لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه حاصلی : بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا رشیدی : غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا سایت و شرکت خوبی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبسيبسي : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید زارعی : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ساره : فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا به عنوان بهترین مبلمان سرویس خواب نوزاد سرویس خواب نوجوان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه اپادانایکی از بهترین فروشگاههای سرویس نوجوان و سیسمونی کودک هست که هم از نظر کیفیت و هم از گارانتی محصولاتشون حرف اول رو می زنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر ساره : فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا به عنوان بهترین مبلمان سرویس خواب نوزاد سرویس خواب نوجوان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشگاه اپادانایکی از بهترین فروشگاههای سرویس نوجوان و سیسمونی کودک هست که هم از نظر کیفیت و هم از گارانتی محصولاتشون حرف اول رو می زنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه سرویس نوجوان و سیسمونی آپادانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر pedrampc68 : از دوستان تقاضا می کنم به این پیج هم سر بزنید تا با مطالب این سایت هم آشنا بشید. اگر در رابطه با درب ضد سرقت و انواع آن نیاز به اطلاعات دارید حتما به این پیج سر بزنید. اگر می خواهید در رابطه با ایمنی ساختمان در مقابل حریق و راهکارهای جلوگیری از حریق و انواع کاربردهای درب ضد حریق در ساختمان مطلبی بدانید به این پیج سربزنید. اگر در رابطه با درب اتاقی و انواع دربهای اتاقی در ساختمان و استفاده های هر کدام در ساختمان اطلاعاتتان را تکمیل کنید حتما به این پیج سربزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنفشه : محله بازار مبل و بلوار معلم کلاً آرایشگاه درست و حسابی نداره، نه تجربه لازم را دارند و نه خدمات کامل، حتی پاکسازی پوست که یک کار ساده هست را درست انجام نمی دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر احمد بیات : از همه جا بهتر خیابان پونه زاره کوچه حافظ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر دریا : بهترین رستوران  رستوران حاج ابراهیم زندیه                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين پارك يافت اباد پارك قا ئم ميباشد در خيابان معام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين سينما يافت اباد سينماي پرديس تماشا ميباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما کرمی : قشنگترین آرایشگاه سایه هست هنوز افتتاح نشده ولی بهتون قول می دم عالی بشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره .ع : با سلام و خسته نباشيد بنظر من يافت آباد فقط قسمت بازار مبل مفيد بوده و اكثرا" محله ها با بافت قديمي و يا خيلي خيلي قديمي وجود دارد من كه از ساكنين آنجا ميباشم به هيچ عنوان اين منطقه را دوست ندارم و تعداد افرا معتاد و خلاف بدليل بي فرهنگي و كم سواردي افراد منطقه وجود دارد و از تمام اقليتها در اينجا ديده ميشود بنظر من يكي از مناطق محروم ميباشد كه البته نكته مثبتي كه هست اينكه راه آهن را برداشته اند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر امید امیدی : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط امید امیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز دارای بهترین درمانگرای تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شهرزادغیاثوند : مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی به عنوان بهترین طب سوزنی،امبدینگ،کاهش وزن،تنظیم سایز،زیبایی صورت،بوتاکس،ژل،ریزش مو،لیفتینگ،مزوتراپی،میکرودرم محله --تهران پارس منطقه 4 توسط شهرزادغیاثوند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من کمردردزانودرددارم سی کیلواضافه وزن دارم واقعأطب سوزنی درماه مراحدودچندکیلوکم میکند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب طب سوزنی و امبدینگ وزیبایی دکتر صادقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا کاشانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط سمیرا کاشانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من باتوجه به بیماری که داشتم کسی جرات نمیکرددرمانم کنه ویااصلا نتیجه نمی گرفتم اماباکمک دکترعالی نتیجه گرفتم خداحفظ کنه ایشان را،نعمت بزرگی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شروین اصلانی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط شروین اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی کارها کردم وخیلی جاها رفتم ولی انصافا هم خوب وزن کم کردم وهم خوب سایزکم کردم اصلا هم اذیت نشدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز طبیبی : گروه پزشکان رز به عنوان بهترین تناسب اندام و زیبایی محله --سعادت آباد توسط الناز طبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من ودوستام واقعا نتیجه عالی گرفتیم.رعایت گفته های دکتر خیلی مهم وموثر است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه پزشکان رز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر کتایون : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --یوسف آباد توسط کتایون به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستای عزیز من از کار باشگاه اران و مربی خوبش خیلی راضیم به شما هم توصیه میکنم از امکاناتش ا ستفاده کنین ضرر نمی کنین نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر سولماز : باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی و رقص محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سولماز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ازاده جون تشکر میکنم بابت زحماتی که برای اموزش رقص باله به دخترم داده تشکر میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص آران( تهران پارس و نارمک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یوسف آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مریم : آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار به عنوان بهترین آزمایشگاه تشخیص پزشکی محله --یوسف آباد توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه ساله پدرم رو به این ازمایشگاه می برم، جواب رو سریع حاضر می کنند و برخورد خوبی دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی : بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای به عنوان بهترین فیزیوتراپی سعادت اباد فیزیوتراپی در منطقه سعادت اباد محله --سعادت آباد توسط علی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت مناسب در ارائه خدمات نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین فیزیو تراپی سعادت اباد فیزیوتراپی سرو نقره ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ parvaneh20 به نظر minamin : سلام من واقعا بعد از خواندن کامنت ها به صحت اونها اعتماد نکردم و از نزدیک هر دو اشگاه رو بررسی کردم از نظر ظاهری تکنیک جدید بود ولی گویا خانه ورزش هم از سال جدید تمام دستگاهها رو قصد داشت عوض کنند  از نظر مربی اصلیشون هم هیکل خودش هم شاگردها و هم  اطلاعات قابل مقایسه نبود و من بیشتر خانه ورزش رو پسندیدم شما هم از نزدیک مقایسه کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اختيارى : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط اختيارى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مدتها بود كه تاخير پسرم من را نگران كرده بود مديريت اين مركز واقعا آرامش رو به خانواده من برگردوند هر چند منشى بد اخلاقى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر mahsaalp : besyar alii bodd   طراحی سایت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار سعادت آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر mahsaalp : mamnoonam azatoon          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميه : تاک (توانبخشی اعصاب کودک) به عنوان بهترین کاردرمانی گفتاردرمانی آموزش محله --سعادت آباد توسط سميه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دسترسى خوب كمى شلوغ تيم خوب و مهربانى داشتند نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاک (توانبخشی اعصاب کودک)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم پیری : کلینیک دکتر شیرالی به عنوان بهترین زیبایی محله --سعادت آباد توسط مریم پیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز بهترین خدمات رو در زمینه لیزر و پوست انجام میده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دکتر شیرالی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای عزیز. آزاده جون  نامنویسی ترم جدید کلاسای رقصش و شروع کرده. رقصای ایرانی عربی هیپ هاپ ترکی اسپانیش و زومبا. البته تو باشگاه آران که خاص بانوان هست ما کلاسهای بدن سازی و لاغری موضعی هم داریم. ولی رقص یک چیز دیگه است. هم روحیتون شاد میشه هم یک هنری و یاد گرفتین که علاوه بر فرم دهی و لاغری بدن براتون جذابیت هم داره. از من میشنوین سریعتر اقدام کنین که بتونین از تخفیفات هم برخوردار بشین. تلفن : 77893205 همراه : 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یوسف آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مینا محlمدی : قالی شویی سفید برفی به عنوان بهترین قالیشویی مرکز یوسف آباد -الهیه - قالی شویی الهیه-قالیشویی -قالی شویی- فرش شویی-قالیشویی مجاز-فرش ماشینی-فرش دستباف-قالیشویی تهرانسر-قالیشویی اکباتان-قالیشویی آزادی-قالیشویی آپادانا-قالیشویی آریاشهر-قالیشویی صادقیه-قالیشویی پونک-قالیشویی جنت آباد-قالیشویی مرزداران-قالیشویی یوسف آباد-قالیشویی سعادت آب محله --یوسف آباد توسط مینا محlمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین قالی شویی و مبل شویی محدوده یوسف آباد با بهترین خدمات و تعرفه های مناسب و سرویس دهی مناسب در یوسف آباد dabi.ir/sephidcarpet نمایش مشخصات و آدرس مرکز قالی شویی سفید برفی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر alireza62 : سلام من برای یک دور موسسه زبان نیکسا تاک رفتم . خیلی راضی بودم . اما خوب نتونستم ادامه بدم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر alireza62 : سلام من برای یک دوره  آموزشگاه زبان نیکسا تاک رفتم .راضی هم بودم . اینم شماره تماس 88088818        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر monichka : با سلام من سالن ورزشی معجون در گیشا رو امتحان کردم. خیلی محیط خوب و دوستانه ای دارند.  همه ورزشهای بدون دستگاه مثل رقص، و یوگا و ایروبیک ، و حتی اموزش تانکو و سالسا به زوج های جوان و خدمات دیگه دارند. شمارش 09016804008         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرنگیس اماده : مرکز پوست و مو آیلین به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو تزریق بوتاکس لیزر موهای زائد بهترین کلینیک پوست و موی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط فرنگیس اماده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز پوست و مو آیلین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرنگیس اماده : مرکز پوست و مو آیلین به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو تزریق بوتاکس لیزر موهای زائد بهترین کلینیک پوست و موی تهرانپارس محله --تهران پارس منطقه 4 توسط فرنگیس اماده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز پوست و مو آیلین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب :   چرا این قدر همه چیز رو پنهان میکنید متاسفانه تیم اورژانس بیمارستان عرفان هر گزارشی که از خطا های فوتی گزارش بشه رو مسدود میکنه داستان جالبی هست من اومدم اینجا نظررو بنویسم اما تمام کسانی که نظر داده بودند رو بلاک کردند شاید بیمارستان عرفان بیمارستان بدی نباشه اما واقعا تیم اورژانس این بیمارستان از لحاظ کادر فنی مشکل داره لطفا اگر شما هم مثل من به هنچین مشکلی برخوردید شما هم کامنتتاتون رو منتشر کنید شاید مسئولین صدای ما رو بشنوند چند روز پیش به علت یک حادثه که از طرف تیم اورژانس یورت گرفت یکی از عزیزانمون رو از دست دادیم و خیلی بعید بود به خاطر همچین اشتباهی منجر به مرگ بشه وقتی تمام مدارک رو بررسی کردیم تا به علت حادثه برسیم متوجه شدیدم متخصص اورژانس اصلا متخصص نبودن و تازه بعد از اینکه این رو متوجه شدید حالا بیمارستان داره این موضوع رو روش سرپوش میگذاره . مطمئن باشید همیشه افتاب پشت ابر پنهان نمیمونه من تا اخر این قضیه میرم و نمیگذارم حتی خون یک نفر بی گناه هم به خاطر پارتی بازی های شما پایمال بشه . روز اول شما قسم خوردید که از جون مریض ها دفاع کنید نه این که به فکر جیبتون باشید و بیمار ها رو به امان خدا بسپارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ error به نظر مهتاب : اقعا متاسفم چند روز پیش دایی من به علت سکته قلبی به اورژانس بیمارستان عرفان بردیم ، ساعت 2:30 شب بود پزشک اورژانس دایی من رو ویزیت کرد و بعد بهش مسکن تزریق کرد . دایی من فوت کردند خیلی برام جالب بود که چه طور متوجه نشده بودند سکته قبی هست ، چند روز کار و زندگیم رو گذاشتیم که ببینیم قضیه چی بوده تمام گزارش ها رو عکس ها رو چک کردیم . اخرش فهمیدیم اصلا ایشون متخصص نبوده اخه واسه چی این قدر پارتی بازی میکنید . واقعا شمایی که با پارتی بازی با جون مردم بازی میکنید واقعا حاضرید هر کاری رو انجام بدید حتی بازی با جون ادمیزاد بهتر نبود این خانوم محترم که نمیتونه یک همچین چیز ساده ای رو تشخص بده همون اشپزخانه ی خونه ی خودشون کار کنن تا اینکه با جون مردم بازی کنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سهیلا : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تازه اومدم تو این محل .واز طریق اینترنت با سالن رزگل آشنا شدم.خیلی خوشحالم از اینکه میتونم با خیال راحت برای همه کارهام به این سالن مراجعه کنم .تشکر میکنم از خانم رحمتی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی سعادت آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر ashida : به نطر من بهترین آتلیه کودک وبارداری در منطقه سعادت آباد آتلیه عکاسی فتولیا ست من تجربه خوبی از عکاسی دخترم تو این آتلیه داشتم و از نوزادی و سنین مختلفش تو این آتلیه عکس گرفتیم و واقعا راضی بودیم هم از کادر حرفه ای دارشماره تماسشون هم 22355679        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سنایی : مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی-دندان پزشک محله --یوسف آباد توسط سنایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است حرف نداشت.کارشون عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی دکتر محمدامین نریمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Jhalee : برای کار مش و تمام دکلره فقط و فقط خانم منیعی کارشون عالیه از همه نظر بی نظیر هستن. هم موادی استفاده میکنن خارجی هستش و داخل مواد دکلرشون کراتین داره یعنی به موهاتون آسیبی نمیرسه . هم کاراشون جدید و بروز هستش. 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه دهنده خدمات صنعتی در ارتفاع و مناطق غیر قابل دسترس
. نظر نامی ساداتی : فیزیوتراپی صدریا به عنوان بهترین فیزیوتراپی ، لیزر درمانی ، مگنت درمانی ، تمرین درمانی محله --سعادت آباد توسط نامی ساداتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی صدریا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahkame : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط mahkame به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Man bara saf kardane moham be in saloon raftam kheili khob va takhasosi kar kardand.az kare rang i kebara dostam anjam dadan han razi hastim.vaghean kareshon tarif dare نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیتی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط آیتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم رحمتی من 7سال پیش از خوزستان اومدم خدمتتون.شماره تونو گم کرده بودم.اگه یادتون باشه برا تاتوی ابروهام اومدم .خدا رو شکر در اینترنت تونستم پیداتون کنم. میخوام بیام خدممتون.چقدر اینترنت کارارو آسون کرده .😆😆 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شاهمرادی : سالن زیبایی رزگل به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --سعادت آباد توسط شاهمرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای کوپ وسشوار به این سالن مراجعه میکنم از کارشون راضی هستم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی رزگل        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار یافت آباد-بازار مبل بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 آذر ماه 1390
فرزانه حاصلی

تاریخ درج: شنبه 12 آذر ماه 1390

بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 آبان ماه 1390
رضا رشیدی

تاریخ درج: سه شنبه 3 آبان ماه 1390

غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا سایت و شرکت خوبی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 خرداد ماه 1390
امید زارعی

تاریخ درج: سه شنبه 24 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1843
goodfriend
سه شنبه 3 آذر سال 1394
بوسیله ساره
4 7303
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یافت آباد-بازار مبل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 2851
goodfriend
سه شنبه 26 شهریور سال 1392
بوسیله مهسان
6 17969
بهترین عکاسی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1744
بهترین مرکزدرمانی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1721
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 2149
بهترین خواروبارفروشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1305
بهترین تره بار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1511
بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 3737
بهترین تاکسی سرویس یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 2151
بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله دریا
1 6182
بهترین تالار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2464
بهترین کافی شاپ یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1893
بهترین قهوه خانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1635
بهترین سفره خانه سنتی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2070
بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 4215
بهترین استخر،سونا،جکوزی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2012
بهترین مدرسه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1680
بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 3 آذر سال 1394
بوسیله ساره
1 3203
بهترین مشاور املاک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3346
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1621
بهترین آموزشگاه زبان یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 3493
بهترین آموزشگاه موسیقی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2448
بهترین کلاس آموزشی کنکور یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1825
بهترین مهد کودک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 2247
بهترین باشگاه ورزشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1953
بهترین فست فود یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 2112
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
3 6111
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 744

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4556, نوشته ها: 16698, کاربران: 7022
به جدید ترین عضو انجمن, angel62 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران