لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
سه شنبه 10 خرداد ماه 1390 بهترین فست فود نیروهوایی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
پيمانه

تاریخ درج: سه شنبه 10 خرداد ماه 1390
بهترين فسد فود مرغ سوخاري مهدي فلكه دوم نيرو هوايي پيتزاهاش حرف نداره

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فست فود نیروهوایی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر zainab : جیلیز و ویلیز پیتزاهاش خیلی عالیه ضرر نداره یک بار امتحان کنین.....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر HOTSUN : فست فوت هات سان وب سایت http://pizzahotsun.ir سامانه پیامکی 500020403161 مدیریت هات سان گنجی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ HOTSUN به نظر سپیده : فست فوت هات سان شعر ما:ما نمیگیم بی نظریم ولی هدف ما بی نظیر بودن هست وب سایت فست فوت هات سان http://pizzahotsun.ir سامانه پیامکی هات سان 500020403161        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahak427 : جلیز ویلیز هم ساندویچ هاش عالیه فلکه دوم نیروی هوایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahak427 به نظر ali : موافقم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیلوفر..........جون هستم به نظر ali : اره من دقیقا بانظر اقا........{؟علی؟}موافقم...................................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ali : مرغ مهدی خیلی خوبه نخ سوزن مرغ سوخاریش و فیله استریپس    تعداد پاسخها(2)( نیلوفر..........جون هستم - mahak427)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مریم به نظر سپیده : بهترین فست فود ها ان دو _ مرغ سوخاری مهدی _ هات سان تو خیابون پنجم هت و تو سی متری نیرو هوایی پیتزا ریحان!!!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سپیده : فست فود Undo هم خیلی خوبه. خیابون پنجم نیروی هوایی.    تعداد پاسخها(2)( مریم - HOTSUN)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدحسین فلاح : اره مرغ سوخاری مهدی واقعا فوق العادست         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پيمانه : بهترين فسد فود مرغ سوخاري مهدي فلكه دوم نيرو هوايي پيتزاهاش حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی نیروهوایی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام به همه دوستان. آزاده عزیز به مدت ده روز یک آفر خیلی عالی برای کلاسهای رقص گذاشته که از شنبه این هفته قابل اجرا هست کلاسهای رقص در گلبرگ شرقی نزدیک اتوبان باقری برگذار میشه. برای کلاسهای هشت جلسه 40 درصد تخفیف گذاشته که میتونین طی این ده روز نامنویسی و انجام بدین  و حتی کمی دیرتر شروع کنین. کلاسها هم متنوع هست و هم با فنون جدید اموزشی مطابقت داره. شماره های تماس اینهاست؟ 77893205- 09335166561- 77900890            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه نیروهوایی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ marjaneh به نظر مریم : سلام زینب جان . خانمی از بابت ثبت نام دخترت اصلا نگران نباش . مطمئن باش انتخاب درستی داشتی  واقعا همه معلماشون خوبند. تو منطقه نیروهوایی دبستان طلوع و راهنمایی و دبیرستانشون  قویترین مدرسه ی منطقه ست .  دختر من الان کلاس چهارمه از پیش دبستانی طلوع می رفته از کارشون خیلی راضی ام.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zainab به نظر مریم : سلام . من تازه امسال دخترم رو کلاس اول تو مدرسه ی طلوع ثبت نام کردم خیلی نگرانم چون هیچ شناختی نسبت به مدرسه ندارم  .اگر شما اشنایی بیشتری دارین از مدرسه وکادر اموزشی سال اول مرا اگاه سازین ممنون میشم.................................          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیروهوایی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ mkooh به نظر ldorsa80 : به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mkooh به نظر ldorsa80 : به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به انگلیسی هم ورزش میکنند و هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) نیروهوایی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بهمن دانش : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --نیرو هوایی توسط بهمن دانش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر دی وی دی سونی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) نیروهوایی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر بهمن دانش : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --نیرو هوایی توسط بهمن دانش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تعمیر دی وی دی سونی نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیروهوایی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر zibarasoli : آراىشگاه وىونا واقعا کارش شىکه و قىمتشونم مناسبه ....تو کارشون حرفه اى هستن برخوردشونم خوبه 77753642        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ldorsa80 : سلام.من در آموزشگاه کیش درس می خوانم و اصلا راضی نیستم. ترم کودکان خیلی خوب بود و من تا حدودی راضی بودم ولی ترم نوجوانان آن واقعا افتضاح است و معلم های آن خیلی بد هستند و من واقعا از زبان خواندن در این موسسه پشیمان شدم و قصد دارم آموزشگاه خود را عوض کنم . خواهش می کنم یک آموزشگاه زبان که خیلی عالی باشه و کادر خوبی داشته باشه را به من معرفی کنید    تعداد پاسخها(2)( mkooh - mkooh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیروهوایی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر Manora :سلام،بهترين رو نميدونم ولي پيش دبستاني دهقان رو واقعا توصيه نميكنم انتهاي خ دهقان مجموعه روح الله ،پارسال كلي گشتم فكر كردم اينجا جاي خوبيه چون نو و تر و تميز بود و وعده هاي بسياري بهمون داده شد ولي واقعا بدتر از اين نميشد اصلا نظم و ترتيب و برنامه ريزي درست و اصولي ندارن ،اموزش داشتن ولي نه در حدي كه قرار بود باشه و كلا ب اين نتيجه رسيدم كاش برنامه ديگري براي بچه ريخته بودم ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ azin1377 به نظر سعيد محمد : محسن: سلام دوست عزیز منم با نظر شما موافقم آذین امجد و اقعا آذین امحده یعنی روشنایی برتر منم آذین امجد و خیلی دوست دارم احساس رضایت مندی و خوشحالی دارم از این مدرسه هم بچه هاش خوبند هم مسولین و دبیران ،مدرسه متعادل و با نشاطیه به بچه ها احترام میذارن بیخودی گیر نمیدن کار آموزشی خوبی هم داره به موقع امتحان میگرن و از نظر اخلاقی و انضباطی هم بچه های مودب و با انضباطیند. امیدوارم موفق باشن و سلامت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Mani13 : من هم هيوا رفتم تو ٣/٣١ هم ويونا تو ك رضا علي ته خ دهقان .هر دو كارشون خيلي خوبه ولي اخيرا بيشتر همون ويونا رو ميرم ،هيوا هر سال افزايش قيمت داره .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahra123 :   سلام  . دوستان بنده برای ثبت نام دخترم  زیاد پرس و جو کردم . اکثرا دبستان طلوع را تایید می کنند. تو نظرات قبل ظاهرا چند نفر دختراشون مدرسه طلوع می روند . می خواستم ببینم شما آدرس وب سایت دبستان طلوع را دارید ؟ اگر آدرس سایتش را دارید تو قسمت پاسخ ها بگذارید ممنون میشم...           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ zahra123 به نظر مریم : سلام  . دوستان بنده برای ثبت نام دخترم  زیاد پرس و جو کردم . اکثرا دبستان طلوع را تایید می کنند. تو نظرات قبل ظاهرا چند نفر دختراشون مدرسه طلوع می روند . می خواستم ببینم شما آدرس وب سایت دبستان طلوع را دارید ؟ اگر آدرس سایتش را دارید تو قسمت پاسخ ها بگذارید ممنون میشم...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر dabaghi : سلام کار مدراس دولتی اکثرا در یک سطح هست ولی اگردنبال مدرسه غیرانتفاعی دخترانه خوب  تو محله نیروهوایی هستید . مدرسه طلوع خیلی خوبه . مجتمع است از دبستان داره تا دبیرستان .  من کلی تحقیق کردم . توی آموزش و پرورش منطقه هم آشنا داشتم همه طلوع را بهم معرفی کردند.  حالا دخترم  دبستان طلوع درس می خواند. خدا  رو شکر خیلی راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ dabaghi به نظر مریم : منم با نطرات بالا موافقم . تو منطقه دنبال نیروهوایی مدرسه غیرانتفاعی دخترونه خوب هستید. مدرسه طلوع کارش حرف نداره. از دبستان داره تا دبیرستان .از پارسال دبستانش دو تا شعبه شده ، من که خیلی از مدرسه شون راضی ام. هم معلمهای خیلی خوبی داره و هم برنامه ها و کادرشون خوبند. امسال یکم ثبت نامشون سخت شده برای ثبت نام  کلاس اول آزمون ورودی گذاشتن . اگر بتونید اونجا ثبت نام  کنید چون مجتمع هستش تا دبیرستان داره که کلاً خیالتون راحت میشه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golpa : سلام . ضمن تبريك سال نو وفرارسيدن بهار براي تمام دست اندركاران سايت آرزوي توفيق وسلامتي وعاقبت بخيري براي كليه مومنين ومومنات ومسليمن ومسلمات ازدرگاه ايزدمنان خواهانم. بنظر بنده دبستان انديشه (دخترانه ) وشهيدچمران (پسرانه) ودبيرستان حجاب ازبهترين مدارس ودبيرستانهاي منطقه ميباشند.باداشتن كادر مجرب ودلسوز ولذا براي مربيان ومعلمان ودبيران آنها آرزوي تندرستي وبهروزي دارم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pishro2000 : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 پارافین تراپی واسه ناخن هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ niloooo به نظر raziyeh zahmatkesh : مهسا از اونجا رفته ولی الان اونجا کلاس زومبا گذاشتن عالیه من که خیلی راضیم ازش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samiram به نظر shirin : ارایشگاه لبخند خ بلال حبشی سر حافظ کارس خوبه          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک نیروهوایی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر samiram : پارک پیروزی خوبه  بغل مترو کلاهدوز          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samiram : پارک پیروزی خوبه  بغل مترو کلاهدوز          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ekhlas به نظر مریم : سلام به همه مامان باباهای هم محلی عزیز ، من دو تا دختر گل دارم نیکا 8 ساله و کیانا11 ساله ...  از آنجایی که رو تحصیل دخترام حساسیت زیادی دارم. برای ثبت نام تو یک دبستان خوب تو منطقه نیروهوایی کلی تحقیق کردم. در نهایت  آموزش و پرورش منطقه مدرسه طلوع را بهم معرفی کرد.منم با تحقیق از مادرای دانش آموزا دخترامو اونجا ثبت نام کردم.خدارو شکر الان دو ساله بچه ها مدرسه طلوع میرند.  از مدرسه  و معلماش خیلی خیلی راضیم . اگر شمام دنبال یک مدرسه خوبید من دبستان طلوع را به شما پیشنهاد می کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پدرام بیژن : عسل هانزا به عنوان بهترین عرضه کننده کلیه فرآورده های زنبورعسل محله --نیرو هوایی توسط پدرام بیژن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز عسل هانزا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ babaeiyan1 به نظر مریم : سلام به همه مامانای گل . من سال پیش خیلی پرس و جو کردم ئر نهایت دخترمو گذاشتم  دیستان مروا  توی خیابن فتحی شقاقی -یوسف اباد                   از انتخاب خودم خیلی  رضابت دارم ..        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ khorshid به نظر مریم : رکسانا جان.سلام.خوبی؟شب بخیر. آرایشگاه ویونا کار ابروش خوبه؟ ابروهای من صاف و بی حالته. به نظرت خوبه برم اونجا. وشخصی رو میشناسی اونجا که کار ابروش خوب باشه؟مرسی عزیزم. ممنون میشم که راهنمایی کنی...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر javaheri : سلام من برای ثبت نام دخترام  تو یک مدرسه خوب  نیروهوایی خیلی تحقیق کردم . اکثرا مدرسه طلوع را بهم معرفی کردند . که مجتمع هست و همه مقاطع را داره ( دبستان - راهنمایی -  دبیرستان )داره .حالا سه سالی هست که یکی از دخترام در دبستان طلوع و دیگری دبیرستان طلوع ثبت نام کردم . از این مدرسه خیلی راضیم . تو منطقه ما بهترین هستند. معلماشون خیلی خوبند. کادر دفترشون و امکانات مدرشون هم عالیه . خدا روشکر که انتخاب درستی انجام دادم و دوست داشتم به کسانی مثل اون روزای من ، برای انتخاب یک مدرسه خوب نگران هستند مدرسه طلوع  را معرفی کنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر usef18 : بهترین دبستان منطقه نیروهوایی = دبستان هیات امنایی شهید چمران - بهترین مدرسه راهنمایی شهید دانشخواه - بهترین دبیرستان مهدیون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ amini به نظر مریم : اگر در منطقه 13 دنبال مدرارس  خیلی خوب هستید ، مدرسه پسرانه دبستان دولتی والعصر و غیردولتی ملاصدرا راهنمایی دولتی امامت و غیردولتی ادیب دبیرستان آذین امجد دخترانه دبستان دخترانه دولتی شیخ مرتضی انصاری . غیرانتفاعی طلوع راهنمایی دخترانه فاطمیه و دولتی طلوع دبیرستان هفت تیر و دبیرستان غیردولتی طلوع        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parto به نظر مریم : سلام از بهترین مدارس نیروهوایی منطقه 13  مدارس غبرانتفاعی بهترین دبستان دخترانه طلوع توی  خ پنجم نیروهوایی/ دولتی اندیشه  بهترین دبستان غیرانتفاعی پسرانه ملاصدرا توی خ آشتیانی ./ بهترین راهنمایی طلوع و فاطمیه /پسرانه غیرانتفاعی ادیب ودولتی امامت دبیرستان شرافت و طلوع دخترانه / پسرانه غیزانتفاعی آذین امجد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا : یکی از بهترین فروشگاه های منطقه نیرو هوایی مانتو فروشی white roz تو خیابون اول نیرو هوایی حتما برید سر بزنید مانتوهاش خیلیییییییییییییی قشنگهههههههههههههه قیمتاشم خوبه پلاک 36        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی نیروهوایی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر .... : بهترین آموزشگاه موسیقی (ویولون) تو محله نیروهوایی کجاست؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نسيم حسيني به نظر سعيد محمد : سلام دوستان من يه مدرسه خوب نمونه دولتي يا نمونه مردمي مي خوام دور منطقه 4  که بهم دور نباشه اما عالي هم باشه غير انتفايي هم نمي خوام که الان خودم دارم درس مي خونم و فراري شدم ازش مرسي من ميرم سال سوم اما براي سال چهارم مي خوام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shirin : عکس کارهای آرایشگاه ویونا رو میتونید در وبلاگ زیر ببینید   کاراش شیکه قیمتش مناسبه 77439936 viyona4u.blogfa.com    تعداد پاسخها(1)( samiram)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رکسانا به نظر مریم : آرایشگاه ویونا کارشون عالیه.....بسیار شیک و زیباست کاراشون....آدرس :انتهای 21متری دهقان کوچه رضا علی ..تلفن 77439936        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ناهید به نظر مریم : من این آرایشگاه رفتم آرایش صورتش رو دست نداره  . قیمتش هم مناسبه . نظر خوبی دادی مریم جان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا محمدی : بهتری دبیرستان پسرانه مطهری ودخترانه شیده معصومه قزوینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران نیروهوایی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ نیلوفر..........جون هستم به نظر مریم : رستوران های نیروی هوایی تعداد محدودی است .....اگر جایی دیدید رستوران خوبی ان طرف هاست منو بی خبر نذارین..........        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی نیروهوایی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. پاسخ نیلوفر به نظر ````` : ببخشید اقا مجید یعنی چون شما از دوران کودکی عکساتو پیش اقای شریف می انداختی بهترین عکاس ایشونه امیدوارم  عکاسی متین رو امتحان کنی چون سبک عکس گرفتن اقا شریف  قدیمی شده......ای مردم عزیز به انتها ی5 نیروی هوایی بروید         مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله نیروهوایی           بهترین فست فودهای تهران؟

صفحه اصلی تالار نیروهوایی بهترین فست فود نیروهوایی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
شنبه 7 تير ماه 1393
zainab

تاریخ درج: شنبه 7 تير ماه 1393

جیلیز و ویلیز پیتزاهاش خیلی عالیه ضرر نداره یک بار امتحان کنین.....

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 20 خرداد ماه 1393
HOTSUN

تاریخ درج: سه شنبه 20 خرداد ماه 1393

فست فوت هات سان

وب سایت

http://pizzahotsun.ir

سامانه پیامکی

500020403161

مدیریت هات سان گنجی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 2 مهر ماه 1392
mahak427

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

جلیز ویلیز هم ساندویچ هاش عالیه فلکه دوم نیروی هوایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 دي ماه 1390
ali

تاریخ درج: چهارشنبه 21 دي ماه 1390

مرغ مهدی خیلی خوبه نخ سوزن مرغ سوخاریش و فیله استریپس

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
پنجشنبه 2 تير ماه 1390
سپیده

تاریخ درج: پنجشنبه 2 تير ماه 1390

فست فود Undo هم خیلی خوبه. خیابون پنجم نیروی هوایی.

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
دوشنبه 23 خرداد ماه 1390
محمدحسین فلاح

تاریخ درج: دوشنبه 23 خرداد ماه 1390

اره مرغ سوخاری مهدی واقعا فوق العادست yes

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 10 خرداد ماه 1390
پيمانه

تاریخ درج: سه شنبه 10 خرداد ماه 1390

بهترين فسد فود مرغ سوخاري مهدي فلكه دوم نيرو هوايي پيتزاهاش حرف نداره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله نیروهوایی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه نیروهوایی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مرداد سال 1390
بوسیله سینا س
1 2838
goodfriend
جمعه 9 خرداد سال 1393
بوسیله zibarasoli
14 17370
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین نیروهوایی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 21 مهر سال 1390
بوسیله amir
2 3160
goodfriend
شنبه 17 خرداد سال 1393
بوسیله بهمن دانش
5 5192
بهترین عکاسی نیروهوایی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 مرداد سال 1391
بوسیله نیلوفر
7 6044
بهترین مرکزدرمانی نیروهوایی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 955
بهترین شیرینی فروشی و قنادی نیروهوایی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 5 اردیبهشت سال 1391
بوسیله نفیسه
1 3081
بهترین خواروبارفروشی نیروهوایی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 811
بهترین تره بار نیروهوایی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
سه شنبه 28 تیر سال 1390
بوسیله همتا
1 2344
goodfriend
چهار شنبه 9 مرداد سال 1392
بوسیله samiram
2 2163
بهترین تاکسی سرویس نیروهوایی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1136
بهترین رستوران نیروهوایی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 مرداد سال 1391
بوسیله نیلوفر..........جون هستم
2 4013
بهترین تالار نیروهوایی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1434
بهترین کافی شاپ نیروهوایی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1520
بهترین قهوه خانه نیروهوایی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1059
بهترین سفره خانه سنتی نیروهوایی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1297
بهترین سینمای نیروهوایی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 28 مهر سال 1390
بوسیله مسعود
1 2244
بهترین استخر،سونا،جکوزی نیروهوایی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1351
goodfriend
پنجشنبه 12 تیر سال 1393
بوسیله marjaneh
31 26600
بهترین مرکز خرید نیروهوایی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1343
بهترین مشاور املاک نیروهوایی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1464
بهترین آموزشگاه کامپیوتر نیروهوایی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1217
goodfriend
جمعه 30 خرداد سال 1393
بوسیله mkooh
8 6407
بهترین آموزشگاه موسیقی نیروهوایی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 24 مهر سال 1391
بوسیله ....
1 2949
بهترین کلاس آموزشی کنکور نیروهوایی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1606
بهترین مهد کودک نیروهوایی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 6 خرداد سال 1393
بوسیله Manora
2 3782
goodfriend
سه شنبه 27 آبان سال 1393
بوسیله azin22
4 6000
goodfriend
شنبه 7 تیر سال 1393
بوسیله zainab
11 12590
بهترین منطقه جهت سکونت نیروهوایی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 17 تیر سال 1390
بوسیله 1111111111111111
1 3373
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 458
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 440
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 414

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4396, نوشته ها: 14264, کاربران: 5219
به جدید ترین عضو انجمن, natash خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران