لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 1 خرداد ماه 1390 بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
ارزو

تاریخ درج: يکشنبه 1 خرداد ماه 1390
ادیب فرزانه به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه محله قیطریه - شریعتی توسط ارزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز ادیب فرزانه

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ 676zahra به نظر آیدا توپال : salam azizam in madrese akasi ham dare?        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ heliaaaa به نظر امیدیان زاده : لایکککککککککککک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ heliaaaa به نظر ریحانه : من خودم فرزانگان 2 هستم. بچه های ابوریحان همیشه به مدرسه ما حسودیشون میشه. بعدشم جناب آقای رامین راد مدیر انجمن اولیا و مربیان مدرسه ما که مدیر مجتمع کیمیای علم در میر داماد هستند اعتراف کردند مدرسه ما فوق العاده است. مخصوصا اینکه امسال قرار هستش 6 سال اول متوسطه تا سوم دبیرستان یکی بشن و ساختمان مدرسه جدید فوق العاده پیشرفته هستش و حتی امکاناتش از دانشگاه هم بیش تره!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Melikaldfg به نظر ریحانه : بهترین مدرسه ی دخترانه تو ایران ابوریحانه اینو من نمیگم آمار مراجع معتبره مدرسه ی فرزانگان 2 شهید افشار سومه تو ایران خودمم تو هر دوتاش درس خوندم ولی واقعا ابوریحان بهتر کار میکنه تو قیطریه هم هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیدیان زاده : از نظر من  بهترین  مدرسه راهنمایی تهران  مدرسه راهنمایی  فرزانگان 2 (البته تیزهوشان)  هستش که کادر آموزشی  خوبی  داره.    تعداد پاسخها(1)( heliaaaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیدا توپال : برای هنرستان دخترونه من حتما آزادگان رو معرفی میکنم فضای بزرگ کادر قوی رسیدگی خوب من که ازش راضی بودم آدرس: شریعتی . بعد از صدر.جنب دنر کباب بهاران.کوچه ی کارامیان.انتهای کوچه سمت چپ      تعداد پاسخها(1)( 676zahra)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فراز : مهرایین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانه : فرزانگان 2 (شهید افشار)    تعداد پاسخها(2)( Melikaldfg - heliaaaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارزو : ادیب فرزانه به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه محله قیطریه - شریعتی توسط ارزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ادیب فرزانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر niloofar18 : من مادر دو فرزند هستم كه يكيشون امسال كنكور داره و دختر دومم سال هفتم متوسطه.خيلي خوشم اومد كه تو نت  يه سايت ديدم كه مردم ميتونن نظراتشونو به راحتي و بي پرده ابراز كنن.مخصوصا امروزه كه با بهم ريختن سيستم آموزشي، واقعا خانواده ها خيلي عذاب ميكشن. من خدارو شكر ميكنم كه با ورود يه استاد خوب زندگي دخترم متحول شد. آقاي صبري واقعا رياضي رو استادانه درس ميدن. نحوه ي تدريسشون و تسلطشون به مطلب درسي بينظره. يه چيز ديگه هم اينه كه ايشون خودشون مشاور تحصيلي هم هستن و اين در كنار تدريسشون خيلي به ما كمك كرد. جالبه كه تابستونا از شهرستانا كسايي كه امكانشو دارن ميان تهران و يه دوره ي فشرده با ايشون دارن. من به همه ي همشهريام ايشونو توصيه ميكنم. اسم آموزشگاهشون نام آوران شميران هست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر samira71 : سلام,من زیاد توی اینترنت گشتم وتحقیق کردم تا بتونم یه کلاس زبان خوب وحرفه ای واسه مکالمه زبان وکنکور پیدا کنم ,حقیقتش خیلی هم هزینه کردم, هم معلم خصوصی گرفتم وهم کلاس های موسسات روهم میرفتم,نزدیک به چندتا موسسه رو امتحان کردم ولی اصلا نتیجه نگرفتم,از طریق یکی از دوستانم با یکی از اساتید زبان هماهنگ کردم وباهاش سه جلسه در هفته با دوستم کلاس گرفتیم واحساس کردیم که خیلی خیلی برامون عالی بوده وواقعا پیشرفت خیلی زیادی رو توی همین مدت کم داشتیم, منظورم استاد طاهری هست که تعدادی از بچه ها باهاشون کلاس برداشته بودن و این مطلب رو واسه کسایی مینویسم که دنبال یه استاد حرفه ای ودرست حسابی واسه زبان میگردن.خداییش استاد طاهری واقعا محشره,فوق العاده هستش  ,خوبی که کلاساش داره اینه که به اون چیزی که میخواید میرسید حالا یا یادگیری مکالمه باشه یا ارتقا سطح زبانتون, مخصوصا کلاس های مکالمه وفن ترجمه شفاهی که دارن فوق العاده هستش,عالیه, برای کسایی که میخوان واسه مکالمه از صفرشروع کنن واسپیکینگ آیلتس فول بشن ,خیلی از دوستان من که کلاساشون روجاهای مختلف تهران میرفتن خیلی راضی بودن ومیگفتن که پیشرفت خیلی خوبی روداشتن,بیشتر کلاسایی که برگزار میکنن به صورت خصوصی ونیمه خصوصی ونیمه گروهی هستش با هزینه خیلی مناسب وعالی,هم روش تدریس ایشون محشره وهم اخلاقشون فوق العاده هستش وخیلی خیلی هم باسواده,تایم کلاساشون هم خیلی خوبه,بچه ها اگه کسی خواست میتونه به صورت تلفنی باهاشون هماهنگ کنه ,شمارشون رو هم براتون اینجا میذارم 09107789472        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. نظر meysamm : با سلام و عرض احترام خدمت شما اگه میخاهید یک سایت حرفه ای با سئو بسیار خوب داشته باشید به ما بپیوندید. موفق،پیروز و سربلند باشید www.gowebsite.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر bayern : manam 4 term safir raftam vali baadesh edameh nadadam,vali toye hamon 4 term kheili zabanam behtar shod        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سحر : کاغذ دیواری لمینت پرده به عنوان بهترین کاغذ دیواری لمینت کفپوش پرده موکت محله --قیطریه - شریعتی توسط سحر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کاغذ دیواری لمینت پرده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر mina66 :         سلام, یه چند وقتی بود که دنبال موسسه واستاد خوب واسه زبان می گشتم و چند جا رو دوستانم بهم معرفی کردن رفتم , اما زیاد راضی نبودم ,دیگه واقعا کلافه شده بودم اینقدر که کلاس وموسسه عوض کرده بودم.هفته قبل بود که با یکی از اساتید زبان از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و تا الان سه چهار جلسه باهاش گذروندم .توی همین سه جلسه خیلی استفاده کردم از کلاسشون وخیلی مفید بوده برام ,البته تا الان فقط مکالمه رو کار کردن ولی پیشرفتم تا الان خیلی عالی بوده,منظورم استاد طاهری هستش,یکی از نکات مثبت کلاساشون اینه که واقعا به فکر پیشرفت زبانی شاگرداشون هستن و خیلی خوب واسه بچه ها وقت میذارن و روی اشتباهات تلفظی وگرامری ولغوی شاگرداشون خیلی خوب کار میکنه واونا رو برطرف میکنه,بیشتر تاکید وتمرکزش روی مکالمه و speaking هستش ولی مهارتهای دیگه رو هم واقعا عالی کار میکنه,توی تدریس خیلی استاد دلسوزیه وخیلی هم باسواده ,کتابهایی رو هم که کار میکنه ومعرفی میکنه خیلی کتاب های خوبی هستن.من کلاس های گروهی رو که قبلا میرفتم, یک سری از اشتباهات زبانی روکه تو کلاس داشتم اصلا برطرف نمی شد وهمیشه غلط صحبت می کردم ولی استاد طاهری خیلی از اشتباهات زبانیم رو تا الان توی همین سه چهار جلسه که باهام کار کرده,برطرف کرده وساختار های عالی و سطح بالایی رو هم واسه گستره جملاتی که توی مکالمه وصحبت هام استفاده میکنم تا الان یادگرفتم از کلاسشون,دوستان گلم اگه کسی دنبال استاد با قیمت عالی وبسیار مناسب وکیفیت خیلی خوب وعالی وسطح بالا میگرده,استاد طاهری واقعا گزینه عالی وخوبی هستش وهر چقدر هم بخواید واستون زمان میذاره وکمکتون میکنه ومشاوره میده,اگه کسی خواست شماره تماسشون رو میذارم واستون,09107789472          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اکبریان : امنیت گستر به عنوان بهترین دوربین مدار بسته محله --قیطریه - شریعتی توسط اکبریان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز امنیت گستر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیرین ظهوری : سالن زیبایی و عروسکده نیتا به عنوان بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شیرین ظهوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی و عروسکده نیتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
. نظر سميه عزيزي : آموزشگاه علمی نام آوران شمیران به عنوان بهترین تدريس خصوصي كليه دروس از ابتدايي تادانشگاه رياضي فيزيك شيمي زبان عربي اتوكد اسكيس فوتوشاپ ICDL محله --قیطریه - شریعتی توسط سميه عزيزي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من امسال براي دخترم با آقاي دكتر صبري تماس گرفتم و ايشون با ادب و متانت خاصي كه در اكثر دبيراي مطرح ديگه رخت بر بسته قبول كردن كه هم مشاورش باشن و هم استاد رياضي و الان كه بيشتر سال سپري شده نسبت به سال گذشته كه وضعيت درسي دخترم خيلي بهم ريخته بود در وضعيت خوبيه يا ميتونم بگم عاليه و من و همسرم مديون آقاي دكتر هستيم كه صبورانه و با تخصص كامل دخترم رو متحول كردن.... نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمی نام آوران شمیران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nima1000 : من پارسال تو كنكور تونستم رتبه 418 بيارم منطقه يك و الان دانشجوي پزشكي هستم. بخاطر اينكه آشنايي با آقاي دكتر صبري براي من يه اتفاق يا بهتر بگم معجزه بوده توي زندگيم، ميخوام تجربياتمو اينجا براي شما هم بگم. راستي اينم بگم كه ازشون واقعا ممنونم. من اگه بتونم با اين صحبتام به يك نفر هم كمك كرده باشم خيلي خوشحال ميشم هرچند اون نفر رو نشناسم. چون من واقعا سال دوم دبيرستان داشتم گول يكي از مشاورايي كه تو تلويزيون ميومدنو ميخوردمو بدبخت ميشدم. البته براي حفظ حرمت ايشون اسمشو نميارم اينجا. اما دكتر صبري عزيز ايشون بیشتر به صورت خصوصی مشاوره می ده و دفتر مشاوره دارن. می گن اکثر رتبه های زیرصدش بچه هایی بودند که از سال اول ، دوم یا سوم رفتند پیشش یا حداقل از اول تابستون قبل از دوره پیش دانشگاهی.    چنتا از نقاط مثبت آقاي دكتر اينا هستن    برنامه ریزی های هفتگیشون خیلی علمی، حساب شده و دقیقه و خسته کننده نیست و برنامه های هر هفته با هفته بعد تغییرات اساسی داره و براي همين کسی نمی تونه برنامه هاشونو کپی کنه و یا از ایشون تقلید کنه. به نظر من این نقطه قوتشونه چون برنامه های اکثر مشاورا رو می شه از اینترنت دانلود کرد اما برنامه های آقاي دكتر رو من جایی ندیدم یا نشنیدم کسی به جز شاگرداش داشته باشه. آقاي دكتر روشهای خیلی خاصی برای مطالعه درسها به بچه هاش یاد می ده که باعث می شه در زمان خیلی کم درسو بخوننو و بفهمن و خلاصه کنن تکنیکهای جالبی در تست زنی آموزش می دن که باعث می شه زمان تست زنی به حداقل میزان خودش برسه. من خودم با تکنیک هایی که آقاي دكتر در مدیریت زمان تست زنی یاد داده بودن، اصلاً سر کنکور با کمبود وقت مواجه نشدم اين برام يه جورايي خيلي جالب بود چون هميشه استرس كمبود وقت داشتم. خلاصه من تا آخر عمرم مديون آقاي دكتر و البته پدرو مادرم هستن كه با بزرگواريشون هزينه هاي منو تقبل كردن. تلفن دفترشونو الان ندارم اما موبايلشون اينه: 9191373486        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ ahmad55 به نظر ویدا فروتن : موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ahmad55 به نظر ویدا فروتن : سلام خسته نباشید عیدتون مبارک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. پاسخ sahand50se به نظر فرزانه آبایی : نمی دانم ولی مایلم نظرات دوستان را بدانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم فائق : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مریم فائق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ویدا فروتن : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط ویدا فروتن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا    تعداد پاسخها(2)( ahmad55 - ahmad55)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جاودانه محمدی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط جاودانه محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سلاله : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سلاله به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ SarahSarah به نظر paryiateh : سلا دوستان اکر تو این سایت و یا هر جا ی دیگه اسم اقای قلی زاده را به عنوان مدرس تافل یا ایلتس دیدید که الکی یکسری تعریفات بیخود ازش  شده باور نکنید چون ایشون اصلا تا به حال تافل درس ندادن و فقط کلاسهای عادی مکالمه دارن اونم ته ته ستارخان که من یه بار وقت گذاشتم اوه همه راه و رفتم دیدم این اقا ی به ظاهر محترم خودش می یاد از خودش اینجا تعریف می کنه و هرجه که کامنتی به نام استاد قلی زاده بود بدونید خودش داره از خودش تعریف میکنه مثل من گول حرف های دوروغینه این اقا رو نخورید. و حتی دید که من هی برای کلاسهای تافل اصرار می کنم گفت من وقت ندارم ... درصورتی که وقت پشت گوشی باهاش حرف میزنید اصلا نمی گه من وقت ندارم و تا به حال تافل درس ندادم و حتی ازش منابع تافل و پرسیدم نمی دونست چی بگه فقط الکی همه جا از خودش نوشته بچه هاش 100 شدن 110 شدن همه و همه دروغه. کسی که کارش خوب باشه سره خودش معطل باشه بیکار نیست باید تو این سایتها هی الکی از خودش تعریف کنه این اقای که من رفتم امتحانی یه جلسه سر کلاسش دقیقا همه ی حرفهایی رو می زد که من اینجا تو سایت خوندم راجع بهش .. نمی دونم پانتومیم و روش و خاص و استاد کمبریج بیان سرکلاساش بشینن و داتشجوهاش از شهرهای دور می یان و.....همرو بریزید دور این استاد دروغگویی بیش نیست و فقط قصد تعریف الکی از خودش رو داره  بعد از اون من خودم پیش یه استاد ایلتس خیلی خوب رفتم و جالبه بدونید خیلی هم معروفه ولی حتی یه بارم تو این سایتها اسمی ازش نیست  بله وقتی کسی معروف باشه به اندازه کافی نیازی به تبلیغ نداره ..همیشه وقتی یه استادی رو خیلی سخت گیر می یارید بدونید اون کارش درست ه  مشخصاتشم اینکه یه ادم چشم سبزه و لاغر اندامه که به اسم قلی زاده اگه دید اصلا گولشو نخورید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیل خادمی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط سهیل خادمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر vida mohiti : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط vida mohiti به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است gheimate aroos bezarin ba axxxx نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر الیکا مروی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط الیکا مروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهره صوفی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شهره صوفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رسول خرسندی : تعالی اندیش راه دانش به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط رسول خرسندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تعالی اندیش راه دانش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ش. رضوی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط ش. رضوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتا درویش : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهتا درویش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا رستمی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سهیلا رستمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر عالیه سهیلی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط عالیه سهیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدیسا صفری : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مهدیسا صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمانه سقراط : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمانه سقراط به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم شریعتی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط مریم شریعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیوا محمودی : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط شیوا محمودی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا اخوان : سالن زیبایی فارا به عنوان بهترین آرایشگاه محله --قیطریه - شریعتی توسط سمیرا اخوان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی فارا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام به همه خانومای گل . کلاس زومبا برای عزیزایی که تا عصر سر کار هستن در منطقه نارمک ساعت 6.5 تا 7.5 داخل باشگاه آران به کلاسهای آزاده جون اضافه شده. میتونین از این کلاس ورزشی بسیار شاد استفاده کنین و در کنار بدست اوردن تناسب اندام یک ساعت کلاسی شاد رو بعد از یک روز کار خسته کننده تجربه کنین. شماره تماس ایناست: 09335166561   -   77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر setarehb : خانه عکس کودک هیربد ( آتلیه ویژ] کودک و نوزاد ) حضور گروه تخصصی عکاسی کودک ویژه نوزاد و کودک - با محدودیت سنی 0 تا 7 سال - با 25 نوع دکور متنوع  برای اولین بار در منطقه ... اقدسیه - بزرگراه ارتش - بلوار اوشان 09124210266        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر golzardi : کافی شاپ لرد بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رسول خجسته : اعزام دانشجو به خارج تارد به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط رسول خجسته به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اعزام دانشجو به خارج تارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهروز کیهانیان : اعزام دانشجو به خارج تارد به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط بهروز کیهانیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اعزام دانشجو به خارج تارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر- اگر کسی دنبال طراحیهای رقص فوق العاده زیبا مطابق متد روز هست با این شماره تماس بگیره- این طراحیها خاص بانوان و رقصهای عروس داماد هست   09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الناز ایمانی : اعزام دانشجو تارد به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط الناز ایمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من توسط این موسسه الان در حال تحصیل در اتریش هستم و خیلی راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز اعزام دانشجو تارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید سمیعی : اعزام دانشجو تارد به عنوان بهترین اعزام دانشجو به خارج از کشور محله --قیطریه - شریعتی توسط سعید سمیعی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز اعزام دانشجو تارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر هوشنگ قوامی عادل : کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی به عنوان بهترین طب سوزنی و طب چینی و سوزنی، مراقبت های پوستی تالگو، لاغری، از بین بردن خطوط صورت ، دور چشم، رفع افتادگی پلک ، از بین بردن غبغب ، سیاهی دور چشم لاغری موضعی ، بی اشتهایی محله --قیطریه - شریعتی توسط هوشنگ قوامی عادل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی طب سوزنی و طب چینی        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه           بهترین مدارس تهران؟

صفحه اصلی تالار شریعتی - قیطریه بهترین مدرسه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391
امیدیان زاده

تاریخ درج: چهارشنبه 1 شهريور ماه 1391

از نظر من  بهترین  مدرسه راهنمایی تهران  مدرسه راهنمایی  فرزانگان 2 (البته تیزهوشان)  هستش که کادر آموزشی  خوبی  داره.

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 4 مهر ماه 1390
آیدا توپال

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390

برای هنرستان دخترونه من حتما آزادگان رو معرفی میکنم

فضای بزرگ

کادر قوی

رسیدگی خوب

من که ازش راضی بودم

آدرس: شریعتی . بعد از صدر.جنب دنر کباب بهاران.کوچه ی کارامیان.انتهای کوچه سمت چپ

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 7 شهريور ماه 1390
فراز

تاریخ درج: دوشنبه 7 شهريور ماه 1390

مهرایین

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 23 مرداد ماه 1390
ریحانه

تاریخ درج: يکشنبه 23 مرداد ماه 1390

فرزانگان 2 (شهید افشار)

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
يکشنبه 1 خرداد ماه 1390
ارزو

تاریخ درج: يکشنبه 1 خرداد ماه 1390

ادیب فرزانه به عنوان بهترین دبیرستان دخترانه محله قیطریه - شریعتی توسط ارزو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز ادیب فرزانه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شریعتی - قیطریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
7 9935
goodfriend
دوشنبه 31 فرودرین سال 1394
بوسیله شیرین ظهوری
31 21860
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شریعتی - قیطریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2826
goodfriend
چهار شنبه 2 اردیبهشت سال 1394
بوسیله سحر
22 21750
goodfriend
شنبه 4 بهمن سال 1393
بوسیله الیکا مروی
6 7704
بهترین مرکزدرمانی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 21 بهمن سال 1393
بوسیله sahand50se
6 9890
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 مهر سال 1392
بوسیله sara61
4 10051
بهترین خواروبارفروشی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1375
بهترین تره بار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1420
بهترین پارک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 15 اردیبهشت سال 1394
بوسیله meysamm
1 1750
بهترین تاکسی سرویس شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1551
بهترین رستوران شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 5 آبان سال 1393
بوسیله هوشنگ قوامی عادل
3 6913
بهترین تالار شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1780
بهترین کافی شاپ شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 آذر سال 1393
بوسیله golzardi
1 3880
بهترین قهوه خانه شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 2324
بهترین سفره خانه سنتی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 8402
بهترین سینمای شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
پنجشنبه 29 اردیبهشت سال 1390
بوسیله آرمین
2 4408
بهترین استخر،سونا،جکوزی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2404
goodfriend
چهار شنبه 6 خرداد سال 1394
بوسیله 676zahra
9 14424
بهترین مرکز خرید شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 3 آذر سال 1390
بوسیله مشتري
2 6179
بهترین مشاور املاک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 22 بهمن سال 1390
بوسیله حسام امیری
1 4087
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1686
goodfriend
پنجشنبه 10 اردیبهشت سال 1394
بوسیله bayern
10 10900
بهترین آموزشگاه موسیقی شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
یکشنبه 7 خرداد سال 1391
بوسیله آزاده مسعودی
1 5095
goodfriend
شنبه 16 خرداد سال 1394
بوسیله niloofar18
15 4684
بهترین مهد کودک شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 18 مهر سال 1393
بوسیله imanprs
2 6955
goodfriend
یکشنبه 16 آذر سال 1393
بوسیله SHARAREH93
14 14559
بهترین فست فود شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1391
بوسیله حسین
4 8794
بهترین منطقه جهت سکونت شریعتی - قیطریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
سه شنبه 5 آذر سال 1392
بوسیله حسين كاشاني
5 9413
بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
aliamiri2
پنجشنبه 9 آبان سال 1392
بوسیله ahmad100
1 2772
بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
aliamiri2
0 1468
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
شنبه 9 آذر سال 1392
بوسیله حسن رنجبر
3 3514
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
شنبه 29 فرودرین سال 1394
بوسیله سميه عزيزي
3 1275
اعزام دانشجو به خارج از کشور
azadehm
0 260

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4478, نوشته ها: 15871, کاربران: 6200
به جدید ترین عضو انجمن, digitdigit خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران