سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh :   به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم  33363090          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mkooh :   به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از روش این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ vahidpour به نظر لیلی :       کلاس خصوصی زبان فرانسه با سابقه تدریس جهت آزمون های بین المللی زبان فرانسه Skype : id ==> persan90 Google talk : id ==> vahidpoorm www.SalamParis.com                        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلی : دنبال یه آموزشگاه زبان فرانسه تو پیروزی میگردم... خصوصا محدوده ی بلوار ابوذر شمالی و نبرد شمالی و چاراه کوکا یا پرستار هستم      تعداد پاسخها(1)( vahidpour)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ moona به نظر بینام : آره خب...کسایی مثل تو باید ازش تعریف کنن..نمیشناسمت  ولی قطعا هواتو داشتن!!!!!!! چون اینجور آدمای پستی مثل تو الکی از چیزی تعریف نمیکنن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ moona به نظر بینام : سلام به نظر منم افتضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hiva123 : آموزشگاه موسیقی هیوا با کمک جمعی از بهترین اساتید موسیقی ایران با آموزش سنتور ، آموزش گیتار ، آموزش درامز ، آموزش کیبورد ، آموزش ویولن ، آموزش آواز ، آموزش ارف ، آموزش پیانو ، آموزش کلارینت ، آموزش ساکسیفون ، آموزش صداسازی ، آموزش کمانچه ، آموزش تار ، آموزش سه تار ، آموزش ارف ، آموزش فلوت کلیددار ، آموزش دف ، آموزش تنبک ، آموزش تنبور در خدمت هنرجویان گرامی است. شعبه پیروزی--تلفن: 02133346200 آدرس سایت : http://hivamusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
. پاسخ hh77mm123 به نظر hamed : به نظر من بهترین آموزشگاه یا همون مدرسه زبان مخصوص سنین 4 تا 14 سال آموزشگاه امروز داخل افسریه هستش امکاناتش خیلی عالیه و بچه ها خیلی خوب یاد می گیرن,بچه من نزدیک 5 سالشه خیلی خوب یاد گرفته صحبت می کنه می خونه و می نویسه بی نظیره .با وجود امکانات بیشتر نسبت به سایر جاها قیمتشم خیلی مناسبه.شماره تماسشو براتون می نویسم: 33150883        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson :   سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر zainab : بدون شک منطقه 14 یکی از ضعیفترین مناطقه. چراکه هیچ یک از اینها رو نداره تمام استخراش 100 متر که نرفته ته استخر باید برگردی  .          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zainab : به نظر من ارایشگاه مونا کارش عالی نیست خیلی هم قیمتاش نسبت به کیفیت کارشون زیاده ومدام افزایش قیمت دارن نمی دونم دلار باز بالا رفته ؟ که اینا هم گرون می کنن !        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر sshh : بیمارستان فجر در خیابان پیروزی را می توانم بهترین مرکز درمانی معرفی کنم  در چند مرحله که به مرکز فوق مراجعه نمودم واقعاً خدا خیر شان دهد کارشان نسبت به سایر مراکز فوق العاده خوب است          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamed : آموزشگاه علمی و کنکور تکتا شعبه پیروزی و نبرد به عنوان بهترین تدریس خصوصی و عمومی کلیه دروس دبیرستان راهنمایی کنکور و دانشگاه توسط گروه دانشیاران دانشگاه شریف و تهران در خیابان پیروزی و نبرد محله --پیروزی-پرستار توسط hamed به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این آموزشگاه علمی و کنکور با کادر اساتید نخبه از دانشگاه صنعتی شریف و تهران واقع در خیابان پیروزی و خیابان نبرد به نظرم دارای بهترین رتبه ی علمی در آموزشگاه های علمی و کنکور در شرق تهران میباشد.چون اساتیدش تحصیلکرده در دانشگاه صنعتی شریف ، تهران و پلی تکنیک امیرکبیر میباشند و من خودم با استاد ریاضیش آقای زاهدی که مهندس صنایع از دانشگاه شریف و استاد فیزیکش آقای صابری که نفر برگزیده ی المپیاد فیزیک و فارغ التحصیل مهندسی برق از دانشگاه امیرکبیر میباشند آشنا شدم و تسلط ایشان را در تدریس دیده ام. به افراد شرق تهران هم این آموزشگاه علمی را توصیه میکنم. آموزشگاه تکتا 33362850 33363090 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی و کنکور تکتا شعبه پیروزی و نبرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibarasoli : آراىشگاه وىونا واقعا کارش شىکه و قىمتشونم مناسبه ....تو کارشون حرفه اى هستن برخوردشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamed : آموزشگاه زبان و مدرسه انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان و مدرسه ی انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد با مدرنترین روش حال حاضر مدارس انگلستان محله --پیروزی-پرستار توسط hamed به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان و مدرسه انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد    تعداد پاسخها(1)( hh77mm123)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حامد : آموزشگاه زبان و مدرسه انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان و مدرسه ی انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد با مدرنترین روش حال حاضر مدارس انگلستان محله --پیروزی-پرستار توسط حامد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.امکانات مجهز مثل ویدئوپروژکتور و امکانات کامل سمعی و بصری هم داره. من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 و شماره موبایل مسئول مدرسه انگلیسی تکتا این هست 09381318007 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان و مدرسه انگلیسی تکتا شعبه پیروزی و نبرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي حسيني : اوجا به عنوان بهترین داروخانه و دراگ استور محله --پیروزی-پرستار توسط علي حسيني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بخاطر خدمات دادن خوب ومشاورههاوراهنمايهاي صحيح جهت مصرف دارو نمایش مشخصات و آدرس مرکز اوجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mkooh : گروه آموزشی دانشیاران دانشگاه شریف و تهران ، تدریس خصوصی و عمومی تمامی دروس دبیرستان ، راهنمایی ، کنکور و دانشگاه در آموزشگاه علمی و کنکور تکتا شعبه پیروزی و نبرد توسط رتبه های برتر کنکور و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران آموزشگاه علمی تکتا با تجربه چند ساله و بکارگیری اساتید مجرب و دوره دیده دانشگاهی آموزش عالی و آموزش و پرورش با بکارگیری کادر آموزشی نخبه و اساتید شناخته شده کشور مفتخر است که در محیطی آموزشی در ارتقا و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و جوانان آینده ساز این کشور مشغول به فعالیت میباشد برای نتیجه گرفتن باید برنامه ریزی کرد مردمان بزرگ اراده میکنند و سایرین آرزو ما تلاش میکنیم که فرزندان شما با فراهم شدن شرایط آموزشی عالی اراده کنند و در آرزو نمانند استاد ریاضی: مهندس زاهدی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف استاد شیمی : مهندس مسواری فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف استاد فیزیک: مهندس بدری فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران استاد عربی : استاد احمد میرکریمی فارغ التحصیل رشته ادبیات عرب از دانشگاه تهران  جهت کسب اطلاعات بیشتر از کلاس های آموزشگاه تکتا با شماره 33363090 ، 33362850 ، 09128126801 یا 09127268842تماس بگیرید. آدرس: پیروزی-خ نبرد شمالی-نرسیده به چهارراه فرزانه-نبش کوچه نجار محمودی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mkooh : به نظرم مهدقرآن و آموزشگاه زبان تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم  33363090       33362850        09127268842        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ferinaz : من دوساله که دخترم رو گذاشتم مهد مادر توی بلوار ابوذر و واقعا از برخوردشون با خودم و بقیه والدین همچنین بقیه بچه ها راضی بودم . آموزش هاشون خوبه و تا حالا ندیدم بچه ای رو اذیت کرده باشن. از همین جا از مدیریت و مربی هاش تشکر میکنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ferinaz : dSDaSDsddsdsdfsf            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pishro2000 : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ zahmatkesh به نظر شادی : افتتاح رشته تخصصی تک رزم در باشگاه انتظامی رشته ای علمی ، پیشرفته و کامل  تلفیقی از بدنسازی رزمی و ایروبیک  با روش های جدید و استاندارد مناسب هر سن و جنسیتی با کمترین هزینه با مربیگری : محسن زحمت کش               ورزش علمی هدف اصلی تک رزم  تلفن تماس: 09385222156        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر مریم باقری : انستیتو زیبایی گل مریم به عنوان بهترین انستیتو زیبایی سالن آرایش جدیدترین مدل های آرایش عروس،کات های حرفه ایی ،انواع بافت های مد روز، رنگ و های لایت بوسیله مجرب ترین کادر آرایشی محله --پیروزی-پرستار توسط مریم باقری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز انستیتو زیبایی گل مریم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fara_ : قنادي بانو م نبرد شمالي/ قيام شمالي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ fara_ به نظر پوریا : فقط شيريني بانو.  ميدان نبرد شمالي/ قيام شمالي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fara_ به نظر پوریا :        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fara_ به نظر پوریا : fبه به        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ز افروز : خشکشویی ۱۱۰ به عنوان بهترین خشکشویی و رنگرزی محله --پیروزی-پرستار توسط ز افروز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خشکشویی ۱۱۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mersede : آرایشگاه الماس:خیابان پیروزی روبروی خیابان ششم نیروی هوائی نرسیده به بلوار ابوذر سالن الماس 77436635        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mersede : ارایشگاه الماس خ پیروزی  سرابوذر خیلی وقته مشتریشم از وقتی رفتن دورهای اروپایی دیدن کارشون خیلی عالی شده قیمتشم خیلی خوبه         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر marigold : lotfan ye shomare tamas ham az bashga bezarid. tnx        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pishro92 : آرایشگاه ویونا به آدرس پیروزی انتهای 21 متری دهقان کوچه رضاعلی کار شون عالیهههه شماره آرایشگاه 77439936        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pishro92 : آرایشگاه ویونا به آدرس پیروزی انتهای 21 متری دهقان کوچه رضاعلی کار شون عالیهههه شماره آرایشگاه 77439936        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نیما مقدم : بازرگانی لوله و اتصالات ثامن به عنوان بهترین لوله و اتصالات محله --پیروزی-پرستار توسط نیما مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بازرگانی لوله و اتصالات ثامن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. پاسخ elena به نظر سارا : سلان دوستان من با نظر شما 100% موافقم کارشون بی نظیر  ومتفاوت هست واقعا کادری تحصیل کرده هستند شمارشون 77152245 سایت www.photo minusa.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ یگانه زارع به نظر بینام : دو خانوم یا آقایی که حتی جرات نداشتین اسمتون رو بگین لطفا درست صحبت کنید و ادبتون رو رعایت کنید اره خب یه دبیرستان با فرهنگ مثل علوی آدمای بیشعوری مثل شما رو قبول نخواهد کرد کاملا طبیعیه ببخشید معذرت میخوام که انقدر رک صحبت کردم شرمنده ولی از نظر من دبیرستان کاملا خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. پاسخ ترانه به نظر سارا : به نظر من استودیو مینوسا بهترین عکاسی شرق است چون به صورت کاملا علمی این هنر را انجام میدن من که از کارشون خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شهرام به نظر سارا : با نظر سارا کاملا موافقم کادری تحصیل کرده در رشته عکاسی دارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر ميثم الهياری : توی اين محل فقط رواق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوروزی : برج بهشت کلاران به عنوان بهترین برج محله --پیروزی-پرستار توسط نوروزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز برج بهشت کلاران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : به نظر من ارایشگاه مائده خوبه خواهرم عروسش بود خیلی خوب شده بود ولی ارایش همراهشون خوب نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ نیلوفر به نظر ندا : قطعا صیانت عالیه وهم بهترین استاد ها رو جذب خودش میکنه  واینجا گیری هم نمیده{ازنظردینی}اما گیر درسی زیادی میده وافعا این مدرسه بسیار تلاش زیادی برای ما میکنه خدا حفظش کنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر matin : بنظرم آرایشگاه مونا خوبه برای کسایی که کار غلیظ می پسندن . عروساش از 350 شروع میشه تا 750. ا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پوریا : قنادی زیتون و قائم از بمترین شیرینی فروشی هاست    تعداد پاسخها(3)( fara_ - fara_ - fara_)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ehem به نظر بینام : kamelan movafeqam.man khodam unja budam 1 sal.eftezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی بهترین آموزشگاه زبان پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
پنجشنبه 11 ارديبهشت ماه 1393
mkooh

تاریخ درج: پنجشنبه 11 ارديبهشت ماه 1393

به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم  33363090

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 11 ارديبهشت ماه 1393
mkooh

تاریخ درج: پنجشنبه 11 ارديبهشت ماه 1393

به نظرم آموزشگاه تکتا که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از روش این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 9 شهريور ماه 1390
لیلی

تاریخ درج: چهارشنبه 9 شهريور ماه 1390

دنبال یه آموزشگاه زبان فرانسه تو پیروزی میگردم... خصوصا محدوده ی بلوار ابوذر شمالی و نبرد شمالی و چاراه کوکا یا پرستار هستم

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 مهر سال 1390
بوسیله جوجو
1 2544
goodfriend
یکشنبه 29 تیر سال 1393
بوسیله mahson
14 13284
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1366
goodfriend
دوشنبه 7 مرداد سال 1392
بوسیله ز افروز
3 3011
goodfriend
چهار شنبه 24 آبان سال 1391
بوسیله elena
4 3679
بهترین مرکزدرمانی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
پنجشنبه 22 خرداد سال 1393
بوسیله sshh
1 1544
goodfriend
پنجشنبه 25 مهر سال 1392
بوسیله fara_
9 7899
بهترین خواروبارفروشی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 964
بهترین تره بار پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1110
بهترین پارک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1182
بهترین تاکسی سرویس پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1073
بهترین رستوران پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 27 اسفند سال 1390
بوسیله پریا زند کریمی
5 8401
بهترین تالار پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 15 دی سال 1390
بوسیله بهرامي
2 3535
بهترین کافی شاپ پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1831
بهترین قهوه خانه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 12 مهر سال 1391
بوسیله ميثم الهياری
1 1900
بهترین سفره خانه سنتی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 آبان سال 1392
بوسیله مریم باقری
1 2299
بهترین سینمای پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
دوشنبه 14 شهریور سال 1390
بوسیله narges karimi
3 3665
بهترین استخر،سونا،جکوزی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 7 تیر سال 1393
بوسیله zainab
1 1538
بهترین مدرسه پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 مرداد سال 1391
بوسیله نیلوفر
9 10613
بهترین مرکز خرید پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1728
بهترین مشاور املاک پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 3168
بهترین آموزشگاه کامپیوتر پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3376
goodfriend
پنجشنبه 11 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mkooh
4 4865
بهترین آموزشگاه موسیقی پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
یکشنبه 13 مهر سال 1393
بوسیله hiva123
1 3066
goodfriend
یکشنبه 20 مهر سال 1393
بوسیله moona
6 4907
goodfriend
پنجشنبه 11 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mkooh
3 4966
goodfriend
جمعه 25 بهمن سال 1392
بوسیله zahmatkesh
4 6828
بهترین فست فود پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1772
بهترین منطقه جهت سکونت پیروزی-پرستار-بلوار ابوذر شمالی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 11 اردیبهشت سال 1391
بوسیله maraz
8 8545
farahi
سه شنبه 1 مهر سال 1393
بوسیله hh77mm123
5 974
تعمیرگاه
salarkhan
0 9
تعمیرگاه
salarkhan
0 9

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13861, کاربران: 5013
به جدید ترین عضو انجمن, heidarzade خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران