سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر bahar93 : من بچه ام را مهد کودک باغ ستاره ها می گذاشتم اوایل خوب بود ولی مدیریتش عوض شد هر بار که می رفتم چند تا مرد جون اونجا بودن راستش من خوشم نیومد عوض کردم بردم هد هد واقعا مهد بیخودیه متاسفم که به حرف دوستان اینجا گوش دادم مدیر مهد خانم قبادی هیچ وقت نیست مسایل ایمنی رعایت نمیشه بخاری اتاق زبانش زمینی اسمش قرآنیه ولی هر دروغی را بهت تحویل میدهند رفتار مربی هاش هم بد و عصبیه خودم شاهد بودم یکی از مربی ها برای تنبیه یک بچه ازش نیشگون گرفت گذاشتش رو صندلی تنبیه و بار دیگه دیدم یکی از مربی ها زد تو گوش یک بچه که دلم از مظلومیت اون بچه آتیش گرفت بی صدا اشک می ریخت. اگه مهد قرآنی اینه وای به حال بقیه واقعا برای خانه کارگز متاسفم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samiraaa :   فقط میتونم بگم  دور مهد کودک مروارید  یک خط قرمز بکشید  بچه بیچاره  مظلوم من   فقط یکماه اونجا رفت   ظرف همین یکماه  سه مرتبه  سرما خوردگی شدید گرفت و یک مرتبه آنفولانزا  چندین مرتبه  بچه را  برده بودند دستشویی اما نشسته بودند  با لباس کثیف تحویل داده بودند طبق معمول  به هیچ عنوان هم زیر بار  نرفتند که نرفتند ! با کمال پر رویی  میگفتند  خودتان سرماش دادید ! من که دیگه دور اینجا را یک خط قرمز کشیدم    اینم اضافه کنم که اینا سر پول گرفتن راحت پول میگرفتن  اما هر بار میگفتم  رسید برای پول بدین  هر بار میپیچوندن ! خودشون میدونستن  روی همین رسید میشه ازشون شکایت کرد   دم به تله نمیدادن  حالا هم که بچه رو 3 مرتبه مریض کردن  با کمال پر رویی  میگن خودت سرماش دادی !  حتی لباس های بچه را حاضر نیستن پس بدن  و به هر حقه ای میخوان دوباره  بکشونن بچه رو و پول تلکه کنن           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiraaa به نظر سوگند : اینم اضافه کنم که اینا سر پول گرفتن راحت پول میگرفتن  اما هر بار میگفتم  رسید برای پول بدین  هر بار میپیچوندن ! خودشون میدونستن  روی همین رسید میشه ازشون شکایت کرد   دم به تله نمیدادن  حالا هم که بچه رو 3 مرتبه مریض کردن  با کمال پر رویی  میگن خودت سرماش دادی !  حتی لباس های بچه را حاضر نیستن پس بدن  و به هر حقه ای میخوان دوباره  بکشونن بچه رو و پول تلکه کنن         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiraaa به نظر سوگند : فقط میتونم بگم  دور مهد کودک مروارید  یک خط قرمز بکشید  بچه بیچاره  مظلوم من   فقط یکماه اونجا رفت   ظرف همین یکماه  سه مرتبه  سرما خوردگی شدید گرفت و یک مرتبه آنفولانزا  چندین مرتبه  بچه را  برده بودند دستشویی اما نشسته بودند  با لباس کثیف تحویل داده بودند طبق معمول  به هیچ عنوان هم زیر بار  نرفتند که نرفتند ! با کمال پر رویی  میگفتند  خودتان سرماش دادید ! من که دیگه دور اینجا را یک خط قرمز کشیدم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahtt90 به نظر ریحانه سمدی : مهد قرآن هدهد خیلی خوبه .من دخترم رو بردم اونجا .دخترم شدید بی تابی می کرد کفش هاشو پرت می کرد خودشو می انداخت روی زمین .باورتون نمی شه تعجب کرده بودم که چرا اینکارو می کرد .مدیرش با صبر و حوصله بهم توضیح داد که طبیعیه .و کاملا با پرسنلش کمک کردن تا بچه من به محیط مهد عادت کند .تقریبا یک هفته طول کشید تا بتونه عادت کنه .من خودم دانشجوی دکترا هستم و کلی برا تحصیل مشکل دارم ولی مدت دو ساله دارم بچه مو می برم اونجا و خیلی راضیم .انشاء الله شما هم بچه های گلتون رو ببرید و راضی باشید. راستی بگم یک طبقه س و پله نداره و بچه ها راحتن. یک چیز خوبی هم که داره اتاق شن بازی است که بچه ها هفته ای یک بار تخلیه  روانی و انرژی می شن. نهارشون هم تست کردم .خوب بود .نگران نباشد. مادر بهار کوچولو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ evan65 به نظر ریحانه سمدی : با سلام من مهد ماه من رو کمی آشنایی دارم اما مهد شایان رو کامل.که فقط مادروپدر طبقه پایین مینشینند و بالا چه شلوغی و بی نظمی بپاست. اکثر مربیان بی تفاوت اند نسبت به غذا خوردن و با خشونت برخورد میکنند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا به نظر سوگند : پسر من 3 ساله ش تا حا لا تو همین محله 3 تا مهد عوض کرده اول مروارید که خود ساختمان مهد باسازی لازم بود و ی عالمه مورچه داشت و بعدی باع ستاره ها که وسایل بچه گم می شد و یا بچه زخمی بود و مدام به هر بهونه پول می گرفتن و حالا ماه من که فعلا مشکلی با اون ندارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شبدیز به نظر سوگند : با دخترک عزیز موافقم مهد شایان جالب نیست. چند باری که به اونجا رفتم صحنه هایی دیدم از جمله اینکه یک پسر بچه 4-5 ساله را با عصبانیت از کلاس انداختن بیرون و بعد که مربی اومد با دعوا گفت پاشو برو تو کلاس بچه بینوا با ترس و لرزو وحشت گفت بازم از کلاس بیرونم میکنی؟ مربی با عصبانیت گفت معلومه اگه باز شیطونی کنی میندازمت بیرون. تنبیه درسته باید باشه ولی نه با این لحن برخورد و اینقد عصبانی که بچه وحشت کنه توی اتاق بچه های کوچک هم یک اتاق بود که فقط یک بچه تک و تنها بدون اینکه مربی یا مراقبی پیشش باشه از بس ضجه زده بود و گریه کرده بود کبود شده بود، یکی از مربیا برگشت گفت آخه این دلش میخواد که از تخت بیاد بیرون ولی اینجا چون پارکته نمیشه.یک نفر نبود که حاضر باشه این بجه رو بذاره توی یک اتاق و مراقبش باشه تا بچه از زندانش بیاد بیرون. بچه رو مثل زندانی انداخته بودن توی یک تخت با نرده های بلند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ باران تقوي به نظر سوگند : من اكثر مهد ها رو گشتم ولي آخر به اين نتيجه رسيدم ببرمش مهد هدهد .هم قيمتش مناسبه هم برخوردشون خوبه و هم غذاهاش خوشمزه س .آموزشش هم در حد كودكان ومتعادل و خوبه. مهدش بزرگه و يك طبقه س و پله نداره . از ساعت 2 تا 4 هم اجازه مي دن كل مهدو بازديد كني حتي من رفتم آشپزخونه و اتاق خوابشو ديديم .الان دو ساله بچه م اون مهد مي ره و راضيم . ستار خان رو به روي سه راه تهران ويلا كوچه آقا رحيمي پلاك 5        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شقایق زمانی به نظر سوگند : سلام من دخترمو مهد ماه من (بعد از پل ستارخان)گذاشتم غذاهاش افتضاحه ولی برخورد مربیاش و مدیریتش بد نیست اما مهد قرآن هدهد واقع در سه راه تهران ویلا ستارخان وابسته به خانه کارگر هست که از نظر آموزش و برخورد مربیاش و تغذیه عالیع در ضمن چون وابسته به خانه کارگره قیمتشم مناسبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مینا به نظر ریحانه سمدی : به نظر من بهترین مهد کودک در این منطقه پیوند 1و2 با مدیریت خانم بهار میباشد .نظم و همکاری و برنامه هایی با سطح علمی بالایی برای کودکان دارند. کودکان من بیشتر از سنشان مفاهیم علمی و ازمایشهای علمی را میدانند.موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ دخترک به نظر سوگند : فقط می تونم بگم مهد شایان(سه راه تهران ویلا) افتضاحه ، چه از نظر بهداشت و چه از نظر مدیریتش ، مربیان این مهد بجای وقت گذاشتن برای بچه ها به خواسته مدیریت محترم این مهد برای شوهر این خانم در زمان مهد لازانیا درست میکنند و هیچ توجهی به گریه بچه ها نمیکنند و در صورت اعتراض مادر ، می گویند باید عادت کنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگند : سلام . من برای دخترم دنبال یه مهدکودک خوب میگردم که واقع در ستارخان باشه. لطفا منو راهنمایی کنید.    تعداد پاسخها(7)( دخترک - شقایق زمانی - باران تقوي - شبدیز - سارا - samiraaa - samiraaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر ریحانه سمدی : با سلام به نظر من بهترین مهد در همون محدوده مهد قرآنی هدهد  هست ستارخان  روبروی تهران ویلا نرسیده به خیابان دهقان .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانه سمدی : باسلام  به نظرمن بهترین مهدکودک درمحدوده ستارخان *تهران ویلا*حبیب الهی  مهد کودک ثمین بامدیریت خانم نجف نژاد میباشد من حدودسه سال است دختر م رابه این مهدکودک فرستادم وراضی هستم    تعداد پاسخها(4)( مریم - مینا - evan65 - mahtt90)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ shimasab به نظر babak56 : تو اینترنت سرچ کنید دیگه چیه؟ سایت داره www.simorghac.com منم رفتم کلا آموزشگاه خوبیه راضیم فقط یکی دوبار برق رفت که اعصابم خورد شد ولی برخوردشون خوب بود من بیخیال شدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ستارخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر Royaalavi : سلام من فرزندم پیش دبستان هستی میره. دو زبانه است. خوندن و نوشتن فرزندم عالیه هم فارسی هم انگلیسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ arash23 به نظر علي شكبيا : منصور دمت گرم باحال گفتی :-))))))) آقا تو ستارخان من رفتم آموزشگاه سیمرغ خیلی خوب بود. تو قسمت نظرات آموزشگاه خوب تو ستارخان هم در موردش نوشتم هرکی خواست بره کلاس کامپیوتر خدایی آموزشگاه خوبیه. تو اینترنتم اگه اسمشو سرچ کنید پیداش میکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arash23 به نظر babak56 : منم تو این آموزشگاه دوره ورد و اکسل رو پیش استاد افلاک گذروندم. خیلی استاد خوبیه هرکسی میخاد بره این آموزشگاه توصیه میکنم بره پیش استاد افلاک. هم محیط آروم و خوبی داره هم برخورد پرسنلش خیلی خوبه هم قیمتاش خوبه. تو اینترنت سرچ کنید آموزشگاه سیمرغ سایتش میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران ستارخان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر Vahid125 : سلام من هر ٣ تا رستوران گل محمدي رفتم واقعا هم غذا هم پذيراي عالي بود . ضمناً در تالار هشتگردشون عروسي پسر خالم عالي بود ، پذيراي خوب و غذاهاي خوشمزه داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Vahid125 به نظر مرجان : س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر babak56 :   سلام به همه من تو ستارخان نزدیک میدون توحید یه آموزشگاه رفتم به اسم سیمرغ آدرس دقیقشو نمیدونم ولی فکر کنم روبروی کوثر دوم بود تو اینترنت سرچ کنید باید باشه. فتوشاپ و کرل یاد گرفتم پیش استاد هاشمی خیلی عالی بود برخورد پرسنلشم باهمه شاگردا خیلی خیلی مودبانست رئیسشم خیلی آدم خوش اخلاق و خوبیه هرکی میخاد بره کلاس من اونو توصیه میکنم      تعداد پاسخها(2)( arash23 - shimasab)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 212003 به نظر علي شكبيا : آخ گفتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر ملیکا رویتن : دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی به عنوان بهترین ارتودنسی ثابت و متحرک, ارتودنسی دیمون محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط ملیکا رویتن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال پیش دکتر داودیان درمانم راانجام دادم و خیلی راضیم با سیستم دیمون بدون کشیدن دندان ارتودنسیم را انجام دادن. اینم سایتشونه www.mihanortho.com نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

مرکز خرید و فروش سیمکارت دائمی و اعتباری 02144278573
. نظر سمانه : محلات (تک) - شرکت به عنوان بهترین پخش رب گوجه فرنگی محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز نمایش مشخصات و آدرس مرکز محلات (تک) - شرکت        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر هانیه پازوکی : گشت ایده آل به عنوان بهترین تور بلیط چارتر هتل ویزا محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط هانیه پازوکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گشت ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوا محمدپور : گشت ایده آل به عنوان بهترین تور بلیط چارتر هتل ویزا محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط نوا محمدپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گشت ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اوستا قاسمی : گشت ایده آل به عنوان بهترین تور بلیط چارتر هتل ویزا محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط اوستا قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من با این شرکت تور طبیعت گردی رفتم خیلی عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز گشت ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت ستارخان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر علی دوران : آموزشگاه شمیم به عنوان بهترین خیاطی محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط علی دوران به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه شمیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی دلاور : آسا ایران به عنوان بهترین رادیو پخش و دزدگیر محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط مهدی دلاور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آسا ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ somaye66 به نظر مهسا اقایی : آره واقعا همینطوره من چون رو ابروهام خیلی حساسم دوستام هرجا که گفتن خیلی خوبه رفتم ولی خوب نبود ولی خانه آرزوها (محبوبه) خیلی عالی بود، من برای میکاپ و شینیون هم یک بار رفتم خیلی خیلی قشنگ و تمیز کار کردن، 44282113        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر n_p_10 : نظرتون راجع به آموزشگاه زبان ایران - کانادا میدان توحید خیابان پرچم چیه؟آموزشگاه خوبیه؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد حسینی : بازرگانی ارسطو به عنوان بهترین سیم کارت عربستان و عراق محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط محمد حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بازرگانی ارسطو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد حسینی : بازرگانی ارسطو به عنوان بهترین سیم کارت عربستان و عراق محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط محمد حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بازرگانی ارسطو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hadise : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط Hadise به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من قبل از باران تو سه تا آموزشگاه دیگه زبان خوندم و تو هرکدوم هم چند ترمی بودم اما هیچکدوم به پای باران نمیرسن . زبان من تو این چند ترم خیلی قوی شده . هر معلمی که تا حالا داشتم عالی بوده و خیلی راضی بودم . اگه میخواید تو زمان کم واقعا پیشرفت کنید من باران رو پیشنهاد میکنم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ALI92 : سلام. از دوستان خواهش میکنم الکی کامنت نذارن و مردم رو گمراه نکنن. همین آموزشگاه باران با سوء مدیریتی که داره باعث شده 3 هفته کلاسای ما تشکیل نشه و دانش آموزانی که شهریه هم دادن بلاتکلیف موندن. حالا نه شهریه میدن و نه کلاس برگزار میکنن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م. رضایی : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط م. رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یکی از بهترین ویژگیهای این آموزشگاه اینه که رو speaking خیلی خوب کار میشه و نیازی نیست زمان خیلی زیادی رو تو آموزشگاه های مختلف صرف کنیم و بعدش هم بازدهی زیادی نداشته باشه. از مدیریت این آموزشگاه تشکر میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کمتر از 5 ماهه که اومدم آموزشگاه باران. اما خودم حس میکنم خیلی بیشتر از 5 ماه پیشرفت کردم. اساتید اینجا واقعا فوق العادن. همه با تجربه و مسلطن. خیلی آموزشگاه خوبیه. خیلی. جوری با من کار شد که در این مدت خیی کم واقعا مکالمه ـم خوب شده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Behnam : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط Behnam به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه باران با بهترین اساتید، مجهز به امکانات خوب و شیوه های نوین میتونه بهترین گزینه برای انتخاب باشه . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر. ک : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط سحر. ک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه میخواید زبان انگلیسی رو با بهترین و موثرترین روش های روز یاد بگیرید، باران بهترین آموزشگاهه... نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Yeganeh.M : مرکز زبان آموزی باران به عنوان بهترین تدریس زبان محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط Yeganeh.M به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم با این مدیریت عالی و بهترین متودهای آموزش ، آموزشگاه باران بهترین آموزشگاه زبان انگلیسیه . نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان آموزی باران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ as72sh69 به نظر فریبا اسدی : استاد یه دونه ای آموزشگاهتون یدونه باشه استاد.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ as72sh69 به نظر محمد پناهنده : منم با آقا محمد موافقم از هر لحاظ متفاوت داره کار میکنه باران لابراتوار فیلم و اخبارش حرف نداره از همه مهمتر خیلی زود درست و مسلط صحبت کردن رو یاد میدن. Thank you mr.Adeli        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ as72sh69 به نظر nasrollahi : آقای علیرضا ب نظر من بدی نیست که یه سر بزنی به آموزشگاه حتی از اون زمانی که میگی هم بهتر شده لابراتوار فیلم و اخبارش معرکه شده. کلاسهای only speaking  من شرکت میکنم. حرف نداره دادا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ as72sh69 به نظر hhhh1234 : بیاید الکی کسی رو بزرگش نکنیم آموزشگاهای بزرگی مثل باران رو یک معلم که نمیچرخن استاد قلیزاده خیلی خوب بود. اما حقیقت رو بگید خیلی بی نظم بود. یه چیزه دیگه . خوبیه باران اینه که در مدت زمان کوتاه شروع به صحبت میکنی. مثل بقیه آموزشگاهها انقدر کش نمیدن به نظر من بهترین جا باران. من خودم از پارک ملت میام. اینجا هم سفیر هست هم کیش. اما میام باران شعبه ستارخان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 666666 به نظر مریم کاظمی : کارفاطمه قنبری ابروکار فرخنده بی نظیزه حرف نداره حتما حتما امتحان کنید مشتری داثمش میشید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام ثنایی : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن و بافت کراتین مو محله --ستارخان -(پل تا توحید توسط الهام ثنایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن لاینی خیلی بهتره از چسب من موهام قبلا با چسب داغون شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ستارخان           بهترین مهد کودک های تهران؟

صفحه اصلی تالار ستارخان بهترین مهد کودک ستارخان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
شنبه 10 اسفند ماه 1392
bahar93

تاریخ درج: شنبه 10 اسفند ماه 1392

من بچه ام را مهد کودک باغ ستاره ها می گذاشتم اوایل خوب بود ولی مدیریتش عوض شد هر بار که می رفتم چند تا مرد جون اونجا بودن راستش من خوشم نیومد عوض کردم بردم هد هد واقعا مهد بیخودیه متاسفم که به حرف دوستان اینجا گوش دادم مدیر مهد خانم قبادی هیچ وقت نیست مسایل ایمنی رعایت نمیشه بخاری اتاق زبانش زمینی اسمش قرآنیه ولی هر دروغی را بهت تحویل میدهند رفتار مربی هاش هم بد و عصبیه خودم شاهد بودم یکی از مربی ها برای تنبیه یک بچه ازش نیشگون گرفت گذاشتش رو صندلی تنبیه و بار دیگه دیدم یکی از مربی ها زد تو گوش یک بچه که دلم از مظلومیت اون بچه آتیش گرفت بی صدا اشک می ریخت. اگه مهد قرآنی اینه وای به حال بقیه واقعا برای خانه کارگز متاسفم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 11 آبان ماه 1392
samiraaa

تاریخ درج: شنبه 11 آبان ماه 1392

فقط میتونم بگم  دور مهد کودک مروارید  یک خط قرمز بکشید 

بچه بیچاره  مظلوم من   فقط یکماه اونجا رفت   ظرف همین یکماه  سه مرتبه  سرما خوردگی شدید گرفت و یک مرتبه آنفولانزا 

چندین مرتبه  بچه را  برده بودند دستشویی اما نشسته بودند  با لباس کثیف تحویل داده بودند

طبق معمول  به هیچ عنوان هم زیر بار  نرفتند که نرفتند ! با کمال پر رویی  میگفتند  خودتان سرماش دادید !

من که دیگه دور اینجا را یک خط قرمز کشیدم 

اینم اضافه کنم که اینا سر پول گرفتن راحت پول میگرفتن 

اما هر بار میگفتم  رسید برای پول بدین  هر بار میپیچوندن !

خودشون میدونستن  روی همین رسید میشه ازشون شکایت کرد   دم به تله نمیدادن 

حالا هم که بچه رو 3 مرتبه مریض کردن  با کمال پر رویی  میگن خودت سرماش دادی ! 

حتی لباس های بچه را حاضر نیستن پس بدن  و به هر حقه ای میخوان دوباره  بکشونن بچه رو و پول تلکه کنن 

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 11 ارديبهشت ماه 1391
سوگند

تاریخ درج: دوشنبه 11 ارديبهشت ماه 1391

سلام . من برای دخترم دنبال یه مهدکودک خوب میگردم که واقع در ستارخان باشه. لطفا منو راهنمایی کنید.

تعداد پاسخها(7)

بالای صفحه
سه شنبه 15 شهريور ماه 1390
ریحانه سمدی

تاریخ درج: سه شنبه 15 شهريور ماه 1390

باسلام  به نظرمن بهترین مهدکودک درمحدوده ستارخان *تهران ویلا*حبیب الهی  مهد کودک ثمین بامدیریت خانم نجف نژاد میباشد من حدودسه سال است دختر م رابه این مهدکودک فرستادم وراضی هستم

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ستارخان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ستارخان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 15 آبان سال 1391
بوسیله reza
4 3452
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
21 17550
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ستارخان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
جمعه 2 تیر سال 1391
بوسیله حسين كاهه
1 2217
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ستارخان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
دوشنبه 26 تیر سال 1391
بوسیله کامران ایزدی
16 14875
بهترین عکاسی ستارخان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 19 بهمن سال 1390
بوسیله سایه
2 3227
بهترین مرکزدرمانی ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 6 اسفند سال 1392
بوسیله ملیکا رویتن
7 4934
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ستارخان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 21 اردیبهشت سال 1392
بوسیله تینا
8 11853
بهترین خواروبارفروشی ستارخان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 909
بهترین تره بار ستارخان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1394
بهترین پارک ستارخان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1286
بهترین تاکسی سرویس ستارخان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1025
goodfriend
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله Vahid125
12 10294
بهترین تالار ستارخان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1110
بهترین کافی شاپ ستارخان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2502
بهترین قهوه خانه ستارخان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1063
بهترین سفره خانه سنتی ستارخان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 مرداد سال 1392
بوسیله homi
11 9274
بهترین سینمای ستارخان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
سه شنبه 8 شهریور سال 1390
بوسیله fattaneh sankian
1 2295
بهترین استخر،سونا،جکوزی ستارخان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 22 آذر سال 1391
بوسیله mah_jon
3 5251
بهترین مدرسه ستارخان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
شنبه 23 فرودرین سال 1393
بوسیله Royaalavi
5 6564
بهترین مرکز خرید ستارخان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 5 تیر سال 1391
بوسیله فرزانه
3 4703
بهترین مشاور املاک ستارخان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
سه شنبه 18 بهمن سال 1390
بوسیله هلن مانی
1 3820
goodfriend
جمعه 2 خرداد سال 1393
بوسیله shimasab
20 15175
goodfriend
شنبه 20 مهر سال 1392
بوسیله n_p_10
42 18816
بهترین آموزشگاه موسیقی ستارخان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 4 دی سال 1391
بوسیله elmiraaa
5 6373
بهترین کلاس آموزشی کنکور ستارخان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 22 شهریور سال 1390
بوسیله الهه
1 2205
goodfriend
شنبه 10 اسفند سال 1392
بوسیله bahar93
15 12768
بهترین باشگاه ورزشی ستارخان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
7 12224
بهترین فست فود ستارخان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله elnaz
2 4061
بهترین منطقه جهت سکونت ستارخان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 7 دی سال 1392
بوسیله علی دوران
11 10508
نظر سنجی درباره بهترین شیرینی فروشی و دلیل انتخاب
koma
0 355
kiany
0 543
kiany
چهار شنبه 23 بهمن سال 1392
بوسیله هانیه پازوکی
6 1461
مرکز خرید و فروش سیمکارت دائمی و اعتباری 02144278573
zmobile
شنبه 3 اسفند سال 1392
بوسیله سمانه
1 455

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13081, کاربران: 4483
به جدید ترین عضو انجمن, 5003 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران