لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه حاصلی : بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا رشیدی : غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا سایت و شرکت خوبی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبسيبسي : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید زارعی : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ساره : فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا به عنوان بهترین مبلمان سرویس خواب نوزاد سرویس خواب نوجوان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه اپادانایکی از بهترین فروشگاههای سرویس نوجوان و سیسمونی کودک هست که هم از نظر کیفیت و هم از گارانتی محصولاتشون حرف اول رو می زنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر ساره : فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا به عنوان بهترین مبلمان سرویس خواب نوزاد سرویس خواب نوجوان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه اپادانایکی از بهترین فروشگاههای سرویس نوجوان و سیسمونی کودک هست که هم از نظر کیفیت و هم از گارانتی محصولاتشون حرف اول رو می زنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر pedrampc68 : از دوستان تقاضا می کنم به این پیج هم سر بزنید تا با مطالب این سایت هم آشنا بشید. اگر در رابطه با درب ضد سرقت و انواع آن نیاز به اطلاعات دارید حتما به این پیج سر بزنید. اگر می خواهید در رابطه با ایمنی ساختمان در مقابل حریق و راهکارهای جلوگیری از حریق و انواع کاربردهای درب ضد حریق در ساختمان مطلبی بدانید به این پیج سربزنید. اگر در رابطه با درب اتاقی و انواع دربهای اتاقی در ساختمان و استفاده های هر کدام در ساختمان اطلاعاتتان را تکمیل کنید حتما به این پیج سربزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنفشه : محله بازار مبل و بلوار معلم کلاً آرایشگاه درست و حسابی نداره، نه تجربه لازم را دارند و نه خدمات کامل، حتی پاکسازی پوست که یک کار ساده هست را درست انجام نمی دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر احمد بیات : از همه جا بهتر خیابان پونه زاره کوچه حافظ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر دریا : بهترین رستوران  رستوران حاج ابراهیم زندیه                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين پارك يافت اباد پارك قا ئم ميباشد در خيابان معام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين سينما يافت اباد سينماي پرديس تماشا ميباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما کرمی : قشنگترین آرایشگاه سایه هست هنوز افتتاح نشده ولی بهتون قول می دم عالی بشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره .ع : با سلام و خسته نباشيد بنظر من يافت آباد فقط قسمت بازار مبل مفيد بوده و اكثرا" محله ها با بافت قديمي و يا خيلي خيلي قديمي وجود دارد من كه از ساكنين آنجا ميباشم به هيچ عنوان اين منطقه را دوست ندارم و تعداد افرا معتاد و خلاف بدليل بي فرهنگي و كم سواردي افراد منطقه وجود دارد و از تمام اقليتها در اينجا ديده ميشود بنظر من يكي از مناطق محروم ميباشد كه البته نكته مثبتي كه هست اينكه راه آهن را برداشته اند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر sshayesteh : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552 88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2015 PHOTOSHOP SQL SERVE Cشارپ Cپلاس پلاس WINDOWS WORD INTERNET EXCEL POWERPOINT ACCESS C ASP.NET        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر farhangi67 : سلام اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه واقعا متمایز بود ادرسشون شهرک غرب بلوار پاک نزاد تقاطع دریا ساختمان نیما شمال شرق چهارراه  طبقه سوم واحد    ده  تلفنشون:88696095-88560552    بعضی دوره ها شون             COREL DRAW-JAVA-FLASH-WEB DESIGHN -SQL SERVER-C#-C++-INTERNET -WINDOWS -VISUAL BASIC-WORD 2013-AUTO CAD 2016-EXCEL 2013-                                POWERPOINT 2013-ICDL-PHP-سرعت تایپ-حسابداری  سخت افزار- ایران و شورایعالی انفورماتیک کشور هستن                             ICDL اونا دارای مجوز اموزش و پرورش و بنیاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر ساره : بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین اموزشگاه موسیقی تهرانپارس نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین آموزشگاه موسیقی تهرانپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golesorkh : به نظر من بهترین اموزشگاه کامیپوتر تو محدوده  شهرک غرب ، اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، بیشتر از ده سال سابقه کار دارن و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای هستن. همه دوره های کامپیوتر رو برگزار میکنن. من خودم دوره های کورل و فتوشاپ و icdl  رو گذروندم واقعا خانم داودی عالی بودن. مدرکشون کاملا معتبر و حداکثر با 6 یا 7 نفر کلاسهاشون تشکیل میشه هر نفر هم پای یه سیستم میشینه و کاملا عملی تدریس میشه. ما بعد از هر دوره باید پروژه های عملی رو تحویل میدادیم که این خودش کلی تو یادگیریمون تاثیر داشت انقدر خوب یاد گرفتم که گفتم اینجا معرفیشون کنم بلکه بقیه هم استفاده کنن . ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم 22074004 22075127 09124084744            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golesorkh : به نظر من بهترین اموزشگاه کامیپوتر تو محدوده  شهرک غرب ، اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر ، بیشتر از ده سال سابقه کار دارن و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای هستن. همه دوره های کامپیوتر رو برگزار میکنن. من خودم دوره های کورل و فتوشاپ و icdl  رو گذروندم واقعا خانم داودی عالی بودن. مدرکشون کاملا معتبر و حداکثر با 6 یا 7 نفر کلاسهاشون تشکیل میشه هر نفر هم پای یه سیستم میشینه و کاملا عملی تدریس میشه. ما بعد از هر دوره باید پروژه های عملی رو تحویل میدادیم که این خودش کلی تو یادگیریمون تاثیر داشت انقدر خوب یاد گرفتم که گفتم اینجا معرفیشون کنم بلکه بقیه هم استفاده کنن . ادرسشون شهرک غرب بلوار فرحزادی نرسیده به میدان کتاب کوچه گلستان دوم 22074004 22075127 09124084744            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafiseh12 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.88560552 88696095 ادرس تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2015 PHOTOSHOP SQL SERVE Cشارپ Cپلاس پلاس WINDOWS WORD INTERNET EXCEL POWERPOINT ACCESS C ASP.NET        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فاطمه گولانی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط فاطمه گولانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سالها قبل با خانم رحمتی آشنا شدم .من برای پاکسازی و ویتامینه موهام میرفتم وچقدر از کارشون راضی بودم .مجددا ایشون رو پیدا کردم ومیخوام مزاحمشون بشم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ماه پیشونی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ماه پیشونی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با عرض سلام خدمت همه از اینکه با خانم رحمتی از طریق اینترنت آشنا شدم خیلی خوشحالم .کار طراحی ابرو و کوپشون حرف نداره.کاشت مژه هم انجام دادن برام خیلی طبیعی و قشنگ کار کردن .ممنونم از کار زیبایی که برام انجام دادن.💕💕💕 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر farhangi67 : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل , ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER ,COREL, ,AUTOCAD2016,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به بیست20 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahramian7 : سلام اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه واقعا متمایز بود ادرسشون شهرک غرب بلوار پاک نزاد تقاطع دریا ساختمان نیما شمال شرق چهارراه  طبقه سوم واحد    ده  تلفنشون:88696095-88560552    بعضی دوره ها شون             COREL DRAW-JAVA-FLASH-WEB DESIGHN -SQL SERVER-C#-C++-INTERNET -WINDOWS -VISUAL BASIC-WORD 2013-AUTO CAD 2016-EXCEL 2013-                                POWERPOINT 2013-ICDL-PHP-سرعت تایپ-حسابداری  سخت افزار- ایران و شورایعالی انفورماتیک کشور هستن                             ICDL اونا دارای مجوز اموزش و پرورش و بنیاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saramontac : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه  دوره های تخصصی مثل  POWERPOINT  WORD 2013 WINDOWS 7 JAVA SQL SERVER AUTOCAD2015 WINDOWS 8 PHOTOSHOPCS6 PHP HTML ASP.NET OFFICE EXCEL 2013 ACCESS 2013 2013 …… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد  نزدیک به 16 ساله اونجا هستن  اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی  هر کدوم رو جدا میشه گذروند  پذیراییشونم عالیه  ما که کیف کردیم انواع چایتلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است  اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohamadim : من دروس برنامه نویسی و وب سایت ورد پرس و  seo  رو توی اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر گذروندم واقعا که دلسوزانه و تخصصی بهم یاد دادن . زیر نظر سازمان فنی و حرفه ا ی هستن و مدرک کاملاً معتبری رو بهم ارائه دادن . بچه هایی که دروس word و excel رو هم گذرونده بودن خیلی راضی بودن می گفتن واسه محل کارشون واقعا به دردشون خورده . کلیه مدرسانشون مدرک های مرتبط با رشته ای رو دارن که تدریس میکنن واسه همین هم انقدر مسلط و کامل درس میدن . قیمت هاشم واقعا مناسب . قسطی هم کار میکنن با بچه ها که بهشون فشار نیاد توی بلوار فرحزادی قبل از میدان کتاب هستن 22074004          22075127                             09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bahar100 : دوستان سلام به نظر من و خیلی از دوستام که دوره های مختلف رو  توی اموزشگاه سپنتاگستر گذروندیم ، این آموزشگاه واقعا عالیه همه دروس و به صورت کاملا عملی و پروژه محور نشان میدهند این آموزشگاه زیر نظر فنی و حرفه ای هستش و مدرک معتبر و قابل ترجمه ای ارائه میده ادرس: شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 تلفن : 22074004 09124084744 خانم مقدم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر izadi : سلام به نظر من اگه کسی واقعا میخواد کامپیوتر بخواد یاد بگیره باید بره اموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه توسط آقای دکتر خطیبی دکتری علوم کامپیوتر از دانشگاه وین اداره میشه و تمام مدرسینش فوق لیسانس مهندسین کامپیوتر نرم افزار هستند آدرس و تلفنش 02188696095 شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده ضلع شمالی چهارراه تنها ایرادش اینه که از یک ماه قبل باید ثبت نام کنید ظرفیت کلاسشون شش نفر در هر کلاسه سریع پر میشند  وinternet cوشارپ c و    EXCEL2013و ICDL AUTOCAD2015و  MATLABو WINDOWS7  sql serverو PHOTOSHOPCS6و POWERPOINT2013و WORD2013و WEB DESIGNو ADSL        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : با سلام باشگاه آران جهت کلاسهای ذیل ثبت نام مینماید. این باشگاه از ساعت 9 صبح تا 21 شب مخصوص خواهران در شرق تهران میباشد: کلاسهای صبح رقص ایرانی ، رقص عربی و رقص زومبا در حال نامنویسی و تکمیل ظرفیت میباشد . ضمنا پکیج لاغری موضعی نیز با قیمت و شرایط مناسب به بانوان عزیز ارائه میشود. تلفنهای تماس: 77893205 و 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ salmani به نظر سلطانی رهرا : منم از مشتریاشون هستم و بسیار راضی ام                                 _____________________________________________________________ راه اندازی فروشگاه اینترنتی با سئوی فوق العاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلطانی رهرا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سلطانی رهرا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کرج مشتری خانم رحمتی هستم اولین کاری که برام انجام دادن ناتو ابروهام بود .تقریبا همه کارامو میرم نزد ایشون .خیلی بااخلاق و کاربلد هستن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل    تعداد پاسخها(1)( salmani)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منیژه : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط منیژه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار طراحی وقرینه سازی ابروشون فوق العاده هست .من نیاوران هستم وترجیح میدم این راه دور رو برم پیش خانم رحمتی چون تا حالا از کار ابروی کسی راضی نبودم.خوشحالم از آشنایی با ایشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nilz : سلام من میخام برم اموزشگاه موسیقی ارغوان برای پیانو در سعادت اباد اگ کسی درباره اش جیزی میدونه خوشحال میشم درباره استایدش و کیفیت این اموزشگاه بدونم؟ اگ درباره استاد فهون هم میدونین خیلی خوشحال میشم نظرتون رو بدونم...ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر شهلا چیذری : آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره (نام‌آوران شميران) به عنوان بهترین آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره محله --سعادت آباد توسط شهلا چیذری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با توجه به کیفیت بالای تدریس آقای دکتر صبری و اولویت ایشون در خصوص درس دخترم و همراهیه ارزندشون بابت شهره کلاسهاشون، به عنوان مادری که سالها دنبال معلم و استادی مثل ایشون بودم، آموزشگاهشونو به شمرونی های عزیز معرفی میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و مشاوره (نام‌آوران شميران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط عاطفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود5 سال است که مشتری خانم رحمتی برای تمام کارام هستم .از اینکه سالنشون رو دارن بزرگتر میکنن خوشحالم .چون کار اپیلاسیون رو هم میخوان راه بندازن خیلی عالی میشه.🙆🙆🙆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهام : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای رنگ مو وبراشینگ خوبی که انجام میدن میرم نزد خانم رحمتی.البته کارهای دیگری هم داشته باشم انجام میدن مثل میکاپ و ابرو سپاسگزارم ازتون خانم رحمتی عزیز با اون اخلاق خوشی که دارید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اسدی رعنا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط اسدی رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار ابروشون فوقالعاده هست همینطور کوپشون من از زعفرانیه میرم پیششون خیلی کارشون رو دوست دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستوده : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط ستوده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من قبل از سال نو با این سالن آشنا شدم جاشون کوچیکه ولی کارشون بینظیره.تقریبا همه کار انجام میدن تمام کارهای روز وجدید .امکان نداره چیزی بخوایید ایشون نتونن انجام برن .واقعا از هر انگشتشون یه هنر میباره .کوپ ،رنگ،مش با روشهای جدید واز همه مهمتر مواد خوبی استفاده میکنن.بسیار خوشرو وخوش اخلاق هستن .تشکر میکنم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیا محرابی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط لیا محرابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کراتین بوتاکسی که برا موهام انجام دادن خیلی راضی هستم .دستشون درد نکنه🙇🙇 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صابری اعظم : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط صابری اعظم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مش هایلایتی که خانم رحمتی برام انجام دادن فوق العاده زیبا بود .با تکنیکهای جدید برام انجام دادن (آمبره) اصلا موهام آسیب ندید .با وجود اینکه موهام قبلا مش ورنگ شده بود وکمی آسیب دیده بود .خیلی خوب وبدون آسیب برام دکلره انجام دادن .باورم نمبشد فکر میکروم موهام از بین خواهد .بسیتر کارشون به روز و خوب هست ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن 1- رقص باله 2- لاغری موضعی با دستگاه 3- کلاس رقص هیپ هاپ تلفن : 77893205 موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم آزاده جون برای دوره های زیر داره تو باشگاه آران ثبت نام میکنه . سریعتر اقدام کنین که تعداد محدودی و میتونن نامنویسی کنن   1- باله  2- لاغری موضعی  با دستگاه 3-  کلاس هیپ هاپ   تلفن : 77893205    موبایل : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ghaffari95 : سلام دوستان عزيز صبح به خير سال نو همه دوستان مبارك باشه من ميخوام زبان انگليسي رو از پايه شروع كنم و ٤٥ ساله هم هستم دنباله يه موسسه خوب كه روش درست و خوبي داشته باشه ميگردم تعريف موسسه ايده ال رو توي شهرك غرب خيلي ديدم و رفتم باهاشون صحبت كردم واقعيت احساس كردم كه خيلي صادقانه و هدفمند همه چي رو ميگن و بيخودي هم كسي رو تضمين نميكنن از برخورد و محيط كوچك و صميميشون خوشم اومد باز از شما دوستان خواهش ميكنم اگر نظري در مورد اين آموزشگاه داريد لطفا بگيد اينقدر آموزشگاه زياده و هر كي يه حرفي ميزنه واقعا گيج شدم ممنون ميشم اگر من رو بيشتر راهنمايي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ghaffari95 : سلام دوستان عزيز صبح به خير سال نو همه دوستان مبارك باشه من ميخوام زبان انگليسي رو از پايه شروع كنم و ٤٥ ساله هم هستم دنباله يه موسسه خوب كه روش درست و خوبي داشته باشه ميگردم تعريف موسسه ايده ال رو توي شهرك غرب خيلي ديدم و رفتم باهاشون صحبت كردم واقعيت احساس كردم كه خيلي صادقانه و هدفمند همه چي رو ميگن و بيخودي هم كسي رو تضمين نميكنن از برخورد و محيط كوچك و صميميشون خوشم اومد باز از شما دوستان خواهش ميكنم اگر نظري در مورد اين آموزشگاه داريد لطفا بگيد اينقدر آموزشگاه زياده و هر كي يه حرفي ميزنه واقعا گيج شدم ممنون ميشم اگر من رو بيشتر راهنمايي كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط maryam به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كار اكستنشنشون حرف نداره واقعا بي نظير من ٤ سال پيش موهامو پيششون اكستنشن كردم و هند بودم مثل كار ايشون نديم و لحظه شماري ميكردم بيام ايران پيششون يك دنيا ممنون خانم رحمتي هنر دستتون بينظير نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یوسف آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر Negoli : خيابون مستوفي از لحاظ نزديكي به ولي عصر خوبه و خونه هاي خوبي داره، ابن سينام خوبه، مدبر خيلي دنج و قشنگه ، فصل بهار از ميدون كه به سمت مدبر ميپيچين ،نميتونين زيباييشو كتمان كنين.بيشتر ساكنين هم با اصالت و قديمين و واقعا تعصب دارن به محله.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر Negoli : سلام لطفا يه پيش دبستاني و دبستان پسرانه عالي تو يوسف اباد معرفي ميكنين        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار یافت آباد-بازار مبل بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 آذر ماه 1390
فرزانه حاصلی

تاریخ درج: شنبه 12 آذر ماه 1390

بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 آبان ماه 1390
رضا رشیدی

تاریخ درج: سه شنبه 3 آبان ماه 1390

غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا سایت و شرکت خوبی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 خرداد ماه 1390
امید زارعی

تاریخ درج: سه شنبه 24 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1953
goodfriend
سه شنبه 3 آذر سال 1394
بوسیله ساره
4 8019
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یافت آباد-بازار مبل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3024
goodfriend
سه شنبه 26 شهریور سال 1392
بوسیله مهسان
6 19195
بهترین عکاسی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1868
بهترین مرکزدرمانی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1869
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 2299
بهترین خواروبارفروشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1425
بهترین تره بار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1595
بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 3955
بهترین تاکسی سرویس یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 2354
بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله دریا
1 6740
بهترین تالار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2621
بهترین کافی شاپ یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2086
بهترین قهوه خانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1745
بهترین سفره خانه سنتی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2296
بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 4450
بهترین استخر،سونا،جکوزی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2174
بهترین مدرسه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1765
بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 3 آذر سال 1394
بوسیله ساره
1 3596
بهترین مشاور املاک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3583
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1770
بهترین آموزشگاه زبان یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 3802
بهترین آموزشگاه موسیقی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2632
بهترین کلاس آموزشی کنکور یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1965
بهترین مهد کودک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 2449
بهترین باشگاه ورزشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 2141
بهترین فست فود یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 2279
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
3 6515
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 802

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4580, نوشته ها: 16548, کاربران: 7236
به جدید ترین عضو انجمن, Withrose خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران