سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین کلاس آموزشی کنکور زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر shahdad79 : مرکز مشاوره تحصیلی شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی،کلاس ، همایش های درسی و انتخاب رشته در کشور تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249 (کلاس کنکور در تمام نفاط تهران-مشاوره تلفنی و حضوری-انتخاب رشته تمام مقاطع-کلاس های خصوصی و..) تمام خدمات مرکز تحت نظر مهندس مصطفی شهداد عضو انجمن بین المللی مشاوره، عضو انجمن مشاوره امریکا، عضو انجمن مشاوره ایران و عضو کمیته تخصصی 11 نفره مشاوره تحصیلی کشور می باشد. "خدمات ویژه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد" 1-ارسال برنامه درسی روزانه ( با توجه به وضعیت دانش آموز) 2-معرفی منابع مطالعاتی مناسب برای هر درس 3-آموزش صحیح مطالعه برای هر درس 4-تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی 5-بررسی برنامه ی اجرا شده در پایان هر روز 6-برگزاری کلاس های خصوصی-نیمه خصوصی –گروهی درتمام نقاط تهران 7-آموزش تکنیک های تست زنی 8-ایجادانگیزش تحصیلی 9-انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد(کامپیوتری و دستی همزمان) 10-تماس با اولیا 11-تماس هفتگی با دانش آموز 12-جلسات حضوری مشاوره با دانش آموز هر 15 روز یکبار 13- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای دانش آموز 14-اطلاع رسانی وضعیت دانش آموز به اولیا 15-بررسی شرایط فعلی دانش آموز 16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون 17-تماس با دبیران کلاس ها برای پیگیری وضعیت دانش آموز 18-افزایش زمان مطالعه به روش علمی 19-ترسیم نقشه ی راه 20-ملاقات حضوری با اولیا 21- هماهنگی برنامه با برنامه ی مدرسه و بودجه بندی آزمونهای دانش آموز 22-برگزاری همایش های درسی وهمایش مشاوره 23-ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه 24- نظارت بر عملکرد دانش آموز در طول سال جهت عدم انحراف 25-استفاده از اساتید نخبه دانشگاه،مدال آوران المپیاد،مدارج دکترا  تهران-ابتدای پاسداران-خ گلنبی-برج زمرد 22896274-22896267-22896249        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر آرمان خواجوي : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - مشاوره تحصيلي برنامه ريزي درسي كلاس تقويتي -كنكور تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه هدايت تحصيلي رياضي فيزيك زيست شيمي عرب محله --زعفرانیه - محمودیه توسط آرمان خواجوي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ديروز نتيجه ي كنكورمو گرفتم. مهندسي مكانيك علم و صنعت اينقدر خوشحالم كه تا صبح نخوابيدم. آقاي دكتر صبري مديونتونم ممنونتونم خيلييييييي خيلييييي ممنون از مشاورتون و پشتيبانيه هر روزتون و از تدريس عاليتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسيني : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - مشاوره تحصيلي برنامه ريزي درسي كلاس تقويتي -كنكور تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه هدايت تحصيلي رياضي فيزيك زيست شيمي عرب محله --زعفرانیه - محمودیه توسط حسيني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahnaz22 : واقعا اين سايتو به گند كشوندي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر sarah1 : سلام  من نظراتتون دیدم  به نظر من   استادای  اموزشگاه سها   عالین مخصوصا ایلتس و تافل استاد الهامی و استاد علیمحمدی  تدریس میکنن    پشیمون نمیشین چون من توی مدت خیلی کمی تونستم خیلی پیشرفت کنم. و از ایران برم  ادرسشم خیلی خوبه نزدیک مترو تجریشه  و  از ایران مهر  واموزشگاه  های دیگه هم بسیار بهتره   http://www.soha-ac.ir/  خیلی بهتره  22718900  تجریش   میدان قدس ابتدای شریعتی  پایین تر از مترو  روبروی داروخانه ی طالقانی  پلاک 1955        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ girl به نظر BENI : سلام من اهل اصفهان هستم girlesfehani@chmail.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com        تعداد پاسخها(1)( girl)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melisa : کار لیلا تو آرایشگاه روژ خیلی خوبه بهترین رنگ و هایلایت زندگیمو برام انجام داد. واقعا عالی بود. ممنون از پیشنهاد دوستان. ناخونامم کاشت کردم. خیلی طبیعی و تمیز شده. شمارشم که دوستان گفتن ۲۲۶۵۶۲۴۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد مال رضا گلزار بود        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ avisa به نظر mona861 : سلام، عزیزم من مزون آویسا رو بهت پیشنهاد میکنم. اینم شمارش 09397100327        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ avisa به نظر mona861 : سلام، ما کارهای شیک و تک مارک دار (مجلسی و اسپرت  و پالتو و ... )ارایه می دیم که کیفیت خیلی بالایی هم داره.بنام مزون آویسا شماره تماس   09397100327           مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nasrin1 : من براي دخترم چند تا معلم گرفتم اما با هيچ كدوم نتونست نتيجه بگيره. راستش كلي هم هزينه كرديم. بهار امسال  يكي از بستگان معلمي رو پيشنهاد كرد كه واقغاً دختر منو تو درس متحول كرد. براي سال جديد هم از تابستون شروع كرد باهاش كار كردن. من كه راضي هستم و الان دخترم نسبت به درس رياضي و فيزيك ديدش عوض شده. آقاي دكتر رحمتي هستن كه خودشون فارغ التحصيل دانشگاه شريفه و استاد دانشگاه هم هست ايشون از همكاراي دكتر رفتاري هستن شماره تلفن دفترشون 22000410 هست.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mona861 : سلام میشه چندتا مزون برای لباس مجلسی بهم معرفی کنید خیلی عجله دارم    تعداد پاسخها(1)( avisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mona861 : سلام میشه چندتا مزون برای لباس مجلسی بهم معرفی کنید خیلی عجله دارم    تعداد پاسخها(1)( avisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mona861 : سلام میشه چندتا مزون برای لباس مجلسی بهم معرفی کنید خیلی عجله دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mona861 به نظر ملیحه روستان : سلام میشه جندتا مزون خوب با قیمتهای مناسب بهم معرفی کنید سه هفته دیگه عروسی داریم کککککمممممک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر sara61 : قنادی دانمارکی زعفرانیه کیماش خوبه زولبیا بامیه اش افتضاح شیرینی دانمارکیشم که معروفه فقط نمی دونم چرا مارک دانمارکیو داره که شعبه هاش تو ویلا و پاسداران است و معروفه ولی جزو اون دو تا شعبه نیست پس اون مارک چی میگه ولی بگم خیلی گرونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم و خوش سليقه انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                           ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین خواروبارفروشی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
. نظر علی جرف زاده : فرم سازه به عنوان بهترین طراحی و ساخت دکوراسیون غرفه و استند محله --زعفرانیه - محمودیه توسط علی جرف زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ندارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز فرم سازه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصوره : راستي آرايشگاه روژ اپيلاسيون خيلي خوبي هم داره. هم دوش داره و هم كارش خيلي تميز و سريعه. قيمتاشم نسبت به بقيه آرايشگاه هاي منطقه خيلي بهتره. شمارشم كه دوستان گفتن: 22656240        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر منصوره : دوستان ممنونم كه آرايشگاه روژ و معرفي كرديد. كارشون عاليه. رنگ موهام بي نظير شده. همه كاراشون درجه يكه. كار ناخنش هم واقعا خوبه واسه ترميم رفتم و تا حالا ناخونام به اين خوبي نشده بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر سپيده حاتمي : گروه هنری پارین به عنوان بهترین برگزاری کلاس و کارگاه و عرضه و نمایش آثار هنری و نمايش محله --زعفرانیه - محمودیه توسط سپيده حاتمي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه هنری پارین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین پارک زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
. پاسخ ss به نظر سمیرا : منم میگم بوستان زعفرانیه  من خیلی از اونجا خاطره دارم . یادش بخیر         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ملیکا به نظر ملیحه روستان : بچه ها یه سالنی هم هست تو پارک وی من پیشش رنگ با های لایت کردم اولین باری بود که شوهرم راضی بود کارشون حرف نداره اسم خانمی که برای رنگ کرد شهرزاد بود این شمارشه ۰۹۳۵۵۶۶۰۹۲۲        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مرجان تهرانی به نظر مرجان تهرانی : اترا جان آدرسش اینه :بزرگراه چمران روبروی هتل استقلال ،کوچه تیر پلاک ۲ط۱ قیمتاش معقوله من واسه رنگ کامل ۸۰هزار تومن دادم،دوستام گفتن که از همه رنگهایی که تا حالا کردی بیشتر بهت میاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر raha : بهترین جای تهران واسه سکونت شمال تهرانه.مخصوصا نیاوران و زعفرانیه همه چی اروم و لوکسه.من که خیلی دوست دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر فریبا بیک زاده : مزون محبوبه بلندی به عنوان بهترین مزون محله --زعفرانیه - محمودیه توسط فریبا بیک زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است معرفی بهترین مزون لباس مجلسی در تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون محبوبه بلندی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ lida به نظر مرجان تهرانی : salam ghematash chetore?            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آترا به نظر مرجان تهرانی : میشه آدرسشو بگید لطفا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ تهرانی به نظر مهد کودک رز قرمز : دروود خداوند بر شما باد از سایت ما هم دیدین نمایید ضمنا امادگی ارائه مدرن ترین لباس های فرم مهد ها را هم داریم          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ مانا به نظر مهرنوش صادقزاده : مزون محبوبه خانم به درد نمیخوره.......دوای درد خانم های تازه به دوران رسیده و بی سلیقه است  ......        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مرجان تهرانی : از نظر من یکی از آرایشگاههای خوب تو محمودیه سالن روژ ،موهامو رفتم رنگ کردم کاره رنگش بی نظیر بود ،یه رنگ کرم عسلی خاص ،من خیلی سالنهای معروف رفتم ولی بیشترشون فقط اسم در کردن ،زن رفتم،نیکادل رفتم ،ولی هم از کار هم از برخوردشون اصلاراضی نبودم ،ولی روژ همه چیزش عالیییییییی بود،اسم رنگ کارشم شهزاد،اینم شمارش۲۲۶۵۶۲۴۰ من که خیلی راضی بودم امیدوارم شما هم راضی باشید از کارش.    تعداد پاسخها(3)( آترا - lida - مرجان تهرانی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهسا به نظر ساناز مهری : با نظرتون کاملا موافقم البته شیر کوه را هم اضافه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امیرابراهیمی به نظر سمیرا : جای دوسداشتنیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر نازنین یزدی : سوپر ۱۱۰ به عنوان بهترین سوپری محله --زعفرانیه - محمودیه توسط نازنین یزدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سوپر ۱۱۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر فربد : ajesl به عنوان بهترین آموزش زبان محله --زعفرانیه - محمودیه توسط فربد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است thank you for speaking packages نمایش مشخصات و آدرس مرکز ajesl        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم هادی : پیام سبز پانیذ به عنوان بهترین آسایشگاه سالمندان محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مریم هادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آسایشگاه سالمندان نگین شهر نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیام سبز پانیذ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مریم هادی : پیام سبز پانیذ به عنوان بهترین آسایشگاه سالمندان محله --زعفرانیه - محمودیه توسط مریم هادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آسایشگاه سالمندان نگین شهر نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیام سبز پانیذ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ عسل به نظر ملیحه روستان : نازنین جان شمارشو میذاری برام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز مهری : بهترین منطقه زعفرانیه کوچه خدامراد    تعداد پاسخها(1)( مهسا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا به نظر محمودرضا رضایی : دقیقا... اکثر موسسات الان فکر درآمدزایی هستن. اگه آدم امکانشو داشته باشه کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی بیشتر جواب می ده...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمودرضا رضایی : متاسفانه موسسات زعفرانیه و ولنجک جزئ موسسات درجه 2 و 3 محسوب می شن و کیفیتشون خیلی پایینه و بیشتر دنبال کسب درآمدند تا یادگیر قبل از اینکه واسه آموزشگاهی اقدام کنید به نظرم یه سری به این سایت بزنید : www.rezayi.org هم اطلاعاتی راجع به سیستم های آموزشی می ده. هم مکالمه در سفر را رایگان یاد می ده. هم اگه خصوصی یا نیمه خصوصی یا حتی گروهی بخواید استاد بگیرید کمکمتون می کنه. برای ساکنین محله زعفرانیه و محمودیه هم تخفیف ویژه میده    تعداد پاسخها(1)( رضا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ مهتاب به نظر ماندانا رياحي : سلام ماندانا جون من یک مربی مجرب خوب با اخلاق و با ادب و حرفه ای میشناسم که متخصص این کار هاست این مربی و داور رسمی رشته رزمی کیک بوکسینگ با 20 سال سابقه و تو کارش خیلی وارده این اقا اموزش خصوصی و نیمه خصوصی میده من مشکل تنگی نفس داشتم و لرزش بدن به حدی که کار روزمره خودمو به سختی انجام می دادم این بابا با تخصص و صبرش معجزه کرد خیلی حرفه ای و صبور و جدیه الان من دارم مسابقات کیک بوکسینگ شرکت می کنم و چند دوره هم مقام اوردم بهت پیشنهاد میکنم به این زنگ بزن این شمارشه :       09126304856        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهناز مرتضایی : مزون محبوبه بلندی به عنوان بهترین مزون محله --زعفرانیه - محمودیه توسط بهناز مرتضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مزون محبوبه بلندی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امید به نظر سمیرا : Pioneer        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ م.ت به نظر سمیرا : آموزشگاه زبان نامدار        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر فرزانه : سلام پرپروک پیتزاهاش عالیه مخصوصآ پیتزای ویژش        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین استخر،سونا،جکوزی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله   

بازدید از سایت محله زعفرانیه - محمودیه           بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟

صفحه اصلی تالار زعفرانیه - محمودیه بهترین استخر،سونا،جکوزی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله زعفرانیه - محمودیه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
2 2131
goodfriend
دوشنبه 13 مرداد سال 1393
بوسیله girl
23 17268
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین زعفرانیه - محمودیه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1951
goodfriend
پنجشنبه 26 مرداد سال 1391
بوسیله فریبا بیک زاده
7 8519
بهترین عکاسی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 15 دی سال 1390
بوسیله gol pesar
2 3108
بهترین مرکزدرمانی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 1042
بهترین شیرینی فروشی و قنادی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 مهر سال 1392
بوسیله sara61
1 2828
بهترین خواروبارفروشی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
جمعه 20 بهمن سال 1391
بوسیله علی جرف زاده
2 3086
بهترین تره بار زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1141
goodfriend
دوشنبه 6 شهریور سال 1391
بوسیله ss
5 5864
بهترین تاکسی سرویس زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1228
بهترین رستوران زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
پنجشنبه 16 تیر سال 1390
بوسیله رونيكا شاهرخ راد
1 3911
بهترین تالار زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1413
بهترین کافی شاپ زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 شهریور سال 1390
بوسیله رضا اکبری
3 3992
بهترین قهوه خانه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1741
بهترین سفره خانه سنتی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1425
بهترین سینمای زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1009
بهترین استخر،سونا،جکوزی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3533
بهترین مدرسه زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1544
بهترین مرکز خرید زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
سه شنبه 20 اردیبهشت سال 1390
بوسیله Pooneh asadi
1 3518
بهترین مشاور املاک زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 1970
بهترین آموزشگاه کامپیوتر زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1465
goodfriend
پنجشنبه 30 مرداد سال 1393
بوسیله sarah1
7 7711
بهترین آموزشگاه موسیقی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
دوشنبه 6 شهریور سال 1391
بوسیله سپيده حاتمي
3 5837
goodfriend
دوشنبه 24 شهریور سال 1393
بوسیله shahdad79
5 1644
بهترین مهد کودک زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 15 تیر سال 1391
بوسیله تهرانی
2 6405
بهترین باشگاه ورزشی زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
جمعه 5 اسفند سال 1390
بوسیله مهتاب
4 8202
بهترین فست فود زعفرانیه - محمودیه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
شنبه 1 بهمن سال 1390
بوسیله فرزانه
8 9299
goodfriend
جمعه 27 مرداد سال 1391
بوسیله raha
7 12072
بهترین شرکت اینرنت بی سیم پر سرعت پارسیان نت
aliamiri2
0 860
بهترین شرکت اینرنت بی سیم پر سرعت پارسیان نت
aliamiri2
0 787
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 692
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 238
@فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی با ماندگاری بالا - کیفیت عالی و با تاثیری شگفت انگیز @
resiver
0 83

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13502, کاربران: 4747
به جدید ترین عضو انجمن, velayati خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران