سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 5 تير ماه 1390 بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
مانا جهانشاهی

تاریخ درج: يکشنبه 5 تير ماه 1390
قنادی طلایی

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر mmali :   قنادی (شیرینی فروشی) طلایی : خیابان میرزای شیرازی - پلاک 151 تلفن : 88308599        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ سارا به نظر زهرا دولتشاهی : کیفیت شیرینیهای جم خوبه ولی شیرینی ساق عروسش خوشمزهنب        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ tina به نظر زهرا دولتشاهی : faghat ghanadi tina too khiaboone apadana ya hamoon khoramshahre jadid,albate nataliam khoobe too sohrevardi shomali vali harki too tina bere az tanavo va keifiate bala va mazeye alie shiriniash mahale jeye dg bere albate oonja male babam ya khodam nist vali chon shirini khore herfieiam male kole tehranam khordam migam berin tina hamisheam shiriniash tazast,keiki shokolate talkhesham emtehan konin zendegie        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mohammad : shirinisaraye jam vaghan aliye          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سارا موحد به نظر زهرا دولتشاهی : قنادی طلایی در خیابان میرزای شیرازی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سجاد به نظر زهرا دولتشاهی :  تواضع يكي از  بهترين شيريني فروشي هاست .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا دولتشاهی : بهترین شیرینیها رو قنادی جم خیابون مطهری داره کیفیتش تو 12 ماه سال عالیه.    تعداد پاسخها(4)( سجاد - سارا موحد - tina - سارا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مانا جهانشاهی : قنادی طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ fatemehbh به نظر شهلا سلیمانی : مدت سه سال است كه از خدمات اين آژانس براي پرسنل شركتمون استفاده ميكنيم از اين آژانس نسبت به آژانساي ديگه كه باهاشون كار كردم راضي تر بودم به نظرم كار سازمانيشون بهتره و البته پيگيري پرسنلشون براي بليطها و هتلهايي كه لازمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mahshad به نظر مینا : مزخرف ترین پیتزا و چیزبرگری بوود که تو کل زندگی 24 سالم خوردم، والا ما توو خونمونم خیلی بهتر از اینا درست میکنیم، دیگه امکان نداره برم اونجا، اونایی که ازین رستوران تعریف میکنن یا تا حالا چیزبرگر و پیتزا نخوردن یا از کره مریخ اومدن ، خیلی بدددددددد بود ، یعنی حتی در حد معمولی هم نبود ، مزخرف به معنای واقعی کلمه بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر اسماعیل ریحانی :پرده برقی llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط اسماعیل ریحانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من این محصول رو خریداری کردم ، هم کیفیتش خوبه هم قیمتش . برخورد و خدمات رسانیشونم عالی بود خدا بهشون برکت بدهنمایش مشخصات و آدرس مرکز پرده برقی llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر reza esmaili : شرکت llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط reza esmaili به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است كارتون درسته نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا ابراهیمی : شرکت llg به عنوان بهترین خانه هوشمند محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط رضا ابراهیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از نظر قیمت نسبت به محصولات دیگر که می گویند آلمانی هستند اما چینی هستند بالاتر است . کیفیت این محصول عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز شرکت llg        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمدی : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد علی کتابی : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط احمد علی کتابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر tahajoon90 : سلام من مامان محمدطاها جون هستم پسر من چون من شاغلم از بعد از 6 ماه مرخصيم رفت مهد اول تو مهد گل سرخ ثبت نامش كردم اونجا واقعا افتضاحه 6 ماه اونجا بود خيلي خيلي اذيت شدم هم من هم پسرم مربياش اصلا مشكل داشتن اخلاقي، روحي، رواني هميشه هم پسرم مريض بود تا اينكه 4 روز پستري شد من هم سريع دنبال يه مهد جديد گشتم همكارام از مهد بانك توسعه صادرات تعريف مي‌كردن بعد مريضيش بردمش اونجا واقعا عالي بود مربياش همه مهربون و دلسوز پسرم اونجا خيلي خوشحال بود از همه نظر (بهداشتي، نظم، غذا، رفتار مربيا) عالي عالي بود ولي متاسفانه به خاطر اينكه ساعت كاري ادارات عوض شد و پسرم هنوز شيرخوار بود و چون ادارمون عوض شده بود و فاصله زياد بود مجبور شدم بيارمش يه مهد نزديك ادارم ولي فقط مجبور شدم توصيه مي‌كنم هركي تو طرفاي بهشتي ميرزاي شيرازي مي‌خواد بچشو بذاره مهد بذاره بانك توسعه صادرات تو خيابون شهداست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر niloooo : به نظر من باشكاه بويش توي 7تير عاليه البته فقط صبح ها مخصوص خانوم هاست مخصوصا كلاس زومباش مربيشم حرف نداره فوق العادست براي تناسب اندام من كه جواب كرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر niloooo : به نظر من باشكاه بويش توي 7تير عاليه البته فقط صبح ها مخصوص خانوم هاست مخصوصا كلاس زومباش مربيشم حرف نداره فوق العادست براي تناسب اندام من كه جواب كرفتم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر fataneh : سلام به همگی لطفاً بهم بگید مهد دنیای آتنا بهتره یا گهواره شادی           مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fataneh به نظر ف - مرادي : سلام به همگی من می خواهم پسرمو ببرم مهد ولی نمی دونم کدوم مهد بهتره بین مهد گهواره شادی و دنیای آتنا موندم کسی می تونه کمکم کنه         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا ایرانی : بانی کام به عنوان بهترین تولید سامانه های مرکز تماس محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مهسا ایرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز بهترین سرویس دهنده ی خدمات می باشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز بانی کام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهسا ایرانی : بانی کام به عنوان بهترین تولید سامانه های مرکز تماس محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط مهسا ایرانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این مرکز بهترین سرویس دهنده ی خدمات می باشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز بانی کام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. نظر mrdz : بدترین مشاور املاک: املاک بنای مجلل واقع در خ ولیعصر بین مطهری و بهشتی  مدیر آن فقط بلد است کراوات بزند و چرب زبانی کند سر مارا کلاه بزرگی گذاشت و بیش از دو ماه پول ما را گرفته بود و ملک مورد قرارداد را تحویل نمی داد (آخر سر با کلی دردسر و مراجعه به اتحادیه املاک و شکایت در دادسراو ... توانستیم پولمان را بگیریم) بهترین مشاور املاک: مشاوران  خ بهشتی بین سرافراز و قائم مقام  مدیریت و پرسنل محترم ، معتمد ، تحصیلکرده و با انصاف پیگیر کار، سریع و خوش برخورد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر mehr1388 : آموزشگاه موسیقی مهرورزان www.mehrvarzanacademy.com   88902806 88808933        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره مقدم : مرکز خدمات کولر گازی تــام سرویس به عنوان بهترین نصب و راه اندازی و فروش کولر گازی(خدمات پس از فروش) محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط ساره مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز خدمات کولر گازی تــام سرویس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره مقدم : ایندو به عنوان بهترین مشاوره و طراحی و تولید یونیفرم بانوان سازمانها وادارات محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط ساره مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است به عنوان بهترین مرکز نمایش مشخصات و آدرس مرکز ایندو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ aida به نظر هستي وطني : ميشه آدرس مهد لبخند ماه را به من بدين من هم ميخوام دخترم را از مهد برگ گل بردارم خيلي مديريت بدي داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rajaee : گهواره شادي خيابان جم دخترم خيلي راضي است و مربيان و مدير مهرباني دارد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hayede به نظر هستي وطني : مهد دارا و سارا هم تو خيابان حجاب خوبه و يكي يك دونه در فاطمي        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rihane به نظر هستي وطني : چرا فكر ميكنيد مهد برگ گل خوبه ؟ ميتونيد از مربيان قبلش بپرسين        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rihane به نظر هستي وطني : مهد برگ گل را همه ميدونند مديريت خيلي بدي داره اين نظر را در ني ني سايت هم بخونيد گهواره شادي خوب بود كه در خيابان جم هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ الهام منتظری به نظر هستي وطني : سلام......مهد شقایق که خیلی از نظر کیفیت پایین تر از برگ گله....!!!!.من خواهرزادم چند ماه شقایق میرفت...... فکر کنم شما خیلی با دقت توی مهد شقایق رو ندیدی دوست گرامی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آوا به نظر هستي وطني : من حداقل بیست مهد کودک را دیدم و برای ثبت نام دخترم کلی جاهای مختلف را گشتم اما تنها مهد کودکی که  توانست فرزند مرا جذب کند برگ گل بوده و الان حدودا دو سال فرزندم  در این مهد می باشد و کاملا راضی هستم  هم از مربیان خوب این مهد و هم از مدیر نازنین مهد بسیار متشکرم بخاطر زحماتی که برای بچه های ما می کشند        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامان بنیامین به نظر هستي وطني : به نظر من مهد کودک برگ گل فضای بسیار خوبی داره و از امکانات مناسبی بر خورداره بارها شده که من پسرم را خواستم ببرم خونه اما حاضر نمیشه که از مهد بیرون بیاد و این همه را مدیون برگ گلم         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نیکی به نظر هستي وطني : سلام ادرس مهد شقایق و سامان را میشه لطف کنید بزارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آ-بهنام به نظر مهربانفر : سلام میشه لطفا اسامی اون دو مهد خوب رو بفرمائید. ممنون میشم اگه شماره یا آدرس هم دارین محبت کنید بفرمائید با تشکر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر شیرین رازی : موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان) به عنوان بهترین مجهزترین آموزشگاه زبان محله --میرزای شیرازی-مطهری-بهشتی توسط شیرین رازی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان پردیس دانش (دوره رايگان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر زهرا خوشي : با سلام آموزشگاه زبان براي كودكان 4 ساله در مناطق هفتم تير و اطراف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نگاره به نظر هستي وطني : خانم فرزان اينجا بحث اپلاسيون نيست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ جابري به نظر هستي وطني : ا از اين مهد برگ گل چقدر ناراضي هست ولي اگر گهواره شادي بگذارين فكر كنم راضي باشيد چون هم مدير نرمالي داره هم امكانات خوب        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سهند به نظر شهلا سلیمانی : به نظر من روش مشتري مداري آژانس روياي چهارفصل فوق العادست ، البته من با اين آژانس سفر نرفتم ولي يكي دو بار كه زنگ زدم اطلاعات گرفتم از نحوه كارشون خيلي لذت بردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامان سارینا رجبی به نظر هستي وطني : مهد کودک گهواره شادی بهترین مهد در منطقه 6است .مدیریت و پرسنل خوبی دارد.تلقن 88825725/ 88830298        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ غلامرضا بیاتی به نظر پاکروان خانی : با درود و خسته نباشید خدمت همه همکاران محترم ... با توجه به رقابت تنگاتنگ در قسمت ماشینهای اداری به خصوص اسکناس شمار بین رقبا ، بهتر است جهت دسترسی راحتتر مشتریان یا بازدید کنندگان این سایت کلیه کالاها با مشخصات کامل و لیست نمایندگیهای مجاز فروش و خدمات پس از فروش درج شود  ... با تشکر          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شرکت گراندیل : شرکت گراندیل نماینده انحصاری Weller با بیش از 37 سال تجربه آماده ارائه انواع تجهیزات الکترونیک با بالاتربن کیفیت می باشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد رضا طلوعی : شرکت گراندیل نماینده انحصاری Weller با بیش از 37 سال تجربه آماده ارائه انواع تجهیزات الکترونیک با بالاتربن کیفیت می باشد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ فرزان به نظر هستي وطني : بهترین ارایشگاه و مرکز اپیلاسیون فقط بانوی طوس در خ مطهری  خ شهید عبادی کوچه نعیمی فکر کنم پ 36 بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ افشان آرام به نظر شهلا سلیمانی : من هنوز از اين آژانس سرويس نگرفتم،ولي تعاريف زيادي شنيدم كه منم تصميم گرفتم از اين آژانس سرويس بگيرم البته اميدوارم كه راضي باشم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ محسني به نظر هستي وطني : سلام بنده پسرم را مهد گلهاي شادي در خيابان جم گذاشتم راضي هستم ولي ازمهد خيابان نوزدهم ميرزاي شيرازي  راضي نبودم اسمش فكر كنم برگ گل بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی           بهترین شیرینی فروشی های تهران؟

صفحه اصلی تالار میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی بهترین شیرینی فروشی و قنادی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
يکشنبه 28 آبان ماه 1391
mmali

تاریخ درج: يکشنبه 28 آبان ماه 1391

قنادی (شیرینی فروشی) طلایی :

خیابان میرزای شیرازی - پلاک 151

تلفن : 88308599

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 10 شهريور ماه 1390
mohammad

تاریخ درج: پنجشنبه 10 شهريور ماه 1390

shirinisaraye jam vaghan aliye

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 24 مرداد ماه 1390
زهرا دولتشاهی

تاریخ درج: دوشنبه 24 مرداد ماه 1390

بهترین شیرینیها رو قنادی جم خیابون مطهری داره کیفیتش تو 12 ماه سال عالیه.

تعداد پاسخها(4)

بالای صفحه
يکشنبه 5 تير ماه 1390
مانا جهانشاهی

تاریخ درج: يکشنبه 5 تير ماه 1390

قنادی طلایی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 10 شهریور سال 1390
بوسیله mohammad
1 2276
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
3 4024
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1148
goodfriend
سه شنبه 10 تیر سال 1393
بوسیله fatemehbh
31 21212
بهترین عکاسی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 942
بهترین مرکزدرمانی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 885
goodfriend
یکشنبه 28 آبان سال 1391
بوسیله mmali
8 10161
بهترین خواروبارفروشی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 819
بهترین تره بار میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
یکشنبه 22 آبان سال 1390
بوسیله مریم بخشی
1 2158
بهترین پارک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1362
بهترین تاکسی سرویس میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
جمعه 26 اسفند سال 1390
بوسیله حسین پورنیازی
1 1668
بهترین رستوران میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
دوشنبه 14 شهریور سال 1390
بوسیله مجید حبیبی
1 2529
بهترین تالار میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 948
بهترین کافی شاپ میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1847
بهترین قهوه خانه میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
شنبه 24 اردیبهشت سال 1390
بوسیله aris
1 2135
بهترین سفره خانه سنتی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1453
بهترین سینمای میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
شنبه 2 مهر سال 1390
بوسیله MINA M
3 2897
بهترین استخر،سونا،جکوزی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2203
بهترین مدرسه میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1338
بهترین مرکز خرید میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1119
بهترین مشاور املاک میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
جمعه 24 خرداد سال 1392
بوسیله mrdz
1 1894
بهترین آموزشگاه کامپیوتر میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
یکشنبه 1 آبان سال 1390
بوسیله رهام محمدی
2 3271
goodfriend
شنبه 24 تیر سال 1391
بوسیله شیرین رازی
2 3100
بهترین آموزشگاه موسیقی میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 بهمن سال 1391
بوسیله mehr1388
1 2383
بهترین کلاس آموزشی کنکور میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1255
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله tahajoon90
37 22279
goodfriend
شنبه 30 شهریور سال 1392
بوسیله niloooo
2 2980
بهترین فست فود میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 30 فرودرین سال 1393
بوسیله mahshad
4 7306
بهترین منطقه جهت سکونت میرزای شیرازی - مطهری - بهشتی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
0 1175
بهترین قالیشویی در این محدوده و همه مناطق تهران
farahi
0 199

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13094, کاربران: 4489
به جدید ترین عضو انجمن, 001shirin خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران