سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 31 مرداد ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی ولنجک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
امير يغار

تاریخ درج: دوشنبه 31 مرداد ماه 1390
از نظر من شيرينى فروشى كوك خيلى خيلى خوب است

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی ولنجک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ masi به نظر nazanin : vaghean aaliye,kolan shirini khor nistam vali faqat havase shirini haye elahiya ro mikonam.......markaze kharide tochal        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی ولنجک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر neli kiyan : لطفا یه شیرینی فروشیه خوب در منطقه ولنجک و یا نفت_میرداماد به من معرفی کنین ممنون میشم برای سفارش کیک تولم میخوام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazanin : shiriniye elahiye toye markaz kharid tochal vaghan aliye    تعداد پاسخها(1)( masi)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر : شیرینی فروشی الهیه  واقعا عالی است . کوک هم خوبه ولی من الهیه را بیشتر دوست دارم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : شيريني فروشي الهيه واقعاً عاليه! از چيزكيك هاي بسيار خوشمزه تا شيريني خشك هاي كم نظير در دنيا!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امير يغار : از نظر من شيرينى فروشى كوك خيلى خيلى خوب است        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه ولنجک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر Farahman :من خودم به شخصه يه چند سالى رو تو مجتمع فرهنگى آموزشى ربانى درس ميخوندم و توى اون چند سال به نظرم دنيا ديگه مثل ربانى نداشت،اما بعد از يه مدت طى يك عمليات مجبور شدم از ربانى برم.اولا افسرده بودم كه از ربانى رفتم اما بعدها به اين نتيجه رسيدم كه ربانى فوق العاده جاى بيخود ى بود و معلم هاش و روش تدرىسشون فوق العاده يلخى بود و فقط ميخواستن همه چيز رو ماست مالى كنن مخصوصا خانمx , y!!تازه شم بچه هاشم فوق العاده مغرور و سرشار از فيييس و افاده و بووووووق!!!لا اله الا الله!!!!!در هر حال اصلا جاى مناسبى براى طفلان معصومتون نيست(البته اگه ميخوايد بعدا انگل اجتماع نشن!)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر liliom : سلام. هرگز نمیبخشم این موسسه هارو. مخصوصآ این خانه آفرینش آیلتس و با اینهمه تبلیغات جورواجورمدرس های بی دانش. و تشکر از دوستی که آقای قلی زاده رو معرفی کرد. این آدم خداست تو زبان. وقتی سر کلااسش رفتم امتحانی، واقعآ بچه هاش هیولا بودن. همون بچه هاش از بهترین اساتید موسسه های دیگه بهترن. جالبه بگم دانش آموزای کلاسی که من هستم از شهرستانها و شهرهای اطراف میان. سمنان-کرج-رباط کریم و تهرانپارس و غیره وقتتون و تلف نکنین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود ولنجک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر enayati : علی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ولنجک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ sahar100 به نظر زارعيان : سلام من هم از خدمات آموزشي موسسه نام آوران شميران استفاده كردم و راضي هستم. از خيلي از موسساتي كه با تبليغ دانش آموزارو  گول ميزنن خيلي بهتره. شمارشون 22000410 هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور ولنجک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : سلام من از خدمات آموزشي موسسه نام آوران شميران استفاده كردم و راضي هستم. از خيلي از موسساتي كه با تبليغ دانش آموزارو  گول ميزنن خيلي بهتره. شمارشون 22000410 هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nasrin1 به نظر زارعيان : من براي دخترم چند تا معلم گرفتم اما با هيچ كدوم نتونست نتيجه بگيره. راستش كلي هم هزينه كرديم. بهار امسال  يكي از بستگان معلمي رو پيشنهاد كرد كه واقغاً دختر منو تو درس متحول كرد. براي سال جديد هم از تابستون شروع كرد باهاش كار كردن. من كه راضي هستم و الان دخترم نسبت به درس رياضي و فيزيك ديدش عوض شده. آقاي دكتر رحمتي هستن كه خودشون فارغ التحصيل دانشگاه شريفه و استاد دانشگاه هم هست آموزشگاهي كه ايشون رو معرفي كرد نام آوران شميران هست.  ايميلشونم اينه namavaran@gmail.com   شماره تلفن ايشونم از  09191373486 ميتونيد بگيريد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam1970 : من پسرم سال دوم دبيرستان هست. از اول راهنمايي با آقاي دكتر رحمتي كار ميكنه. ايشون واقغاً تو تدريس تك هستن. ايشون به پسر من هم رياضي و هم فيزيك رو درس ميدن. اگه وقت داشته باشه از بهترين معلماي شمرون هست. شماره تماسش اينه: 09191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ساراسفيديان به نظر شهرام نظرلو : باسلام من هم بانظردوستان موافقم مدرسه ايران زمين يكي ازبهترين مدارس درتهرانه وپسرمن هم دراين مدرسه درس مي خونه واقعا بي نظيره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                   ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی ولنجک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kiani به نظر hasti55 : سلام به نظر من هم عالیه من هم پسرم و اینجا نوشتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pris : بچه ها موهام به شدت داره میریزه اگه دکتر خوب یا ارایشگاه خوب برای تقویت مو سراغ دارید لطفا بگویید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی ولنجک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر saheleziba : شماره تلفن امیر مبین و آتلیه وارونه رو میخوام کی داره؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ولنجک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر صبا شایانفر : نمایندگی رادو (گالری احمدیان) به عنوان بهترین ساعت محله --ولنجک توسط صبا شایانفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رادو (گالری احمدیان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hasti55 : من مدارس زیادی رو رفتم و تحقیق کردمو پرس و جو کردم.تا اینکه مدرسه ایران زمین تو خ 19 رو پیدا کردم. واقعا از همه نظر عالیه.پسر کوچیکم رو هم میخوام بزارم همونجا.واقعا یه دونست.خیلی صادق و دلسوزند.    تعداد پاسخها(1)( kiani)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران ولنجک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر saman : غذای تک میخوای فقط پیتزا زیتون ولنجک من تمام مهمونیامو اونجا میگیرم واقعا ابرومندانس غذاش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saman به نظر هاتف : اتفاقا به نظر من که ۱۰ ساله فست فود فقط از پیترا زیتون میگیریم هیچ وقت تا حالا کیفیتشو تغییر نداده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ moonlight به نظر haleh :     سلام به همه ملیسا جان خیلی خوشحالم از اینکه راضی بودی و بیشتر از این خوشحالم که از اعتماد کردن به همدیگه پشیمون نمیشیم. هم چنین بهاره عزیز . انصافاً کار شهرزاد عزیز و مهربون  و کلاً سالن روژ عالییییییهههه تنها آرایشگاهی بود که من راضی ازش اومدم بیرون .از همه لحاظ .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بهاره به نظر haleh : سلام بچه ها ممنونم از پیشنهادی که کردین منم رفتم سالن روژ هم ناخنمو ترمیم کردم هم رنگ ریشه هم قیمتاشون خوبه هم کارشون و اولین جایی بود که انقدر احساس خوبی داشتم برخوردشون عالیییه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم : آرايشگاه زن خوب نيست. خيلي شلوغ و بي سرو سامونه. اصلا به آدم توجه نميكنن. هر كار خودشون دلشون مي خواد ميكنن و براشون مهم نيست كه مشتري چي مي خواد. موهاي منو كه سوزوندن آخر هم چيزي كه مي خواستم نشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ مریم امیری به نظر مریم امیری : ایمیل من: azrooz@yahoo.com هست. لطفا ایمیل بزنید تا شماره ایشون رو بهتون بدم. قرار دادن شماره ایشون رو صفحه ممکنه براشون مشکل ایجاد کنه. ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ وفا به نظر مریم امیری : خانم امیری من ایمیل شما رو ندیدم.تلفن خانم مدائن را میخواستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ستاره : آرایشگاه زن تو ولنجک عالیه من6ساله مشتریشونم.کاره عروس خانوم باقری حرف نداره.حتی از پارس پرنسس در پاسداران و الیمور در بلوار فرهنگ هم کارشون بهتره.عروشاشون باکلاسوشیک میشن کارشون عالیه.کاره شینیون مهین عالیه.کاره کوتاهیو رنگو مششم سهیلا معرکست.اگه میخواین ارایشتون باکلاس باشه حتما یسر بریدو آلبوماشونو ببینید خودتون قضاوت کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الی رادمند : سال86خواهرم عروس آرایشگاه زن بود و خانوم باقری آرایشش کرد اونموقع الهه فقط دستیار خانوم باقری بود و آرایش های ساده رو انجام میداد.خواهرم بسیار شیک شده بود.هرکی میدیدش میگفت خیلی شیک و باکلاس آرایش شذه.واقعا کاره خانوم باقری شیکو باکلاسه.کاره موشونم مهین عالی درست میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم امیری : سلام دوستان. برای آموزش پیانو من به همگی خانم مدائن را معرفی میکنم. ایشان خانم جوانی بسیار صبور و مهربان و مهمتر از همه دارای وجدان کاری و احساس مسئولیت هستند.من حدود 1سال است که با ایشان کلاس دارم و در طول این 1 سال از مرحله صفر به درجه ای رسیدم که کتابهای پاییز طلایی رو میزنم. اگر خواستید به من ایمیل بزنید تا شمارشون رو بهتون بدم که اگر شانس با شما یاری کند ساعت خالی داشته و براتون کلاس بذارن. ایشونو به خصوص برای کودکانتان توصیه میکنم(بخاطر اخلاق عالی و صبر خاصشون)    تعداد پاسخها(2)( وفا - مریم امیری)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnaz : salam sanaz jan. ye arayeshgah too chamran roobr rooye hotel esteghlal baz shode esmesh rooge. yeki az doostam chand rooz pish behem pishnahad kard beram kheyli aliye. ham mohitesh kheyli khoobe ham personelesh kheyli khoongarman. kare rang karesh ham harf nadare. fek konam esmesh shahrzade. mooye mano joori high light karde ke harki mibini kolllli tarif mikone. to ham boro fek konam khoshet biyad.inam shomarashe 22656240          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : سلام دوستان میشه لطفا یه آرایشگاه خوب تو این منطقه به من معرفی کنید که رنگ و مش کاره حرفه ای داشته باشه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ملیسا به نظر haleh : سلام moonlight ،واقعا از راهنمایت ممنون خوشحالم که بهت اعتماد کردم منم رفتم دکلره کامل کردم ،موهام عاااااااااالیییی شد عزیزم......در ضمن اذ برخوردشم خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر amin : faghat arayeshgahe RASPINA,dar pasazhe velenjak tabagheye 2 ,peydash khahid kard vali movazeb bashid ke pishe arayeshgahe roberoyash naravid chon ba gheychi miofte be jon mohaton va gand mizane va faghat ham ba gheychi kar mikoneh.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ moonlight به نظر haleh : سلام به همگی درآرایشگاه روژ (ROUGE) خانم شهرزاد کار رنگ مو رو عالیه عالی انجام میده . من اولین بار رنگ ریشه می خواستم که باید دکلره می شد این کارو عالی انجام داد حتی دو رنگی های قبلی رو از بین برد .واقعاً وقت و انرژی گذاشت و من واقعاً راضی بودم. برخورد با مشتریشون بسیار عالیه . خانم شهرزاد واقعاً برای مشتری و نظرش احترام قائله. نه مثل این آرایشگاه هایی که الکی اسم در کردن و کلی تبلیغات می کنن ولی برخورد و کارشون افتضاحه . به هر حال پیشنهاد می کنم امتحان کنید. تلفن آرایشگاه روژ: 22656240 و 22656241 کوچه تیر - پلاک 2 - طبقه اول صفحه فیس بوک هم دارند.rougebeautycenter        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) ولنجک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ملیحه شهباززاده : مزون محبوبه بلندی به عنوان بهترین مزون محله --ولنجک توسط ملیحه شهباززاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون محبوبه بلندی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک ولنجک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. پاسخ محله ولنجک به نظر امير يغار : سرای محله ولنجک در پارک نگین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هاتف : از همه‌ی بچه‌هایی که با من هم عقیده‌ن و فکر می‌کنن زیتون بهترین پیتزا و ساندویج تهران رو داره می‌خوام که لطفاً فضای دنج و راحتش رو به هم نریزن و کاری نکنن که کیفیتش بیاد پایین و هی جار نزنن که زیتون بهترینه! پیشاپیش از همیاری صمیمانه و منطقی شما دوستان متشکرم! D:    تعداد پاسخها(1)( saman)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مانا نوری به نظر haleh : salam yek khanoomi hast az italy omade karesh aalie  emkanat e ba mazei dare naghashe ama in akaram mikone khoobish ine hamaro ghabool nemikone tak  karesh hame mavadsh okhodesh miarec aslan too iran nist  gheimatesh ham aalie        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلا به نظر شهرام نظرلو : پسر من امتحان داده قبول شده میخواستم اطلاعات بیشتری از مدرسه و هزینش بدونم متشکرم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ royadavoodpoor به نظر haleh : توروخدا من 22 تیر عروسیم یه آرایشگاه خوب عالی که آرایش اروپایی انجام بده مدل مو رو باز خوب درست کنه معرفی کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ه حمیدی : ajesl به عنوان بهترین استاندارد آموزش حرفه ای زبان انگلیسی فوری AJESL پاسخنامه IELTS9 , TOEFL 120 محله --ولنجک توسط ه حمیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر emad : ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله --ولنجک توسط emad به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ajesl فقط یک پکیج زبان ساده نیست. ajesl باعث نظم و برنامه ریزی در زندگی میشود نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امید سلبی : کلوپ زیبایی هارمونی به عنوان بهترین خدمات پوست و ماساژ و برنزه محله --ولنجک توسط امید سلبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلوپ زیبایی هارمونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژده : خانه هنر مجتمع خرد، مدرس های موسیقی خوبی دارد.  آقای گرایلی یکی از بهترین مدرس های ویلن بخصوص برای کودکان در این مجتمع تدریس میکند. دختر من که چند سال است هنرجوی ایشان هست، بسیار پیشرفت خوبی داشته.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohammad : مثل وزیر؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دهم : آموزشگاه های مزخرفی داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله ولنجک           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار ولنجک بهترین شیرینی فروشی و قنادی ولنجک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
يکشنبه 4 تير ماه 1391
neli kiyan

تاریخ درج: يکشنبه 4 تير ماه 1391

لطفا یه شیرینی فروشیه خوب در منطقه ولنجک و یا نفت_میرداماد به من معرفی کنین
ممنون میشم
برای سفارش کیک تولم میخوام

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 31 خرداد ماه 1391
nazanin

تاریخ درج: چهارشنبه 31 خرداد ماه 1391

shiriniye elahiye toye markaz kharid tochal vaghan aliyeyes

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 7 آذر ماه 1390
امیر

تاریخ درج: دوشنبه 7 آذر ماه 1390

شیرینی فروشی الهیه  واقعا عالی است . کوک هم خوبه ولی من الهیه را بیشتر دوست دارم.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 16 شهريور ماه 1390
سحر

تاریخ درج: چهارشنبه 16 شهريور ماه 1390

شيريني فروشي الهيه واقعاً عاليه! از چيزكيك هاي بسيار خوشمزه تا شيريني خشك هاي كم نظير در دنيا!

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 31 مرداد ماه 1390
امير يغار

تاریخ درج: دوشنبه 31 مرداد ماه 1390

از نظر من شيرينى فروشى كوك خيلى خيلى خوب است

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله ولنجک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه ولنجک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله amin
2 2863
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
18 14013
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین ولنجک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1365
goodfriend
شنبه 19 اسفند سال 1391
بوسیله صبا شایانفر
5 4798
بهترین عکاسی ولنجک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 1 تیر سال 1392
بوسیله saheleziba
1 1308
بهترین مرکزدرمانی ولنجک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 7 تیر سال 1390
بوسیله رزا حسن زاده
1 2162
goodfriend
جمعه 23 تیر سال 1391
بوسیله masi
6 9464
بهترین خواروبارفروشی ولنجک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 823
بهترین تره بار ولنجک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 965
بهترین پارک ولنجک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله محله ولنجک
4 4005
بهترین تاکسی سرویس ولنجک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1384
بهترین رستوران ولنجک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 21 آذر سال 1391
بوسیله saman
10 9596
بهترین تالار ولنجک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1024
بهترین کافی شاپ ولنجک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 6 آذر سال 1390
بوسیله سارا بخشی
1 3596
بهترین قهوه خانه ولنجک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1662
بهترین سفره خانه سنتی ولنجک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1810
بهترین سینمای ولنجک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1039
بهترین استخر،سونا،جکوزی ولنجک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1950
goodfriend
جمعه 9 اسفند سال 1392
بوسیله Farahman
14 17018
بهترین مرکز خرید ولنجک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 31 مرداد سال 1390
بوسیله امير يغار
1 4579
بهترین مشاور املاک ولنجک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2175
بهترین آموزشگاه کامپیوتر ولنجک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1231
goodfriend
جمعه 9 اسفند سال 1392
بوسیله liliom
4 5184
goodfriend
دوشنبه 1 آبان سال 1391
بوسیله مریم امیری
6 6689
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
7 4279
بهترین مهد کودک ولنجک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
0 2500
بهترین باشگاه ورزشی ولنجک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
2 4191
goodfriend
سه شنبه 14 آبان سال 1392
بوسیله enayati
12 12734
بهترین منطقه جهت سکونت ولنجک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 16 اسفند سال 1390
بوسیله نگین
4 6111
بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت پارسیان نت
aliamiri2
0 1058
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 256
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 49

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12695, کاربران: 4104
به جدید ترین عضو انجمن, masume80 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران