سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه حاصلی : بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا رشیدی : غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا سایت و شرکت خوبی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبسيبسي : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید زارعی : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بنفشه : محله بازار مبل و بلوار معلم کلاً آرایشگاه درست و حسابی نداره، نه تجربه لازم را دارند و نه خدمات کامل، حتی پاکسازی پوست که یک کار ساده هست را درست انجام نمی دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر احمد بیات : از همه جا بهتر خیابان پونه زاره کوچه حافظ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر دریا : بهترین رستوران  رستوران حاج ابراهیم زندیه                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين پارك يافت اباد پارك قا ئم ميباشد در خيابان معام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين سينما يافت اباد سينماي پرديس تماشا ميباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سیما کرمی : قشنگترین آرایشگاه سایه هست هنوز افتتاح نشده ولی بهتون قول می دم عالی بشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر زهره .ع : با سلام و خسته نباشيد بنظر من يافت آباد فقط قسمت بازار مبل مفيد بوده و اكثرا" محله ها با بافت قديمي و يا خيلي خيلي قديمي وجود دارد من كه از ساكنين آنجا ميباشم به هيچ عنوان اين منطقه را دوست ندارم و تعداد افرا معتاد و خلاف بدليل بي فرهنگي و كم سواردي افراد منطقه وجود دارد و از تمام اقليتها در اينجا ديده ميشود بنظر من يكي از مناطق محروم ميباشد كه البته نكته مثبتي كه هست اينكه راه آهن را برداشته اند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mohamadi : من هنرجوی آموزشگاه منظومه هستم،میخواستم به خاطر فضای خوبی که ایجاد کردن تشکر کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر dana24 : من تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان کلاس دف میرم اسم استادم آقای زانیار حسامی فوق العادست وقتی ساز می زنه روح آدم پرواز می کنه چند دوره نفر اول کشور بودن تو دف یه روش اختصاصی هم تو یاد دادن دف دارن که من خودم تونستم تو مدت 4 ماه کلی پیشرفت کنم دوستایی که به دف علاقه دارن ایشون رو 100% توصیه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر susan82 : سلام.      من هم خودم هم چند نفر از آشناهام پیش خانم حسینی رفتیم کلاس. هم مکالمه هم IELTS. خیلی مسلط بود و مدرک بین المللی تدریس داشت از دانشگاه انگلیس.بیشتر سعادت آباد کار می کنه. خیلی دقیق و منصف بود. آدرسشو خواستین ایمیل بزنین: susan_karimi82@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ms5454 به نظر خودم : من میخام حرفه ای صحبت کنم انگلیسی رو بنظرتون برم سفیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Amerian : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Amerian به نظر Reza11 : سلام دوستان. من محمد عامریان دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علامه (سعادت آباد) هستم. سوالات و مشکلات شما رو مطالعه کردم. بعد از سال ها کسب تجربه، راستش میخوام از مهرماه امسال در محدوده سعادت آباد کلاس خصوصی برگزار کنم و یادگیری شما واقعا برام اهمیت داره. اگر تمایل داشتید میتونید با این ایمیل درباره کلاسام   سوال کنید. با کمال میل در خدمتم. mamra2006@yahoo.com مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahson به نظر معصومه صدیقی : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر معصومه صدیقی : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --تهران پارس منطقه 4 توسط معصومه صدیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ مو نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر mahsan64 : سلام دوستان من و خیلی از دوستام دوره های مختلف کامپیوتر تو آموزشگاه سپنتاگستر گذروندیم و مدرک فنی و حرفه ای رو هم گرفتیم واقعا روش تدریس و درصد قبولیشون عالیه من که خیلی راضی بودم . تنها اموزشگاهی که انقد پروژه محور کار می کنه و عملی به بچه ها دروس و یاد میده دوستامم خیلی راضی بودن تلفن 220740046 09124084744 22075127 خانم مقدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ rahasa به نظر somayeht : ولله ما دختر 6 سالمون ور بردیم مهد یکتا این قدر اذیت شد که سر یه هفته آوردمش بیرون...مدیرش از ادب وشخصیت هیچی حالیش نیست ...فقط پول میگیره...انشالله خدا رنجی به بچه من داد بهش برگردونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک سعادت آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ lidanori به نظر papar1389 : من دخترم مهد سفیر میره، مگه مامانای کارمند پارسیان چه مشکلی دارن که شما این طوری بیان کردین؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر lم ن : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --یوسف آباد توسط lم ن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور سعادت آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر elahe1345 : سلام به همشهرياي عزيز بخصوص هم محله اياي عزيزم با توجه به تبليغات زياد موسسات قلم چي و علوي امثالهم، فقط ميخوام بگم كه گول نخوريد. با اسم و رسم بچه درسش خوب نميشه و به جايي نميرسه. من بعد از اينهمه سال معلم گرفتن براي بچه هام فقط از دبيراي موسسه آقاي دكتر صبري راضي بوده و هستم. چون هنوزم بهشون زحمت ميديم. اگه ميخواين واقعا درس دختر يا پسرتون خوب بشه، مخصوصا درس رياضي، ميتونين با خيال راحت از ايشون مشاوره بگيرين. شماره ي تماسشونم اينه 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aliireza به نظر mehrafrooz : 100% موافقم. پسر من اینجا میره و با ذوق و علاقه میره وبسیار راضیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soodeh : سلام به همه  من  اسم پسرم رو توی کلاس های موسیقی کودک آموزشگاه صدای مهرورزان نوشتم و الانم خیلی راضیم خیلی مربی خوبی داره اسمش خانم بهزاد واقعا توی کار با بچه ها با تجربست و با علاقه و دلسوزی کار می کنه پسرم عاشق مربیشه هر روز بهم میگه بریم کلاس خیلی کلاسشو دوس داره محیط اونجام خیلی شیکه و اصلا قابل مقایسه با جاهایی که تا حالا رفتم نیست واقعا برخورد هم منشی و معلمها و مدیرش عالیه خیلی هوای هنرجوها رو دارن براشون خیلی مهمه که هنرجوهاشون یاد بگیرن و پیشرفت کنن مخصوصا که مدام روی کار استاداشون نظارت دائمی دارن تلفنش رو می زار م تا دوستای عزیز اگه خواستن تماس بگیرن4 -88986493        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر elish : من با نظر دوستمون  راجع به پاساژ پارسیان موافقم پاساژ نگین شرق هم بد نیست حس خوبی داره همون فلکه 2مه بسمت فلکه 1 دست راست حدود 50 متر پایینتر.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ghazal_65 به نظر 1q2w3e : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! در واقعه این کارش دزدیه  ...من که اصلا راضی نیستم .....امیدوارم این پول از کلوش پایین نره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!! من اصلا توصیه نمی کنم برید چون ممکنه تیغتون بزنه و هیچی هم یادتون نده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ghazal_65 : مدیر این آموزشگاه بهرایان  یک زن واقعا حقه باز و بدجنس به نام ناصحی ز از من کلی پول  گرفت که مثلا 15 جلسه  به من یک نرم افزار یاد بده که همه را طی 2 جلسه تموم کرد......ایشالا که پولی که از من گرفته حرومش بشه!!! آمین !!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mehrafrooz : من تقریبا بیشتر آموزشگاههای زبان شهرک غرب و سعادت آباد را رفتم. بهترین سیستم آموزشی و بهترین استادها و خوش اخلاقترین کادر اداری و جائیکه واقعا شما بتونین پیشرفت داشته باشین و حس نکنین بیخود وقتتونو تلف کردین فقط و فقط موسسه زبانسرا شعبه بلوار دریا است. این نظر من بدون هیچگونه غرض ورزی و جانبداری یا احیانا جسارت به اون موسساتیه که فقط فکر چاپیدن جیب ملت هستند. واقعا تو بعضی از این موسسات استاد سر کلاس داره واسه خودش حرف میزنه. اصلا انگار ما سر کلاس نیستیم. ولی در کلاسهای زبانسرا استاد سر کلاس واقعا انرژی میگذاره. من پیشنهاد میکنم دوستان وقت با ارزش خودتونو بیخود تلف نکنین. تلفن دفترشونو میگذارم خواستید زنگ بزنیند ساعت کلاساشونو بپرسین. من دارم الان اونجا میرم. 88580859 یا 88581583    تعداد پاسخها(1)( aliireza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر احمد عظیمی : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط احمد عظیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار این آژانس خیلی زشته. مسافر مرد هم قبول میکنه و اونو با راننده ی خانم میفرسته هرجایی که مسافر مایل باشه. کاش میشد بگم چه کثافکاری هایی تحت عنوان مسافربردن میکنن. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر رونیکا رمضانی : اگزوتیکا به عنوان بهترین لباس مجلسی محله --گیشا-کوی نصر توسط رونیکا رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اگزوتیکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر رونیکا رمضانی : اگزوتیکا به عنوان بهترین لباس مجلسی محله --گیشا-کوی نصر توسط رونیکا رمضانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اگزوتیکا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ m_mohamadi به نظر 1q2w3e : کاملا تابلو ااا از خود آموزشگاهی  که اینقدر بچه گونه از خودتون تعریف میکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر m_mohamadi : سلام دوستان مرسی از راهنماییهاتون من رفتم نیکوپردازش دوره ICDL رو گذروندم . خیلیییییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییی راضیییییییییییییییییی بودم عالیییییییییییییییی بود . به قدری نمونه سوال با آدم کار میکنن که کاملا اناده آزمون بودم هم کاربردی بود برام تدریسشون و هم آزمون رو خیلی راحت قبول شدم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ marzi4516 به نظر computer : سلام دوستان کسی اطلاع داره برای آموزش ویولن در منطقه نارمک کدام آموزشگاه و استاد خوبه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mana62 : من 3 ساله که توی  آموزشگاه صدای مهرورزان دارم پیانو کار میکنم خیلی محیط پویا و فعالی داره مدام برای هنرجوا کنسرت آموزشی می زارن و هنرجوهای یه کم پیشرفته تر توی گروه های آموزشگاه فعالیت می کنن و کنسرت میدن و این باعث ایجاد انگیزه خیلی زیادی توی هنرجوها شده و باعث پیشرفتشون شده مخصوصا استادهای خیلی دلسوزی داره واقعا براشون مهمه که ماها خوب یاد بگیریم این جا رو به همتون توصیه میکنم این آدرس سایتشون هستشmehrvarzanmusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر papar1389 : سلام   من دخترم مهد سفیر تو خ سیف رو تجربه کرده فوق العاده هر روز بچه ها مریض بود مهد الوده کثیفیه چون مادرهای کارمند بانک پارسیان می یان انجا اصلا راضی نبودم بعد گلدونه رفت که مجوز نداره به مادر پدرها آگاهی نمی دن اگر اتفاقی برای بچه بیفته به عهده والدینه ، بهترین مهد رشد تو این منطقه لطفا سوالی دارین ایمیل بزنید     تعداد پاسخها(1)( lidanori)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ danial به نظر sabazarif : سلام من پسرم 5 سالش است و بخاطر کارم تا حالا 5 تا مهد کودک جابجاش کردم - از 3 ماهگی فرنیا بود تا 2 سالگی بعد بخاطر کارم دائم جابجاش کردم ولی الان دوباره بردمش فرنیا و وقاقعأ از خانم شاکری راضیم ! خدا خیرشون بده         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر beigi : سلام دوستان عزیز. براساس تجربه و تحقیقی که من انجام دادم خواهشا گول اسم و رسم مدارس و تبلیغاتشونو نخورید.خروجیهای مدرسه را ببینید ودنبال اینکه واقعا بچه هاتون  چند سال از مهمترین سالهای عمرشونو کجا می گذرونند و چی یاد میگیرند باشید.به نظر من مدرسه سعادت آباد یکی از بهترین مدارس تهرانه که من میشناسمش من خودم فرهنگیم و بچه هامو گذاشتم اونجا خیلی راضیم.خداد خیرشون بده که اینقدر کاراشون حساب شده و با فکر و هدف میرند جلو و واقعا دلسوز بچه های مردمند.واقعا مدارس سعادت اباد خیلی خوبه من که بچه هام یکیشون تو مرکز تخصصی زبان کودکشه و دخترم هم تو مدرسه ابتدایی که هر دو تا را خیلی راضیم.من قبلا بچه هامو باید به زور صبحها برای مدرسه بلند میکردم ولی الان مشتاقانه میرند مدرسه.اگر یه روزم کارم طول بکشه دیرتر برم سراغشون مراقب بچه هام هستند.واقعا خدا خیرشون بده .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فائزه : سلام. مدرسه فرهنگ سعادت یا سعادت آباد؟مدرسه فرهنگ سعادت را که خیلی ازش تعریف نشنیدم ولی مدرسه سعادت آباد را که من میشناسم خیلی خوبه .من الان بچه هام و یکساله اونجا گذاشتم که نتیجه خیلی خوبی هم از لحاظ روانی و هم علمی دیدم.یه محیط خیلی سالم و دوستانه داره که باعث شده بچه های من خیلی رشد کنند.امکاناتش هم عالیه .من قبلا با وجود اینکه بچه هام و جاهای خیلی اسم و رسم دار می فرستادم ولی در کنارش کلاس زبان هم می رفتندولی الان اینجا اینقدر زبانشون قویه که دیگه نمیفرستم.جدیدا نمایندگی کمبریج گرفتند و از بچه ها آزمون بین المللی میگیرند و مدرک از کمبریج میدن خیلی از همکلاسیهای دختر من تو آزمونشون قبول شدند.کاش از اول بچه هامو میاوردم اینجا.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ beigi به نظر فریبا خورشیدی : سلام فریبا جان.منم دوتا بچه دارم .یه پسر 5 ساله و یه دختر 9 ساله .من قبلا بچه هامو گذاشته بودم تو یکی از این مدرسه های معروف که خیلی هم اسم و رسم دارن ولی هم خودم هم  بچه هام خیلی اذیت شدیم.چون هر کدومشون را یه جا میفرستادم و هم اینکه بچه هام استرس گرفتند و برخلاف آنچه که نشون میدادند اصلا بازدهی نداشتندالان یکساله میفرستمشون مدرسه سعادت آباد خیلی راضیم.چون مجتمع هست و همه پایه ها را دارند و هم هردو جنس را دارند که خیلی خوبه دیگه لازم نیست درگیر دو جا باشم تازه چون دو تا بودند تخفیف هم بهم دادند .نسبت به امکاناتی که میدند قیمتشون هم خیلی خوبه .من خیلی راضیم نوش جونشون. به شما هم توصیه میکنم یه سر به اونجا بزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه سعادت آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ sahar22 به نظر shaneli : سلام خانم شانلی!!یه سوال دارم میتونم بپرسم هزینه  ارایش عروسیتون چقدر شد؟؟؟میخوام قیمت بدونم بعد تصمیم بگیرم برم کاراشونو ببینم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : فقط لطفا در جريان باشيد كه ما در مهد و مركز اموزشي خورشيد أصلا تبليغ نداريم و تمام دوستان با معرف وارد دايره دوستان خوب ما ميشن . يكي از اين دلائل مربي هاي با سواد و مهربون . دوم تيم اموزشي حرفه اي و حتي تفريحي دوست داشتني مثل: علي كوتوله و خاله ريزه صدا و سيما و عمو بهراد سرزمين عجايب؛) راستي هر كس دوست داره به صورت كاملا مجاني تو اين جشن ها در خدمتش باشيم لطفا تشريف بيارن ،        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hedi : سلام با اجازتون ادرس و شماره تماس خانه كودك خورشيد رو طبق درخواست شما عزيزان مينويسم ٠٢١٨٨٦٨٥١٤٤ سعادت اباد ، ٣١ ، ٢١        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elhammm : منم تعریف نیکوپردازش رو زیاد شنیدم . میگن از لحاظ مسیر و تمیزی جاش هم خیلی خوبه . و هم پرسنل خوبی داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر salma_m : مرسی از شقایق عزیز از راهنماییتون من رفتم نیکوپردازش و خیلی هم راضی بودم هم جو آموزشگاهش و هم مربیها و پرسنل مودب و مهربونی داشت منم به همه توصیه مکنم برین نیکوپردازش .        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار یافت آباد-بازار مبل بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 آذر ماه 1390
فرزانه حاصلی

تاریخ درج: شنبه 12 آذر ماه 1390

بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 آبان ماه 1390
رضا رشیدی

تاریخ درج: سه شنبه 3 آبان ماه 1390

غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا سایت و شرکت خوبی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 خرداد ماه 1390
امید زارعی

تاریخ درج: سه شنبه 24 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1019
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله بنفشه
2 3471
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یافت آباد-بازار مبل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 1473
goodfriend
سه شنبه 26 شهریور سال 1392
بوسیله مهسان
6 9659
بهترین عکاسی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 957
بهترین مرکزدرمانی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 888
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 1059
بهترین خواروبارفروشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 743
بهترین تره بار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 829
بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 2010
بهترین تاکسی سرویس یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1166
بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله دریا
1 2804
بهترین تالار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1320
بهترین کافی شاپ یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1004
بهترین قهوه خانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 921
بهترین سفره خانه سنتی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 949
بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 2313
بهترین استخر،سونا،جکوزی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1036
بهترین مدرسه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 896
بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1519
بهترین مشاور املاک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1806
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 797
بهترین آموزشگاه زبان یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1551
بهترین آموزشگاه موسیقی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1443
بهترین کلاس آموزشی کنکور یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 900
بهترین مهد کودک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1049
بهترین باشگاه ورزشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 950
بهترین فست فود یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1063
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله احمد بیات
2 3074
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 289

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13093, کاربران: 4486
به جدید ترین عضو انجمن, hosh1349 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران