سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر maman : agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ مهکامه به نظر mitra sbr :  باشگاه ماکان فاز 1 بلوک B1 هم خیلی خوبه. من انرژی میرفتم اما الان 5 ماهه میرم ماکان برای پیلاتس خیلی هم راضیم . ماکان برای کسایی که فاز 1 هستن راحت تره خب.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر mitra sbr : پگی عزیز تا ساعت 14 برای خانومهاست... منم اگه کارمند نبودم میرفتم... امیرخان که بعد از چند سال دوست شدند با ما...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پگی به نظر mitra sbr : این باشگاه انرژی برای خانم ها هست؟به چه صورته؟مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارمیس یاری به نظر mitra sbr : موافقم انرژی امیر خان فوق العادست          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shahin به نظر mitra sbr : انرژی    امیر خان فقط          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra sbr : بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه    تعداد پاسخها(5)( shahin - پارمیس یاری - پگی - سمیرا - مهکامه)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ salamatian به نظر تیدا : با سلام من از مهدکودک ایرانمهر بازدید کردم،بازدید که چه ارز کنم اصلا کسی را تحویل نمی گیرند!!!!!! بر اتوبان لشگری پر از دود و سرب و سرو صدا،حیاطش هم سقف زدند تاریک و خفه!!!! حالا سلسله مراتبش را بگم:فروردین زنگ زدم گفتند اول خرداد زنگ بزنید،بعد گفتند آخرخرداد زنگ بزنید،بعدش گفتند بیاید اینجا من وسط مسافرت خوشحال کوبیدم رفتم!لطف کردند اسم دخترم با مشخصات مامان و بابا ش را نوشتندو گفتند آخر تیر زنگ بزنید،آخر تیر گفتند آخر مرداد و بعد گفتند آخر شهریور!!!!!!!!!!!! یک نفر بهم گفت که اگه آشنا و معرف داشته باشیدمیرید تو رزرو!!!!!!! آخر می ترسم دخترم که رفت دانشگاه نوبتمون بشه!!!!! آخه این همه کلاس واسه چیه!!!!مردم هی الکی ازشون تعریف می کنند اوناهم کلاس می ذارند!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر homeyra : من و خواهرم پیش خانم حسین زاده فر مژه دائم انجام دادیم خیلی قشنگ شده کار تاتوشونم حرف نداره مادرم وخالم تاتو چشم و لب و ابرو انجام دادن خیلی طبیعی و عالی شده در ضمن خیلی هم بهداشتی کار انجام میدن اگه رفتید بگید فقط خانم حسین زاده موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر hengame :   به نظر من که ابرو و کوپ فقط خانم حسین زاده  کارشون حرف نداره  یک بار امتحان کنید مطمئنم که مشتری دائمیشون میشید من هم به توصصیه دوستان رفتم چند ساله که مشتریشونم کار رنگ و لایتشونم عالیه 09121974720 شمارشونه            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر hengame :   به نظر من که ابرو و کوپ فقط خانم حسین زاده  کارشون حرف نداره  یک بار امتحان کنید مطمئنم که مشتری دائمیشون میشید من هم به توصصیه دوستان رفتم چند ساله که مشتریشونم کار رنگ و لایتشونم عالیه 09121974720 شمارشونه            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله

. نظر hengame :   به نظر من که ابرو و کوپ فقط خانم حسین زاده  کارشون حرف نداره  یک بار امتحان کنید مطمئنم که مشتری دائمیشون میشید با قیچی مورو آرایش میدن من هم به توصصیه دوستان رفتم چند ساله که مشتریشونم کار رنگ و لایتشونم عالیه 09121974720 شمارشونه            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hengame به نظر سارا.ب : به نظر من که ابرو و کوپ فقط خانم حسین زاده  کارشون حرف نداره  یک بار امتحان کنید مطمئنم که مشتری دائمیشون میشید من هم به توصصیه دوستان رفتم چند ساله که مشتریشونم کار رنگ و لایتشونم عالیه 09121974720 شمارشونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Gazale به نظر سارا.ب : سلام منم با نظر سار جون موافقم، کار خانم رضایی (سالن خانه زیبایی) در زمینه ابرو و کوپ فوق العادست. اینم شمارش: 09122003627 44663536        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armita به نظر sayan :   دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگترشدن برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون شفق طلایی  09121974720          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armita به نظر golshirin : دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگتر برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armita به نظر shamila : دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگترشدن برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armita : دوستانم من که کار عیدم و کردم  به توصیه شما برای هایلایت رفتم پیش خانم حسین زاده با اینکه موهام رنگ تیره زده بودم یه رنگ و لایت خیلی خوشرنگ برام در آوردن فکر نمی کردم به این زیبایی بشه مهمتر ازهمه کاملا موهام سلامته و خودشون هم به سلامت مو خیلی اهمیت میدن اون روز که من رفتم نزدیکه 10 تا رنگ و لایت داشتن الحق یکی از یکی قشنگتر شدن برای فر مو برای خواهرم و اکستنشن مومژه هم وقت گرفتیم مرسی از راهنماییتون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندان پزشک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی های این محله
. نظر پری رحیمی : خانه زیبایی صدف به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط پری رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعامحیطی گرم و جذاب و پرسنل خیلی موقر و متین داره در عین حال کار خوب با قیمت مناسب ارائه میدن ... من که راضی بودم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه زیبایی صدف        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pishro2000 به نظر مهسا : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642 فرمژه و کاشت هم داره عزیزم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pishro2000 به نظر مهسا : ارایشگاه ویونا واقعا تو کارشون حرفه ایه من که هر موقع رفتم از برخورد و کارشون راضی بودم آدرسشون سمت مترو نبرد 77753642          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر golshirin : با نظرتون موافقم من برای تاتو و مکاب و شینیون هم پیششون رفتم  راضی بودم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر sayan : یه کمی هم آدم انصاف داشته باشه تو نظر دادن بد نیس !!!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر sayan : عزیزم اکستنشن مژه رسیدگی خاص خودش رو میخواد منم پیش خانم حسین زاده انجام دادم الحق کارشون عالیه من جاهای زیادی برای اینکار رفتم و تجربه کردم ولی کار این خانم  بیشتر راضیم کرده به هر حال اگه به موقع ترمیم بشه و خوب رسیدگی بشه همیشه مژه های مرتبی دارید من 6 ماهه که اکستنشن رو انجام دادم خیلی هم مرتبه بعد هم شما میخواهید یک بار که کار اکستنشن رو انجام میدید برای همیشه تمام !!!!!!!!!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر kiany :   به نظر من که خانم حسین زاده مربی وارد و کاردانی هستندکار رنگ و لایتشون حرف نداره البته مدت زمان زیادی نیس باهاشون آشنا شدیم  ولی کار ترکیب رنگشون عالیه خواهرم شاگردشون بوده همه دوره هاشو تخصصی پیش  خانم حسین زاده گذرونده خیلی راضیه مدرکاشو هم گرفته ایشان خیلی خانم متین وبا شخصیتی هستن و خیلی با حوصله کار انجام میدن در ضمن خوب توضیح میدن تا روشن شیم شمارشون 09121974720          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر مهسا :   من هم با نظرتون موافقم خانم حسین زاده کار رنگ و لایتشون حرف نداره البته مدت زمان زیادی نیس باهاشون آشنا شدم  ولی کار ترکیب رنگشون عالیه   ایشان خیلی خانم متین وبا شخصیتی هستن و خیلی با حوصله کار انجام میدن در ضمن خوب توضیح میدن تا روشن شیم شمارشون 09121974720          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر somayeh22 : من هم با نظرتون موافقم خانم حسین زاده کار رنگ و لایتشون حرف نداره البته مدت زمان زیادی نیس باهاشون آشنا شدم  ولی کار ترکیب رنگشون عالیه آرتا جون تعجب میکنم از نظر شما ایشان خیلی خانم متین وبا شخصیتی هستن و خیلی با حوصله کار انجام میدن در ضمن خوب توضیح میدن تا روشن شیم شمارشون 09121974720          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shamila : من هم با نظرتون موافقم خانم حسین زاده کار رنگ و لایتشون حرف نداره البته مدت زمان زیادی نیس باهاشون آشنا شدم   ولی چند بار موهامو پیششون رنگ و لایت کردم کار ترکیب رنگشون عالیه خیلی خانم متین وبا شخصیتی هستن شمارشون 09121974720      تعداد پاسخها(1)( armita)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shamila به نظر shifteh : من هم با نظرتون موافقم خانم حسین زاده کار رنگ و لایتشون حرف نداره البته مدت زمان زیادی نیس باهاشون آشنا شدم  ولی کار ترکیب رنگشون عالیه خیلی خانم متین وبا شخصیتی هستن شمارشون 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
. نظر علی وزیری : شقایق به عنوان بهترین داروخانه و دراگ استور محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط علی وزیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز شقایق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ golshirin به نظر arta20 : والا تعجب میکنم از شما خانم حسین زاده واقعا خانم کاردان مودب ومحترمی هستند تعجب میکنم از صحبت های شما من 3 ساله که مشتریشون  هستم واین چیزهایی که شما میگید والا ندیدم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ golshirin به نظر sayan : من که اصلا که حرفتون رو قبول ندارم  ما چند ساله که مشتریشون هستیم  خیلی راضی هستیم تعجب میکنم از نظرات شما علکی با آبروی کسی بازی نکنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر golshirin : به نظر من سالن شفق طلایی خانم حسین زاده حرف اول تو غرب تهران رو میزنه  عروس 1 ماه پیششون بودم کارشون عالی بود البته من 3 ساله که مشتری خانم حسین زاده هستم  از کارهاشون خیلی راضیم از اکستنشن مژه و کار تاتو کوپ رنگ و لایتشون هرچی بگم کم گفتم دستشون درد نکنه هر کاری پیش این خانم انحام دادم راضی بودم من از شهرک غرب میرم پیششون 09121974720 شمارشونه موفق باشید    تعداد پاسخها(2)( shamila - armita)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sayan : من از طریق این سایت با خانم حسین زاده آشنا شدم و برای اولین بار به دنیای مجازی اعتماد کردم و اما نتیجه: 1- خانم حسین زاده بسیار موقر و متین بودند 2- کارشون رو با حوصله انجام می دادند 3- به من گفتند 100 تومن میشه اما بعد از اتمام کار شد 150 تومان 4- تا چند روز یکی از چشمام به شدت قرمز بود و اذیت شدم 5- من گفتم چون شاغلم خیلی تاابلو نشه اما خیلی بلند  بود و تابلو 6- الان که چند هفته ازش میگذره حدود 5 تا 6 تا از مژه هام افتاده و بقیه هم خیلی حالت اول رو نداره یعنی یک تو هم رفته البته من خیلی مراقبت کردم اما نشد. ا7- از اول متقارن کار نشد و یه کم تابه تا بود 8- حمام رفتن با اکستنشن بسیار سخته خصوصا که نباید اصلا به چشمات دست بزنی من که هر موقع می رم حمام انگار یه عالمه گریه کردم چشمام قرمز قرمز میشه خلاصه اینا که گفتم تجربه اول اکستنشن من بود درسته که قشنگه اما به سختیاش نمی ارزه    تعداد پاسخها(4)( golshirin - shamila - shamila - armita)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر الهه زیبا : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --شهرک آپادانا - شهرک اکباتان توسط الهه زیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از هلو استفاده می کنم خیلی خوبه و تونستم باهاش حسابداری کنم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mona1 : من که برای کاشت ناخن و تاتو میرم پیش خانم ایزدی واقعا عالیه . خوب چون مربیه . کارش که بد نمیشه .خیلیییییییییییییییی خوبه من و خوانوادم و همکارام کلا مشتریش هستیم و هیچوقت  ولش نمی کنیم . خانم ایزدی دوستت دارم واقعا کاش تمیزه . 09124835961     مخصوصا تاتو بدنش .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nellyo : Khanome hoseyn zade ye kalash va kollah bardare bozorge raftan be salonesh joz pashimoni va chapidaneton kare dgei nar nemiad ina ke tarif kardan shak nakonid az khodeshonan ye nafar razi boroon nayomade az onja. Khod fanif vaxifam bod beham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shabnam000 : man az shafagh talaee razi naboodam.. mishe arayeshgah dg ro moarefi konin?mamnoon misham        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر arta20 : من منطقه ای که زندگی میکنم کمی دورتره واسه همین تصمیم گرفتم تلفنی از آرایشگاه شفق طلایی سوال بپرسم ولی برخوردشون به قدری بد و تحقیرآمیز بود که ترجیح میدم هیچ وقت این آرایشگاه نرم.. فکر کنین این همه مسافت رو برم بعد قیمتشونو گرون بدونم و خب تلفن رو برای همین کار گذاشتن .. نه اینکه کسی که اطلاعات میخواد رو با تحقیر جوابشو بدی یا با بی حوصلگی جواب سربالا بدی    تعداد پاسخها(1)( golshirin)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arta20 به نظر انسیه عظیمی : من منطقه ای که زندگی میکنم کمی دورتره واسه همین تصمیم گرفتم تلفنی سوال بپرسم ولی برخوردشون به قدری بد و تحقیرآمیز بود که ترجیح میدم هیچ وقت این آرایشگاه نرم.. فکر کنین این همه مسافت رو برم بعد قیمتشونو گرون بدونم و خب تلفن رو برای همین کار گذاشتن .. نه اینکه کسی که اطلاعات میخواد رو با تحقیر جوابشو بدی یا با بی حوصلگی جواب سربالا بدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arta20 به نظر somayeh22 : من منطقه ای که زندگی میکنم کمی دورتره واسه همین تصمیم گرفتم تلفنی سوال بپرسم ولی برخوردشون به قدری بد و تحقیرآمیز بود که ترجیح میدم هیچ وقت این آرایشگاه نرم.. فکر کنین این همه مسافت رو برم بعد قیمتشونو گرون بدونم و خب تلفن رو برای همین کار گذاشتن .. نه اینکه کسی که اطلاعات میخواد رو با تحقیر جوابشو بدی یا با بی حوصلگی جواب سربالا بدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ielham به نظر somayeh22 : خانم حسین زاده تو سالن شفق طلایی کار رنگ و لایتشون حرف نداره نمیدونم چی استفاده میکنن که همیشه موها سا لم هستن آسیب نمیبینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ielham به نظر مهسا : من که چند ساله مشتری خانم حسین زاده هستم حاضر نیستم جامو عوض کنم هم کار تاتو هاشورشون خوبه هم اکستنشن مژه انجام دادم خیلی راضیم خواهرم مرتب پیششون فر مژه دائم انجام میده هیچ مشکلی هم نداشته شفق طلایی 44666524        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ielham به نظر somayeh22 : منم انجام دادم راضیم دستشون درد نکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ielham : خانم حسین زاده کار لایت موو اکستنشن مژشون که حرف نداره من و دوستام مشتری دائمشون هستیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ielham به نظر toktam : منم کار تاتو هاشور ابروو لب وچشم دیدو عالیه خیلی طبیعی کار میکنن اکستنشن مژه هم انجام دادم خیلی راضی هستم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ielham به نظر ارمینه : خانم حسین زاده کارشون حرف نداره منم قبول دارم مخصوصا کار تاتو هاشور ابرو و لب و چشم  رو خیلی طبیعی و قشنگ انجام میدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
سه شنبه 2 مهر ماه 1392
maman

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 شهريور ماه 1390
mitra sbr

تاریخ درج: يکشنبه 27 شهريور ماه 1390

بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ...
2 3212
goodfriend
یکشنبه 21 اردیبهشت سال 1393
بوسیله homeyra
98 36460
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 2177
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله الهه زیبا
6 6118
بهترین عکاسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
0 1482
بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
دوشنبه 29 خرداد سال 1391
بوسیله م. جعفری رودپیشی
5 5767
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 اسفند سال 1391
بوسیله shifteh
23 16189
بهترین خواروبارفروشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1095
بهترین تره بار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1195
بهترین پارک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1339
بهترین تاکسی سرویس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 شهریور سال 1390
بوسیله monarad
1 2948
goodfriend
پنجشنبه 2 مرداد سال 1393
بوسیله salamatian
5 4951
بهترین تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1737
بهترین کافی شاپ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 13 اردیبهشت سال 1393
بوسیله hengame
2 2490
بهترین قهوه خانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1187
بهترین سفره خانه سنتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1347
بهترین سینمای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1095
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 1 تیر سال 1391
بوسیله مهسا رحیمی
6 7919
بهترین مدرسه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله قاغتع فاغا
1 2495
بهترین مرکز خرید شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 خرداد سال 1390
بوسیله bahram jahani
3 4502
بهترین مشاور املاک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 28 مرداد سال 1392
بوسیله myekbatan
1 3369
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 3 اردیبهشت سال 1392
بوسیله kiany
1 2539
بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله تینا
4 8002
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 17 مرداد سال 1391
بوسیله مونا رضایی
2 4763
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 26 شهریور سال 1390
بوسیله علي رضايي
2 3289
بهترین مهد کودک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 20 مهر سال 1391
بوسیله پریسا محمدزاده
4 8342
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله maman
7 7650
بهترین فست فود شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله سارا.ب
7 10238
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 9 اردیبهشت سال 1391
بوسیله کاظمی
8 7760
بهترین دندان پزشک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی های این محله
netman
یکشنبه 27 بهمن سال 1392
بوسیله پری رحیمی
1 1252
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 397
kiany
0 329
kiany
0 298
kiany
0 303
kiany
0 264
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 12 آذر سال 1392
بوسیله علی وزیری
1 504

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4357, نوشته ها: 13092, کاربران: 4484
به جدید ترین عضو انجمن, naazi خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران