لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 18 فروردين ماه 1397 بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
شایان مرادی

تاریخ درج: شنبه 18 فروردين ماه 1397
آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شایان مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

پسرم 7 سالشه و عاشق گیتار بود.الان چند ماهه آموزشگاه بل فرستادمش. خیلی راضیم می تونه یه آهنگ هایی بزنه و همراهش بخونه. شماره تماس آموزشگاه 88645169
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر روژینا خانلو : آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط روژینا خانلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار آموزشگاه عالی ، با اساتید حرفه ای و با اخلاقی هستن، نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر تینا محبی : آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط تینا محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی هستن....اساتیدشون بسیار حرفه ای هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من توی این آموزشگاه پیش آقای هیوا رنجبر کلاس دف میرم. تعرفشون رو خیلی شنیده بودم. چون دانشجو هستم از ۲۰ درصد تخفیف هم استفاده می کنم. خیلی عالیه... اینجا رو پیشنهاد میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نهال : اموزشگاه موسیقی چکاد به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط نهال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم نهال را کلاس فلوت کلید دار پیش استاد عزیز خانم قادری نژاد تو آموزشگاه موسیقی چکاد میبرم ، بسیار راضی هستم چون دخترم راضیه و با شوق و رغبت میره کلاسشو و هر رروز علاقمندتر میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه موسیقی چکاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزاله محمدی :آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط غزاله محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کلاسهای این آموزشگاه استفاده کردم واقعا عالی و بدون نقص بود....نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمس : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همه چی خوبه هیچ ایرادی نمیشه گرفت استاد سالمی دمت گرم مثل همیشه کارت درسته نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شیدا : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همه چی عالی بود من برای مشاوره سنتور رفتم و حتما ثبت نام میکنم 88028651 شماره ی این اموزشگاهه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرهاد : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط فرهاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به به استاد شادُروان اینجا هستن عشقی استاد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا روحی : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا روحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه سه چهار خیلی خوبه من از اینکه با این آموزشگاه آشنا شدم و دارم این آموزشگاه میرم واقعا راضی ام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدی : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط مهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آرامش اطمینان دلسوزی سواد هنر همه چی با هم اینجا جمع شده دم همتون گرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاشار : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط یاشار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی خوبه جمعه ها ه کلاس سنتور دارن این مجموعه من کل هفته سر کارم نمی تونم برم کلاس جمعه ها میرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر علی فلاح : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط علی فلاح به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالی... بیست هم کمه براتون استاد سالمی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصور احمدی : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط منصور احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است عالیه , کادر خوب , فضای گرم , شهزیه مناسب , دلسوزی همه استادها نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهدیه : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط مهدیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس آواز استاد شادروان عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شبنم : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شبنم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس سنتور میرم خیلی خوب بوده ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیدا : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط آیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من سالها ویولون میزدم از وقتی رفتم این مرکز ساز زدم کلی تغییر کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هادی : آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط هادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس تار و سه تاراین مرکز عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط محمد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دل انگيزان اساتيد خوبي داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رحمانی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اول دختر کوچیکم توی این آموزشگاه کلاس پیانو پیش خانم اتفاق می رفت. بعد من دیدم بهتره از فرصت استفاده کنم. خودمم سه تار پیش آقای پورداداش ثبت نام کردم. خیلی راضیم روش جدیدی داره من توی این سن، راحت یاد میگیرم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی محیط خوب و صمیمی داره. استاداش خیلی حرفه ای هستند. به نسبت کارشون قیمتش از همه جا ارزون تره. حتما برای تحقیق با این آموزشگاه هم تماس بگیرید88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فروغ : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط فروغ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من برای پسرهام دنبال کلاس گیتار بودم. اینجا از همه آموزشگاه ها ارزون تره و امکانات و معلمش عالیه .برای من قیمت خیلی مهم بود چون دو تا پسرهامو می خواستم کلاس بفرستم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهروز يزداني : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط بهروز يزداني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه دل انگيزان رو تاييد ميكنم ٤٤٩٧٦٤٨٢ ٤٤٩٧٦٤٧٧ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما رفعت : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط نیما رفعت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی کمکم کردین ممنون ازتون من خیلی وقت بود که دنبال استاد تنبور بودم که خیلی هم خوب و وارد باشه. من تحقیق کردم آقای کلاه بخش یکی از بهترین ها هستند. شماره آموزشگاه رو برای عزیزان دیگه میزارم 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیمان باغی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط پیمان باغی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به کلاس عود این آموزشگاه بهنام کلاهبخش خیلی از ایشون راضیم. جالب اینه که تنبور هم درس میدن. تنبور خیلی کم تدریس می شه شمارش 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیمان باغی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط پیمان باغی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به کلاس عود این آموزشگاه بهنام کلاهبخش خیلی از ایشون راضیم. جالب اینه که تنبور هم درس میدن. تنبور خیلی کم تدریس می شه شمارش 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیام رحیمی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط پیام رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی از آموزشگاه بل راضیم. جالب اینجاست که همه روزه از 9 صبح تا 9 شب هستند. برای من که کارم شیفتیه خیلی خوبه. شمارشو براتون میزارم شاید به دردتون بخوره88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین اربابی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط نازنین اربابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی تحقیق کردم. قیمت این آموزشگاه از همه ی آموزشگاه های اطراف ارزون تر بود. فکر کردم شاید محیطش یا استاداش خوب نیستن. وقتی حضوری رفتم دیدم خیلی محیط تمیز و شیکی داره و هم استاداش خیلی خوبند.شمارش88645169 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه رفعتی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط ترانه رفعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی از آموزشگاه بل راضیم و واقعاٌ تبریک میگم با توجه به سابقه تاسیس، مجموعه بسیار خوب و کاربلدی جمع آوری شده 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایان مرادی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شایان مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم 7 سالشه و عاشق گیتار بود.الان چند ماهه آموزشگاه بل فرستادمش. خیلی راضیم می تونه یه آهنگ هایی بزنه و همراهش بخونه. شماره تماس آموزشگاه 88645169 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م.ر : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط م.ر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش آقای پورداداش کلاس ه تار میرم. شیوه جدیدی در تدریس دارن که خیلی به پیشرفتم کمک کرده و راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریده افشار : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط فریده افشار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا میتونم بگم آموزشگاه محمد اسماعیلی جزو بهترین آموزشگاههاست اینم شمارشون 88171230 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید برومند : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط سعید برومند به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه محمد اسماعیلی رو از اینترنت پیدا کردم خیلی راضی بودم اگر خواستید شمارشه 02188171230 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر متین یوسفی : آموزشگاه موسیقی شباهنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شباهنگ محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط متین یوسفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه شباهنگ از نظر اساتید و محیط اموزشی فوقالعادست و از وقتی دخترم رو برای اموزش پیانو میبرم در مدت زمان کوتاه بسیار پیشرفت کرده و من خیلی از شباهنگ سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شباهنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر متین یوسفی : آموزشگاه موسیقی شباهنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شباهنگ محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط متین یوسفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه شباهنگ از نظر اساتید و محیط اموزشی فوقالعادست و از وقتی دخترم رو برای اموزش پیانو میبرم در مدت زمان کوتاه بسیار پیشرفت کرده و من خیلی از شباهنگ سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی شباهنگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rojinn : به نظر من بهترين آموزشگاه موسيقي،آموزشگاه كهكشانه،من خيلي راضيم شمارش اينه:٤٤٠٦١٩٥٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nimaaaa به نظر damoon : سلام من هم با نظر دوستمون موافقم من سال هاست که هنرجوی مرکز آموزش موسیقی کانون هستم و صمیمانه قدردان و سپاسگذار مدیریت محترم و اساتید حاذق این مجموعه هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر damoon : به نظرمن یکی از بهترین آموزشگاه ها ی موسیقی کانونه که همه ی اساتیدش تحصیلکرده ودرمجموع محیط هنری وخوبی داره ! من چندتا آموزشگاه رفتم اما اصلا ازمحیطشون خوشم نیومد! آدرس سایتشون :www.kanoonmusic.com      تعداد پاسخها(1)( nimaaaa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر damoon : به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در غرب تهران آموزشگاه موسیقی کانونه چون هم قدیمیه .هم اساتید  تحصیلکرده داره ودرمجموع محیط خیلی خوب وهنری داره این هم آدرس سایتش: www.kanoonmusic.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر طالبی : کلینیک فیزیوتراپی لوتوس به عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط طالبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک فیزیوتراپی لوتوس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر سیما پاکمهر : پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی به عنوان بهترین متخصص زنان ،زایمان و نازایی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط سیما پاکمهر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است جوش های کشاله ران و شکم و بالا و اطراف دستگاه تناسلی بدون درد و خارش نمایش مشخصات و آدرس مرکز پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر جعفری : فیزیوتراپی نیک به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط جعفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است الحق و انصاف دلسوزترین کادر درمان که تو این مدت بیماری بنده و رفتن به این مرکز و اون مرکز باهاشون روبرو شدم توی این مطب بوده واقعا ازشون تشکر میکنم . نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی نیک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر رضا مشیری : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا مشیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بنده خواستم از این طریق تکری کرده باشم از جناب دکتر صادقی عزیز چون در کوتاهترین زمان و تشخیص درست درمان بنده از کمر درد و پادردی که داشتم بهبودی برام حاصل شد توصیه میکنم اگر درگیر این بیماری هستین حتما به ایشون مراجعه بفرمایید سپاس نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا مشیری : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا مشیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام بنده خواستم از این طریق تکری کرده باشم از جناب دکتر صادقی عزیز چون در کوتاهترین زمان و تشخیص درست درمان بنده از کمر درد و پادردی که داشتم بهبودی برام حاصل شد توصیه میکنم اگر درگیر این بیماری هستین حتما به ایشون مراجعه بفرمایید سپاس نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
. نظر حمید زهی از زاهدان : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط حمید زهی از زاهدان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان بنده ضایع نخاعی هستم و با زخمی که ۵ سال درگیر آن بودم مراجعه کردم به کلینیک یاس با معرفی یک بیمار سابق آنجا واقعا از اون خانم کارشناس ممنونم درحقم خواهری کردودر ۸ جلسه پی درپی زخمم خیلی خیلی خوب شد و الان هم کاملا خوب شده گفتم بگم که روش درمانشون عالیه خدانگهدارشون باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمید زهی از زاهدان : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط حمید زهی از زاهدان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان بنده ضایع نخاعی هستم و با زخمی که ۵ سال درگیر آن بودم مراجعه کردم به کلینیک یاس با معرفی یک بیمار سابق آنجا واقعا از اون خانم کارشناس ممنونم درحقم خواهری کردودر ۸ جلسه پی درپی زخمم خیلی خیلی خوب شد و الان هم کاملا خوب شده گفتم بگم که روش درمانشون عالیه خدانگهدارشون باشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد رضا عسگری : ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس به عنوان بهترین کلینیک زخم محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط محمد رضا عسگری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام خوشحالم از این که این مرکز معرفی میشه چون واقعا هم کارشناس زخمش مهارت داره هم از کادر خوبی برخوردارن من که از زخم بسترم ناامید بودم نتیجه ی عالی گرفتم در ضمن خیلی هم منصف هستن حتما اگر درگیر زخم هستید تجربه کنید پشیمون نمیشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز ترمیم و پانسمان تخصصی انواع زخم یاس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین روانپزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
. نظر مجتهدی : کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی رائین (تهران) به عنوان بهترین روانشناسی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط مجتهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر ابوذری عزیز بابت زحمات شما برای بهبود حالم از شما سپاسگزارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی رائین (تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سعیده : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط سعیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا بهترین رنک کاره کارش خیلی خوبه خیلی ترکیبیاشون عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر الناز : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط الناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد           بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟

صفحه اصلی تالار کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
1234
سه شنبه 1 مهر ماه 1399
روژینا خانلو

تاریخ درج: سه شنبه 1 مهر ماه 1399

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط روژینا خانلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

بسیار آموزشگاه عالی ، با اساتید حرفه ای و با اخلاقی هستن،
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 14 مهر ماه 1398
تینا محبی

تاریخ درج: يکشنبه 14 مهر ماه 1398

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط تینا محبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

عالی هستن....اساتیدشون بسیار حرفه ای هستن
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 6 تير ماه 1398
رضا

تاریخ درج: پنجشنبه 6 تير ماه 1398

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من توی این آموزشگاه پیش آقای هیوا رنجبر کلاس دف میرم. تعرفشون رو خیلی شنیده بودم. چون دانشجو هستم از ۲۰ درصد تخفیف هم استفاده می کنم. خیلی عالیه... اینجا رو پیشنهاد میکنم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 30 بهمن ماه 1397
نهال

تاریخ درج: سه شنبه 30 بهمن ماه 1397

اموزشگاه موسیقی چکاد به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط نهال به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دخترم نهال را کلاس فلوت کلید دار پیش استاد عزیز خانم قادری نژاد تو آموزشگاه موسیقی چکاد میبرم ، بسیار راضی هستم چون دخترم راضیه و با شوق و رغبت میره کلاسشو و هر رروز علاقمندتر میشه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز اموزشگاه موسیقی چکاد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 8 دي ماه 1397
غزاله محمدی

تاریخ درج: شنبه 8 دي ماه 1397

آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط غزاله محمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من از کلاسهای این آموزشگاه استفاده کردم واقعا عالی و بدون نقص بود....
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی راگ و رنگ تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 آبان ماه 1397
شمس

تاریخ درج: يکشنبه 27 آبان ماه 1397

آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شمس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

همه چی خوبه هیچ ایرادی نمیشه گرفت استاد سالمی دمت گرم مثل همیشه کارت درسته
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سه چهار

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 آبان ماه 1397
شیدا

آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط شیدا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

همه چی عالی بود من برای مشاوره سنتور رفتم و حتما ثبت نام میکنم 88028651 شماره ی این اموزشگاهه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 آبان ماه 1397
فرهاد

آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط فرهاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

به به استاد شادُروان اینجا هستن عشقی استاد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 آبان ماه 1397
رضا روحی

آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط رضا روحی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آموزشگاه سه چهار خیلی خوبه من از اینکه با این آموزشگاه آشنا شدم و دارم این آموزشگاه میرم واقعا راضی ام

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 25 آبان ماه 1397
مهدی

تاریخ درج: جمعه 25 آبان ماه 1397

آموزشگاه موسیقی سه چهار به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --کارگر شمالی-انقلاب تا آل احمد توسط مهدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

آرامش اطمینان دلسوزی سواد هنر همه چی با هم اینجا جمع شده دم همتون گرم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
1234

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 496
بهترین آموزشگاه آرایشگری کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 497
بهترین آموزشگاه نقاشی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 672
بهترین آموزشگاه آیلتس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 678
بهترین آموزشگاه توریسم کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 728
بهترین آموزشگاه هتلداری کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 671
بهترین آموزشگاه گردشگری کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 755
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 624
بهترین لوازم قنادی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1004
بهترین مرکز اجاره خودرو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 715
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 973
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 687
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1086
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 752
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 674
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 722
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 600
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 721
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 956
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 793
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 893
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 723
بهترین پزشکان عمومی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 731
بهترین متخصصین ریه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 645
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 699
بهترین متخصصین قلب و عروق کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 678
بهترین روانپزشکان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
دوشنبه 10 شهریور سال 1399
بوسیله مجتهدی
1 1351
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 640
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 694
بهترین پلاستیک فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 764
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 758
بهترین کلانتری و اداره پلیس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 843
بهترین دفاتر پست کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 615
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 711
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 771
بهترین هتل ها و اقامت گاه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 679
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 580
بهترین نگارخانه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 738
بهترین کتابخانه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 717
بهترین تئاتر و تالار نمایش کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 853
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 938
بهترین دادسراهای کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 746
بهترین ادارات و سازمان های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 733
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 704
بهترین مساجد و حسینیه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 751
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 779
بهترین دکوراسیون داخلی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
0 730
بهترین فرش فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 726
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 650
بهترین سمپاشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 681
بهترین شعبات مهر اقتصاد کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 754
بهترین شعبات بانک سینا کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 747
بهترین شعبات بانک سامان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 637
بهترین شعبات بانک پاسارگاد کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 769
بهترین شعبات بانک پارسیان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 777
بهترین شعبات بانک شهر کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 842
بهترین شعبات بانک صادرات کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 807
بهترین شعبات بانک ملت کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 641
بهترین شعبات بانک ملی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 802
بهترین پمپ بنزین های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1027
بهترین بیمارستان های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 876
بهترین فروشگاه های شهروند کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 743
بهترین صرافی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 847
بهترین موبایل فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1112
goodfriend
سه شنبه 14 دی سال 1400
بوسیله طالبی
5 2884
بهترین آموزشگاه های رانندگی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 722
بهترین گل فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1166
بهترین بانک های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 840
بهترین بیمه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 660
بهترین دفاتر اسناد رسمی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 660
بهترین ابزار فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 759
بهترین کارواش های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 864
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 598
بهترین لوازم التحریری های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 662
بهترین خدمات کامپیوتری کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 838
بهترین کافی نت و گیم نت های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1246
بهترین تاسیساتی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 721
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 764
بهترین کیف و کفش فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 856
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 802
بهترین خشکشویی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 941
بهترین خرازی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1118
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 845
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 684
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 750
بهترین نانوایی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 994
بهترین سوپرهای میوه و سبزی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 830
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 669
بهترین مراکز خدمات نظافتی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 730
بهترین مراکز زیبایی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 901
بهترین مراکز ماساژ کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 802
بهترین دارالترجمه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 20 بهمن سال 1395
بوسیله منوچهر ملکی
2 2092
بهترین مزون های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 915
بهترین تعمیرات مبلمان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 741
بهترین امداد خودروهای کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 987
بهترین باشگاه ورزشی رزمی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 658
بهترین عطاری های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 721
بهترین پزشکان متخصص اطفال کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 910
بهترین مراکز سیسمونی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 762
بهترین مراکز مبلمان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 745
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 899
بهترین چاپخانه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 881
بهترین تابلوسازی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 771
بهترین مراکز روانشناسی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 837
بهترین تعمیرگاه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 837
بهترین لوازم یدکی خودرو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 752
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 811
بهترین آژانس های مسافرتی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 781
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
0 897
بهترین متخصصین پوست ومو کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 929
بهترین پزشکان متخصص چشم کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 753
بهترین کلینیک های لاغری کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 760
بهترین داروخانه های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 792
بهترین پیک بادپای کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1070
بهترین باربری های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 803
بهترین قالیشویی های کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
دوشنبه 4 بهمن سال 1395
بوسیله فدایی
1 1711
بهترین آرایشگاه مردانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
چهار شنبه 6 دی سال 1391
بوسیله mostafamr
2 7899
goodfriend
یکشنبه 27 بهمن سال 1398
بوسیله سعیده
12 18124
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4917
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 شهریور سال 1394
بوسیله arya moobed
13 33088
بهترین عکاسی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1392
بوسیله alba
1 6020
goodfriend
دوشنبه 17 آذر سال 1399
بوسیله جعفری
18 35133
بهترین شیرینی فروشی و قنادی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 4629
بهترین خواروبارفروشی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2570
بهترین تره بار کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
چهار شنبه 5 مرداد سال 1390
بوسیله بهاره
1 5674
بهترین پارک کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 2845
بهترین تاکسی سرویس کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 3870
بهترین رستوران کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 3242
بهترین تالار کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 22 تیر سال 1393
بوسیله انسان درمانده
1 4603
بهترین کافی شاپ کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 4146
بهترین قهوه خانه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3247
بهترین سفره خانه سنتی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 آبان سال 1390
بوسیله parastoo
1 11214
بهترین سینمای کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 10 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ارسلان قارعی
1 5393
بهترین استخر،سونا،جکوزی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 18 اردیبهشت سال 1392
بوسیله alba
2 12181
بهترین مدرسه کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله صادقی
2 7308
بهترین مرکز خرید کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
یکشنبه 3 مهر سال 1390
بوسیله علی محمد رستمی
2 9222
بهترین مشاور املاک کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 5689
بهترین آموزشگاه کامپیوتر کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
یکشنبه 30 مرداد سال 1390
بوسیله سعید روشنی
1 12079
بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 اسفند سال 1397
بوسیله masa
12 30414
goodfriend
سه شنبه 1 مهر سال 1399
بوسیله روژینا خانلو
38 36092
بهترین کلاس آموزشی کنکور کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 14 دی سال 1393
بوسیله Mehrnoush
11 22039
بهترین مهد کودک کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 18 شهریور سال 1397
بوسیله اسدی
5 13015
بهترین باشگاه ورزشی کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 14 فرودرین سال 1397
بوسیله نگار مظلومی
7 10815
بهترین فست فود کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 13 مرداد سال 1390
بوسیله نارگل
6 19573
بهترین منطقه جهت سکونت کارگر شمالی-انقلاب تا جلال آل احمد و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 10 اسفند سال 1399
بوسیله سیما پاکمهر
1 4379

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران