لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر maman : agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ مهکامه به نظر mitra sbr :  باشگاه ماکان فاز 1 بلوک B1 هم خیلی خوبه. من انرژی میرفتم اما الان 5 ماهه میرم ماکان برای پیلاتس خیلی هم راضیم . ماکان برای کسایی که فاز 1 هستن راحت تره خب.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر mitra sbr : پگی عزیز تا ساعت 14 برای خانومهاست... منم اگه کارمند نبودم میرفتم... امیرخان که بعد از چند سال دوست شدند با ما...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پگی به نظر mitra sbr : این باشگاه انرژی برای خانم ها هست؟به چه صورته؟مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارمیس یاری به نظر mitra sbr : موافقم انرژی امیر خان فوق العادست          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shahin به نظر mitra sbr : انرژی    امیر خان فقط          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra sbr : بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه    تعداد پاسخها(5)( shahin - پارمیس یاری - پگی - سمیرا - مهکامه)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. پاسخ saharjoon به نظر sepand22 : برای هاشور ابرو یا همون میکروپیگمنتیشن به نظر من بهترین جا مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نوراطب ظفر هست.  من از کارشون خیلی خیلی راضی بودم  هم محیطش شیک و تمیز بود  هم دستگاهی هم که استفاده میکردن آمیا آلمان بود که مجوز بهداشت هم داره. من تبلیغشو این ور اونور زیاد دیده بودم  من قبل از رفتن خیلی تحقیق کردم چون خیلی برام مهم بود که هم هاشور قشنگی بزنن هم دستگاهش و رنگاش ایمن و استاندارد باشه.  من قبلنا ابروی پری داشتم ولی هر آرایشگاهی یه مدل ابرومو برداشت و ابروم داغون شده بود  یه بارم با بند انداز برقی وقتی داشتم پیشونی مو بند مینداختم دستگاهش یهو ابرومو کند تا اومدم به خودم بیام یه تیکه از ابروم نبود  دیگه هم ابروم مثل قبل نشد  الان که ابرو مو هاشور زدم خیلی خوبو طبیعی شده  اینم سایتش  http://www.nooratebmp.com  اینم شماره ش  ۶۶۹۶۱۹۰۱        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Sooonia : دوستای خوبم چند وقت پیش رفتم برای تتو  به یشنهادشون ( بن مژه ) انجام دادم، خیلی خوب بود از خط چشم خیلی بهتره اصلا معلوم نیست. به چشماتون حالت میده و دیگه احتاجی به ریمل یا مداد مشکی نیست. به امتحانش می ارزید. حتی یه قطره خونم نریخت کارشون حرف نداره. کار حاشور هم انجام میدن. تلفن : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر eli300 : هاشورابروو خط چشم طبیعی  و بهداشتی میخواین   برید فقط پیش خانم حسین زاده   من و مادرم اسفندماه  انجام دادیم خیلی طبیعی وخوشرنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد چند نفر از دوستامم رفتن انجام دادن خیلی قشنگ شده کارشون خیلی بهداشتی وتمیزه ماهرانه کارشون رو انجام میدن   شمارشون  09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیه : بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی به عنوان بهترین بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط سمیه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از کلیه خدمات این مرکز راضی هستم مخصوصا رنکگ و هایلات خانم دری نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین سالن زیبایی اکباتان،فرشته زیبایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepanta33 : من واسه فر مژه ونگ مژه دائمی و هاشور ابرو خط چشم و هاشور لب  پیش خانم حسین زاده ارفتم خیلی راضیم کارشون رو خیلی با دقت و حوصله انجام میدن و از نظربهداشتی خیلی مطمئنن من خیلی تحقیق کردم بهتون توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون شماره تماسشون     09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر armine : کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین وکراتین خوب برید پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شماره تلفن     09121974720 من خودم انجام دادم خیلی راضیم موهام خیلی خوش مدل و سلامت شده به شما هم توصیه میکنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sara21 به نظر armine : اره منم برای مش و کراتین پیش خانم دری فرشته زیبایی رفتم خیلی قشنگ شده بود کارشون عالیه دستشون درد نکنه منم خیلی راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elmirra : [b]من دیروز برای هاشور ابرو پیش خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی رفته بودم من ساعت 9 صبح وقت رنگ و لایت تاتو ابرو داشتم تا ساعت 6 بعدا ظهر پیش ایشون بودم از صبح تا عصر 8 تا هاشور انجام دادند یکی از یکی زیبا تر و همینطور 5 نفر دیگه منتظر وقتشون برای تاتو بودند  من میخواستم فقط ابرو هاشور میکرو کنم چشم و لبم رو هم زدم خیلی قشنگ و طبیعی شده همه مثل من برای یه کار اومده بودند وقتی کار خانم حسین زاده رو میدیدن چشم و لب و ابرو رو همرو میزدند الحق که کارشون حرف نداره شمارشون     09121974720 توصیه میکنم برای تاتو میکرو فقط برید پیش خانم حسین زاده شهرک اکباتان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zibaaa : پوستم یکسری جوشای زیر پوستی داشت که خودم هیچکاری نمیتونستم انجام بده  به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم پیش خانم فروغی برای پاکسازی واقعا کارشون خیلی عالی بود  تمام جوشای زیر پوستیمو برام درآوردن بدون اینکه زخم بشه و جاش بمونه  بعدشم یه ماساژ عالی با ماسک صورت  حتما برید پیششون 09198249200        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر bdfh : از روی نظر شما دوستان به سالن فرشته زیبایی رفتم .به نظر من هم خانم دری یه رنگ ولایت کار فوق حرفه ای هستند من با موهای اسیب دیده ام بخاطر دکلره پیششون رفتم برا کراتین هم کردند با مواد برزیلی فوق العاده شده بود موهام .در ضمن کارشون با تضمینه . 09192008413                                             dabi.ir/fereshtehzibaee        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : بهترین تاتو کار میکروپیگمنتر به نظر من بهترین آرایشگر غرب تهران خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی شمارشون 09121974720 بهترین کوپ کار بهترین رنگ و مش کار حرفه ای وبهترین تاتو کار تهران خانم حسین زاده هستند من همه این کارهارو پیششون انجام دادم عالی بود وخیلی از دوستامم بردم راضی بودند این خانم خیلی کاردان و باوقار هستند که آدم شیفته شخصیتشون میشه حتما یکبار برید پیششون مطمئناً مشتری دایمی شون میشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : واسه کراتین رفتم فرشته زیبا به  پیش خانم دری  فوق العاده راضی بودم قیمت مناسب بود ازشون ممنونم به شما هم پیشنهاد میکنم حتما برید  شمارشون      09192008413    تعداد پاسخها(1)( sara21)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Siminnnn : به خاطر اینکه دائم موهامو رنگ میکردم موهام وز شده بود از روی سایت برای کار کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون خیلی خیلی خوبه متدشون جدید هستش و کاملا برای کارتون زمان میزارن. الان موهام خیلی خوب شده کاملاً ویتامینه و تقویت شده از کارشون خیلی راضیم بهتون حتماً پیشنهاد میکنم پیش مهتاب جون کار کراتینتونو انجام بدین . تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Sahaaaar : مرسی از دابی و مرسی از شما دوستان به خاطر معرفی مهتاب جون به عنوان بهترین رنگ و مش کار   واقعا کارشون بی نظیره  هیچ جایی نمیتونستن برام دکلره رنگ ترکیبی در بیارن تنها کسی که تونست رنگی که میخواستم برام انجام بده مهتاب جون بودن.   واقعا هنرمند هستن، من خودم دکلره فانتزی انجام دادم مادرم مش فویل انجام داد عالی شد.   هرکسی میدید کیف میکرد. حتما حتما برید پیششون.   09123330039 مهتاب جون         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nargesss :     به پیشنهاد خیلی از دوستان برای تمام دکلره رفتم پیش مهتاب جون واقعا ایشون یه هنرمند واقعی هستن   من همیشه دلم میخواست دکلره تمام برام رنگ دودی- زیتونی در بیارن اما هرجا میرفتم خراب میکردنش نمیتونستن رنگای ترکیبی در بیارن   اما مهتاب جون گفتن که میشه و برام انجام دادن عالی شده بود هر کسی دید خیلی خوشش اومد    حتما حتما برید پیششون.   تلفن 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : خانم حسین زاده آرایشگاه شفق طلایی 09121974720 غرب تهران شهرک اکباتان هاشور ابرو لب و چشم پیگمنت سر اکستنشن مژه وفرمژه دایمی   کارشون عالیه حرف نداره طراحی و ترکیب رنگ و بهداشت عالی من و چند تا از دوستام مشتریشونیم  همه راضی اکستنشن مژه میکنن خیلی طبیعی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Ameneh1 : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش   چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن .   خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن.   قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن.   حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش.   من همیشه میرم پیششون رازی هستم.   09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Shiiiiima :   من موهای خیلی وزی دارم هرجا هم برای کراتین رفتم اصلاً خوب نبود. از روی این سایت و گفته های دوستان رفتم پیش مهتاب جون   واقعاً کارشون عالیه بعد از کراتین دیگه هیچ اثری از وزی نبود موهام خیلی خوب شده بود، کراتینشون هم صاف کنندس هم تقویت کننده.   شوهرم خیلی خوشش اومد، بهتون حتماً پیشنهاد میکنم که اگر میخواین یه کار خوب رو موهاتون انجام بشه حتما برید پیش مهتاب جون   تلفنشون09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ania : به نظر من بهترین رنگ و مش کار منطقه ی 5 خانم دری هستند رنگ ساژ ی و ترکیب رنگ های منحصر به فردی دارند. با خیال راحت کارهای عید امسال تون رو بهش بسپاریدچون کارهاشون با تضمین وقیمت مناسبه شمارهش 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz20 :   کار کوپ خیلی حرفه ای و ژورنالی میخواین برید پیش خانم حسین زاده( شفق طلایی ) شمارشون    09121974720 خیلی دقیق وعالیه کارشون  طبق همون چیزی که بهتون میاد انجام میدن همینطور فر مژه دایم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر atena98 :  از روی نظر شما برای کوپ ورنگ مو هام پیش خانم دری رفتم وخیلی از کارش راضی بودم  وابرو کار فو ق العاده حرفه ای هستند .شما هم امتحان کنید  09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر atena98 : به   ن ظر من خانم دری بهترین کوپ کار و رنگ و لایت های  خیلی شیک وخاصی میذارن .کار ابروشون که حرف نداره .شما هم حتما یه سر برید م مشکل پسندان راحت میشن مهمتر از همه با ارامش و اخلاق خوبش مشاوره هم میده کارهاش رو تضمین میکنه شماره ی تماس 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 16fah :    شما دوستان عزیز.از تبلیغات شما به سالن فرشته ی زیبایی رفتم .به نظر من بهترینا ابروکار ورنگ و کوپ تو این سالن اند شما هم حتما برید مشتری دایم میشید ابروهام رو خانم دری فوق العاده زیبا فرم دادند شماره شون 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sanaz20 : همیشه برای زدن هاشور ابرو نگران بودم پیش کی برم تا اینکه به توصیه شما رفتم پیش خانم حسین زاده انجام دادم واقعا کارشون عالی بود مرسی از راهنمایتون کارشون کاملا بهداشتی وترکیب رنگ و طراحی عا لی خیلی راضیم اکستنشن مژه هم انجام دادم هر کی میبینه خوشش میاد شماره تماسشون    09121974720 توصیه میکنم با خیال راحت برید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر heliaa : من همیشه دلم میخواست برای عید یه کار خاص انجام بدم از روی پیشنهادات دوستان  رفتم پیش مهتاب جون برام تمام دکلره با رنگای فانتزی انجام دادن واقعا بینظیر شد. مهتاب جون کارشون حرف نداره ، یه هنرمند واقعی هستند حتما حتما برید پیششون، پشیمون نمیشید.تلفنشون09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر daria : من کار ابرو وکوپ خانم دری رو خیلی قبول دارم ایشون خیلی زیبا به هر ابرویی فرم میدن .حتی ابروهای افتاده و بی شکل رو .بهتون پیشنهاد میکنم حتما برید پیشش مطمئن باشید مشتری دائم میشید.شمارش  09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر donia : به نظر من کار ابروی خانم دری واقعا حرف نداره ایشون یه ابرو کار فوق حرفه ای هستن وخیلی زیبا به ابروها شکل میدن .من چند ساله مشتری شون هستم وبا خیال راحت ابروهاتون رو به ایشون بسپرید.شمارش 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shahhhnaz : من خیلی آدم حساسی هستم هیچوقت موهامو دست هر کسی نمیسپورم    الان چندین سال هستش که خودم و تمام اطرافیانموم فقط و فقط میریم پیش مهتاب جون    چندین و جند سال هستش که ایشون سابقه کار دارن و همیشه متد های جدید رو از دبی آموزش میبینن   کاراشون با تضمین هستش. من خودم کراتین انجام دادم خیلی خوبه موهامو ویتامینه کرده    مادردمم دکلره تمام انجام داده خیلی خوب شده رنگایی که درمیارن تک و خاص هستش   تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Saidehh : من از روی سایت به گفته بچه ها برای کوتاهی و کراتین رفتم پیش مهتاب خانم  واقعا کارشون عالی بود، متدی که انجام میدادن جدید بود. کراتینشون 100% صافی میده بهتون. حتما یه سر بزنید.  تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faee : یه رنگ ومش  کار خیلی خوب سراغ دارم که من واطرافیا نم چند ساله مشتری ش هستیم با کیفیت و قیمت مناسب .کوپ ش خیلی شیک و به روز ه وقیمتهاش خیلی مناسب ه کراتین هم با تضمین انجام میده شماره ی تماسش  09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faee : از روی نظر شما عزیزان به سالن  فرشته زیبایی رفتم وموهام رو کراتین کردم خیلی تمیز کار شد بدون کوچک ترین اسیب رسانی به مو  اولش فکر میکردم تبلیغ کارشون رو میکنن ولی نه خیلی راضی بودم شمارش  09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر farnooosh : من خیلی جاها از روی این تبلیغاتا رفتم  تنها جایی که واقعاً کارشون عالی بود مهتاب جون بودن  هم خودش خیلی خانوم هستن هم کارشون خیلی خوبه  یه هنرمند واقعی تو کار رنگ و مش و کراتین و کوتاهی هستن قیمتاشونم الکی نیستش چون موادی که براتون استفاده میکنن عالیه اصلاً به موهاتون آسیب نمیرسونه  من خودم مشتری ثابتش شدم  تلفن: 09123330039          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faranak : چقدر خوبه جاهای خوب رو ادم به دیگران معرفی کنه من خیلی مشکل پسندم ولی کارهای فرشته ی زیبایی رو قبو دارم یه بافت کار تو سالن دارن که واقعا کارش بی نظیره نمیدونم اسمش جیه با یه خانم که کار رنگ و لایت و کراتین انجام میده حتما یه سر برید شماره ش 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر faranak : از روی نظر شما عزیزان به سالن فرشته ی زیبایی رفتم یه میکاپ کار واقعا فوق حرفه ای بنام فرناز که کار ش فوق العاده بود با رنگ کارشون خانم دری که کارش به روز و شیک دارن وکراتین شون هم تضمینی و با قیمت مناسب انجام میدن حتما یه سر برید اونجا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر zohreh12 : به پیشنهاد دوستان از روی سایت برای کوتاهی و کراتین رفتم پیش مهتاب جون واقعا کارشون عالی بود همه چیزایی که دوستان میگن درسته  کوپاشون کاملا جدید هستش و با یه مدت جدیدی کوپ میکنن  کراتینشونم موادش خیلی خوب هستش اصلا آسیب نمیرسونه  کاملا ویتامینه میکنه موهاتون  تلفن 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر negiiiin : به نظر من بهترین رنگ و مش کار، بهترین کوپ کار و بهترین کسی که کار کراتین انجام میده تو کل منطقه فقط و فقط مهتاب جون هستش چون همیشه کاراشون با مد سال پیش میره، برای عید یکسری کوپ های جدید 2015 را ز دبی آوردن و انجام میدن . خیلی خوشم میاد هیچوقت کاراشون قدیمی و تکراری نیستش همیشه به روز هستن. قابل توجه خانومایی که کارای خاص دوست دارن و میخوان برای عید تک باشن. حتما پیششون برید کاراشون تضمینی هستش. من همیشه میرم پیششون رازی هستم. 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sarashab : hاز روی سایت پیش خانم دری رفتم ویه رتگ فانتزی رو موهام گذاشتم فکر میکردم رنگش با شستشو میره شاید باورتون نشه هر چی میشورمش شیک تر میشه بهتون پیشنهاد میکنم حتما پیششون برید در ضمن کار کراتین ش حرف نداره بدون کوچکترین اسیب رسونی به موها  باخیال راحت کارهای عید تون رو بهش بسپرید  شمارشون 09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fooroogh : به پیشنهاد شما دوستان به سالن فرشته زیبایی رفتم.به نظر من خانم دری یک کوپ کار فوق حرفه ای هستندوکراتین شون بی نظیره  به گفته ی یکی از دوستام رنگ و مش های ولایت های خیلی شیکی  میذارن   پیشنهاد میکنم حتما حتما یه سر برید اونجا و با خیال راحت کارهای عید تو ن رو به ایشون بسپرید درضمن این سالن یه اپیلاسیون کار بی نظیر داره که قیمتش خیلی پایین با کیفیت  بالا   حتماحتما به این سالن برید                    09192008413         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shohreh12 : از روی سایت خودم و دوستم رفتیم پیش مهتاب جون برای کار کراتین و تمام دکلره  کارشون عالی بود واقعا ایشون یه فوق حرفه ای هستن تو کار خودشون  راهنمایی های خوب و کار عالی  دوستم تمام دکلره کرد بینظیر شد بدون آسیب و زردی خودمم کراتین کردم با کوتاهی خیلی خیلی خوب شد موهام جون گرفت  بهتون پیشنهاد میکنم برید حتما پیششون. تلفن:09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ royapj به نظر royapj : آ  وا جان .خیلی متآ سف شدم.به شما پیشنهاد میکنم مو هات رو با مواد برزیلی کراتین  کن چون عروسیت نزدیکه رنگ با شماره ی متوسط رو موهات بذار. شماره تماسم:09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر royapj : من موهام رو دکلره کردم ومتآسفانه موهام سوخته و دو هفته دیگر عروسیمه.خواستم از خانم دری بپرسم شما چه پیشنهادی دارید؟ آوا هستم 29 ساله از پونک .تعریف کارتان رو از یکی از دوستان شنیده ام.ممنون.    تعداد پاسخها(1)( royapj)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر royapj : مینا هستم.با موهای دکلره و زبرم رفتم به سالن فرشته زیبایی. آنجا خانمی به نام دری چنان ماهرانه موهام رو کراتین کرد که هم قیمتش خیلی مناسب و هم کیفییتش عالی . از دوستان شنیدم که کوپ و پیتاژ ایشات خیلی خوب و امروزیست.تماس با ایشان:09192008413        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
سه شنبه 2 مهر ماه 1392
maman

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 شهريور ماه 1390
mitra sbr

تاریخ درج: يکشنبه 27 شهريور ماه 1390

بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ...
2 4539
goodfriend
شنبه 2 خرداد سال 1394
بوسیله saharjoon
232 77811
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
پنجشنبه 6 فرودرین سال 1394
بوسیله armine
2 3472
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله الهه زیبا
6 9050
بهترین عکاسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2098
بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 2 آذر سال 1393
بوسیله yeshil
6 8840
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 اسفند سال 1391
بوسیله shifteh
23 23265
بهترین خواروبارفروشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1607
بهترین تره بار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1838
بهترین پارک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 2011
بهترین تاکسی سرویس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 شهریور سال 1390
بوسیله monarad
1 4437
بهترین رستوران شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
پنجشنبه 2 مرداد سال 1393
بوسیله salamatian
5 7814
بهترین تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2529
بهترین کافی شاپ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 13 اردیبهشت سال 1393
بوسیله hengame
2 4146
بهترین قهوه خانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1738
بهترین سفره خانه سنتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2061
بهترین سینمای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1624
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 1 تیر سال 1391
بوسیله مهسا رحیمی
6 11120
بهترین مدرسه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله قاغتع فاغا
1 3740
بهترین مرکز خرید شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 خرداد سال 1390
بوسیله bahram jahani
3 6592
بهترین مشاور املاک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 28 مرداد سال 1392
بوسیله myekbatan
1 5351
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 3 اردیبهشت سال 1392
بوسیله kiany
1 3949
بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله تینا
4 11342
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 17 مرداد سال 1391
بوسیله مونا رضایی
2 6612
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 26 شهریور سال 1390
بوسیله علي رضايي
2 4670
بهترین مهد کودک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
سه شنبه 16 دی سال 1393
بوسیله parhamm
5 12280
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله maman
7 12020
بهترین فست فود شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله سارا.ب
7 14184
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 9 اردیبهشت سال 1391
بوسیله کاظمی
8 10548
بهترین دندان پزشک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی های این محله
netman
سه شنبه 7 بهمن سال 1393
بوسیله royapj
2 2455
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 746
kiany
0 645
kiany
0 561
kiany
0 566
kiany
0 599
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 12 آذر سال 1392
بوسیله علی وزیری
1 1069

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4467, نوشته ها: 15555, کاربران: 5957
به جدید ترین عضو انجمن, nahid63 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران