لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین استخر،سونا،جکوزی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر سارا امینی : فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد به عنوان بهترین لوازم التحریر محله --نیاوران - منظریه توسط سارا امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر سارا امینی : فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد به عنوان بهترین لوازم التحریر محله --نیاوران - منظریه توسط سارا امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم اختري : سلام. من استخر نياوران را رفتم و واقعا عالي بوده .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا غفاری : بهترین استخری که تو این منطقه من رفتم باغ شاطر بود در خیابان دربند ولی یکمی گرونه . حالا دارم استخر جماران رو تست میکنم چون شنیدم اون هم استخر تمیز و خوبیه!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام به همه خانومای گل . کلاس زومبا برای عزیزایی که تا عصر سر کار هستن در منطقه نارمک ساعت 6.5 تا 7.5 داخل باشگاه آران به کلاسهای آزاده جون اضافه شده. میتونین از این کلاس ورزشی بسیار شاد استفاده کنین و در کنار بدست اوردن تناسب اندام یک ساعت کلاسی شاد رو بعد از یک روز کار خسته کننده تجربه کنین. شماره تماس ایناست: 09335166561   -   77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

دکوراسیون داخلی
. نظر tanaz22 : salam in sherkat kheyli khube دکوراسیون داخلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ mohamadb به نظر namavaran : من از تير امسال براي برنامه ريزي و تدريس از نام آوران استفاده كردم. معلمهاي خوب و كارداني دارن.واقعا راضیم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بدترین دکتر پوست و مو
. نظر pedrampc68 : از دوستان تقاضا می کنم به این پیج هم سر بزنید تا با مطالب این سایت هم آشنا بشید. اگر در رابطه با درب ضد سرقت و انواع آن نیاز به اطلاعات دارید حتما به این پیج سر بزنید. اگر می خواهید در رابطه با ایمنی ساختمان در مقابل حریق و راهکارهای جلوگیری از حریق و انواع کاربردهای درب ضد حریق در ساختمان مطلبی بدانید به این پیج سربزنید. اگر در رابطه با درب اتاقی و انواع دربهای اتاقی در ساختمان و استفاده های هر کدام در ساختمان اطلاعاتتان را تکمیل کنید حتما به این پیج سربزنید. برای آشنایی با انواع درب ساختمانی کلیک نمایید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله

بهترین کلاس آموزشی کنکور نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ fatemeh25 به نظر namavaran : حرف ندارین شما . من کلا از وقتی بانام اوران  همراه شدم هم خودم هم اساتیدم و هم خونوادم خیلی از پیشرفتم خوشحالن .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shima22 به نظر namavaran : بهترين موسسه است به خدا......... بهترين مشاور تحصيلي و دبيرارو داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elahe01 به نظر namavaran : توصيه ميكنم براي پيشرفت تحصيلي فرزندتون يك بار از مشاوره ي آقاي دكتر استفاده كنين. ضمنا معلمايي كه دارن مرتب ارزيابي ميشن تا بهترين نتيجه براي دانش آموز رقم بخوره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ deniz2 به نظر deniz2 : سلام منظورم اون موسسه هست كه تبليغاي رنگي رنگي داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر namavaran : یکی از مهمترین عوامل موفقیت تحصیلی دانش آموزان، برنامه ریزی درسی صحیح و مشاوره گام به گام است.دراین راستا ، آموزشگاه علمي نام آوران شميران، با 17 سال سابقه آموزشي و مديريت استاد ارجمند  دكتر صبري، استاد دانشگاه، مشاور تحصيلي و برنامه ريز كنكور و مدرس برتر دروس رياضي و فيزيك، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و کارگاه هایی نموده است تا بیشترین کمک در جهت رشد و ارتقاء تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور انجام شود. اين جلسات حاوی نکاتی است راجع به مطالعه ، انگیزش تحصیلی، آسیب شناسی بازده پايين، روش مطالعه دانش آموز یا دانشجو و در کل هدایت او به سمت یک مطالعه صحیح. چنانچه مستحضريد، از امسال معدل سال سوم 25 درصد در نتيجه ي كنكور موثر خواهد بود و بدين جهت، تقويت پايه تحصيلي و نيز كسب بهترين نتيجه در امتحانات نهايي خرداد 94، تأثير شگرفي در سرنوشت داوطلبان كنكور خواهد داشت. بدين منظور براي ساختن آينده ي درخشان، از هم اكنون به ما بپيونديد................ نام آوران 22000410    تعداد پاسخها(4)( elahe01 - shima22 - fatemeh25 - mohamadb)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر namavaran :     یکی از مهمترین عوامل موفقیت تحصیلی دانش آموزان، برنامه ریزی درسی صحیح و مشاوره گام به گام است.دراین راستا ، آموزشگاه علمي نام آوران شميران، با 17 سال سابقه آموزشي و مديريت استاد ارجمند  دكتر صبري، استاد دانشگاه، مشاور تحصيلي و برنامه ريز كنكور و مدرس برتر دروس رياضي و فيزيك، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و کارگاه هایی نموده است تا بیشترین کمک در جهت رشد و ارتقاء تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور انجام شود. اين جلسات حاوی نکاتی است راجع به مطالعه ، انگیزش تحصیلی، آسیب شناسی بازده پايين، روش مطالعه دانش آموز یا دانشجو و در کل هدایت او به سمت یک مطالعه صحیح. چنانچه مستحضريد، از امسال معدل سال سوم 25 درصد در نتيجه ي كنكور موثر خواهد بود و بدين جهت، تقويت پايه تحصيلي و نيز كسب بهترين نتيجه در امتحانات نهايي خرداد 94، تأثير شگرفي در سرنوشت داوطلبان كنكور خواهد داشت. بدين منظور براي ساختن آينده ي درخشان، از هم اكنون به ما بپيونديد................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahla71 : به عنوان بهترين مركز مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي درسي بايد بگم در مقايسه با دو مركز ديگه اي كه ما رفتيم، كيفيت موسسه نام آوران خيلي متفاوته و ميشه گفت براي رسيدن به هدف بهترين جايي هست كه ميشه بهش مراجعه كرد. من پيش دو تا مشاور ديگه هم رفتم اما خب ميبينيد كه اينهمه تبليغ ميكنن اما بهشون مراجعه كه ميكني ميبيني اندازه ي يه آدم معمولي هم بلد نيستن. من كه نام آورانو پيشنهاد ميكنم خودم دارم مثل جت ميرم جلو...... اگه رقيب نتراشم براي خودم اينجا محشره............... هم برنامه ريزي درسي هم مشاوره ي تحصيلي هم تدريس فوق العاده رياضي هم مشاور دوست و همراه و البته با همكاريه پدرو مادر عزيزم...................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد،عضو انجمن بین المللی مشاوره،عضو انجمن مشاوره امریکا،عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز) 2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس 3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس 4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی 5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز 6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران 7-آموزش تکنیک های تست زنی 8-ایجادانگیزش تحصیلی 9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان) 10-تماس با اولیا 11-تماس هفتگی با دانش آموز 12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار 13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز 14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا 15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز 16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون 17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز 18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی 19-ترسیم نقشه ی راه 20-ملاقات حضوری با اولیا 21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز 22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره 23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه 24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف 25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا  تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر deniz2 :  با سلام اين موسسه بي كيفيت هست    تعداد پاسخها(1)( deniz2)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر fatii : سلام تو کله مناطق تهران اگر بخواییم به سالنای زیبایی رتبه بدیم فکر می کنم سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتان هم از نظر خدمات هم از نظر شئونات اخلاقی رتبه یک رو میشه داد.به همه پیشنها د می کنم یک بار تستش کنید09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهديس تجريشي : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - تقويتي - تجديدي - شهريور -تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه كليه دروس رياضي فيزيك زيست شيمي عربي زبان هندسه حسابان فيزيك دا محله --نیاوران - منظریه توسط مهديس تجريشي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر اکرم ماهرخ : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --نیاوران - منظریه توسط اکرم ماهرخ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند ساله پیش دکتر لاریجانی میرم. برای درمان جوش صورت خودم که کاملا خوب شد و بعد برای زیبایی پیشش میرم که عالیه البته 6 جلسه لیزر بدن یکسال پیش هم انجام دادم که خوب بود.در ضمن برای درمان ریزش موی سر همسرم هم درمان و دارو کاملا موثر افتاد و ریزش موی سر همسرم قطع شده و رویش مجدد مو داره هر کدوم از دوستام و آشناهام هم پیشش فرستادم راضی بودند .شماره مطبش رو میزارم کسی خواست مطبش چهار راه پاسدارن22554720 نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ medisa به نظر mahson : سلام به همه ی دوستان اومدم بگم یه آرایش خوب یه لباس بی نظیر می خواد. من از موقعی که لباس عروسمو خانم ابراهیمی دوخت دیگه نه لباس حاظری خریدم نه لباسامو به بقیه خیاطا دادم که بدوزن... به نظر من مزون فابرا یه مزون بی نظیره هر چی بخواین همون مدلی واستون می دوزن تازه لباس آماده هم تو مزونشون هست که اگه عجله دارین یکی از لباسای اونجارو بخریین. خانم ابراهیمی با 2 تا دخترش با توجه به مدل اندامتون لباس واستون طراحی می کنن. و با توجه به رنگ پوستتون به صورت بی نظیری رنگ بهتون پیشنهاد میدن و کلی امکانات دیگه....     حتما برین و از نزدیک ببینین شماره تماسشون:44473133-09124894534        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.اگه خاستین بگین تاشمارشوبزارم    تعداد پاسخها(1)( medisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکتر پوست و مو نیاوران-منظریه
. نظر tavakoli : ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانی. ولی کلا همه این ها رو بگذار کنار .دکتر پوست تو منطقه 1 و کل ایران فقط و فقط دکتر نخعی سه راه زعفرانیه. بسیار معروف و با اخلاق و متبحر... همه منطقه می شناسندش...بیخودی وقت و پولت رو بابت دکترهای الکی هدر نده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر ewewe :مرکز تخصصی امبدینگ ایران به عنوان بهترین طب سوزنی محله --نیاوران - منظریه توسط ewewe به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی امبدینگ ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepideg به نظر حدیث : سلام به همه کسانی که از این سایت دیدن میکنند می تونم بهتون بگم که باشگاه وی.آی.پی بهترین باشگاه تهران هست من 1 سال و نیم هست که عضو این باشگاه هستم مربی های عاااااااااالی و کادر خیـــــــــــــــــــــــــلی خووب  درسته که قیمتهاش از باشگاههای دیگه بالاتره ولی مربی من ارزشش خیلی بیشتر از این قیمتهاست امتحانش کنید مطمئنم که پشیمون نمی شیدبهتون کلاس SPINING ,T.R.X, AEROBIC رو پیشنهاد می دم . هر کدوم از شما دوستان اگه اهل ورزش باشید کاملاً این رو متوجه میشید که این کلاسها بی نظیـــــــــــــــــــــــــــرهههههههههههه مرررررررررررررررررسی V.I.P          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر زهرا دارابي : تدریس خصوصی پارسه به عنوان بهترین تدريس خصوصي رياضي فيزيك زبان عربي مشاوره تحصيلي دروس دانشگاهي شيمي زيست آموزشگاه علمي محله --نیاوران - منظریه توسط زهرا دارابي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من موسسه خوبي هستن. براي كسايي كه به فكر دانشگاه هاي خوب هستن من به نوبه ي خودم نوصيه ميكنم. فقط اينكه براي دروس اصلي مخصوصاً رياضي و فيزيك حتماً سرمايه گذاري كنين. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی پارسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر احمد سلوكي : تدریس خصوصی پارسه به عنوان بهترین تدريس خصوصي رياضي فيزيك زبان عربي مشاوره تحصيلي دروس دانشگاهي شيمي زيست آموزشگاه علمي محله --نیاوران - منظریه توسط احمد سلوكي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از مديريت و كادر حرفه اي پارسه كمال تشكر رو دارم. بخاطر فرزند عزيزم سحر كه 2 ساله داره با اين موسسه كار ميكنه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی پارسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علي يوسفي : تدریس خصوصی پارسه به عنوان بهترین تدريس خصوصي رياضي فيزيك زبان عربي مشاوره تحصيلي دروس دانشگاهي شيمي زيست آموزشگاه علمي محله --نیاوران - منظریه توسط علي يوسفي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است يك فرهنگي هستم كه سال ها با كتاب و دانش آموز سر و كار د اشتم، اما متأسفانه براي فرزند خودم نتونستم وقت بگذارم. لطف خدا بود كه يكي از دوستان اين موسسه رو به ما معرفي كرد و با وجود اينكه خودم هم معلم هستم از نحوه تدريس مشاوره و مديريت فرزندم توسط اين موسسه و مديريت شايسته اون جناب دكتر صبري بسيار متشكرم و به هم شهريان عزيز توصيه مي كنم. يوسفي دبير شيمي سمپاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز تدریس خصوصی پارسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arezooo به نظر arezooo : منم کاملا بانظر ارمغان جان وترنم جان درمورد مهد لی لی یوم موافقم مهد خیلی خوبیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arezooo :    تعداد پاسخها(1)( arezooo)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elahe20 به نظر arghavan_h : من از تابستون امسال براي دخترم معلم رياضي فيزيك زبان و عربي گرفتم. از همشون راضي هستم. هم از لحاظ درسي و نحوه تدريس هم از لحاظ اخلاقي. با اينكه 3 تا از معلماش آقا هستن اما يادگيري بچه ي من و نمراتش خيلي عوض شده و بهتر از پارسال شده . من كاملاً راضي هستم. به نظر من اين موسسه تو كار تدريس و مشاوره جزو  برترين هاي تهران ميشن. راستي شمارشون 22000410 هست الهه از سعادت آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tarannom به نظر صحرا توفیقی : سلام مامان هایی که ساعتها توسایت دنبال یه جای امن برای فرزندتون هستید به نظر من نمیشه بگیم بهترین مهدکودک کدومه چون درهرحال هر کدومشون یه نقصی دارن اما یه مهدی که تونست نیاز من وهمسرمو براورده کنه تونیاوران مهد لی لی یوم هست جون به تمام نیازهای بچه ها توحه میکنن .عاطفی روحی روانی تغذیه سلامتی ورزشی  بهداشتی واقعا مهد تمیزیه وبجه ها هرروز باذوق وشوق میرن زبان اینگلیسی شونم عالیه دیدن محیط صمیمیشون دیدنیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armaghan به نظر mamz : سلام تبریک میگم به همه مادرانی که تونستند یه مهد خوب برای فرزندشون پیدا کنن منم بعد از کلی تحقیق وپرس وجو به مهد مورد نظرخودم رسیدم فضایی گرم وصمیمی با مربیان مهربون وصادق ومدیری که به ما مادران نگران ارامش میده من که واقعا خداروشکر میکنم که توپیدا کردن این مهد خوب به من کمک کرد این مهد تونیاوران هست به نام لی لی یوم  من که ساعات طولانی پسرمو اونجا میذارم با خیال کاملا اسوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ahmad100 به نظر sahar100 : منم موافقم با سحر خانوم. واقعاً كارشون عاليه و حرفه اي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar100 : سلام من از خدمات آموزشي موسسه نام آوران شميران استفاده كردم و راضي هستم. از خيلي از موسساتي كه با تبليغ دانش آموزارو  گول ميزنن خيلي بهتره. شمارشون 22000410 هست.    تعداد پاسخها(1)( ahmad100)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arash2020 به نظر arghavan_h : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arghavan_h : من ریاضیات  و فیزیک پایه ام را با مهندس رهسپار گذروندم و علی رغم نا امیدی و استرسی که به خاطر ضعف پایه در من ایجاد شده بود، تونستم دانشگاه امیرکبیر برق قبول شم فکر میکنم به دلیل سن وسال نسبتاً کم و تجربه زیادی که دارند رابطه خوبی رو با بچه ها برقرار می کنن و درس رو خیلی آسون میکنن انگار که داری الفبا یاد میگیری... یه خصلت دیگه ای هم که دارن اینه که مثل بقیه اساتید وقت کشی نمیکنن و نهایت استفاده رو از زمان میکنن تلفنشون 09126079019 هستش و برای قبول ندریس معرف میخوان... بگین از طرف ارغوان حسینی زنگ زدین    تعداد پاسخها(2)( arash2020 - elahe20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله نیاوران - منظریه           بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟

صفحه اصلی تالار نیاوران - منظریه بهترین استخر،سونا،جکوزی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
سه شنبه 14 مرداد ماه 1393
سارا امینی

تاریخ درج: سه شنبه 14 مرداد ماه 1393

فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد به عنوان بهترین لوازم التحریر محله --نیاوران - منظریه توسط سارا امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 14 مرداد ماه 1393
سارا امینی

تاریخ درج: سه شنبه 14 مرداد ماه 1393

فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد به عنوان بهترین لوازم التحریر محله --نیاوران - منظریه توسط سارا امینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه لوازم التحریر و ملزومات اداری استاندارد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 26 دي ماه 1390
مريم اختري

تاریخ درج: دوشنبه 26 دي ماه 1390

سلام.

من استخر نياوران را رفتم و واقعا عالي بوده .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 5 آبان ماه 1390
شیوا غفاری

تاریخ درج: پنجشنبه 5 آبان ماه 1390

بهترین استخری که تو این منطقه من رفتم باغ شاطر بود در خیابان دربند ولی یکمی گرونه . حالا دارم استخر جماران رو تست میکنم چون شنیدم اون هم استخر تمیز و خوبیه!

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله نیاوران - منظریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 3366
goodfriend
شنبه 8 شهریور سال 1393
بوسیله fatii
9 11097
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین نیاوران - منظریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1922
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
شنبه 27 اسفند سال 1390
بوسیله مسعود سعادتی
3 7913
بهترین عکاسی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
شنبه 7 مرداد سال 1391
بوسیله مسی
5 7132
بهترین مرکزدرمانی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 7 مرداد سال 1393
بوسیله اکرم ماهرخ
6 4818
بهترین شیرینی فروشی و قنادی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
1 4432
بهترین خواروبارفروشی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1150
بهترین تره بار نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1058
بهترین پارک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1723
بهترین تاکسی سرویس نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1613
بهترین رستوران نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 15 شهریور سال 1390
بوسیله سا
3 5970
بهترین تالار نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1540
بهترین کافی شاپ نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
یکشنبه 25 اسفند سال 1392
بوسیله ewewe
3 5541
بهترین قهوه خانه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2032
بهترین سفره خانه سنتی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
شنبه 14 مرداد سال 1391
بوسیله هنگامه زرين بال
1 3895
بهترین سینمای نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1164
goodfriend
سه شنبه 14 مرداد سال 1393
بوسیله سارا امینی
4 9568
بهترین مدرسه نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
2 3258
بهترین مرکز خرید نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 3195
بهترین مشاور املاک نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2249
بهترین آموزشگاه کامپیوتر نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1644
بهترین آموزشگاه زبان نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
2 4371
بهترین آموزشگاه موسیقی نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 مرداد سال 1391
بوسیله الهه اشعریون
1 4113
goodfriend
دوشنبه 28 مهر سال 1393
بوسیله mohamadb
19 6996
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
8 8515
goodfriend
یکشنبه 16 آذر سال 1393
بوسیله SHARAREH93
19 16704
بهترین فست فود نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 26 آذر سال 1390
بوسیله نگین
1 3906
بهترین منطقه جهت سکونت نیاوران - منظریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 8 مرداد سال 1391
بوسیله بچه شمرون
7 9309
بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم پارسیان نت
aliamiri2
0 1166
بهترین دکتر پوست و مو نیاوران-منظریه
nina
چهار شنبه 27 فرودرین سال 1393
بوسیله tavakoli
1 3985
kiany
0 436
kiany
یکشنبه 15 دی سال 1392
بوسیله احمد سلوكي
2 1174
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
پنجشنبه 19 دی سال 1392
بوسیله زهرا دارابي
1 610
دکوراسیون داخلی
zibaf
شنبه 24 آبان سال 1393
بوسیله tanaz22
1 296
بدترین دکتر پوست و مو
nina
جمعه 25 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
1 348
چرا به جماران ، جماران میگن تهران؟
rezayar
0 974

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4396, نوشته ها: 14269, کاربران: 5221
به جدید ترین عضو انجمن, fatima55 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران