سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
شنبه 14 آبان ماه 1390 بهترین استخر،سونا،جکوزی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
کورش

تاریخ درج: شنبه 14 آبان ماه 1390
بهترین استخر و سونا و حمام سنتی و ماساژ انتهای امیرآباد شمالی بالاتر از حکیم ، استخر صدف است البته هزینه آن نسبتا بالا است و استخر و سونا و حمام سنتی ارزانتر هم نبش خیابان دهم امیرآباد است بنام استخر و سونا امیرآباد

پاسخ علی:

صدف تو تهران تکه

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین استخر،سونا،جکوزی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. پاسخ علی به نظر کورش : صدف تو تهران تکه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین استخر،سونا،جکوزی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
. نظر کورش : بهترین استخر و سونا و حمام سنتی و ماساژ انتهای امیرآباد شمالی بالاتر از حکیم ، استخر صدف است البته هزینه آن نسبتا بالا است و استخر و سونا و حمام سنتی ارزانتر هم نبش خیابان دهم امیرآباد است بنام استخر و سونا امیرآباد    تعداد پاسخها(1)( علی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ poone به نظر نادیا روشن : سلام بچه ها خواستم بدونید ناهید جون از فاطیما رفتن با شهره جون که کار رنگ و مش میکردن کار میکنن تو گیشا  88242047        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر mohamad75 : بنظر من مهد فروغ توی خ 18 کارگر شمالی یکی از بدترین مهد ها توی منطقه 6 هست. بی نظم و بی برنامه هستن اصلا هم پاسخگو نیستن، ما و خیلی از همکارا مجبور شدن بچه ها رو از اونجا برداریم.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر خاهانی : نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو و سیستمهای مبتنی بر بارکد محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط خاهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی رسمی فروش نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ 22777076 به نظر محمد امیری : منم موافقم!!! خدا قوت به شما جوانهای بااستعداد و باهوش،انشالله همیشه موفق باشید.خونه منو خیلی خوب برام فروختید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر زینب تهرانی : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط زینب تهرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خانم صارمی : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط خانم صارمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زینب حیاتی : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط زینب حیاتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر alborz46 : آموزش خصوصی کاراته کُنترلی w.k.f  بویژه بر اساس سَبکِ شوتوکان   برای همه ی افراد- ۷ ساله به بالا- در منزل هُنرجویان- استانهای تهران و البرز (کرج)      برای تمرین بر روی نرمشها، کششها، کیهونها (تکنیکها)، کاتاها (فُرمهای رسمی) و کومیته (مُبارزه ی کاراته کُنترلی و امتیازی)، فقط از لحاظ تمرینات بدنی و به عنوان یک ورزش برای حفظ امنیت، سلامتی، کاهش وزن، تناسب اندام، بالا بردن اعتماد بنفس، استفاده از مزایای قهرمانی آن در مسابقات جهت تخفیف شهریه دانشگاهها، یادگیری یک ورزش با جاذبه های هنری، بدون تحمل صرف وقت و هزینه و دوری از خطرات جهت ایاب و ذهاب به باشگاههای ورزشی و ...)      با اعطای مدرک رسمی کمربند (درجه) در سبک شوتوکان برای هنرجویانی که زیر نظر مربیان دیگر سبک شوتوکان فعالیت ندارند؛ پس از موفقیت در آزمونهای مربوطه مُربی: امیر حسین البرز        مُربی رسمی درجه یک ملی کاراته- دارای مدرک کمربند مشکی دان ۵ کاراته سبک شوتوکان، دان ۴ سبک شیتوریو و داور درجه ممتاز ملی کومیته و درجه ملی ja کاتا از فدراسیون کاراته ایران-صاحب عناوین مختلف قهرمانی کاتا در سبکهای کاراته کُنترلی w.k.f         میزان شهریه ثابت و مقطوع هر جلسه ی آموزش خصوصی کاراته ۷۵ دقیقه ای در منزل هنرجویان استانهای تهران و البرز (کرج): ۴۰۰۰۰ تومان (چهل هزار تومان)       یادآوری 1: شهریه ی هر دوره ی چهار هفته ای آموزش خصوصی کاراته، در جلسه ی اول همان دوره بطور کامل پیش دریافت میگردد.      یادآوری 2: پرداخت هزینه ی صدور مدارک درجات به عهده ی هنرجویان است.     یادآوری 3: تهیه و هزینه ی خرید لباس کاراته، کمربند، کتابها، فیلمهای آموزشی و ... به عهده ی هنرجویان میباشد.   شماره تماس (هَمراه): ۰۹۳۵۳۳۷۶۷۵۰ وبلاگ آموزش خصوصی کاراته کُنترلی: http://karateforsport.blogfa.com وبلاگ اجرای موسیقی الکترونیکی dj و آموزش خصوصی نوازندگی اُرگ: http://djshayon.blogfa.com              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر koft : بهترین آرایشگاه مردانه در کارگر شمالی: بعد از جلال خیابان چهاردهم امیرآباد( کوچه عزیزی)-انتهای خیابان-آرایشگاه مردانه نسیم است.کار آقای احمد خیراللهی فوق العاده تمیز و عالی است و بیشتر سبک رسمی کار میکنه و بیشتر شخصیتهای مهم پیشش میرن.کار دامادش که حرف نداره شوهر من رفته بود واقعا راضی بودیم.حتما برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ fatemeh92 به نظر ک . جمشیدی : البته در این شکی نیست که اگر و تنها اگر فرزند شما در کلاس خانم ها نظری ،قربانی ،صدیق ،آزادی باشد دنیا برای شما بهشت می شود.چون این اساتید وجدان کاری و سواد وکاردانی ودلی پر از شوق آموزش دارند در نهایت انسانهای نیکویی هستند که لیاقت عنوان معلم را دارند .در غیر این صورت اگر فرزندتان در کلاس های دیگر باشد جهنم را تجربه خواهید کرد و کو گوش شنوا؟ چون هم باید حرص فراوان بخورید هم معلم سر خانه برای جبران درسهای اشتباه وبا کم کاست دبیران باید باشید و سرانجام کلی هزینه ی معلم خصوصی را تقبل کنید و بد تر از همه وجه ی معلم را فقط بخاطر فرزندتان خراب نکنید و کارها او را توجیه هم کنید چون این نسل فهمیده و پرسشگر با نسل حرف گوش کن ما بسیار بسیار متفاوت است . امیدوارم در کلاس این اساتید که فقط 4 نفر در مقابل 8 است قرار بگیرید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. پاسخ غلامرضا هادی زاده به نظر محمد امیری : موافقم چون خونه منو هم برام فروختن و هم خیلی برخورد خوبی داشتن و آدمای منصف و راستگو و تحصیلکرده ای هم هستن  فکر کنم 3 یا 4 نفرشون فقط فوق لیسانس بودن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد امیری : املاک کارآفرین تو پاساژ احسانه که همشون جوان و تحصیلکرده هستن و برای من که تونستن اون خونه ی دلخواهمو پیدا کنن و خوب بخرن.    تعداد پاسخها(2)( غلامرضا هادی زاده - 22777076)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر حعفر روشن : بی نظیر ترین محله تهران با همشهریهای بسیار محترم...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر مهسا : سلام راحله تو هم پسرتو میبری کانون ؟ منم پسرم میره  کانون  .   انصافا کارشون خوبه . من از همینجا از کادر مربیاشون تشکر میکنم  مخصوصا از مدیریت کانون  خانم یمینی نژاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مونا نامي : به نظر من مهد كودك ويستا واقع در كارگر شمالي كوچه دهم بسيار مهد خوبي هست.مهد سه ستاره هست.و مديريت مهد خيلي عالي هست.از نظر اموزشي سطح بالايي داره و با بچه ها خوب كار ميشه.داخل مهد دكوراسيون خيلي زيبايي داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر نادیا روشن : فاطیما تو خ 19 . کار ابرو ناهید عالیه و رنگ و مش هم خانم تهرانی       تعداد پاسخها(1)( poone)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماريا : مدرسه دخترانه انديشه زياد جالب نيست و با وجود محيط بزرك و امكانات خوب از مديريت جدي و خوبي برخوردار نيست. از خانواده ها هزينه هاي زيادي كرفته ميشه و زياد جوابكوي والدين نيستند. ميشه سطح متوسط اما عالي و خوب نيست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shahbazi به نظر ک . جمشیدی : دبستان پسرانه اندیشه بسیار عالی است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ بیک زاده به نظر ک . جمشیدی : با سلام به نظر من مدرسه پسرانه اندیشه خیلی هم فعال است با مدیر زحمتکش جناب آقای حبیبی و معلمهای مهربان و دلسوز پسر بنده در این مدرسه تحصیل می کنه من خیلی راضی هستم خصوصا از سرکار خانم نظری عزیز با تجربه که بچه های ما را مثل بچه خودش می دونه واقعا ازشون سپاسگزارم امروز یکشنبه 21 اسفند 90        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ شاگردان مدرسه به نظر ک . جمشیدی : دبیرستان دخترانه مریم کاظمی منطقه 16 حرف نداره .دبیرها همه عالی .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ اولیا به نظر ک . جمشیدی : منظوردبستان دختران اندیشه پایه دوم است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ اولیا به نظر ک . جمشیدی : معلمین پایه دوم اصلا درکلاس ان طور که باید برای بچه ها زحمت نمی کشند.اولیا باید در منزل یاد دهند.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر کورش : بهترین محل سکونت خیابان 15 و 16 و حد فاصل آنها می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تره بار کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
. نظر کورش : بهترین میدان تره بار ، میدان قزل قلعه می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهرزاد : ok - موافقم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر کوروش : بهترین مرکز خرید ، مرکز خرید قزل قلعه و فروشگاه شهروند در خیابان هفتم می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ک . جمشیدی : بهترین دبستان ، دبستان اندیشه دختران و دبستان اندیشه پسران در خیابان بیست و یکم نبش آزادگان است    تعداد پاسخها(6)( اولیا - اولیا - شاگردان مدرسه - بیک زاده - shahbazi - fatemeh92)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانی : فرشتگان آبی تهران به عنوان بهترین آژانس های مسافرتی محله --کارگرشمالی جلال تا حکیم توسط هانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فرشتگان آبی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Rose2020 : سلام بچه هاي دابي من داشتم نظراتتون رو درباره آموزشگاهه ميخوندم بازم دارم ميگم دنبال جاي اسم و رسم دار نباشيد دنبال كار خوب وبا وجدان باشيدحتي شده بريد به آموزشگاه ايده ال سر بزنيد وصدق حرفامو از نزديك ببينيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sama1 به نظر فائزه : سلام من از مشهد انتقالي گرفتم برا تهران. شهرك نفت چارديواري مستقر شدم ي پسر ي دختر دبستاني دارم برا ثبت نام مشكل پيدا كردم .مدرسه اي ميخام ك هم از نظر معلمها هم فرهنگ بچه هاش خوب باش لطفا راهنماييم كنين ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام به همه دوستان من يه يك بار هم پيغام گذاشته بودم اكادمي ايده ال معركه ست شايد بااور كردنش سخته ولي فكر ميكنم رفتن وصحبت نكردن هيچ مشكلي نداشته. باشه بازم اين تلفنش ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤ دلم ميسوزه كه چرا ما هميشه دنبال چيزها و جاهايي كه اسم دار هستند ميگرديم نه كار خوب و اونها اصلا توجه به حرف دانشجوها نميكنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Anahitaaa : به نظر من شيريني ميلاوه توًگيشا يكي از بهترين و شيكترين شيريني فروشي هاي تهرانه، كيكهاشون فوق العاده متنوع است و اسنكهاي خيلي خوش مزه اي براي مهموني ها دارن حتما امتحان كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر سحر گلریز : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سحر گلریز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : سلام به همگی... من اسمم مهرزاده و 15 سال هم سن دارم.... داشتم تو این سایت ها چرخ میزدم که این مطالب رو در مورد آقای عزیزی دیدم... خواستم بگم که اصلا اغراقی صورت نگرفته و همش عین واقعیته.... من با ایشون 5 ماه کلاس داشتم و تو ایت 5 ماه به قدری پیشرفت کردم که یک ساعت تو کلاس ایشون درباره کامپیوتر صحبت کردم و technical term های مربوط به کامپیوتر رو هم به راحتی تعریف کردم.... ضرر نمیکنید اگه به ایشون هم یه زنگی بزنید... امتحانش مجانیه دوستان... این هم شمارش 09368232208 قب              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر امین مرادی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط امین مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازدواج موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستنذ و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ behradjoon به نظر رونیکا رمضانی : سلام    مزاکر خرید زیاده بستگی داره چی میخوای بگیری به نظر من بهترین مرکز برای خرید فروشگاه اینترنتی الان بیشتر وسایلام از فروشگاه اینترنتی زنبیل میخرم قیمتاش مناسب هم به  صرفه است چون قیمتاش رقابتیه... حالا اگر جنسو بگیری لیراد داشته باشه یا پشیمون شده باشی یا ارزونتر شو تو بازار پیدا کرده باشی میتونی به شرکت مرجوع کنی  یه سری به سایتش بزن www.zanbil.ir                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ nasim1234 به نظر minamin : من بعد از خوندن کامنتهای بچه ها 3 ماه پیش دوست داشتم خودم از نزدیک این باشگاها رو ببینم و نظرات شاگردها رو بشنوم واقعا همه باشگاها اصرار داشتند که من خصوصی کار کنم ولی برای من ماهی 400 _500 خیلی زیاددددددددددده  یه سری هم باشگاه خانه ورزش زدم با شاگردها حرف زدم همه از برنامه ها راضی بودن و بدناشون عالی بود وبعد  با سرمربی شون  زهرا حرف زدم چون من عروسیم بود  کلی به حرفام گوش داد بعد گفت بیا اول تست ورزشی  بده بعد بر اساس اون تغذیه و تمرین فشرده بهم داد الان تو این 3 دوره از هیکلم اضی ام .............به امید بهتر شدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : من به شما آقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم.. که تو هممون چند جلسه اول به ادم یاد میده که از صحبت کردن لذت ببره. فوق العاده هستند ایشون... این همه اموزشگاه یا معلم رو امتحان کردید ایشون رو هم امتحان کنید... پشیمون نمیشید شماره ایشون 09368232208   نم              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر susan82 : من به شما اقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم چرا که تو 3-4 جلسه اول به ادم میفهمونه کع زبان واقعی چی هست... و از صحبت کردن عخودت لت میبریاین هم شماره ایشون 09368232208                  مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله کارگر شمالی جلال تا حکیم           بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟

صفحه اصلی تالار کارگر شمالی جلال تا حکیم بهترین استخر،سونا،جکوزی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله کارگر شمالی جلال تا حکیم

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 26 خرداد سال 1392
بوسیله koft
1 1673
goodfriend
سه شنبه 4 شهریور سال 1393
بوسیله poone
2 4776
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین کارگر شمالی جلال تا حکیم در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1518
goodfriend
دوشنبه 25 فرودرین سال 1393
بوسیله خاهانی
4 3381
بهترین عکاسی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1069
بهترین مرکزدرمانی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1184
بهترین شیرینی فروشی و قنادی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 1310
بهترین خواروبارفروشی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 949
بهترین تره بار کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
شنبه 14 آبان سال 1390
بوسیله کورش
1 2897
بهترین پارک کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 966
بهترین تاکسی سرویس کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1493
بهترین رستوران کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1507
بهترین تالار کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1459
بهترین کافی شاپ کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1661
بهترین قهوه خانه کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1337
بهترین سفره خانه سنتی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1158
بهترین سینمای کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 983
goodfriend
چهار شنبه 10 اسفند سال 1390
بوسیله علی
2 13127
goodfriend
شنبه 28 بهمن سال 1391
بوسیله fatemeh92
9 10849
بهترین مرکز خرید کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 14 آبان سال 1390
بوسیله کوروش
1 3357
goodfriend
یکشنبه 19 آبان سال 1392
بوسیله 22777076
3 2711
بهترین آموزشگاه کامپیوتر کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 2091
بهترین آموزشگاه زبان کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
چهار شنبه 27 شهریور سال 1392
بوسیله زینب حیاتی
1 1784
بهترین آموزشگاه موسیقی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1582
بهترین کلاس آموزشی کنکور کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
1 1431
goodfriend
شنبه 13 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamad75
3 6027
بهترین باشگاه ورزشی کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 شهریور سال 1392
بوسیله alborz46
1 1919
بهترین فست فود کارگر شمالی جلال تا حکیم و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1272
goodfriend
یکشنبه 30 مهر سال 1391
بوسیله حعفر روشن
2 4243

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13870, کاربران: 5019
به جدید ترین عضو انجمن, Sarehsh خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران