سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 14 ارديبهشت ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
شیرین فارسیجانی

تاریخ درج: چهارشنبه 14 ارديبهشت ماه 1390
شیرینی سرای بی بی

پاسخ Reza :

salam

sheren khanom  eh ghanadi jaded baz shodeh be name Vania (nabshe  St.10) karesh KHeli khobe......

testesh zarary nadareh...

ba tashakor

reza

پاسخ فیروزه امامی:

شیرینی سرای پوپک

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر MiladH : بهترین قنادی فقط و فقط  قنادی رضا بی بی و می بی و پوپک و کپک اینا فقط اسمشون گندس ولی کیفیتش اصلا به قنادی رضا نمیرسه... شما حالا یبار برید قنادی رضا مطمئن باشید پشیمون نمیشید که هیچ ، مشتری دائمشم میشید ..... امتحانش ضرر نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر سمیه : کیک شکلاتی های بی بی واقعا بی نظیر من می خوام برای پسرم شایان جشن قدم بگیرم می خواستم بدونم برای بی بی مقدور هست که کیکی شبیه پا یا کفش برام درست کنه؟ با تشکر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الهه احمدی به نظر میلادعبداله پور : بی بی فقط کیک هاش خوبه ولی پوپک شیرینی هاش عالیه!            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ faribakhanlar به نظر سارا رحمانی : بهترین قنادی اول شهزاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سارا رحمانی : سلام بهتر است که قنادی بی بی ادرس مشاغل و شرکت ها که در سایت زده است بنویسد    تعداد پاسخها(1)( faribakhanlar)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی سلگی به نظر میلادعبداله پور : هرکی شیرینی خوب می خواد بره بی بی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ کاترین سپهری به نظر میلادعبداله پور : قنادی بی بی شیرینی هایش حرف نداره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارسا لطفی به نظر میلادعبداله پور : کاملا موافقم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر میلادعبداله پور : همه گوش کنن فقط قنادی پوپک فقط و فقط.    تعداد پاسخها(4)( پارسا لطفی - کاترین سپهری - علی سلگی - الهه احمدی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوگل : مگه بهتر از بی بی یوسف آباد هم هست؟          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bita : خب اگر با شکر کمتر موافقید "شهرزاد".... شکر بیشتر "پوپک" ....کیک شکلاتی "بی بی" ....تنوی بیشتر هم خب..."وانیا"        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hamid zolfaghari به نظر taraneh : vaghti mardom az mahale haye dige mian ta faghat cake bibi ro mikharan aslan esme shirni forooshiyaye digaro nabayadavord        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر taraneh : cake tameshke Vania    تعداد پاسخها(1)( hamid zolfaghari)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Jalal : Shereny Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zahra : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cake    Vania..................        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ س.ط به نظر سميه زاهدي اصل : به نظر همه ي اعضاي خانواده ي من كيك و شيريني هاي "شهرزاد" بسيار خوشمزه و سالم هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مگهان متین به نظر سميه زاهدي اصل : تارت های میوه و دانمارکی های پوپک هم چیزی هستند که به جرات می توانم بگویم مزه منحصر به فردی دارند - اما برایم پیش آمده که وقتی به مناسبت های مختلف آن ها را خورده ام مزه کمی نوسان داشته که شاید هم ایراد از روحیه من بوده که گاهی احساس کرده ام خوشمزه تر یا متوسط هستند اما در مجموع منحصر به فرد هستند - یکی از خاطره های مرتبط با شیرینی پوپک را  که شاید بد نباشد با شما شریک شوم این است که: همسرم ایرانی نیست - برای تولدم تارت توت فرنگی خریدم و هنوز همسرم بعد از گذشت 5 سال هر جا که باشیم و در هر کشوری وقتی کیک یا تارت میوه ای میبیند حتی در حد یک لقمه هم که شده آن را امتحان میکند و بارها و بارها گفته که ای کاش میشد وقتی از ایران میروم برایش یک تارت توت فرنگی ببرم!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سميه زاهدي اصل : به نظر من كيك شكلاتي هاي بي بي و كيك و شيريني هاي پوپك حرف نداره    تعداد پاسخها(2)( مگهان متین - س.ط)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سحر : بی بی شهرزاد پوپک          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فیروزه امامی به نظر شیرین فارسیجانی : شیرینی سرای پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rojan : Shirini Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elham : shireni VANIA        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Roksana : shereni Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Reza به نظر law : salam shereniha  va cake tameshk Vania ro emtehan koned ahtemalan nazareton avaz mesheh.....R        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Reza به نظر شیرین فارسیجانی : salam sheren khanom  eh ghanadi jaded baz shodeh be name Vania (nabshe  St.10) karesh KHeli khobe...... testesh zarary nadareh... ba tashakor reza        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر metra : shereni Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر helma : vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Reza ghorbani : Vania        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا ..... : کیک شکلاتی بی بی انواع شیرینی پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه پاشائي : كيك بي بي و شيريني هاي شهرزاد بهترينن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه پاشائي : كيك بي بي و شيريني هاي شهرزاد بهترينن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shima : اول كيك شكلاتي  بي بي بعد شهرزاد بعد هم پوپك خدايي همه اينها خوب هستند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمیرا ح : بهترین قنادی ، شیرینی بی بی توی مدبره فوق العاده است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rza moradi : bebe        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پری به نظر law : وای آره... کیک شکلاتی های بی بی و شیرینی کاراملی ها و کیک میوه های پوپک عالی هستن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر law :بی بی و پوپک    تعداد پاسخها(2)( پری - Reza)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمودی :قنادی پوپک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مريم :( بهترين قنادي به نظرم من اول شهرزاد (شمال ميدان سلماس- نبش كوچه 10/1 دوم بي بي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوذری :کیک پانوما و دانکارکی شیرین فروشی پوپک کیک شکلاتی بی بی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیرین فارسیجانی :شیرینی سرای بی بی    تعداد پاسخها(2)( Reza - فیروزه امامی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Vahid_1363 :شیرینی سرای بی بی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر SHARAREH93 : سلام من برای لاغری به باشگاه آران مراجعه کردم. هم برنامه بدن سازی گرفتم هم از لاغری موضعی استفاده کردم. خیلی از این پک لاغری راضیم. توصیه میکنم شما هم از این پکیج استفاده کنین. این باشگاه تو نارمک هست و تلفنش هم این هست 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر azin22 : سلام من از خدمات باشگاه آران استفاده کردم و خیلی راضی هستم. هم چاق شده بودم هم بدنم خیلی خشک بود. از کلاسای رقص برای نرم شدن بدنم استفاده کردم که دیدم روی لاغری هم اثر گذاشته. هم زمان از ماساژ لاغری موضعی که استفاده کردم سرعت لاغر شدنم خیلی بالا رفت و بدنم هم زمان شروع به فرم گرفتن کرد. ضمنا رقصایی که ازاده جون بهمون اموزش میدن خیلی قشنگه. توصیه میکنم استفاده کنین. 77893205        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر shima93 : سلام من هنرجوي موسيقي كاردانش مؤسسه عرفان كهن بودم و دررشته ي موسيقي با توجه به اينكه هيچ آگاهي نداشتم توانستم در مدت كمتر از 2 سال ديپلم موسيقي بگيرم البته تمرين و پشت كار خودم باعث موفقيتم شد ولي از حق نگذريم مدرسين هر 6 رشته ي آموزشي مدرسين آگاه ، دلسوز و با تجربه اي در آموزشگاه عرفان كهن باعث موفقيت و پيشرفت من بودند . در صورتي كه واقعا مي خواهيد موسيقي را بفهميد و ياد بگيريد آموزشگاه عرفان كهن را به شما پيشنهاد مي كنم . 44-88101040        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر tahine88 : سلام به همه دوستان.من اکثرا ارایشگاههای معروف تهرانو سرزدم ولی نپسندیدم برید پیش خانم حسین زاده من تمام دوستام وفامیلمون رفتن پیش ایشون.کارش حرف نداره  وخیلی مهربونه. کار تخصصیشون اکستنشن مژه فر و رنگ مژه هاشو رابرو لب چشم  مکاب وشینون وکوپ وهای لایت هم شمال تهران کارمیکنه هم غرب  تهران الان شمارشون رومیذارم قبلش تماس بگیرین تا بتونیدباخودشون صحبت کنید.موفق باشین. 09121974720 شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmina :     سلام.بچه ها من دیروز رفتم سالن فرشته زیبایی برای بافت مو.دقیقا چیزی که از ژورنال انتخاب کردم رو برام در اوردن با یه قیمت مناسب .حتما یه بار بافتای این سالن رو امتحان کنید. فرشته زیبایی 44692943 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر miranimina : من الان 6 ماهه میرم کلاس سه تار تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان استادم جناب آقای زاد پور هستن تا حالا با حوصله تر از این من استاد ندیدم والا با اینکه من وقت تمرینم کمه و زیاد نمی رسم درسام رو کار کنم اما ایشون با حوصله تمام با من کار می کنه و وواقعا دلسوزه تدریسش عالیه اونقدر درسارو خوب توضیح می ده که ادم براحتی یاد می گیره و انگیزه ادم رو حسابی می بره بالا این شماره آموزشگاهشون هستش4-88986493 و7 -88986356 سایتشونم اینه mehrvarzanmusic.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohamadi : من هنرجوی آموزشگاه منظومه هستم،میخواستم به خاطر فضای خوبی که ایجاد کردن تشکر کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر dana24 : من تو آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان کلاس دف میرم اسم استادم آقای زانیار حسامی فوق العادست وقتی ساز می زنه روح آدم پرواز می کنه چند دوره نفر اول کشور بودن تو دف یه روش اختصاصی هم تو یاد دادن دف دارن که من خودم تونستم تو مدت 4 ماه کلی پیشرفت کنم دوستایی که به دف علاقه دارن ایشون رو 100% توصیه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله یوسف آباد           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار یوسف آباد بهترین شیرینی فروشی و قنادی یوسف آباد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
123
چهارشنبه 6 شهريور ماه 1392
MiladH

تاریخ درج: چهارشنبه 6 شهريور ماه 1392

بهترین قنادی فقط و فقط  قنادی رضا

• بی بی و می بی و پوپک و کپک اینا فقط اسمشون گندس ولی کیفیتش اصلا به قنادی رضا نمیرسه...
  • شما حالا یبار برید قنادی رضا مطمئن باشید پشیمون نمیشید که هیچ ، مشتری دائمشم میشید ..... امتحانش ضرر نداره
تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 16 شهريور ماه 1391
سمیه

تاریخ درج: پنجشنبه 16 شهريور ماه 1391

کیک شکلاتی های بی بی واقعا بی نظیر من می خوام برای پسرم شایان جشن قدم بگیرم می خواستم بدونم برای بی بی مقدور هست که کیکی شبیه پا یا کفش برام درست کنه؟ با تشکر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 26 بهمن ماه 1390
سارا رحمانی

تاریخ درج: چهارشنبه 26 بهمن ماه 1390

سلام بهتر است که قنادی بی بی ادرس مشاغل و شرکت ها که در سایت زده است بنویسد

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
شنبه 3 دي ماه 1390
میلادعبداله پور

تاریخ درج: شنبه 3 دي ماه 1390

همه گوش کنن فقط قنادی پوپک فقط و فقط.

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
دوشنبه 28 آذر ماه 1390
سوگل

تاریخ درج: دوشنبه 28 آذر ماه 1390

مگه بهتر از بی بی یوسف آباد هم هست؟

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 4 مهر ماه 1390
bita

تاریخ درج: دوشنبه 4 مهر ماه 1390

خب اگر با شکر کمتر موافقید "شهرزاد".... شکر بیشتر "پوپک" ....کیک شکلاتی "بی بی" ....تنوی بیشتر هم خب..."وانیا"

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 25 مرداد ماه 1390
taraneh

تاریخ درج: سه شنبه 25 مرداد ماه 1390

cake tameshke Vania

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
Jalal

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

Shereny Vania

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
zahra

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cake    Vania..................

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 23 مرداد ماه 1390
سميه زاهدي اصل

تاریخ درج: يکشنبه 23 مرداد ماه 1390

به نظر من كيك شكلاتي هاي بي بي و كيك و شيريني هاي پوپك حرف نداره

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه
123

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله یوسف آباد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 25 آذر سال 1390
بوسیله علی
1 2775
goodfriend
یکشنبه 9 شهریور سال 1393
بوسیله tahine88
17 19709
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین یوسف آباد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1598
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) یوسف آباد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
دوشنبه 16 اردیبهشت سال 1392
بوسیله محیا بهرامی
8 9689
بهترین عکاسی یوسف آباد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
دوشنبه 17 مهر سال 1391
بوسیله مهرنوش
2 3856
بهترین مرکزدرمانی یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
شنبه 30 شهریور سال 1392
بوسیله سمیه حاتمی
16 12944
goodfriend
چهار شنبه 6 شهریور سال 1392
بوسیله MiladH
41 51303
بهترین خواروبارفروشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1272
بهترین تره بار یوسف آباد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 26 اردیبهشت سال 1390
بوسیله محمودی
1 2101
بهترین پارک یوسف آباد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
سه شنبه 9 آبان سال 1391
بوسیله paria mehrabi
7 8748
بهترین تاکسی سرویس یوسف آباد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1219
بهترین رستوران یوسف آباد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 23 شهریور سال 1392
بوسیله آیلین
12 14600
بهترین تالار یوسف آباد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1282
بهترین کافی شاپ یوسف آباد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 13 خرداد سال 1392
بوسیله negaaaar
8 8632
بهترین قهوه خانه یوسف آباد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
شنبه 20 آبان سال 1391
بوسیله dadamori
1 1778
بهترین سفره خانه سنتی یوسف آباد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
یکشنبه 10 شهریور سال 1392
بوسیله shadih
4 5508
بهترین سینمای یوسف آباد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 11 خرداد سال 1390
بوسیله حمیرا ح
4 4218
بهترین استخر،سونا،جکوزی یوسف آباد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 8 تیر سال 1392
بوسیله shayeste
11 14134
بهترین مدرسه یوسف آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
سه شنبه 24 اردیبهشت سال 1392
بوسیله siyamak
17 16183
بهترین مرکز خرید یوسف آباد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
دوشنبه 26 اردیبهشت سال 1390
بوسیله محمودی
1 3541
بهترین مشاور املاک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 شهریور سال 1391
بوسیله مهرگان
5 7144
بهترین آموزشگاه کامپیوتر یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2390
بهترین آموزشگاه زبان یوسف آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
یکشنبه 24 اردیبهشت سال 1391
بوسیله وفا ملک زاده
3 6589
goodfriend
شنبه 15 شهریور سال 1393
بوسیله shima93
7 4244
بهترین کلاس آموزشی کنکور یوسف آباد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
1 1481
بهترین مهد کودک یوسف آباد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
جمعه 20 تیر سال 1393
بوسیله rahasa
19 22453
goodfriend
سه شنبه 8 مهر سال 1393
بوسیله SHARAREH93
18 20654
بهترین فست فود یوسف آباد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
سه شنبه 6 تیر سال 1391
بوسیله m.p
18 19792
بهترین منطقه جهت سکونت یوسف آباد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 29 اردیبهشت سال 1392
بوسیله sia2
21 20941
لوازم خانگی فروشی بی انصاف
amir66
0 650
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 605
بهترین قنادی یوسف آباد ( قنادی رضا ) و نظراتتان را در مورد قنادی این محله بگویید
MiladH
0 360
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
یکشنبه 6 بهمن سال 1392
بوسیله بابک نریمانی
1 517
فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی از قویترین کمپانی های جهان *با تضمین بالاترین کیفیت
resiver
0 221

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4365, نوشته ها: 13592, کاربران: 4811
به جدید ترین عضو انجمن, afas25 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران