لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 17 شهريور ماه 1399 بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
سمیه فراز

تاریخ درج: دوشنبه 17 شهريور ماه 1399
آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سمیه فراز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من کلاسهای تافل رو تو اموزشگاه ایده ال میگذرونم و خیلی راضی هستم اموزششون حرف نداره واقعاا عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر پرنیا اصغری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط پرنیا اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در ابتدا من پسرم رو به ایده ال بردم پس از یه مدت که از نتیجه خیلی راضی بودم با وجود اینکه دخترم ۱۶سالش بود و معلم خصوصی داشت بردم از عملکردشون خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حنانه رضایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط حنانه رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این اموزشگاه رو دوستم پیدا کرد چون پسر من با پسر ایشون دوست بود تصمیم گرفتیم هر دو رو باهم به اموزشگاه ببریم الان هر جفتشون اموزشگاه ایده ال میرند و واقعا راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هونیا فتاحی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هونیا فتاحی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شینا محمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط شینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هیچ اعتماد به نفس حرف زدن به انگلیسی رو نداشتم یکی از حسنهایی که اموزشگاه ایده ال برای من داشت دادن اعتماد به نفس و کمک به حرف زدن من بعد از مدتها بود احساس کردم اون احساس خجالت و ترس از حرف زدن را دیگه ندارم اساتید باتجربه و حوصله ای دارند و خود خانم نجفی خودشون ر فتار صمیمانه و خوش برخوردی دارند و اگر مشکلی هم داسته باشید با روی گشاده ‌پاسخ گوی شما هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ویونا اسدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ویونا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دنبال کار میگشتم اگهی معلم اموزشگاه ایده ال رو تو اگهی ها دیدم ولی هیچ تجربه تدریس نداشتم اما سطح زبانم خوبه خانم نجفی کلاس تی تی سی تو ۵جلسه برام گذاشتند بلافاصله مشغول بکار شدم اول تو خود اونجا بعد اموزشگاه دیگه هم رفتم برای تدریس قبول شدم کلاسهای تی تی سیشون عالیه از شون کمال تشکر رو دارم عالیییه 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا قریب : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرانک حسنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فرانک حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من منشی یکی از اموزشگاههای معروف توی تهران هستم ولی از اونجایی که میدونم اموزشگاه به چه صورتی هست شاید باورتون نشه به توصیه یکی از اساتید اونجا به اموزشگاه ایده ال اومدم و دارم زبان میخونم بعنوان کسی که تو یه اموزشگاه زبان کا میکنه ولی تو اموزشگاه ایده ال داره زبان یاد میگیره میگم که ایده ال جز بهترینهاست و براشون ارزوی موفقیت روز افزون دارم 🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تا را حدادی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط تا را حدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم اموزشگاه دیگه ای میرفت بعد از یه مدت طولانی پیشرفتی ازشون ندیدم مادر هم کلاسی دخترم اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کرد و من پیشرفتش رو به وضوح دیدم خیلی عالیه به طوری که تصمیم گرفتم همزمان خودم هم برم و از این وقت استفاده کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر غدیری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سحر غدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید و کادر اموزشی و اداری خیلی خوبی داره و محیط گرم با انرژی مثبتی داره من از اینکه این اموزشگاه رو برای اموزش انتخاب کردم خیلی راضی هستم اگر یک جلسه نرم دلم براشون تنگ میشه ❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Lida1370 : تیم ایلتسشون خیلی حرفه ای هستند من قبلا دوره های ایلتس رو‌توی یک‌موسسه دیگه گذرونده بودم ولی وقتی با با موسسه ایده ال اشنا شدم برای گرفتن ایلتس خیلی عجله داشتم و کمک بزرگی به من کردند واقعا عالیه👏        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا خدامی :آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط مینا خدامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به دنبال یک اموزشگاه خوب میگشتم اموزشگاه های زیادی هم رفته بودم از روی تعریف شما ها به اموزشگاه ایده ال رفتم واقعا بابت نظرات مثبت و واقعیتون متشکرم چون همینطور که گفتید ایده ال ایرادی نداره و اگر هم مشکلی وجود داشته باشه مدیریت اینقدر قوی هست که سریعا ترتیب اثر میدند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دنیا دانیالی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط دنیا دانیالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به دنبال یک اموزشگاه خوب میگشتم اموزشگاه های زیادی هم رفته بودم از روی تعریف شما ها به اموزشگاه ایده ال رفتم واقعا بابت نظرات مثبت و واقعیتون متشکرم چون همینطور که گفتید ایده ال ایرادی نداره و اگر هم مشکلی وجود داشته باشه مدیریت اینقدر قوی هست که سریعا ترتیب اثر میدند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مونا صالحیان : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط مونا صالحیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزان من قبلا دوره های ایلتس رو تو‌اموزشگاه ایده ال گذروندم و ایلتس ۷رو گرفتم باوجود اینکه خونمون تو شهران هست اما پسرم که ۸ساله هست اونجا میبرم واقعا اموزشگاه خوبیه چه برای ایلتس و کودکان من خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رژان غفاری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط رژان غفاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خواهرم وپسرشون زبان اموز اموزشگاه ایده ال هستند خیلی راضی هستند و من پیشرفتشون را به وضوح دارم میبینم منم رفتم کلاسهای ایلتس رو ثبت نام کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا عابدینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط زهرا عابدینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه فوق العاده خوبی هست اساتید عالی و محیط گرم و دوستانه که شما احساس خیلی خوب و ارامش دارید از نظر من کمتر جایی رو این مدلی میبینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا عابدینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط زهرا عابدینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه فوق العاده خوبی هست اساتید عالی و محیط گرم و دوستانه که شما احساس خیلی خوب و ارامش دارید از نظر من کمتر جایی رو این مدلی میبینید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هدیه اشرافی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هدیه اشرافی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتس ۷رو مدیون زحمات استادم تو اموزشگاه ایده ال هستم خواستم اینجا ازشون تشکر کنم و ارزوی موفقیت برای همشون دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازان خدابنده : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط نازان خدابنده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یک پرستار هستم و قصد مهاجرت به المان رو دارم از اونجایی که میدوتید یکی از لازمه های مهاجرت اونم از طریق شغل پرستاری داشتن مدرک b2هست و زبان المانی یک زبان اسونی نیست با استاد اموزشگاه ایده ال صحبت کردم ایشون قول ۶ماهه برای گرفتن این مدرک رو به من دادن و من مجبور بودم قبول کنم هیچ راه دیگه ای نداشتم واقعا همونطور که میگفتن بود و من تونستم در ۶ماه مدرکم رو بگیرم عالی بود راستی استادشون هم المانی ایرانی هستند 👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم معتمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط مریم معتمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند سال پیش شاگرد خانم نجفی بودم خیلی عالی بود اما به دلایلی نتونستم کلاسهاشون رو شرکت کنم پارسال شرایط کاری توی انگلیس پیش اومد و من نیاز به ایلتس ۷ داشتم دوباره به اموزشگاه ایده ال برای گرفتن ایلتس رفتم عالی بود و من در عرض ۶ ماه موفق به گرفتن ایلتس بشم خیلی عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریده ماندگار : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فریده ماندگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از کادر اموزشی و مدیریت خوب اموزشگاه ایده ال گرفتن ایلتس برای من خیلی دشواربود پلی با کمک اساتید توانمند اموزشگاه ایده ال موفق به کرفتن ایلتس برای مهاجرت شدم با تشکر فراوان 🌺🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا اختیاری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سارا اختیاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هیچی از زبان بلد نیودم و یک دفعه تصمیم به مهاجرت گرفتم و به ایلتس ۶.۵نیاز داشتم خوشبختانه تو ی ۵ماه موفق شدم واقعا تو زمینه ایلتس معرکه هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیدا غفاری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط شیدا غفاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از اساتید اموزشگاه ایده ال که برای کودکان تدریس میکرد از دوستان من هستند من قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم ایشون گفتند که اموزشگاه اساتید خیلی خوبی دارند و به پیشنهاد ایشون رفتم عالی هستند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروین غدیری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط پروین غدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اموزشگاه ایده ال دوره های ایلتس رو میگذرونم من واقعاراضی هستم از هر جهت به زبان اموز کمک میکنند و با خلوص نیت ادم رو راهنمایی میکنند خانم نجفی پس از اینکه با من مصاحبه کردند پیشنهاد دوره های تی تی سی رو دادند و من قبول کردم و ایشون توی جند جلسه دوره رو برای من گذاشتند من الان در کنار اینکه کلاس ایلتس میرم دو روز در هفته هم تدریس میکنم که کمک خیلی بزرگی هم‌در یادگیری به من میکنند براشون ارزوی بهترینها و‌موفقیت دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نفیسه هاتفی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط نفیسه هاتفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوستان عزیز من کلاس تی تی سی رو پیش خانم نجفی گذروندم عالی بود اول اینکه زمانشون خیلی کم‌بود توی چهار جلسه تموم شد بعد هزینه خیلی مقرو ن به صرفه ای داشت و مهمتر از اون که بعدش بهتون کلاس برای اموزش میدن‌این خیلی مهم و تجربه خوبی برای اموزش هست و مدرک و برگه کاراموزی هم میدن من که خیلی راضی بودم باورتون نمیشه توی این چهار جلسه همه چیز یک کلاس و اداره اش رو میگن من که خیلی راضی بودم واقعا دنبال یک کلاس تی تی سی هستید من قطعا ایشون رو پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریده : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فریده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دانشجوی نقاشی تو دانشگاه هنر هستم به تعریف استادم که دنبال یک اموزشگاه خوب برای ایلتس بودم اموزشگاه ایده ال رفتم فوق العاده هست من واقعا از استادم ممنوم که اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارزو حسنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ارزو حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خودم کارشناس امور بازرگانی تو شرکت دولتی هستم دنبال یه اموزشگاه زبان خوب برای دخترم میگشتم که یکی از همکارانم اموزشگاه ایده ال رو پیشنهاد داد واقعا عالیه 🌺🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیدا کرمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط لیدا کرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای المان رفتن از طریق یک موسسه اقدام کردم اونها برای اموزش زبان المانی موسسه ایده ال رو پیشنهاد کردند اولش دودل بودم ولی بعز رقتن دیدم اموزششون عالیه مخصوصا برای من که وقت کمی دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه مسلمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فاطمه مسلمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ۶ ماهه میخوام انگلیسی رو در حد حرف زدن و گلیم خودم رو از اب بیرون کشیدن بلد باشم یکی از دوستان یه معلم بهم پیشنهاد کرد یک الی دو جلسه باهاش کلاس داشتم دیدم اصلا من رو جذب نمیکنه از طریق این سایت با اموزشگاه ایده ال اشنا شدم و امتحانی ۵ جلسه ثبت نام کردم واقعا عالیه نحوه اموزششون واقعا متفاوت هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دانیال وفایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط دانیال وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است روژ رفتیم تازه اونجا فهمیدم که چقدر پسرم از نظر زبان از اونا بهتر هستند و معلمهای اونجا هم از درست صحبت کردن دانیال شوکه شده بودند واقعا از خانم نجفی و اموزشگاه ایده ال ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا معین : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط شیوا معین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای المانی اموزشگاه ایده ال رو میگذرونم استاد فوق العاده خوبی هستند و ایشون تحصیلکرده و بزرگ شده المان هستند عالیی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهین : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط مهین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ۵۵ ساله هستم اموزشگاههای زیادی رفتم اما متدهاشون رو اصلا نمیپسندیدم یکی از دوستانم خانم نجفی رو بهم معرفی کردن ایشون علاوه بر اینکه استاد زبان هستند کاملا مسلط به اموزش و اداره کلاس هستند ارزوی موفقیت براشون دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله غضنفری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط غزاله غضنفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبل از عید ایلتس امتحان دادم و نمره ۶.۵ روگرفتم واقعا از مجموعه ایده ال ممنونم که تو این راه به من کمک بزرگی کردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پانته ا بابایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط پانته ا بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتسم رو مدیون خانم نجفی و اموزشگاه ایده ال هستم عالیه تو کوتاهترین زمان تونستم نمره ۶/۵رو برای تحصیل توی کانادا بگیرم و جالبه کارهای مهاجرتم رو هم با راهنماییهای ایشون و با مشاوره ایشون انجام دادم خیلی صادقانه همه چی رو برام انجام دادند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه فراز : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سمیه فراز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاسهای تافل رو تو اموزشگاه ایده ال میگذرونم و خیلی راضی هستم اموزششون حرف نداره واقعاا عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستایش احمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ستایش احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امان از دست کرونا قبلا کلاسهای حضوری توی اموزشگاه ایده ال داشتم اما الان بدلیل شرایط کلاس حضوری نیست ولی کلاسهای ان لاین برگزار میشه خیلی خوبه اما من به شخصه کلاس حضوری رو بیشتر دوست دارم ولی کلاسها منظم و سر موقع مثل کلاس حضوری برگزار میشه عالیهه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سینا بختیاری 09191431315 : آکادمی زبان های خارجی lsi به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط سینا بختیاری 09191431315 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است قبل از آشنایی با موسسه LSIبه مدت ۵ سال تو یکی از موسسات زبان مشغول بودم ولی متاسفانه نتونستم نمره خوبی تو آزمون آیلتس کسب کنم و به خاطر تصمیمم برای تحصیل در خارج از کشور نیاز به مدرک این آزمون با نمره بالاتری داشتم و خوشبختانه توسط یکی از اقواممون با این موسسه آشنا شدم و با توجه به برنامه ریزی های حرفه ای واستفاده ازراهنمایی های اساتید با تجربه و کار بلد تونستم در عرض پنج ماه با حداقل هزینه به نمره ۸ آیلتس برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی lsi        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رادمهر فرهنگ : آکادمی زبان های خارجی lsi به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط رادمهر فرهنگ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه زبان ‌LSI از نظر من بهترین تو کل تهران من الان ۶ماه تو کلاس های ایلتس این موسسه شرکت میکنم و بسیار راضی هستم و هزینه کلاس ها هم بسیار مقرون به صرفه است. استاد های این موسسه بدون تردید بهترین مدرس های زبان انگلیسی میباشند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی lsi        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصور زرجویی 09212837506 : آکادمی زبان های خارجی lsi به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط منصور زرجویی 09212837506 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای مهاجرت نیاز به مدرک آیلتس داشتم و مدت ها بود که دنبال کلاس زبانی میگشتم که سطح علمی خوب و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه باشه، در ابتدا با چند تا آموزشگاه زبان آشنا شدم ولی متاسفانه زیاد رضایت بخش نبود تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با موسسه LSI آشنا شدم و در مدت ۵ ماه دوره آیلتس رو تموم کردم و تونستم با نمره خوب این آزمون پشت سر بگذرونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی lsi        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رادمهر فرهنگ : آکادمی زبان های خارجی lsi به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --سعادت آباد توسط رادمهر فرهنگ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه زبان ‌LSI از نظر من بهترین تو کل تهران من الان ۶ماه تو کلاس های ایلتس این موسسه شرکت میکنم و بسیار راضی هستم و هزینه کلاس ها هم بسیار مقرون به صرفه است. استاد های این موسسه بدون تردید بهترین مدرس های زبان انگلیسی میباشند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی lsi        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا مسعودی فرد : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ندا مسعودی فرد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره های ایلتس رو تو اموزشگاه ایده ال میگذرونم خیلی راضی هستم انشالله برای شهریور میخوام امتحان رو بدم نمره ۷ اکادمیک میخوام برام دعا کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرانک موسوی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فرانک موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتسم رو مدیون اموزش و راهنماییهای اموزشگاه ایده ال هستم واقعا یادگیری زبان رو اینقدر اسون و با لذت برام کردن که حتی بعد از گرفتن ایلتس بازم میخوام ادامه بدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا حامدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فریبا حامدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای ادامه تحصیل نیاز به ایلتس توی کشور کانادا داشتم معلمهای زیادی هم گرفتم اتفاقی با این سایت اشنا شدم از تعاریف شماها رفتم اولش یکمی شوکه شدم گفتم مگه میشه اینجا یه اموزشگاه کوچک معلم ایلتس خوبی داشته باشه وقتی تردید من رو دیدن یک جلسه ازمایشی برای اطمینان خاطر گذاشتند واقعا عالی بود و من تونستم با کمک وراهنماییهاشون ایلتسم رو بگیرم الانم دارم اماده رفتن میشم امیدوارم همیشه در اوج باشید و با صداقتی که دارید میدونم موفقیتهای بیشتری کسب خواهید کرد 👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهمیه صدرایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فهمیه صدرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از وقتی که کرونا اومده همه زندگیهامون ریخته به هم و افسردگی گرفتیم تصمیم به گرفتن خوندن زبان کردم از تعاریف شما با اموزشگاه ایده ال تماس گرفتم هم کلاس حضوری داشتند و هم کلاس ان لاین ومن کلاس ان لاین رو انتخاب کردم واقعا خیلی خوب هست تنها دلخوشیم شده کلاسهام و منتظر روزهای یکشنبه و سه شنبه هستم که کلاسهام برگزار بشه 🌺🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها سلیمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط رها سلیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما قصد مهاجرت به ترکیه رو داریم زبان ترکی هم هیچی بلد نبودیم تو اموزشگاه ایده ال ترکی رو شروع کردیم البته خانوادگی حتی با دختر ۶سالم حتی با بسته شدن اموزشگاه کلاسها بصورت ان لاین ۳ روز در هفته ادامه داشت حتی تو ایام عید و ما که خیلی راضی هستیم دخترم با وجود سن کمش میتونه صحبت کنه و گلیم خودش رو از اب بکشه بیرون عالی بود فکر نمیکردم که یه روزی بتونم زبان ترکی رو یاد بگیرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هونیه عطایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیه عطایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من باید تا اخر شهریور ایلتس بگیرم همه اموزشگاهها هم بسته بود یکی از دوستانم اموزشگاه ایده ال رو معرفی کرد من زنگ زدم حتی مصاحبه هم بصورت ان لاین برگزار شد کلاسهام هم شروع شده دو روز در هفته هست و من خیلی راضیم که تونستم کلاسی رو پیدا کنم با استاد فوق العاده افرین به این پشتکار اموزشگاه ایده ال نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین منصف : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط نازنین منصف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو کشور المان هستم و برای ورود به دانشگاه نیاز به ایلتس دارم چون قبل‌ از رفتن به المان اموزشگاه ایده ال میرفتم و واقعا کلاسهاشون عالی بود بعد از رفتن هم تصمیم گرفتم کلاسهای خودم رو بصورت ان لاین ادامه بدم واقعا کلاسها خوب و به موقع برگزار میشه با توجه به شرایط و ساعت من تو اینجا کلاسها رو برام هماهنگ کردند از شون وا قعا متشکرم 🌹🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سایه محرابی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سایه محرابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میخواستم اینجا از اموزشگاه ایده ال تشکر کنم چون ما رو توی این شرایط بحرانی رها نکرد و با گذاشتن کلاسهای ان لاین حتی توی ایام نوروز همرا ما بوده ممنون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسنا عمیدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط حسنا عمیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبلا تو اموزشگاه ایده ال ایلتس ۶.۵رو گرفتم بعد برای ادامه تحصیل به مالزی رفتم به ایلتس ۷نیاز داشتم از اونجایی که هزینه های زبان تو اینجا خیلی بالاست کلاسهای انلاین اموزشگاه ایده ال رو برداشتم و با کمک اونها تونستم ایلتس۷.۵رو بگیرم واقعا ازشون ممنونم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طناز منظری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط طناز منظری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و دوستانم که چهار نفر هستیم اموزشگاه ایده ال رو روی همین سایت انتخاب کردیم با کمک نظرات دوستان گرامی واقعا ازتون ممنونیم چون همونطور که تعریف کرده بودید بود عالیه برای ما یک کلاس جداگانه تو ساعتی که میخواستیم تشکیل دادن مثل یک کلاس خصوصی هست ما که خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

88571253 - 88571253

به اینستاگرام ما      بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

مکالمه تضمینی زبان انگلیسی در ۶ماه 
آیلتس تضمینی با جدیدترین کتابهای دانشگاه کمبریج 

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب - بلوار دادمان - بلوار درختی - بالاتر از قنادی ضیافت - نبش کوچه پنجم - پلاک ۲

تلفن: 88571253 - 88571253

سه شنبه 10 مرداد ماه 1402
پرنیا اصغری

تاریخ درج: سه شنبه 10 مرداد ماه 1402

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط پرنیا اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

در ابتدا من پسرم رو به ایده ال بردم پس از یه مدت که از نتیجه خیلی راضی بودم با وجود اینکه دخترم ۱۶سالش بود و معلم خصوصی داشت بردم از عملکردشون خیلی راضی هستم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 25 ارديبهشت ماه 1402
حنانه رضایی

تاریخ درج: دوشنبه 25 ارديبهشت ماه 1402

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط حنانه رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

این اموزشگاه رو دوستم پیدا کرد چون پسر من با پسر ایشون دوست بود تصمیم گرفتیم هر دو رو باهم به اموزشگاه ببریم الان هر جفتشون اموزشگاه ایده ال میرند و واقعا راضی هستیم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 30 فروردين ماه 1402
هونیا فتاحی

تاریخ درج: چهارشنبه 30 فروردين ماه 1402

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 30 فروردين ماه 1402
هونیا فتاحی

تاریخ درج: چهارشنبه 30 فروردين ماه 1402

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط هونیا فتاحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کلاسهای خیلی خوبی دارند من قبل از عید بدلیل سفر به ترکیه تصمیم به یادگیری زبان ترکی استانبولی کردم خیلی راضی بودم مخصوصا که تو سفرم متوجه این موضوع شدم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 19 دي ماه 1401
شینا محمدی

تاریخ درج: دوشنبه 19 دي ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط شینا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من هیچ اعتماد به نفس حرف زدن به انگلیسی رو نداشتم یکی از حسنهایی که اموزشگاه ایده ال برای من داشت دادن اعتماد به نفس و کمک به حرف زدن من بعد از مدتها بود احساس کردم اون احساس خجالت و ترس از حرف زدن را دیگه ندارم اساتید باتجربه و حوصله ای دارند و خود خانم نجفی خودشون ر فتار صمیمانه و خوش برخوردی دارند و اگر مشکلی هم داسته باشید با روی گشاده ‌پاسخ گوی شما هستند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 23 آبان ماه 1401
ویونا اسدی

تاریخ درج: دوشنبه 23 آبان ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط ویونا اسدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دنبال کار میگشتم اگهی معلم اموزشگاه ایده ال رو تو اگهی ها دیدم ولی هیچ تجربه تدریس نداشتم اما سطح زبانم خوبه خانم نجفی کلاس تی تی سی تو ۵جلسه برام گذاشتند بلافاصله مشغول بکار شدم اول تو خود اونجا بعد اموزشگاه دیگه هم رفتم برای تدریس قبول شدم کلاسهای تی تی سیشون عالیه از شون کمال تشکر رو دارم عالیییه 🙏

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 25 مهر ماه 1401
سمیرا قریب

تاریخ درج: دوشنبه 25 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سمیرا قریب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تو اموزشگاه ایده ال کلاس ایلتس میگذرونم‌و چون سطح زبانم خوب هست با معرفیه استادم به خانم نجفی ایشون کلاس تی تی سی برام گذاشتن و در ۵جلسه تموم شد و بعد از اون به من کلاس برای تدریس دادند عالی بود کلاس تی تی سی شون حرف نداره و من ازشون ممنونم که الان مشغول به کار هستم 🙏

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 21 مهر ماه 1401
فرانک حسنی

تاریخ درج: پنجشنبه 21 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط فرانک حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من منشی یکی از اموزشگاههای معروف توی تهران هستم ولی از اونجایی که میدونم اموزشگاه به چه صورتی هست شاید باورتون نشه به توصیه یکی از اساتید اونجا به اموزشگاه ایده ال اومدم و دارم زبان میخونم بعنوان کسی که تو یه اموزشگاه زبان کا میکنه ولی تو اموزشگاه ایده ال داره زبان یاد میگیره میگم که ایده ال جز بهترینهاست و براشون ارزوی موفقیت روز افزون دارم 🌺

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 18 مهر ماه 1401
تا را حدادی

تاریخ درج: دوشنبه 18 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط تا را حدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دخترم اموزشگاه دیگه ای میرفت بعد از یه مدت طولانی پیشرفتی ازشون ندیدم مادر هم کلاسی دخترم اموزشگاه ایده ال رو به من معرفی کرد و من پیشرفتش رو به وضوح دیدم خیلی عالیه به طوری که تصمیم گرفتم همزمان خودم هم برم و از این وقت استفاده کنم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 17 مهر ماه 1401
سحر غدیری

تاریخ درج: يکشنبه 17 مهر ماه 1401

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --سعادت آباد توسط سحر غدیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اساتید و کادر اموزشی و اداری خیلی خوبی داره و محیط گرم با انرژی مثبتی داره من از اینکه این اموزشگاه رو برای اموزش انتخاب کردم خیلی راضی هستم اگر یک جلسه نرم دلم براشون تنگ میشه ❤️

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1217
بهترین آموزشگاه آرایشگری سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 1363
بهترین آموزشگاه نقاشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
سه شنبه 9 دی سال 1399
بوسیله نازنین
16 17720
بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
یکشنبه 17 مهر سال 1401
بوسیله روناک‌احتشام
9 8068
بهترین آموزشگاه توریسم سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1721
بهترین آموزشگاه هتلداری سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
یکشنبه 13 خرداد سال 1397
بوسیله رحمانی
1 2427
بهترین آموزشگاه گردشگری سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1716
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
دوشنبه 9 اسفند سال 1400
بوسیله حامد شفیع خانی
1 2095
بهترین لوازم قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 2487
بهترین مرکز اجاره خودرو سعادت آباد و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1787
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1776
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1416
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1946
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1598
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
جمعه 25 تیر سال 1395
بوسیله گروه وبسایتهای دابی
2 4323
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
یکشنبه 3 مرداد سال 1395
بوسیله گروه وبسایتهای دابی
1 3118
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1529
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1631
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
دوشنبه 21 تیر سال 1395
بوسیله مقدم
1 2709
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
دوشنبه 21 تیر سال 1395
بوسیله فلکی
1 3005
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
دوشنبه 16 اردیبهشت سال 1398
بوسیله حمید افشار
4 5496
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
یکشنبه 22 اردیبهشت سال 1398
بوسیله سمیه
4 6906
بهترین پزشکان عمومی سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1534
بهترین متخصصین ریه سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1740
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1531
بهترین متخصصین قلب و عروق سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1724
بهترین روانپزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1652
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
سه شنبه 4 بهمن سال 1401
بوسیله sarasa
4 5685
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 2109
بهترین پلاستیک فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1700
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 مرداد سال 1398
بوسیله سحر تیموری
1 2671
بهترین کلانتری و اداره پلیس سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1595
بهترین دفاتر پست سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1986
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
شنبه 16 تیر سال 1397
بوسیله رضا دستمردی
1 2874
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1639
بهترین هتل ها و اقامت گاه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1450
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1603
بهترین نگارخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1394
بهترین کتابخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1910
بهترین تئاتر و تالار نمایش سعادت آباد و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1555
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی سعادت آباد و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1513
بهترین دادسراهای سعادت آباد و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1399
بهترین ادارات و سازمان های سعادت آباد و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1518
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی سعادت آباد و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1433
بهترین مساجد و حسینیه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1732
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ سعادت آباد و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1844
بهترین دکوراسیون داخلی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
سه شنبه 14 بهمن سال 1399
بوسیله فرامز ایزدیار
5 6804
بهترین فرش فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1412
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1977
بهترین سمپاشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1540
بهترین شعبات مهر اقتصاد سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1515
بهترین شعبات بانک سینا سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1695
بهترین شعبات بانک سامان سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1901
بهترین شعبات بانک پاسارگاد سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1739
بهترین شعبات بانک پارسیان سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1508
بهترین شعبات بانک شهر سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1587
بهترین شعبات بانک صادرات سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1753
بهترین شعبات بانک ملت سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1827
بهترین شعبات بانک ملی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1666
بهترین پمپ بنزین های سعادت آباد و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1661
بهترین بیمارستان های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1694
بهترین فروشگاه های شهروند سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1577
بهترین صرافی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 7 مهر سال 1395
بوسیله مقدم
1 2813
بهترین موبایل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1855
بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
شنبه 6 آبان سال 1402
بوسیله ناصری
9 4339
بهترین آموزشگاه های رانندگی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1950
بهترین گل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 خرداد سال 1398
بوسیله ستاره
1 2574
بهترین بانک های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1405
بهترین بیمه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
شنبه 21 تیر سال 1399
بوسیله آیدا خانی
2 3457
بهترین دفاتر اسناد رسمی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1629
بهترین ابزار فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1743
بهترین کارواش های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1396
بوسیله goodmans
1 4042
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1447
بهترین لوازم التحریری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1564
بهترین خدمات کامپیوتری سعادت آباد و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
دوشنبه 9 اسفند سال 1395
بوسیله محمد زندیه
1 2931
بهترین کافی نت و گیم نت های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 2403
بهترین تاسیساتی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1808
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1470
بهترین کیف و کفش فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1628
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1851
بهترین خشکشویی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1947
بهترین خرازی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1969
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1830
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1472
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1523
بهترین نانوایی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1666
بهترین سوپرهای میوه و سبزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1303
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ سعادت آباد و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 2328
بهترین مراکز خدمات نظافتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1514
بهترین مراکز زیبایی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
سه شنبه 16 اسفند سال 1401
بوسیله نگین فضلی
24 21993
بهترین مراکز ماساژ سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1716
بهترین دارالترجمه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله کتایون
1 3143
بهترین مزون های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
دوشنبه 2 مهر سال 1397
بوسیله حاتمی
6 8042
بهترین تعمیرات مبلمان سعادت آباد و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1534
بهترین امداد خودروهای سعادت آباد و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1649
بهترین باشگاه ورزشی رزمی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 2032
بهترین عطاری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1652
بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
چهار شنبه 17 آبان سال 1402
بوسیله بهرام
7 2731
بهترین مراکز سیسمونی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1865
بهترین مراکز مبلمان سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 2021
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 2183
بهترین چاپخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1721
بهترین تابلوسازی سعادت آباد و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1676
بهترین مراکز روانشناسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
دوشنبه 19 اردیبهشت سال 1401
بوسیله هنگامه اخوان
5 6509
بهترین تعمیرگاه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
2 5099
بهترین لوازم یدکی خودرو سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1575
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
جمعه 14 تیر سال 1398
بوسیله نگار علیزاده
3 4206
بهترین آژانس های مسافرتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
دوشنبه 5 آذر سال 1397
بوسیله غزاله اکبری
3 4674
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
پنجشنبه 28 شهریور سال 1398
بوسیله رها
27 19211
بهترین متخصصین پوست ومو سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
جمعه 23 آذر سال 1397
بوسیله ندا
8 7716
بهترین پزشکان متخصص چشم سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 2232
بهترین کلینیک های لاغری سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
یکشنبه 18 آذر سال 1397
بوسیله نغمه
1 2908
بهترین داروخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 مرداد سال 1400
بوسیله Saeid sahi
1 2620
بهترین پیک بادپای سعادت آباد و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1699
بهترین باربری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 2039
بهترین قالیشویی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 19 مهر سال 1397
بوسیله صادقلو
12 12264
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 13 بهمن سال 1398
بوسیله نیلوفر
14 37656
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 دی سال 1402
بوسیله مشایخی
579 348605
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 7036
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 اردیبهشت سال 1397
بوسیله aslanzade
35 87370
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 دی سال 1402
بوسیله Ali_rty
33 90415
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 6 شهریور سال 1402
بوسیله حسین
58 106070
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 67047
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 3980
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 10820
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 9 فرودرین سال 1394
بوسیله majeed
11 53212
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 24 تیر سال 1396
بوسیله تينا عزيزى
2 9732
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
22 107237
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 28 فرودرین سال 1397
بوسیله marjanrad
18 42345
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 27731
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 15046
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 40020
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 24651
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 16634
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
شنبه 4 تیر سال 1401
بوسیله رژان غفاری
32 98398
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 بهمن سال 1393
بوسیله soheila alizadegan
7 41328
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 8119
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 14 اردیبهشت سال 1398
بوسیله آتنا علیپور
50 115229
goodfriend
سه شنبه 10 مرداد سال 1402
بوسیله پرنیا اصغری
506 478399
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 9 اسفند سال 1400
بوسیله Atash6060
116 147905
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 29 آبان سال 1397
بوسیله ژینا حکیمی
42 42647
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 4 تیر سال 1400
بوسیله momiahoura
90 185789
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
چهار شنبه 24 آذر سال 1400
بوسیله part_novin
39 133719
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 12 آبان سال 1397
بوسیله bahar100
28 107649
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 6 آذر سال 1396
بوسیله Rahimi76
68 139393

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران