لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه حاصلی : بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا رشیدی : غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا سایت و شرکت خوبی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبسيبسي : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید زارعی : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر pedrampc68 : از دوستان تقاضا می کنم به این پیج هم سر بزنید تا با مطالب این سایت هم آشنا بشید. اگر در رابطه با درب ضد سرقت و انواع آن نیاز به اطلاعات دارید حتما به این پیج سر بزنید. اگر می خواهید در رابطه با ایمنی ساختمان در مقابل حریق و راهکارهای جلوگیری از حریق و انواع کاربردهای درب ضد حریق در ساختمان مطلبی بدانید به این پیج سربزنید. اگر در رابطه با درب اتاقی و انواع دربهای اتاقی در ساختمان و استفاده های هر کدام در ساختمان اطلاعاتتان را تکمیل کنید حتما به این پیج سربزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بنفشه : محله بازار مبل و بلوار معلم کلاً آرایشگاه درست و حسابی نداره، نه تجربه لازم را دارند و نه خدمات کامل، حتی پاکسازی پوست که یک کار ساده هست را درست انجام نمی دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر احمد بیات : از همه جا بهتر خیابان پونه زاره کوچه حافظ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر دریا : بهترین رستوران  رستوران حاج ابراهیم زندیه                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين پارك يافت اباد پارك قا ئم ميباشد در خيابان معام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين سينما يافت اباد سينماي پرديس تماشا ميباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما کرمی : قشنگترین آرایشگاه سایه هست هنوز افتتاح نشده ولی بهتون قول می دم عالی بشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره .ع : با سلام و خسته نباشيد بنظر من يافت آباد فقط قسمت بازار مبل مفيد بوده و اكثرا" محله ها با بافت قديمي و يا خيلي خيلي قديمي وجود دارد من كه از ساكنين آنجا ميباشم به هيچ عنوان اين منطقه را دوست ندارم و تعداد افرا معتاد و خلاف بدليل بي فرهنگي و كم سواردي افراد منطقه وجود دارد و از تمام اقليتها در اينجا ديده ميشود بنظر من يكي از مناطق محروم ميباشد كه البته نكته مثبتي كه هست اينكه راه آهن را برداشته اند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران سعادت آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ fmmemol به نظر سیامک : ساندویچ کباب های خوشمزه ساندویچ کباب آقاخان رو هم حتما امتحان کنین کباب لقمه های خوبی داره و یکی از بهترین انتخاب های محدوده سعادت آباد و شهرک غرب میتونه باشه. ضمناً آدرس وبلاگش aghakhansandwich.blogfa.com پیشنهاد میکنم حتماً ببینین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ fmmemol به نظر saree64 : ساندویچ کباب های خوشمزه ساندویچ کباب آقاخان رو هم حتما امتحان کنین کباب لقمه های خوبی داره و یکی از بهترین انتخاب های محدوده سعادت آباد و شهرک غرب میتونه باشه. ضمناً آدرس وبلاگش aghakhansandwich.blogfa.com پیشنهاد میکنم حتماً ببینین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سروناز : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط سروناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر گلی : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط گلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fmmemol به نظر sare64 : ساندویچ کباب های خوشمزه ساندویچ کباب آقاخان رو هم حتما امتحان کنین کباب لقمه های خوبی داره و یکی از بهترین انتخاب های محدوده سعادت آباد و شهرک غرب میتونه باشه. ضمناً آدرس وبلاگش aghakhansandwich.blogfa.com پیشنهاد میکنم حتماً ببینین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادی : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط شادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه حاجیها : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط فاطمه حاجیها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram19 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر parvaa : این داستان هارو بذارید کنارویکم جدی باشید بچه ها !!؟؟ حالا هر کی می خواد واقعا زبان یاد بگیره بره آموزشگاه زبان گلدیس تو ستارخان .2 تاشعبه تو ستارخان که کلاس های نوجوانان و بزرگسالان رو به شکل تفکیک شده برگزار می کنه.زبان های انگلیسی ،آلمانی،فرانسه،اسپانیایی و ترکی استانبولی رو یکی از یکی بهتر برگزار می کنن. تو زمینه آیلتس و تافل وآزمون های بین المللی دیگه هم که دیگه می تونید برید تحقیق کنید که چه استادای فوق العاده ای داره و چیکار د                   http://www.goldislanguage.com     18 56 55 66     55 00 6655        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mitra2792 : دوستان زبانسرا بلوار دریا اردوی نوروز برگزار می کند علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر می توانید  با موسسه تماس  تماس بگیرید  88583979            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهلا : سالن زیبایی کتیبا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --سعادت آباد توسط مهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کتیبا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هیوا _ : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط هیوا _ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن لاینی واقعا روشش جالبه من رفتم از نزدیک دیدم پیش سارا جون،واقعا دوس دارم انجام بدم پولامو جمع کنم میرم حتما...خوش به حال اونایی که انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر هیوا _ : آرایشگاه نهایت به عنوان بهترین اکستنشن و بافت مو محله --گیشا-کوی نصر توسط هیوا _ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن لاینی واقعا روشش جالبه من رفتم از نزدیک دیدم پیش سارا جون،واقعا دوس دارم انجام بدم پولامو جمع کنم میرم حتما...خوش به حال اونایی که انجام دادن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه نهایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fateme_1ta به نظر سیما راد : من  عروس 8 بمهمن 93 لی لی سعادت اباد بودم 4 راه سرو میتونم بگم بینظیره کاره لی لی جون همه ازم تعریف کردن شمافقط یبار برید کار لی لی رو از نزدیک ببینید متوجه میشید واقعا ازش ممنونم شب زیبایی برام ساخت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر mohadese : سلام به نظر من کلینیک سهای سلامت که مرکز روان درمانی و روانپزشکی هست یکی ازبهترین وموثرترین مرکزها باشه من خودم به خاطر مشکلی که با همسرم داشتم به این مرکز مراجعه کردم ونتیجه خیلی خوبی گرفتم مخصوصا دکتر افشین طیبی واقعا راه کاراشون عالیه22829537-09102099537        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر nafiseh12 : بسم الله الرحمن الرحیم من در کلاس سرعت تایپ اموزشگاه بزرگ امید رایانه شرکت کردم .با اینکه من ده سال شغلم تایپیست بود و خیلی برای کارم موثر بود و بطور اصولی سرعت تایپ را یادگرفتم.اززحمات استادم ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sare64 : بهترین فست فود سعادت اباد فست فود رزویچ هستش که اصلا معضل پارک ماشین رو نداره تازه پختش هم ایتالیایی و انواع پیتزاهای خوشمزه رو پخت می کنه... یه حسن خوبی که داره آشپزخونش اپن و روند پخت و پز رو میشه دید واقعا بهداشتیه شمارش 88686802 حتما از سایتش دیدن کنید www.Rosewich.ir    تعداد پاسخها(1)( fmmemol)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sare64 : بهترین فست فود شهرک غرب ، فست فود رزویچ هستش  که مقابل پارک ابشار هستش با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه www.rosewich.ir اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر roza11 : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : سلام من و خیلی از دوستانم هفت  تا دوره windows 7,access 2007,excel 2007,word 2007-2013,سرعت تایپ و powerpointوinternet رو تو اموزشگاه بزرگ امید رایانه گذراندیم و خیلی راضی بودیم کاملا عملی با ما کار می کردند و از اونجا مدرک گرفتیم و با اون سر کار رفتیم. در ضمن این اموزشگاه نماینده سازمان icdl هست.ادرس :شهرک غرب,بل.ار پاکنژاد ,تقاطع دریا,ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده.تلفن:88560552-88696095              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                 مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : بسم الله الرحمن الرحیم سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.                         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهین شفیعی : بزرگ امید رایانه به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر محله --سعادت آباد توسط مهین شفیعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسم الله الرحمن الرحیم من در کلاس سرعت تایپ اموزشگاه بزرگ امید رایانه شرکت کردم .با اینکه من ده سال شغلم تایپیست بود و خیلی برای کارم موثر بود و بطور اصولی سرعت تایپ را یادگرفتم.اززحمات استادم ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بزرگ امید رایانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                    مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر amin55 : با سلام به دوستان عزیزم به نظر من یکی از  بهترین اموزشگاه ها تو محدوده شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر هستش که هم زیر نظر فنی و حرفه ا ی و وزارت کار و هم اینکه مدرک کاملا معتبر و قابل ترجمه به کارآموزاش میده به نظر من قبل از انتخاب هر آموزشگاهی اول یه سر به سایت فنی و حرفه ای بزنید و اون اموزشگاهی و انتخاب کنید که زیر نظر اونها هستش چون سرفصل هاش کامل و به طور کاملا عملی هم تدریس میشه من خودم این اموزشگاه رو از طریق سایت فنی و حرفه ای پیدا کردم امیدوارم شما هم بتونید از خدمات این اموزشگاه استفاده کنید ادرسش : شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش نرسیده به میدان بوستان کوچه گلستان دوم پلاک 89 تلفن:   22074004          22075127              09124084744                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر azimpoor : با سلام من پسرم رو بعد از چند سال دوری از موسیقی  توی کلاسای پیشرفته پیانو در آموزشگاه منظومه ثبت نام کردم توی این مدتی که اونجاس با رفتار خوب استادش و کنسرتایی که میزارن روحیه خیلی خوبی پیدا کرده که همین جا از مدیریت و استادشون آقای راد تشکر میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر farzane010 : دخترم و چند تا از هم کلاسی هاش آموزشگاه منظومه هستن کلاسای تخصصی کودکشون فوق العاده هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن 88696095و88695482وآدرس شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,اسانسور دارن.                                              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن 88696095و88695482وآدرس شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,اسانسور دارن.                            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن 88696095و88695482وآدرس شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,اسانسور دارن.                        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار یافت آباد-بازار مبل بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 آذر ماه 1390
فرزانه حاصلی

تاریخ درج: شنبه 12 آذر ماه 1390

بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 آبان ماه 1390
رضا رشیدی

تاریخ درج: سه شنبه 3 آبان ماه 1390

غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا سایت و شرکت خوبی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 خرداد ماه 1390
امید زارعی

تاریخ درج: سه شنبه 24 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1416
goodfriend
دوشنبه 20 بهمن سال 1393
بوسیله sanaz20
3 4960
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یافت آباد-بازار مبل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 2117
goodfriend
سه شنبه 26 شهریور سال 1392
بوسیله مهسان
6 13300
بهترین عکاسی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1322
بهترین مرکزدرمانی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1292
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 1611
بهترین خواروبارفروشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1000
بهترین تره بار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1177
بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 2813
بهترین تاکسی سرویس یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1650
بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله دریا
1 4319
بهترین تالار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1892
بهترین کافی شاپ یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1347
بهترین قهوه خانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1284
بهترین سفره خانه سنتی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1407
بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 3230
بهترین استخر،سونا،جکوزی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1501
بهترین مدرسه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1306
بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 2218
بهترین مشاور املاک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2473
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1143
بهترین آموزشگاه زبان یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 2533
بهترین آموزشگاه موسیقی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1864
بهترین کلاس آموزشی کنکور یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1376
بهترین مهد کودک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1564
بهترین باشگاه ورزشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1402
بهترین فست فود یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1527
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
3 4312
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 506

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4425, نوشته ها: 15056, کاربران: 5699
به جدید ترین عضو انجمن, aminrad11 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران