سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 11 تير ماه 1390 بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
فرزانه آبایی

تاریخ درج: شنبه 11 تير ماه 1390
دکتر فریده تورانی به عنوان بهترین مطب پزشکان محله --قیطریه - شریعتی توسط فرزانه آبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر فریده تورانی

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ rezaeikati به نظر رویا شمس : سلام شما ادرس ایمیل دکتر جراح عروق رو ندارین  چ طور میتونم پیداش کنم ممنون میشم اگه راهنمای کنید خیلی واجبه          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه کاوه : دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه کاوه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا شمس : دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط رویا شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق    تعداد پاسخها(1)( rezaeikati)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه آبایی : دکتر فریده تورانی به عنوان بهترین مطب پزشکان محله --قیطریه - شریعتی توسط فرزانه آبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر فریده تورانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق صمیمی : داروخانه و دراگ استور دروس به عنوان بهترین داروخانه محله --قیطریه - شریعتی توسط شقایق صمیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز داروخانه و دراگ استور دروس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ arman87 به نظر namavaran : من وقتی  نتيجه ي كنكورمو گرفتم واقعا باورم نمیشد  مهندسي مكانيك علم و صنعت . آقاي دكتر صبري مديونتونم ممنونتونم خيلييييييي خيلييييي ممنون از مشاورتون و پشتيبانيه هر روزتون و از تدريس عاليتون.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. پاسخ ehsan14a به نظر namavaran : سلام. من الان پیش دانشگاهی میخونم و تا حالا هم هیچی درس نخوندم و هیچ برنامه ریزی نداشتم برای کنکور 94، میخواستم ببینم دیر شده یا میتونید بهم کمک کنید ؟ لطفا جوابمو بدید.ممنونم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر imanprs : *-._  تست هوش از کودک دلبند شما  _.-* //  مشاوره‌ی تحصیلی  \\   در منزل شما     >>   ۰۹۳۵-۳۶۴-۵۵-۱۱          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam2a به نظر namavaran : به عنوان يكي از مشتريان دو ساله ی اين موسسه به همه ي همشهريام توصيه ميكنم براي مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي درسي و كلاساي تقويتي رياضي و فيزيك اين آموزشگاه استفاده كنن.واقعا کارشون عالیه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arash44 به نظر namavaran :   ما خيلي راضي هستيم. پايه رياضي دختره من بسيار بسيار خوب شده. با تدريس خصوصي رياضي نمرش بالاي 17 شده تو هر آزمون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام خدمت همه د وستان من از منطقه تهران سر خیلی اتفاقی بوسیله یکی از دوستان به باشگاه آران راه پیدا کردم. اون زمان خیلی اتفاقی و در حد کنجکاوی نگاهی به کلاسهای رقص این باشگاه  انداختم ولی خیلی سریع با دیدن یک اجرای کوتاه بوسیله یکی از بچه های اونجا جذب این کلاسا شدم. با اینکه مسیرم خیلی دور بود ولی زمانهایی رو ازاد کردم و به  صورت  جلسه ای  تو کلاسا شرکت کردم. الان از اینکه تو این کلاسا شرکت کر دم خیلی خوشحالم چون هم جنبه نرمش و ورزش داره هم ادم هنری و یاد میگیره   این کلاسا رو به شما دوستان هم توصیه میکنم. اسم باشگاه آران هست و شمارش هم اینه 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر namavaran : یکی از مهمترین عوامل موفقیت تحصیلی دانش آموزان، برنامه ریزی درسی صحیح و مشاوره گام به گام است.دراین راستا ، آموزشگاه علمي نام آوران شميران، با 17 سال سابقه آموزشي و مديريت استاد ارجمند  دكتر صبري، استاد دانشگاه، مشاور تحصيلي و برنامه ريز كنكور و مدرس برتر دروس رياضي و فيزيك، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و کارگاه هایی نموده است تا بیشترین کمک در جهت رشد و ارتقاء تحصیلی دانش آموزان و داوطلبان عزیز کنکور انجام شود. اين جلسات حاوی نکاتی است راجع به مطالعه ، انگیزش تحصیلی، آسیب شناسی بازده پايين، روش مطالعه دانش آموز یا دانشجو و در کل هدایت او به سمت یک مطالعه صحیح. چنانچه مستحضريد، از امسال معدل سال سوم 25 درصد در نتيجه ي كنكور موثر خواهد بود و بدين جهت، تقويت پايه تحصيلي و نيز كسب بهترين نتيجه در امتحانات نهايي خرداد 94، تأثير شگرفي در سرنوشت داوطلبان كنكور خواهد داشت. بدين منظور براي ساختن آينده ي درخشان، از هم اكنون به ما بپيونديد................ نام آوران 22000410    تعداد پاسخها(4)( arash44 - maryam2a - ehsan14a - arman87)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد عضو انجمن بین المللی مشاوره، عضو انجمن مشاوره امریکا، عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز) 2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس 3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس 4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی 5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز 6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران 7-آموزش تکنیک های تست زنی 8-ایجادانگیزش تحصیلی 9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان) 10-تماس با اولیا 11-تماس هفتگی با دانش آموز 12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار 13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز 14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا 15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز 16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون 17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز 18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی 19-ترسیم نقشه ی راه 20-ملاقات حضوری با اولیا 21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز 22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره 23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه 24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف 25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا  تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnaz93 : توي تجريش يكي از بهترين آموزشگاه هاي كنكور و تقويتي، نام آوران هست. تو فاميل ما حدود شيش تا از بچه ها ازينجا معلم ميگيرن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه شهرابي : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - مشاوره تحصيلي برنامه ريزي درسي كلاس تقويتي -كنكور تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه هدايت تحصيلي رياضي فيزيك زيست شيمي عرب محله --قیطریه - شریعتی توسط الهه شهرابي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با توجه به كيفيفت خوب اين موسسه من به همه توصيه ميكنم براي كلاس تقويتي از اين موسسه استفاده كنين. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دكتر آفاق به منش : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - تقويتي - تجديدي - شهريور -تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه كليه دروس رياضي فيزيك زيست شيمي عربي زبان هندسه حسابان فيزيك دا محله --قیطریه - شریعتی توسط دكتر آفاق به منش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سه سال هست كه با جناب دكتر آشنا هستم و ايشون تمام امور مربوط به مشاوره و برنامه ريزي تحصيلي دخترهامو انجام ميدن. از سه سال پيش تا الان باري به دوش بنده نبوده و نمرات و كارنامه دخترام خستگي رو از تنم در اوورده. توصيه ميكنم به شما. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر paryiateh : متاسفانه خبر دار شدم استاد قلی زاده دارن میرن آمریکا. از یطرف خوشحالم که دارن میرن چون ایشون تو آمریکا خیلی حرفا دارن که تو زمینه تدریس بزنن. از طرفی ناراحتم که بدون شک بهترین مدرس ایران رو از دست میدیم. شاگرداشون و که من دیدم راحت آیلتس 8 الی 8.5و حتی 9 تو آیلتس میارن و واقعا در حدNative انگلیسی صحبت میکنن. چیزی که هیچ کجای دیگه ندیدم. تازه نکته جالب اینه که دانشجوها از شهرهای مختلف کلاسمون میان. حیفففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففف که ایشون و دارن میرن. شماره هی که ازشون دارم اینه 09194948758        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. پاسخ maryam82 به نظر سیمین : سلام دوستان من از عکاسی بهرام اطلاعی ندارم ولی عکاسی جهانگیر که تقاطع موسیوند و کریمی هست کارش خیلی خوبه حرف نداره. عکاس خانوم هم داره.هم عکاسیه هم آموزشگاه. این هم شمارشه 22673136. سایت هم دارن www.jps.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر رویا : سالن زیبایی ال به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط رویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است لعیا جون قبلا تو سالن دادفر بودن کاره رنگ و لایت و کوتاهیشون با هیج جا قابل مقایسه نیست نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نینا : سالن زیبایی ال به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط نینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون واقعا بی نظیییییییییره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ال        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mkooh به نظر آرمان کلا زری : بهترین باشگاه پینگ پنگ را از استاد بدری کوهی بهترین و خاص ترین مربی ایران بپرسید. با ایشان تماس بگیرید و در کلاس های ایشان که در کلیه مناطق تهران سالن دارند شرکت کنید. ایشان تنها مربی هر دو سبک اروپایی و چینی(مدادی) در ایران هستند. 09128126801  استاد بدری کوهی مربی بزرگ تنیس روی میز ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ farshad848 به نظر میترا اریان فر : سلام من نیما هستم یه مشکل خانوادگی داشتم میخواستم ازخانمهای حاضردراین سایت کمک بگیریم.درصورت امکان باهام تماس بگیریدازطریق ایمیلم.ممنون   azimi.nima@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرمان کلا زری : کانون اسکیت به عنوان بهترین آموزش اسکیت به صورت خصوصی و گروهی محله --قیطریه - شریعتی توسط آرمان کلا زری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون اسکیت    تعداد پاسخها(1)( mkooh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسن محمدی : کانون اسکیت به عنوان بهترین آموزش اسکیت به صورت خصوصی و گروهی محله --قیطریه - شریعتی توسط حسن محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کانون اسکیت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ Melikaldfg به نظر ریحانه : بهترین مدرسه ی دخترانه تو ایران ابوریحانه اینو من نمیگم آمار مراجع معتبره مدرسه ی فرزانگان 2 شهید افشار سومه تو ایران خودمم تو هر دوتاش درس خوندم ولی واقعا ابوریحان بهتر کار میکنه تو قیطریه هم هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نغمه رستموند : زبل خان به عنوان بهترین آکواریوم و پت شاپ محله --قیطریه - شریعتی توسط نغمه رستموند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خوش برخورد و مهربان نمایش مشخصات و آدرس مرکز زبل خان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محمد راد : تابلوسازی نشان سازان به عنوان بهترین تابلو سازی - نمای کامپوزیت محله --قیطریه - شریعتی توسط محمد راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسار عالی من با این مجموعه در چندین نمایشگاه کار کردم جهت ساخت و نصب حروفهای برجسته برای غرفها کارشون بی نظیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز تابلوسازی نشان سازان        مشاهده و پاسخ به این نظر

ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
. نظر حسن رنجبر : آموزشگاه علمی نام آوران شمیران به عنوان بهترین تدريس خصوصي كليه دروس از ابتدايي تادانشگاه رياضي فيزيك شيمي زبان عربي اتوكد اسكيس فوتوشاپ ICDL محله --قیطریه - شریعتی توسط حسن رنجبر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از لحاظ عالي هست خدماتشون. دست مريزاد خيال ما رو از بچمون راحت كردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی نام آوران شمیران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر حسين كاشاني : نمایندگی مرکزی خدمات سونی به عنوان بهترین نمایندگی خدمات وتعمیرات صوتی وتصویری سونی محله --قیطریه - شریعتی توسط حسين كاشاني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی مرکزی خدمات سونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elahe20 به نظر arash2020 : من از تابستون امسال براي دخترم معلم رياضي فيزيك زبان و عربي گرفتم. از همشون راضي هستم. هم از لحاظ درسي و نحوه تدريس هم از لحاظ اخلاقي. با اينكه 3 تا از معلماش آقا هستن اما يادگيري بچه ي من و نمراتش خيلي عوض شده و بهتر از پارسال شده . من كاملاً راضي هستم. به نظر من اين موسسه تو كار تدريس و مشاوره جزو  برترين هاي تهران ميشن. راستي شمارشون 22000410 هست الهه از سعادت آباد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
. پاسخ ahmad100 به نظر نازنين نظري : منم موافقم كه نام آوران بهترين موسسه شمرونه. مهمترين نكته اينه كه همه كادرشون شمرونين از مدير تا معلم و استاد. كارشونم بيسته. ما الان سال چهارميه كه داريم ازشون معلم ميگيريم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنين نظري : آموزشگاه علمی نام آوران شمیران به عنوان بهترین تدريس خصوصي كليه دروس از ابتدايي تادانشگاه رياضي فيزيك شيمي زبان عربي اتوكد اسكيس فوتوشاپ ICDL محله --قیطریه - شریعتی توسط نازنين نظري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من نام آوران بسيار حرفه اي عمل ميكنه. ما راضي هستيم از خدمات آموزشي شون. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی نام آوران شمیران    تعداد پاسخها(1)( ahmad100)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيمين تقوي : آموزشگاه علمی نام آوران شمیران به عنوان بهترین تدريس خصوصي كليه دروس از ابتدايي تادانشگاه رياضي فيزيك شيمي زبان عربي اتوكد اسكيس فوتوشاپ ICDL محله --قیطریه - شریعتی توسط سيمين تقوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعاًخدماتشون عاليه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی نام آوران شمیران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ maryam1970 به نظر arash2020 : من پسرم سال دوم دبيرستان هست. از اول راهنمايي با آقاي دكتر رحمتي كار ميكنه. ايشون واقغاً تو تدريس تك هستن. ايشون به پسر من هم رياضي و هم فيزيك رو درس ميدن. اگه وقت داشته باشه از بهترين معلماي شمرون هست. شماره تماسش اينه: 09191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arash2020 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.      تعداد پاسخها(2)( maryam1970 - elahe20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ sara61 به نظر ناشناس : نخلک خوشمزه نیست          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                         ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samar20 : سلام کسی در در مورد کار آتلیه ارکان اطلاعات داره ه ه ه ه ه ؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ niloo به نظر behi777 : هنر کردی بابا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر FAEGHE KAVIYANI : تارا به عنوان بهترین زیبایی محله --قیطریه - شریعتی توسط FAEGHE KAVIYANI به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است NADARAM نمایش مشخصات و آدرس مرکز تارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ niloufar به نظر میترا اریان فر : salam nasrin khanoom daran salon khodeshoono eftetah mikonan.enam shomarashoon 09108885727            مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه           بهترین مراکزدرمانی تهران؟

صفحه اصلی تالار شریعتی - قیطریه بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
شنبه 30 آذر ماه 1392
فاطمه کاوه

تاریخ درج: شنبه 30 آذر ماه 1392

دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط فاطمه کاوه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 20 مهر ماه 1390
رویا شمس

تاریخ درج: چهارشنبه 20 مهر ماه 1390

دکتر آرش محمدی توفیق به عنوان بهترین جراحی عروق- جراحی سرطان- جراحی دستگاه گوارش محله --قیطریه - شریعتی توسط رویا شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر آرش محمدی توفیق

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 11 تير ماه 1390
فرزانه آبایی

تاریخ درج: شنبه 11 تير ماه 1390

دکتر فریده تورانی به عنوان بهترین مطب پزشکان محله --قیطریه - شریعتی توسط فرزانه آبایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دکتر فریده تورانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 11 خرداد ماه 1390
شقایق صمیمی

تاریخ درج: چهارشنبه 11 خرداد ماه 1390

داروخانه و دراگ استور دروس به عنوان بهترین داروخانه محله --قیطریه - شریعتی توسط شقایق صمیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز داروخانه و دراگ استور دروس

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
7 7091
goodfriend
چهار شنبه 17 اردیبهشت سال 1393
بوسیله farshad848
13 13565
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شریعتی - قیطریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2070
goodfriend
چهار شنبه 18 دی سال 1392
بوسیله نغمه رستموند
14 14692
goodfriend
دوشنبه 26 خرداد سال 1393
بوسیله maryam82
4 5179
goodfriend
شنبه 5 بهمن سال 1392
بوسیله rezaeikati
5 6853
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 مهر سال 1392
بوسیله sara61
4 7258
بهترین خواروبارفروشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1064
بهترین تره بار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1036
بهترین پارک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1333
بهترین تاکسی سرویس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1163
بهترین رستوران شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 19 شهریور سال 1390
بوسیله بيتا علوي
2 5012
بهترین تالار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1313
بهترین کافی شاپ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2561
بهترین قهوه خانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1547
بهترین سفره خانه سنتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 6330
بهترین سینمای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 3312
بهترین استخر،سونا،جکوزی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1773
بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 28 اسفند سال 1392
بوسیله Melikaldfg
6 10557
بهترین مرکز خرید شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 آذر سال 1390
بوسیله مشتري
2 4591
بهترین مشاور املاک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 22 بهمن سال 1390
بوسیله حسام امیری
1 3097
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1297
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
7 7487
بهترین آموزشگاه موسیقی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
یکشنبه 7 خرداد سال 1391
بوسیله آزاده مسعودی
1 3818
goodfriend
دوشنبه 28 مهر سال 1393
بوسیله arman87
12 2152
بهترین مهد کودک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
2 4894
goodfriend
یکشنبه 27 مهر سال 1393
بوسیله sorena
12 9399
بهترین فست فود شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1391
بوسیله حسین
4 6554
بهترین منطقه جهت سکونت شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 آذر سال 1392
بوسیله حسين كاشاني
5 7367
aliamiri2
پنجشنبه 9 آبان سال 1392
بوسیله ahmad100
1 1561
aliamiri2
0 1035
kiany
شنبه 9 آذر سال 1392
بوسیله حسن رنجبر
3 2084
farahi
دوشنبه 29 اردیبهشت سال 1393
بوسیله رویا
2 499

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4374, نوشته ها: 13813, کاربران: 4978
به جدید ترین عضو انجمن, ghasedakn خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران