لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر زهراعبداله نژاد : کلینیک دندانپزشکی زمرد به عنوان بهترین دندانپزشکی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط زهراعبداله نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام.بهتون پیشنهاد میکنم گه حتما به این کلینیک مراجعه کنید.علاوه بر گار عالی.دندانپزشک و ودستیار بسیار خوش اخلاق و مشتری مداری دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک دندانپزشکی زمرد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر فاطمه : عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه کاشت ناخن خوب میخوای به سالن آنیلا سر بزنید کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر یگانه : عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط یگانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یگانه من برای کوتاهی به سالن آنیلا رفتم از کوتاهی واقعا راضی بودم عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مریم جون .منم تو آموزشگاه مهستان دوره هاشور ابرو و تاتو صورت رو یاد گرفتم. خیلی خوب آموزش میدن . الان هم دارم دوره کاشت اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه رو اینجا آموزش میبینم . خیلی با حوصله یا میدن و خوش اخلاق هم هستن . در ضمن مدرک فنی حرفه ای هم میدن . اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مریم جون .منم تو آموزشگاه مهستان دوره هاشور ابرو و تاتو صورت رو یاد گرفتم. خیلی خوب آموزش میدن . الان هم دارم دوره کاشت اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه رو اینجا آموزش میبینم . خیلی با حوصله یا میدن و خوش اخلاق هم هستن . در ضمن مدرک فنی حرفه ای هم میدن . اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شهرام : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط شهرام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه بار تو آزمون آیلتس شرکت کرده بودم، ریدینگ و لیسنینگم خوب در حد ۶ بود ولی اسپیکینگ و رایتینگم نمرش افتضاح در حد ۵ بود. دو تا آموزشگاه رفتم که یکیشون چهار ماه و یکیشون شش ماه وقتم را گرفتند و بار چهارم امتحان دادم و نمرم هییییچ تغییر نکرد. رفتم آکادمی نوبل، برام برنامه ریزی کردند و با مدرس عاااالی برام کلاس خصوصی گذاشتند، فقط با بیست جلسه کلاس تو آزمون مجدد شرکت کردم و اسپینگم به نمره ۷ و رایتینگم به ۷.۵ رسید. از آقایی به نام علیرضا که در این فروم نوبل را معرفی کردند و باعث شدند من با نوبل آشنا بشم و اونجا ثبت نام کنم سپاسگزارم. من هم تجربه ام را برای بقیه میزارم، امیدوارم که بهترین نتیجه را بگیرند.88562769 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومی. آموزشگاه آرایشگری مهستان الان تو تخفیف هستش . من دوره پاکسازی پوست و کاشت ناخن و هاشور ابرو تاتو صورت رو اینجا دوره دیدم .مدرک فنی حرفه ای معتبر میدن و برای مهاجرت و اقامت قابل ترجمه هستش. آموزشهاشون خیلی دقیق هست و اخلاقشون عالیییییییی. شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹. تو تخفیف هستن زودتر ثبت نام کن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومی. آموزشگاه آرایشگری مهستان الان تو تخفیف هستش . من دوره پاکسازی پوست و کاشت ناخن و هاشور ابرو تاتو صورت رو اینجا دوره دیدم .مدرک فنی حرفه ای معتبر میدن و برای مهاجرت و اقامت قابل ترجمه هستش. آموزشهاشون خیلی دقیق هست و اخلاقشون عالیییییییی. شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹. تو تخفیف هستن زودتر ثبت نام کن . نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیانا : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط کیانا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام صبا جون.... منم تو آموزشگاه مهستان دوره کراتین و صافی رو گزروندم. عالیییییییی بود. الان هم دارم دوره رنگ و کوتاهی رو همینجا میگزرونم . قیمتهاشون خیلی مناسبه اخلاقشون عالیه و خیلی خیلی هم با دقت آموزش میدن . اینم شمارشون ۰۹۳۳۱۴۹۴۵۹. ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثریا : عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ثریا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم قربانی عزیز دست شما درد نکنه شب عروسیم عالی بودم خیلی خوب شدم و اصلا نه میکاپ و نه شینیونم خراب نشد ممنون که بهترین بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز زیبایی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
. نظر الهام : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط الهام به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مهسا جون. من دوره میکرو پگمنتیشن و تاتو متعادل ساز و گریم عروس ثبت نام کردم در آموزشگاه آرایشگری مهستان. خدایشش آموزش هاشون عالییییییه و خیلی با دقت آموزش میدن . خیلی راضیم . دوستم هم دوره کوتاهی و کاربامواد ثبت نام کرده. قیمتهاشون هم خیلی مناسبه. اینم شمارشون . حتما برید اینجا... مدرک شون هم معتبره ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاسمن : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط یاسمن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدف : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط صدف به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی.من و دوستم ، تو آموزشگاه آرایشگری مهستان میکاپ و شنیون و تاتوصورت و هاشور ابرو رو ثبت نام کردیم... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلی مناسبه.. مدرکشون هم معتبره .اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مژگان : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مژگان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومها . من خودم هنرجوی آموزشگاه آرایشگری مهستان بودم و هستم. الان تو تخفیف تابستانه هستن.. واقعا ممنونم ازشون که خیلی با حوصله و با دقت آموزش میدن .من دوره . کوتاهی و شنیون ‌ میکاپ و ناخن و رنگ و لایت ثبت نام کردم . عالیییییییییه. مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام به همگی .. اگه واقعا میخواید آرایشگر حرفه ای بشید برید آموزشگاه آرایشگری مهستان. من خودم هنرجوی اینجا بودم . دوره میکاپ و شنیون و ثبت نام کردم و فوقالعاده بود آموزش هاشون. . عالی آموزش میدن و قیمتهاشون مناسبه و مدرک شون هم معتبره. اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومی.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترنم : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ترنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام لاله جون.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترنم : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ترنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام لاله جون.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر saber : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط saber به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاسهای زبان آلمانی را سه چهار جا امتحان کردم ولی اکثراً بعد از یکی دو ترم استادای خوب نمی گذاشتند و کلاسا بی نظم می شد و به حد نصاب نمی رسید. الان هفت ترمه دارم کلاسای موسسه نوبل را می رم تا الان همه چیز خوب بوده، استادای حرفه ای اومدند سر کلاسا و کلاسا منظم و بدون حاشیه برگزار شده. تا خرداد یعنی دو ماه دیگه اگر تلاشمو بکنم مدرک ب۲ را می گیرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شکوری : عروس سرا تخصصی آنیلا به عنوان بهترین عروس سرای محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط شکوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم قربانی ممنون از وقتی برام گذاشتید روز عروسیمو بهترین روز زندگیم بود واقعا از آرایش و شینیونم راضی بود هر جی رقصیدم و عرق کردم اصلا میکاپ و شینیونم تکون نخورد واقعا همه خوششون اومد نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا تخصصی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عسل : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط عسل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلااااام . ممنونم از راهنماییت عزیزم .. آموزشگاه آرایشگری مهستان برای ترم جدیدش داره پیش ثبت نام انجام میده اونم با قیمتهای واقعا مناسب .... محیطش چقدر خوبه. خداییش چقدر با دقت آموزش میدن ..... من سه تا دوره نوشتم برای بعد از عید ...شمارشون اینه حتما برید ثبت نام کنید . ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲ ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر فرخی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فرخی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانم کرمی ممنون از این همه زحمتهایی که برای ما می کشی با اخلاق خوب وحسنه ای که داری واقعا مرحبا با این کلاس تون ورفتار خوب تون نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملینا : سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی به عنوان بهترین سالن زیبایی،آرایشگاه زنانه محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای آموزش تاتو و فیبروز خیلی آموزشگاه ها رفتم و تحقیق کردم ولی نسبت به پکیج آموزشیشون یا خیلی هزینه هاشون زیاد بود یا واقعا اونی که میگفتن و تمام و کمال انجام نمیدادن و هنرجوهاشونم چندان راضی نبودن و پس از کلی تحقیق و پرس و جو چون خیلی برام مهم بود که خوب کار ویاد بگیرم بتونم کار کنم ،پیش آرزو جون رفتم و خیلی از آموزششون و برخورده گرم و صمیمیشون راضی بودم و مخصوصا از آموزش های پر محتواشون که با دل و جون بود و قطعا برای دوره های بعدی هم پیش ایشون میرم و به شما دوستان گلم در هر زمینه آرایشی که میخواید واقعا یاد بگیرید و کار کنید پیشنهاد میکنم ایشونو به عنوان مدرسی با سابقه و خیلی مهربون و دلسوز شمارش و براتون میزارم خانم آرزو قهرمانی 09121203716 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی کلبه آرزو با مدیریت خانم آرزو قهرمانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر درسا : عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط درسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ممنون از شما با این هنرزیباتون.خیلی خوب و عالی شده بودعروسیم ممنون از لطفتون.هنوزم که هنوز عکسمو نشون میدم همه میگن فوق العاده شده بودی نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم : عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت خانم قربانی عزیز من عروس هشت خرداد هستم از شما بابت شب زیبایی که برای من خلق کردید و آرایش بی نظیری که همه را به تحسین وا داشت نهایت تشکر را دارم ❤️ نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساراگل : عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ساراگل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا دلم میخواست همه شب عروسیم محو تماشام بشن و همه هی بگن چقدر خوشگل شدی و از این حرفا از وقتی پام از سالن گذاشتم بیرون همونجوری شد.هنوزم که هنوز عکسمو نشون میدم همه میگن فوق العاده شده بودی نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا و سالن زیبایی آنیلا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر نیما رحیمی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط نیما رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس سه تار میام و بسیار راضی هستم از آموزشگاهتون ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مولایی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مولایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من صدیقه هستم۵۳ساله با آموزش از خانم کرمی مانتو ولباس مجلسی خود ودختر وعروسهایم را میدوزم از استاد خود کمال تشکر را دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر فرهاد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فرهاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش استاد ذاکری کلاس سنتور میرم و خواهرمم پیش استاد کاهانی کلاس پیانو میره،هر دو خیلی راضی هستیم،تشکر میکنم از اساتید خوب و دلسوز آموزشگاه دل انگیزان شماره تماس آموزشگاه 44976477 هستش،در ضمن هر شش ماه یکبار هم کنسرت برگزار میکنن و مدرک پایان دوره هم میدن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر السا صادقی : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط السا صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام،ممنونم از کادر خوبتون،استاد ذاکری رو برای سنتور بهتون پیشنهاد میکنم شماره تماس آموزشگاه 44976482 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماري : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ماري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره موسيقي كودكشون خيلي عاليه بچه من واقعا علاقه منده و روز شماري ميكنه بياد كلاس ، ممنون از زحماتتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماري : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ماري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره موسيقي كودكشون خيلي عاليه بچه من واقعا علاقه منده و روز شماري ميكنه بياد كلاس ، ممنون از زحماتتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد رونقي فرد براي گيتار كلاسيك و تنظيم با نرم افزار 👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فاطمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد رونقي فرد براي گيتار كلاسيك و تنظيم با نرم افزار 👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ثابت قدم : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط ثابت قدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شکر در دهان آن قدر شیرین نمی‌آید، که صدا به گوش سالم. ممنونم از اين آموزشگاه و كادر مجربشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدي : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مهدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه درجه يك و اساتيد درجه يك👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فواد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط فواد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام،برای پیانو استاد خودم رو بهتون معرفی میکنم،آقای اصغری فوق العاده هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر معصومه امامي : آموزشگاه چرم دوزی ستوده به عنوان بهترین اموزشگاه چرم دوزي ستوده محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط معصومه امامي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بعد از گذشت چند جلسه تونستم چند تا سفارش داشته باشم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه چرم دوزی ستوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه نقاشی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
. نظر هانيه مهرباني : آموزشگاه چرم دوزی ستوده به عنوان بهترین اموزشگاه چرم دوزي ستوده محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط هانيه مهرباني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين دسترسي محلي رو داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه چرم دوزی ستوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم عبدالهي : آموزشگاه چرم دوزی ستوده به عنوان بهترین اموزشگاه چرم دوزي ستوده محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مريم عبدالهي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين اساتيد رو داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه چرم دوزی ستوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيمين اميني : آموزشگاه چرم دوزی ستوده به عنوان بهترین اموزشگاه چرم دوزي ستوده محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط سيمين اميني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نسبت به بقيه اموزشگاه ها شهريه كمتري با كيفيت بالايي هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه چرم دوزی ستوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهين اصغري : آموزشگاه چرم دوزی ستوده به عنوان بهترین اموزشگاه چرم دوزي ستوده محله --آذربایجان - رودکی - خوش توسط مهين اصغري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جز بهترين اموزشگاه هايي كه تا به حال رفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه چرم دوزی ستوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین قهوه خانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله   

بازدید از سایت محله آذربایجان - رودکی - خوش           بهترین قهوه خانه های تهران؟

صفحه اصلی تالار آذربایجان - رودکی - خوش بهترین قهوه خانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله آذربایجان - رودکی - خوش

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 509
بهترین آموزشگاه آرایشگری آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 537
goodfriend
یکشنبه 15 بهمن سال 1396
بوسیله معصومه امامي
9 7015
بهترین آموزشگاه آیلتس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 707
بهترین آموزشگاه توریسم آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 905
بهترین آموزشگاه هتلداری آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 910
بهترین آموزشگاه گردشگری آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 799
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 706
بهترین لوازم قنادی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 791
بهترین مرکز اجاره خودرو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 762
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 809
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 831
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 886
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 956
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 820
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 952
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 747
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 719
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 919
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 894
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 965
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 995
بهترین پزشکان عمومی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 951
بهترین متخصصین ریه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 805
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1096
بهترین متخصصین قلب و عروق آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 828
بهترین روانپزشکان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 924
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
پنجشنبه 7 دی سال 1396
بوسیله ترانه
1 1320
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 723
بهترین پلاستیک فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 944
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1231
بهترین کلانتری و اداره پلیس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1016
بهترین دفاتر پست آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 805
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 982
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 957
بهترین هتل ها و اقامت گاه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1045
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 776
بهترین نگارخانه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 832
بهترین کتابخانه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 922
بهترین تئاتر و تالار نمایش آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 768
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 767
بهترین دادسراهای آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 958
بهترین ادارات و سازمان های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 758
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 813
بهترین مساجد و حسینیه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1074
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 839
بهترین دکوراسیون داخلی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 789
بهترین فرش فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 771
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 936
بهترین سمپاشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 877
بهترین شعبات مهر اقتصاد آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 860
بهترین شعبات بانک سینا آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 914
بهترین شعبات بانک سامان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 661
بهترین شعبات بانک پاسارگاد آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 699
بهترین شعبات بانک پارسیان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 780
بهترین شعبات بانک شهر آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1017
بهترین شعبات بانک صادرات آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 773
بهترین شعبات بانک ملت آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 851
بهترین شعبات بانک ملی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 808
بهترین پمپ بنزین های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 725
بهترین بیمارستان های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1022
بهترین فروشگاه های شهروند آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 781
بهترین صرافی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 886
بهترین موبایل فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 854
بهترین پزشکان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 919
بهترین آموزشگاه های رانندگی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 895
بهترین گل فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 788
بهترین بانک های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 857
بهترین بیمه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 804
بهترین دفاتر اسناد رسمی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 853
بهترین ابزار فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 999
بهترین کارواش های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 657
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 871
بهترین لوازم التحریری های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 726
بهترین خدمات کامپیوتری آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 803
بهترین کافی نت و گیم نت های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 941
بهترین تاسیساتی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 924
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 779
بهترین کیف و کفش فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 929
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 841
بهترین خشکشویی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 785
بهترین خرازی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 894
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 739
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 643
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 759
بهترین نانوایی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 684
بهترین سوپرهای میوه و سبزی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 755
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 761
بهترین مراکز خدمات نظافتی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 862
بهترین مراکز زیبایی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
1 1805
بهترین مراکز ماساژ آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 775
بهترین دارالترجمه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 918
goodfriend
پنجشنبه 11 بهمن سال 1397
بوسیله فرخی
2 2688
بهترین تعمیرات مبلمان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1005
بهترین امداد خودروهای آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 904
بهترین باشگاه ورزشی رزمی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 999
بهترین عطاری های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1150
بهترین پزشکان متخصص اطفال آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 980
بهترین مراکز سیسمونی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 929
بهترین مراکز مبلمان آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 845
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 6 خرداد سال 1400
بوسیله زهراعبداله نژاد
1 1344
بهترین چاپخانه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1007
بهترین تابلوسازی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 969
بهترین مراکز روانشناسی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 828
بهترین تعمیرگاه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 885
بهترین لوازم یدکی خودرو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 985
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 899
بهترین آژانس های مسافرتی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 883
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
5 4502
بهترین متخصصین پوست ومو آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 819
بهترین پزشکان متخصص چشم آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 923
بهترین کلینیک های لاغری آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 909
بهترین داروخانه های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1067
بهترین پیک بادپای آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 874
بهترین باربری های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 931
بهترین قالیشویی های آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
0 910
بهترین آرایشگاه مردانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 آذر سال 1390
بوسیله شهرام
1 8396
goodfriend
پنجشنبه 16 آبان سال 1398
بوسیله فاطمه
32 36841
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آذربایجان - رودکی - خوش در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3407
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله علی قاسم پور
9 24099
بهترین عکاسی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 20 فرودرین سال 1396
بوسیله رزا
1 3395
بهترین مرکزدرمانی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 26 مهر سال 1390
بوسیله ali
2 11298
بهترین شیرینی فروشی و قنادی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله امین صالحی
6 28029
بهترین خواروبارفروشی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2793
بهترین تره بار آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2890
بهترین پارک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 4038
بهترین تاکسی سرویس آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 8 اردیبهشت سال 1391
بوسیله پگاه
1 7064
بهترین رستوران آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 4714
بهترین تالار آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2887
بهترین کافی شاپ آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 27 تیر سال 1390
بوسیله shayan
2 10368
بهترین قهوه خانه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3310
بهترین سفره خانه سنتی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
یکشنبه 1 مرداد سال 1391
بوسیله امین صالحی
1 8670
بهترین سینمای آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3142
بهترین استخر،سونا،جکوزی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 4940
بهترین مدرسه آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 3671
بهترین مرکز خرید آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
جمعه 8 اردیبهشت سال 1391
بوسیله پگاه
2 16760
بهترین مشاور املاک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 7763
بهترین آموزشگاه کامپیوتر آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 5 مرداد سال 1395
بوسیله bahramian7
1 4656
goodfriend
جمعه 12 مهر سال 1398
بوسیله شهرام
4 7810
goodfriend
دوشنبه 23 مهر سال 1397
بوسیله نیما رحیمی
18 21715
بهترین کلاس آموزشی کنکور آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 3538
بهترین مهد کودک آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 آبان سال 1393
بوسیله amirsadra
10 23976
بهترین باشگاه ورزشی آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 شهریور سال 1396
بوسیله روژین
4 24238
بهترین فست فود آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 4031
بهترین منطقه جهت سکونت آذربایجان - رودکی - خوش و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 26 فرودرین سال 1391
بوسیله آرزو
2 13985

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران