لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین منطقه جهت سکونت بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر محسن : با سلام محدوده پل پنجم تا پل ششم (خیابان وحدت) بهترین محل در این محدوده می باشد به دلایل زیر: 1)محله ازلحاظ فضای سبز مناسب می باشد . 2)طول کوچه ها کم است لذا تراکم جمعیت در هر کوچه کم می باشد. 3)تمام فروشگاه ها در بلوار ابوذر می باشد لذا خود خیابان وحدت خلوت است. 4)دسترسی به خطوط اتوبوسرانی آسان است . 5)وجود تعداد حدود 8 بانک در محل ودرمانگاه وغیره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر فاخته : من از پل پنجم رو دوست دارم هم سرسبزه هم دسترسی به همه امکانات هست در کل دلبازه و خلوت تر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر KIA :شهرک گلها: دسترسی آسان خلوت و دلباز با فضای سبز فراوان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام به همه دوستان. آزاده عزیز به مدت ده روز یک آفر خیلی عالی برای کلاسهای رقص گذاشته که از شنبه این هفته قابل اجرا هست کلاسهای رقص در گلبرگ شرقی نزدیک اتوبان باقری برگذار میشه. برای کلاسهای هشت جلسه 40 درصد تخفیف گذاشته که میتونین طی این ده روز نامنویسی و انجام بدین  و حتی کمی دیرتر شروع کنین. کلاسها هم متنوع هست و هم با فنون جدید اموزشی مطابقت داره. شماره های تماس اینهاست؟ 77893205- 09335166561- 77900890            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh : آموزشگاه زبان کانون زبان تکتا و مدرسه انگلیسی تکتا بهترین آموزشگاهی هست که به نظرم در کل کشور وجود دارد. مخصوصا برای سنین کودکان چون بچه ها از صبح که به آنجا میروند به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و با این زبان با هم بازی میکنند و گفتگو میکنند و صبحانه میخورند و انگلیسی سرود میخوانند و در چنین محیطی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه در ضمیر ناخودآگاه بچه ها ثبت میشود  از طرفی این آموزشگاه زبان که در ابتدای خیابان نبرد شمالی نزدیک چهارراه کوکا نرسیده به چهارراه فرزانه هست صبح ها دارای مدرسه انگلیسی هست که در ایران کمتر دیدم  و از لحاظ متد آموزشی بروزترین و مدرنترین روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان را دارد. روش فونیکس PHONICS  یعنی یادگیری زبان بوسیله اصوات و آواها روش تدریس حال حاضر مدارس انگلستان هست و در این آموزشگاه ، اهمین روش تدریس میشود. بعد از ظهرها هم کلاس های ترمیک زبان انگلیسی مخصوص کودکان و بزرگسالان برگزار میشود که بر پایه ی همین متد تدریس دبیران زبان آن آموزش میدهند.  شماره های آموزشگاه 33363090  و   33362850  هست و شماره مسئول روابط عمومی آموزشگاه 09381318007 هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pishro2000 : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 پارافین تراپی واسه ناخن هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین و منصف ترین فروشنده
. نظر mohammadi : خداوند به کسب و کارشان برکت دهد و پدرشان حاج ماشاالله را بیامرزد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ abn4431 به نظر samt123 : دبستان شاهد نصردر ضلع شرقی فرهنگسرای خاوران به مدیریت خانم خسروی در دبستان های این منطقه حرف اول را میزند. کادر آموزشی متعهد ، مجرب و کادر اداری دلسوز این دبستان باعث شده که تقاضا برای ثبت نام در آن بسیار زیاد باشد. خداوند عوض خیر به تمامی پرسنل این مدرسه بدهد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ abn4431 به نظر majid.E.J : من هم موافقم  کیفیت شیرین های این قنادی خیلی خوب است  ولی از نظر قیمت نسبت به قنادی های دیگر محله بیشتر حساب میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ تینا به نظر Javad : سلام دوستهای گلم در مورد ارایشگاه نمی دونم ولی در مورد تاتو صورت وبدن باید بگم خانم ایزدی تو تهرانسر خیلی عالیه من که هم از تاتو ابرو وهم از تاتوی بدنش راضی بودم قیمتهاش هم خیلی خوبه 09354780954  شماره برای وقت گرفتنه ایزدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Javad : آرایشگاه شلر خیابان مسلم جنوبی کوچه سوم، حتماً کارش خوبه که همیشه دو سه تا ماشین عروس سر ظهرها وسط کوچه متوقفند    تعداد پاسخها(1)( تینا )     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samt123 : سلام  من بهترین مدرسه برای بزرگسال را در منطقه 15 مدرسه راه دور هانی را پیشنهاد می کنم چون واقعا مدرسه خوبیه هم ازنظر کادر وهم ازنظر دبیرانش خیلی خوب درس میدهند وخیلی خوب هم برخورد می کنند برعکس مدرسه بزرگسال دولتی هستند در ضمن به نسبت این همه گرانی وتورم شهریه اش خیلی مناسبه .شا ید اگر هرمدرسه دیگری رفته بودم نه اینقدر خوب درس یاد می گرفتم ونه نمرات خوبی داشتم الان علاقه ام هم به درس بیشتر شده وقصد دارم تا دانشگاه ادامه دهم. متشکرم از همه شون دانش آموز مدرسه راه دور هانی - زهرا  نوری    تعداد پاسخها(1)( abn4431)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر کبری چهاردولی : موسسه آموزشی و فرهنگی علوم هانی به عنوان بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای،دوره های مهارتی سازمان فنی و حرفه ای وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی محله --بلوار ابوذر-نبرد از جنوب توسط کبری چهاردولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه آموزشی و فرهنگی علوم هانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر نازي فتحي : مهدكودك ماه تاب خواه در بلوار ابوذر پل ششم خ بهشتي كوچه 44 از 3 ماه پيش تابلو زده ولي خبري از آن نيست .من ساكن همان خيابان هستم ميخواستم اگر كسي از صاحب اين مهد خبر داره يا اطلاعاتي در مورد آن ميدونه بهم بگه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. پاسخ فریبا به نظر حامد : من هم میگم پارک گلسار بهترین پارک توی تمام پارکهای این منطقه هست من که خیلی دوستش دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. نظر ندا : بهترین مشاور املاک تومنطقه املاک میرشفیعی هستش واقعا آدم منصفیه یه آقای جوونیه ولی خیلی خوب راهنمایی میکنه وراستشو میگه حتی به ضرر خودش.تو کمیسیون هم خیلی باهات راه میاد آدرسش پاسدار گمنام .خ آب موتور 33166601        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین بلوار ابوذر-نبرد از جنوب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر مینا نازنین : عاشقه محلمونم مخصوصا پارک بسیج قهوه خونش که ما هر هفته  اونجا هستیم خیلی عالیه همه بیاید اونجا خوش میگذره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر دنیا : سایت وافعا عالی دارید .ما با استفاده از این سایت میتونیم اطلاعات زیادی به دست میاریم.خسته نباشید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر دکتر سعید اکبری : سایت خوبی است از همفکری منطقه ای در جهت ارتقاء ارائه خدمات بهتر در منطقه خودمان آرامش و درآمد و سلامتی به همدیگر هدیه کنیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تره بار بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
. نظر فاخته : پل پنجم یه تره بار هست که جنسای خوبی میاره اما بعضیهاشون خیلی بداخلاقن فقط یکیشونه که هم مودبه هم میگی 1 کیلو 3 کیلو نمیکشه برات بقیه شون کافیه حس کنن اعتراض نمیکنی  رفتی دو کیلو جنس بخری ده کیلو بهت میدن شاکی هم میشن میگی زیاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر فاخته : تالار حجله ما عروسیمونو اونجا برگزار کردیم غذاهای فوق العاده خوبی داره و پیش مهمونا بابت پذیرایی دقیق و غذای خوب کلی سرافراز شدیم فقط کاش نمای بیرونیش رو عوض میکردن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ فاخته به نظر KIA : موافقم املاک پارسیان عالیه ما خونه رو خریدیم سند زدیم و یه مبلغی از خریدار باید به ما داده میشد که یادمون رفت بریم دنبالش بعد از 10 ماه رفتیم و کار دیگه ای داشتیم و اسمی از پول نیاوردیم اما اونها پول رو داخل پاکت دودستی تقدیممون کردن فوق العاده مودب و امانتدار هستند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ امیر به نظر majid.E.J : غنچه، فوق العاده ست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : بهترين شيريني فروشي به نظر من قنادي هنرمنده . شيرينيها و مخصوصا كيكاش حرف نداره من كه برايه تولد پسر و همسرم از اونجا خريد ميكنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر سینا چیریک : Fast Food 77 pasazhe daneshjooo   alie alie        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسن محمدزاده : قنادی ترگل ربذه جنوبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر reza ebrahimi : kheyli khobe          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامد : پارک علامه      تعداد پاسخها(1)( فریبا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر majid.E.J : قنادی غنچه بلوار ابوذر - 35 متری ولیعصر تو منطقه تک تکه - میتونید امتحان کنید    تعداد پاسخها(2)( امیر - abn4431)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر KIA :مرکز کاردرمانی مهراوران خیابان خاوران-بین فرهنگسرا و ترمینال-نبش کوچه هاشمی-ساختمان سپهر-ورودی شرقی-طبقه اول تلفن:33692505        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر KIA :قنادی سالومه: بلوار ابوذز-مسلم شمالی امتحان کنید مشتری میشید -پینوشت:باور کنید فامیلمون نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر KIA :املاک پارسیان بلوار ابوذر-پل پنجم جدید-نبش خیابان حبیب    تعداد پاسخها(1)( فاخته)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                      مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود سعادت آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر saree64 : بهترین فست فود سعادت اباد ، فست فود رزویچ هستش  که جدیدا مقابل پارک ابشار راه اندازی شده با قیمتهای عالی و با پخت ایتالیایی جدید تازه ارسالشونم رایگانه اگر خواستین میتونین از سایتشون  سفارش انلاین بدید تا از تخفیفات هم استفاده کنید این ادرس سایتشونه dabi.ir/rosewich اینم شمارشونه 88688001 فست فود رزویچ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima80 : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر زیر نظر فنی حرفه ای ارائه کلیه دروس کامپیوتر به صورت عمومی و خصوصی ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی ادرس شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید ادرس سایت: www.sepantagostar.com تلفن :22074004 و 09124084744        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ یوسف آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. پاسخ parissaa به نظر negaaaar : توی مرکز تهران حوالی چهار راه ولیعصر یه کافه هست به اسم ابر و باد . خیلی محیط دلنشین و باسلیقه ای داره. منوی خوبی  هم داره. البته من ساندویچ مرغ و بادمجونشو خوردم. که واقعا عالی بود.  اگه گذرتون به اون جاها افتاد گزینه ی خوبیه.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.               مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.             مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,PYTHON,PHP,UML,HTML,….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,PYTHON,PHP,UML,HTML,….              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,PYTHON,PHP,UML,HTML,….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,PYTHON,PHP,UML,HTML,….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,JAVA,HTML,PHP,PYTHON,….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر delaram74 : آموزشگاه بزرگ امید رایانه تو شهرک غرب و سعادت اباد از همه قدیمی تر و بهتره فکر کنم 20 سالی هست تو شهرک غربه .نزدیک 50 دوره نرم افزار و سخت افزارم دارند.وجه تمایزش بروز بودن ورژن نرم افزارشه بعلاوه کلاسا رو با اساتید خودش که صاحبان آموزشگاه هستند و دلسوز با جمعیت کم حداکثر 6 نفر اداره می کنند کلاسهای تخصصی با یک نفر و شهریه عمومی هم برگزار می کنند.آدرس و تلفنش رو می نویسم با اسم دوره ها ش  واقعا عالی و دلسوزانه و صد در صد عملی بود.   88560552-88696095 ادرس :تهران شهرک غرب بلوار پاک نژاد تقاطع دریا ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده درست ضلع شمال شرقی چهارراه هستند ولی در ورودیشون داخل کوچه هست.   اجباری نیست تمام ICDL  رو بگذرونید تک تک دوره ها رو دارن.جدا جدا میشه رفت. AUTOCAD 2014,PHOTOSHOP,SQL SERVER,C#,C++,WINDOWS,WORD,INTERNET,EXCEL,POWERPOINT,ACCESS,C,ASP.NET,….                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر minamoradi : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای هستش همه دوره های کامپیوتری ارائه می شه ادرس سایتشون www.sepantagostar.com   هستش  مدرکشم کاملا معتبر اگه برید تو سایت فنی حرفه ای می تونید اسمشو پیدا کنید  ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید  تلفنشون 22074004 و 09124084744 اگه رفتید بگید به خانم مقدم مینا مرادی  خیلی سلام رسوند         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر minamoradi : به نظر من بهترین اموزشگاه تو محدوده سعادت اباد و شهرک غرب اموزشگاه کامپیوتر سپنتا گستر  زیر نظر فنی حرفه ای هستش همه دوره های کامپیوتری ارائه می شه مدرکشم کاملا معتبر اگه برید تو سایت فنی حرفه ای می تونید اسمشو پیدا کنید  ادرسش شهرک غرب بلوار فرحزادی بعد از پل نیایش کوچه گلستان دوم پلاک 89 هستش سر کوچه شون بانک تجارت و می بینید  تلفنشون 22074004 و 09124084744 اگه رفتید بگید به خانم مقدم مینا مرادی  خیلی سلام رسوند  تعداد پاسخها(0)         مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله بلوار ابوذر-نبرد از جنوب           بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟

صفحه اصلی تالار بلوار ابوذر-نبرد از جنوب بهترین منطقه جهت سکونت بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
سه شنبه 19 ارديبهشت ماه 1391
محسن

تاریخ درج: سه شنبه 19 ارديبهشت ماه 1391

با سلام محدوده پل پنجم تا پل ششم (خیابان وحدت) بهترین محل در این محدوده می باشد به دلایل زیر:

1)محله ازلحاظ فضای سبز مناسب می باشد .

2)طول کوچه ها کم است لذا تراکم جمعیت در هر کوچه کم می باشد.

3)تمام فروشگاه ها در بلوار ابوذر می باشد لذا خود خیابان وحدت خلوت است.

4)دسترسی به خطوط اتوبوسرانی آسان است .

5)وجود تعداد حدود 8 بانک در محل ودرمانگاه وغیره.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 8 ارديبهشت ماه 1391
فاخته

تاریخ درج: جمعه 8 ارديبهشت ماه 1391

من از پل پنجم رو دوست دارم

هم سرسبزه هم دسترسی به همه امکانات هست در کل دلبازه و خلوت تر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390
KIA

تاریخ درج: پنجشنبه 22 ارديبهشت ماه 1390

شهرک گلها:
دسترسی آسان
خلوت و دلباز با فضای سبز فراوان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله بلوار ابوذر-نبرد از جنوب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
سه شنبه 4 مرداد سال 1390
بوسیله reza ebrahimi
1 2247
goodfriend
شنبه 26 بهمن سال 1392
بوسیله pishro2000
3 2896
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین بلوار ابوذر-نبرد از جنوب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
دوشنبه 22 خرداد سال 1391
بوسیله مینا نازنین
1 2024
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1071
بهترین عکاسی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1663
goodfriend
پنجشنبه 11 خرداد سال 1391
بوسیله دکتر سعید اکبری
2 4363
goodfriend
چهار شنبه 23 بهمن سال 1392
بوسیله abn4431
6 7498
بهترین خواروبارفروشی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 953
بهترین تره بار بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
جمعه 8 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فاخته
1 1821
goodfriend
یکشنبه 25 تیر سال 1391
بوسیله فریبا
2 3598
بهترین تاکسی سرویس بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1280
بهترین رستوران بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1196
بهترین تالار بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
جمعه 8 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فاخته
1 2339
بهترین کافی شاپ بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1286
بهترین قهوه خانه بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1021
بهترین سفره خانه سنتی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1247
بهترین سینمای بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1047
بهترین استخر،سونا،جکوزی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1237
goodfriend
بوسیله abn4431
2 2086
بهترین مرکز خرید بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1365
goodfriend
پنجشنبه 15 تیر سال 1391
بوسیله ندا
3 5788
بهترین آموزشگاه کامپیوتر بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
شنبه 20 خرداد سال 1391
بوسیله دنیا
1 2444
goodfriend
یکشنبه 11 آبان سال 1393
بوسیله mkooh
2 2592
بهترین آموزشگاه موسیقی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1545
بهترین کلاس آموزشی کنکور بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1200
بهترین مهد کودک بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله نازي فتحي
1 4039
بهترین باشگاه ورزشی بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله azin22
1 1749
بهترین فست فود بلوار ابوذر-نبرد از جنوب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 6 فرودرین سال 1391
بوسیله سینا چیریک
1 2466
goodfriend
سه شنبه 19 اردیبهشت سال 1391
بوسیله محسن
3 5627
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 412
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 347
بهترین و منصف ترین فروشنده
abn4431
بوسیله mohammadi
1 531

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4384, نوشته ها: 14098, کاربران: 5134
به جدید ترین عضو انجمن, bahar107 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران