سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر مهدی علی محمدی : سلام به نظر من بهترین رستوران جاده امامزاده داوو یا همون جاده سلوقان رستوران کاکتوس          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمد خان کرمی : رستوران مادر بزرگ به عنوان بهترین رستوران مادر بزرگ محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط محمد خان کرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رستوران مادر بزرگ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رضا به نظر shalizeh nasiri : بنظرمن البرز فقط کلاس میذاره وگرنه غذاهذش از کیفیت مناسبی برخوردار نیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر shalizeh nasiri : بهترين رستوران البرز است در سهروردي    تعداد پاسخها(1)( رضا)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سعید : کد بانوی ایرانی ,الیه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر داود رضاجانی :کد بانوی ایرانی به عنوان بهترین رستوران و فست فود محله شهران - کن - شهرزیبا توسط داود رضاجانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است راستش بهترین نمیشه گفت ولی غذاش به نسبت قیمتش خوبهنمایش مشخصات و آدرس مرکز کد بانوی ایرانی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر naimeh : من چند ساله مشتری سالن زیبایی فرشته زیبایی تو اکباتانم .چندین شعبه این سالن داره.واقعا یکی از بزرگترین و بهترین سالنای منطقه 5 هستش.پیشنهاد میدم برین و از خدماتش استفاده کنین 09192008411.44692948        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر ssahel :     سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده   خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه  زنگ بهش بزنیم  فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون تخفیفاشون محدوده اینم شمارش09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nazanin93 به نظر raheleh : دوستای گلم از باب وظیفه مینویسم آرایشگاه سبزه ناز شهران از همه نظر کارشون عالیه واقعا محیط سالم کار خوب مشتری مداری قیمت مناسبشون شایسته تعریف است یکبار بروید برای همیشه مشتری میشوید  پاساژ سامان طبقه دو  زری خانم و خانم سارا و ...  44337464         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : شروع کلاسهای عملی کامپیوتر و رباتیک گروه آموزشی محمدی تابستان 1393 با قیمت مناسب و تخفیف به گزارش روابط عمومی گروه آموزش و آزمون بین المللی IT  مهر کلاسهای کامپیوتر  جهت ارتقاء سطح علمی و سواد دیجیتالی و توسعه شهروند الکترونیکی  دانش آموزان ، دانشجویان ، افراد جویای کار ، خانمهای خانه دار و عموم علاقمندان  در استفاده از سیستم های خانگی و فن آوری روز در شعب منتخب گروه آموزشی محمدی در آدرسهای زیر و در ایام هفته با ارائه مدرک بین المللی از بنیاد جهانی ICDL  با تخفیف ویژه  بصورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی  با قیمتهای سال 1392 در تابستان برگزار مینماید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر  تماس حاصل فرمائید.تلفن : 44603007 - 44853007 - 44489268 نام شعبه کلاس ایام هفته ساعت برگزاری نام استاد شهریه فعلی بدون افزایش سال 92 نوع ارائه گواهینامه شعبه 1 جنت آباد سرای محله جنت آباد مرکزی 44603007 ICDL روزهای فرد صبحها مهندس محمدی 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 2 جنت آباد شمالی سرای محله جنت آباد شمالی 44853007 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج صبح اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 3 مجتمع فرهنگی نور 44489268 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 4 کانون ابرار سه راه آذری   ICDL ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 219000 بنیاد ICDL فتوشاپ ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 129000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر noghreh : سلام منطقه ی منو چرا ندارین؟ اشکال نداره قبلا چون منطقه 5 بودیم و 5 محسوب میشدیم اینجا مینویسم ولی من 22 هستم . به نظر من بهترین آژانس اینجا آژانس کاج هست که توی پیکانشهر هستش هم پرسنل خوبی داره هم قیمتاش خوبه. آزادشهر ،پارک چیتگر و دریاچه چیتگر رو هم پوشش میده . آدرسش هم توی خود شهرک پیکانشهر هست        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر elham1111 : عكاسي الهام به صورت حرفيه و فوق العاده است خيلي قشنگ ميگيره مدلينگم هم هست الان فعلا در نماي برتره          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر elham1111 : سلام بافت مهلا در مرات غرب خيلي شيك هست و هر بافتي رو ميزنه به صورت حرفيه اي        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر negin61 : منم با مامان مانی موافقم.. من اشتباه کردم دختر بزرگمو برای پیش دبستانی گذاشتم مدرسه فکرکردم براش خوبه و با محیط مدرسه آشنا میشه ولی هیچی یاد نگرفت فقط روپوش و مقنعه سرش کردن اما سر پسرم خیلی تو شهرزیبا دنبال مهد گشتم. تعریف پیش دبستانی دوقلوها خیلی شنیدم واسه همین پسرمو از 5سالگی گذاشتم که امسالم پیش دبستانیم بره اینجا چون برای پیش دبستانی از بچه ها تست میگیرن.. الان که داره میره این مهد خیلی عوض شده شعر می خونه و اطلاعاتش رفته بالا... مامانای شش ساله خیلی راضین میگن خیلی رو بچه ها کار میکنن. کلاسای مختلف دارن تو امتحان یو سی مس همه قبول شدن. مرتب بهشون تحقیق  میدن و ازشون میخوان توی کلاس درباره تحقیقاشون صحبت کنن اینجوری اعتماد به نفسشون میره بالا خب. دختر من الان سوم ابتداییه ولی  یه درس میخواد سر کلاس کنفرانس بده از شب خوابش نمیبره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ negin61 به نظر sepidehh : منم با مامان مانی موافقم.. من اشتباه کردم دختر بزرگمو برای پیش دبستانی گذاشتم مدرسه فکرکردم براش خوبه و با محیط مدرسه آشنا میشه ولی هیچی یاد نگرفت فقط روپوش و مقنعه سرش کردن اما سر پسرم خیلی تو شهرزیبا دنبال مهد گشتم. تعریف پیش دبستانی دوقلوها خیلی شنیدم واسه همین پسرمو از 5سالگی گذاشتم که امسالم پیش دبستانیم بره اینجا چون برای پیش دبستانی از بچه ها تست میگیرن.. الان که داره میره این مهد خیلی عوض شده شعر می خونه و اطلاعاتش رفته بالا... مامانای شش ساله خیلی راضین میگن خیلی رو بچه ها کار میکنن. کلاسای مختلف دارن تو امتحان یو سی مس همه قبول شدن. مرتب بهشون تحقیق  میدن و ازشون میخوان توی کلاس درباره تحقیقاشون صحبت کنن اینجوری اعتماد به نفسشون میره بالا خب. دختر من الان سوم ابتداییه ولی  یه درس میخواد سر کلاس کنفرانس بده از شب خوابش نمیبره...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر msas66 : صدر.همونی که توی کوچه ی عباسیههم الکی نمیتیغه هم کادرش خوبن.مهدی که بچاب بچاپه.این همه سال مشتریش بودم تازه فهمیدم اینوالبته نمیخوام از نون خوردن بندازما اما حرصم گرفته         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ msas66 به نظر قاسمي : ولی اناناس از همشون بهتره          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ msas66 به نظر مرتضی رستگار : سلام بله عسگری و وسک بهترینشه اما نمیشه گفت فقط این دو تا چون شهران کلا منطقه ی خوبیه.ساختمان پزشکان خ یکم و بعضی از کوچه های شهران جنوبی هم محلش خوبه هم ادماش باحالن مثل من دقیقا          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ msas66 به نظر زهراجون : سلام.دقیقا اما ساختمان پزشکان و چندتا از کوچه های شهران جنوبی هم بد نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sepidehh : سلام مامانای عزیز من می خواستم تجربه خودم رو باهاتون در میون بذارم. من خیلی نگران مهدکودک پسرم بودم. کلی هم شهرزیبا و اطرافش رو گشتم تا مهدکودک خوب پیدا کنم که کارشون فقط نگهداری نباشه. خدا رو شکر تونستم یه مهدکودک خیلی خوب برای مانی پیدا کنم.هر وقت که بخوام اجازه بازدید دارم. وتازه یک هفته هم با مانی از صبح توی مهد می موندم تا کم کم جذب شه و استرس نداشته باشم.. مهدهای قبلی مانی این اجازه رو نمی دادن و برای همین نگران بودم. هم ساختمان دلباز و نورگیر و تمیزی داره که خب برای من خیلی مهم بود چون دوست نداشتم پسرم تو یه ساختمون دلگیر و کم نور روزی شش ساعت رو بگذرونه و این مهد خیلی بزرگه..اتاق بازی، اتاق فیلم، کارگاه مخصوص سفال ونقاشی داره و کلاساش بزرگه. کادر آموزشیش عالیه تو این هشت ماه مانی خیلی خوب جذب شده و کلی آموزش دیده. من خیلی دوست داشتم که مربی های تخصصی داشته باشه و از صبح فقط با یه مربی نباشه. این مهدکودک برای تمام فعالیت های تخصصی مربی جداگانه داره که تحت نظارت موسسه آرمان کودک هست. به تغذیه بچه ها رسیدگی می شه و کارشناساش تحت نظارت موسسه  تغذیه سیب هست. هر چند ماه قد و وزن بچه ها رو اندازه می گیره و به اولیا اطلاع می دن. جلسات روانشناسی برای اولیا هرماه برگزار می شه. مدیریتش خانم بسیار با تجربه ایه..خلاصه که خیلی راضیم. مهدکودک دوقلوها 44100114    تعداد پاسخها(1)( negin61)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر 212003 : elnaz می گوید : مرکز آموزش و آزمون بین المللی مهر توی منطقه 5 شروع به کار کرده و مدارک بنیاد جهانی ICDL  در حوزه های کامپیوتر به شاگرداشون میدن مدارک زیر نظر بنیاد ICDL ایران نیز هستش تلفنش هم 44603007 هستش و من به تازگی با این مرکز آشنا شده و اساتید خیلی خوب دارن و کلاسهای کامپیوترشون تو جنت آباد و ستاری و جنت اباد شمالی و کاشانی و کلا غرب تهران فعالیت آموزشی کامپیوتر و رباتیک میکنه و آقای محمدی هم مدیرشه و اگه خودش تدریس کنه که خیلی خیلی عالیه.  توی سرای محلات شهرداری هم همکاری میکنه و کلاس رباتیک هم دارن . سه یا چهار تا شعبه فقط تو جنت آباد دارن . مدرک معتبر کامپیوتر واسه سر کار رفتن و استخدام شده هم میدن . به نظر هم بهترین آموزش کامپیوتر و رباتیک رو تو غرب تهران دارن. 44603007 این هم موبایلشون : 09358206480 www   dot  mohammadiit  dot com درباره icdl  بیشتر بدانیم :  ICDL  براي چه كساني است؟ برنامه‌ي ICDL براي همه‌ي افرادي است كه مي‌خواهند به سطح استاندارد بین‌المللی کار با کامپیوتر برسند و علاقه‌مند‌ به استفاده از كامپيوتر شخصي و برنامه‌هاي متداول كامپيوتر در امور روزانه زندگی و کار خود هستند. مزاياي گواهی‌نامه ICDL براي افراد: • بهره‌وري ملي را افزايش مي‌دهد و رقابت سالم در بين نيروي كاري ایجاد می‌کند. • شهروندان به جامعه‌ي اطلاعاتي دسترسی بیشتری دارند. • بازگشت سرمايه را در زيرساخت‌هاي IT سریع‌تر کرده و باعث افزایش سود سازمان می‌شود. • زمینه سرمايه‌گذاري داخلي در زمینه IT را فراهم می‌کند. • سطح درک و به كارگيري خدمات آنلاين را افزايش مي‌دهد. • درک و استفاده از خدمات دولت الكترونيك را توسعه مي‌دهد. • بر ارزش محصولات آموزش و آزمون و بخش‌هاي خدماتي مي‌افزايد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 212003 : ساناز می گوید : مرکز آموزش و آزمون بین المللی مهر توی منطقه 5 شروع به کار کرده و مدارک بنیاد جهانی ICDL  در حوزه های کامپیوتر به شاگرداشون میدن مدارک زیر نظر بنیاد ICDL ایران نیز هستش تلفنش هم 44603007 هستش و من به تازگی با این مرکز آشنا شده و اساتید خیلی خوب دارن و کلاسهای کامپیوترشون تو جنت آباد و ستاری و جنت اباد شمالی و کاشانی و کلا غرب تهران فعالیت آموزشی کامپیوتر و رباتیک میکنه و آقای محمدی هم مدیرشه و اگه خودش تدریس کنه که خیلی خیلی عالیه.  توی سرای محلات شهرداری هم همکاری میکنه و کلاس رباتیک هم دارن . سه یا چهار تا شعبه فقط تو جنت آباد دارن . مدرک معتبر کامپیوتر هم برای سرکار رفتن  و استخدام هم بهتون میدن  . به نظر هم بهترین آموزش کامپیوتر و رباتیک رو تو غرب تهران دارن. 44603007 این هم موبایلشون : 09358206480 www   dot  mohammadiit  dot com درباره icdl  بیشتر بدانیم :  ICDL  براي چه كساني است؟ برنامه‌ي ICDL براي همه‌ي افرادي است كه مي‌خواهند به سطح استاندارد بین‌المللی کار با کامپیوتر برسند و علاقه‌مند‌ به استفاده از كامپيوتر شخصي و برنامه‌هاي متداول كامپيوتر در امور روزانه زندگی و کار خود هستند. مزاياي گواهی‌نامه ICDL براي افراد: • بهره‌وري ملي را افزايش مي‌دهد و رقابت سالم در بين نيروي كاري ایجاد می‌کند. • شهروندان به جامعه‌ي اطلاعاتي دسترسی بیشتری دارند. • بازگشت سرمايه را در زيرساخت‌هاي IT سریع‌تر کرده و باعث افزایش سود سازمان می‌شود. • زمینه سرمايه‌گذاري داخلي در زمینه IT را فراهم می‌کند. • سطح درک و به كارگيري خدمات آنلاين را افزايش مي‌دهد. • درک و استفاده از خدمات دولت الكترونيك را توسعه مي‌دهد. • بر ارزش محصولات آموزش و آزمون و بخش‌هاي خدماتي مي‌افزايد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سفره خانه سنتی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
. نظر مینا صبوری : سفره خانه ملک سلطان جارچی باشی به عنوان بهترین سفره خانه سنتی، رستوران سنتی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط مینا صبوری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است این سفره خانه بهترین سفره خانه سنتی می باشد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سفره خانه ملک سلطان جارچی باشی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر ستاره : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ستاره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با تشکر از موسسه سُرور که واقعا در سطح حرفه ای کار می کنند . نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر مژده : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط مژده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من دخترم اقلیما می رفت بعد از 9 ترم کلاس زبان رفتن تازه فهمیدم که فقط حروف رو یاد گرفته از اولیای دیگه تعریف سُرور رو شنیدم دخترم رو بردم و الان 4 ترم هست که می ره سُرور واقعا دخترم پیشرفت کرده اونا حتی از ترم 1 هم مکالمه کار می کنن هم مهارت های دیگه .از کسایی که اینجا رو بهم معرفی کردن ممنونم.به شما هم پیشنهاد می کنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hadi abi : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط hadi abi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر قاسمی : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط قاسمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام خدمت دوستان عزیز من الان 2 ساله که به صورت خصوصی کلاس می رم تو آموزشگاه سُرور.واقعا راضی هستم هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت تدریس. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فراهانی : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط فراهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اینجانب پدر یکی از شاگردان موسسه سُرور می باشم .این آموزشگاه با مدیریت خلاق و لایق و کادر اساتید حرفه ای و خوش برخورد محیطی واقعا مناسب را برای آموزش فرزندان ما فراهم آورده است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ebrahimi92 به نظر raheleh : دوستان گلم اگه كار عالي قيمت مناسب محيط سالم برخورد محترمانه ميخواهيد به آرايش گاه سبزه ناز شهران (پاساز سامان طبقه 2 واحد 12) سري بزنيد پشيمان نخواهي شد خصوصا ابرو و كوتاهي خانم زري كاشت ناخن مانيكور و پديكور خانم مينا وخانم ندا اين هم شمارشون 44337464        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ebrahimi92 به نظر raheleh : دوستان گلم اگه كار عالي قيمت مناسب محيط سالم برخورد محترمانه ميخواهيد به آرايش گاه سبزه ناز شهران (پاساز سامان طبقه 2 واحد 12) سري بزنيد پشيمان نخواهي شد  خصوصا ابرو  و كوتاهي  خانم زري كاشت ناخن مانيكور و پديكور  خانم مينا وخانم ندا   اين هم شمارشون     44337464        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ simorgh92 به نظر Assal : عسل جان گل از راهنماییتون متشکرم رفتم آرایشگاه سبزه ناز  انصافا  کارشون  عالیه   ، مانیکور و پدیکور خانم مینا هم فوق العاده است        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nkosari93 : با سلام دختر من الان نزدیک به یکسال است در موسسه سرور زبان می خواند بسیار عالی مخصوص سرکار خانم دشتی که جذب دانش آموزان زیادی داشته و بسیار عالی تدریس می کنند در منطقه شهران عالیست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساناز : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ساناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام خدمت شما می خواستم به عنوان یه دوست بهتون بگم که سُرور عالیه.واقعا زبان رو تو آموزشگاه سُرور یاد می گیرید. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر مینا : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط مینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر علیرضا : نرم افزار حسابداری هلو به عنوان بهترین فروش نرم افزار حسابداری هلو محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط علیرضا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خیلی نرم افزار خوبیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزار حسابداری هلو        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ melika1234 به نظر Arasteh : خانه زبان آرین که جم شد.مثل اینکه مجوز هم نداشتن. هرمس م که مجوز نداشت-شعبه مرکزی که من تماس گرفتم ازشون پرسیدم گفتن ما تو شهران شعبه نداریم - بعد یک سال اسمشو عوض کردن الانم که از همسایه ها میپرسم میگن تو کلاس ها فقط دلقک بازی و مسخره بازی در میارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika1234 : بله دوستان من هم با آموزشگاه سُرور موافقم. یکی از بهترین موسسات در شهران و منطقه 5.فقط تو یه جمله می تونم بگم که همه مهارت های زبان مثل speaking-listening-reading-writing رو تو کلاس کار می کنن.استادا هم همشون خیلی با معلومات و تحصیل کرده رشته زبانن و برخوردشون عالیه و با احترام برخورد می کنن و آموزش میدن My best offer to you:Soroor Institute        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Karimi : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط Karimi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از موسسه Soroor راضیم زبانم خیلی قوی شده به هر کسی که می خواد زبان یاد بگیره پیشنهاد میکنم موسسه سرور رو امتحان کنه نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روح اله جمالیان زاده : نرم افزاری دهیاری و حسابداری به عنوان بهترین نرم افزار مالی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط روح اله جمالیان زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نرم افزاری دهیاری و حسابداری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا . ح : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط سمیرا . ح به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام من آموزشگاه های زیادی تو وسط شهر که فقط اسم دارن رفتم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم ااااموزشگاه سُرور را یکی از همسایه هامون بهم معرفی کرد رفتم خیلی خوش برخورد و حرفه ای کار می کنن کتابها همه جدید اساتیدشونم خوبه همین که از اینجا نتیجه دارم می گیرم ازشون ممنونم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ارتینا : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط ارتینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با عرض سلام من مادر یکی از دانشجو های موسسه سُرور هستم دخترم رو 2 ساله که اینجا ثبت نام کردم و واقعا راضی هستم نسبت به هزینه و وقتی که شما صرف می کنید واقعا ارزش قائل هستند دخترم پیشرفت چشم گیری داشته.به همه توصیه می کنم که حتما ثبت نام کنید.راستی این موسسه برای همه ترم ها کلاس مکالمه هم تشکیل می ده خیلی عالیه .با تشکر از سُرور نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر raheleh : خانم کمالوند کارش عالیه دوستانم.. ممنونم که پیشنهاد دادین.2 ماه پیش اونجا عروس شدم و اینقدر میکاپم و موهام عالی موند که یه عروسیه دیگه هم میتونستم برم.خیلی منصفن ..و با این سابقه کار انصافا" قیمتشون مناسبه.44300820.44357582      تعداد پاسخها(3)( ebrahimi92 - ebrahimi92 - nazanin93)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ angeli به نظر سمیرا سادات : یه جای خوب برای اکستنشن مژه و رنگ ومش سراغ دارم کارش عالیه من که راضی بودم. شمارش09375734372        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زینب : موسسه زبان سُرور به عنوان بهترین آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی و آلمانی محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط زینب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام خدمت زبان آموزان عزیز من الان چند ترم دارم تو موسسه سُرور زبان می خونم فکر کنم 2 سال می شه دوست دارم بهتون بگم که واقعا بهترینه ما تو این 2 سال هر ترم شاگردای کلاسمون 5 نفر بیشتر نبوده و واقعا استادامون عالی هستن و مکالمه من خیلی پیشرفت کرده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز موسسه زبان سُرور        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر سمیرا سادات : سلام شبنم  جون تاتو کار ابرو زیبا کده نایس  خانم ایزدی خیلی عالیه  کار صورت وبدنش خیلی طبیعی و ارزونه . واقعا قیمتش خوبه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر Assal : سلام دوستای عزیز اگه برای تاتو زیبا کده نایس برید عالیه هم کارش هم قیمتش خیلی طبیعی کار میکنه .این هم شمارشه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مهیاره به نظر angeli : سلام اخانم ایزدی برای تاتوی صورت وبدن خیلی عالیه  کارش خیلی تمیزه با یک بار مشتریش می شید قیمتهاش هم خیلی عالیه این هم شمارشه 09354780954        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ niloo به نظر 2005homa : نه با با        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر angeli : من یه آرایشگاه خیلی خوب تو شهران برای کاشت مژه سراغ دارم کارش عالیه بدون اینکه به مژه های خودت صدمه بزنه دیگه چشاتم احتیاج به آرایش نداره من که خیلی خوشگل شدم اسم آرایشگاهش سبزه ناز هست شمارش 09375734372    تعداد پاسخها(1)( مهیاره)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 2005homa : من ترم اول که دخترم فرستادم موسسه زبان سُرور.استادشون خانم همدانی خیلی با انگیزه و پر انرژی زبان رو آموزش میده.از مدیریت آموزشگاه خیلی تشکر می کنم. و همینطور از موسسه سُرور خیلی راضیم. دخترم قبلا جای دیگه کلاس میرفت،اما الان می گه من عاشق کلاسم هستم    تعداد پاسخها(1)( niloo)     مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله شهران - کن - شهرزیبا           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار شهران - کن - شهرزیبا بهترین رستوران شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
شنبه 31 تير ماه 1391
مهدی علی محمدی

تاریخ درج: شنبه 31 تير ماه 1391

سلام به نظر من بهترین رستوران جاده امامزاده داوو یا همون جاده سلوقان رستوران کاکتوس

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 11 آبان ماه 1390
محمد خان کرمی

تاریخ درج: چهارشنبه 11 آبان ماه 1390

رستوران مادر بزرگ به عنوان بهترین رستوران مادر بزرگ محله --شهران - کن - شهرزیبا توسط محمد خان کرمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز رستوران مادر بزرگ

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 14 شهريور ماه 1390
shalizeh nasiri

تاریخ درج: دوشنبه 14 شهريور ماه 1390

بهترين رستوران البرز است در سهرورديwink

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
يکشنبه 5 تير ماه 1390
سعید

تاریخ درج: يکشنبه 5 تير ماه 1390

کد بانوی ایرانی ,الیه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390
داود رضاجانی

تاریخ درج: چهارشنبه 21 ارديبهشت ماه 1390

کد بانوی ایرانی به عنوان بهترین رستوران و فست فود محله شهران - کن - شهرزیبا توسط داود رضاجانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

راستش بهترین نمیشه گفت ولی غذاش به نسبت قیمتش خوبه
نمایش مشخصات و آدرس مرکز کد بانوی ایرانی تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله شهران - کن - شهرزیبا

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
جمعه 31 شهریور سال 1391
بوسیله هادی یاقوتی
2 2969
goodfriend
دوشنبه 10 شهریور سال 1393
بوسیله naimeh
25 19035
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین شهران - کن - شهرزیبا در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
چهار شنبه 30 شهریور سال 1390
بوسیله رضا
1 2741
goodfriend
یکشنبه 28 مهر سال 1392
بوسیله مینا
6 4245
بهترین عکاسی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 4 خرداد سال 1393
بوسیله elham1111
2 2861
بهترین مرکزدرمانی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1116
بهترین شیرینی فروشی و قنادی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
دوشنبه 8 اردیبهشت سال 1393
بوسیله msas66
23 15513
بهترین خواروبارفروشی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 20 بهمن سال 1390
بوسیله علي
4 2651
بهترین تره بار شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1076
بهترین پارک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
جمعه 27 مرداد سال 1391
بوسیله سعيد
4 3601
goodfriend
شنبه 17 خرداد سال 1393
بوسیله noghreh
2 1364
goodfriend
شنبه 31 تیر سال 1391
بوسیله مهدی علی محمدی
6 9436
بهترین تالار شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1363
بهترین کافی شاپ شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
چهار شنبه 7 اردیبهشت سال 1390
بوسیله علي رضا
1 2265
بهترین قهوه خانه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 14 تیر سال 1390
بوسیله جواد کارواشی
1 3572
بهترین سفره خانه سنتی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
شنبه 23 آذر سال 1392
بوسیله مینا صبوری
4 7137
بهترین سینمای شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1174
بهترین استخر،سونا،جکوزی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 2233
بهترین مدرسه شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
دوشنبه 29 اسفند سال 1390
بوسیله حسین
1 2620
بهترین مرکز خرید شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
پنجشنبه 17 فرودرین سال 1391
بوسیله سپهر
4 5101
بهترین مشاور املاک شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
پنجشنبه 5 آبان سال 1390
بوسیله محمد
5 8723
بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
دوشنبه 2 تیر سال 1393
بوسیله 212003
1 2012
goodfriend
شنبه 9 آذر سال 1392
بوسیله ستاره
65 40313
بهترین آموزشگاه موسیقی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 26 فرودرین سال 1391
بوسیله آذین
7 7627
بهترین کلاس آموزشی کنکور شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
یکشنبه 18 اسفند سال 1392
بوسیله 212003
1 1288
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله negin61
5 5494
بهترین باشگاه ورزشی شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
سه شنبه 12 اردیبهشت سال 1391
بوسیله رویا بایندریان
1 4249
بهترین فست فود شهران - کن - شهرزیبا و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
یکشنبه 7 خرداد سال 1391
بوسیله Sanaz
9 9539
goodfriend
دوشنبه 8 اردیبهشت سال 1393
بوسیله msas66
17 16726
باغ های کن
ali111
0 260

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13866, کاربران: 5016
به جدید ترین عضو انجمن, mina_tt خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران