سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین رستوران دربند - منظریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. پاسخ nik به نظر niloo : ok        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر niloo : رستوران ورسای عالیه ما همیشه آنجا میریم هم مکانش هم غذاش بی نظیر    تعداد پاسخها(1)( nik)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر iman000 : به نظر من موسسه سها تو شریعتی پایین تر ار رفعت هم خیلی خوبه. همه زبانها هم داره .شماره اش اینه 22718900 soha-ac.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور دربند - منظریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر علي : آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران به عنوان بهترین آموزشگاه علمي- آموزشگاه كنكور - مشاوره تحصيلي برنامه ريزي درسي كلاس تقويتي -كنكور تضميني-تدريس خصوصي - نيمه خصوصي- مشاوره تحصيلي - برنامه ريزي تحصيلي - انتخاب رشته - كلاس تيزهوشان المپياد - تدريس خصوصي - نيمه‌خصوصي كنكور راهنمايي دبيرستان پيش دانشگاهي دانشگاه هدايت تحصيلي رياضي فيزيك زيست شيمي عرب محله --دربند - منظریه توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من براي دخترم از خدمات اين موسسه استفاده كردم و راضي هستم لذا به همشهريام توصيه ميكنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه علمي كنكور و تقويتي نام‌آوران شميران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر سارا : سالن آرایش وپیرایش میلاد به عنوان بهترین آرایشگری مردانه محله --دربند - منظریه توسط سارا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن آرایش وپیرایش میلاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر حسن طالبی : گروه صنعتی سهند تبریز به عنوان بهترین گروه صنعتی سهند تبریز، سازنده انواع دستگاه های مواد غذایی و دارویی و شیمیایی محله --دربند - منظریه توسط حسن طالبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین دستگاه بسته بندی و قند خردکن نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه صنعتی سهند تبریز        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر BENYAMIN : وقت بخیر.من مانی هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که نیاز به یک همدم و یا همسر داشته باشه آشنا شم برای با هم بودن و برام وضعیت مالی و وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند. برام سن طرف مقابلم  زیاد مهم نیست. شخصیت و وضعیت مالی برام مهم هست.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود لطفا شماره تماس خودش رو به همراه ذکر نام به آدرس ایمیل من ارسال کنه تا بتونیم با هم آشنا شیم.من هر روز ایمیلم رو نگاه میکنم و پاسخگو میباشم.   متشکرم.   ادرس ایمیل من   modeltopmale@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر research : به نظرم بهترین آرایشگاه مردانه تهران آرایشگاه کابوک هست توی شریعتی نزدیکای یخچال. خیلی محترمانست برخوردشون.محیطش خیلی باحاله و ارومه خیلی شیکه.من خیلی وقتا میخوام برم مهمونی یا جایی میرم اونجا. اصلاحش خیلی خوبه.قیمتاشم خوبه .کارای گریمو ایناشم خوبه.نمیدوم چیکار میکنه ولی منو داره برای مهمونی ، گریم میکنه کسی نمیفهمه ولی خیلی تغییر میکنی! یه آرایشگرش هست اسمش سامان کارش درسته گریمور سینماست این شمارش09124483684 آرایشگاه rezar رزار هم سر دروس خیلییییییی خوب بود که جاش عوض شد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مشاور املاک دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
. نظر nazparvar : با سلام،مشاورین املاک پردیس آماده همکاری در زمینه خرید،فروش ،پیمانکاری،طرح،نظارت ،اجرامی باشد.   آدرس :چالوس -میدان خط هشت -ابتدای کمربندی تهران       تلفن :09113911745-01912255606        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور دربند - منظریه و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر nasrin1 : من براي دخترم چند تا معلم گرفتم اما با هيچ كدوم نتونست نتيجه بگيره. راستش كلي هم هزينه كرديم. بهار امسال  يكي از بستگان معلمي رو پيشنهاد كرد كه واقغاً دختر منو تو درس متحول كرد. براي سال جديد هم از تابستون شروع كرد باهاش كار كردن. من كه راضي هستم و الان دخترم نسبت به درس رياضي و فيزيك ديدش عوض شده. آقاي دكتر رحمتي هستن كه خودشون فارغ التحصيل دانشگاه شريفه و استاد دانشگاه هم هست شماره تلفن دفترشون 22000410 هست.         مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر fsadeghi : با سلام قابل توجه بانوان محترم انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره ( ساندويچ مغزدار )  و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود   09127857520     صادقي                                                                                          ايميل : fsadeghi27 @ yahoo.com         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر fsadeghi : با سلام انواع شيرينهاي خانگي قزوين با بي نظيرترين طعم و مزه و با ماندگاري طولاني و انواع باقلواي پرچمي ممتاز را از ما بخواهيد . نان برنجي اعلاء ؛ نان برنجي زعفروني اعلاء ؛ نان چائي اعلاء ؛ نان چرخي و پادرازي اعلاء و شيريني نخودي باقلواي ممتاز رويه پسته اي ؛ رويه زعفروني ؛ رويه بادومي  با توجه به كيفيت بالاي اين محصولات تماما" صادراتي مي باشند . همزمان با بازگشائي مدارس توصيه مي كنيم براي تغذيه فرزندان خود از نان چائي و نان چرخي ما استفاده نمائيد . براي جشنها و مراسمهايتان يك بار هم كه شده از شيريني هاي خانگي و باقلواي اصيل ما استفاده نمائيد آيا تاكنون طعم واقعي باقلواي خانگي و انواع شيريني هاي سنتي قزوين رو احساس كرده ايد ...؟ ما به شما اين امكان رو مي دهيم لذت تناول اصل اين محصولات رو تجربه نمائيد يه ضرب و المثل قديمي ميگه : هر گردي گردو نيست !! ضمنا" يه پيش غذاي بسيار لذيذ و خوشمزه هم در منزل توليد مي كنيم كه واقعا" بي نظيره و ميتوانيد در جشن تولدها ؛ مراسم نامزدي ؛ سالگردازدواج و ساير مناسبتهاتون از ميهمانهايتان پذيرائي خاص بكنيد . منتظر تماس شما هستيم و مطمئن باشيد يار و ياور شما در تمامي مجالس شما خواهيم بود     09127857520     صادقي         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کافی شاپ دربند - منظریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
. نظر baharsh : حتما به کافی رستوران بارچلی درمحله دربند سری بزنید منوهاش جدید و متنوعه محیطش هم خیلی دنجه و چون دو طبقه است جون میده برای تولد گرفتن اگرل و پنینی و صبحانه انگلیسی و سیب زمینی ویجز خیلی خوشمزه ای دارند جدیدا هم تپان یاکی رو به منوهاشون اضافه میکنن پرسنلش هم خیلی مودب هستند و به شما درانتخابتون براحتی راهنمایی میدن  اینم شماره رزروشونه 22701296تو فیس بوک هم می تونین عکسای اونجا رو ببینین         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر احمد حسینی : من موسسه هماپور رو واسه دوره های زبان انگلیسی و فرانسه توی تجریش و دربند  خیلی پیشنهاد می کنم . من هر دو این زبان هارو اونجا خوندم و کلاس ها خیلی منظم و اصولی و حرفه ای بود 22708013        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر ن غافری : ظهیر الدوله        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین خواروبارفروشی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
. نظر ن غافری : خوبه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین خواروبارفروشی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
. نظر ن غافری : صدف بهترینه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر ن غافری : حتما شیرینی فروشی پایین دربند بهترینه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تالار دربند - منظریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
. نظر مهدي دست نشان : باغ تالار عروسی مجنون به عنوان بهترین باغ تالار عروسی محله --دربند - منظریه توسط مهدي دست نشان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باغ وتالار در محدوده منطقه يك نمایش مشخصات و آدرس مرکز باغ تالار عروسی مجنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) دربند - منظریه و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر سین اکبری : کارواش تابان به عنوان بهترین کارواش محله --دربند - منظریه توسط سین اکبری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز کارواش تابان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه صفرزاده : خیاطی سپهر به عنوان بهترین پوشاک مردانه محله --دربند - منظریه توسط فاطمه صفرزاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خیاطی سپهر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرهاد جولان : ازدواج موقت به عنوان بهترین مشاوره و تحقیقات در زمینه ازدواج محله --دربند - منظریه توسط فرهاد جولان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز ازدواج موقت        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ شیوا کلهر به نظر نیلوفرقادر : منم با نیلوفر موافقم! علاوه بر مواردی که بالا گفته شد ،خونه های قشنگی ام داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفرقادر : خیابان کرمعلی بهترین خیابان دربند است چون به همه چی و همه جا در هر وقت که بخواین دسترسی دارین     تعداد پاسخها(1)( شیوا کلهر)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر soheila : خيابان احمدي زماني و خيابان مرجان از بهترين  محله هاي دربند است.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر : سوپر میثم واقع در خیابان خلیلی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر Rose2020 : سلام بچه هاي دابي من داشتم نظراتتون رو درباره آموزشگاهه ميخوندم بازم دارم ميگم دنبال جاي اسم و رسم دار نباشيد دنبال كار خوب وبا وجدان باشيدحتي شده بريد به آموزشگاه ايده ال سر بزنيد وصدق حرفامو از نزديك ببينيد اينم شمارشون ٨٨٥٧١٢٥٣-٤        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه سعادت آباد و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. پاسخ sama1 به نظر فائزه : سلام من از مشهد انتقالي گرفتم برا تهران. شهرك نفت چارديواري مستقر شدم ي پسر ي دختر دبستاني دارم برا ثبت نام مشكل پيدا كردم .مدرسه اي ميخام ك هم از نظر معلمها هم فرهنگ بچه هاش خوب باش لطفا راهنماييم كنين ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rose2020 : سلام به همه دوستان من يه يك بار هم پيغام گذاشته بودم اكادمي ايده ال معركه ست شايد بااور كردنش سخته ولي فكر ميكنم رفتن وصحبت نكردن هيچ مشكلي نداشته. باشه بازم اين تلفنش ٠٢١٨٨٥٧١٢٥٣-٤ دلم ميسوزه كه چرا ما هميشه دنبال چيزها و جاهايي كه اسم دار هستند ميگرديم نه كار خوب و اونها اصلا توجه به حرف دانشجوها نميكنند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر Anahitaaa : به نظر من شيريني ميلاوه توًگيشا يكي از بهترين و شيكترين شيريني فروشي هاي تهرانه، كيكهاشون فوق العاده متنوع است و اسنكهاي خيلي خوش مزه اي براي مهموني ها دارن حتما امتحان كنيد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت اباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستند و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه, دوره های تخصصی مثل ,POWERPOINT, WORD 2013,WINDOWS 7,JAVA,SQL SERVER,AUTOCAD2014,WINDOWS 8,PHOTOSHOPCS6,PHP,HTML,ASP.NET,OFFICE,EXCEL 2013,ACCESS 2013,2013,…… رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت آباد ,نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی ,هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن  :88696095و88695482وآدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل  کوچه است ,اسانسور دارن.         مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر سحر گلریز : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط سحر گلریز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : سلام به همگی... من اسمم مهرزاده و 15 سال هم سن دارم.... داشتم تو این سایت ها چرخ میزدم که این مطالب رو در مورد آقای عزیزی دیدم... خواستم بگم که اصلا اغراقی صورت نگرفته و همش عین واقعیته.... من با ایشون 5 ماه کلاس داشتم و تو ایت 5 ماه به قدری پیشرفت کردم که یک ساعت تو کلاس ایشون درباره کامپیوتر صحبت کردم و technical term های مربوط به کامپیوتر رو هم به راحتی تعریف کردم.... ضرر نمیکنید اگه به ایشون هم یه زنگی بزنید... امتحانش مجانیه دوستان... این هم شمارش 09368232208 قب              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر sorena : سلام به همه گلا. یک خبر جدید دارم. آزاده جون اموزش رقص سنتی و زومبا رو تو باشگاهش شروع کرده اونم چه کلاسی. هم شاده هم بسیار حرکات زیباست از من میشنوین از دست ندین تلفن و دوباره بهتون میگم      77893205 باشگاه ایشون تو شرق خاص بانوانه و سالهای زیادی هست که داره حرکات دست اول رقص رو ارائه میده        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر shamimra65 : به نظر من بهترین اموزشگاه کامپیوتر شهرک غرب و سعادت اباد اموزشگاه بزرگ امید رایانه است که ادرسش تو شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا است اینم تلفن اونجاست:02188696095 چون من تو کشور اتریش علوم کامپیوتر می خونم و تا حالا چند بار به اموزشگاه بزرگ امید رایانه مراجعه کردم و چندتا نرم افزار خیلی خوب اونجا یاد گرفتم و خیلی خوب یادم دادن یکی از اون نرم افزار ها زبان c++  بود که از واحدهای دانشگاهی من هم بود من تو دانشگاه نفهمیدم و افتاده بودم ولی تو این اموزشگاه بزرگ امید رایانه که یاد گرفتم هم خوب فهمیدم و تونستم پروژه هامو انجام بدم و هم درسمو تونستم نمره 19 بگیرم .رفتید اونجا سلام منو برسونید .                        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی سعادت آباد و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر امین مرادی : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --سعادت آباد توسط امین مرادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ازدواج موقت نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ahmadkh : سلام به نظر من بهترین آموزشگاه تو شهرک غرب و سعادت آباد آموزشگاه بزرگ امید رایانه است اونها نماینده سازمان جهانی ICDL بنیاد icdl ایران هستنذ و از این لحاظ تو تهران فقط اونا و مجتمع فنی تهران این مجوز رو دارن تعداد ساعتشون 150 ساعت واقعیه نه ساعت آموزشی کلاسهاشون حداکثر 6 نفره است هر کامپیوتر متعلق به یک نفره اونها مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور رو دارن که بالاترین میزان علمیه,دوره های تخصصی مثل ,AUTOCAD2014,SQL SERVER,JAVA,WINDOWS 7,WORD 2013 , POWERPOINT 2013,ACCESS 2013,EXCEL 2013,OFFICE,ASP.NET,HTML,PHP,PHOTOSHOPCS6,WINDOWS 8,......رو دارن کمترین مدرک تحصیلیشون فوق لیسانسه و قدیمی ترین هم هستن تو شهرک غرب و سعادت اباد , نزدیک به 16 ساله اونجا هستن ,اجباری نیست که هر هفت مهارت icdl  رو بگذرونی , هر کدوم رو جدا میشه گذروند ,پذیراییشونم عالیه ,ما که کیف کردیم انواع چای تلفن :88696095و88695482 و آدرس:شهرک غرب بلوار پاکنژاد تقاطع دریا ضلع شمال شرقی چهارراه ساختمان نیما طبقه سوم واحد ده,درست سر نبش چهارراه اند ولی درب ورودیشون داخل کوچه است ,آسانسور دارن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی یوسف آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر azin22 : سلام روز همگی به خیر یک آموزش زیبا و موثر از زومبا میخواین با این تلفن تماس بگیرین. 09335166561        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی سعادت آباد و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

بهترین مرکز خرید گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ behradjoon به نظر رونیکا رمضانی : سلام    مزاکر خرید زیاده بستگی داره چی میخوای بگیری به نظر من بهترین مرکز برای خرید فروشگاه اینترنتی الان بیشتر وسایلام از فروشگاه اینترنتی زنبیل میخرم قیمتاش مناسب هم به  صرفه است چون قیمتاش رقابتیه... حالا اگر جنسو بگیری لیراد داشته باشه یا پشیمون شده باشی یا ارزونتر شو تو بازار پیدا کرده باشی میتونی به شرکت مرجوع کنی  یه سری به سایتش بزن www.zanbil.ir                مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی گیشا-کوی نصر و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ nasim1234 به نظر minamin : من بعد از خوندن کامنتهای بچه ها 3 ماه پیش دوست داشتم خودم از نزدیک این باشگاها رو ببینم و نظرات شاگردها رو بشنوم واقعا همه باشگاها اصرار داشتند که من خصوصی کار کنم ولی برای من ماهی 400 _500 خیلی زیاددددددددددده  یه سری هم باشگاه خانه ورزش زدم با شاگردها حرف زدم همه از برنامه ها راضی بودن و بدناشون عالی بود وبعد  با سرمربی شون  زهرا حرف زدم چون من عروسیم بود  کلی به حرفام گوش داد بعد گفت بیا اول تست ورزشی  بده بعد بر اساس اون تغذیه و تمرین فشرده بهم داد الان تو این 3 دوره از هیکلم اضی ام .............به امید بهتر شدن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر jasbishima : من به شما آقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم.. که تو هممون چند جلسه اول به ادم یاد میده که از صحبت کردن لذت ببره. فوق العاده هستند ایشون... این همه اموزشگاه یا معلم رو امتحان کردید ایشون رو هم امتحان کنید... پشیمون نمیشید شماره ایشون 09368232208   نم              مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر susan82 : من به شما اقای عزیزی رو پیشنهاد میکنم چرا که تو 3-4 جلسه اول به ادم میفهمونه کع زبان واقعی چی هست... و از صحبت کردن عخودت لت میبریاین هم شماره ایشون 09368232208                  مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ expert به نظر خودم : اگه واقعا مایلید انگلیسی رو به صورت حرفه ایی یاد بگیرید. اولا باید زمان بگذارید و در ثانی آموزشگاههایی مانند سفیر و کیش و ... نمیتونند کمک کنند. من خودم هم از کتاب خوندن خسته شده بودم و یکی رو میخواستم که انگلیسی واقعی رو به من یاد بده.. حالا بنا به قسمت با شخصی به نام عزیزی آشنا شدم که همین کار رو برام انجام داد. انگلیسی که یادم داد فوق العاده بود... تازه ایشون ادعا دارن که در 20 جلسه کاری میکنن که درباره موضوعات مختلف بدون دشواری مثل آمریکایی ها صحبت کنید... من به ایشون اطمینان کردم و الان هم جوابش رو گرفتم جوری که چند وقت پیش با یک نیتیو نیو یورک به راحتی صحبت کردم و برا فهم حرفش هیج مشکلی نداشتم. حالا من هم به شما ایشون رو پیشنهاد میکنم..... این هم شماره ایشون 09368232208 h              مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین تاکسی سرویس تهران پارس منطقه 4 و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
. نظر ماندانا هاشمی : تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان) به عنوان بهترین آژانس بانوان محله --تهران پارس منطقه 4 توسط ماندانا هاشمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز تاکسی سرویس شبانه روزی بوستان(بانوان)        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی سعادت آباد و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر hiva123 : آموزشگاه موسیقی هیوا با کمک جمعی از بهترین اساتید موسیقی ایران با آموزش سنتور ، آموزش گیتار ، آموزش درامز ، آموزش کیبورد ، آموزش ویولن ، آموزش آواز ، آموزش ارف ، آموزش پیانو ، آموزش کلارینت ، آموزش ساکسیفون ، آموزش صداسازی ، آموزش کمانچه ، آموزش تار ، آموزش سه تار ، آموزش ارف ، آموزش فلوت کلیددار ، آموزش دف ، آموزش تنبک ، آموزش تنبور در خدمت هنرجویان گرامی است. شعبه صادقیه--تلفن: 02144211713 آدرس سایت: http://hivamusic.ir          مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله دربند - منظریه           بهترین رستوران های تهران؟

صفحه اصلی تالار دربند - منظریه بهترین رستوران دربند - منظریه و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
چهارشنبه 22 خرداد ماه 1392
niloo

تاریخ درج: چهارشنبه 22 خرداد ماه 1392

رستوران ورسای عالیه ما همیشه آنجا میریم هم مکانش هم غذاش بی نظیرcheeky

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله دربند - منظریه

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
دوشنبه 7 بهمن سال 1392
بوسیله research
1 1401
goodfriend
سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بوسیله BENI
3 2595
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین دربند - منظریه در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1779
goodfriend
سه شنبه 2 اردیبهشت سال 1393
بوسیله حسن طالبی
4 5034
بهترین عکاسی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 تیر سال 1393
بوسیله سارا
1 1219
بهترین مرکزدرمانی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
0 922
goodfriend
سه شنبه 2 مهر سال 1392
بوسیله fsadeghi
2 2878
goodfriend
پنجشنبه 28 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ن غافری
3 4237
بهترین تره بار دربند - منظریه و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1118
بهترین پارک دربند - منظریه و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1522
بهترین تاکسی سرویس دربند - منظریه و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1325
goodfriend
یکشنبه 26 خرداد سال 1392
بوسیله nik
2 5525
بهترین تالار دربند - منظریه و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله مهدي دست نشان
1 3284
بهترین کافی شاپ دربند - منظریه و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
دوشنبه 19 فرودرین سال 1392
بوسیله baharsh
1 2575
بهترین قهوه خانه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
1 1574
بهترین سفره خانه سنتی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2049
بهترین سینمای دربند - منظریه و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1157
بهترین استخر،سونا،جکوزی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1415
بهترین مدرسه دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 1261
بهترین مرکز خرید دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
0 1251
بهترین مشاور املاک دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 آبان سال 1392
بوسیله nazparvar
1 2107
بهترین آموزشگاه کامپیوتر دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1426
goodfriend
پنجشنبه 24 مهر سال 1393
بوسیله iman000
2 2457
بهترین آموزشگاه موسیقی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1172
goodfriend
چهار شنبه 12 شهریور سال 1393
بوسیله علي
2 1328
بهترین مهد کودک دربند - منظریه و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 28 اردیبهشت سال 1391
بوسیله ن غافری
1 2269
بهترین باشگاه ورزشی دربند - منظریه و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
0 1396
بهترین فست فود دربند - منظریه و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
0 1354
goodfriend
چهار شنبه 9 شهریور سال 1390
بوسیله شیوا کلهر
3 5897
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 749
بهترین قالیشویی و مبلشویی در این محدوده
farahi
0 252
@فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی با ماندگاری بالا - کیفیت عالی و با تاثیری شگفت انگیز @
resiver
0 134

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13867, کاربران: 5017
به جدید ترین عضو انجمن, saha26 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران