سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390 بهترین مرکز خرید شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
mahdij

تاریخ درج: دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390
مرکز خرید الماس ایران در بلوار نیروی زمینی بسیار شیک و امروزی است و برندهای گوناگونی هم در آن عرضه می شود.

پاسخ مهدی شفیعی:

سلام اطلاع در مورد فروش مغازه در مجتمع تجاری الماس ایران در بلوار ارتش نرسیده به مینی سیتی میخواستم با تشکر    مهدی شفیعی    09121086038

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکز خرید شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ مهدی شفیعی به نظر mahdij : سلام اطلاع در مورد فروش مغازه در مجتمع تجاری الماس ایران در بلوار ارتش نرسیده به مینی سیتی میخواستم با تشکر    مهدی شفیعی    09121086038        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر والا : modireyat ghavi dar almas iran        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aarika : الماس قیمت همه چیزش بالا تر از جاهای دیگس ولی مروارید و نخل قیمتاشون مناسب تر و کیفیتشون هم بالاتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه :الماس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahdij :مرکز خرید الماس ایران در بلوار نیروی زمینی بسیار شیک و امروزی است و برندهای گوناگونی هم در آن عرضه می شود.    تعداد پاسخها(1)( مهدی شفیعی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maede :مروارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ mahson به نظر mahson : سلام دوستان با عرض شرمندگی من اسم ارایشگاه روبا اسم گریموراشتباه گفتم.اسم ایشون خانم سوگند سپهرنیا هستن که قبلا ارایشگاه ریحانه بودن.واینم شمارشون 09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716    تعداد پاسخها(1)( mahson)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر پانی : آموزش اسکیت به صورت حرفه ای به عنوان بهترین آموزش تضمینی اسکیت از 3 تا 60 سال محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط پانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش و فروش محصول در ای پیست خیلی عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش اسکیت به صورت حرفه ای        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر persian : سلام دوستان، من میخواستم بدونم کوچه های ولایت (ولایت2) کدوم قسمت هست؟ توی بلوار ولایته؟ چجور جایی هست؟ مرسی :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ narcis1 به نظر هما : سلام من تعریف مدارس سما رو خیلی شنیدم یه پسرانه تو پاسداران داره یدونه تو تجریش از پیش دبستانی تا دبیرستان http://shp1.tehran-samaschools.ir/HSchool/        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ mojde7th به نظر mahdij : فقط شهرک نفت و ساکنان نفتیش:))        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تره بار شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
. نظر ali2963 : سوپرمیوه بهشت ازنظرکیفیت  قیمت وبرخورد محترمانه با مشتریان بهترین است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مریم : فروشگاه بکو(بشارت) به عنوان بهترین لوازم خانگی محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه بکو(بشارت)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ یک ساکن به نظر mahdij : من هم خیلی خیلی خیلی شهرک لاله رو دوست دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هاني به نظر mahdij : شهرك لاله خيلي عاليه. ماهم اونجا يه خونه خريديم. شهركش نوساز و شيكه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرضیه به نظر mahdij : من عاشقه خ شهدای گمنام و خونه هاشو و جاده تندرستی ام. ولی در کل بهترین جای دنیا همین شهرک.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ مهدیاب به نظر هما : به این مرجع هم مراجع کنید هم می تونید مهد مورد نظرتون رو به راحتی پیدا کنید هم می تونید نظرتون رو در مورد مهدکودک ثبت کنید که به صورت متمرکز یه جا ثبت شه و بقیه والدین هم بتونن ازش استفاده کنن http://www.mahdyab.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ b.j به نظر سلام :   GOLPAYEGANI fekr kona hamun golpaye sabeghe..val b har hal ba inke zahere khubi adare vali khub kar mikonano ostadaye khubi dare!         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر شیوا شادمهر : فروشگاه بکو(بشارت) به عنوان بهترین لوازم خانگی محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط شیوا شادمهر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه بکو(بشارت)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسترن غفوری : اگر کسی میتونه پیش دبستانی و دبستان پسرانه خوب برام ایمیل کنه.ممنون میشم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر سالار : پرنیان سیری چنده؟؟ فقط یکبار تاکسی سرویس پرستو را امتحان کنید نظرتون عوض میشه پرستو 22491515 رتبه اول را در منطقه دارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. نظر حسین : مشاور املاک فجر مینی سیتی -فاز یک -روبروی ایثار 5 -املاک فجر 22444466        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ somayeh به نظر هما : میشه لطفا آدرسشو برام بفرستید راستی بچه های 2 ساله را هم قبول میکند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mousa به نظر mahdij : peyda misheee pooreh          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هما : من دخترمو تو مهد شکوفه های قائم ثبت نام کردم و الان از هرنظر راضیمو مخصوصا اخلاق خوب کارکنانش. خیلی منظم و اصولی ککار میکنن. قبلا دخترم مهد طوبی می رفت که خیلی الکی پول می گرفتن.    تعداد پاسخها(3)( somayeh - مهدیاب - narcis1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارینا به نظر sepide : منم غزل رو توصیه میکردم قبلا ولی الان یکی از دوستاش به نام مهتاب هست که رفته توی شهرک اقتدار! جاش خوب نیست؛ ولی کارشو من خیلی قبول دارم. از توی بلوار اصلی نفت که به سمت شهرک صدف میرین، دست راست (به طرف بالا) کنار یه کبابیه!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر zeinab : به نظر منم آناشید عالیه! مخصوصا پیتزا مخصوص و ساندویچ ژامبون ویژه ش! جاشم خیلی دنجه!:) فقط ظاهرا در حال فروشه!:(        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz : مهد خیلی خوبیه با بهترین مهدای تهران رقابت داره. به نظر من تو بعضی از آموزش ها از خیلی از مهدایی که شهریه بالایی دارن جلوتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر MasOd : سلام به همه . بهترین مهد هم از نظر شهریه و هم از نظر امکانات و مربیای مجرّب مهد قرآن شکوفه های قائمه... من خودم خیلی تحقیق کردم فهمیدم مهد شکوفه های قائم زیر نظر دبستان روشنگر توی شهرک غربه که تو کل تهران شناخته شده هستش. یه سایت هم داره که تو اینترنت سرچ کنید پیدا می کنین.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ هادی به نظر حميد : آقا دنبال مشتری واسه زمین 6 هکتاری تو شمال میگردم  خدایی گیر نمیاد.کسی اگه میخره بم بگه اگه مشتری هم سراغ داره یه پاداش خوب بهش میدم خدایی.دمتون گرم.اگه سوالی داشتید id منو ادد کنید. top.tezar@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر dabi20 : مشاورین مسکن ارم شهرک شهید محلاتی مشاور شما در امر خرید فروش رهن و اجاره در شهرک شهید محلاتی-شهرک صدف-شهرک قائم-شهرک نفت-شهرک کوثر و ابسرد دماوند ما امین و خدمتگزار شما هستیم خرید وفروش تا 1 هفته رهن واجاره تا 3 روز کد اتحادیه:421 تلفن های تماس: 09122835457 09124472708 22491705-7 22491697 مینی سیتی-شهرک شهید محلاتی-بلوار شاهد-پاساژ ارم-پلاک38        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاس : آناشید پیتزاهای خیلی خوب و سبکی داره که نسبت به قیمتش خیلی پیتزای بزرگی میده و می ارزه   فاز 2            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ یاس به نظر raha : شیرینی فروشی ماه نور واقعا کیک های خوشمزه ای داره سبک و با شیرینی متعادل فقط برای سفارش ممکنه رنگ سفارشی رو اشتباه بزنه!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م ز : ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط م ز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه صفرزاده : خیاطی سپهر به عنوان بهترین پوشاک مردانه محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط فاطمه صفرزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خیاطی سپهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر raha : لاریسا هم قیمتاش  خوبه هم تنوعش هم کیفیتش ولی اگه خواستین کیک بگیرین از ماه نور بگیرید.البته  ماه نور یه کم گرون تر از لاریسا ست    تعداد پاسخها(1)( یاس)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حميد رضا سوهاني به نظر حميد : بهترين و مطمئن ترين مشاور املاك در منطقه مشاور املاك اول در پاساژ نخل است جناب عزيزي الحق و الانصاف قابل اعتمادند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حميد : مشاورين مسكن اول پاساژ نخل    تعداد پاسخها(2)( حميد رضا سوهاني - هادی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمانه به نظر mahdij : خیلی دوست داشتم اونجا خونه بخریم اما با 160 تومن یه خونه ی 80 متری پیدا نمشه گریهههههههههههههههه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سعیده وفایی به نظر sepide : من هم غزل رو توصیه میکنم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عباس رحيمي : بچه هاي متدين و چشم پاكي بودند براي كارهاي تعميرات داخل ساختمان قابل اطمينانند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر lk : هابدا بد نیست ...آناشید که یکبار ما رفتیم اصلا کیفیت نداشت        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرضیه به نظر علوی : همه شهرک عالی ویزگیهایی که کمتر توی کل تهران پیدامیکنی را یکجا دارد  مثل :امنیت ؛سکوت وآرامش ، عدم ترافک ،وجود بازارروزومراکز خرید ،آب وهوای عالی وتمیز ، فضای سبز مناسب ومنظره عالی و....البته فازه 3 به بالا به خاطر نوساز تر بودن ساختمان هاش ودید شهرش بهتره         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. پاسخ علي مندل به نظر bagheri : حاج ناصر( 27 سانت) را ميگين؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حسين روزنامه فروش به نظر bagheri : حاج ناصر سرقفلي آژانس پرستو بود قدرش را ندانستند حسن اكبري با زرنگي اين مدير موفق را جذب نمود و مايه افتخار و مباهات آژانس پرنيان است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محسن عسگري : تاسیسات شمیران تکنیک به عنوان بهترین اجراي لوله كشي و تاسيسات موتور خانه پكيج چيلر سيستم گرمايش از كف با لوله پايپكس نيو پايپ و... تعمير محله --شهرک محلاتی-مینی سیتی توسط محسن عسگري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كيفيت كارشون خوب بود قيمتش هم مناسب بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاسیسات شمیران تکنیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حاج حسين گودرزي (پاسبان) به نظر bagheri : حاج ناصر يك مدير موفق در ميان مديران تاكسي سرويس هاست خدا توفيفش دهد        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک محلاتی (مینی سیتی)           بهترین مراکز خرید تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک محلاتی (مینی سیتی) بهترین مرکز خرید شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
دوشنبه 23 آبان ماه 1390
والا

تاریخ درج: دوشنبه 23 آبان ماه 1390

modireyat ghavi dar almas iran

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 مرداد ماه 1390
aarika

تاریخ درج: يکشنبه 16 مرداد ماه 1390

الماس قیمت همه چیزش بالا تر از جاهای دیگس ولی مروارید و نخل قیمتاشون مناسب تر و کیفیتشون هم بالاتره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390
ترانه

تاریخ درج: چهارشنبه 28 ارديبهشت ماه 1390

الماس تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390
mahdij

تاریخ درج: دوشنبه 26 ارديبهشت ماه 1390

مرکز خرید الماس ایران در بلوار نیروی زمینی بسیار شیک و امروزی است و برندهای گوناگونی هم در آن عرضه می شود. تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
سه شنبه 13 ارديبهشت ماه 1390
maede

تاریخ درج: سه شنبه 13 ارديبهشت ماه 1390

مروارید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک محلاتی (مینی سیتی)

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1207
goodfriend
یکشنبه 29 تیر سال 1393
بوسیله mahson
9 5968
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک محلاتی (مینی سیتی) در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 1825
goodfriend
سه شنبه 10 بهمن سال 1391
بوسیله مریم
7 7531
بهترین عکاسی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1461
بهترین مرکزدرمانی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 شهریور سال 1390
بوسیله مصی
1 2174
goodfriend
سه شنبه 27 دی سال 1390
بوسیله یاس
9 9946
بهترین خواروبارفروشی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 885
بهترین تره بار شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 اردیبهشت سال 1392
بوسیله ali2963
1 1325
بهترین پارک شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1781
goodfriend
سه شنبه 5 اردیبهشت سال 1391
بوسیله سالار
7 3445
بهترین رستوران شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 15 شهریور سال 1390
بوسیله مصی
1 2524
بهترین تالار شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1233
بهترین کافی شاپ شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1268
بهترین قهوه خانه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1109
بهترین سفره خانه سنتی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1454
بهترین سینمای شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 922
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1773
بهترین مدرسه شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1277
goodfriend
یکشنبه 11 دی سال 1390
بوسیله مهدی شفیعی
6 27724
goodfriend
سه شنبه 23 اسفند سال 1390
بوسیله حسین
9 13821
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1987
بهترین آموزشگاه زبان شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
0 1691
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله b.j
2 3402
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1595
goodfriend
شنبه 15 تیر سال 1392
بوسیله narcis1
7 8039
بهترین باشگاه ورزشی شهرک محلاتی (مینی سیتی) و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 2511
goodfriend
دوشنبه 1 اسفند سال 1390
بوسیله zeinab
6 7982
goodfriend
جمعه 15 شهریور سال 1392
بوسیله persian
11 9414
farahi
0 154
farahi
پنجشنبه 26 دی سال 1392
بوسیله پانی
1 352

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13085, کاربران: 4484
به جدید ترین عضو انجمن, naazi خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران