سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ shervin به نظر s-a : s-aواقعا این نوع نظر دادن یک هدف بیشتر نداره اونم همه متوجه میشن که شما با این آموزشگاه یا مشکل شخصی یا رقابت داری که این طور مغرضانه  نظر میدین...این درست نیست. تازه به کار بردن اینجور کلمه های زشت واسه نطر دادن توی فروم اصلا مناسب نیست دوست عزیز.تجربه شما توی یه آموزشگاه هرقدر هم بد باشه هیچ وقت اینطوری نظر نمیدی.فقط در یه صورت انقدر مغرضانه نظر میدی که مشکل شخصی داشته باش با یه جا. اول اینکه خواهر خود من فارغ التحصیل 4 سال پیش ela هستش شما رو چه پایه و اساسی میگی تازه تاسیس!؟ دوم اینکه من خودم دانشجوی ترم آخره ela هستم و اینو میدونم که 7 تا کلاس داره که هیچ تایمی هیچ کدوم از کلاساش خالی نیست! :) شما به چه دلیلی میگی پرنده پر نمیزنه!؟ سوم اینکه چند تا از استادای خود من مدرک tesol و celta دارن که مدرکای بین المللیه و توی هر کشوری برن به عنوان مدرس زبان قبولشون دارن و الان کمتر استادی رو پیدا میکنی که این مدرک رو داشته باشه. شما رو چه حسابی میگی بی سواد!؟ چهارم اینکه افراد این فروم که این نظر رو میخونن یه تعیین سطح رفتن براشون کاری نداره ومیتونن خیلی راحت برن یه آزمون تعیین سطح بدن ببینن غلط املایی داره یا نه.شما از اینکه دروغت معلوم میشه احساس بدی نمکینی؟ وقتی آدم یه جایی رو نقد میکنه، دلیل منطقی میاره برای اثبات حرفاش! نه اینکه یه سری دروغی که همه هم متوجه میشن بگه. تعداد نظرات کسایی که توی ela زبان خوندن توی این فروم چه تهرانپارس منطقه4 چه تهرانپارس منطقه8 اون قدر زیاده که قضاوت میمونه با بقیه :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shervin : من دانشجوی ترم آخره آکادمی زبان ELA ام. بدون اغراق میتونم بگم ELA بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس هستش اینو واسه این میگم چون قبل از اینجا سه تا آموزشگاه دیگه رو رفته بودم.یه مدت کیش یه مدت ایرانمهر یه مدت هم سفیر.چون می خواستم زودتر مدرک بگیرم عجله داشتم.که توی این سه تا فقط وقتم هدر رفت الکی...اما اینجا استاداش واااااقعا باسوادن.همشون مدرکاشون بین المللیه چند تا از استادای ما حتی tesol و celta داشتن.استادا خارج کتاب خیلی کار میکنن.کتاب داستان و کتاب لغات و موزیک و فیلم هم طول ترم کار میشد باهامون.برعکس سفیر که سیستمش خیلی کنده و مثل مدرسه میمونه اینجا سیستمش تنده و روی مکالمه خیلی تاکید دارن.مخصوصا من که بحث آزادش هردفعه میرفتم روی روون صحبت کردنم خیلی تاثیر داشت روی لهجه و تلفظ درست خیلی گیر میداد استادش. شهریش هم به نسبت آموزشگاهای دیگه که من بودم به نظرم خیلی مناسب تره.جو کلاساش شاده.نکته خوبشم اینه که واسه نظر شاگردا خیلی ارزش قائل میشه جلسه سوم چهارم هر ترم به همه بچه ها برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن استاد رو عوض میکنن.دقیقا خود چهارراه تیراندازه،بالای باشگاه ورزشی زن ایرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lilian60 به نظر s-a : من خودم مدرس زبان هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش teaching اسم این اموزشگاه رو زیاد نشنیدم ولی یه چیزی بهتون بگم من خودم تهرانپارس زندگی میکنم و تقریبا میشه گفت توی اکثر اموزشگاه های بزرگ اینجا درس دادم وقتی بچه ها میان میگن استاد خوب نیست نمیشه به حرفشون اعتماد کرد مثلا من میرم سر کلاس intermediate level با لهجه غلیظ صحبت میکنم همه شاکی میشن...میگن ما هیچی نمیقهمیم بنظر من مشکل بیشتر اموزشگاه ها اینه که برای راضی نگه داشتن بچه ها لااقل اونهارو یک level بالاتر از اونی که هستن میشونن بعدم هیچی همه میخوان راهی که ما تو 15 سال رفتیم توی 6 ماه برن خوب معلومه که نمیشه ...من حتی توی کلاس خصوصیام از اول طی میکنم که مبادا بعد سه ماه انتظار داشته باشید native speaker  باشید که توقع خیلی بیجایی هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ وحید ن به نظر s-a : با سلام خدمت تمامی دوستان قبلی، بنظرم جواب اردشیر مناسب بود و واقعیت، این روزا تنوع سلیقه افراد زیاد شده و برای همین تنوع کتاب، مختلط بودن یا نبودن، ترمیک یا فشرده بودن کلاس و ... باعث اختلاف نظر میشه، پس جائی که برای ایکس خوبه ممکنه برای ایگرگ خوب نباشه، اما من چون ela نرفتم نظری ندارم اما برادرم رفت و بعد از یه ترم اومد بیرون و برگشت به موسسه ای که همیشه رفته بود، اسمشو هم نمیگم و دلایلش هم این بود که معلمشون 15 مین دیر میومد 5 مین زود تعطیل میکرد و کیفیت رو هم معمولی میدونس، اما کتابشون رو تعریف میکرد که البته من هم خودم بوک 4 رو جای دیگه ای خوندم و واقعا کتاب رو مناسب دیدم هرچند cutting edge  یه چی دیگس         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مددیان : آموزشگاه های زبان تهرانپارس که من میشناسم به تفکیک سیستم(کتاب) آموزشی اینا هستن : ایران مهر، ela، اسرا ............. american english file پاسارگاد، پورسینا ..................top notch + summit مجتمع فنی .......................... english result نیک آموز، ارتباطات .................... Interchange( به احتمال زیاد کتاب جدید جک سی ریچارد یعنی four corners جایگزین میشود) از لحاظ کتاب به نظرم english result بهتره نسبت به بقیه البته american english file  هم خوبه تقریبا .البته اگه کتاب جدید four corner رو در نظر نگیریم. .  چون کتابی هست با همه ویژگی های مثبت interchange که توی مکالمه بهترینه و نواقصشم که ضعف لغت و قدیمی بودن هست برطرف شده و کتاب 2012 هستش امیدوارم این موسساتی که interchange کار میکنن مثل پیشتاز همه موسسات تهران یعنی رسپیناتاک این کتاب رو جایگزین کنن و نترسن چون ریسکش خیلی کمه از لحاظ اینکه کدوم موسسه تر بنظر میاد فک کنم ایران مهر، پورسینا و ارتباطات امکانات اولیه مناسب رو دارن(البته من تو هیچ کدوم زبان نخوندم) ( البته من آموزشگاههای تفکیک جنسیتی رو چون مناسب باسه قشر خاصی هست اصلا در نظر نمیگیرم )        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علیرضا به نظر هانیه.م : سلام من 25 سالمه و 25 ساله تو 149 غربی  میشینیم خیلی راضیم از محل من علیرضا هستم .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شیدا به نظر فرناز : فرناز راست میگه.استاد من که ela میرم خیلی قویه.خیلی هم با سواده.من که باهاش خیلی حال کردم خیلی روی صحبت کردنم کار میکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سامان به نظر s-a : منم با یلدا موافقم.الان 3 ماهه میرم ela و خیلی راضیم.هم از استادم هم از محیط آموزشگاه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ اردشیر به نظر s-a : هر گلی یه بویی داره هر آموزشگاهی هم برای یکی خوبه شاید یه آموزشگاه  برای خیلیا خوب باشه برای خیلیا هم نه ولی باید آزمون و خطا کرد یا اینکه شانس اوردو گیر یه موسسه یا استاد کار بلد افتناد که هم خوب باشه هم آدم با روشش حال کنه اون وقت یادگیری نه تنها باسش آسون میشه که براش مفرح هم میشه من الان دو ماهه میرم  آموزشگاه طوطیان خیلی حال کردم آدم یاد آموزشگاه های امریکایی میافته        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ هانیه.م به نظر saeed : سعید راست میگه.ما خونمون توی خود خیابون 150 هست و الان چند ماهیه که میرم آکادمی ELA و الان خیلی خیلی راضیم.از نقاط قوت این آموزشگاه اینه که خیلی روی مکالمه کار میکنن به حدی که بعد 2،3 ترم میتونی راحت صحبت کنی. در پاسخ به خانم سارا که گفتن محله ی بدیه، ما 10 ساله که داریم توی این محل زندگی میکنیم! حالا اگه دختر پسرا توی این خیابون زیاد تردد میکنن به بد بودن محله چه ربطی داره؟!    تعداد پاسخها(1)( علیرضا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saeed : سلام.آقا یا خانم s-a چرا انقدر حرص میخوری؟ :) حتما رقیبشونی که همچین حرفیو میزنی :) تنها آموزشگاه خوبی هست  که توی تهرانپارسه! اینوبه جرات میگم چون من همه آموزشگاههارورفتمو آز هیچکدوم جواب نگرفتم!!! از اساتید گرفته تا کتابها و جزوه هایی که کارمیکنن حرف ندارن! من از پاسداران میام اینجا! فقط اگه 1 ترم برید اونجا خودتون متوجه میشید که کی راست میگه و کی دروغ :)      تعداد پاسخها(1)( هانیه.م)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ یلدا شهابی به نظر s-a : سلام.من فقط میخام بگم الان 6 ماهه خودم به همراه خونوادم میریم ELA و میتونم بگم خیلی توی سطح زبان و مکالممون تاثیر داشته.قبل از اون آموزشگاه های زیادی رو امتحان کردم،کیش رفتم،سفیر رفتم،نور هم رفتم.اما همشون منسوخ شدن! فقط اسم در کردن بیخودی! چون معروف شدن اصلا به فکر راضی نگه داشتن شاگردهاشون نیستن! اما ELA که ما الان 6 ماهه میریم آموزشگاهیه که راضی نگه داشتن شاگرد خیلی براش مهمه،استاد خود ما توی انگلیس به دنیا اومده! لهجش حرف نداره! 3 ماه دیگه هم داریم برای آزمون IELTS آماده میشیم. خلاصه تعریف بیخود نمیکنم که یه نفر مثل s-a پیدا شه بگه منم از عوامل این موسسم،پیشنهاد میکنم یه روز خودتون برین ببینین.چون کاملا مشخصه که این آقا یا خانم s-a از رقبای این آموزشگاهه! :) تابلو کردی داداش! :) همیشه هروقت هر کی اومده تا یه ذره با بقیه فرق کنه و به فکر پیشرفت بقیه باشه پشت سرش حرف بوده! :) هر کی یه روز خودش پاشه بره اونجا با مسئول اونجا صحبت کنه میفهمه که من تعریف بیخود نکردم.خلاصه خود دانین...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sara به نظر s-a : منم موافقم به نظرم خیلی محله بدیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر s-a : این شخصی که درباره ela نظر داده حتما یکی از موسسان اونجاست چون من خودم اونجا رفتم و این چرت و پرت ها و تعریفایی که ایشون کردن بسیار مسخره و ضایع هست.این موسسه قطعا از افتضاح ترین جاهایی هست که من رفتم اولا که تازه تاسیسه و پرنده توش پر نمیزنه و التماس میکنن که بری ثبت نام کنی بعدشم همشون بی سوادن در این حد که امتحان تعیین سطحشون پر از غلط املایی و دستوری بود جوری که من اصلاحشون کردم و منی که سطح زبانم متوسه اینا رو میفهمیدم و اونا که مثلن متخصص بودن نفهمیده بودن.بسایر چیپ و بیخود بود    تعداد پاسخها(7)( sara - یلدا شهابی - اردشیر - سامان - وحید ن - lilian60 - shervin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرناز : به نظر من و خیلی از دوستانم که مدتی بود دنبال یه آموزشگاه زبان خیلی خوب میگشتیم،آموزشگاه زبان ELA در خیابان 150 غربی تهرانپارس بهترین آموزشگاه توی این منطقه بود.ما که خیلی راضی ایم.در حدی که مکالمه ی ما خیلی قوی تر از همکلاسیهامونه که کیش و سفیر میرن! توصیه میکنم اینجا رو از دست ندین شماره ی آموزشگاه: 77721851    تعداد پاسخها(1)( شیدا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر علی یاری : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علی یاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایول ایول نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام من از خدمات باشگاه آران استفاده کردم و خیلی راضی هستم. هم چاق شده بودم هم بدنم خیلی خشک بود. از کلاسای رقص برای نرم شدن بدنم استفاده کردم که دیدم روی لاغری هم اثر گذاشته. هم زمان از ماساژ لاغری موضعی که استفاده کردم سرعت لاغر شدنم خیلی بالا رفت و بدنم هم زمان شروع به فرم گرفتن کرد. ضمنا رقصایی که ازاده جون بهمون اموزش میدن خیلی قشنگه. توصیه میکنم استفاده کنین. 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه مسروری : باشگاه رقص(آران) به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سمانه مسروری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه رقص(آران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر بابک تهرانی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط بابک تهرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 39ساله هستم وضه مالیم خوبه دنبال یک زن زیبا واسه صیغه موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saeed18 به نظر علیرضا محمدی : حاظرم ایشان را به عقد موقت خود در بیاورم.          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر goodhuman : مهدکودک و پیش دبستانی آفتاب نشانی: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، به سمت مترو تهرانپارس، نبش خیابان 121، شماره 31 تلفن تماس: 77727341 از نظر محیط و مربی ها و مخصوصا مدیر عالیه :)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ naeime به نظر mahya : سلام بچه ها من 6 ماه دیگه عروسیمه یه آرایشگاه خوب تو غرب تهران میخوام خواهشا کمکم کنید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر morteza parsaee : ستاره ونوس به عنوان بهترین استودیو عکاسی محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط morteza parsaee به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Aroosi نمایش مشخصات و آدرس مرکز ستاره ونوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aahk به نظر علیرضا محمدی : تمایل دارم با این خانم آشنا شوم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ aidaaa به نظر ladan92 : استاد من نیست ولی اینجور که میشناسمش اخلاق خوبی داره و جدیه من تعریفشو از دوستایی که میرن پیشش شنیدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..     برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله

بهترین آرایشگاه زنانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله

بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علیرضا محمدی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط علیرضا محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم بیوه حدود35ساله عقدموقت برای نیازجنسی وعاطفی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران    تعداد پاسخها(2)( aahk - saeed18)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر navid88 : البته این نظر فقط خودم نبودا ، رفیقامم همه میگن آموزشگاه موسیقی نوین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر navid88 : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین یا همون آوای باران توی فلکه اول تهرانپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ navid88 به نظر علی لواسانی : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین یا همون آوای باران توی فلکه اول تهرانپارس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samir27 : سلام خسته نباشید . من رفتم آرایشگاه گلها قرار داد بستم خیلی تعریفشون رو شنیدم فقط می خوام بدونم کار کدوم یکی از گریموراشون خوبه به من گفتن مرضیه توروخدا کمکم کنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hoseynn : به نظر من آموزشگاه موسیقی نوین خوب ترینه ،من با دوستم می رفتیم. من دانشگاه موسیقی قبول شدم  فامیلمونم خواننده رسمی صدا و سیما شد.بقیه جاها هم خوبن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hoseynn به نظر Hoseynnn : نگو ترو خدا اینو.دوست عزیزم  من منظورم  آموزشگاه خاصی نبود ! از همه آموزشگاههای توی تهران چطوری نتیجه گرفتی منظورم فلان بود !؟!؟   اصلا منظورم جای خاصی نبود .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnoosh به نظر Hoseynnn : به جای اینکه بشینید زیر آب آموزشگاه دیگه رو پیش........بزنید هرکی کار خودشو بکنه بهتره.آره خیلی بهتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahnoosh به نظر Hoseynnn : آره اتفاقا شیدایی خیلی مجهزه.کافی شاپ هم داره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnoosh : فقط و فقط شیدایی تو رشید،با سابقه کمتر و استادای بهتر متاسفانه رقیب و دشمن زیاد داره............        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر saharrr : فقط  آموزشگاه موسیقی نوین توی فلکه اول تهرانپارس. آکادمیک.جو  حرفه ای ، محیط خوب  دیگه چی می خوای تا بگم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saharrr به نظر ladan92 : استاد خودمه . بیسته بیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت . عاشق جدیتشم . عجیب ترین آدم دنیا . ناشناخته ترین آدم. خداییش خوبه کار پیانو.من از خیلیا آمار گرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر سجادخوشکار : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 توسط سجادخوشکار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دنبال یک خانوم جهت ازدواج موقت میگردم09305378980 نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Hoseynnn : آموزشگاه موسیقی نوین  محیط خوب و قابل انتخابی داره و استادای جدی و حرفه ای داره  ، وگرنه کافی شاپ زیاده .... ، فلکه اول تهرانپارس ، روبه بروی پیتزا بلوط (آیس پک) پلاک 13 77884879_77746949    تعداد پاسخها(3)( mahnoosh - mahnoosh - hoseynn)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ yavar001 به نظر ladan92 : من یک سال رفتم . حس می کنم زود میره سراغ کتابهای تکنیکی . زیاد روی کتابهای چرنی کار می کنه .اما  اخلاقش به من چه ربطی داره ؟!؟ در کل راضی بودم چون شاگرد سر کار نمیذاره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ forough به نظر سمیه تکبر : مهد کودک دنیای رنگین واقعا افتضاحه.تو هر کلاس ۳۰ تا ۴۰تا بچه با یک مربی و یک کمک مربی.بچه من همش مریض بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 بهترین آموزشگاه زبان فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
يکشنبه 10 فروردين ماه 1393
HESAMER

تاریخ درج: يکشنبه 10 فروردين ماه 1393

تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص

رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد

طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...

هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...

پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392..

برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :

جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 5 آذر ماه 1392
shervin

تاریخ درج: سه شنبه 5 آذر ماه 1392

من دانشجوی ترم آخره آکادمی زبان ELA ام. بدون اغراق میتونم بگم ELA بهترین آموزشگاه زبان تهرانپارس هستش

اینو واسه این میگم چون قبل از اینجا سه تا آموزشگاه دیگه رو رفته بودم.یه مدت کیش یه مدت ایرانمهر یه مدت هم سفیر.چون می خواستم زودتر مدرک بگیرم عجله داشتم.که توی این سه تا فقط وقتم هدر رفت الکی...اما اینجا استاداش واااااقعا باسوادن.همشون مدرکاشون بین المللیه چند تا از استادای ما حتی tesol و celta داشتن.استادا خارج کتاب خیلی کار میکنن.کتاب داستان و کتاب لغات و موزیک و فیلم هم طول ترم کار میشد باهامون.برعکس سفیر که سیستمش خیلی کنده و مثل مدرسه میمونه اینجا سیستمش تنده و روی مکالمه خیلی تاکید دارن.مخصوصا من که بحث آزادش هردفعه میرفتم روی روون صحبت کردنم خیلی تاثیر داشت روی لهجه و تلفظ درست خیلی گیر میداد استادش. شهریش هم به نسبت آموزشگاهای دیگه که من بودم به نظرم خیلی مناسب تره.جو کلاساش شاده.نکته خوبشم اینه که واسه نظر شاگردا خیلی ارزش قائل میشه جلسه سوم چهارم هر ترم به همه بچه ها برگه نظرسنجی میدن اگه بچه ها از استاد ناراضی باشن استاد رو عوض میکنن.دقیقا خود چهارراه تیراندازه،بالای باشگاه ورزشی زن ایرانی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 مرداد ماه 1391
مددیان

تاریخ درج: يکشنبه 1 مرداد ماه 1391

آموزشگاه های زبان تهرانپارس که من میشناسم به تفکیک سیستم(کتاب) آموزشی اینا هستن :

ایران مهر، ela، اسرا ............. american english file

پاسارگاد، پورسینا ..................top notch + summit

مجتمع فنی .......................... english result

نیک آموز، ارتباطات .................... Interchange( به احتمال زیاد کتاب جدید جک سی ریچارد یعنی four corners جایگزین میشود)

از لحاظ کتاب به نظرم english result بهتره نسبت به بقیه البته american english file  هم خوبه تقریبا .البته اگه کتاب جدید four corner رو در نظر نگیریم. .

چون کتابی هست با همه ویژگی های مثبت interchange که توی مکالمه بهترینه و نواقصشم که ضعف لغت و قدیمی بودن هست برطرف شده و کتاب 2012 هستش امیدوارم این موسساتی که interchange کار میکنن مثل پیشتاز همه موسسات تهران یعنی رسپیناتاک این کتاب رو جایگزین کنن و نترسن چون ریسکش خیلی کمه

از لحاظ اینکه کدوم موسسه تر بنظر میاد فک کنم ایران مهر، پورسینا و ارتباطات امکانات اولیه مناسب رو دارن(البته من تو هیچ کدوم زبان نخوندم)

( البته من آموزشگاههای تفکیک جنسیتی رو چون مناسب باسه قشر خاصی هست اصلا در نظر نمیگیرم )

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 13 آذر ماه 1390
saeed

تاریخ درج: يکشنبه 13 آذر ماه 1390

سلام.آقا یا خانم s-a چرا انقدر حرص میخوری؟ :)

حتما رقیبشونی که همچین حرفیو میزنی :)

تنها آموزشگاه خوبی هست  که توی تهرانپارسه!
اینوبه جرات میگم چون من همه آموزشگاههارورفتمو آز هیچکدوم جواب نگرفتم!!!
از اساتید گرفته تا کتابها و جزوه هایی که کارمیکنن حرف ندارن!
من از پاسداران میام اینجا!
فقط اگه 1 ترم برید اونجا خودتون متوجه میشید که کی راست میگه و کی دروغ :)

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 4 مهر ماه 1390
s-a

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390

این شخصی که درباره ela نظر داده حتما یکی از موسسان اونجاست چون من خودم اونجا رفتم و این چرت و پرت ها و تعریفایی که ایشون کردن بسیار مسخره و ضایع هست.این موسسه قطعا از افتضاح ترین جاهایی هست که من رفتم اولا که تازه تاسیسه و پرنده توش پر نمیزنه و التماس میکنن که بری ثبت نام کنی بعدشم همشون بی سوادن در این حد که امتحان تعیین سطحشون پر از غلط املایی و دستوری بود جوری که من اصلاحشون کردم و منی که سطح زبانم متوسه اینا رو میفهمیدم و اونا که مثلن متخصص بودن نفهمیده بودن.بسایر چیپ و بیخود بود

تعداد پاسخها(7)

بالای صفحه
جمعه 14 مرداد ماه 1390
فرناز

تاریخ درج: جمعه 14 مرداد ماه 1390

به نظر من و خیلی از دوستانم که مدتی بود دنبال یه آموزشگاه زبان خیلی خوب میگشتیم،آموزشگاه زبان ELA در خیابان 150 غربی تهرانپارس بهترین آموزشگاه توی این منطقه بود.ما که خیلی راضی ایم.در حدی که مکالمه ی ما خیلی قوی تر از همکلاسیهامونه که کیش و سفیر میرن! توصیه میکنم اینجا رو از دست ندین

شماره ی آموزشگاه: 77721851

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله فلکه اول تهرانپارس منطقه 8

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 4748
goodfriend
یکشنبه 15 تیر سال 1393
بوسیله naeime
8 18548
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1682
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 16 تیر سال 1392
بوسیله بابک بالاور
3 3382
goodfriend
چهار شنبه 28 خرداد سال 1393
بوسیله morteza parsaee
2 1958
بهترین مرکزدرمانی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله mehdi.farjad
1 2193
بهترین شیرینی فروشی و قنادی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله محیا
10 14797
بهترین خواروبارفروشی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 1915
بهترین تره بار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1056
بهترین پارک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1825
بهترین تاکسی سرویس فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1980
بهترین رستوران فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 28 مرداد سال 1393
بوسیله بابک تهرانی
3 5984
بهترین تالار فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 2 مرداد سال 1391
بوسیله دریا
3 6852
بهترین کافی شاپ فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 فرودرین سال 1391
بوسیله سارا سعادتی
6 9911
بهترین قهوه خانه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
بوسیله HESAMER
1 1607
بهترین سفره خانه سنتی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
سه شنبه 16 مهر سال 1392
بوسیله سجادخوشکار
2 5582
بهترین سینمای فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1133
بهترین استخر،سونا،جکوزی فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
دوشنبه 10 مهر سال 1391
بوسیله mahya
1 6932
بهترین مدرسه فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
پنجشنبه 4 آبان سال 1391
بوسیله neda kiani
1 3739
بهترین مرکز خرید فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
یکشنبه 30 شهریور سال 1393
بوسیله علی یاری
2 4568
بهترین مشاور املاک فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2345
بهترین آموزشگاه کامپیوتر فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2011
goodfriend
بوسیله HESAMER
16 20521
goodfriend
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله aidaaa
56 34754
بهترین کلاس آموزشی کنکور فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1630
goodfriend
شنبه 21 تیر سال 1393
بوسیله goodhuman
10 16729
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
9 7922
بهترین فست فود فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1694
بهترین منطقه جهت سکونت فلکه اول تهرانپارس منطقه 8 و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 30 مهر سال 1390
بوسیله بیتا فروغی
9 9397
ارزانترین پنل + تعرفه ارسال پیامک انبوه- بهترین و مجهزترین پنل مدیریت ارسال و دریافت پیامک تحت وب
nicidea
0 517
طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت در تهرانپارس
nicidea
0 578
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 250
farahi
0 216
farahi
0 209
farahi
0 208
پرورش و فروش اسب
my_horse
0 138

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4374, نوشته ها: 13813, کاربران: 4976
به جدید ترین عضو انجمن, nader77 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران