لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مهسان : مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه حاصلی : بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا رشیدی : غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا سایت و شرکت خوبی است نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سبسيبسي : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید زارعی : مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبل سرو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر pedrampc68 : از دوستان تقاضا می کنم به این پیج هم سر بزنید تا با مطالب این سایت هم آشنا بشید. اگر در رابطه با درب ضد سرقت و انواع آن نیاز به اطلاعات دارید حتما به این پیج سر بزنید. اگر می خواهید در رابطه با ایمنی ساختمان در مقابل حریق و راهکارهای جلوگیری از حریق و انواع کاربردهای درب ضد حریق در ساختمان مطلبی بدانید به این پیج سربزنید. اگر در رابطه با درب اتاقی و انواع دربهای اتاقی در ساختمان و استفاده های هر کدام در ساختمان اطلاعاتتان را تکمیل کنید حتما به این پیج سربزنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بنفشه : محله بازار مبل و بلوار معلم کلاً آرایشگاه درست و حسابی نداره، نه تجربه لازم را دارند و نه خدمات کامل، حتی پاکسازی پوست که یک کار ساده هست را درست انجام نمی دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر احمد بیات : از همه جا بهتر خیابان پونه زاره کوچه حافظ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر دریا : بهترین رستوران  رستوران حاج ابراهیم زندیه                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين پارك يافت اباد پارك قا ئم ميباشد در خيابان معام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر منصور شهبازي : بهترين سينما يافت اباد سينماي پرديس تماشا ميباشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سیما کرمی : قشنگترین آرایشگاه سایه هست هنوز افتتاح نشده ولی بهتون قول می دم عالی بشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره .ع : با سلام و خسته نباشيد بنظر من يافت آباد فقط قسمت بازار مبل مفيد بوده و اكثرا" محله ها با بافت قديمي و يا خيلي خيلي قديمي وجود دارد من كه از ساكنين آنجا ميباشم به هيچ عنوان اين منطقه را دوست ندارم و تعداد افرا معتاد و خلاف بدليل بي فرهنگي و كم سواردي افراد منطقه وجود دارد و از تمام اقليتها در اينجا ديده ميشود بنظر من يكي از مناطق محروم ميباشد كه البته نكته مثبتي كه هست اينكه راه آهن را برداشته اند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر زارع : مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم به عنوان بهترین هاشور ابرو , پرپشت کردن و قرینه سازی ابروهای ناهماهنگ اصلاح طرحهای قدیمی خط چشم , خط مزه , خط لب محله --سعادت آباد توسط زارع به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هاشور نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی طراحی وهاشور ابرو،آرایش دائم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت سعادت آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر نادر بختیار : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --سعادت آباد توسط نادر بختیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سونی یعنی اعتماد .من از سونی راضی هستم .حرف نداره . نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر yasenaz1 : من واقعا نمیدونم پدر و مادرا چه جوری دلشون میاد غنچه های زندگیشون که مهمترین مقطع سنی برای یادگیری و تربیت دارند  تو جایی ببرن که یه سری آدمی که نه تخصص دارن نه مطالعه کتابای تربیت کودک دارن ، صرف اینکه بخاطر داشتن یه شغل و منبع درامد وارد دنیای بچه ها شدند و حالا بخطار تجربشون بعنوان یه مربی شناخته میشند ، از بچه ها مراقبت کنند و بخوان بهشون آموزش بدن، یکی از همین دکون ها کانون ققنوس گیشا  هست ، اسم خلاقیت روش هست ولی عملا به تنها چیزی که بها نمیدن خلاقیت بچه هاست، یکی از دوستای من که یه مدت کوتاهی را مشغول به کار تو اونجا بود، واقعا شوکه شده بود یه مریم جونی همه کاره بود که بیش از حد جدی و عصبی بود ، فقط تنها هدفش گرفتن پول از پدر و مادرا بود، کادری که درست کرده بود مسلما نیرویی بودند که باید تو هرچیزی مطیعش میشدند و مثل خودش عصبی بودند فقط تو مواقعی که والدین را می دیدند خنده به لباشون می اومد و با بچه ها مهربون می شدند، به غیر از اون مدام در حال تنبیه و ترسوندن بچه ها بودند، اموزششون هم که افتضاح بود ، از نقاشی گرفته تا تمام اموزشای دیگشون، دادن الگو به بچه ها بود و اگه یه بچه ای کار خودشو میخواست انجام بده چنان سرش داد می زدند که کلا تمام خلاقیت اون بچه نابود میشد ، این وسط تنها والدین راضیند که چقدر بچه هاشون آموزشای داده شده را خوب و عالی یاد گرفتند ، غافل از این که این نوع آموزش مناسب 7 سال به بالاست ، تو این سن اولین چیز شاد بودن و لذت بردن بچه ها از کاری که دارن انجام میدن، خواهشا پدر و مادرای عزیز آگاهیشون بالا ببرند ، ظاهر و سطحی بین نباشن، محیطی را انتخاب بکنند که اول  از همه برای کودکشون ارزش قائل بشه، این سال های زندگی بچشون مهمترینه دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر 1234Sima : من حدود ده سال است در خانه ورزش ورزش مى كنم.بعلت مديريت خوب كليه أفراد مشغول به كار بسيار مهربان مثل يك خانواده ميباشند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ nedaala به نظر متینه حسینی سیاکی : سلام. شما از چه نظر راضی هستید. علمی یا تربیتی؟ من هر دوش برام خیلی مهمه. به نظرم مدیر با لیاقت روی اینها خیلی اثر داره.لطفا راهنمایی کنید. دختر من ÷یش دبستانی میره. شما کدوم مقطع رو میگید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم. یک خبر براتون دارم. به زودی آزاده جون کلاس رقص ترکی و برای صبح تشکیل میدن. منتظر خبرای جدید از این مربی با ذوق باشین.    اطلاعات این کلاس و از این شماره تلفن میتونین دریافت کنین 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام دوستای گلم. یک خبر براتون دارم. به زودی آزاده جون کلاس رقص ترکی و برای صبح تشکیل میدن. منتظر خبرای جدید از این مربی با ذوق باشین.    اطلاعات این کلاس و از این شماره تلفن میتونین دریافت کنین 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مژده اکبریان : خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر به عنوان بهترین روان شناسی و مشاوره محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مژده اکبریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سهند مهاجر : خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر به عنوان بهترین روان شناسی و مشاوره محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سهند مهاجر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آوای مهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Diee : دوستاني كه به صورت فشرده ايلتس اكادميك فشرده گرفتن به صورت خصوصي إز پايه شروع كردن ميشه حدوده هزينه و ساعتي كه در هفته برأي خواندن و كلاس گذاشتن رو بگن ممنًون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima23 : سلام.بچه های advanceآموزشگاه زباننسرا بلوار دریا  یه مجله زبان درست کردن که خوندنش خالی از لطف نیست.هم طرحش جالبه هم مطا لبش خوندنی هس. برای تهیه میتونید به زبانسرا مراجعه کنید و به صورت رایگان تهیه کنید تلفن 88583979       88581583        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hjgft : آموزشگاه موسیقی شیدایی به عنوان بهترین آموزش کلیه سازها،کلیه آواز و موسیقی کودک و تنظیم و آهنگ سازی با نرم افزار،میکس و مسترینگ محله --تهران پارس منطقه 4 توسط hjgft به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شیدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نسرین هنری : کفاشی صداقت به عنوان بهترین تعمیرات کیف و کفش محله --گیشا-کوی نصر توسط نسرین هنری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کفاشی صداقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ F213s به نظر sahelkom : منم موافقم نوبل در سطح تهران تکه. من آموزشگاهای زیادی رفتم ولی هیچ کدوم به اندازه نوبل منظم وبا برنامه و هدفمند نیست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

دارالترجمه
. نظر مریم دادجو : آموزشگاه مشاورین برتر به عنوان بهترین آموزشگاه کنکوروتقویتی وتمامی زبان هابصورت خصوص وگروهی بامجوزرسمی اموزش وپرورش محله --گیشا-کوی نصر توسط مریم دادجو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باتشکراززحمات کادرمجرب موسسه مشاورین برتر علی الخصوص جناب آقای سوری. من موفقیتم را مدیون موسسه مشاورین برتر هستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه مشاورین برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر F213s : من هم  خودم هم خواهرام آموزشگگگگگگگاه نوبل میریم شهرک غرب یلوار دریا پلاک 241 و بسیار راضی هستیم. اساتیدشون و دوره هاشون عالی هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahelkom : با سلام خدمت دوستان به نظر من بهترین و موفقترین موسسه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه در منطقه سعادت آباد و شهرک غرب آکادمی نوبــــــــــــــــــــــــــــــل هست تو بلوار دریا پلاک 241. هم اساتیدش فوق العاده حرفه ای اند و هم مدیریت با سواد و عالی داره و هم سیستم آموزشی شون تک و متعلق به خودشون هست. من هم آیلتس را اونجا خوندم تو 7 ماه از مبتدی  7.5 آکادمیک گرفتم  و هم فرانسه را دارم می خونم خیلی راضیم. به همه اونایی که در آموزش زبان مصمم هستند نوبل را توصیه میکنم. شمارشون 02188562736   و 02188562738 هست. ساحل کمیجانی    تعداد پاسخها(1)( F213s)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra2792 : سلام من زبان انگلیسی را در موسسه زبانسرا شهرک غرب خواندم الان هم دخترم انجا زببان میخوونه / واقعا عالیه / شما میتونی از طریق ایمیل هم اشکالاتو رفع کنی / هر سوالی هم داشته باشی با ایمیل میتونی بپرسی /Email : zabansarashahrak@gmail.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mitra2792 به نظر hamrahan : سلام دوستان  / یادش بخیر یک زمانی خودم میرفتم زبانسرا شهرک غرب/ حالا هم دخترم انجا س /  چه زود گذشت          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه دوستان عزیز. از همه عزیزایی که علاقه به حفظ تناسب اندام دارن و در کنارش دوست دارن که یک هنری هم یاد بگیرن دعوت میکنم به باشگاه آران مراجعه کنن که  یک باشگاه تمام وقت خاص بانوان در شرق تهران هست. هم کلاسهای ورزشی و تناسب اندام داره هم کلاسهای مختلف رقص که همشون با متد روز هماهنگ هست. این ادرس سایت باشگاه هست و شماره تماسش هم داخلش درج شده www.dabi.ir/arangym        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) سعادت آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سید طهمورث افضلی : پرده هوای فراز کاویان به عنوان بهترین بزرگترین تولید کننده دستگاههای پرده هوا و دوش هوا در ایران محله --سعادت آباد توسط سید طهمورث افضلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پرده هوا برای موارد زیر طراحی و اجرا می گردد جلوگیری از ورود هوای نامطبوع بیرونی بداخل و حفاظت از هوای تمیز و مطبوع داخلیجلوگیری از ورود گرد و غبار ، حشرات موذی ، گاز و بخار به داخلجلوگیری از تبادل حرارت بین دو محیط بیرونی و داخلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرده هوای فراز کاویان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : یک خبر خوب /// موسسه زبانسرا شهرک غرب بلوار دریا قرار است طرح جدیدی را اجرا کند ///اعلام کرد // اطلاع خواهم داد //منتظر باشید!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

انتخاب دبیرستان عالی در منطقه 4 یا مناطق دیگر
. نظر مینو اتابکی : سالن زیبایی و اپیلاسیون شیوانا به عنوان بهترین آرایشگاه، اپیلاسیون، رنگ و مش، کاشت ناخن، کوپ، اصلاح ابرو و صورت،لاک ژل محله --تهران پارس منطقه 4 توسط مینو اتابکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این ارایشگاه تازه باز شده ولی کارشون خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و اپیلاسیون شیوانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

انتخاب دبیرستان عالی در منطقه 4 یا مناطق دیگر
. نظر سعیده بغدادی : سالن زیبایی و اپیلاسیون شیوانا به عنوان بهترین آرایشگاه، اپیلاسیون، رنگ و مش، کاشت ناخن، کوپ، اصلاح ابرو و صورت،لاک ژل محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سعیده بغدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و اپیلاسیون شیوانا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 13501354 : سلام دوستان میشه یه مجموعه ورزشی معرفی بکنید که فوتبال بانوان داشته باشه من که هر جا تماس گرفتم گفتن فقط فوتسال داریم ممنون میشم اگه بتونید در این مورد به من کمک بکنید         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 13501354 به نظر shervin : سلام دوست عزیز مجموعه ورزشی شما فوتبال برای بانوانم داره. اگه داره لطف بکنید شماره تلفن مجموعه ورزشی رو به من بدید . ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر aryagroup : موسسسه مدیریت مشاوره آریا با توجه به کادر حرفه ای مشاورین  اطلاعات جامع و کاملی جهت تحصیل در استرالیا و نیوزیلند  ارائه می نمایند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر natash : سلام آموزشگاه کامپیوتر بزرگ امید رایانه به مناسبت شروع سال 2015 میلادی به کلیه اقلیتها و مسلمانان  د ه 10 درصد تخفیف بابت دوره های اموزش کامپیوترWINDOWS 7,INTERNET,PHOTOSHOP  AUTO CAD 2015, ,EXCEL 2013,WORD 2013, میدهد. ادرس:شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده تلفن: 88696095و88560552                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر : کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی به عنوان بهترین طب سوزنی و طب چینی و سوزنی، مراقبت های پوستی تالگو، لاغری، از بین بردن خطوط صورت ، دور چشم، رفع افتادگی پلک ، از بین بردن غبغب ، سیاهی دور چشم لاغری موضعی ، بی اشتهایی محله --تهران پارس منطقه 4 توسط کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک طب سوزنی دکتر مرضیه فروزانفر با توجه به برگزاری جلسات رایگان معارفه و مشاوره جهت آشنایی افراد با طب سوزنی و نیز کارگاه های هنر زندگی کردن که در یک روز می تواند زندگی شما را دگرگون کند و نیز برنامه درمان ریشه ای چاقی ایشان که برنامه ایست برای لاغری بدون رژیم و کالری شماری،بدون ورزش ، بدون دارو، بدون دستگاه . در کل ایران بی نظیر است .روش درمان ایشان در چاقی ، اضطراب و افسردگی ، اعتیاد به سیگار ، شکست های عشقی و عاطفی و از دست دادن عزیزان بی نظیر است . نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : به گفته یکی از دوستان کار خوب و ایده ال مد نظرتون باشه .... من تجربه خوبی از زبانسرا دارم واقعا استاداش بی نظیرن...         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   بهترین فست فود منطقه 2، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 :   بهترین فست فود سعادت اباد ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yasweb به نظر زهرا علی پور : سلام . بهترین کلاس آموزش زبان در استان گلستان ، خانه زبان ناصر هست که صد در صد تضمینی هست و توسط استادان مجرب تدریس انجام میشه . همه کلاسها به صورت تک نفره تا سه نفره دایر میشه و به همین دلیل از همه آموزشگاههایی که 20 نفر دانش آموز حضور دارند ، بهتر هست و  هر زبان آموز 20 برابر بیشتر تمرین انجام میده و به انگلیسی صحبت میکنه . کلاسها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشه و به شخصه بهتون قول میدم ، زبان آموختن زیر نظر استاد ناصر مهیمینی فوق العاده تضمین شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به وبلاگ « خانه زبان ناصر مراجعه کنید » http://nasserlanguage.blogfa.com/ وقتتون رو هدر ندید و با استاد مهیمنی تماس بگیرید . تلفن 09119630277        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : موسسه تعالی اندیش راه دانش بهترین موسسه مشاوره برای اعزام به خارج است مشاوره رایگان می دهند حتی در سایتشان فرم مشاوره رایگان دارند برای کشورهای اتریش و فنلاند با هزینه کم خیلی خوب راهنمایی می کنند www.taalidanesh.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ftaman به نظر hamrahan : www.taalidanesh.com                           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamrahan : دوستان سلام ///  من  موسسه زبانسرا بلوار دریا را به همه توصیه میکنم تلفنش 88071095 // 88583979 حتی برای خودتان // 24 سال سابقه داره قبل از منم اونایی که میرفتن اضحار رضایت میکردن     تعداد پاسخها(3)( ftaman - ftaman - mitra2792)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار یافت آباد-بازار مبل بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 26 شهريور ماه 1392
مهسان

تاریخ درج: سه شنبه 26 شهريور ماه 1392

مبلمان غلامی به عنوان بهترین مبلمان محله --یافت آباد-بازار مبل توسط مهسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

جنس و کیفیت مبلمان و همه وسایل عالیه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مبلمان غلامی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 12 آذر ماه 1390
فرزانه حاصلی

تاریخ درج: شنبه 12 آذر ماه 1390

بل اصل گروه صنعتی به عنوان بهترین چسب صنعتی محله --یافت آباد-بازار مبل توسط فرزانه حاصلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بل اصل گروه صنعتی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 3 آبان ماه 1390
رضا رشیدی

تاریخ درج: سه شنبه 3 آبان ماه 1390

غریبانه به عنوان بهترین طراحی بنر و فلش و دانلود نرم افزار محله --یافت آباد-بازار مبل توسط رضا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

واقعا سایت و شرکت خوبی است
نمایش مشخصات و آدرس مرکز غریبانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 30 خرداد ماه 1390
سبسيبسي

تاریخ درج: دوشنبه 30 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط سبسيبسي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 24 خرداد ماه 1390
امید زارعی

تاریخ درج: سه شنبه 24 خرداد ماه 1390

مبل سرو به عنوان بهترین مبل و سرویس خواب وغذا خوری محله --یافت آباد-بازار مبل توسط امید زارعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

کیفیت بالای مبلمان و سرویس غذاخوری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یافت آباد-بازار مبل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1282
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله بنفشه
2 4418
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یافت آباد-بازار مبل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 1919
goodfriend
سه شنبه 26 شهریور سال 1392
بوسیله مهسان
6 11991
بهترین عکاسی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1185
بهترین مرکزدرمانی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1166
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 1392
بهترین خواروبارفروشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 908
بهترین تره بار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1056
بهترین پارک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 2560
بهترین تاکسی سرویس یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1500
بهترین رستوران یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 21 دی سال 1390
بوسیله دریا
1 3690
بهترین تالار یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1706
بهترین کافی شاپ یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1203
بهترین قهوه خانه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1170
بهترین سفره خانه سنتی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1239
بهترین سینمای یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله منصور شهبازي
1 2965
بهترین استخر،سونا،جکوزی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1345
بهترین مدرسه یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1172
بهترین مرکز خرید یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1946
بهترین مشاور املاک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2209
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1041
بهترین آموزشگاه زبان یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 2185
بهترین آموزشگاه موسیقی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1726
بهترین کلاس آموزشی کنکور یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1221
بهترین مهد کودک یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 1367
بهترین باشگاه ورزشی یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1258
بهترین فست فود یافت آباد-بازار مبل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1367
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
3 3908
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 447

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4410, نوشته ها: 14582, کاربران: 5391
به جدید ترین عضو انجمن, royapj خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران