سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر maman : agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ مهکامه به نظر mitra sbr :  باشگاه ماکان فاز 1 بلوک B1 هم خیلی خوبه. من انرژی میرفتم اما الان 5 ماهه میرم ماکان برای پیلاتس خیلی هم راضیم . ماکان برای کسایی که فاز 1 هستن راحت تره خب.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ سمیرا به نظر mitra sbr : پگی عزیز تا ساعت 14 برای خانومهاست... منم اگه کارمند نبودم میرفتم... امیرخان که بعد از چند سال دوست شدند با ما...         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پگی به نظر mitra sbr : این باشگاه انرژی برای خانم ها هست؟به چه صورته؟مرسی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ پارمیس یاری به نظر mitra sbr : موافقم انرژی امیر خان فوق العادست          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ shahin به نظر mitra sbr : انرژی    امیر خان فقط          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mitra sbr : بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه    تعداد پاسخها(5)( shahin - پارمیس یاری - پگی - سمیرا - مهکامه)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر yeshil : با سلام خانم مهسای عزیز مقدار آهنی که در بدن موجود است به صورت روزانه و با شرایط فیزیولوژیکی شما متغیر است و اگر شما آزمایش خود را تکرار می کردید جواب درست را می گرفتید. این آزمایشگاه امسال برای سومین بار لوح کیفیت خود را گرفت و آزمایشگاهی است که کنترل کیفی تستهابه صورت روزانه با کنترل های شرکت Roche آلمان در سطح های مختلف انجام می شود دستگاههای این آزمایشگاه ساخت کشور آلمان، آمریکا و ژاپن می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده کار کوپ و فر انجام دادم موهام تا کمرمه خیلی خوشگل شده موهامم کاملاً سالمه  من کار این خانم رو خیلی قبول دارم بهتون توصیه میکنم با خیال راحت برید پیششون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر pooneh53 :   من برای کوتاهی وکراتین پیش خانم حسین زاده رفتم خیلی راضی بودم تعریفشون رو زیاد شنیده بودم عالی بود شماره تلفن همراه        09121974720 توصیه میکنم که امتحان کنید            مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر Tabasooom : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری هستند   شماره تماس        09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر ssaarraa : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری هستند   شماره تماس     09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : برای رنگ و لایت کوتاهی وکراتین همیشه از کرج میرم پیش خانم حسین زاده هم قیمتشون مناسبه هم موهام همیشه سالمه کارشون رو دوست دارم   البته فرمژه دائمی و اکستنشن مژه هم مرتب انجام میدم خیلی راضیم   کلا خانم با دقت و ماهری و خوشرویی هستند   شماره تماس  09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ssaarraa به نظر انسیه عظیمی : اره بچه ها من پیش ایشون موهامو کوتاه کردم و خییللی راضی بودم بررای کار مو ایشون رو معرفی می کنم برای کار ناخن کار مهرنوش تو پونک رو..کارشش حرف ندداره عین ناخون های طبیعیه خیلی ظریف وبا سلیقه کار می کنن. 09121974720 شماره خانوم حسین زاده 09124461547 شماره مهرنوش-ناخن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssaarraa : اره بچه ها من پیش ایشون موهامو کوتاه کردم و خییللی راضی بودم بررای کار مو ایشون رو معرفی می کنم برای کار ناخن کار مهرنوش تو پونک رو..کارش حرف نداره عین ناخون های طبیعیه خیلی ظریف وبا سلیقه کار می کنن. 09121974720 شماره خانوم حسین زاده 09124461547 شماره مهرنوش-ناخن    تعداد پاسخها(1)( armine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
. نظر farzane93 :    پیش خانم حسین زاده کار فر مژه دایمی انجام دادم خیلی قشنگ شده موهام خیلی وز داشت کراتین کردم موهام نرم شده خیلی راضیم توسط این سایت با خانم حسین زاده آشنا شدم کارشون خیلی خوب بود ممنون از راهنماییتون شماره تلفن 09121974720 44666524 شفق طلایی          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Tabasooom : بهترین رنگ و مش کار تو کل منطقه 5 فقط و فقط مهتاب جوون  واقعا کارشون حرف نداره، 100% تضمینی بدون سوختگی مو  شمارشون : 09123330039    تعداد پاسخها(1)( armine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sooroor34 : کار کراتین و رنگ و لایت کوپ اکستنشن مژه وفرمژه دایمی خانم حسین زاده خیلی خیلی عالی و بدون نقصه چندساله مشتریشون هستم واقعا خیلی راضیم به هر کسی معرفی کردم راضی بوده شمارشون 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Fatemeh2 : من از روی سایت برای کراتین رفتم پیش مهتاب خانم  کارشون خیلی خوب بود واقعاً برای شما و کارتون وقت میزارن موادشون خارجی بود و با یه متد جدید کار میکردن  حتما پیشنهاد میکنم پشیمون نمیشید. تلفن: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر targol : به نظر من خانم حسین زاده کار کوپ و رنگ ومششون حرف نداره   چند ساله مشتری پروپا قرصشون هستم کار ابروشونم خیلی خوبه اگه غرب تهران هستید توصیه میکنم حتما برید پیششون مطمئن باشید که راضی میاید بیرون   شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 12sajedeh : یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای  من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن. رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن  تلفنشون: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 12sajedeh : کراتین فقط فقط مهتاب جوون کارشون بی نظیره از مواد آلمانی استفاده میکنن و با  یک متدی کاملا جدید من و دوستم رفتیم خیلی راضی بودیم. بهتون پیشنهاد میکنم شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ atehrani68 به نظر انسیه عظیمی : من دنبال یه سالن تو غرب تهران میگردم که کار براشینگ و دیزاین مو رو حرفه ای انجام بده . کجا رو بهم معرفی میکنید ؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من برای رنگ کردن موهام وهای لایت میرم پیش خانم حسین زاده   از کارشون خیلی راضیم شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا مارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ armine به نظر rahel : آرایشگاه خوب تو اکباتان به نظر من فقط خانم حسین زاده شفق طلایی 09121974720 444666524              مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر targol : 3 روز پیش فر مژه دایم کردم خیلی قشنگ شده رفتم پیش خانم حسین زاده چند بار انجام دادم ولی ایندفعه خیلی حالتش قشنگ شده حتما انجام بدید خیلی راحت میشید تا 2 ماه براتون میمونه هفته دیگه هم میخوام برم پیششون اکستنشن مژه بکنم کارشون رو اون روزدیدم خیلی خوب بود 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : برای های لایت و رنگ و مش همیشه من فقط پیش خانم حسین زاده میرم کارشون رو خیلی قبول دارم همیشه رنگی رو که میخوام درمیاره موهامم سلامته خانمی خوشرو وکاردان هستند بهتون توصیه میکنم حتما یه بار امتحان کنید پشیمون نمیشید شمارشونم 09121974720 راستی فرمژه و اکستنشن مژه هم انجام دادم خیلی عالیه موفق باشید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده برای رنگ و لایت رفتم خیلی راضی بودم خیلی قشنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد هفته گذشته هم برای میکاب وشینیون من و خانوادمون رفتیم  پیششون عروسی برادرم بود خیلی کارامون  به روز و متنوع شد  خانم حسین زاده الحق کارشون عالیه   شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ masi59 به نظر مهسا : منم گول همین حرفای بالا رو خوردم همین تعریفهای بی خود کاش صداقت و انسانیت و حس مسءولیت رو ما آدم ها فراموش نکنیم.اطلاعات درست بدین و پول مردم رو دور نریزیم همچنین با اعصاب و شخصیت دیگران بازی نکنیم از من گفتن بود اما هر چی نوشتم صادقانه است.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fatanee : سلام دیروز رفتم پیش خانم محمدی تو سالن فرشته زیبایی.کارشون عالی بود.واقعا کار بافتشون  طبق ژورنال بود .ممنون از زحماتتون.09192008411 خانم محمدی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Miina : مرسی بچه ها من به پیشنهاد شماها رفتم پیش مهتاب خانم موهامو تمام دکلره کردم عااااااالی شد واقعا کارشون حرف نداره  حتی یه ذره هم موهام نسوخت و زرد نشد دقیقا همونی که میخواستم شد ممنون خیلی خانم خوبی هستن کارشون حرف نداره. حتما برید پیششون  09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر 3Zeynab : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر ssahel : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ narmiine به نظر mahin60 : من که رفتم موهامو میخواستم کله غازی در بیارم با خانم دری صحبت کردم گفتند میشه اما اون رنگ که میخواستم  نتونستن در بیارن. تازه مبلغی که گفته بودند بیشتر میخواستند بگیرند بهونه  اوردند که این نه ما یه جور دیگه فکر کردیم .... متاسفانه خلاصه بحث بالا گرفت  دیگه نمیرم به همه هم گفتم چون فکر میکنن آدم احمق هستیم مگه سر گردنه س        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 3Zeynab به نظر mahin60 : Pari123 عزیز شما با خود مهتاب جون تماس بگیر باهاشون صبحت کن بهتون مشاوره میدن. 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pari123 به نظر mahin60 : سلام منم قصد دارم موهامو فر کنم اما قیمتش برام مهمه... اگه میشه لطف کنین بگین حدودا چقدر شد واسه شما؟ موهای من تقریبا بلنده و تا نزدیک کمرم میرسه... ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saanaz به نظر mahin60 : البته مهتاب جون تو سالن فرشته زیبایی هستن که یکی از بهتر ین سالنای منطقه 5.اگر اونجا رفتین حتما ژیش خان دری هم برید .ایشون یکی از بهترین رنگ سنتر ای منطقه 5 هستش.البته این سالن قیمتای اپیلاسیون و بافتشون هم عالیه. اینم شمارشونه09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mahin60 : من به پیشنهاد شما رفتم پیش مهتاب جون موهامو کوتاه و فر کردم عالی شد حتما بیدرنگ شما هم برید 09123330039 مهتاب جون    تعداد پاسخها(4)( saanaz - pari123 - 3Zeynab - narmiine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Tara50 به نظر rahel : سلام عزیزم اگر دنبال آرایشگر خوبی هستی برو پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rahel :   کسی تا ارایشگاه خوب تو اکباتان میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    تعداد پاسخها(2)( Tara50 - armine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssahel :     سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده   خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه  زنگ بهش بزنیم  فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون تخفیفاشون محدوده اینم شمارش09192008411    تعداد پاسخها(1)( narmiine)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sahar25 به نظر 3Zeynab : زینت جون درست میگن .کلا سالن فرشته زیبایی تو اکباتان یکی از بهترین سالنا از هم از نظر خدمات هم از نظر اخلاقی هستش حتما یه بار این سالن رو تست کنید پشیمون نمیشد.راستی بچه جدیدا این سالن یه اف گذاشته روی اپیلاسونش با بهترین موم و کاملا بهداشتی فقط 30 هزار تومان.پیشنهاد میدم برین و تست کنید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sahar25 : سلام خانما.کسی تا حالا برای هاشور ابرو فرشته زیبایی تو اکباتان رفته؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ samanehh به نظر marjaan : موهای منم مثل موهای شما فر و وز بود کارای خیلی از آرایشگرارو دیدم ولی بین اینها فقط یه نفر بود که کارش عالی بود. اسمشون مهتاب هستش ایشون موی منو کراتین کرد وبعدش من رفتم کیش تو اون رطوبت هوا موهای من آخ نگفت، باور نکردنی بود. کارشون حرف نداره، ایشون متد جدید کار میکنن و با تضمین کار انجام میدن. اینم شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ fateme53 به نظر marjaan : 6 ماه پیش سالن شفق طلایی کراتین کردم راضی بودم  شمارشون  44666524 اشتباه نکتم خانم حسین زاده بودند 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر marjaan : سلام دوووستان  من موهای فر و وزی دارم میخوام موهامو کراتینه کنم  کسی رو میشناسید بهم معرفی کنید که هم کارش خوب باشه هم قیمتش مناسب ......    تعداد پاسخها(2)( fateme53 - samanehh)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepand22 : من حدود 3  ماه پیش رفتم خانم حسین زاده برام هاشور ابرو لب و چشم زدند خیلی خوب شده هم رنگ هم مدل راضیم  من نظرات شمارو در مورد ایشون قبول دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 93arezoo : به نظر من هم کار کوپ  اکستنشن مژه و هاشور خانم حسین زاده  خیلی خوبه من هر وقت انجام دادم راضی بودم 2 ساله مشتریشونم از نیاوران میرم پیششون ولی ارزششو داره مهارت خاصی تو کاراشون داره سالنشون اسمش شفق طلایی 09121974720 بهتون پیشنهاد میکنم          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان بهترین باشگاه ورزشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
سه شنبه 2 مهر ماه 1392
maman

تاریخ درج: سه شنبه 2 مهر ماه 1392

agar mikhay1 bashga beri ke ham gheymatesh ham dastgahash khubapas kheyli bashgahe khubiye

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 27 شهريور ماه 1390
mitra sbr

تاریخ درج: يکشنبه 27 شهريور ماه 1390

بهترین باشگاه شهرک اکباتان باشگاه انرژی فاز 2 شهرکه . عالیهههههههههههههههههههههه

تعداد پاسخها(5)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهرک آپادانا - شهرک اکباتان

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
یکشنبه 10 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ...
2 3653
goodfriend
جمعه 30 آبان سال 1393
بوسیله armine
171 48875
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهرک آپادانا - شهرک اکباتان در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 27 مهر سال 1393
بوسیله farzane93
1 2627
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 مهر سال 1392
بوسیله الهه زیبا
6 7214
بهترین عکاسی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1719
بهترین مرکزدرمانی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 2 آذر سال 1393
بوسیله yeshil
6 6826
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 28 اسفند سال 1391
بوسیله shifteh
23 18747
بهترین خواروبارفروشی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 1274
بهترین تره بار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1399
بهترین پارک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1578
بهترین تاکسی سرویس شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 شهریور سال 1390
بوسیله monarad
1 3504
بهترین رستوران شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
پنجشنبه 2 مرداد سال 1393
بوسیله salamatian
5 6014
بهترین تالار شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 2010
بهترین کافی شاپ شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
شنبه 13 اردیبهشت سال 1393
بوسیله hengame
2 3080
بهترین قهوه خانه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1377
بهترین سفره خانه سنتی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1569
بهترین سینمای شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1270
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 1 تیر سال 1391
بوسیله مهسا رحیمی
6 9138
بهترین مدرسه شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 23 فرودرین سال 1391
بوسیله قاغتع فاغا
1 2910
بهترین مرکز خرید شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 25 خرداد سال 1390
بوسیله bahram jahani
3 5261
بهترین مشاور املاک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
دوشنبه 28 مرداد سال 1392
بوسیله myekbatan
1 4037
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 3 اردیبهشت سال 1392
بوسیله kiany
1 3078
بهترین آموزشگاه زبان شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله تینا
4 9207
بهترین آموزشگاه موسیقی شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
سه شنبه 17 مرداد سال 1391
بوسیله مونا رضایی
2 5444
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
شنبه 26 شهریور سال 1390
بوسیله علي رضايي
2 3791
بهترین مهد کودک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 20 مهر سال 1391
بوسیله پریسا محمدزاده
4 9791
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله maman
7 9195
بهترین فست فود شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله سارا.ب
7 11617
بهترین منطقه جهت سکونت شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 9 اردیبهشت سال 1391
بوسیله کاظمی
8 8743
بهترین دندان پزشک شهرک آپادانا - شهرک اکباتان و نظرات شما در مورد دندانپزشکی های این محله
netman
یکشنبه 27 بهمن سال 1392
بوسیله پری رحیمی
1 1635
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 515
kiany
0 437
kiany
0 397
kiany
0 395
kiany
0 388
آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
kiany
سه شنبه 12 آذر سال 1392
بوسیله علی وزیری
1 731

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4380, نوشته ها: 14053, کاربران: 5110
به جدید ترین عضو انجمن, sama676767 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران