سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 14 ارديبهشت ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
شیرین فارسیجانی

تاریخ درج: چهارشنبه 14 ارديبهشت ماه 1390
شیرینی سرای بی بی

پاسخ Reza :

salam

sheren khanom  eh ghanadi jaded baz shodeh be name Vania (nabshe  St.10) karesh KHeli khobe......

testesh zarary nadareh...

ba tashakor

reza

پاسخ فیروزه امامی:

شیرینی سرای پوپک

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر MiladH : بهترین قنادی فقط و فقط  قنادی رضا بی بی و می بی و پوپک و کپک اینا فقط اسمشون گندس ولی کیفیتش اصلا به قنادی رضا نمیرسه... شما حالا یبار برید قنادی رضا مطمئن باشید پشیمون نمیشید که هیچ ، مشتری دائمشم میشید ..... امتحانش ضرر نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر سمیه : کیک شکلاتی های بی بی واقعا بی نظیر من می خوام برای پسرم شایان جشن قدم بگیرم می خواستم بدونم برای بی بی مقدور هست که کیکی شبیه پا یا کفش برام درست کنه؟ با تشکر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الهه احمدی به نظر میلادعبداله پور : بی بی فقط کیک هاش خوبه ولی پوپک شیرینی هاش عالیه!            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ faribakhanlar به نظر سارا رحمانی : بهترین قنادی اول شهزاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا رحمانی : سلام بهتر است که قنادی بی بی ادرس مشاغل و شرکت ها که در سایت زده است بنویسد    تعداد پاسخها(1)( faribakhanlar)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی سلگی به نظر میلادعبداله پور : هرکی شیرینی خوب می خواد بره بی بی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ کاترین سپهری به نظر میلادعبداله پور : قنادی بی بی شیرینی هایش حرف نداره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارسا لطفی به نظر میلادعبداله پور : کاملا موافقم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میلادعبداله پور : همه گوش کنن فقط قنادی پوپک فقط و فقط.    تعداد پاسخها(4)( پارسا لطفی - کاترین سپهری - علی سلگی - الهه احمدی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگل : مگه بهتر از بی بی یوسف آباد هم هست؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bita : خب اگر با شکر کمتر موافقید "شهرزاد".... شکر بیشتر "پوپک" ....کیک شکلاتی "بی بی" ....تنوی بیشتر هم خب..."وانیا"        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamid zolfaghari به نظر taraneh : vaghti mardom az mahale haye dige mian ta faghat cake bibi ro mikharan aslan esme shirni forooshiyaye digaro nabayadavord        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taraneh : cake tameshke Vania    تعداد پاسخها(1)( hamid zolfaghari)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Jalal : Shereny Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahra : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cake    Vania..................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ س.ط به نظر سميه زاهدي اصل : به نظر همه ي اعضاي خانواده ي من كيك و شيريني هاي "شهرزاد" بسيار خوشمزه و سالم هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مگهان متین به نظر سميه زاهدي اصل : تارت های میوه و دانمارکی های پوپک هم چیزی هستند که به جرات می توانم بگویم مزه منحصر به فردی دارند - اما برایم پیش آمده که وقتی به مناسبت های مختلف آن ها را خورده ام مزه کمی نوسان داشته که شاید هم ایراد از روحیه من بوده که گاهی احساس کرده ام خوشمزه تر یا متوسط هستند اما در مجموع منحصر به فرد هستند - یکی از خاطره های مرتبط با شیرینی پوپک را  که شاید بد نباشد با شما شریک شوم این است که: همسرم ایرانی نیست - برای تولدم تارت توت فرنگی خریدم و هنوز همسرم بعد از گذشت 5 سال هر جا که باشیم و در هر کشوری وقتی کیک یا تارت میوه ای میبیند حتی در حد یک لقمه هم که شده آن را امتحان میکند و بارها و بارها گفته که ای کاش میشد وقتی از ایران میروم برایش یک تارت توت فرنگی ببرم!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميه زاهدي اصل : به نظر من كيك شكلاتي هاي بي بي و كيك و شيريني هاي پوپك حرف نداره    تعداد پاسخها(2)( مگهان متین - س.ط)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : بی بی شهرزاد پوپک          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فیروزه امامی به نظر شیرین فارسیجانی : شیرینی سرای پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rojan : Shirini Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elham : shireni VANIA        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Roksana : shereni Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Reza به نظر law : salam shereniha  va cake tameshk Vania ro emtehan koned ahtemalan nazareton avaz mesheh.....R        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Reza به نظر شیرین فارسیجانی : salam sheren khanom  eh ghanadi jaded baz shodeh be name Vania (nabshe  St.10) karesh KHeli khobe...... testesh zarary nadareh... ba tashakor reza        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر metra : shereni Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر helma : vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Reza ghorbani : Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا ..... : کیک شکلاتی بی بی انواع شیرینی پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه پاشائي : كيك بي بي و شيريني هاي شهرزاد بهترينن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه پاشائي : كيك بي بي و شيريني هاي شهرزاد بهترينن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima : اول كيك شكلاتي  بي بي بعد شهرزاد بعد هم پوپك خدايي همه اينها خوب هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمیرا ح : بهترین قنادی ، شیرینی بی بی توی مدبره فوق العاده است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rza moradi : bebe        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پری به نظر law : وای آره... کیک شکلاتی های بی بی و شیرینی کاراملی ها و کیک میوه های پوپک عالی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر law :بی بی و پوپک    تعداد پاسخها(2)( پری - Reza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمودی :قنادی پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم :( بهترين قنادي به نظرم من اول شهرزاد (شمال ميدان سلماس- نبش كوچه 10/1 دوم بي بي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوذری :کیک پانوما و دانکارکی شیرین فروشی پوپک کیک شکلاتی بی بی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین فارسیجانی :شیرینی سرای بی بی    تعداد پاسخها(2)( Reza - فیروزه امامی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Vahid_1363 :شیرینی سرای بی بی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ somayeht به نظر somayeht : بله من با جرأت صبحت مي كنم چون پاره تنم زخم خورده اين مهده كه به روح و روان و جسمش آسيب رسوندن ، شما اگر يه پرس و جو كني تو محل مي بيني كه خيلي ها اولين باري كه مي خوان بچه شون رو بزارن مهد مي برن يكتا ، ولي چرا بعد يه مدت همشون بچه هاشون رو بر مي دارن چرا بچه ها ناآرومي مي كنن موقع رفتن ؟ و هزاران دليل ديگه كه از حوصله بحث خارجه فقط كافيه تو پارك از مامانها بپرسي تا بفهمي چه كارهايي كه نمي كنن ، مدير بي لياقت كه شماها ازش تعريف مي كنيد براي خودش كاسبي راه انداخته ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ somayeht به نظر ninazin : تابلو كه داري تبليغ مي كني و از خودشوني ! بله راحتي دلبنداشون تو اينه كه شما سوزن سوزنشون كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟ و اون مديريت خوبتون !!! هر توهيني خواست به پدر و مادرها بكنه ؟؟؟؟؟؟؟ اينه تجربه و سابقه تون ؟؟؟؟ متأسفم براي همتون كه جگرگوشه هاي مردم رو هر بلايي خواستين سرشون مي يارين.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
. نظر بابک نریمانی : مطب دندانپزشکی به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی کودکان ایمپلنت محله --یوسف آباد توسط بابک نریمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دندانپزشکی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور یوسف آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ninazin : من به همه مامانا و باباهایی که نگرا ن آموزش و راحتی دلبنداشون هستن مهد یکتا خیابان 13 یوسف آباد پیشنهاد میکم منکه خیلی خیلی راضی هستم هم مربی های با تجربه داره هم مدیریت خوب خیالتون راحت راحت وقتی دلبندتون اونجاست    تعداد پاسخها(1)( somayeht)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ setareh1 به نظر somayeht : خیلی متعجب شدم ، چون من خودم شاگرد مهد یکتا بودم و الانم بچه شیرخوارم را آنجا میبرم . بقدری راضی هستم که  کلیه فامیل و دوستانم  را تشویق میکنم که بچه هایشان را در این مهد ثبت نام کنند و جالبتر آنکه هر وقت میروم بچه های دانشگاهی و دبیرستانی یا حتی آنهایی که الان برای خودشان صاحب زندگی هستندبرای دیدار مدیر و مربیان آمده اند و بهترین خاطره زندگیشان بودن در مهد یکتا میباشد و بیشتر متعجبم که کسی با این جرأت راجع به خانه دوم من و خیلی از بچه های دیگه اینطوری صحبت کرده !!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ farimah1 به نظر somayeht : بچه من از یک سالگی  توی مهد کودک یکتا هستش و من تمام مربی ها رو میشناسم . خیلی برای بچه ها زحمت میکشن مدریت بسیار قابلی داره که همیشه به کار پرسونلش نظارت میکنه من که خیلی از مهد کودک یکتا راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یوسف آباد           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار یوسف آباد بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
123
چهارشنبه 6 شهريور ماه 1392
MiladH

تاریخ درج: چهارشنبه 6 شهريور ماه 1392

بهترین قنادی فقط و فقط  قنادی رضا

• بی بی و می بی و پوپک و کپک اینا فقط اسمشون گندس ولی کیفیتش اصلا به قنادی رضا نمیرسه...
  • شما حالا یبار برید قنادی رضا مطمئن باشید پشیمون نمیشید که هیچ ، مشتری دائمشم میشید ..... امتحانش ضرر نداره
تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 16 شهريور ماه 1391
سمیه

تاریخ درج: پنجشنبه 16 شهريور ماه 1391

کیک شکلاتی های بی بی واقعا بی نظیر من می خوام برای پسرم شایان جشن قدم بگیرم می خواستم بدونم برای بی بی مقدور هست که کیکی شبیه پا یا کفش برام درست کنه؟ با تشکر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 26 بهمن ماه 1390
سارا رحمانی

تاریخ درج: چهارشنبه 26 بهمن ماه 1390

سلام بهتر است که قنادی بی بی ادرس مشاغل و شرکت ها که در سایت زده است بنویسد

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 3 دي ماه 1390
میلادعبداله پور

تاریخ درج: شنبه 3 دي ماه 1390

همه گوش کنن فقط قنادی پوپک فقط و فقط.

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
دوشنبه 28 آذر ماه 1390
سوگل

تاریخ درج: دوشنبه 28 آذر ماه 1390

مگه بهتر از بی بی یوسف آباد هم هست؟

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 4 مهر ماه 1390
bita

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390

خب اگر با شکر کمتر موافقید "شهرزاد".... شکر بیشتر "پوپک" ....کیک شکلاتی "بی بی" ....تنوی بیشتر هم خب..."وانیا"

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 مرداد ماه 1390
taraneh

تاریخ درج: سه شنبه 25 مرداد ماه 1390

cake tameshke Vania

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
Jalal

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

Shereny Vania

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
zahra

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cake    Vania..................

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 23 مرداد ماه 1390
سميه زاهدي اصل

تاریخ درج: يکشنبه 23 مرداد ماه 1390

به نظر من كيك شكلاتي هاي بي بي و كيك و شيريني هاي پوپك حرف نداره

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یوسف آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 آذر سال 1390
بوسیله علی
1 2165
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
13 14189
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یوسف آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1324
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یوسف آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
دوشنبه 16 اردیبهشت سال 1392
بوسیله محیا بهرامی
8 7578
بهترین عکاسی یوسف آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 17 مهر سال 1391
بوسیله مهرنوش
2 3020
بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 30 شهریور سال 1392
بوسیله سمیه حاتمی
16 9616
goodfriend
چهار شنبه 6 شهریور سال 1392
بوسیله MiladH
41 41751
بهترین خواروبارفروشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 931
بهترین تره بار یوسف آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 26 اردیبهشت سال 1390
بوسیله محمودی
1 1640
بهترین پارک یوسف آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله paria mehrabi
7 6726
بهترین تاکسی سرویس یوسف آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 981
بهترین رستوران یوسف آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 23 شهریور سال 1392
بوسیله آیلین
12 10709
بهترین تالار یوسف آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 987
بهترین کافی شاپ یوسف آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 13 خرداد سال 1392
بوسیله negaaaar
8 6713
بهترین قهوه خانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
شنبه 20 آبان سال 1391
بوسیله dadamori
1 1402
بهترین سفره خانه سنتی یوسف آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
یکشنبه 10 شهریور سال 1392
بوسیله shadih
4 4309
بهترین سینمای یوسف آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 خرداد سال 1390
بوسیله حمیرا ح
4 3458
بهترین استخر،سونا،جکوزی یوسف آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 8 تیر سال 1392
بوسیله shayeste
11 10684
بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 24 اردیبهشت سال 1392
بوسیله siyamak
17 11743
بهترین مرکز خرید یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 26 اردیبهشت سال 1390
بوسیله محمودی
1 2723
بهترین مشاور املاک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 شهریور سال 1391
بوسیله مهرگان
5 5653
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1779
بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اردیبهشت سال 1391
بوسیله وفا ملک زاده
3 5136
بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
1 2606
بهترین کلاس آموزشی کنکور یوسف آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
1 1049
goodfriend
چهار شنبه 9 بهمن سال 1392
بوسیله somayeht
18 15186
بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
16 15074
بهترین فست فود یوسف آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
سه شنبه 6 تیر سال 1391
بوسیله m.p
18 15547
بهترین منطقه جهت سکونت یوسف آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 29 اردیبهشت سال 1392
بوسیله sia2
21 16696
لوازم خانگی فروشی بی انصاف
amir66
0 456
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 372
بهترین قنادی یوسف آباد ( قنادی رضا ) و نظراتتان را در مورد قنادی این محله بگویید
MiladH
0 202
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله بابک نریمانی
1 170
فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی از قویترین کمپانی های جهان *با تضمین بالاترین کیفیت
resiver
0 35

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4337, نوشته ها: 12715, کاربران: 4130
به جدید ترین عضو انجمن, sepidehh خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران