لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
جمعه 7 دي ماه 1397 بهترین آموزشگاه موسیقی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
آسایی

تاریخ درج: جمعه 7 دي ماه 1397
آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آسایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دختر کوچیکم توی این آموزشگاه کلاس آواز میره. توی دی ماه یه کنسرت گذاشتن قراره اردیبهشت دوباره کنسرت آموزشگاهی بزارن. خیلی راضیم هم از استادش هم از فعالیتشون
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه موسیقی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر آسایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آسایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دختر کوچیکم توی این آموزشگاه کلاس آواز میره. توی دی ماه یه کنسرت گذاشتن قراره اردیبهشت دوباره کنسرت آموزشگاهی بزارن. خیلی راضیم هم از استادش هم از فعالیتشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر مجید وفایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مجید وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تازه توی این آموزشگاه ثبت نام کردم. هم محیط خوبی داره هم با توجه به افزایش قیمت آموزشگاه های دیگه این آموزشگاه خیلی قیمتش مناسبه و افزایش قیمت نداشته نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم سه ساشه می برم آموزشگاه بل پیش خانم خردمند. خیلی خانم با حوصلیه و ارتباطش با بچه ها خیلی خوبه. به نسبت ارف خیلی از آموزشگاه ها هم ارزونه هم واقعا کارشون خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم سه ساشه می برم آموزشگاه بل پیش خانم خردمند. خیلی خانم با حوصلیه و ارتباطش با بچه ها خیلی خوبه. به نسبت ارف خیلی از آموزشگاه ها هم ارزونه هم واقعا کارشون خوبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضایی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی محیط خوب و صمیمی داره. استاداش خیلی حرفه ای هستند. به نسبت کارشون قیمتش از همه جا ارزون تره. حتما برای تحقیق با این آموزشگاه هم تماس بگیرید88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مروی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم مدتی کلاس ارف توی یه آموزشگاهی میرفت با هزینه خیلی بالا. زیاد از نتیجه راضی نبودم. اما الان دوره کودکان توی این آموزشگاه ثبت نام کردم بالاخره بچه می تونه ساز بزنه و این خیلی خوبه. هم ما راضییم و هم خودش خوشحاله نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما رفعت : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نیما رفعت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی کمکم کردین ممنون ازتون من خیلی وقت بود که دنبال استاد تنبور بودم که خیلی هم خوب و وارد باشه. من تحقیق کردم آقای کلاه بخش یکی از بهترین ها هستند. شماره آموزشگاه رو برای عزیزان دیگه میزارم 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما رفعت : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نیما رفعت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی کمکم کردین ممنون ازتون من خیلی وقت بود که دنبال استاد تنبور بودم که خیلی هم خوب و وارد باشه. من تحقیق کردم آقای کلاه بخش یکی از بهترین ها هستند. شماره آموزشگاه رو برای عزیزان دیگه میزارم 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیمان باغی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پیمان باغی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من به کلاس عود این آموزشگاه بهنام کلاهبخش خیلی از ایشون راضیم. جالب اینه که تنبور هم درس میدن. تنبور خیلی کم تدریس می شه شمارش 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پیام رحیمی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پیام رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی از آموزشگاه بل راضیم. جالب اینجاست که همه روزه از 9 صبح تا 9 شب هستند. برای من که کارم شیفتیه خیلی خوبه. شمارشو براتون میزرام شاید به دردتون بخوره88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین اربابی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازنین اربابی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی تحقیق کردم. قیمت این آموزشگاه از همه ی آموزشگاه های اطراف ارزون تر بود. فکر کردم شاید محیطش یا استاداش خوب نیستن. وقتی حضوری رفتم دیدم خیلی محیط تمیز و شیکی داره و هم استاداش خیلی خوبند.شمارش88645169 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ترانه رفعتی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط ترانه رفعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خیلی از آموزشگاه بل راضیم و واقعاٌ تبریک میگم با توجه به سابقه تاسیس، مجموعه بسیار خوب و کاربلدی جمع آوری شده 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شایان مرادی : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط شایان مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسرم 7 سالشه و عاشق گیتار بود.الان چند ماهه آموزشگاه بل فرستادمش. خیلی راضیم می تونه یه آهنگ هایی بزنه و همراهش بخونه. شماره تماس آموزشگاه 88645632 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر م.ر : آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط م.ر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پیش آقای پورداداش کلاس ه تار میرم. شیوه جدیدی در تدریس دارن که خیلی به پیشرفتم کمک کرده و راضیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی بل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر غزال۹۰ : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط غزال۹۰ به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس آواز پاپ میرم آموزشگاه اسماعیلی. خیلی از نحوه آموزش و محیط حرفه ای اموزشگاه راضیم اینم شمارشون ۸۸۱۷۱۳۷۷ نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیکی : آموزشگاه موسیقی سلاله به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نیکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین کادر نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی سلاله        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینوش راد : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مینوش راد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من پسرم رو برایآموزش گیتار پاپ پیش استاد بهنام معیاری به آموزشگاه محمد اسماعیلی بردم و خلی راضی بودیم شماره تماسشون 88171377 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سالار بابازاده : آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط سالار بابازاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است مرسسسسی از کلاسهاتون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر farhadmc : آموزشگاه موسیقی مهرورزان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد   اولین آموزشگاه مبتنی بر روشهای نوین آموزش  مبتنی بر تکنولوژی آموزشی روز دنیا بهرمند از اساتید مجرب ، جوان و تحصیل کرده رشته موسیقی دارای کتابخانه تخصصی موسیقی و آرشیو موسیقی با بیش از 1000 اثر   کلیه ساز های ایرانی ، پاپ و کلاسیک پیانو گیتار ویلن  فلوت سنتور  تار  سه تار تنبک دف نی کمانچه ساز دهنی و...... کلیه سنین   آواز پاپ : صدا سازی و سلفژ آواز ایرانی : صداسازی سلفژ تصنیف خوانی ردیف خوانی موسیقی کودک مبتنی بر روش طبلک نوازی با تکیه بر پرورش خلاقیت و تقویت مهارت های مختلف حرکتی و ذهنی کودکان دوره های ویژه و کوتاه مدت آهنگسازی و آشنایی با نرم افزارهای موسیقی خصوصی و گروهی ویژه موسیقی پاپ کلاسهای آهنگسازی : تئوری موسیقی هارمونی کنترپوان فرم ارکستراسیون آنالیز کلاسهای گروه نوازی و کمک به تشکیل گروه های آماتوری کنسرت سالیانه هنرجویان در سالن های اجرای حرفه ای اجاره کلاس و فضای تمرین ویژه گروه های موسیقی خرید و فروش کلیه سازها با کیفیت و قیمت مناسب ارائه مدرک پایان دوره مشاوره رایگان جهت انتخاب ساز   آدرس : خیابان فاطمی روبروی خیابان فاطمی کوچه عبده پلاک 57 واحد 8 طبقه سوم تلفن:88808933-88902806 مدیریت:09125470273 سایت:mehrvarzanacademy.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز روانشناسی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
. نظر مهرناز صمدی : کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی رائین (تهران) به عنوان بهترین روانشناسی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مهرناز صمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تشکر از خانم دکتر اوحدی عزیز .ایشون با تکنیک های مایندفولنس توانستن اضطراب و وسواس من رو درمان کنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی رائین (تهران)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر شیما : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط شیما به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا اپیلاسیون کار خوبی داره خیلی دقیق و خیلب بهداشتشون خوبه من خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دکوراسیون داخلی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
. نظر غزال قزليان : پرده فروشی سپید به عنوان بهترین پرده فروشی و طراحی داخلی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط غزال قزليان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پرده فروشی سپید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر نازنین : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازنین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خانوم ها آموزشگاه آرایشگری مهستان تخفیف گذاشته آموزشهاشو... من ، تاتو صورت ومیکرو پگمنتیشن و اصلاح ابرو کوتاهی ثبت نام کردم. دوستم هم میکاپ و شنیون ناخن رو ثبت نام کرده... آموزش هاشون عالیییییییی قیمتهاشون هم خیلییییی مناسبه...اینم شمارشو ن ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲. ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر بهاره : آموزشگاه زیبایی مهستان به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط بهاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام ریحانه جان برو آموزشگاه آرایشگری مهستان. هم آموزش هاشون عالیه و هم قیمتشون مناسبه.مدرک رسمی فنی حرفه ای هم میدن. من خودم اینجا دوره میکاپ و شنیون. رنگ و ناخن و تاتو و هاشور ابرو دوره دیدم و میتونم بگم عالی بود. اینم شمارشون09331494959. 02188075682 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زیبایی مهستان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازنین کریمی : مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل به عنوان بهترین میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازنین کریمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تجربه خوبی بود با قیمت مناسب و آموزش عالی کریمی از جهرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ عسل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کریمه : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط کریمه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کادر سالن آرشیدا و مخصوصا مدیریت سالن واقعا ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریا آرمیده : مرکز زیبایی فاطیما به عنوان بهترین مرکز ناخن محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پریا آرمیده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من حدود دو سال مشتری ثابت سالن آموزش و خدمات زیبایی فاطیما هستم. کارهاشون حرف نداره و رفتارشان عالی است، قیمتهاشون خیلی منصفانه است و در صورت اینکه تخفیف بخواهی، با اخلاق خوب بهت تخفیف خوب میدهند. شماره خانم فاطیما ۰۹۳۸۱۲۰۰۴۴۵ نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی فاطیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر معصومه رضوی نیا : مرکز زیبایی فاطیما به عنوان بهترین مرکز ناخن محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط معصومه رضوی نیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است فاطیما جون، نمیدونستم شما در آموزش و خدماتتون اینقدر حرفه ای هستید، اما شما ثابت کردید که خواستن توانستن است، به امید روزی که مانند شما حرفه ای آموزش بدم و کار کنم، خیلی ماهی عزیزم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی فاطیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهری محمدیان : مرکز زیبایی فاطیما به عنوان بهترین مرکز ناخن محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مهری محمدیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از اینکه شما را بهم معرفی کردن، خیلی خیلی خوشحالم، هر کسی دستامو نگاه میکنه، میگه چقدر ناخونات زیبا شده، به خیلی از آرایشگاهها سر زدم و خدمات انجام دادن، اما از هیچ کدوم راضی نبودم، تا شما را بهم معرفی کردن، موفق باشید نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زیبایی فاطیما        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz65 : عروس سرا و سالن زیبایی آرام به عنوان بهترین عروس سرا و سالن زیبایی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط sanaz65 به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام عزیزای دل،‌من سانازم از سال آرام به من پیشنهاد شد به عنوان مدل عروس باهاشون همکاری کنم وقتی که اونجا حضور پیدا کردم اولین چیزی که اونجا جلب توجه کرد دکور جالب اونجا بود بعد اینکه برخورد پرسنل سالن واقعا عالی بود،‌و مواد مصرفی برای میکاپ عالی بود از برندهای خارجی استفاده کردند پیشنهاد می کنم از خدماتشون استفاده کنید 88315872 نمایش مشخصات و آدرس مرکز عروس سرا و سالن زیبایی آرام        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ناديا سالاري : موسسه پرورش فرزندان برتر به عنوان بهترین موسسه خلاقیت محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط ناديا سالاري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي انتخاب مهد خيلي سختگيرم فرزندان برتر تنها جايي بود كه خيلي به دلم نشست محيط گرم و صميمي و از همه مهتر صادقانه با من و دخترم رفتار مي كنند دخترم در مدت كوتاهي به اينجا عادتكرد و همه متوجه تغييراتش شدند نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه پرورش فرزندان برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آرش اشجاری : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آرش اشجاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ممنون که با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تمامی زبان های دنیا را آموزش میدین نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سودا : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط سودا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن آرشیدا هم از نظر خدمات وهم از نظر ارتباط با مشتری بسیار مورد پسند اینجانب مباشد.از مدیریت ماندانا جون متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرزانه : سالن زیبایی ام بیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در یوسف آباد محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط فرزانه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ و شینیونشون خو و حرفه ای .اخلاقشوم عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ام بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نازگل : سالن زیبایی ام بیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در یوسف آباد محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نازگل به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ و شینیونش و رو خیلی دوست داشتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ام بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نینوش : سالن زیبایی ام بیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در یوسف آباد محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نینوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ابروکارشون خیلی پهن و دخترونه بر میدان.مرسی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی ام بیوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آیسان : بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آیسان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از طریق دابی این سالن رو پیدا کردم واقعا کارهاشون حرف نداره . از همشون خیلی خیلی ممنونم . آیسان غلامی نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی یوسف آباد سالن آرشیدا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرهادی : سالن زیبایی بانوی خاص 09198038311 به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری وسالن زیبایی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط فرهادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزشگاه آرایشگری بانوی خاص با ارائه بهترین خدمات اموزشی و آرایشی توسط بهترین کادر حرفه ای و دوره دیده آماده ارائه خدمات در تهران است.09198038311 نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی بانوی خاص 09198038311        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پروین قلی زاده : آرایشگاه زنانه در یوسف آباد 09035019091 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه در یوسف آباد محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پروین قلی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کار رنگ مریم جون خیلی متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آرایشگاه زنانه در یوسف آباد 09035019091        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهلا : سالن زیبایی مدوس 88906631 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط شهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ و مش کا رخوب میخوایید؟ 88906631 زنگ بزنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مدوس 88906631        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهلا : سالن زیبایی مدوس 88906631 به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط شهلا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رنگ و مش کا رخوب میخوایید؟ 88906631 زنگ بزنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مدوس 88906631        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نینوش : بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091 به عنوان بهترین سالن زیبایی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نینوش به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار رنگ انجام دادم اونجا با اولاپلکس خیلی راضی بودم نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی تهران 09035019091        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آرش اشجاری : مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آرش اشجاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کی از بهترین آموزشگاهی که تا حالا رفتم خیلی حرفه ای کار می کنن من قبل از آموزشگاه گات آموزشگاه های زیادی رفته بودم ولی آموزشگاه گات بهترینه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر شایان : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط شایان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آقای صدقی کلاسای بسیار پرانرژی و شادی دارند.. ممنونم ازشون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر آتنا : آموزش رقص های آذربایجانی به عنوان بهترین ورزشی - رقص محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آتنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آموزش رقص آذری رو فقط از پیش گروه اوتلار پیشنهاد میدم... عاااالین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزش رقص های آذربایجانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر احدی : هنرستان غیرانتفاعی نخبگان 88314142 و 88306535، توی محدوده سهروردی ،‌خیابان ملایری پور، بهترین هنرستان دخترانه غیرانتفاعی توی تهران هستش شماره، 13 سال سابقه و معلمین بسیار خوبی داره، رشته های معماری و حسابداری رو توی هنرستان رو فعالیت می کنن،‌ 95 درصد از دانش آموزاشون توی دانشگاه های دولتی چه تهران چه شهرستان قبول شدن هر ساله، من به شخصه این هنرستان رو تایید می کنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز هنرستان غیر انتفاعی دخترانه نخبگان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دارالترجمه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
. نظر حمید سلاسل مقدم : موسسه ترجمه آفتاب به عنوان بهترین موسسه ترجمه محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط حمید سلاسل مقدم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از ترجمتون راضیم ولی کاش یکم قیمتاتون پایینتر بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه ترجمه آفتاب        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله پارک لاله - زرتشت غرب           بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟

صفحه اصلی تالار پارک لاله - زرتشت غرب بهترین آموزشگاه موسیقی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
12
جمعه 7 دي ماه 1397
آسایی

تاریخ درج: جمعه 7 دي ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط آسایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دختر کوچیکم توی این آموزشگاه کلاس آواز میره. توی دی ماه یه کنسرت گذاشتن قراره اردیبهشت دوباره کنسرت آموزشگاهی بزارن. خیلی راضیم هم از استادش هم از فعالیتشون

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 16 تير ماه 1397
مجید وفایی

تاریخ درج: شنبه 16 تير ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مجید وفایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من تازه توی این آموزشگاه ثبت نام کردم. هم محیط خوبی داره هم با توجه به افزایش قیمت آموزشگاه های دیگه این آموزشگاه خیلی قیمتش مناسبه و افزایش قیمت نداشته

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 6 خرداد ماه 1397
رعنا

تاریخ درج: يکشنبه 6 خرداد ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دخترم سه ساشه می برم آموزشگاه بل پیش خانم خردمند. خیلی خانم با حوصلیه و ارتباطش با بچه ها خیلی خوبه. به نسبت ارف خیلی از آموزشگاه ها هم ارزونه هم واقعا کارشون خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 6 خرداد ماه 1397
رعنا

تاریخ درج: يکشنبه 6 خرداد ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رعنا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دخترم سه ساشه می برم آموزشگاه بل پیش خانم خردمند. خیلی خانم با حوصلیه و ارتباطش با بچه ها خیلی خوبه. به نسبت ارف خیلی از آموزشگاه ها هم ارزونه هم واقعا کارشون خوبه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 19 ارديبهشت ماه 1397
رضایی

تاریخ درج: چهارشنبه 19 ارديبهشت ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی محیط خوب و صمیمی داره. استاداش خیلی حرفه ای هستند. به نسبت کارشون قیمتش از همه جا ارزون تره. حتما برای تحقیق با این آموزشگاه هم تماس بگیرید88645632

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 5 ارديبهشت ماه 1397
مروی

تاریخ درج: چهارشنبه 5 ارديبهشت ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط مروی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من دخترم مدتی کلاس ارف توی یه آموزشگاهی میرفت با هزینه خیلی بالا. زیاد از نتیجه راضی نبودم. اما الان دوره کودکان توی این آموزشگاه ثبت نام کردم بالاخره بچه می تونه ساز بزنه و این خیلی خوبه. هم ما راضییم و هم خودش خوشحاله

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 28 فروردين ماه 1397
نیما رفعت

تاریخ درج: سه شنبه 28 فروردين ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نیما رفعت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی کمکم کردین ممنون ازتون من خیلی وقت بود که دنبال استاد تنبور بودم که خیلی هم خوب و وارد باشه. من تحقیق کردم آقای کلاه بخش یکی از بهترین ها هستند. شماره آموزشگاه رو برای عزیزان دیگه میزارم 88645632

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
نیما رفعت

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط نیما رفعت به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

خیلی کمکم کردین ممنون ازتون من خیلی وقت بود که دنبال استاد تنبور بودم که خیلی هم خوب و وارد باشه. من تحقیق کردم آقای کلاه بخش یکی از بهترین ها هستند. شماره آموزشگاه رو برای عزیزان دیگه میزارم 88645632

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پیمان باغی

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پیمان باغی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من به کلاس عود این آموزشگاه بهنام کلاهبخش خیلی از ایشون راضیم. جالب اینه که تنبور هم درس میدن. تنبور خیلی کم تدریس می شه شمارش 88645632

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 21 فروردين ماه 1397
پیام رحیمی

تاریخ درج: سه شنبه 21 فروردين ماه 1397

آموزشگاه موسیقی بل به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --پارک لاله - زرتشت غرب توسط پیام رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من خیلی از آموزشگاه بل راضیم. جالب اینجاست که همه روزه از 9 صبح تا 9 شب هستند. برای من که کارم شیفتیه خیلی خوبه. شمارشو براتون میزرام شاید به دردتون بخوره88645632

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله پارک لاله - زرتشت غرب

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 663
بهترین آموزشگاه آرایشگری پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 795
بهترین آموزشگاه نقاشی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
0 818
بهترین آموزشگاه آیلتس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 909
بهترین آموزشگاه توریسم پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1008
بهترین آموزشگاه هتلداری پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 970
بهترین آموزشگاه گردشگری پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 918
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 913
بهترین لوازم قنادی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1131
بهترین مرکز اجاره خودرو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 981
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1126
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 828
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1001
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 864
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 946
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 972
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1096
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 835
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 952
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 887
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1126
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
0 977
بهترین پزشکان عمومی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1004
بهترین متخصصین ریه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1236
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 975
بهترین متخصصین قلب و عروق پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 969
بهترین روانپزشکان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1164
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 992
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1072
بهترین پلاستیک فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 939
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1019
بهترین کلانتری و اداره پلیس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 975
بهترین دفاتر پست پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 879
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1050
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1039
بهترین هتل ها و اقامت گاه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1042
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 945
بهترین نگارخانه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1152
بهترین کتابخانه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1072
بهترین تئاتر و تالار نمایش پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 851
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 966
بهترین دادسراهای پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 922
بهترین ادارات و سازمان های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 991
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 964
بهترین مساجد و حسینیه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 967
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 981
بهترین دکوراسیون داخلی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
چهار شنبه 15 آبان سال 1398
بوسیله غزال قزليان
1 1665
بهترین فرش فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1011
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1075
بهترین سمپاشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 990
بهترین شعبات مهر اقتصاد پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 981
بهترین شعبات بانک سینا پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 924
بهترین شعبات بانک سامان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 965
بهترین شعبات بانک پاسارگاد پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1086
بهترین شعبات بانک پارسیان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1061
بهترین شعبات بانک شهر پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1254
بهترین شعبات بانک صادرات پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1003
بهترین شعبات بانک ملت پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 937
بهترین شعبات بانک ملی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 982
بهترین پمپ بنزین های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 910
بهترین بیمارستان های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1146
بهترین فروشگاه های شهروند پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 937
بهترین صرافی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1261
بهترین موبایل فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 949
بهترین پزشکان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
0 1034
بهترین آموزشگاه های رانندگی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1148
بهترین گل فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1070
بهترین بانک های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 900
بهترین بیمه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1235
بهترین دفاتر اسناد رسمی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1258
بهترین ابزار فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1103
بهترین کارواش های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 987
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1011
بهترین لوازم التحریری های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 838
بهترین خدمات کامپیوتری پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 953
بهترین کافی نت و گیم نت های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1028
بهترین تاسیساتی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1099
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1057
بهترین کیف و کفش فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 942
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1055
بهترین خشکشویی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1011
بهترین خرازی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1148
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 889
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 908
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 948
بهترین نانوایی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1020
بهترین سوپرهای میوه و سبزی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 888
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 973
بهترین مراکز خدمات نظافتی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 845
بهترین مراکز زیبایی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
0 1121
بهترین مراکز ماساژ پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 1182
بهترین دارالترجمه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله حمید سلاسل مقدم
1 2454
بهترین مزون های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1018
بهترین تعمیرات مبلمان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1076
بهترین امداد خودروهای پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 949
بهترین باشگاه ورزشی رزمی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1265
بهترین عطاری های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1060
بهترین پزشکان متخصص اطفال پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1122
بهترین مراکز سیسمونی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1030
بهترین مراکز مبلمان پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1162
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
0 991
بهترین چاپخانه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1094
بهترین تابلوسازی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1210
بهترین مراکز روانشناسی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
دوشنبه 10 شهریور سال 1399
بوسیله مهرناز صمدی
1 1504
بهترین تعمیرگاه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 1120
بهترین لوازم یدکی خودرو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1015
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1026
بهترین آژانس های مسافرتی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1006
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
4 4416
بهترین متخصصین پوست ومو پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1165
بهترین پزشکان متخصص چشم پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1041
بهترین کلینیک های لاغری پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1291
بهترین داروخانه های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 934
بهترین پیک بادپای پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1085
بهترین باربری های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 981
بهترین قالیشویی های پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
دوشنبه 4 بهمن سال 1395
بوسیله سایه
1 2157
بهترین آرایشگاه مردانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 14 شهریور سال 1390
بوسیله بهروز تک قدم
2 10260
goodfriend
چهار شنبه 23 بهمن سال 1398
بوسیله شیما
21 29433
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین پارک لاله - زرتشت غرب در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 4780
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 10 خرداد سال 1394
بوسیله گوهری
2 5494
بهترین عکاسی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 3422
بهترین مرکزدرمانی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 2690
بهترین شیرینی فروشی و قنادی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
0 3900
بهترین خواروبارفروشی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2603
بهترین تره بار پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 2950
بهترین پارک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 3575
بهترین تاکسی سرویس پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 4060
بهترین رستوران پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
سه شنبه 4 مرداد سال 1390
بوسیله حمید
1 8555
بهترین تالار پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
دوشنبه 6 خرداد سال 1392
بوسیله عباداله تقی زاده
6 20651
بهترین کافی شاپ پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 شهریور سال 1390
بوسیله انصارزاده
1 9886
بهترین قهوه خانه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 2724
بهترین سفره خانه سنتی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 5240
بهترین سینمای پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 3018
بهترین استخر،سونا،جکوزی پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3402
بهترین مدرسه پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله احدی
2 17466
بهترین مرکز خرید پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 5167
بهترین مشاور املاک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 4013
بهترین آموزشگاه کامپیوتر پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 3140
goodfriend
یکشنبه 29 بهمن سال 1396
بوسیله آرش اشجاری
5 12837
goodfriend
جمعه 7 دی سال 1397
بوسیله آسایی
19 24010
بهترین کلاس آموزشی کنکور پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
1 5709
بهترین مهد کودک پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 7 خرداد سال 1397
بوسیله ناديا سالاري
1 6066
goodfriend
پنجشنبه 30 شهریور سال 1396
بوسیله شایان
2 7475
بهترین فست فود پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 3856
بهترین منطقه جهت سکونت پارک لاله - زرتشت غرب و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 10 دی سال 1390
بوسیله Hassan
1 6679

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران