لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 8 مرداد ماه 1390 بهترین منطقه جهت سکونت کاشانک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
طاهری عطار

تاریخ درج: شنبه 8 مرداد ماه 1390
دارآباد بهترین محله است . هم آب و هوای خوبی دارد و هم به کوه نزدیک است و امکانات تفریحی و گردشگردی دارد .

پاسخ 206:

من هم موافقم. محله خوب با هوای خوب اگر میخواهید فقط داراباد.

پاسخ مهدی:

بدترین جای کاشانک کوچه جورمند هست که رفت و آمد زیاد ماشین و کامیون و سر و صدای زیاد مغازه ها را دارد.

پاسخ غزال:

منم موافقم دارآباد و بافت قدیمی نیاوران (ده نیاوران) بهترین جاست. ضمن اینکه کاشانک که بین این دومحله قرار گرفته یکی از بی هویت ترین محله هاست که نام خود را از شهر کاشان به عاریه گرفته و یکی از شاهان قجر برای دلخوشی یکی از همسرانشان که اهل کاشان (کاشی) بود اسم این محله را کاشانک گذاشت. عمده ساکنین این محل لرها (گوردزی) ها هستند که با ساخت و سازهای نا منظم در حدفاصل خیابان امیر(روبروی مدرسه خانسفید) تا سرآجودانیه یعنی ابتدای دارآباد چهره ناخوشایندی را برای این منطقه زیبا و خوش آب و هوای شمیران ایجاد کردند.

پاسخ سياوش:

معلومه كه ساكنين منطقه كاشانك از محله خودشون تعريف ميكنند ولي واقعيت اينه كه محله خوبي نيست.نزديكي به كوه سبب جمع شدن آلودگي در فضا ميشه . با اين ترافيك دسترسي به ديگر نقاط تهران سخته . از لحاظ امكانات اورژانسي هم بسيار ضعيفه.

پاسخ آرميتا:

تو كاشونك وقتي برف مياد همه فلج ميشيم.

پاسخ donya12:

اتفاقا محله کاشانک نسبت به داراباد از محیط بهتر و سالمتری برخوردار است.افراد بومی نشین بیشتر در داراباد زندگی میکنن.

پاسخ Alireza123:

من ۲۴ سال آلمان زندگی میکنم برای خرید خونه ۶ ماه کل تهران رو گشتم تا با سوال و مشورت و تحقیق بهم ثابت شد کاشانک از نظر محیط سالم منطقه آرام آب و هوا عالی دور از حیا هوی شهری بهترین محله هست غیر از این بود معاون های شهردار تهران اونجا ملک خریداری نمیکردن به علاوه وزیر صنعت و راه و ترابری که اونجا پنت هاوس ۵۶۰ متری دارن

پاسخ shimabag:

سلام به ما آپارتمانی در ناحیه دارآباد میدان فاخری یا فخاری پیشنهاد شده دوستان ساکن در منطقه توضیح دهید

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین منطقه جهت سکونت کاشانک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ shimabag به نظر طاهری عطار : سلام به ما آپارتمانی در ناحیه دارآباد میدان فاخری یا فخاری پیشنهاد شده دوستان ساکن در منطقه توضیح دهید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Alireza123 : کاشانک کلا خوبه چه از نظر آب و هوا چه از نظر محیط سالم و منطقه آروم چه از نظر ساکنین با مرام و با شعور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Alireza123 به نظر donya12 : موافقم عالیه , نزدیک پارک نیلوفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Alireza123 به نظر طاهری عطار : من ۲۴ سال آلمان زندگی میکنم برای خرید خونه ۶ ماه کل تهران رو گشتم تا با سوال و مشورت و تحقیق بهم ثابت شد کاشانک از نظر محیط سالم منطقه آرام آب و هوا عالی دور از حیا هوی شهری بهترین محله هست غیر از این بود معاون های شهردار تهران اونجا ملک خریداری نمیکردن به علاوه وزیر صنعت و راه و ترابری که اونجا پنت هاوس ۵۶۰ متری دارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Alireza123 : خیابان صبوری نزدیک پارک نیلوفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ali007 به نظر donya12 : سلام کاملا با نظر دنیا موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ donya12 به نظر طاهری عطار : اتفاقا محله کاشانک نسبت به داراباد از محیط بهتر و سالمتری برخوردار است.افراد بومی نشین بیشتر در داراباد زندگی میکنن.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر donya12 : بهترین خیایبان کاشانک خیابان امیر یا شهید اکبر صبوری میباشد.مخصوصا کوچه هفدهم.      تعداد پاسخها(2)( ali007 - Alireza123)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sina_s به نظر مهدی : من ساکن کاشانک هستم و در ضمن فارغ تحصیل دانشگاه کمبریج .دوست عزیز بر چه اساسی همچین حرفی زدید!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ احسان به نظر مهدی : شهین جان ظاهرا شما اصلا این منطقه رو نمی شناسی. تو کاشونک یه برج پزشکان هست که ساکنینش پزشکن!کم سوادایی که شما میگی همون اهالی قدیمی هستن که خیلی کمن. در ضمن به نظر من کاشانک از داراباد که من خودم اونجا زندگی میکنم خیلی باکلاس تره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مينا به نظر مهدی : آقا حميد كاشونك چي هست كه قلب داشته باشه.انگار در مورد لاس وگاس حرف ميزني.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آرميتا به نظر طاهری عطار : تو كاشونك وقتي برف مياد همه فلج ميشيم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سياوش به نظر طاهری عطار : معلومه كه ساكنين منطقه كاشانك از محله خودشون تعريف ميكنند ولي واقعيت اينه كه محله خوبي نيست.نزديكي به كوه سبب جمع شدن آلودگي در فضا ميشه . با اين ترافيك دسترسي به ديگر نقاط تهران سخته . از لحاظ امكانات اورژانسي هم بسيار ضعيفه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شهين به نظر مهدی : كاشانك يكي ازبي كلاس ترين محله هاي شمال تهران است واصلا پيشرفت شهرنشيني نداره. ساكنينش جزو قشر كم سواد جامعه هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غزال به نظر طاهری عطار : منم موافقم دارآباد و بافت قدیمی نیاوران (ده نیاوران) بهترین جاست. ضمن اینکه کاشانک که بین این دومحله قرار گرفته یکی از بی هویت ترین محله هاست که نام خود را از شهر کاشان به عاریه گرفته و یکی از شاهان قجر برای دلخوشی یکی از همسرانشان که اهل کاشان (کاشی) بود اسم این محله را کاشانک گذاشت. عمده ساکنین این محل لرها (گوردزی) ها هستند که با ساخت و سازهای نا منظم در حدفاصل خیابان امیر(روبروی مدرسه خانسفید) تا سرآجودانیه یعنی ابتدای دارآباد چهره ناخوشایندی را برای این منطقه زیبا و خوش آب و هوای شمیران ایجاد کردند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حمید به نظر مهدی : اما قلب کاشانک خیابون جورمند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهدی به نظر طاهری عطار : بدترین جای کاشانک کوچه جورمند هست که رفت و آمد زیاد ماشین و کامیون و سر و صدای زیاد مغازه ها را دارد.    تعداد پاسخها(5)( حمید - شهين - مينا - احسان - sina_s)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 206 به نظر طاهری عطار : من هم موافقم. محله خوب با هوای خوب اگر میخواهید فقط داراباد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طاهری عطار : دارآباد بهترین محله است . هم آب و هوای خوبی دارد و هم به کوه نزدیک است و امکانات تفریحی و گردشگردی دارد .    تعداد پاسخها(8)( 206 - مهدی - غزال - سياوش - آرميتا - donya12 - Alireza123 - shimabag)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر آرمیتا : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط آرمیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش شما عالی هست استاد عزیزم خانم کمالی خوش انصاف خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیزم واقعا ممنونم از تدریس حرفه‌ایی و صادقانه شما خیلی خوش شانس هستم که با شما آشنا شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیزم واقعا ممنونم از تدریس حرفه‌ایی و صادقانه شما خیلی خوش شانس هستم که با شما آشنا شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی سپاس فراوان از تدریس عالی شما خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و موفق شدم در زمینه نقاشی پیشرفت زیادی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی سپاس فراوان از تدریس عالی شما خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و موفق شدم در زمینه نقاشی پیشرفت زیادی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد عزیز و گلم خانم سمانه کمالی خوش انصاف ، من خيلی خوشحالم که با شما آشنا شدم استاد عزیز و تونستم از تجربیات شما استفاده کنم و حالا خيلی در نقاشی پیشرفت کردم و ازش لذت می برم خيلی زیاد ممنونم از محبت و تدریس عالی شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هستی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط هستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد عزیز و گلم خانم سمانه کمالی خوش انصاف ، من خيلی خوشحالم که با شما آشنا شدم استاد عزیز و تونستم از تجربیات شما استفاده کنم و حالا خيلی در نقاشی پیشرفت کردم و ازش لذت می برم خيلی زیاد ممنونم از محبت و تدریس عالی شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی هم آثارتان بسار زیباست و هم تدریستون عالی و فوق‌العاده است خوشحالم که از حضورتون بهره مندم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی کاشانک و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر حمید نوری : صنعت چوب امین به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --کاشانک توسط حمید نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنده سه ماه پیش درب های داخلی سفارش دادم و از طریق سایت با این مرکز آشنا شدم و برای کسانی که مثل بنده حساس هستند این فروشگاه کیفیت کارشون واقعا عالیه من در ضد آب هم سفارش دادم همون طور که خودشون گفته بودن کاملا ضد آب و کیفیتش بالاس هیچ مشکلی نداره منون ازتون جناب اولاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ابولفضل تاجیکی : صنعت چوب امین به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --کاشانک توسط ابولفضل تاجیکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت کارتون بسیار عالی و همین طور برخوردتون با مشتری نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی خسروی : صنعت چوب امین به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --کاشانک توسط علی خسروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هم کارتون حرفه ای و هم برخوردتون ممنون ازتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی خانم سمانه کمالی خوش انصاف تدریس شما بسیار عالی است و من خیلی در زمينه نقاشی پیشرفت کردم سپاس فراوان از شما استاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم سپاس فراوان از تدریس عالی و صبوری شما استاد عزیز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نامدار : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط نامدار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف و سپاس فراوان دارم از نحوه تدریس عالی و حرفه ایی شما خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت خیلی خوبی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نامدار : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط نامدار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف و سپاس فراوان دارم از نحوه تدریس عالی و حرفه ایی شما خوشحالم که با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت خیلی خوبی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لاله : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط لاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز سلام و عرض ادب می خواستم تشکر کنم به خاطر تدریس عالی و فوق العاده شما در زمینه نقاشی ، من پیشرفت خودم رو در این زمینه مدیون شما هستم و خدا رو شاکرم که تونستم شما رو پیدا کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م، ف : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط م، ف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد سمانه کمالی عزیز و گرامی بسیار ممنون و سپاسگزارم از نحوه تدریس شما ، من خیلی راضی هستم و خوشحال که با راهنمایی شما تونستم پیشرفت زیادی در نقاشی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاسری : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --کاشانک توسط یاسری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون ازتون موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرو : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط مهرو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز خیلی خوشحالم و باعث افتخار من هستش که با شما استاد گرامی آشنا شدم و تونستم توی نقاشی پیشرفت کنم قبل از این هر جا کلاس می رفتم مثل شما آموزش نمی دادند تا اینکه باشما آشنا شدم و تونستم از راهنمایی های ارزشمندتون استفاده کنم و بابت این خدا رو شکر می کنم و دوست دارم شما رو به همه دوستانی که به نقاشی علاقه مند هستند آشنا کنم تا بتونن از حضورتون و تجربه های عالی تون که خالصانه در اختیار هنرجو ها قرار می دید بهره مند بشن و در نهایت با سپاس از شما استاد بزرگوار نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرو : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط مهرو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز خیلی خوشحالم و باعث افتخار من هستش که با شما استاد گرامی آشنا شدم و تونستم توی نقاشی پیشرفت کنم قبل از این هر جا کلاس می رفتم مثل شما آموزش نمی دادند تا اینکه باشما آشنا شدم و تونستم از راهنمایی های ارزشمندتون استفاده کنم و بابت این خدا رو شکر می کنم و دوست دارم شما رو به همه دوستانی که به نقاشی علاقه مند هستند آشنا کنم تا بتونن از حضورتون و تجربه های عالی تون که خالصانه در اختیار هنرجو ها قرار می دید بهره مند بشن و در نهایت با سپاس از شما استاد بزرگوار نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رازی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط رازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز شما هم آثار فوق العاده زیبای دارید و هم تدریستون عالیه نسبت به جاهای دیگه ایی که من رفتم و دوست دارم از شما تشکر کنم و همیشه افتخار این رو داشته باشم که از راهنمایی های شما استفاده کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لطفی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط لطفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی عزیز من اثار شما رو دیدم و بسیار لذت بردم چفدر کار شما و هنر جو هاتون عالی هستش می خواستم در کلاس هاتون حضور داشته باشم و استفاده کنم اثار شما بسیار بسیار عالی و چشمنواز هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی عزیز بینظیر کلمه بسیار ارزشمندیه که باید در مورد آثار شما و نحوه تدریس فوق العاده شما استفاده کرد و خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و افتخار میکنم که شما رو به دوستانم معرفی کنم تا اونا هم بتونن مثل من در نقاشی پیشرفت بکنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی کاشانک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر کوروش : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --کاشانک توسط کوروش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد مثل همیشه بیست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دفاتر اسناد رسمی کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
. نظر آذر : دفتر رسمی ازدواج به عنوان بهترین دفتر رسمی ازدواج محله --کاشانک توسط آذر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عقد پسر خواهر منم اینجا برگزار عالی بود دددددد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر رسمی ازدواج        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار کاشانک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر رزیتا : تشریفات مجالس یاکند به عنوان بهترین تشریفات و خدمات مجالس محله --کاشانک توسط رزیتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تو کارشون خیلی با وجدان هستن.با خیال راحت مراسمامونو بهشون میسپاریم نمایش مشخصات و آدرس مرکز تشریفات مجالس یاکند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ملینا : سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --کاشانک توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مظفری : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط مظفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام استاد سمانه کمالی خوش انصاف آثار شما واقعا عالی و بینظیر هستند ممنون از حس خوبی که منتقل می کنید و سپاس بابت تدریس عالی شما نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلامی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --کاشانک توسط سلامی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین شیوه آموزش نقاشی رو شما دارید استاد سمانه کمالی خوش انصاف من خیلی خیلی راضی ام سپاسگزارم بابت راهنمایی های ارزشمندتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله کاشانک           بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟

صفحه اصلی تالار کاشانک بهترین منطقه جهت سکونت کاشانک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
چهارشنبه 13 بهمن ماه 1395
Alireza123

تاریخ درج: چهارشنبه 13 بهمن ماه 1395

کاشانک کلا خوبه چه از نظر آب و هوا چه از نظر محیط سالم و منطقه آروم چه از نظر ساکنین با مرام و با شعور

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 13 بهمن ماه 1395
Alireza123

تاریخ درج: چهارشنبه 13 بهمن ماه 1395

خیابان صبوری نزدیک پارک نیلوفر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 6 ارديبهشت ماه 1393
donya12

تاریخ درج: شنبه 6 ارديبهشت ماه 1393

بهترین خیایبان کاشانک خیابان امیر یا شهید اکبر صبوری میباشد.مخصوصا کوچه هفدهم.

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
شنبه 8 مرداد ماه 1390
طاهری عطار

تاریخ درج: شنبه 8 مرداد ماه 1390

دارآباد بهترین محله است . هم آب و هوای خوبی دارد و هم به کوه نزدیک است و امکانات تفریحی و گردشگردی دارد .

تعداد پاسخها(8)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله کاشانک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 744
بهترین آموزشگاه آرایشگری کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 724
goodfriend
دوشنبه 3 بهمن سال 1401
بوسیله آرمیتا
34 22694
بهترین آموزشگاه آیلتس کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 950
بهترین آموزشگاه توریسم کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1050
بهترین آموزشگاه هتلداری کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1063
بهترین آموزشگاه گردشگری کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 1114
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1025
بهترین لوازم قنادی کاشانک و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1403
بهترین مرکز اجاره خودرو کاشانک و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1139
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1225
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1146
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 959
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1144
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 980
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1109
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1001
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 961
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1070
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 961
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1036
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1201
بهترین پزشکان عمومی کاشانک و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1012
بهترین متخصصین ریه کاشانک و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1022
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب کاشانک و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1036
بهترین متخصصین قلب و عروق کاشانک و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1188
بهترین روانپزشکان کاشانک و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1123
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1369
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1084
بهترین پلاستیک فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1118
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان کاشانک و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1082
بهترین کلانتری و اداره پلیس کاشانک و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1078
بهترین دفاتر پست کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1088
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی کاشانک و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1256
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1275
بهترین هتل ها و اقامت گاه های کاشانک و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1275
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی کاشانک و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1123
بهترین نگارخانه های کاشانک و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1145
بهترین کتابخانه های کاشانک و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1039
بهترین تئاتر و تالار نمایش کاشانک و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 965
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی کاشانک و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1128
بهترین دادسراهای کاشانک و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1026
بهترین ادارات و سازمان های کاشانک و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1196
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی کاشانک و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1283
بهترین مساجد و حسینیه های کاشانک و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1085
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ کاشانک و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1186
goodfriend
سه شنبه 21 اردیبهشت سال 1400
بوسیله حمید نوری
4 3130
بهترین فرش فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1240
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های کاشانک و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1190
بهترین سمپاشی های کاشانک و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1170
بهترین شعبات مهر اقتصاد کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1044
بهترین شعبات بانک سینا کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1020
بهترین شعبات بانک سامان کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1100
بهترین شعبات بانک پاسارگاد کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1137
بهترین شعبات بانک پارسیان کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1087
بهترین شعبات بانک شهر کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1192
بهترین شعبات بانک صادرات کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1063
بهترین شعبات بانک ملت کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1089
بهترین شعبات بانک ملی کاشانک و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1330
بهترین پمپ بنزین های کاشانک و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 978
بهترین بیمارستان های کاشانک و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1171
بهترین فروشگاه های شهروند کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1036
بهترین صرافی های کاشانک و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1193
بهترین موبایل فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1130
بهترین پزشکان کاشانک و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1290
بهترین آموزشگاه های رانندگی کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1171
بهترین گل فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1285
بهترین بانک های کاشانک و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1151
بهترین بیمه های کاشانک و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1067
بهترین دفاتر اسناد رسمی کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
یکشنبه 15 اردیبهشت سال 1398
بوسیله آذر
1 2197
بهترین ابزار فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1126
بهترین کارواش های کاشانک و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1156
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو کاشانک و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1102
بهترین لوازم التحریری های کاشانک و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1093
بهترین خدمات کامپیوتری کاشانک و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1005
بهترین کافی نت و گیم نت های کاشانک و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1271
بهترین تاسیساتی های کاشانک و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1254
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1209
بهترین کیف و کفش فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1123
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های کاشانک و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 933
بهترین خشکشویی های کاشانک و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1115
بهترین خرازی های کاشانک و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1111
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1013
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1017
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 898
بهترین نانوایی های کاشانک و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1194
بهترین سوپرهای میوه و سبزی کاشانک و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 896
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ کاشانک و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1092
بهترین مراکز خدمات نظافتی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1198
بهترین مراکز زیبایی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
1 2242
بهترین مراکز ماساژ کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1175
بهترین دارالترجمه های کاشانک و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 20 بهمن سال 1395
بوسیله محمد رضا خاکی
5 7402
بهترین مزون های کاشانک و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1121
بهترین تعمیرات مبلمان کاشانک و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1138
بهترین امداد خودروهای کاشانک و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1104
بهترین باشگاه ورزشی رزمی کاشانک و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 972
بهترین عطاری های کاشانک و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1160
بهترین پزشکان متخصص اطفال کاشانک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1060
بهترین مراکز سیسمونی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1021
بهترین مراکز مبلمان کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1014
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های کاشانک و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 1044
بهترین چاپخانه های کاشانک و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1161
بهترین تابلوسازی کاشانک و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1278
بهترین مراکز روانشناسی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1139
بهترین تعمیرگاه های کاشانک و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1170
بهترین لوازم یدکی خودرو کاشانک و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1105
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق کاشانک و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1055
بهترین آژانس های مسافرتی کاشانک و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1178
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
0 1161
بهترین متخصصین پوست ومو کاشانک و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1111
بهترین پزشکان متخصص چشم کاشانک و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1291
بهترین کلینیک های لاغری کاشانک و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1163
بهترین داروخانه های کاشانک و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1205
بهترین پیک بادپای کاشانک و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1184
بهترین باربری های کاشانک و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1218
بهترین قالیشویی های کاشانک و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله حمید رضا
2 4331
بهترین آرایشگاه مردانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 23 اردیبهشت سال 1391
بوسیله یه دوست قدیمی
2 9029
بهترین آرایشگاه زنانه کاشانک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
یکشنبه 23 دی سال 1397
بوسیله ملینا
8 23700
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین کاشانک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3829
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کاشانک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
5 12806
بهترین عکاسی کاشانک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 3864
بهترین مرکزدرمانی کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 اسفند سال 1393
بوسیله mohadese
4 14306
بهترین شیرینی فروشی و قنادی کاشانک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 16 فرودرین سال 1391
بوسیله طاهری عطار
2 15000
بهترین خواروبارفروشی کاشانک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 14 شهریور سال 1390
بوسیله محسن
1 6325
بهترین تره بار کاشانک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3150
بهترین پارک کاشانک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 بهمن سال 1395
بوسیله Alireza123
1 5648
بهترین تاکسی سرویس کاشانک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3401
بهترین رستوران کاشانک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 23 مرداد سال 1391
بوسیله مريم صفوي
1 7277
بهترین تالار کاشانک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 25 دی سال 1397
بوسیله رزیتا
1 3911
بهترین کافی شاپ کاشانک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 3734
بهترین قهوه خانه کاشانک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3404
بهترین سفره خانه سنتی کاشانک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 3772
بهترین سینمای کاشانک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 2975
بهترین استخر،سونا،جکوزی کاشانک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 4279
بهترین مدرسه کاشانک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
1 6120
بهترین مرکز خرید کاشانک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 4119
بهترین مشاور املاک کاشانک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5475
بهترین آموزشگاه کامپیوتر کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3877
بهترین آموزشگاه زبان کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 اسفند سال 1396
بوسیله مبینا حسینی
4 14663
بهترین آموزشگاه موسیقی کاشانک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 30 مرداد سال 1397
بوسیله حمزه بیات
6 10951
بهترین کلاس آموزشی کنکور کاشانک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 28 مهر سال 1392
بوسیله maryam1970
1 5848
بهترین مهد کودک کاشانک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
1 7395
بهترین باشگاه ورزشی کاشانک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 5 خرداد سال 1398
بوسیله کوروش
3 7989
بهترین فست فود کاشانک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 اردیبهشت سال 1391
بوسیله علی
1 7205
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1396
بوسیله shimabag
19 35268

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران