لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
پنجشنبه 6 بهمن ماه 1390 بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
زهرا علی پور

تاریخ درج: پنجشنبه 6 بهمن ماه 1390
کانون زبان کودکان برتر به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4سال به بالا محله --سعادت آباد توسط زهرا علی پور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا بی نظیرند کارشون باور کردنی نیست.منو که شگفت زده کردند.متخصص به اینا میگن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون زبان کودکان برتر

پاسخ ALIREZA:

سلام چند وقت و چطور این کانون رو می شناسید؟ آدرس ؟

پاسخ نادیا کبیری:

من دخترم 8ساله است.به مدت 4ماه در یک مرکز آموزش زبان در میرداماد کلاس میره.به طور باور نکردنی در هر 4Skill تبحر پیدا کرده.مدرس های آن مرکز همه Native Speaker هستند و واقعا موسسه ی خاصی است من پیشنهاد میکنم حتما باهاشون تماس بگیرید.کارشون بی نظیره!!!!!!Tel:26407112

پاسخ فرزین:

من نمونه کارشون رو دیدم . فوق العاده بود نزدیک به 2 سال دخترم رو به شعبه مرکزی میبردم با افتتاح شعبه سعادت آباد میبرمش اینجا خیلی راضییم

پاسخ فرزین:

کانون کودکان برتر رو گفتم تلفن تماسشون 22067813

پاسخ هدیکا:

ممنون از معرفی کانون کودکان برتر.من هم اونجا رو برای زبان کودک توصیه میکنم .فقط یه مقدار سرعت  آموزش مطالب زیاده ولی یاد میگیرن بچه ها

پاسخ ROSHANAKB:

با عرض سلام و خسته نباشید . من ساکن گرگان هستم دختر من 5 ترم هست که در کودکان برتر مشغول به یادگیری است . متاسفانه مسولان اموزشگاه مطلقا به والدین اجازه تماس مسقیم با آموزگاران را نمی دهند .اگر والدین بخواهند در مورد نکته ای یا معلم کودکشان صحبت کنند به هیچ عنوان اجازه داده نمی شود . و از والدین میخواهند که هر پیغامی که دارند بر روی کاغذ نوشته شود و به دفتر بچه ها بچسبانند و معلمها هم فقط با همین روش با خانواده ها در تماس هستند . حقیقتا شرایط مضحک و ناراحت کننده ای است. همه مادران و پدران شاکی هستند و جواب انها این هست که ما از تهران دستور داریم که والدین و مربیان با هیچ عنوان نباید در تماس باشند. رفتار بسیار نا شایستی مسولان اموزشگاه شعبه گرگان در پیش گرفته اند . و همه بسیار ناراحت هستیم اما متاسفانه هیچ شعبه دیگری وجود ندارد تا فرزندانمان را ببریم . خواهشا این موضوع را پیگیری کنید . فرزندان ما در رنج سنی 3 سال و نیم تا 6 سال هستند .بسیار کوچکند و ما به عنوان والدین باید کاملا در جریان اوضاع موسسه باشیم ! نه اینکه حتی اجازه نداشته باشیم مربی فرزندمان را ببینیم . این موضوع حتی روی وجه موسسه کودکان برتر هم اثر منفی می گذارد. باسپاس فراوان 

پاسخ yasweb:

سلام . بهترین کلاس آموزش زبان در استان گلستان ، خانه زبان ناصر هست که صد در صد تضمینی هست و توسط استادان مجرب تدریس انجام میشه .

همه کلاسها به صورت تک نفره تا سه نفره دایر میشه و به همین دلیل از همه آموزشگاههایی که 20 نفر دانش آموز حضور دارند ، بهتر هست و  هر زبان آموز 20 برابر بیشتر تمرین انجام میده و به انگلیسی صحبت میکنه .

کلاسها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشه و به شخصه بهتون قول میدم ، زبان آموختن زیر نظر استاد ناصر مهیمینی فوق العاده تضمین شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به وبلاگ « خانه زبان ناصر مراجعه کنید » http://nasserlanguage.blogfa.com/

وقتتون رو هدر ندید و با استاد مهیمنی تماس بگیرید . تلفن 09119630277

پاسخ Leili1390:

سلام خوبيد من مامان يه دختر ٤ ساله هستم آموزشگاه زياد ديدم زبان برتر هم رفتم ولي خيلي شلوغه جديدا يه آموزشگاه تو شهرك غرب پيدا كردم كلاسها خلوت حداكثر ٤نفره است و آموزششون هم با متد روز هستش به نظر من كه خيلي خوب بود امتحانش كنيد أينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤

پاسخ Leili1390:

راستي أينم سايتشون ideal academy.ir

پاسخ mahsa6rif:

سلام
من دخترم 4 سالشه
و الان نزدیک 6 ماهه که آموزشگاه پارسایان میبرمش
واقعا راضیم
کلاسا 5 نفره تشکیل میشه و با فیلم و آهنگ به بچه های کوچک یاد میدن
استاداش همه عالین و با حوصله تدریس میکنن
www.parsayanedu.com
88255600
وبسایت و شماره تلفن آموزشگاه

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Ghasemnia341 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط Ghasemnia341 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Az nazare man Nobel baraye amoozeshe faranse behtarine. Man ta akhare B1 ra too Nobel khoondan va az hafte bad sathe B2 ra shoroo mikonam. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eshaghian : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط eshaghian به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين موسسه زبان غرب تهران موسسه نوبل هست چون برنامه كلاساشون بسيار منعطف هست و استاداي خوبي دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فهیمه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از دوره هاي مكالمه موسسه نوبل بسيار راضي هستم و به كسايي كه مكالمه و صحبت كردن روان براشون مهمه توصيه مي كنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samane : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط samane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره آيلتس را تو آموزشگاه زبان نوبل شركت كردم و نتيجه گرفتم. استاداي بسيار خوبي هم اونجا داشتم كه ازشون سپاسگزارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahruz : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shahruz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Beyne hame amouzeshgahayi ke raftam Nobel behtarine va khaili khoob mokaleme englisi rah oftadam. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر somaye21 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط somaye21 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دو ترم بود به خاطر اينكه مدرك زبان نداشتم آزمون جامع دكتريم عقب افتاده بود و داشتم محروم از ادامه تحصيل ميشدم. هر بار msrt يا توليمو شركت ميكردم نمرم فاجعه ميشد. مدت ٥ ماه دو جلسه در هفته كلاس تافل دكتري تو آموزشگاه زبان نوبل شركت مردم و ازمون توليمو دادم و ٦٠٠ گرفتم. هنوز باورم نميشه نمره به اين عالي كسب كردم. اينقد خوب مسائل زباني برام جا افتاده كه بعدش به همسرم هم خودم درس دادم و ايشون هم نمره حد نصابشون را گرفتند. ازبرنامه ريزي، سيستم آموزشي و استادام در آموزشگاه نوبل ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahereh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط sahereh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره مكالمه زبان انگليسي موسسه نوبل عالي هست، استاداش هم دلسوز و زحمت كش هستند. فقط حيف خودم نميرسم براي مطالعه وقت بزارم. با اين وجود كلاسام را ادامه ميدم و از پيشرفتم راضيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من الان عاشق زبان خوندن هستم و همش را مديون اولين استادم در موسسه نوبل هستم، ايشون دو سال پيش با انگيزه و دلسوزيشون من را شيفته زبان كردند، اسفند پارسال آيلتسم را گرفتم و از ارديبهشت امسال دارم تو خود نوبل فرانسه ميخونم. مرسي از نوبل و همه اساتيد دلسوز و زحمت كشم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamim : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shamim به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي روش تدريس آموزشگاه نوبل عالي هست، من قبلاز نوبل ٤ دوره تي تي سي جاهاي ديگه گذرونده بودم، همشون فقط تئوري بود و به دردم نخورد ولي با يك دوره ي يك ماهه تو آموزشگاه نوبل تونستم مهارت لازم براي استخدام در مركز آموزش زبان آنكارا را بدست بيارم. البته واقعاً تو اين يك ماه بهم سخت گرفتند كه برام لازم بود. دوره تي تي سي شون با اينكه خصوصي بود، هزينه اش خيلي به صرفه و منطقي بود و واقعاً عملي بهم تدريس را ياد دادند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeede : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط saeede به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و همكارانم در آكادمئ نوبل كلاس مكالمه انگليسي ميريم. چون كلاسا ٤ نفره هست و ما خودمون ٤ نفريم خيلي خوبه كه غريبه اي سر كلاس نيست . الان اينترمديت را تموم كرديم و اكثر اوقات ما ٤ نفر تو محل كار با هم انگليسي حرف ميزنيم. سر كلاس استادمون به همه فرصت مساوي صحبت كردن ميده و خوب راهمون انداخته. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nadia : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط nadia به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود چهار ماه زمان داشتم تا بتونم مصاحبه سفارت را پاس كنم و ويزاي مهاجرتيم درست بشه، هر جا رفتم وقتم را گرفتند و اينقد آروم درس ميدادند كه اميد به موفقيتم را از دست داده بودم، وقتي با آكادمي نوبل آشنا شدم دو ماه و ده روز از زمانم باقي مونده بود ولي اينقدر خوب برام برنامه ريزي كردند و كلاساي خوبي برام برنامه ريزي كردند كه مكالمه ام عالي شد و روز مصاحبه اعتماد به نفس خيلي خوبي داشتم. تازه جاهاي ديگه بايد ساعتي كه آموزشگاه ميگفت كلاس ميرفتم ولي تو آكادمي نوبل تو ساعات درخواستي خودم برام كلاس هماهنگ شد و اين باعث شد به بقيه كارهاي قبل از سفرم برسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي ادامه تحصيل نياز به مدرك آيلتس و يا پي تي اي داشتم. متاسفانه يا خوشبختانه خيلي وسواس دارم و بيشتر از ٧ تا موسسه رفتم و مشاوره گرفتم، به توصيه آموزشگاه نوبل آيلتس و به توصيه آموزشگاه وي آي پي دوره هاي pte را شركت كردم. در آموزشگاه نوبل هم مشاوره و برنامه ريزيشون عالي بود، هم طي بازه زماني كه روز اول بهم گفتند به نتيجه رسيدم و هم نيم نمره بالاتر از نمره آيلتسي كه ميخواستم را گرفتم ولي تو وي آي پي هنوز حتي اعتماد به نفس ماك تست را ندارم چه برسه به تسلط براي ثبت نام ازمون اصلي. روز اول مصاحبه تو نوبل به من گفتند با توجه به وضعيت زبانيم ميتونم در آيلتس نتيجه بهتري از pte بگيرم و اين بهم ثابت شد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو اکبری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط آرزو اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرزو اكبري هستم دانشجوي ادبيات انگليسي فكر ميكردم كه زبانم خيلي عاليه اما الان كه با استاد عبادي آشنا شدم فهميدم كه اونقدري بلد نبودم كه بايد باشم. از شما ممنونم استاد متخصصيد شما واقعا😍❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عليرضا نيازي : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط عليرضا نيازي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام استاد عليرضا نيازي هستم واقعا ازت ممنونم كه باهمه فرق داري و وجدان كاريت و كيفيت تدريست تكرار نشدنيه اميدوارم هرجا هستي موفق باشي نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فیروزی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط فیروزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واي استاد واقعا هررررچي نظر دادن دوستان درست دادن شما تكي تكككككككك😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مليكا حسنوند : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط مليكا حسنوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام مليكا حسنوند هستم هركسي كه واقعا به دنبال يادگيري زبان انگليسيه حتما حتما كلاسهاي استاد عبادي رو امتحان كنه و من قول ميدم به چيزي كه ميخىاد ميرسه بنده بعداز اتمام دوره ام با ايشون الان دوماه ميشه كه شروع به تدريس كردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من آموزشگاه نوبل را از سال ٩٠ كه برادرم اونجا آيلتس گرفت و رفت كانادا مي شناسم، برادرم تقريباً تو اين مدت هر ماه بهم گفته برم نوبل ثبت نام كنم ولي در گير دانشگاه و كار و زندگي بودم نميشد. بهمن رفتم ثبت نام كردم و از كلاسم راضيم و اطمينان دارم مثل برادرم به نتيجه ميرسم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر katrin : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط katrin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختراي من زبان انگليسيشون را تو آموزشگاه زبان نوبل در نزديكيه محل سكونتمون تمام كردند و الان دارند فرانسه ميخونند. هيچ وقت فكر نميكردم بتونم آموزشگاهي به اين خوبي پيدا كنم كه خيالم از زبان بچه هام راحت باشه و هر ترم و هر سال مجبور نباشم دنبال يه جاي جديد بگردم. جو نوبل خوبه و بچه ها بسيار از معلم ها و كلاساشون خوشحال هستند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر haniye : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط haniye به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختر من تو مدرسه ٤ ساله سه روز در هفته براشون كلاس زبان گذاشتند با هزينه جدا و اينكه از فلان موسسه دوره هامون تاييد شده و ... دخترم هم اجباراً بعد از ساعت مدرسه كلاسا را ميرفت ولي تغييري در مكالمش احساس نميشد. مادر يكي از هم كلاسي هاش آموزشگاه نوبل را بهمون معرفي كرد و گفت دخترش ميره و راضيه. وقتي رفتيم نوبل يك دوره خاصي براي مكالمه را بهمون معرفي كردند كه نه الناز مجبور بود چيزي را تكراري بخونه و نه مطلبي را مسلط نشده جا مي انداختند، تاكيد كلاسا هم خيلي روي مكالمه بود. الان هشتمين ماهيه كه الناز داره دو جلسه تو هفته ميره نوبل و خيلي بيشتر از كل اون ٤ سال زبان ياد گرفته. اعتماد به نفسش هم خيلي خوب شده، سفر رفتيم ميشه گفت همه كارامون را الناز انجام داد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي كلاس زبان رفتن خيلي استرس داشتم چون شنيدار اصلاً خوب نبود و اصلاً صحبت نميتونيتم بكنم. الان كتاب چهارم مكالمه را تو موسسه نوبل كامل كردم و به نظر خودم عالي شدم ولي روز اول كه رفتم سوپروايزر دوره سيسي ال را بهم معرفي كردم كه خيلي برام خوب بود و همه اضطراب هام را بر طرف كرد. با اينكه مسيرم از خونه تا موسسه نوبل دوره ولي واقعاً ارزشش را داشته. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایسته : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط شایسته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما خانوادگي آموزشگاه زبان نوبل ميريم، من و همسرم داريم زبان آلماني ميخونيم، دو تا دخترام دوره مكالمه ميرن و خواهرم اواخر دوره آيلتسش هست. هممون تقريباً از كلاسامون راضي هستيم و به نتيجه اي خواستيم رسيديم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rezaaaa : آموزشگاه آیلتس در تهران : آموزشگاه زبان آیلتس گلدیس برگزارکننده دوره های فشرده آیلتس با برترین اساتید تهران  اگر به دنبال کلاس آیلتس در غرب تهران هستید به موسسه زبان گلدیس بیایید. با هزاران کارنامه درخشان آیلتس در چند سال اخیر قابل رویت و استعلام.    دوره های فشرده زبان انگلیسی , زبان ترکی استانبولی , فرانسه و ترکی استانبولی .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hoda : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط hoda به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ترم ٦ مكالمه در موسسه نوبل هستم و جالبه هفته پيش كه براي امتحان ترمم رفتم موسسه ٣یا٤ نفر از همكارانم را اونجا ديدم، ما بدون اينكه به هم گفته باشيم همه نوبل را انتخاب كرديم و از كلاسامون راضي هستيم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من شش بار آزمون ام اس آر تي را داده بودم ولي هر بار نمرم كمتر از ٥٠ شده بود، با آخر به توصيه يكي از اساتيد دانشگاهمون آكادمي نوبل رفتم و دوره چهار ماهه ام اس آر تي را شركت كردم و تونستم تو آزمون نمره ٧٥ بگيرم. به نظر خودم كه خيلي پيشرفت خوبي كردم و با نمره اي كه گرفتم خيالم از اين آزمون راحت شد. از آكادمي نوبل و مخصوصاً استادم بابت زحماتشون سپاسگزارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hadi69 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط hadi69 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمره ٧ آيلتس برام مثل يه آرزوي محال شده بود. سه بار تو دوره هاي مختلف سه آموزشگاه مختلف شركت كرده بودم و آخرين كارنامم ٦ آكادميك بود. روز آخرين آزمون تو محل برگزاري دوست قديميم آقاي افخم را ديدم كه گفت تو آموزشگاه نوبل دوره آيلتسش را گذرونده. بعد از ازمون فهميدم ٧.٥ گرفته. همون روز رفتم نوبل و ثبت نام كردم و بعد از طي كردم دوره حدوداً ٤و٤/٥ ماهه امتحان دادم. بالاخره تونستم ٧ آكادميك را بگيرم. نمرم را مديون آموزشگاه نوبل و دوست عزيزم آقاي افخم هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر tarane : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط tarane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سال ٩١ برادرم تو موسسه نوبل زبان خوند و آيلتس بند ٧ را گرفت و رفت كانادا. الان خودم هم خيلي مصر شدم زبانم را شروع كنم و برادرم تاكيد داشت فقط برم نوبل ولي كمي از آزمون تعيين سطح مي ترسيدم، بالاخره با خودم كنار اومدم و هفته پيش كلاسام را تو نوبل شروع كردم. خيلي احساس خوبي دارم و از الان مطمئنم ميتونم مثل داداشم آيلتسم را به موقع بگيرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amin20 : چندين ساله كه به فراگيري زبان انگليسي مشغولم و به همين واسطه با اموزشگاه ها و معلمان مختلفي سر و كار داشته ام به جرات ميگم كه استاد عبادي بهترين و با سواد ترين معلمي بوده كه باعث شده توي اين چند ماه به اندازه چند سال پيشرفت كنم و از ايشون بابت تمام زحماتي كه كشيده اند بي نهايت سپاس گزارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Parnaj : مدت ها کلاس زبان رفته بودم با معلم های مختلف و موسسه های مختلف ولی وقتی به گلدیس اومدم با تدریس استاد عبادی پیشرفت چشمگیری در زبان داشتم ...معلمی با تجربه و تدریس بسیار عالی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب فريبا : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط مهتاب فريبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عبادي عزيز تاحالا تو هيچ كلاسي به اندازه شما لغات ياد ندادن و اطلاعات كامل نبوده مرررررسي هميشه كمكم كردين واقعا😍❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب جمال زاده : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط مهتاب جمال زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام هركسي اين پيام رو ميخونه بنده به دليل اينكه معلم خصوصي زياده و به همشونم شك دارم از آقاي عبادي خواهش كردم كه يك جلسه كلاس رايگان برام داشته باشن. بعد از اتمام كلاس ايشون ثبت نام كردم و الان ١٧ جلسس كه باهم كلاس داشتيم. واقعا ازتون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مينا اعتمادي : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط مينا اعتمادي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي بهترين استادي كه در زمينه مكالمه كمكم كردن واقعا ممنونم ازتون استاد عزيز😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ما در شهرك غرب ساكن بوديم و تا پايان پي آي در موسسه نوبل زبان را پيش برده بودم، از اول آبان ماه به خاطر شغل همسرم اومديم كيش . اولش ناراحت بودم كه كلاسام را بايد قطع مي كردم ولي فهميدم ميتونم مجازي زبان را ادامه بدم. از دي ماه دارم دوره هاي آموزش زبان نوبل را به صورت مجازي ميخونم، به واقع ميتونم بگم دوره هاي مجازيشون به اندازه دوره هاي حضوريشون به درد بخوره و به خوبي ميشه پيشرفت را احساس كرد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدوی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط مهدوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي عزيز😍😍😍😍 ممنونم كه بعد از ١٥ جلسه تونستيد كاري كنيد كه من خيلي راحت و به خوبي بتونم صحبت كنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه غازی : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط سمیه غازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من كلاس خصوصي زياد رفتم ولي كلاساي استاد رو به همه پيشنهاد ميكنم چون ايشون واقعا كارشون فوق العازه حرفه اي و با نظمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کامیار : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط کامیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام آقاي عبادي واقعا از معجزاتتون ممنونم شما عالي هستين😍😍 بهترين استاد روي زمين نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی اصغری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط علی اصغری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مهيار عبادي واقعا با تجربه و با پشتكار قوي تمام دانشجوهاي خودشون رو آموزش ميدن بنده و همسرم و برادرم و يكي از دوستان نزديكمون با ايشون بصورت جدا و خصوصي كلاس داشتيم و هممون تونستيم موفق بشيم. مرسي استاد عزيز نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبینا حسینی : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --سعادت آباد توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ارائه مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای انتخاب اساتید مجرب و باسابقه دارای تاییدیه بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره تیم شعب مختلف مجموعه گات به نحو احسن و موثر تعدد شعب آموزشگاه گات در نقاط مختلف تهران متناسب بودن هزینه کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر moh5470 : وای موسسه گلدیس من اینجا میرفتم خیلی خوبه-استاداش خیلی لهجه ی خوبی دارند. محیطشم خیلی گرم و صمیمی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam rezania : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط maryam rezania به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Salam man maryam rezania hastam az shagerdaye ostad eino midoonam ta kasi moalemi ro nashnase hargez bahash kelas khosoosi barnemidare ama man kelashaye eishoon ro moarefi mikonam va behetoon etminan midam ke eishoon shomaro be hadafetoon miresoonan نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدرضا : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط محمدرضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عاشق لهجتونم استااااد فوق العاده حرف ميزنيد😍😍😍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوری : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است وااااي كلاسهاي مكالمه ي شما فوق العادس من واقعا بعد از اينهمه سال كلاس رفتن به خوبي كلاس شما نديدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید : تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی به عنوان بهترین تدریس خصوصی زبان انگلیسی محله --سعادت آباد توسط امید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ستاد عبادي عزيز سلام الان سالهاست كه من ساكن كانادا هستم و مدرك آيلتس رو تحت نظرشما گرفتم واقعا براتون آرزوي موفقيت دارم شما بهتريني نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد عبادی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeed : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط saeed به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه نوبل در محله ماست ولي من تازه متوجه شدم و ناراحتم چرا اين سالها وقتم در آموزشگاه هاي ديگه هدر دادم، بعضي جاها هر روز تراكتشون رو شيشه ماشينه و هزار نوع تبليغ مي كنند ولي نوبل با اينكه خيلي خوب كار مي كنه تبليغ خاصي نداره. من اين اموزشگاه را به همه دوستانم هم توضيه كردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط زهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره مكالمه انگليسي خصوصي در آموزشگاه نوبل گذروندم و از مبتدي تا پايان دوره پيشرفته ام شد ٧ ماه. الان هم راحت فيلم و اخبار متوحه ميشم و هم در محل كارم راحت ميتونم راجع به همه موضوعات با همكاران خارجيمون صحبت كنم، تو جلساتمون هم اصلا ديگه استرس ندارم و به مترجم نيازي ندارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pedram68 به نظر mehdi : سلام بنده مدرس چندین موسسه هستم. اتفاقی با این فروم آشنا شدم/ خوشحالم که اکثر بچه ها نام استاد سروستانی آوردن/ به نظرم ایشون یکی از اساتید بزرگ و پر انرژی در بحث تدریس آیلتس هستن و البته مورد تایید خیلی ها/ امیدوارم همینطور پر از انرژی باشن ارادتمند_پدرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگل : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط سوگل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من يك شركت تجاري دارم و با كشورهاي مهتلف تحارت مي كنم. سفر هم زياد ميرم ولي هميشه ترس داشتم بدون مترجم جايي برم. طي يكسال گذشته فقط جمعه ها سه ساعته كلاسهاي مكالمه انگليسي و بعد دوره بازرگاني را تو آموزشگاه نوبل طي كردم و الان دو ماهي هست به خوبي و با تسلطي كه هيچ وقت فكرش را نميكردم ميتونم تمام امور كاري و سفرهام را به تنهايي انجام بدم و بدون مترجم سفر مي كنم. بار اخر حتي براي بستن قرار داد و در جلسه مذاكره نهايي هم بدون مترجم رفتم و هيچ مشكلي نداشتم. آموزشگاه نوبل چون كلاسهاي دانشجو محور داره و زمان كلاسهاشون منعطف هست و برنامه ريزي خوبي برام انجام دادند براي من بسيار مفيد بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali65 : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط ali65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ٦ ترم گوته زبان آلماني خوندم ولي چون مسيرش دور بود نتونستم ادامه بدم، الان ٤ ماهي ميشه كه تو آموزشگاه نوبل كهدر نزديكيهمحل كارم هست دارم زبان آلمانيم را ادامه ميدم، كلاسهاي آلماني نوبل خصوصي هست و مكالمه آدم خيلي خوب راه ميوفته، استاداي خيلي خوبي هم دارند، تازه حساب كردم با اينكه تو نوبل كلاسام تك نفره هست و تمام زمان كلاس دارم خودم با استاد حرف ميزنم ، در كل شهريه ام ارزونتر و به صرفه تر از گوته هم در مياد. سرعت كلاسم هم خيلي بالاتره و كيفيتش عاليه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر همایون : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط همایون به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نوبل تنها آموزشگاهي هست كه دوره آيلتسشون براي نمرات مختلف به صورت متفاوت با منابع و استاداي همون نمره برگزار ميشه. من و همسرم بايد آيلتس بگيريم، من خودم ٧ ميخوام ولي همسرم ٦. هر جا مي رفتيم تو يه كلاس بوديم ولي تو آموزشگاه نوبلبرنامه ريزي جدا برامون انجام دادند و كلاسامون جداست و كتابها و استادامون هم فرق ميكنند. خيلي از كلاسامون راضي هستيم و نمراتمون تو هر مهارت ارتقاء خوبي داشته. از نوبل و استادايي كه تو اين آموزشگاه داشتيم خيلي متشكريم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر atiye : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط atiye به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره هاي مكالمه انگليسي آموزشگاه نوبل به خاطر اينكه كلاساشون نهايتا ٤ نفره هست خيلي خوبه. استاداي خيلي خوب و صبوري هم دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط عاطفه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تافل ١٠٠ براي من مثل يه رويا بود و فكر مي كردم عمراً نتونم به اين نمره برسم، به ٨٠ یا٩٠ هم قانع شده بودم، ولي وقتي رفتم آموزشگاه نوبل كتاب آپر را تو يك ترم خصوصي خوندم و بعدش با يك دوره ٤ ماهه تو كلاساي چهار نفره نمره ١٠٣ گرفتم. الان هم دارم با يه استاد عالي تو آموزشگاه نوبل GRE ميخونم، ديگه خدا بخواد رفتني شدم به امريكا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله سعادت آباد           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار سعادت آباد بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی زبان های خارجی نوبل

آکادمی زبان های خارجی نوبل ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد:

انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

با استفاده از برگزیده ترین سيستم آموزشي

مكالمه از مبتدي تا پيشرفته ٢-٤-٨ ماه

*کلاس های ٤ نفره*

*کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه*

*مکالمه روان و سلیس با لهجه آمریکایی و بریتانیایی

IELTS:8                                iBT: 110

برگزاري دوره هاي تخصصي (آيلتس- تافل) براي ادامه تحصيل و مهاجرت ٢-٤ ماهه

آزمون هاي زبان دكتري

‏(MSRT- EPT- TOEFL PBT - Tolimo)

دوره مكالمات سفرهاي كاري و تفريحي

دوره های زبان بازرگانی (مکالمات - مكاتبات - مذاكرات) با هر سطح علمی حتی براي مبتدی ها.

دوره هاي حضوري و مجازي ( Skype )

برگزاري دوره هاي تخصصي رشته هاي دانشگاهي

برگزاري كلاس از ٧ صبح تا ١٠ شب ( به انتخاب شما)

كلاسهاي هر روزه - سه روز در هفته - دو جلسه در هفته - فقط اخر هفته ها (به انتخاب شما)

فضاي بسيار مناسب پارك خودرو در مجاورت آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجــــــــــــــا کلیک کنید.

آدرس سایت: nobellc.ir

نوبل همواره از اساتيد توانمند جهت همكاري با شرايط عالي استقبال مي نمايد

شماره تماس: 02188562736 – 02188562738 – 02188562769

آدرس آموزشگاه: شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی،نبش شکوفان یکم، پلاک 241

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

88571253 - 88571253

به کانال تلگرام ما   بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بین یادگار امام  خیابان جلیلوند پلاک 136، طبقه اول

تلفن: 88571253 - 88571253

آکادمی آموزش زبان های خارجی آیتاک

44282417 - 44282418

برگزارکننده کلاس های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و ترکی استانبولی

با بهره گیری از حرفه ای ترین اساتید

استفاده از منحصر به فردترین و به روز ترین روش های آموزش زبان و مدیریت زمان برای یادگیری موثر و سریع

چندین سال زبان نخوانید با آیتاک در کمتر از یک سال زبان را روان و صحیح صحبت کنید.

دوره های مکالمه مبتدی تا پیشرفته 2-4- 6-8 ماهه

تعیین سطح و مشاوره تخصصی رایگان

تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها از 7 صبح الی 10 شب (به انتخاب زبان آموز)

کلاس ها هر روزه، سه روز در هفته، دو روز در هفته، یک جلسه و همچنین آخر هفته ها (به انتخاب زبان آموز)

دپارتمان تخصصی مستقل برای کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای کودک و نوجوان در محیطی جذاب

کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تا 5 نفر

IELTS: 8                TEOFL: 115

کلاس های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس و تافل با پیگیری و مشاوره تخصصی 2 تا 4 ماهه

طراحی برنامه تخصصی و منحصر به فرد برای آیلتس 5 تا 8 برای تمامی افراد با توجه به مشغله، سن و اطلاعات زبانی

برگزاری دوره های آزمون دکتری:

PTE, MCHE, MSRT, TOEFL(PBT) ,TOLIMO

دور ه های مکالمه مخصوص سفرهای تفریحی و کاری 2-4 ماهه

دوره های تخصصی تجارت و بازرگانی  شامل مکاتبات، مکالمات و مذاکرات بازرگانی برای تمامی سطوح حتی مبتدی ها

آیتاک برگزارکننده کارگاه های آموزشی و دوره TTC  با اعطای مدرک معتبر برای علاقمندان به تدریس حرفه ای و جذب نیرو 

آکادمی زبان های خارجی آیتاک واقع در مرزداران از لحاظ دسترسی بسیار مناسب بوده و از اتوبان های حکیم، یادگار امام، شیخ فضل الله و اشرفی اصفهانی قابل دسترس بوده و فضای پارک کافی در اطراف آن فراهم است.

شماره های تماس : 44282417 - 44282418

آدرس: بلوار مرزداران، بین خیابان اشرفی اصفهانی و اتوبان یادگار امام، جنب شیرینی ماه بانو، پلاک 185 طبقه دوم واحد 5، آموزشگاه زبان آیتاک

چهارشنبه 2 خرداد ماه 1397
Ghasemnia341

تاریخ درج: چهارشنبه 2 خرداد ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط Ghasemnia341 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Az nazare man Nobel baraye amoozeshe faranse behtarine. Man ta akhare B1 ra too Nobel khoondan va az hafte bad sathe B2 ra shoroo mikonam.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
eshaghian

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط eshaghian به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بهترين موسسه زبان غرب تهران موسسه نوبل هست چون برنامه كلاساشون بسيار منعطف هست و استاداي خوبي دارند.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
فهیمه

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط فهیمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از دوره هاي مكالمه موسسه نوبل بسيار راضي هستم و به كسايي كه مكالمه و صحبت كردن روان براشون مهمه توصيه مي كنم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397
samane

تاریخ درج: شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط samane به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره آيلتس را تو آموزشگاه زبان نوبل شركت كردم و نتيجه گرفتم. استاداي بسيار خوبي هم اونجا داشتم كه ازشون سپاسگزارم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397
shahruz

تاریخ درج: شنبه 22 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shahruz به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Beyne hame amouzeshgahayi ke raftam Nobel behtarine va khaili khoob mokaleme englisi rah oftadam.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397
somaye21

تاریخ درج: يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط somaye21 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دو ترم بود به خاطر اينكه مدرك زبان نداشتم آزمون جامع دكتريم عقب افتاده بود و داشتم محروم از ادامه تحصيل ميشدم. هر بار msrt يا توليمو شركت ميكردم نمرم فاجعه ميشد. مدت ٥ ماه دو جلسه در هفته كلاس تافل دكتري تو آموزشگاه زبان نوبل شركت مردم و ازمون توليمو دادم و ٦٠٠ گرفتم. هنوز باورم نميشه نمره به اين عالي كسب كردم. اينقد خوب مسائل زباني برام جا افتاده كه بعدش به همسرم هم خودم درس دادم و ايشون هم نمره حد نصابشون را گرفتند. ازبرنامه ريزي، سيستم آموزشي و استادام در آموزشگاه نوبل ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397
sahereh

تاریخ درج: يکشنبه 16 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط sahereh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره مكالمه زبان انگليسي موسسه نوبل عالي هست، استاداش هم دلسوز و زحمت كش هستند. فقط حيف خودم نميرسم براي مطالعه وقت بزارم. با اين وجود كلاسام را ادامه ميدم و از پيشرفتم راضيم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 11 ارديبهشت ماه 1397
ali

تاریخ درج: سه شنبه 11 ارديبهشت ماه 1397

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط ali به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من الان عاشق زبان خوندن هستم و همش را مديون اولين استادم در موسسه نوبل هستم، ايشون دو سال پيش با انگيزه و دلسوزيشون من را شيفته زبان كردند، اسفند پارسال آيلتسم را گرفتم و از ارديبهشت امسال دارم تو خود نوبل فرانسه ميخونم. مرسي از نوبل و همه اساتيد دلسوز و زحمت كشم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
shamim

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط shamim به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دوره هاي روش تدريس آموزشگاه نوبل عالي هست، من قبلاز نوبل ٤ دوره تي تي سي جاهاي ديگه گذرونده بودم، همشون فقط تئوري بود و به دردم نخورد ولي با يك دوره ي يك ماهه تو آموزشگاه نوبل تونستم مهارت لازم براي استخدام در مركز آموزش زبان آنكارا را بدست بيارم. البته واقعاً تو اين يك ماه بهم سخت گرفتند كه برام لازم بود. دوره تي تي سي شون با اينكه خصوصي بود، هزينه اش خيلي به صرفه و منطقي بود و واقعاً عملي بهم تدريس را ياد دادند.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
saeede

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --سعادت آباد توسط saeede به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و همكارانم در آكادمئ نوبل كلاس مكالمه انگليسي ميريم. چون كلاسا ٤ نفره هست و ما خودمون ٤ نفريم خيلي خوبه كه غريبه اي سر كلاس نيست . الان اينترمديت را تموم كرديم و اكثر اوقات ما ٤ نفر تو محل كار با هم انگليسي حرف ميزنيم. سر كلاس استادمون به همه فرصت مساوي صحبت كردن ميده و خوب راهمون انداخته.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله سعادت آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه نقاشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 شهریور سال 1396
بوسیله مامان هسته
1 753
بهترین آموزشگاه آیلتس سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 420
بهترین آموزشگاه توریسم سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 368
بهترین آموزشگاه هتلداری سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 327
بهترین آموزشگاه گردشگری سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 373
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 350
بهترین لوازم قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 536
بهترین مرکز اجاره خودرو سعادت آباد و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 430
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 387
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 386
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 706
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 418
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
جمعه 25 تیر سال 1395
بوسیله گروه وبسایتهای دابی
2 1321
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
یکشنبه 3 مرداد سال 1395
1 913
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 401
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 362
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
دوشنبه 21 تیر سال 1395
بوسیله مقدم
1 710
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
دوشنبه 21 تیر سال 1395
بوسیله فلکی
1 828
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
جمعه 25 تیر سال 1395
1 843
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
یکشنبه 26 دی سال 1395
بوسیله سهراب
1 729
بهترین پزشکان عمومی سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 456
بهترین متخصصین ریه سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 390
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 412
بهترین متخصصین قلب و عروق سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 406
بهترین روانپزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 447
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 آبان سال 1396
بوسیله asad ali
3 1305
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 672
بهترین پلاستیک فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 508
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 466
بهترین کلانتری و اداره پلیس سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 367
بهترین دفاتر پست سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 517
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 769
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 434
بهترین هتل ها و اقامت گاه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 400
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 446
بهترین نگارخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 416
بهترین کتابخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 491
بهترین تئاتر و تالار نمایش سعادت آباد و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 390
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی سعادت آباد و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 358
بهترین دادسراهای سعادت آباد و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 402
بهترین ادارات و سازمان های سعادت آباد و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 452
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی سعادت آباد و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 373
بهترین مساجد و حسینیه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 355
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ سعادت آباد و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 425
بهترین دکوراسیون داخلی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
سه شنبه 30 آذر سال 1395
بوسیله امیری
3 1381
بهترین فرش فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 365
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 453
بهترین سمپاشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 435
بهترین شعبات مهر اقتصاد سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 421
بهترین شعبات بانک سینا سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 462
بهترین شعبات بانک سامان سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 666
بهترین شعبات بانک پاسارگاد سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 358
بهترین شعبات بانک پارسیان سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 497
بهترین شعبات بانک شهر سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 406
بهترین شعبات بانک صادرات سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 396
بهترین شعبات بانک ملت سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 491
بهترین شعبات بانک ملی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 495
بهترین پمپ بنزین های سعادت آباد و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 389
بهترین بیمارستان های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 496
بهترین فروشگاه های شهروند سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 475
بهترین صرافی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 7 مهر سال 1395
بوسیله مقدم
1 839
بهترین موبایل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 518
بهترین پزشکان سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
دوشنبه 24 اردیبهشت سال 1397
بوسیله اسما
1 494
بهترین آموزشگاه های رانندگی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 441
بهترین گل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 511
بهترین بانک های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 397
بهترین بیمه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 486
بهترین دفاتر اسناد رسمی سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 472
بهترین ابزار فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 441
بهترین کارواش های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1396
بوسیله goodmans
1 1373
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو سعادت آباد و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 366
بهترین لوازم التحریری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 453
بهترین خدمات کامپیوتری سعادت آباد و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
دوشنبه 9 اسفند سال 1395
بوسیله محمد زندیه
1 994
بهترین کافی نت و گیم نت های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 516
بهترین تاسیساتی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 562
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 391
بهترین کیف و کفش فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 397
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 576
بهترین خشکشویی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 550
بهترین خرازی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 522
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 536
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 495
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 460
بهترین نانوایی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 513
بهترین سوپرهای میوه و سبزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 377
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ سعادت آباد و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 432
بهترین مراکز خدمات نظافتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 438
بهترین مراکز زیبایی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
شنبه 8 اردیبهشت سال 1397
بوسیله زیبا منافی
1 478
بهترین مراکز ماساژ سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 531
بهترین دارالترجمه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله کتایون
1 933
بهترین مزون های سعادت آباد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
شنبه 9 بهمن سال 1395
بوسیله ارزو
4 2053
بهترین تعمیرات مبلمان سعادت آباد و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 490
بهترین امداد خودروهای سعادت آباد و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 495
بهترین باشگاه ورزشی رزمی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 628
بهترین عطاری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 505
بهترین پزشکان متخصص اطفال سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 527
بهترین مراکز سیسمونی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 467
بهترین مراکز مبلمان سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 596
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 487
بهترین چاپخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 540
بهترین تابلوسازی سعادت آباد و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 516
بهترین مراکز روانشناسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 538
بهترین تعمیرگاه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
2 2132
بهترین لوازم یدکی خودرو سعادت آباد و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 520
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق سعادت آباد و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
جمعه 31 فرودرین سال 1397
بوسیله سعید میری
1 532
بهترین آژانس های مسافرتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
سه شنبه 25 خرداد سال 1395
بوسیله تیدا
1 1142
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 دی سال 1396
بوسیله گیتی
5 1989
بهترین متخصصین پوست ومو سعادت آباد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 470
بهترین پزشکان متخصص چشم سعادت آباد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 597
بهترین کلینیک های لاغری سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 625
بهترین داروخانه های سعادت آباد و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 844
بهترین پیک بادپای سعادت آباد و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 495
بهترین باربری های سعادت آباد و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 886
بهترین قالیشویی های سعادت آباد و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
یکشنبه 30 اردیبهشت سال 1397
بوسیله بهنامی
3 956
بهترین آرایشگاه مردانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 23 مهر سال 1396
بوسیله پدرام
12 22273
بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
شنبه 29 اردیبهشت سال 1397
بوسیله هانا
226 223703
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین سعادت آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 5157
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 اردیبهشت سال 1397
بوسیله aslanzade
35 72724
بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
28 75630
بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 26 آبان سال 1395
بوسیله علي زماني
49 82709
بهترین شیرینی فروشی و قنادی سعادت آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
20 51550
بهترین خواروبارفروشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2477
بهترین تره بار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله پارسا
2 8019
بهترین پارک سعادت آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 9 فرودرین سال 1394
بوسیله majeed
11 41423
بهترین تاکسی سرویس سعادت آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 24 تیر سال 1396
بوسیله تينا عزيزى
2 6364
بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
22 87453
بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 28 فرودرین سال 1397
بوسیله marjanrad
18 29721
بهترین کافی شاپ سعادت آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ا.صادقی
5 23141
بهترین قهوه خانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله farzad
4 10932
بهترین سفره خانه سنتی سعادت آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 دی سال 1392
بوسیله مونا مقدم
7 31638
بهترین سینمای سعادت آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 21 شهریور سال 1390
بوسیله پگاه موسوی مهر
7 17188
بهترین استخر،سونا،جکوزی سعادت آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 1 مرداد سال 1390
بوسیله اکبر
1 14122
بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
22 72554
بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 13 بهمن سال 1393
بوسیله soheila alizadegan
7 28117
بهترین مشاور املاک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 6336
بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 1 آبان سال 1395
بوسیله alich
49 93568
goodfriend
چهار شنبه 2 خرداد سال 1397
بوسیله Ghasemnia341
202 232235
بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 اردیبهشت سال 1397
بوسیله هیوا
45 82717
بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 دی سال 1396
بوسیله Davoodi
34 28113
بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1396
بوسیله mina70
80 159875
بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 23 اردیبهشت سال 1397
بوسیله sorena
37 107455
بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اسفند سال 1393
بوسیله fmmemol
27 74678
بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 6 آذر سال 1396
بوسیله Rahimi76
68 118651

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟