سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 15 مرداد ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
بهنام

تاریخ درج: شنبه 15 مرداد ماه 1390
بنظر من که شیرینی فروشی گل نرگس و شفق جزء شیرینی فروشیهای تاپ باشن

پاسخ فرزانه:

قنادی رویال عالی بود

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر بهاره : عسل رویال نرگس شفق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ فرزانه به نظر بهنام : قنادی رویال عالی بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهنام : بنظر من که شیرینی فروشی گل نرگس و شفق جزء شیرینی فروشیهای تاپ باشن    تعداد پاسخها(1)( فرزانه)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ kimia به نظر رضا : shirini royal        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا : شیرینی فروشی گلستان در خیابان شیرمحمدی و شیرینی فروشی رویال بازار اول    تعداد پاسخها(1)( kimia)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ aziztaeme به نظر مینا : سلام مینا هستم سابقه کار در آرایشگاههای صدف میرداماد ، فرح گاندی ، عروس سرای ونک ،  نازی آباد را دارم_تخصص من رنگ و مش حرفه ای هست با 8سال سابقه کار_به مناسبت عید نوروز خدمات زیر رو به قیمت استثنایی موقتا (تا گرفتن سالن )در منزل واقع در شهر ری انجام میدهم. ابرو: 5000 بند:3000 بند و ابرو:7000 رنگ ابرو:2000 کوتاهی:10000 رنگ مو:از20000 به بالا با توجه به سایز مو مش:فویلی 4000 تا 8000 با توجه به سایز مو مش کلاهی:از 50000 به بالا  قیمتها به تومان میباشد. با تعیین وقت قبلی تلفن رزرو:09379884270 مینا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ bluemind به نظر yeganeh : پاسخ به س ب : آقای رضا و رحمت وحدانی :) وای! منو بردی به روزهای خوش زندگیم. من آقای خاقانی رو خیلی دوست داشتم هنوز دنبالش میگردم ببینمش! از کیهانی بدم میومد. رضا وحدانی معرکه بود. الان هیچکدوم نیستن. از اینا گذشته این آموزشگاه برای رده سنی پائین خوبه اما برای سن های بالاتر اصلا خوب نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میدان بهمن - نازی آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ parinaz_ko به نظر رویا : با سلام من بدنبال خانواده کثیری اهوازی می گردم کسی می تونه کمکم کنه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میدان بهمن - نازی آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. پاسخ parinaz_ko به نظر رویا : age begid ke esme hamsareshon chie hatman man shomare midam ke ba man tamas begiran        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ ناشناس به نظر yeganeh : من 4سال تو جویا بودم که الان می فهمم وقت و پولمو هدر دادم  و بسیار پشیمونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ saeed به نظر امير : hirbod azizam sare nazi abad        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر saeed : atra shahid rajaei 3 rah nun mashini        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر رویا مهدیزاده : بیمه میهن به عنوان بهترین نمایندگی های بیمه محله --میدان بهمن - نازی آباد توسط رویا مهدیزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بیمه میهن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ دانشجو به نظر yeganeh : با نظر آقای بینام کاملا موافقم دختر من هم 3 ساله اونجاست ولی این آقای اینانلو یک پول پرست واقعیه و اصلا به مشکلات اهمیت نمی ده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ alx به نظر رویا : سلام من میشناسم . خانم کثیری رو 1 دختر و 1 پسر دارند تلفن و آدرس هم دارم  الان هم  تهران زندگی نمیکنند شما چه کاری با ایشون دارید من اطلاع میدم بهشون من از آشنایان خیلی نزدیکشون هستم. لطفاً 1 نشونی بدید من بهشون بگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر مینا : میدون بازار دوم ، آرایشگاه پریچهر    تعداد پاسخها(1)( aziztaeme)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ س ب به نظر yeganeh : سلام ببینم تو اون آموزشگاه هنوز آقایان وحدانی (دو برادر بودند..بلند و کوتاه) و آقای کیهانی و اون آقای خاقانی کار میکنن؟ من از کلاس اون اولیها خیلی استفاده کردم اما آخری ..!! به نظرم بستگی به خود آدم داره .. موسسه چندان مهم نیست.. فقط باید بتونن شمارو سر ذوق بیارن که مطالب کلاس رو پیگیری کنین و بخونین.. همین! موفق باشین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sarabi به نظر نیک : salam man yeki az on sarabi ha hastam shoma ki hastid?....man khodam donbale sakineh kasiri ahvazi hastam kasi in khanevadaro mishnaseh?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا : با سلام کسی دنبال فامیل سرابی می گشت؟...من این خانواده را می شناسم و اینکه من دنبال خانواره کثیری اهوازی می گردم کسی از این خانواده خبری داره؟...البته سکینه کثیری اهوازی که در پشت مدرسه شهید اول منزل داشتند و آرایشگاهی هم داشته ...کسی هر خبری داره به من حتما ای میل بزنه ممنون    تعداد پاسخها(3)( alx - parinaz_ko - parinaz_ko)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بینام به نظر yeganeh : من 6سال اونجا درس خوندم استاداش بد نیستن ولی یه مدیر پول پرست و مثل دایناسورداره که به نظرات و مشکلات بچه ها توجهی نداره.و هیچ حمایتی از بچه ها نمیکنه من بعد از 6سال خیلی پشیمونم که عمرم رو اونجا هدر دادم و پول بابای بیچارمو انگار ریختم تو جوب آب،بهتون پیشنهاد میکنم بیشتر فکر کنید و حالا که دارید پول میدید برید یه جای خوب و پول مفت به این آقای اینانلو ندید          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محدثه میرزایی : با سلام من میخوام برم یه اموزشگاه خوب تو جنوب تهران به نظر شما کدوم اموزشگاه برم ادرس دقیقشم واسم میل کنید نزدیک جوادیه و نازی اباد باشه بهتره مرسی.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ نیلوفر محمدی به نظر رضا : فست فود مهتاب چون توی مغازشون سوسک نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هما : سلام دوستان من خودم چهارساله که توموسسه ی جویا دارم درس میخونم !ب نظرمن هرجایی استاد خوب وبد داره وبیشتر بسته به خود ادم هستش که جه چور درس بخونه اما استاد های مردش واقعا معرکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر : خیلی استخر خوبی اصلا حرف نداره همین رو میخواستم بگم خداحافظ.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ فرشید محبی به نظر علي : برو بابا جلال که داغونه هیچی نداره همشم گرون گرونه پول خون باباشو می گیره باز مجید تو اینا بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غريبه به نظر نیک : منم نميشناسم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ فاطمه به نظر امير : والا ما که هرچقد گشتیم اونی که میخواستیم پیدا  نکردیم شما هم بیشتر ازاین وقتتو حروم نکن البته سایت خیلی باحالیه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ م خ به نظر علي : موسسه جاهدوجويابراي دانش آموزان تنبل به دردنمي خورداولين نفردانشجوي زبان علامه طباطبائي دانش آموز اين موسسه بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نرجس به نظر الیاس : میشه علت نظرتون رو راجع به این فست فودها بنویسید؟ به نظر شما چرا پاییز بهتره یا چرا مهتاب رو انتخاب میکنید؟ هر کدوم به نظر شما چه مزیتی نسبت به اون یکی داره؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو : آره خدایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arezoo به نظر yeganeh : من6ساله دارم اونجادرس میخونم استادای مردش عالیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر amir : مدرسه هويزه بهترين مدرسه هستش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امير : بهترين باشگاه باشگاه مرغوبكار هستش    تعداد پاسخها(2)( فاطمه - saeed)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر امير : بهترين پارك پارك 17شهريور خيلي پارك قشنگي هستش اگه نيروي انتظامي اين معتادهارو بندازه بيرون از پارك        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امير به نظر سمیرا : منم مي گم پائيز تكه بقيه تك تكن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی به نظر منيژه : بابا تو دیگه کی هستی ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ تقوی به نظر نیک : کسی  تو محله نازی اباد فامیلی سرایی میشناسه؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا : پاییر تکه....بقیه رستورانا ب گرد پاشم نمیرسن!    تعداد پاسخها(1)( امير)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي : بهترين الكتريكي ميدان بهمن الكتريكي جلال هست امكان نداره ابزارالات مربوط به برق وساختمان و... بخواي اونجا پيدا نكني هم جنسهاش عالي از نظر كيفيت هم قيمتهاش مناسبه واقعا كارو لنگ نميزارن و خيلي هم منصفن شمارش ٥٥٦٥٣٦٢٨ ٥٦٦٣٩٧٣    تعداد پاسخها(1)( فرشید محبی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : بله من هم رفتم واقعا كارشون عالي بود سالن زيبايي ايسان ميدان بهمن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ آرزو به نظر رضا : من هم با دوستمون موافقم، بهترین مشاور املاک در محدوده منطقه 16 بنگاه کاظمی ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منيژه : آدرس بهترين ارايشگاه جواديه ده متري اول. طبقه فوقاني الكتريكي جلال پلاك ١٣١ حتما يك بارم شده امتحان كنيد شيك ترين ارايشگاه جواديس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منيژه : موافقم بهترين ارايشگاه جواديه آيسان هست كار كوتاهي و ابروش حرف نداره همينطور عروس من كه از پونك ميرم اونجا يكي از دوستام پيشنهاد كرد    تعداد پاسخها(1)( علی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر M@hn@z : توصيه ميكنم از آرايشگاه آيسان(١٠ مترى اول) ديدن كنين تو اين منطقه تكه. ٥٥٦٥٦٤٩٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مینا شرفی به نظر yeganeh : من هم جویا زبان خوندم یه ترمهایی استادای خوبی داشت بعضی ترمها هم متوسط        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ زهره به نظر بهنام : هزاردستگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ فرناز به نظر بهنام : هزار دستگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي : فقط موسسه زبان كيش جاهد و جويا يعني اتلاف وقت و هزينه    تعداد پاسخها(1)( م خ )     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امیر شبانی به نظر رضا : دبیرستان سید فاطمی شیفت صبح زمانی که ما بودیم ( سال 81 تا 84 ) کادر خوبی داشت اما پارسال که یه سر زدم کادر مدیریتش افتضاح بود اما معلم ها رو نمی دونم دبیرستان امام خمینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر فاطمه درویش یزدی : به نظر من ساختمان شماره 2 کانون فرهنگی هنری منتظر (عج) در قسمت مهد کودک و پیش دبستانی با مجرب ترین کادر مربی گری  و آموزشی و مدیریت بالای خانم قلی زاده و آقای فلاحتی در محدوده نازی آباد خیابان پارس (اکبر مشهدی) نرسیده به تقاطع کارگر سامانی جنب داروخانه ایده پلاک 471 بهتری مرکز آموزشی کودکان در این منطقه میباشد . با تشکر از زحمات بی دریغ این مجموعه .  به نظر من اگر میخواهید فرزندانتان با آموزشی به روز و استثنایی در این منطقه برخوردار شوند با این شماره تماس حاصل فرمایید  09355341053-   02155348019        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله میدان بهمن - نازی آباد           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار میدان بهمن - نازی آباد بهترین شیرینی فروشی و قنادی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
دوشنبه 29 خرداد ماه 1391
بهاره

تاریخ درج: دوشنبه 29 خرداد ماه 1391

عسل رویال نرگس شفق

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 15 مرداد ماه 1390
بهنام

تاریخ درج: شنبه 15 مرداد ماه 1390

بنظر من که شیرینی فروشی گل نرگس و شفق جزء شیرینی فروشیهای تاپ باشن

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 2 خرداد ماه 1390
رضا

تاریخ درج: دوشنبه 2 خرداد ماه 1390

شیرینی فروشی گلستان در خیابان شیرمحمدی و شیرینی فروشی رویال بازار اول

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله میدان بهمن - نازی آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 758
goodfriend
دوشنبه 5 اسفند سال 1392
بوسیله aziztaeme
8 6453
goodfriend
یکشنبه 22 بهمن سال 1391
بوسیله parinaz_ko
13 4110
goodfriend
پنجشنبه 4 آبان سال 1391
بوسیله رویا مهدیزاده
6 4184
بهترین عکاسی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 827
بهترین مرکزدرمانی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 28 دی سال 1390
بوسیله سارا محمدی
2 3013
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1391
بوسیله بهاره
5 3780
بهترین خواروبارفروشی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 582
بهترین تره بار میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 2 خرداد سال 1390
بوسیله رضا
1 1322
بهترین پارک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله امير
6 5179
بهترین تاکسی سرویس میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 12 شهریور سال 1390
بوسیله رضا
1 1543
بهترین رستوران میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 29 خرداد سال 1390
بوسیله محسن قطبي
1 2081
بهترین تالار میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
شنبه 15 مرداد سال 1390
بوسیله بهنام
2 3218
بهترین کافی شاپ میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 912
بهترین قهوه خانه میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
شنبه 6 آبان سال 1391
بوسیله saeed
1 1189
بهترین سفره خانه سنتی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1018
بهترین سینمای میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 9 خرداد سال 1390
بوسیله سیما
2 1980
بهترین استخر،سونا،جکوزی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 28 تیر سال 1391
بوسیله
2 2596
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله amir
5 3983
بهترین مرکز خرید میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 18 شهریور سال 1390
بوسیله هستی میرشفیع
7 7448
بهترین مشاور املاک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 1 خرداد سال 1391
بوسیله آرزو
2 2919
بهترین آموزشگاه کامپیوتر میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 12 شهریور سال 1390
بوسیله رضا
1 2463
goodfriend
یکشنبه 14 مهر سال 1392
بوسیله bluemind
12 6493
بهترین آموزشگاه موسیقی میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1420
بهترین کلاس آموزشی کنکور میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 978
بهترین مهد کودک میدان بهمن - نازی آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 دی سال 1390
بوسیله فاطمه درویش یزدی
1 2581
goodfriend
شنبه 6 آبان سال 1391
بوسیله saeed
3 2453
goodfriend
جمعه 20 مرداد سال 1391
بوسیله نیلوفر محمدی
11 5991
goodfriend
یکشنبه 10 اردیبهشت سال 1391
بوسیله زهره
9 7689
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 216

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12700, کاربران: 4111
به جدید ترین عضو انجمن, mahtab24 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران