لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 15 بهمن ماه 1390 بهترین منطقه جهت سکونت اقدسیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
ماني

تاریخ درج: شنبه 15 بهمن ماه 1390
سپند و گلستان شمالي، تو دنجي حرف ندارن. :)

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین منطقه جهت سکونت اقدسیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ d99649964 به نظر بیتا : به نظر من بهترين منطقه در پايتخت گلستان شمالي مي باشد بدليل امنيت شهرك واز لحاظ شهرسازي داراي خيابانها با پاركهاي عريض وزيبا مي باشد وبه همين دليل است كه قيمت زمين بر اساس متري 50 ميليون تومان مي باشد .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد راستی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --اقدسیه توسط احمد راستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میرکلام صفری : آنتن هانی به عنوان بهترین تولید آنتن های تلویزیون محله --اقدسیه توسط میرکلام صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کالابرق سید جوادمزحمتان هستم چندین سال هست محصولات شماراعرضه می کنیم خرید ماغیر مستقیم بوده اگرامکان داردمستقیم خدمت برسیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آنتن هانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ jamshid1 به نظر بیتا : گلستان شمالي گرانترين نقطه تهران است چون دنج و محدود شهرك با ضريب امنيتي بالا و متراژ ها بالا و تقريبا يكدست است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz : گلستان جنوبی :دی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میلاد رئیسی : 1- گلستان شمالی 2- گلستان شمالی 3- فرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماني : سپند و گلستان شمالي، تو دنجي حرف ندارن. :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمید : سپند بهترین منطقه اقدسیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علیرضا به نظر بیتا : محله گلستان شمالی چون کنار پارک نیاوران است و خیاباهای بن بست و خیلی خلوتی دارد بهترین جای اقدسیه است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ramin به نظر نسرین : vaghean???????????????????????        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر باربد فرمان آرا : گلزار بن بست هاش حرف نداره! دنج ترین فرعی ایرانه!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانیه : خیابان فیروز بخش  ( فرید )        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بیتا : خوب معلومه گلستان شمالی    تعداد پاسخها(3)( علیرضا - jamshid1 - d99649964)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسرین : اقدسیه همه جاش خوبه ، چون بهترین نقطه تهرانه    تعداد پاسخها(1)( ramin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر مهناز : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط مهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی هستید استاد سمانه کمالی خوش انصاف شیوه آموزشتون حرف نداره خیلی خوب تونستم پیشرفت کنم ، ممنون از تدریس فوق العاده شما 🙏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی سپاس فراوان از تدریس عالی شما خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و موفق شدم در زمینه نقاشی پیشرفت زیادی داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر خوشلقا : کلینیک زیبایی دکتر مهشید طالبی به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --اقدسیه توسط خوشلقا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین مرکز پوست و زیبایی در منطقه نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی دکتر مهشید طالبی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر حسین ملایی : دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر حسین ملایی : دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --اقدسیه توسط حسین ملایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلینیک بسیار خوب و تمیزیه و کادر کاربلد نمایش مشخصات و آدرس مرکز دندان پزشکی ایران زمین دکتر لیلا آزاده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هنگامه : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط هنگامه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خيلی خوشحالم که تونستم با شما آشنا بشم و پیشرفت چشمگیری در زمینه نقاشی داشته باشم بخصوص که شما در شرایط کرونا موقعیتی رو به وجود آوردید که من بتونم به بهترین نحو از کلاس های حضوری و خصوصی تون استفاده کنم سپاس از مدیریت و تدریس عالیتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیز و گرامی هم آثارتان بسار زیباست و هم تدریستون عالی و فوق‌العاده است خوشحالم که از حضورتون بهره مندم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی اقدسیه و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر گروه ساختمانی یکتا : صنعت چوب امین به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --اقدسیه توسط گروه ساختمانی یکتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون از مدیریت و کادر مجربتون کیفیت کاراتون بسیار بالا موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر همتا : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط همتا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف تدریس شما بسیار عالی و فوق العاده است خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و تونستم در زمینه نقاشی اینقدر پیشرفت کنم ازشما بابت تبلیغ عالیتون بسیار سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهره : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط زهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و با شما آشنا شدم و تونستم در زمینه نقاشی پیشرفت کنم سپاس فراوان از تدریس عالی و صبوری شما استاد عزیز نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت استاد عزیزم خانم سمانه کمالی خوش انصاف خیلی خیلی سپاسگزارم از تدریس عالی شما در زمینه نقاشی. من خیلی تونستم در این زمینه پیشرفت کنم و خوشحالم که شما رو پیدا کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا : کلینیک زیبایی نیتا به عنوان بهترین کلینیک زیبایی محله --اقدسیه توسط سهیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هم دستگاه های عالی هم کیفیت خوب هم محیط دلنشین هم برخرود پرسنل فوق العاده و هم قیمت مناسب نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک زیبایی نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samane jodi : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --اقدسیه توسط samane jodi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است mamnon az deghateton نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مینا حسینی : زبان تهران سنتر vip آکادمی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --اقدسیه توسط مینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من 2سالی هست میرم برای ایلتس آموزشگاه زبانشون خیلی خوب بوده و این که پیشنهاد میکنم امتحان کنید شماره تماس09907210197 نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبان تهران سنتر vip آکادمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه اقدسیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر حقیقی : گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی به عنوان بهترین خدمات آرایشگری بانوان در منزل محله --اقدسیه توسط حقیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام واقعا از رنگ و دکلره فریوتی لذت بردم و دقیقا همون بلوندی که میخواستم رو درآوردن برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منیژه : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط منیژه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر گندم : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط گندم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر انسیه : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط انسیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهرناز افخمي : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط مهرناز افخمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن و خوب و حرفه اي نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط سمانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پانته ا : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط پانته ا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بيتا احمدي : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط بيتا احمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زيبايي وانيا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ازاده ربيعى : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط ازاده ربيعى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است براشينگ كاراى سالن وانيا بى نظيرن هم از نظر كار هم اخلاقى نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها توانا : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط رها توانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خدمات بی نظیر مخصوصا در قسمت پیگمنتیشن و ارایش نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانیه اصلانی : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط هانیه اصلانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زیبایی وانیا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لی لی : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط لی لی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کادر خوب و حرفه ای کارکوپ و رنگ و براشینگ میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فريبا رحمتني : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط فريبا رحمتني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زيبايي وانيا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهناز شريفي : سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه محله --اقدسیه توسط بهناز شريفي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن زيبايي وانيا نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی وانیا با مدیریت خانم بهاره برومندان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاوری : گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی به عنوان بهترین خدمات آرایشگری بانوان در منزل محله --اقدسیه توسط یاوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هرکاری میکردم مامانم اصن حوصله ی آرایشگاه رفتن نداشت و فریوتی به دادمون رسید و کمک بزرگی بود برامون واقعا 09127574475 نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مبینا رشیدی : گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی به عنوان بهترین خدمات آرایشگری بانوان در منزل محله --اقدسیه توسط مبینا رشیدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است هرکاری میکردم مامانم اصن حوصله ی آرایشگاه رفتن نداشت و فریوتی به دادمون رسید و کمک بزرگی بود برامون واقعا 09127574475 نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رازی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط رازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی خوش انصاف عزیز شما هم آثار فوق العاده زیبای دارید و هم تدریستون عالیه نسبت به جاهای دیگه ایی که من رفتم و دوست دارم از شما تشکر کنم و همیشه افتخار این رو داشته باشم که از راهنمایی های شما استفاده کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر شیرین : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --اقدسیه توسط شیرین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) اقدسیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ذبیح نوری : صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی به عنوان بهترین درب ضد آب -درب ضد سرقت-درب های محله --اقدسیه توسط ذبیح نوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کیفیت عالیست نمایش مشخصات و آدرس مرکز صنعت چوب امین و دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لطفی : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط لطفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی عزیز من اثار شما رو دیدم و بسیار لذت بردم چفدر کار شما و هنر جو هاتون عالی هستش می خواستم در کلاس هاتون حضور داشته باشم و استفاده کنم اثار شما بسیار بسیار عالی و چشمنواز هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر : آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف به عنوان بهترین آموزشگاه نقاشی نیاوران محله --اقدسیه توسط نیلوفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد سمانه کمالی عزیز بینظیر کلمه بسیار ارزشمندیه که باید در مورد آثار شما و نحوه تدریس فوق العاده شما استفاده کرد و خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و افتخار میکنم که شما رو به دوستانم معرفی کنم تا اونا هم بتونن مثل من در نقاشی پیشرفت بکنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش نقاشی سمانه کمالی خوش انصاف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه گردشگری اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
. نظر علی یاری : مجتمع فنی نیاوران به عنوان بهترین مجتمع فنی-آموزش فنی و حرفه ای محله --اقدسیه توسط علی یاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برخورد پرسنل بسیار عالی بود و کلاسها کیفیت مناسبی داشت نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع فنی نیاوران        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله اقدسیه           بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟

صفحه اصلی تالار اقدسیه بهترین منطقه جهت سکونت اقدسیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
پنجشنبه 6 شهريور ماه 1393
احمد راستی

تاریخ درج: پنجشنبه 6 شهريور ماه 1393

دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --اقدسیه توسط احمد راستی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 4 شهريور ماه 1392
میرکلام صفری

تاریخ درج: دوشنبه 4 شهريور ماه 1392

آنتن هانی به عنوان بهترین تولید آنتن های تلویزیون محله --اقدسیه توسط میرکلام صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از کالابرق سید جوادمزحمتان هستم چندین سال هست محصولات شماراعرضه می کنیم خرید ماغیر مستقیم بوده اگرامکان داردمستقیم خدمت برسیم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آنتن هانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 18 ارديبهشت ماه 1391
sanaz

تاریخ درج: دوشنبه 18 ارديبهشت ماه 1391

گلستان جنوبی :دی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 20 فروردين ماه 1391
میلاد رئیسی

تاریخ درج: يکشنبه 20 فروردين ماه 1391

1- گلستان شمالی

2- گلستان شمالی

3- فرید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 15 بهمن ماه 1390
ماني

تاریخ درج: شنبه 15 بهمن ماه 1390

سپند و گلستان شمالي، تو دنجي حرف ندارن. :)

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
حمید

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

سپند بهترین منطقه اقدسیهsmiley

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 7 تير ماه 1390
باربد فرمان آرا

تاریخ درج: سه شنبه 7 تير ماه 1390

گلزار بن بست هاش حرف نداره! دنج ترین فرعی ایرانه!!!!!!!!!!!!

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 4 تير ماه 1390
هانیه

تاریخ درج: شنبه 4 تير ماه 1390

خیابان فیروز بخش  ( فرید )

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390
بیتا

تاریخ درج: دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390

خوب معلومه گلستان شمالی

تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390
نسرین

تاریخ درج: چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390

اقدسیه همه جاش خوبه ، چون بهترین نقطه تهرانه

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله اقدسیه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 723
بهترین آموزشگاه آرایشگری اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 763
goodfriend
دوشنبه 4 اردیبهشت سال 1402
بوسیله مهناز
17 11386
بهترین آموزشگاه آیلتس اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 875
بهترین آموزشگاه توریسم اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 976
بهترین آموزشگاه هتلداری اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1152
بهترین آموزشگاه گردشگری اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
جمعه 10 خرداد سال 1398
بوسیله علی یاری
2 2896
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1390
بهترین لوازم قنادی اقدسیه و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1236
بهترین مرکز اجاره خودرو اقدسیه و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1030
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1153
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 اسفند سال 1396
بوسیله محمد نورالله پور روشن
1 1792
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 973
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1039
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1016
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1078
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1008
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 1019
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1137
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1142
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 دی سال 1397
بوسیله عزیزی
1 1706
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 1053
بهترین پزشکان عمومی اقدسیه و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 936
بهترین متخصصین ریه اقدسیه و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 961
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب اقدسیه و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1270
بهترین متخصصین قلب و عروق اقدسیه و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1241
بهترین روانپزشکان اقدسیه و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1133
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی اقدسیه و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1307
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1039
بهترین پلاستیک فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1228
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان اقدسیه و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 991
بهترین کلانتری و اداره پلیس اقدسیه و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1007
بهترین دفاتر پست اقدسیه و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1041
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی اقدسیه و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1135
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک اقدسیه و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1042
بهترین هتل ها و اقامت گاه های اقدسیه و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 999
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی اقدسیه و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1079
بهترین نگارخانه های اقدسیه و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1175
بهترین کتابخانه های اقدسیه و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1137
بهترین تئاتر و تالار نمایش اقدسیه و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1037
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی اقدسیه و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1060
بهترین دادسراهای اقدسیه و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1000
بهترین ادارات و سازمان های اقدسیه و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1023
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی اقدسیه و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1082
بهترین مساجد و حسینیه های اقدسیه و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 993
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ اقدسیه و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1142
goodfriend
دوشنبه 6 اردیبهشت سال 1400
بوسیله گروه ساختمانی یکتا
3 3064
بهترین فرش فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1221
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های اقدسیه و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1150
بهترین سمپاشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1039
بهترین شعبات مهر اقتصاد اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1254
بهترین شعبات بانک سینا اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1091
بهترین شعبات بانک سامان اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1183
بهترین شعبات بانک پاسارگاد اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1143
بهترین شعبات بانک پارسیان اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1184
بهترین شعبات بانک شهر اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1172
بهترین شعبات بانک صادرات اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1076
بهترین شعبات بانک ملت اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1046
بهترین شعبات بانک ملی اقدسیه و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1175
بهترین پمپ بنزین های اقدسیه و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 967
بهترین بیمارستان های اقدسیه و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1037
بهترین فروشگاه های شهروند اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1236
بهترین صرافی های اقدسیه و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1257
بهترین موبایل فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1030
بهترین پزشکان اقدسیه و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1178
بهترین آموزشگاه های رانندگی اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1152
بهترین گل فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1049
بهترین بانک های اقدسیه و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1041
بهترین بیمه های اقدسیه و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1056
بهترین دفاتر اسناد رسمی اقدسیه و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
یکشنبه 15 اردیبهشت سال 1398
بوسیله ثناء
2 2960
بهترین ابزار فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1126
بهترین کارواش های اقدسیه و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 931
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو اقدسیه و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1010
بهترین لوازم التحریری های اقدسیه و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1025
بهترین خدمات کامپیوتری اقدسیه و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1111
بهترین کافی نت و گیم نت های اقدسیه و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1050
بهترین تاسیساتی های اقدسیه و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1023
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1237
بهترین کیف و کفش فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1044
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های اقدسیه و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1083
بهترین خشکشویی های اقدسیه و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1175
بهترین خرازی های اقدسیه و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1222
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1167
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 952
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه اقدسیه و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1026
بهترین نانوایی های اقدسیه و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1052
بهترین سوپرهای میوه و سبزی اقدسیه و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1410
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ اقدسیه و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1037
بهترین مراکز خدمات نظافتی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1051
goodfriend
سه شنبه 14 دی سال 1400
بوسیله خوشلقا
3 2988
بهترین مراکز ماساژ اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1387
بهترین دارالترجمه های اقدسیه و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1214
بهترین مزون های اقدسیه و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1238
بهترین تعمیرات مبلمان اقدسیه و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1036
بهترین امداد خودروهای اقدسیه و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1154
بهترین باشگاه ورزشی رزمی اقدسیه و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1116
بهترین عطاری های اقدسیه و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1162
بهترین پزشکان متخصص اطفال اقدسیه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1493
بهترین مراکز سیسمونی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1229
بهترین مراکز مبلمان اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1176
goodfriend
جمعه 14 آبان سال 1400
بوسیله حسین ملایی
2 1952
بهترین چاپخانه های اقدسیه و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1202
بهترین تابلوسازی اقدسیه و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1145
بهترین مراکز روانشناسی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1225
بهترین تعمیرگاه های اقدسیه و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1523
بهترین لوازم یدکی خودرو اقدسیه و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1164
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق اقدسیه و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1107
بهترین آژانس های مسافرتی اقدسیه و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1079
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 مرداد سال 1398
بوسیله شیرین
4 3819
بهترین متخصصین پوست ومو اقدسیه و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1155
بهترین پزشکان متخصص چشم اقدسیه و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1125
بهترین کلینیک های لاغری اقدسیه و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1210
بهترین داروخانه های اقدسیه و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1343
بهترین پیک بادپای اقدسیه و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1199
بهترین باربری های اقدسیه و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1150
بهترین قالیشویی های اقدسیه و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
2 4381
بهترین آرایشگاه مردانه اقدسیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اردیبهشت سال 1391
بوسیله حمید رضا سوهانی
1 7927
goodfriend
یکشنبه 24 آذر سال 1398
بوسیله حقیقی
196 81525
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین اقدسیه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3963
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) اقدسیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
دوشنبه 14 مرداد سال 1398
بوسیله ذبیح نوری
14 39958
بهترین عکاسی اقدسیه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 مهر سال 1397
بوسیله هستی ملکوتی
4 11263
بهترین مرکزدرمانی اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 13 تیر سال 1394
بوسیله makan21
17 18500
بهترین شیرینی فروشی و قنادی اقدسیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
4 13709
بهترین خواروبارفروشی اقدسیه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 3206
بهترین تره بار اقدسیه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2796
بهترین پارک اقدسیه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله مهتاب احمدی
1 6766
بهترین تاکسی سرویس اقدسیه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3335
بهترین رستوران اقدسیه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 7867
بهترین تالار اقدسیه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 23 دی سال 1397
بوسیله پونه
1 4323
بهترین کافی شاپ اقدسیه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 آذر سال 1394
بوسیله سمیرامعینی
1 6999
بهترین قهوه خانه اقدسیه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 4598
بهترین سفره خانه سنتی اقدسیه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 4833
بهترین سینمای اقدسیه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3122
بهترین استخر،سونا،جکوزی اقدسیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 4920
بهترین مدرسه اقدسیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
3 9857
بهترین مرکز خرید اقدسیه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 20 تیر سال 1390
بوسیله مهدی حسینی
1 12294
بهترین مشاور املاک اقدسیه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5641
بهترین آموزشگاه کامپیوتر اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
1 5665
بهترین آموزشگاه زبان اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 دی سال 1398
بوسیله مینا حسینی
10 27573
بهترین آموزشگاه موسیقی اقدسیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مرداد سال 1397
بوسیله مهسا سالارکیا
11 13690
بهترین کلاس آموزشی کنکور اقدسیه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 12 آذر سال 1397
بوسیله فریبا
13 22414
بهترین مهد کودک اقدسیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 مهر سال 1394
بوسیله mahdab
9 23424
بهترین باشگاه ورزشی اقدسیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
یکشنبه 5 خرداد سال 1398
بوسیله کوروش
13 26494
بهترین فست فود اقدسیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 15 بهمن سال 1390
بوسیله متين
1 7702
goodfriend
پنجشنبه 10 مهر سال 1393
بوسیله d99649964
14 46163

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران