سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 1 آبان ماه 1390 بهترین مدرسه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
shiva

تاریخ درج: يکشنبه 1 آبان ماه 1390
دبیرستان الهام!!!! بهترینه

پاسخ Farzaneh:

کی گفته الهام بهترینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دارم اونجا درس می خونم مثلا نمونه دولتی هم هست...یه برنامه ریزی درست بلد نیستن...ما هم اولش فکر می کردیم وارد بهترین مدرسه شدیم اما بعد....

فقط بعضی معلماش خوبن...الهام مدرسه کاملا معمولیه...

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sandra به نظر عاطفه.ر : salam mishe adrese daghighesho bedin man vase peram mikham emsal mire pish dabestani mamnon misham dostam        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر niloo : مدرسه ی فضیلت محشره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امیر حسین به نظر سحر حاج نصیری : امتحان ورودیش در چه سطحیه خیلی سخته؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سحر حاج نصیری به نظر عاطفه.ر : کی از بهترین مدارس این منطقه دبیرستان نمونه دانشمنده(پسرانه)امار قبولیهای کنکورشم خوبه ولی امتحان ورودی داره    تعداد پاسخها(1)( امیر حسین)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عاطفه.ر : با سلام و درود پسر من3ساله دبستان غیر انتفاعی آرمان گستر میره. هم کادر خوب و دلسوزی داره هم منظمن .شنیدم امسال دارن میرن میدان 55.من به همه پیشنهادش میکنم فعلا    تعداد پاسخها(2)( سحر حاج نصیری - sandra)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Farzaneh به نظر shiva : کی گفته الهام بهترینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من دارم اونجا درس می خونم مثلا نمونه دولتی هم هست...یه برنامه ریزی درست بلد نیستن...ما هم اولش فکر می کردیم وارد بهترین مدرسه شدیم اما بعد.... فقط بعضی معلماش خوبن...الهام مدرسه کاملا معمولیه...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امير رضا به نظر Dr.hossein : مدرسه كمال به نظر من كه اونجا تحصيل كردم و با صحبت هايي كه مي كنن منافات داره به نظرم يه مدرسه معموليه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Dr.hossein : دبيرستان كمال... كه در شهر تهران و حتي ايران هم شهرت داره...بقيه شون مهدكودكن به جاي دبيرستان.. :D    تعداد پاسخها(1)( امير رضا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی محمد قنبری : دانشمند به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --رسالت-نارمک توسط علی محمد قنبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دانشمند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shiva : دبیرستان الهام!!!! بهترینه    تعداد پاسخها(1)( Farzaneh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر دلارام.ص : دبیرستان 13 آبان عالییییییییییییییییییییییییییییه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ pishro2000 به نظر الی : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 پارافین تراپی واسه ناخن هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ICDL به نظر ICDL : عذاب وجدان دارممممممممممممممممممممممممم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ICDL به نظر ICDL : دوستان فراموش کنید.....دروغ گفتم.....عصبانی بودم......ایراد از من بود......مدیریت آراد عتم خیلی هم خوب بودند....خداوند از من بگذره.....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ICDL : سلام دوستان اگر قصد یادگیری برنامه های کامپیوتر را دارید توصیه میکنم هرگز به آموزشگاه آراد علم واقع در چهار راه سرسبز مراجعه نکنید....مدیریت و منشی این آموزشگاه چنان بی ادب و مغرور هستند که نهایتا ناچار خواهید شد از خیر پول و و قتتان گذشته و آنجا را ترک کنید...نکته جالب توجه  مدرسین بی سواد آن آموزشگاه میباشند......از همه جالبتر اینکه مدیریت آموزشگاه در کلاس از کارآموزانی که برای امتحان فنی حرفهای  راهی بودند میخواست از سیوالات با موبایل عکس گرفته و در اختیار وی قرار دهند....این است وجدان و حس مسیولیت مدیران آموزشگاه های ما    تعداد پاسخها(2)( ICDL - ICDL)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر سارا : فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران به عنوان بهترین عکاسی وفیلمبرداری محله --رسالت-نارمک توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آزیتا شاکری : فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران به عنوان بهترین عکاسی وفیلمبرداری محله --رسالت-نارمک توسط آزیتا شاکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این اتلیه رو بعنوان با تجربه ترین و بهترین مرکز تخصصی عکس کودک و ... معرفی میکنم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر daryoush : الان 7 ساله دارم از تاکسی سرویس گل هر روز استفاده میکنم و خیلی راضی کننده بوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر vahid1360 : به نظر من گل تاکسی سرویس توی خیابان نیروی دریایی خیلی خوبه .مدیرتش حرف نداره.پرسنل خوب ومودبی هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sahar68 : سلام بچه ها آرایشگاه سومیاکارشون خیلی عالیه وخدمات زیادی براعروس انجام میدن.سه جلسه پاکسازی انجام میدن وچند جور کرم بهت میدن تاپوستت آماده بشه برا روز عروسی وازمواد بدون سرب استفاده میکنن.من براعروسیم اونجارفتم وخیلی خوب شده بودم،واقعا تخصصی کارمیکنن وشنیون هاشونو تاحالا روسر کسی ندیدی وهمه عروساش متفاوتن،برخوردشون هم خیلی خوبه حتما یه باربرید مشتری دائمیشون میشید.اسم مدیریتش خانم فرجی 09126838545        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam68 : به نظر من آرایشگاه سومیا سمت هفت حوض تکه، کارشون حرف نداره خیلی مدرن و مدل های جدید استفاده می کنند ، حتما یه سر بزنید مدیریت خانم فرجی 09126838545        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ Golnaz به نظر سحر : مرکن فوق العاده ست.توو تهران به این خوشمزگی پیتزا و ساندویچ نخورده بودم.قیمتش مناسبه و حجم غذا خیییلی زیاده و پر از فیله و گوشت و سس خاص و طعم پنیر پیتزاش محشره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر samani : اموزشگاه اذر كيميا(خانه بربت ايران) ميدان هفت حوض جنب جهان ورزش بهترين اموزشگاه منطقه است استاد دف اقاى كريم خاورى ،استاد عود اقاى مجيد ناظم پور ،اواز اقاى سالار عقيلى و... من سه تا اموزشگاه عوض كردم واقعا اساتيد مجربى داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

شوی نوروزی لباسهای زنانه و بچه گانه در قنات کوثر
. نظر سامان محسنى : سوپر مدرسه به عنوان بهترین فروش لوازم التحریر و نوشت افزار مهندسی محله --رسالت-نارمک توسط سامان محسنى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سوپر مدرسه،ادارى،تحرير،هنرى،ماكت سازى،نقشه كشى،از همه مهمتر اخلاق خوب،77801754 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سوپر مدرسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر torkamand : من آتلیه فتوفانیا رو امتحان کردم یه زن و شوهر هنرمند بودن که کارشون عالی بود قیمت عکساشونم خوب بود         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه حسینی : فتوفانیا به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --رسالت-نارمک توسط فائزه حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من رفتم این آتلیه هم کارشون عالیه هم قیمتشون واقعاًازشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر ترکمند : فتوفانیا به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --رسالت-نارمک توسط امیر ترکمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آتلیه تخصصی کودک ، اسپرت و عروس نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fereshte20 به نظر mosi123 : سلام میشه آدرسشم بزاری؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samaneh65 به نظر مانا : وینا دیگه اونجا نیست به جای اون آتلیه ایماژ اومده که دوتا آقا هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قائمی : مشاورین املاک بافقی به عنوان بهترین رهن,اجاره, خرید , فروش ملک محله --رسالت-نارمک توسط قائمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 10درصد تخفیف نمایش مشخصات و آدرس مرکز مشاورین املاک بافقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر ریحانه نیک صفار : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --رسالت-نارمک توسط ریحانه نیک صفار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر شایان کریمی : دفتر ازدواج 349 تهران به عنوان بهترین دفتر ثبت ازدواج و طلاق محله --رسالت-نارمک توسط شایان کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج 349 تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر black_love : پسر تهرونی ضلع جنوبی میدان 93 نارمک قیمتش نسبت به کارش خوبه شمارش 09362860836        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ black_love به نظر مهران : ارایشگاه پسرتهرونی ضلع جنوبی میدان 93 هم قیمتش هم کارش خوبه اینم شمارشه 09362860836        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mosi123 : سلام عزیزم به نظر من همه این دوستایی که آدرس دادن یه سری هم به آرایشگاه سرمه بزنن هم خیلی شیک و تر و تمیزه هم دسترسیش خیلی راحته هم پرسنلش خیلی خوب و کار بلدن اسم مدیرش یادم رفته اما دختر خیلی مودب و مهربونیه وقتی خودش هم کار انجام میده که دیگه محشره! شماره ویژه دادن! یکم عجیبه ولی کار را بندازه 22331930    تعداد پاسخها(1)( fereshte20)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر darush021 : همیشه یادگرفتن زبان برام سخت و غیرممکن بود و نداشتن وقت کافی برای مطالعه کتابهای انگلیسی هم باعث دوری من از زبان می شد تا اینکه موسسه زبان طوطیان را تو سایت دیدم اول با sms هایی که به صورت رایگان برام می فرستاد دوباره به زبان علاقه مند شدم و بعد فهمیدم اساس تدریس در این موسسه ، آموزش زبان بدون نیاز به مطالعه در خارج از کلاس و بدون نیاز به مطالعه کتابه. برای همین سال پیش ثبت نام کردم و از پایه شروع کردم و الان خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم و مدرک TLD2را گرفتم و به امید خدا با این وضعیت  تا سال بعد مکالمه م کامل میشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ namnam به نظر م.صابری : باسلام پسر من 3 سال است که در این مهد کودک میباشد و من از مدیریت محترم و پرسنل واقعا زحمتکش به خصوص سوری جون خیلی خیلی ممنون هستم . با تشکر مامان امیر حسین ولی محمدی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر : آکواریوم جم به عنوان بهترین طراحی و ساخت آکواریوم های آب شور و شیرین و فروش ماهی محله --رسالت-نارمک توسط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکواریوم جم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ pppppppppp به نظر همسایه ی شما : من از آقای دکتر واقعا" معجزه دیدم و کارش خیلی عالیه اما مشکل اول اینه که خیلی خیلی شلوغه و دوم اینه که مریضها را اکثرا" خود دکتر عزیزخانی نمی بینه و میفرستند پیش این دکترایی که اونجا دم دست دکتر عزیزخانی هستند ولی خداییش کارش خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shimishimi به نظر فرانک رسولی : وقتی این نظرهارو خوندم رفتم تا موهامو کوتاه کنم که ای کاش نمی رفتم افتضضضضضضضضضضضضضضاحه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی دلشاد : دنیای انژکتور به عنوان بهترین دیاگ و عیبیابی تخصصی انژکتورن محله --رسالت-نارمک توسط علی دلشاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من یکبار مراجه کردم و کاملا راضی هستم از عملکرد این واحد تخصصی نمایش مشخصات و آدرس مرکز دنیای انژکتور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فرناز ترابي : دوچرخه اسپرت ذوالفقاری به عنوان بهترین فروش و خدمات انواع دوچرخه محله --رسالت-نارمک توسط فرناز ترابي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالي بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز دوچرخه اسپرت ذوالفقاری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدرضابیگی : آکواریوم جم به عنوان بهترین طراحی و ساخت آکواریوم های آب شور و شیرین و فروش ماهی محله --رسالت-نارمک توسط محمدرضابیگی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فروشنده بسیار خوب نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکواریوم جم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریتابقائی : 501 ارتش به عنوان بهترین بیمارستان محله --رسالت-نارمک توسط ریتابقائی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است متخصص ارتودنسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز 501 ارتش        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. پاسخ shokoufeh به نظر نفس : azizam mishe begi daghighan kojast??????????????        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی شاه عباسی : گروه هنری و خدماتی آتلیه عکس و فیلم اندیشه نو به عنوان بهترین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری گروه هنری و خدماتی و تشریفات مجالس اندیشه نو محله --رسالت-نارمک توسط مهدی شاه عباسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از سرویس های فوق العاده و رفتار خوب گروه حرفه ای آتلیه اندیشه نو هر چی بگم کم گفتم پیشنهاد میکنم حتمی از سرویس ها این دفتر استفاده کنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه هنری و خدماتی آتلیه عکس و فیلم اندیشه نو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر م- ب : سفره خانه سنتی چهلستون  - بنظرم عالیه با فضای عالی و دیزاین زیبا -   و غذاهای خوشمزززززززززززه-   وای حرف غذاهاشو زدم ، دهنم آب افتاد سمت رسالت- تقاطع دلاوران و تکاوران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامان رهام به نظر م.صابری : باسلام وخسته نباشي  مهدكودك انديشه نوواقع درنارمك كوچه بوستاني بسيارمهدخوب باكادري دلسوز ومديريت  توانا مي باشد وباتشكرازهمه اين عزيزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله رسالت-نارمک           بهترین مدارس تهران؟

صفحه اصلی تالار رسالت-نارمک بهترین مدرسه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
جمعه 24 خرداد ماه 1392
niloo

تاریخ درج: جمعه 24 خرداد ماه 1392

مدرسه ی فضیلت محشرهyeswink

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 2 تير ماه 1391
عاطفه.ر

تاریخ درج: جمعه 2 تير ماه 1391

با سلام و درود

پسر من3ساله دبستان غیر انتفاعی آرمان گستر میره. هم کادر خوب و دلسوزی داره هم منظمن .شنیدم امسال دارن میرن میدان 55.من به همه پیشنهادش میکنم

فعلا

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
دوشنبه 18 ارديبهشت ماه 1391
Dr.hossein

تاریخ درج: دوشنبه 18 ارديبهشت ماه 1391

دبيرستان كمال... كه در شهر تهران و حتي ايران هم شهرت داره...بقيه شون مهدكودكن به جاي دبيرستان.. :D

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
پنجشنبه 17 فروردين ماه 1391
علی محمد قنبری

تاریخ درج: پنجشنبه 17 فروردين ماه 1391

دانشمند به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --رسالت-نارمک توسط علی محمد قنبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز دانشمند

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 آبان ماه 1390
shiva

تاریخ درج: يکشنبه 1 آبان ماه 1390

دبیرستان الهام!!!! بهترینه

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 10 مهر ماه 1390
دلارام.ص

تاریخ درج: يکشنبه 10 مهر ماه 1390

دبیرستان 13 آبان عالییییییییییییییییییییییییییییه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله رسالت-نارمک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 1994
goodfriend
شنبه 26 بهمن سال 1392
بوسیله pishro2000
13 9104
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین رسالت-نارمک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
جمعه 24 تیر سال 1390
بوسیله حسین
1 2104
goodfriend
پنجشنبه 25 مهر سال 1392
بوسیله ریحانه نیک صفار
13 8038
goodfriend
یکشنبه 29 دی سال 1392
بوسیله سارا
13 7128
goodfriend
دوشنبه 7 مرداد سال 1392
بوسیله pppppppppp
8 11026
بهترین شیرینی فروشی و قنادی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
شنبه 10 تیر سال 1391
بوسیله مهدی
19 12966
بهترین خواروبارفروشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 750
بهترین تره بار رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 11 تیر سال 1391
بوسیله مونا
2 2499
بهترین پارک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 شهریور سال 1390
بوسیله سوزان
2 2948
goodfriend
دوشنبه 18 آذر سال 1392
بوسیله daryoush
5 3213
بهترین رستوران رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 27 فرودرین سال 1391
بوسیله هم محلی
10 6905
بهترین تالار رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1117
بهترین کافی شاپ رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 3 دی سال 1390
بوسیله صدف محسنی
3 4225
بهترین قهوه خانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 837
goodfriend
شنبه 13 آبان سال 1391
بوسیله shokoufeh
6 4812
بهترین سینمای رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1006
بهترین استخر،سونا،جکوزی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
جمعه 19 مهر سال 1392
بوسیله شایان کریمی
3 4312
goodfriend
شنبه 1 تیر سال 1392
بوسیله sandra
11 8397
بهترین مرکز خرید رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 20 شهریور سال 1391
بوسیله مریم
8 7340
بهترین مشاور املاک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
جمعه 26 خرداد سال 1391
بوسیله ناشناس
5 5552
goodfriend
پنجشنبه 24 بهمن سال 1392
بوسیله ICDL
4 2528
بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
جمعه 15 شهریور سال 1392
بوسیله darush021
7 7800
بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 آبان سال 1392
بوسیله samani
32 15782
بهترین کلاس آموزشی کنکور رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله b.j
9 3675
goodfriend
چهار شنبه 13 شهریور سال 1392
بوسیله namnam
7 8214
بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
5 6083
بهترین فست فود رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 آذر سال 1392
بوسیله Golnaz
9 7168
بهترین منطقه جهت سکونت رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 25 اردیبهشت سال 1391
بوسیله emily
10 8423
mini25
پنجشنبه 23 آبان سال 1392
بوسیله سامان محسنى
4 1275
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 401
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 42

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4336, نوشته ها: 12735, کاربران: 4106
به جدید ترین عضو انجمن, Anita2014 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران