سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر darush021 : همیشه یادگرفتن زبان برام سخت و غیرممکن بود و نداشتن وقت کافی برای مطالعه کتابهای انگلیسی هم باعث دوری من از زبان می شد تا اینکه موسسه زبان طوطیان را تو سایت دیدم اول با sms هایی که به صورت رایگان برام می فرستاد دوباره به زبان علاقه مند شدم و بعد فهمیدم اساس تدریس در این موسسه ، آموزش زبان بدون نیاز به مطالعه در خارج از کلاس و بدون نیاز به مطالعه کتابه. برای همین سال پیش ثبت نام کردم و از پایه شروع کردم و الان خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم و مدرک TLD2را گرفتم و به امید خدا با این وضعیت  تا سال بعد مکالمه م کامل میشه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مددیان : هرکس که دوس داره میتونه آموزشگاه زبان اورست 100 متربالاتر از میدان رسالت رو یه سر بزنه . سیستمشون رو مثل خیلی ها که تجاری فکر میکنن الکی تغییر ندادن به تاپ ناتچ یا امثال اون. کتاب interchange هست و شاید به پیروی از رسپیناتاک (بهترین موسسه مکالمه تهران) که کتابش رو از interchange به four corners کتاب جدید جک سی ریچارد تغییر داده اونا هم تغییر بدن. اما بهر حال توی این محل بهتر از اینا من نمیشناسم . مخصوصا که کتاب های passages 1 & 2  رو هم تدریس میکنند. کلاساشون هم خیلی خلوت یا شلوغ نیس .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهاره حق جو : من خودم کانون زبان گلبرگ که بر بزرگراه رسالته میرم. و خیلی راضی ام. البته  اونجا هم معلم به معلم هستش. من از کلاسای خانم مرتضوی خیلی خیلی راضی ام. خیلی خوب و با انرژیه و آدمو علاقمند میکنه.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارینا : سلام من اها لی همین محله هستم روی آموزشگاه های این محله هم خیلی پرسوجو کردم اما خودم سه ساله که آموزشگاه شکوه نارمک میرم اصلا راضی نیستم چون هیچی یاد نگرفتم فقط پولمو ریختم دور فقط اسم در کرده اصلا خوب نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nafas : kanun        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهار : اموزشگاه زبان بهروش برای کودکان خیلی عالیه دختر من اونجا سیستم فونیکس میره من راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر reza rostami : systeme amouzeshi asatid va modiriate ali(DANESHMAND ENGLISH INSTITUT)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ pedrampc68 به نظر pedrampc68 : درب ضد سرقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر pedrampc68 : تو سمت خیابان فرجام و خیابان حیدرخانی (خیابان دانشگاه) یک مرکز خرید هست که فوق العاده قیمتهاش مناسبه محصولاتش هم از درب ضد سرقت و درب ضد حریق گرفته تا درب اتاقی و .... در آن یافت میشه    تعداد پاسخها(1)( pedrampc68)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام من از خدمات باشگاه آران استفاده کردم و خیلی راضی هستم. هم چاق شده بودم هم بدنم خیلی خشک بود. از کلاسای رقص برای نرم شدن بدنم استفاده کردم که دیدم روی لاغری هم اثر گذاشته. هم زمان از ماساژ لاغری موضعی که استفاده کردم سرعت لاغر شدنم خیلی بالا رفت و بدنم هم زمان شروع به فرم گرفتن کرد. ضمنا رقصایی که ازاده جون بهمون اموزش میدن خیلی قشنگه. توصیه میکنم استفاده کنین. 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sorena : با سلام خدمت همه عزیزان. یکی از خدمات باشگاه آران رو میخواستم خدمتتون معرفی کنم که شاید کمتر جایی با این موضوع مواجه شده باشین و اونهم لاغری موضعی  هست. اکثر خانمها به خاطر فرم زندگیهای فعلی با این مشکل مواجه هستن که ازچاقی ناحیه ای رنج میبرن. خصوصا در نواحی شکم و ران که کلا فرم بدن رو بهم میزنه.  این باشگاه به  مدت 12 سال هست که تو این قسمت کارهای خیلی خوبی انجام د اده و با تنها یک دوره مراجعه برای لاغری موضعی قابل مشاهده هست کما اینکه قیمتها نسبت به عملهای جراحی خیلی خیلی پایینرو مشکلاتی که به واسطه عمل عارض شخص میشه در این  شکل از لاغری وجود نداره . توصیه میکنم حتما برای حذف سلولیتهای ناحیه ای  بدنتون این باشگاه رو امتحان کنین. تلفن 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ fatemeh16 به نظر shiva : دبیرستان الهام بهترینه!!!!! بله....بله.....          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fatemeh16 به نظر shiva : سلام.من الهام درس میخونم.دانش آموز سال دوم تجربی اش هستم.خیللللللللللللللللللللللی راضیم ازاین مدرسه.ب شایعاتی ک بعضیا ..... میکنن توجه نکنید .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Iran به نظر عاطفه.ر : سلام به همه گی......دیروز رفتم مدرسه آرمان گستر و دیدم همه پیش خوبه و از همه بهتر مدیر باشعور و فهمیده که دلسوزه و پولکی نیست تنها عیبی که داشت اینکه مدرسه قدیمیه حالا مرددم....میشه کمکم کنید؟؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pegah khadem : باشگاه ورزشی آران به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --رسالت-نارمک توسط pegah khadem به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Namber one نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر pegah khadem : باشگاه ورزشی آران به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --رسالت-نارمک توسط pegah khadem به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Namber one نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرح دوست محمدی : باشگاه ورزشی آران به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --رسالت-نارمک توسط فرح دوست محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به نظر من این باشگاه در زمینه خدماتی که ارائه میکنه در شرق اولین هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar chavooshi : باشگاه ورزشی آران به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --رسالت-نارمک توسط sahar chavooshi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است vaghean hame chi khoobe نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تمنا نراقی : باشگاه ورزشی آران به عنوان بهترین باشگاه ورزشی محله --رسالت-نارمک توسط تمنا نراقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین و کاملترین اموزش حرکات موزون در این مرکزانجام میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز باشگاه ورزشی آران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر رضا نادری : آکواریوم جم به عنوان بهترین طراحی و ساخت آکواریوم های آب شور و شیرین و فروش ماهی محله --رسالت-نارمک توسط رضا نادری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکواریوم جم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدیه : کلینیک لیپولیز پاسداران به عنوان بهترین جراحی های زیبایی, پوست , لیزر , کرایولیپولیز , لیپولیز محله --رسالت-نارمک توسط مهدیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است برای لیزر موی زائد میرم کلینیک پاسداران بعد از دو جلسه خیلی راضی بودم الان می خوام برای تزریق چربی برم چون یکی از دوستام انجام داده بود خیلی خوب شده بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک لیپولیز پاسداران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arvanloo به نظر shiva : moalem fizikesh chetore fizik vase man moheme        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر mahson : سلام به همه دوستان.من کارعروس اکثرارایشگاههای نهران رودیدم اکثراالبمشون با عروس زندشون زمین تااسمون فرق میکنه .من برای عروسی خواهرم رفتیم پیش ریحانه که کارش عالی بود خیلی تعریفشون رو شنیده بودیم گریمورسینماهستن.شمارشون رو هم خواهرم توسفردبی خیلی اتفاقی ازیکی ازدوستانشون گرفت مارفتیم البوم ایشون رودیدیم کارشون واقعا عالیه برای هرنوع سلیقه ای ارایش توالبمشون هست از لایت واروپایی بگیرتا عربیوبیروتی .اخلاقشون بسیارعالی ومهربون برخلاف میکاپ کارای دیگه که اصلا نمیتونی یک دقیقه باهاشون حرف بزنی.بااینکه سرشون شلوغه اما بسیارخوش برخوردن..تا 6ماه پیش جردن بودن اما الان نمیدونم کجاتشریف دارن شمارشون روبراتون میذارم انشا..که استفاده ببرین.قبل ازاینکه تماس بگیرین پیامک بزنین بعدتماس بگیرین تابتونیدباخودشون صحبت کنید چون سرشون شلوغه.09333298716        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر shiiirin : سلام اگر کسی شماره تلفن قنادی مرسی رو داره میشه بده ؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sirvana به نظر shiva : سلام من میخواستم بدونم دبیرستان دخترونه خوب  چه دبیرستان هایی هست؟مهمه چون من و خونوادم در این رابطه کاملا بی اطلاعیم...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر aliakbari2 :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم 0.9.3.0.3.3.8.3.2.0.2.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahdiyeh : سلام دبستان پیشرو در چهار راه رشید چطور مدرسه ایه ؟ اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم بهم بگه .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ goodday67 به نظر هم محلی : سلام.اتفاقا منم چندین بار که از جلوش رد شدم هوس کردم تست کنم.حالا ایشالا با خانمم میریم یه دفعه.ممنونم که یه طعم خوب رو معرفی کردی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ... برخی ایده ها و اجرا ها را در سیت زیر ببینید :   جوهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pishro2000 به نظر الی : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 پارافین تراپی واسه ناخن هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ICDL به نظر ICDL : عذاب وجدان دارممممممممممممممممممممممممم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. پاسخ ICDL به نظر ICDL : دوستان فراموش کنید.....دروغ گفتم.....عصبانی بودم......ایراد از من بود......مدیریت آراد عتم خیلی هم خوب بودند....خداوند از من بگذره.....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ICDL : سلام دوستان اگر قصد یادگیری برنامه های کامپیوتر را دارید توصیه میکنم هرگز به آموزشگاه آراد علم واقع در چهار راه سرسبز مراجعه نکنید....مدیریت و منشی این آموزشگاه چنان بی ادب و مغرور هستند که نهایتا ناچار خواهید شد از خیر پول و و قتتان گذشته و آنجا را ترک کنید...نکته جالب توجه  مدرسین بی سواد آن آموزشگاه میباشند......از همه جالبتر اینکه مدیریت آموزشگاه در کلاس از کارآموزانی که برای امتحان فنی حرفهای  راهی بودند میخواست از سیوالات با موبایل عکس گرفته و در اختیار وی قرار دهند....این است وجدان و حس مسیولیت مدیران آموزشگاه های ما    تعداد پاسخها(2)( ICDL - ICDL)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر سارا : فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران به عنوان بهترین عکاسی وفیلمبرداری محله --رسالت-نارمک توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کارشون عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آزیتا شاکری : فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران به عنوان بهترین عکاسی وفیلمبرداری محله --رسالت-نارمک توسط آزیتا شاکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این اتلیه رو بعنوان با تجربه ترین و بهترین مرکز تخصصی عکس کودک و ... معرفی میکنم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا بهترین آتلیه عکاسی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر daryoush : الان 7 ساله دارم از تاکسی سرویس گل هر روز استفاده میکنم و خیلی راضی کننده بوده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر vahid1360 : به نظر من گل تاکسی سرویس توی خیابان نیروی دریایی خیلی خوبه .مدیرتش حرف نداره.پرسنل خوب ومودبی هم داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar68 : سلام بچه ها آرایشگاه سومیاکارشون خیلی عالیه وخدمات زیادی براعروس انجام میدن.سه جلسه پاکسازی انجام میدن وچند جور کرم بهت میدن تاپوستت آماده بشه برا روز عروسی وازمواد بدون سرب استفاده میکنن.من براعروسیم اونجارفتم وخیلی خوب شده بودم،واقعا تخصصی کارمیکنن وشنیون هاشونو تاحالا روسر کسی ندیدی وهمه عروساش متفاوتن،برخوردشون هم خیلی خوبه حتما یه باربرید مشتری دائمیشون میشید.اسم مدیریتش خانم فرجی 09126838545        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maryam68 : به نظر من آرایشگاه سومیا سمت هفت حوض تکه، کارشون حرف نداره خیلی مدرن و مدل های جدید استفاده می کنند ، حتما یه سر بزنید مدیریت خانم فرجی 09126838545        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ Golnaz به نظر سحر : مرکن فوق العاده ست.توو تهران به این خوشمزگی پیتزا و ساندویچ نخورده بودم.قیمتش مناسبه و حجم غذا خیییلی زیاده و پر از فیله و گوشت و سس خاص و طعم پنیر پیتزاش محشره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر samani : اموزشگاه اذر كيميا(خانه بربت ايران) ميدان هفت حوض جنب جهان ورزش بهترين اموزشگاه منطقه است استاد دف اقاى كريم خاورى ،استاد عود اقاى مجيد ناظم پور ،اواز اقاى سالار عقيلى و... من سه تا اموزشگاه عوض كردم واقعا اساتيد مجربى داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

شوی نوروزی لباسهای زنانه و بچه گانه در قنات کوثر
. نظر سامان محسنى : سوپر مدرسه به عنوان بهترین فروش لوازم التحریر و نوشت افزار مهندسی محله --رسالت-نارمک توسط سامان محسنى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سوپر مدرسه،ادارى،تحرير،هنرى،ماكت سازى،نقشه كشى،از همه مهمتر اخلاق خوب،77801754 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سوپر مدرسه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر torkamand : من آتلیه فتوفانیا رو امتحان کردم یه زن و شوهر هنرمند بودن که کارشون عالی بود قیمت عکساشونم خوب بود         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فائزه حسینی : فتوفانیا به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --رسالت-نارمک توسط فائزه حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من رفتم این آتلیه هم کارشون عالیه هم قیمتشون واقعاًازشون ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر ترکمند : فتوفانیا به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --رسالت-نارمک توسط امیر ترکمند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آتلیه تخصصی کودک ، اسپرت و عروس نمایش مشخصات و آدرس مرکز فتوفانیا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fereshte20 به نظر mosi123 : سلام میشه آدرسشم بزاری؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samaneh65 به نظر مانا : وینا دیگه اونجا نیست به جای اون آتلیه ایماژ اومده که دوتا آقا هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قائمی : مشاورین املاک بافقی به عنوان بهترین رهن,اجاره, خرید , فروش ملک محله --رسالت-نارمک توسط قائمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 10درصد تخفیف نمایش مشخصات و آدرس مرکز مشاورین املاک بافقی        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله رسالت-نارمک           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار رسالت-نارمک بهترین آموزشگاه زبان رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
جمعه 15 شهريور ماه 1392
darush021

تاریخ درج: جمعه 15 شهريور ماه 1392

همیشه یادگرفتن زبان برام سخت و غیرممکن بود و نداشتن وقت کافی برای مطالعه کتابهای انگلیسی هم باعث دوری من از زبان می شد تا اینکه موسسه زبان طوطیان را تو سایت دیدم اول با sms هایی که به صورت رایگان برام می فرستاد دوباره به زبان علاقه مند شدم و بعد فهمیدم اساس تدریس در این موسسه ، آموزش زبان بدون نیاز به مطالعه در خارج از کلاس و بدون نیاز به مطالعه کتابه. برای همین سال پیش ثبت نام کردم و از پایه شروع کردم و الان خداروشکر پیشرفت خوبی داشتم و مدرک TLD2را گرفتم و به امید خدا با این وضعیت  تا سال بعد مکالمه م کامل میشه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 مرداد ماه 1391
مددیان

تاریخ درج: يکشنبه 1 مرداد ماه 1391

هرکس که دوس داره میتونه آموزشگاه زبان اورست 100 متربالاتر از میدان رسالت رو یه سر بزنه . سیستمشون رو مثل خیلی ها که تجاری فکر میکنن الکی تغییر ندادن به تاپ ناتچ یا امثال اون. کتاب interchange هست و شاید به پیروی از رسپیناتاک (بهترین موسسه مکالمه تهران) که کتابش رو از interchange به four corners کتاب جدید جک سی ریچارد تغییر داده اونا هم تغییر بدن. اما بهر حال توی این محل بهتر از اینا من نمیشناسم . مخصوصا که کتاب های passages 1 & 2  رو هم تدریس میکنند. کلاساشون هم خیلی خلوت یا شلوغ نیس .

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 14 ارديبهشت ماه 1391
بهاره حق جو

تاریخ درج: پنجشنبه 14 ارديبهشت ماه 1391

من خودم کانون زبان گلبرگ که بر بزرگراه رسالته میرم. و خیلی راضی ام. البته  اونجا هم معلم به معلم هستش. من از کلاسای خانم مرتضوی خیلی خیلی راضی ام. خیلی خوب و با انرژیه و آدمو علاقمند میکنه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 7 فروردين ماه 1391
سارینا

تاریخ درج: دوشنبه 7 فروردين ماه 1391

سلام من اها لی همین محله هستم روی آموزشگاه های این محله هم خیلی پرسوجو کردم اما خودم سه ساله که آموزشگاه شکوه نارمک میرم اصلا راضی نیستم چون هیچی یاد نگرفتم فقط پولمو ریختم دور فقط اسم در کرده اصلا خوب نیست

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 15 آبان ماه 1390
nafas

تاریخ درج: يکشنبه 15 آبان ماه 1390

kanun

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 23 مهر ماه 1390
بهار

تاریخ درج: شنبه 23 مهر ماه 1390

اموزشگاه زبان بهروش برای کودکان خیلی عالیه دختر من اونجا سیستم فونیکس میره من راضی هستم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 23 ارديبهشت ماه 1390
reza rostami

تاریخ درج: جمعه 23 ارديبهشت ماه 1390

systeme amouzeshi asatid va modiriate ali(DANESHMAND ENGLISH INSTITUT)
تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله رسالت-نارمک

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
4 2968
goodfriend
دوشنبه 23 تیر سال 1393
بوسیله mahson
15 14773
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین رسالت-نارمک در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
جمعه 24 تیر سال 1390
بوسیله حسین
1 2668
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله pedrampc68
16 10684
goodfriend
یکشنبه 29 دی سال 1392
بوسیله سارا
13 10192
بهترین مرکزدرمانی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 7 مرداد سال 1392
بوسیله pppppppppp
8 16085
بهترین شیرینی فروشی و قنادی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 تیر سال 1393
بوسیله shiiirin
20 17620
بهترین خواروبارفروشی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 991
بهترین تره بار رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 11 تیر سال 1391
بوسیله مونا
2 3189
بهترین پارک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 24 شهریور سال 1390
بوسیله سوزان
2 3816
goodfriend
دوشنبه 18 آذر سال 1392
بوسیله daryoush
5 4434
بهترین رستوران رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
یکشنبه 31 فرودرین سال 1393
بوسیله goodday67
11 9603
بهترین تالار رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1392
بهترین کافی شاپ رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 3 دی سال 1390
بوسیله صدف محسنی
3 5521
بهترین قهوه خانه رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1067
بهترین سفره خانه سنتی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
شنبه 13 آبان سال 1391
بوسیله shokoufeh
6 6292
بهترین سینمای رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1224
بهترین استخر،سونا،جکوزی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
جمعه 19 مهر سال 1392
بوسیله شایان کریمی
3 5994
goodfriend
سه شنبه 11 شهریور سال 1393
بوسیله fatemeh16
17 12430
بهترین مرکز خرید رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 18 مرداد سال 1393
بوسیله رضا نادری
9 9830
بهترین مشاور املاک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
جمعه 26 خرداد سال 1391
بوسیله ناشناس
5 7182
goodfriend
پنجشنبه 24 بهمن سال 1392
بوسیله ICDL
4 3703
goodfriend
جمعه 15 شهریور سال 1392
بوسیله darush021
7 10568
بهترین آموزشگاه موسیقی رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 آبان سال 1392
بوسیله samani
32 21698
بهترین کلاس آموزشی کنکور رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
پنجشنبه 25 خرداد سال 1391
بوسیله b.j
9 5078
بهترین مهد کودک رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 شهریور سال 1392
بوسیله namnam
7 11873
goodfriend
چهار شنبه 23 مهر سال 1393
بوسیله azin22
14 8567
بهترین فست فود رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 13 آذر سال 1392
بوسیله Golnaz
9 10206
بهترین منطقه جهت سکونت رسالت-نارمک و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 25 اردیبهشت سال 1391
بوسیله emily
10 10546
mini25
پنجشنبه 23 آبان سال 1392
بوسیله سامان محسنى
4 2386
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 716
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 211
فروش ویلا و باغ ویلا در حومه تهران
my_horse
0 126

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4373, نوشته ها: 13808, کاربران: 4972
به جدید ترین عضو انجمن, shakib خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران