقی برای بچه بیفته به عهده والدینه ، بهترین مهد رشد تو این منطقه لطفا سوالی دارین ایمیل بزنید     تعداد پاسخها(1)( lidanori)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sahar22 به نظر shaneli : سلام خانم شانلی!!یه سوال دارم میتونم بپرسم هزینه  ارایش عروسیتون چقدر شد؟؟؟میخوام قیمت بدونم بعد تصمیم بگیرم برم کاراشونو ببینم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : فقط لطفا در جريان باشيد كه ما در مهد و مركز اموزشي خورشيد أصلا تبليغ نداريم و تمام دوستان با معرف وارد دايره دوستان خوب ما ميشن . يكي از اين دلائل مربي هاي با سواد و مهربون . دوم تيم اموزشي حرفه اي و حتي تفريحي دوست داشتني مثل: علي كوتوله و خاله ريزه صدا و سيما و عمو بهراد سرزمين عجايب؛) راستي هر كس دوست داره به صورت كاملا مجاني تو اين جشن ها در خدمتش باشيم لطفا تشريف بيارن ،        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : سلام با اجازتون ادرس و شماره تماس خانه كودك خورشيد رو طبق درخواست شما عزيزان مينويسم ٠٢١٨٨٦٨٥١٤٤ سعادت اباد ، ٣١ ، ٢١        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elhammm : منم تعریف نیکوپردازش رو زیاد شنیدم . میگن از لحاظ مسیر و تمیزی جاش هم خیلی خوبه . و هم پرسنل خوبی داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر salma_m : مرسی از شقایق عزیز از راهنماییتون من رفتم نیکوپردازش و خیلی هم راضی بودم هم جو آموزشگاهش و هم مربیها و پرسنل مودب و مهربونی داشت منم به همه توصیه مکنم برین نیکوپردازش .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ salma_m به نظر 1q2w3e : چرا الکی جو سازی میکنی تنها آموزشگاه مجوز دار تو سعادت آباد و شهرک غرب کی میگه فقط آموزشگاه شماست . کافیه زنگ بزنید فنی و حرفه ای و از خود سازمان بپرسید که چند تا آموزشگاه مجوز دار هست خیلی واضح و روشن براتون نام میبرند .        مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحی وب سایت دارکوب در سعادت آباد
. نظر علیرضا ناصری : مطب طب سوزنی دکتر کوثری به عنوان بهترین طب سوزنی محله --سعادت آباد توسط علیرضا ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر کیفیت و نیز قیمت بسیار مناسب است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی دکتر کوثری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر naser : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین دستگاه بسته بندی محله --سعادت آباد توسط naser به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lilian60 به نظر خودم : اقا شروین شما قرار نیست زود تر از سه سال هم به سطح بالایی برسی در زبان انگلیسی یادگیری زبان باید اهسته و پیوسته باشه و سیستم سفیر خیلی هم حساب شده است. اینکه استادا از فارغ التحصیلاش انتخاب بشن اشکالی ایجاد نمیکنه اما کلا 5 درصد بتونن به اون سطحی که شما میگین برسن هر کس رسید ترم بالا که نمیتونه درس بده  زبان یک فرایندیه که اگر پشت کار نداشته باشی توش موفق نمیشی مخصوصا کسانی که از این اموزشگاه به اون موزشگاه و از این معلم به اون معلم روی میارن موفقتیت تو کارشون نیست چون نمیخوان قبول کنن که اموزشگاه و معلم نصف کاره.نصف دیگه کار خود شماس که باید روزی حد اقل دو ساعت زبان بخونی که مطمینم اینکارو نمیکنی و وقتی اینجوری پیش نمیری هر اموزشگاهی بری وضعیت همینه. من خودم مدرس زبانم فوق لیسانس اموزش زبان دارم و توی اکثر اموزشگاه های معتبر قبل درس دادم البته سفیر درس نمیدما /فکر نکنی که اونجا درس میدم که اینو میگم اما با چیزایی که از سیستم مدیریت و انتخاب مدرسش دیدم و شنیدم بنظرم بهترین گزینه است اگر اونجا نری گزینه بعدی اموزشگاه تک شعبه ای اریانپور توی میرداماد بهترینه من خودم اونجا زبان خوندم البته پروسه ورود به اونجا حدود 7 ماه با تعیین سطح طول میکشه و اگر سح زبانت تازه متوسط باشه باید به دوسه سال بری یادگرفتن زبان خارجی چیزی جز این نیست عزیزم.شما زبان مادریت هم بعد دوسال گوش دادن  تازه شروع به صحبت کردی تازه اون بچه دوسال تمام در معرض زبانه ولی شما دو سال میخوای 5 ساعت در هفته بری چه انتظاری داری میخوای ایلتسم بگیری لابد بعد دوسال؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مر ضیه خدابنده :کمار - دکتر ویجی به عنوان بهترین متخصص زنان و زایمان محله --سعادت آباد توسط مر ضیه خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کمار - دکتر ویجی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 9127086901 : بهترین÷÷ مهد سعادت آباد ریحانه های بهشتی است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 9127086901 : با سلام خدمت شما عزیزان من تجربه خودم را راجع مهدی در سعادت آباد به نام ریحانه های بهشتی تو خیابان علامه جنوبی بیان کنم که مهد بسیارعالی با پرسنل دلسوز و برنامه های متنوع آموزشی می باشد و شهریه مناسبی نیزدارددیدن این مهدضررنداردفرزندمن الان نزدیک یکسال هست که در این مهد تحت آموزش و نگهداری قراردارد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نرگس طباطبایی : کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده به عنوان بهترین لیزر .میکرودرم .هیدرودرم .انواع ماساژ تخصصی .کویتیشن .پاکسازی پوست. محله --سعادت آباد توسط نرگس طباطبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز از بهترین کلینیک های زیبایی تهران در چندماه اخیر بین مشتریان خرید گروهی شناخته شده.نسبت به مبلغ کوپن های خریداری شده از سایتهای تخفیف، مرکز زیبایی ارکیده خدمات زیادتری ارایه میدهند.ضمنا از کادر مجربی برخوردار است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی پوست و مو ارکیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ميترا محمدي : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط ميترا محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منا فرجامی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط منا فرجامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخوام هاشو ر کنمابروهام نازکه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hhh61 به نظر رونیا :  سلام دوستان راستش منم برای پسرم دنبال مهد میگشتم تااینکه یکی از دوستانم موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه خلاق را در شهرک غرب بمن پیشنهاد کرد و من رفتم اونجا .راستش اونجا نه تنهاخانه کودک  بلکه یه مهد و مرکز استعداد یابی بود.اونجا ازپدر و مادر های دیگه پرسیدم همه از نوع کار و آموزششون که خیلی با مهدهای دیگه فرق میکنه گفتند .راستش هم هزینه هاشون مناسبه هم کادر خیلی مهربونی دارن.من پیشنهاد میکنم یکماه امتحان کنید حتما حرف منو تایید میکنید من پسرمو از 7 تا 5 بعدالظهر 190000 تومان ثبت نام کردم وخیلی راضی هستم .آدرسش شهرک غرب  ایوانک غرب سرای محله ایوانک    ......این تلفن مدیر موسسه خانم محتشم 09124150622              مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر علیرضا داد خواه : مرکز مشاوره سامان ذهن به عنوان بهترین مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره کودک مشاوره طلاق مشاوره و استعداد یابی محله --سعادت آباد توسط علیرضا داد خواه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز در انتخاب همسر ایده ال وتست قبل ازدواج خیلی به من کمک کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوره سامان ذهن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ROSHANAKB به نظر زهرا علی پور : با عرض سلام و خسته نباشید . من ساکن گرگان هستم دختر من 5 ترم هست که در کودکان برتر مشغول به یادگیری است . متاسفانه مسولان اموزشگاه مطلقا به والدین اجازه تماس مسقیم با آموزگاران را نمی دهند .اگر والدین بخواهند در مورد نکته ای یا معلم کودکشان صحبت کنند به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود . و از والدین میخواهند که هر پیغامی که دارند بر روی کاغذ نوشته شود و به دفتر بچه ها بچسبانند و معلمها هم فقط با همین روش با خانواده ها در تماس هستند . حقیقتا شرایط مضحک و ناراحت کننده ای است. همه مادران و پدران شاکی هستند و جواب انها این هست که ما از تهران دستور داریم که والدین و مربیان با هیچ عنوان نباید در تماس باشند. رفتار بسیار نا شایستی مسولان اموزشگاه شعبه گرگان در پیش گرفته اند . و همه بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه هیچ شعبه دیگری وجود ندارد تا فرزندانمان را ببریم . خواهشا این موضوع را پیگیری کنید . فرزندان ما در رنج سنی 3 سال و نیم تا 6 سال هستند .بسیار کوچکند و ما به عنوان والدین باید کاملا در جریان اوضاع موسسه باشیم ! نه اینکه حتی اجازه نداشته باشیم مربی فرزندمان را ببینیم . این موضوع حتی روی وجه موسسه کودکان برتر هم اثر منفی می گذارد. باسپاس فراوان         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر مونا مقدم : مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی به عنوان بهترین راز سلامتی شما نزد ماست محله --سعادت آباد توسط مونا مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب مشاوره تغذیه و رژیم درمانی سمانه متینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین مدارس تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390
goodfriend

تاریخ ثبت پیام: پنجشنبه 1 ارديبهشت ماه 1390

جمعه 9 خرداد ماه 1393
beigi

تاریخ درج: جمعه 9 خرداد ماه 1393

سلام دوستان عزیز.

براساس تجربه و تحقیقی که من انجام دادم خواهشا گول اسم و رسم مدارس و تبلیغاتشونو نخورید.خروجیهای مدرسه را ببینید ودنبال اینکه واقعا بچه هاتون  چند سال از مهمترین سالهای عمرشونو کجا می گذرونند و چی یاد میگیرند باشید.به نظر من مدرسه سعادت آباد یکی از بهترین مدارس تهرانه که من میشناسمش من خودم فرهنگیم و بچه هامو گذاشتم اونجا خیلی راضیم.خداد خیرشون بده که اینقدر کاراشون حساب شده و با فکر و هدف میرند جلو و واقعا دلسوز بچه های مردمند.واقعا مدارس سعادت اباد خیلی خوبه من که بچه هام یکیشون تو مرکز تخصصی زبان کودکشه و دخترم هم تو مدرسه ابتدایی که هر دو تا را خیلی راضیم.من قبلا بچه هامو باید به زور صبحها برای مدرسه بلند میکردم ولی الان مشتاقانه میرند مدرسه.اگر یه روزم کارم طول بکشه دیرتر برم سراغشون مراقب بچه هام هستند.واقعا خدا خیرشون بده .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 8 تير ماه 1392
Sisi

تاریخ درج: شنبه 8 تير ماه 1392

سلام به همه مى خواستم راجب مدرسه مهرايليا بگم كه يكى از بدترين مدارس هستش ومن اصلا راضى نبودم همش تبليغ و شعاررررر.....حيف وقت پسرم كه اونجا تلف شد.

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 18 خرداد ماه 1392
Kiana1380

تاریخ درج: شنبه 18 خرداد ماه 1392

مدرسه ي غير دولتي دخترانه ي منان براي دبستان و براي دوره متوسطه رباني عالي است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391
سارا نریمانیان

تاریخ درج: چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391

به نظر من رامشه بهترین مدرسه است البته به شرطی که معلم زبانش خانم کوچکی از ان جا بره بیرون خیلی ملم بدیه و صبر ایوب می خواد تحملش کنی.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 30 خرداد ماه 1391
mahsa

تاریخ درج: سه شنبه 30 خرداد ماه 1391

به نظرم مدرسه حضرت معصومه خیلی خوبه .معلم های خیلی خوبی داره . هم راهنماییش و هم دبستانش خیلی خوبن . خواهر من اول راهنماییه .از اول دبستان تا حالا این جا درس خونده و خیلی راضیه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 8 خرداد ماه 1391
فریبا خورشیدی

تاریخ درج: دوشنبه 8 خرداد ماه 1391

سلام دوستان من 2تا دختر 14ساله و10 ساله دارم و به دنبال مدرسه خوب میگردم لطفا اگر مدرسه خوبی میشناسید معرفی کنید!!!!!!

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
چهارشنبه 17 اسفند ماه 1390
فائزه

تاریخ درج: چهارشنبه 17 اسفند ماه 1390

دختران من فائزه و خواهرش فاطمه سال تحصيلي 90-91 در مدرسه ابتدايي بهار انديشه درس مي خوانندئ به نظر من مدرسه ابتدايي دخترانه بهار انديشه با وجود خانم ها مقدم و رحيمي و وداديان يكي از بهترينهاي مدارس ابتدايي غرب تهران مي باشد حداقل از مدرسه فرهنگ سعادت با مديريت آقاي ق با آن همه تبليغات و شهريه بالاخيلي بهتر است

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390
ترانه

تاریخ درج: چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390

مجتمع آموزشی تزکیه تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله naser
6 6218
goodfriend
دوشنبه 5 خرداد سال 1393
بوسیله sahar22
67 60906
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1984
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 19 مرداد سال 1392
بوسیله مهدب
27 24388
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 27 آبان سال 1391
بوسیله papastudio
21 28285
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله آیدا
25 22272
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 18327
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 984
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 3131
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله نگین
10 12122
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 21 بهمن سال 1390
بوسیله وحید محمدهاشم
1 2414
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1392
بوسیله rahelesafe
21 25905
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 19 خرداد سال 1392
بوسیله asalsho
8 10314
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 7079
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 4284
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 10078
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 6239
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 5905
goodfriend
جمعه 9 خرداد سال 1393
بوسیله beigi
14 17255
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 30 اردیبهشت سال 1391
بوسیله سیما صدری
5 8285
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3303
goodfriend
شنبه 21 تیر سال 1393
بوسیله mahsan64
21 12172
goodfriend
جمعه 3 مرداد سال 1393
بوسیله susan82
47 41357
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 19 بهمن سال 1392
بوسیله ميترا محمدي
24 23977
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 14 تیر سال 1393
بوسیله elahe1345
7 4614
goodfriend
سه شنبه 17 تیر سال 1393
بوسیله lidanori
72 55402
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 مهر سال 1392
بوسیله 890267267
19 29540
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 10 فرودرین سال 1392
بوسیله hamedtala
17 20933
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 17 آذر سال 1392
بوسیله jamile
62 41392
بهترین فروشگاه دکوراسیون داخلی در غرب تهران(برچسبها و آینه های دکوراتیو شکل دار!)
yassbanoo
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله مسعود ارشادی
9 14266
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
چهار شنبه 25 دی سال 1392
بوسیله علیرضا داد خواه
3 1300
sitedar
شنبه 27 اردیبهشت سال 1393
بوسیله علیرضا ناصری
3 529

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13093, کاربران: 4485
به جدید ترین عضو انجمن, hr_m_86 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران