لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حمیدسعادتیان : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حمیدسعادتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نیازمندزن صیغه ای نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر روشن : امنیت گستر به عنوان بهترین دوربین مدار بسته محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط روشن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز امنیت گستر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بابک بالاور : اطلس پیچ سازه به عنوان بهترین پیچ و مهره و واشرآلات صنعتی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بابک بالاور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اطلس پیچ سازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد صادقی : بانک اطلاعات املاک تهران ( ملک من ) به عنوان بهترین مشاور املاک محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط محمد صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بانک اطلاعات املاک تهران ( ملک من )        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صابر گلشني : فروشگاه وندا به عنوان بهترین کیف و کفش زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط صابر گلشني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه وندا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تعمیرگاه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
. نظر مهسا امین زاده : قویترین و مرکز سولاریوم شرق تهران سولاریوم موژان 09125888375 به عنوان بهترین بهترین سولاریوم شرق تهران محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط مهسا امین زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سولار نمایش مشخصات و آدرس مرکز قویترین و مرکز سولاریوم شرق تهران سولاریوم موژان 09125888375        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زهرا صالحی : آموزشگاه زبان ela به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط زهرا صالحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ela        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین چاپخانه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
. نظر سروش الاهي : کارنا پرینت به عنوان بهترین مجموعه چاپ و تبلیغات کارنا محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سروش الاهي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سريع و كاربلد نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارنا پرینت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر یوسفی : عروس سرایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط یوسفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سارا هستم من برای میکاپ شینیون رفته بودم سالن پردیسان کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرایی پردیسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر رادمنش : سالن زیبایی پردیسان به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط رادمنش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خواستم تشکر کنم بابت مژه هام خیلی راضیم 09358498633 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی پردیسان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین نمایندگی های مجاز خوردو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
. نظر اميد روحي : تعمیرگاه تخصصی هیوندا وکیا در تهران به عنوان بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا وکیا محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط اميد روحي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعمیرگاه تخصصی هیوندا وکیا در تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر سیامک ثابت : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سیامک ثابت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در اوج مشکلات خانوادگی با مرکز مشاوره رهنمود آشنا شدم خیلی به من کمک کردن👏👏 نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پگاه : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط پگاه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بهاره جون .اگه میخوای تاتو کار حرفه ای بشی برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی با دقت و با حوصله آموزش میدن ودر ضمن قیمتهاشون هم خیلی مناسبه . من دوره فیروز و میکروپگمنتیشن رو ثبت نام کردم و خیلی خیلی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر امیر دادمان : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط امیر دادمان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در اوج ناامیدی و ناراحتی با مرکز رهنمود آشنا شدم خیلی کمکم کردن الان بعد از ۳ ماه مشاوره حالم خوب است و به خودم امیدوار شدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی ساوجبلاقی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علی ساوجبلاقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از خدماتی که جهت روانشناسی از مرکز رهنمود دریافت کردم تشکر ویژه دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی ساوجبلاقی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علی ساوجبلاقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از خدماتی که جهت روانشناسی از مرکز رهنمود دریافت کردم تشکر ویژه دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی صادقی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علی صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مشاوره خانواده مرکز رهنمود خیلی متشکرم خیلی به من و خانواده من کمک کردید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی صادقی : مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود به عنوان بهترین مرکز مشاوره ، مشاوره تلفنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علی صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مشاوره خانواده مرکز رهنمود خیلی متشکرم خیلی به من و خانواده من کمک کردید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز مشاوه حضوری و تلفنی رهنمود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سیما : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانومی.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترنم : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ترنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام لاله جون.برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم مدرک شون معتبره و هم قیمتهاشون مناسبه. دوستم اینجا دوره کوتاهی و رنگ و لایت آموزش دیده و خیلی خوب یاد گرفته من خودم دوره میکاپ و شنیون و ناخن ثبت نام کردم .آموزشهاشون عالییییییییه . اینم شمارشو ن 02188075682. 09331494959 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ونوس : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ونوس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ناخن هام و نرگس جون ترميم ميكنه ٢ ماه هم شده كه ترميم نرفتم ولي مشكلي نداشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهار : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بهار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است چند ساله كارامو تو سالن نينا جون انجام ميدم پرسنل سالن فوق العاده حرفه اي هستن و با بهترين كيفيت و مناسبترين قيمت خدماتشون رو ارائه ميدن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آرزو : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط آرزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرزو هستم تو سالن نينا كاره كراتينه انجام دادم و خيلي راضي بودم بهترين كار و با مناسبترين قيمت برام انجام دادن مرسي نينا جون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شقایق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است شقايق هستم از مشترياي نرگس جون كاره ناخونتون حرف نداره نرگس جون مرسي ازت نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیما : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط شیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مشترياي قديمي سالن نينام كاره موادشون عاليه قيمت هاشونم خيلي مناسبه مرسي از نسرين جون كه هميشه موهامو خوشگل ميكنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر راشین : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط راشین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از مشترياي قديمي سالن نينام كاره موادشون عاليه قيمت هاشونم خيلي مناسبه مرسي از نسرين جون كه هميشه موهامو خوشگل ميكنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ليلا هستم من ميكاپ و شينيون نامزديمو تو سالن نينا انجام دادم مرسي كه يه شب خاطره انگيز برام ساختيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط لیلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ليلا هستم من ميكاپ و شينيون نامزديمو تو سالن نينا انجام دادم مرسي كه يه شب خاطره انگيز برام ساختيد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نسترن : آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط نسترن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نسترن هستم چند ساله كاره اپيلاسيونمو تو سالن نينا جون انجام ميدم و هميشه راضي بودم با تشكر از همه پرسنل خونگرم و حرفه اي نينا نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه وسالن زیبایی کلبه زیبایی نیــــــــــنا بازدید اول 50درصد تخفیف        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : کلاس های باشگاه اران ویژه خردسالان ژیمناستیک و باله وکارگاه مادر و کودکَََ تلفن77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر لیلاوصولی : مطب دکتر مشایخی به عنوان بهترین متخصص نوزدان و کودکان محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط لیلاوصولی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اقای دکترموقع ویزیت بچه هابسیارصبورهستن واطلاعاتشون کاملا به روزه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر مشایخی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : تخفیف 20 درصدی باشگاه اران به مناسبت ماه مبارک رمضان تلفن 77220054        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زهرا سلمان : موسسه زبان آکادمی علوم ایران به عنوان بهترین آموزشگاه زبان محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط زهرا سلمان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دو سال پیش با اموزشگاه علوم ایران از طریق این سایت اشنا شدم توی دوره های زبان آلمانیشون شرکت کردم.. و راضی بودم از خدماتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان آکادمی علوم ایران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر سمیه کولی وند : طب سوزنی سلامت گستر،تهران آکو به عنوان بهترین طب سوزنی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سمیه کولی وند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از خدماتی که در این مرکز دریافت کردم خیلی راضی هستم. دکتر فرید مختاری پزشکی متعهد و با سواد هستند و پرسنل مرکز ایشان هم رفتار مناسبی دارند. نمایش مشخصات و آدرس مرکز طب سوزنی سلامت گستر،تهران آکو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setare : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط setare به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Nobel institute is just the best, I enjoyed the courses I had there and learned a lot. The teacher there, were also so knowledgeable and patiant. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مزون های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
. نظر حسنی : مجتمع آموزشی افق به عنوان بهترین مجتمع آموزشی افق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم كرمي عزيز .ممنون از همه راهنماييهاتون و تمامه حمايت هاتون .شما استاد بي نظيري هستين و فوق العاده مهربون و دلسوز .دوستتون دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مجتمع آموزشی افق        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر لادن عزیزی : آموزشگاه موسیقی آکورد به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط لادن عزیزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است وااااااااااااااااااااای استاد پور حسین واسه سنتور عالین این آموزشگاه خوب رو به همه توصیه میکنم 77735603 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی آکورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : دوستای عزیز سلام. دوتا خبر خوب براتون داریم. اولین خبر مال مامانایی هست که میخوان با ورزش به تناسب اندام برسن ولی به خاطر کوچولوهاشون وقت اینکار و ندارن. باشگاه اران با برقراری کارگاههای مادر و کودک به این مامانا کمک میکنن که با حضور کوچولوشون بتونن از ورزشای بعد از بارداری برای رسیدن به تناسب اندام کمک بگیرن. البته کلاسهایی هم داریم که هم زمان کوچولوها میتونن یا ژیمناستیک یا باله رو یاد بگیرن و هم زمان مامانا به ورزش خودشون برسن. دومین خبر مال عروس دامادای عزیز هست. آزاده جون انواع رقصای دونفره مربوط به نامزدی تا عروسی و تو باشگاه به زوجهای گلمون اموزش میدن. بهتون توصیه میکنم از این امکانات استفاده کنین. تلفن های تماس باشگاه آران : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : سلام خانومای عزیز. باشگاه آران برای کلاسهای ترم زمستانه خودش در حال نامنویسی هست. این باشگاه با سالها تجربه در زمینه ورزشهای مخصوص بانوان و آموزش انواع رقص منتظر شما عزیزان محترم میباشد . باشگاه آران مخصوص بانوان عزیز است و تا ساعت 9 شب به صورت روزانه در خدمت شما با انواع کلاسهای ورزشی و رقص در یک محیط بسیار شاد واقع در ساختمان کودک شاپرک از شما استقبال میکند. شماره های تماس ما : 77893205 - 77220054 - 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ترانه : مهدکودک تابنده به عنوان بهترین بهترین مهدکودک در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ترانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم رو همین مهر بردم واقعا برخورد مربی ها عالیه و نظافت به نحو احسنت رعایت می کنند  نمایش مشخصات و آدرس مرکز مهدکودک تابنده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ترانه : مهدکودک تابنده به عنوان بهترین بهترین مهدکودک در تهرانپارس محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط ترانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم رو همین مهر بردم واقعا برخورد مربی ها عالیه و نظافت به نحو احسنت رعایت می کنند نمایش مشخصات و آدرس مرکز مهدکودک تابنده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : باشگاه آران با مدیریت خانم آزاده سید جعفری با بیش از 18 سال سابقه در زمینه ورزشهای سالنی و رقص بانوان از شما دعوت میکند تا از سالن جدید و کلاسها دیدن فرمایید. باشگاه آران مخصوص بانوان و به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان میباشد. تلفن تماس : 09335166561 - 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طارمی : اندیشه نو(چهار ستاره) به عنوان بهترین مهد کودک و پیش دبستانی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط طارمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است یک سال از بخش شیرخوار این مرکز برای نهگداری کودکم استفاده کردم و اکنون به مقطع بالاتر یعنی نوپا کلاس بتی جون رفته از زحمات تمامی عزیزان بخش شیرخوار ممنونم که اطمینان خاطر لازم رو در من بوجود آوردن نمایش مشخصات و آدرس مرکز اندیشه نو(چهار ستاره)        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8           بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟

صفحه اصلی تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
يکشنبه 28 تير ماه 1394
حمیدسعادتیان

تاریخ درج: يکشنبه 28 تير ماه 1394

دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط حمیدسعادتیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نیازمندزن صیغه ای
نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 22 فروردين ماه 1394
روشن

تاریخ درج: شنبه 22 فروردين ماه 1394

امنیت گستر به عنوان بهترین دوربین مدار بسته محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط روشن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز امنیت گستر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 16 تير ماه 1392
بابک بالاور

تاریخ درج: يکشنبه 16 تير ماه 1392

اطلس پیچ سازه به عنوان بهترین پیچ و مهره و واشرآلات صنعتی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بابک بالاور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز اطلس پیچ سازه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 21 فروردين ماه 1391
محمد صادقی

تاریخ درج: دوشنبه 21 فروردين ماه 1391

بانک اطلاعات املاک تهران ( ملک من ) به عنوان بهترین مشاور املاک محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط محمد صادقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بانک اطلاعات املاک تهران ( ملک من )

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 21 بهمن ماه 1390
صابر گلشني

تاریخ درج: جمعه 21 بهمن ماه 1390

فروشگاه وندا به عنوان بهترین کیف و کفش زنانه محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط صابر گلشني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه وندا

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 573
بهترین آموزشگاه آرایشگری فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 567
بهترین آموزشگاه نقاشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 574
بهترین آموزشگاه آیلتس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
سه شنبه 19 اردیبهشت سال 1396
بوسیله hosi
1 1521
بهترین آموزشگاه توریسم فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 811
بهترین آموزشگاه هتلداری فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 714
بهترین آموزشگاه گردشگری فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 آذر سال 1396
بوسیله صادقی
1 1146
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 739
بهترین لوازم قنادی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 738
بهترین مرکز اجاره خودرو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 817
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1163
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1133
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 834
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1068
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 835
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 678
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1180
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 774
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 859
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1035
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1197
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 830
بهترین پزشکان عمومی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 757
بهترین متخصصین ریه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 780
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 بهمن سال 1396
بوسیله سارا سادات رضایی
2 1379
بهترین متخصصین قلب و عروق فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1138
بهترین روانپزشکان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1011
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 843
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 788
بهترین پلاستیک فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 945
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1555
بهترین کلانتری و اداره پلیس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1279
بهترین دفاتر پست فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 892
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1122
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 812
بهترین هتل ها و اقامت گاه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 734
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 773
بهترین نگارخانه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 811
بهترین کتابخانه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1235
بهترین تئاتر و تالار نمایش فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 873
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 774
بهترین دادسراهای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 859
بهترین ادارات و سازمان های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 982
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 782
بهترین مساجد و حسینیه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 728
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 722
بهترین دکوراسیون داخلی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 932
بهترین فرش فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 832
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 836
بهترین سمپاشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 672
بهترین شعبات مهر اقتصاد فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 768
بهترین شعبات بانک سینا فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 987
بهترین شعبات بانک سامان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1053
بهترین شعبات بانک پاسارگاد فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 713
بهترین شعبات بانک پارسیان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 969
بهترین شعبات بانک شهر فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1022
بهترین شعبات بانک صادرات فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 870
بهترین شعبات بانک ملت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 786
بهترین شعبات بانک ملی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 874
بهترین پمپ بنزین های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 778
بهترین بیمارستان های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 803
بهترین فروشگاه های شهروند فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 723
بهترین صرافی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 902
بهترین موبایل فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 824
بهترین پزشکان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 788
بهترین آموزشگاه های رانندگی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
دوشنبه 21 تیر سال 1395
بوسیله مهشید علیپور
2 2963
بهترین گل فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 961
بهترین بانک های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 939
بهترین بیمه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 714
بهترین دفاتر اسناد رسمی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1004
بهترین ابزار فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1030
بهترین کارواش های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1253
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
دوشنبه 18 آذر سال 1398
بوسیله اميد روحي
1 1748
بهترین لوازم التحریری های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 939
بهترین خدمات کامپیوتری فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 742
بهترین کافی نت و گیم نت های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 916
بهترین تاسیساتی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1046
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 732
بهترین کیف و کفش فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 893
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 698
بهترین خشکشویی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 910
بهترین خرازی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1225
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 828
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 722
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 699
بهترین نانوایی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 888
بهترین سوپرهای میوه و سبزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 813
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 721
بهترین مراکز خدمات نظافتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 743
بهترین مراکز زیبایی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
سه شنبه 18 اردیبهشت سال 1397
بوسیله afsane48
2 1713
بهترین مراکز ماساژ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1817
بهترین دارالترجمه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 763
بهترین مزون های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
پنجشنبه 11 بهمن سال 1397
بوسیله حسنی
1 2150
بهترین تعمیرات مبلمان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 941
بهترین امداد خودروهای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 781
بهترین باشگاه ورزشی رزمی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1402
بهترین عطاری های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1063
بهترین پزشکان متخصص اطفال فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1226
بهترین مراکز سیسمونی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 869
بهترین مراکز مبلمان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 783
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 تیر سال 1395
بوسیله بيتا نظري
2 2605
بهترین چاپخانه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
شنبه 11 مرداد سال 1399
بوسیله سروش الاهي
1 1611
بهترین تابلوسازی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 798
goodfriend
یکشنبه 7 مهر سال 1398
بوسیله سیامک ثابت
10 7958
بهترین تعمیرگاه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
دوشنبه 27 اردیبهشت سال 1400
بوسیله مهسا امین زاده
1 1380
بهترین لوازم یدکی خودرو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 864
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1240
بهترین آژانس های مسافرتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
دوشنبه 28 فرودرین سال 1396
بوسیله سامان امیری
1 1722
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
4 3412
بهترین متخصصین پوست ومو فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 976
بهترین پزشکان متخصص چشم فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
شنبه 16 دی سال 1396
بوسیله امیرهوشنگ زهدی
1 1476
بهترین کلینیک های لاغری فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1166
بهترین داروخانه های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1019
بهترین پیک بادپای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 918
بهترین باربری های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 962
بهترین قالیشویی های فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله فروزان
1 1989
بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 14425
goodfriend
سه شنبه 29 بهمن سال 1398
بوسیله یوسفی
32 70452
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4859
goodfriend
یکشنبه 28 تیر سال 1394
بوسیله حمیدسعادتیان
5 11094
بهترین عکاسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 دی سال 1396
بوسیله صداقت
49 42698
goodfriend
جمعه 27 اردیبهشت سال 1398
بوسیله لیلاوصولی
4 8868
بهترین شیرینی فروشی و قنادی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله محیا
10 43473
بهترین خواروبارفروشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 5316
بهترین تره بار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 3279
بهترین پارک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 9698
بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 6321
بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 28 مرداد سال 1393
بوسیله بابک تهرانی
3 19171
بهترین تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 2 مرداد سال 1391
بوسیله دریا
3 13614
بهترین کافی شاپ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 فرودرین سال 1391
بوسیله سارا سعادتی
6 33271
بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 5127
بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اسفند سال 1393
بوسیله rozebede
3 21631
بهترین سینمای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 5118
بهترین استخر،سونا،جکوزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 17098
بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 خرداد سال 1397
بوسیله Nasrin55
15 25201
بهترین مرکز خرید فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
یکشنبه 22 فرودرین سال 1395
بوسیله مریم امی احمدی
3 15482
بهترین مشاور املاک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 6546
بهترین آموزشگاه کامپیوتر فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 5872
goodfriend
چهار شنبه 22 اردیبهشت سال 1400
بوسیله زهرا صالحی
44 82986
بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 18 دی سال 1397
بوسیله لادن عزیزی
247 152512
بهترین کلاس آموزشی کنکور فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 4526
goodfriend
چهار شنبه 18 مهر سال 1397
بوسیله ترانه
38 70643
goodfriend
دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398
بوسیله SHARAREH93
41 95464
بهترین فست فود فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 3989
بهترین منطقه جهت سکونت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 11 مرداد سال 1394
بوسیله حسن روشن
14 28879

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران