لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398 بهترین مرکز خرید جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
Tomi

تاریخ درج: يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
فروشگاه پارس خزر ولیعصر به عنوان بهترین نمایندگی پارس خزر محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط Tomi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه پارس خزر ولیعصر

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکز خرید جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر Tomi : فروشگاه پارس خزر ولیعصر به عنوان بهترین نمایندگی پارس خزر محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط Tomi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه پارس خزر ولیعصر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر حسین کمال الدین : بهترین مرکز تخصصی قلب و عروق به عنوان بهترین متخصص قلب و عروق متخصص قلب متخصص عروق بهترین متخصص قلب و عروق محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط حسین کمال الدین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین مرکز تخصصی قلب و عروق        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ لیلی به نظر milad mirzakhani : سلام اقا میلاد این بازارچه جنت که میگین کجا میشه لطفا ادرس دقیق و بذارین /       با تشکر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر milad mirzakhani : be nazare man bazarche janat az hame behtare harchi bekhay dare badesham hame bar shekasteha jensashoonoo mibaran onja mifrooshan zire gheymate kharide khodeshoon    تعداد پاسخها(1)( لیلی)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Nahid Azin : حاجی ارزونی به عنوان بهترین کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط Nahid Azin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است Thats OK نمایش مشخصات و آدرس مرکز حاجی ارزونی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر سروانی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی آرایش بانوان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط سروانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ابرو کار سالن مهتا عالیه کارش،خیلی خوبه خیلی به نطر من‌ سهیلا جون حرف اولو میزنه پونک نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر پری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی آرایش بانوان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط پری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کراتین کردم موهامو خیلی خوبه کارش عالیه واقعا عالیه من خیلی،کارشونو قبول دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حسینی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی آرایش بانوان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ابرو کار یعنی ابروهاتون که مشکل دار و درست کنه نه اینکه بدتر ابروهاتونو پهن بشه خوب بشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کبودب : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی آرایش بانوان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط کبودب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کراتین موهامو خیلی قبول داریم خیلی موادی که استفاده میکنن عالی هست موهای من عالی شد عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سوسن : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه سالن زیبایی آرایش بانوان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط سوسن به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کوتاهی سالن مهتا خیلی کارش خوبه کارش عالیه من خیلی هم کار و اخلاقشان دوست دارم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر شکیبا : کلینیک ختنه به عنوان بهترین پزشک متخصص اطفال محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط شکیبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه دسته گلم به وسیله دکتر امیری انجام شد ایشون رو به عنوان یک پزشک با تجربه و با اخلاق برای ختنه نوزاد توصیه میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز کلینیک ختنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
. نظر سید حسن دعاوی : فقط و فقط تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ساید بای ساید انواع برند ها به عنوان بهترین تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ساید بای ساید محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط سید حسن دعاوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فقط و فقط تعمیر لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و ساید بای ساید انواع برند ها        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ negar21 به نظر ازاده : سلام        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فداییان : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط فداییان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا خیلی کوتاهیشون عالیه و قیمتش خیلی مناسبه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اللهه : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط اللهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا خیلی دوست دارم خیلی با اخلاقن مدیرتش عالی خیلی خوشرخورد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر طاهره : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط طاهره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار اصلاح و ابرو شون عالی هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بهناز : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط بهناز به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کار رنگ سالن مهتا بسیار خوب هست نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شادلین : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط شادلین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من خودم تو سالن کار میکنم ولی ابرو کار سالن مهتا عالیه انقدر کارشون خوبه که باور نکردنیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
. نظر علي : درمان تخصصی ریشه دندان در تهران به عنوان بهترین متخصص درمان ریشه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط علي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نوروزي نمایش مشخصات و آدرس مرکز درمان تخصصی ریشه دندان در تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ایران نژاد : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط ایران نژاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا بهترین خدمات ابرو و وکس داره خیلی کاراشون خوبه من همیشه میرم همیشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر توفیقی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط توفیقی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ترنیم ناخنام خیلی خوب انفدر خوب که همون موقع ناخنای پامو کاشتم مرسی از دویت خوبم که سالن نهتارو بهم معرفی کرد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
. نظر محمد حسین علیپور : تهران تک سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ویرپول ، جنرال الکتریک ، سامسونگ ، ال جی و بوش به عنوان بهترین تعمیر ویرپول و جنرال الکتریک و سامسونگ و ال جی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط محمد حسین علیپور به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا دستتون درد نکنه هم ب موقع امدن هن کارو خوب انجام دادن با هزینا کمتر از جاهای دیگه نمایش مشخصات و آدرس مرکز تهران تک سرویس نمایندگی رسمی تعمیر ویرپول ، جنرال الکتریک ، سامسونگ ، ال جی و بوش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملیکا : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط ملیکا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالندمهتارو یکی از دوستام که ۳ ساله میره اونجا بهم معرفی کرد الان فهمیدم چرا انقدر مشتری پرو پا قرص اونجا شده نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیانی :سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط کیانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا خوس اخلاق ترین مدیریت هستن که من تا حالا دیدم فوق العاده خوش اخلاق و با درایت مشتریاشون عاشقشونننمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شکری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط شکری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا کار پاکسازی پوست انجام میده خیلی تخصصی و عالی من خیلی خوب جواب گرفتم نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شرفی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط شرفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است میکاپ و شینیون سالندمهتا بهترینه بهترینه بهتربنه من هر جا دعوت میشم حتما میرم سالن مهتا برای میکاپ و شینیون خیلی کار شون تمیزه نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اکرم : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط اکرم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اکستنشن سالن مهتا خیلی خوبه کارش عالی من چشمام خیلی خوب شد خیای حوشگل شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ملینا : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط ملینا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سالن مهتا کوتاهیش عالی خیلی کارش خوبه کارش عالی من خیلی موهام خوب شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر لیلا جنانی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط لیلا جنانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من کلاس ترکی رفتم.استادشون عالی بود. مکالمه کار کردن.جدیدا هم زبان انگلیسی رو شروع کردم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر آی سو نجفی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط آی سو نجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره های آلمانی رو ثبت نام کردم تو این مرکز واقعا از استاد و نحوه تدریس راضی بودم هیچ جایی رو پیدا نکردم که اینقد زود کلاسا شروع بشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ناصری : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط ناصری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ابرو کار سالن مهتا بخترین ابرو پونکه نمیدونید چه جوری ابروهاتونو بر میداره نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلو : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط نیلو به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است امبره کردم موهامو خیلی خوب بود خیلی کارشو دوست داشتم و خیلی دلسوز بود که موهام نسوزه ممنون عالی شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کنعانی : سالن زیبایی مهتا به عنوان بهترین آرایشگاه زنانه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط کنعانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اپیلاسون برای اولین بار بود که وقتی از اتاق اومدم بیرون داشتم میخندیدم کاملا حرفه ای نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن زیبایی مهتا        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محمدرضامحمدی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط محمدرضامحمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره آیلسمو توی این آموزشگاه گذروندم واقعا خیلی اساتید خوبی داره الانم دوره کلاس های فرانسه رو شروع کردم واقعا راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رابعه کردیان : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رابعه کردیان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من چند بار آموزشگاهمو عوض کردم تا اومدم این آموزشگاه.اینجا واقعا مکالمه کار میکنن اساتید خلی خوبی داره و کادرشون حرفه ایه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محبوبه پاریاد : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط محبوبه پاریاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید خوبی دارند. پیگیری آموزشگاه بسیار خوب است. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یوسفی : گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی به عنوان بهترین خدمات آرایشگری بانوان در منزل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط یوسفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام مادرم برای عروسی دخترخالم تنبلی میکرد و آرایشگاه نمیرفت، فریوتی با یه هزینه خوب برای خودم و مامانم یه شینیون میکاپ شیک انجام داد نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر کیان بابایی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط کیان بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است زبان آلمانی و انگلیسی دراین آموزشگاه شرکت کردم واقعا اساتید خوبی داره. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر نفیسه : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط نفیسه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است در زمینه موسیقی کودک بی نظیر هستید 44976482 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر رزا : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رزا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استاد بهمن در آموزشگاه دل انگیزان مدرس ساز ویلن هستند و بسیار استاد حرفه ای و عالی هستن توصیه میکنم حتما برای یادگیری ویلن در غرب تهران ایشون رو انتخاب کنید 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فاطمه شهسواری : آموزشگاه موسیقی دل انگیزان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط فاطمه شهسواری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بی شک بهترین آموزشگاه موسیقی در غرب هستید،من از روند پیشرفت دخترهام بسیار راضی هستم و کنسرت های خوبتون هم فوق العاده موثر و عالی هستن به دوستان علاقه مند پیشنهاد میکنم آموزشگاه دل انگیزان رو برای یادگیری انتخاب کنید شماره تماس مجموعه 44976477 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی دل انگیزان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
. نظر مریم : تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر به عنوان بهترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه میخوای تاتو هاشور ابرو حرفه ای بشید و خوب یاد بگیرید حتما برید آموزشگاه آرایشگری مهستان . .با دقت یاد میدم . مدل هم دارن ...مدرک هم معتبره . اینم شمارشون ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ نمایش مشخصات و آدرس مرکز تخصصی ترین آموزشگاه هاشور ابرو و بلید ابرو همراه با مدرک معتبر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانه خادم : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط ریحانه خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتیدش واقعا حرفه ای با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن مدیریت آموزش در هیچ آموزشگاهی اینقدر با تدبیر ندیدم تعیین سطح ها دقیق و تو کلاس همه شاگران در یک سطح هستن که هیچ وقت تلف شده ای حس نمیکنی 8 ترم اینجا میخونم واقعا راضی هستم و آماده شرکت در دوره های آیلتس هستم از تمامی کادر آموزش و بقیه همکاران که هیشه با آرامش و برخورد خوبشون برای پیشرفت من و بقیه شاگران نهایت همکاری رو داشتن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا توکلی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رضا توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کلاس های ترکیش خیلی راضی هستم کتاب جدید مکالمه شون خیلی خوب جواب میده بقیه کلاسها و اساتیدش رو هم همه تعریف میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نصیری : گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی به عنوان بهترین خدمات آرایشگری بانوان در منزل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط نصیری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام واقعا از رنگ و دکلره فریوتی لذت بردم و دقیقا همون بلوندی که میخواستم رو درآوردن برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز گروه خدمات آرایشی در منزل فریوتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید نجفی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مهشید نجفی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من هم کلاس های المانی میام هم انگلیسی واقعا اساتید باتجربه ای داره.خیلی راضی هستم از اموزشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر آنالی جعفر : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط آنالی جعفر به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از این اموزشگاه واقعا راضی هستم خیلی استادای زبانش عالین و روی مکالمه تاکید زیادی دارند نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهران صفری : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مهران صفری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است استادهای آموزشگاه واقعا باتجربه هستن من الان چندساله زبان آموز دانشفرم و واقعا راضی هستم از همه چی آموزشگاه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوروزی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط نوروزی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید آلمانی آموزشگاه نوبل حرف ندارند، خیلی حرفه ای و منظم، دقیقا مثل خود زبان آلمانی و فرهنگ آلمانی. دوره های اول را هم خصوصی برگزار می کنند و من تا الان سرعت و کیفیت بالایی در یادگیری را تجربه کردم88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نوید طبیب : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط نوید طبیب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است پسر من از 7 سالگی این آموزشگاه میاد خیلی راضیم هم از اساتید آموزشگاه و هم از تدریس و پیگیری آموزشگاه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله جنت آباد شمالی-بالای همت           بهترین مراکز خرید تهران؟

صفحه اصلی تالار جنت آباد شمالی-بالای همت بهترین مرکز خرید جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
يکشنبه 13 مرداد ماه 1398
Tomi

تاریخ درج: يکشنبه 13 مرداد ماه 1398

فروشگاه پارس خزر ولیعصر به عنوان بهترین نمایندگی پارس خزر محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط Tomi به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه پارس خزر ولیعصر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 10 مرداد ماه 1394
حسین کمال الدین

تاریخ درج: شنبه 10 مرداد ماه 1394

بهترین مرکز تخصصی قلب و عروق به عنوان بهترین متخصص قلب و عروق متخصص قلب متخصص عروق بهترین متخصص قلب و عروق محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط حسین کمال الدین به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز بهترین مرکز تخصصی قلب و عروق

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 1 دي ماه 1390
milad mirzakhani

تاریخ درج: پنجشنبه 1 دي ماه 1390

be nazare man bazarche janat az hame behtare harchi bekhay dare badesham hame bar shekasteha jensashoonoo mibaran onja mifrooshan zire gheymate kharide khodeshoon

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
سه شنبه 21 تير ماه 1390
Nahid Azin

تاریخ درج: سه شنبه 21 تير ماه 1390

حاجی ارزونی به عنوان بهترین کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط Nahid Azin به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

Thats OK
نمایش مشخصات و آدرس مرکز حاجی ارزونی

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله جنت آباد شمالی-بالای همت

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 788
بهترین آموزشگاه آرایشگری جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 833
بهترین آموزشگاه نقاشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 شهریور سال 1396
بوسیله سهرابی
1 2342
بهترین آموزشگاه آیلتس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 727
بهترین آموزشگاه توریسم جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1052
بهترین آموزشگاه هتلداری جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1109
بهترین آموزشگاه گردشگری جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
0 952
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 865
بهترین لوازم قنادی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 1783
بهترین مرکز اجاره خودرو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1130
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1203
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 985
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 974
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
پنجشنبه 4 دی سال 1399
بوسیله سید حسن دعاوی
1 1960
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
یکشنبه 17 فرودرین سال 1399
بوسیله محمد حسین علیپور
1 1694
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1185
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1032
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
0 951
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1012
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 917
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
0 1064
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
جمعه 10 خرداد سال 1398
بوسیله نازنین علی نوری
4 3282
بهترین پزشکان عمومی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1656
بهترین متخصصین ریه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1029
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
0 1328
بهترین متخصصین قلب و عروق جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1095
بهترین روانپزشکان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 940
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1272
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1076
بهترین پلاستیک فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1237
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1178
بهترین کلانتری و اداره پلیس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1037
بهترین دفاتر پست جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1169
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1281
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 875
بهترین هتل ها و اقامت گاه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 844
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 972
بهترین نگارخانه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 980
بهترین کتابخانه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1619
بهترین تئاتر و تالار نمایش جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 839
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1049
بهترین دادسراهای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 940
بهترین ادارات و سازمان های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 883
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 894
بهترین مساجد و حسینیه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 976
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1085
بهترین دکوراسیون داخلی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 مهر سال 1398
بوسیله مهدی کمالی منش
3 3024
بهترین فرش فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1019
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1090
بهترین سمپاشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1081
بهترین شعبات مهر اقتصاد جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1390
بهترین شعبات بانک سینا جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1099
بهترین شعبات بانک سامان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 932
بهترین شعبات بانک پاسارگاد جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1201
بهترین شعبات بانک پارسیان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1320
بهترین شعبات بانک شهر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1252
بهترین شعبات بانک صادرات جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1063
بهترین شعبات بانک ملت جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1130
بهترین شعبات بانک ملی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1204
بهترین پمپ بنزین های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1288
بهترین بیمارستان های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1360
بهترین فروشگاه های شهروند جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1312
بهترین صرافی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1856
بهترین موبایل فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1042
بهترین پزشکان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
دوشنبه 2 اردیبهشت سال 1398
بوسیله مولایی
2 1980
بهترین آموزشگاه های رانندگی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1167
بهترین گل فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1420
بهترین بانک های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1204
بهترین بیمه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 987
بهترین دفاتر اسناد رسمی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1049
بهترین ابزار فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 808
بهترین کارواش های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1447
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1148
بهترین لوازم التحریری های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 734
بهترین خدمات کامپیوتری جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1041
بهترین کافی نت و گیم نت های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1142
بهترین تاسیساتی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 984
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 898
بهترین کیف و کفش فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1397
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1027
بهترین خشکشویی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1220
بهترین خرازی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 980
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 983
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 923
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 892
بهترین نانوایی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1231
بهترین سوپرهای میوه و سبزی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1027
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1836
بهترین مراکز خدمات نظافتی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
0 1091
بهترین مراکز زیبایی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
جمعه 1 شهریور سال 1398
بوسیله الهام
3 3128
بهترین مراکز ماساژ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
یکشنبه 2 تیر سال 1398
بوسیله agahi
1 2369
بهترین دارالترجمه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
0 1272
بهترین مزون های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1117
بهترین تعمیرات مبلمان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1070
بهترین امداد خودروهای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 958
بهترین باشگاه ورزشی رزمی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 969
بهترین عطاری های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1307
بهترین پزشکان متخصص اطفال جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
سه شنبه 18 مهر سال 1396
بوسیله احمد عیوضی
1 1723
بهترین مراکز سیسمونی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1665
بهترین مراکز مبلمان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 984
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
دوشنبه 19 خرداد سال 1399
بوسیله علي
1 1545
بهترین چاپخانه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 فرودرین سال 1396
بوسیله محمد پارسا
1 2069
بهترین تابلوسازی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1186
بهترین مراکز روانشناسی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
0 1272
بهترین تعمیرگاه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
0 992
بهترین لوازم یدکی خودرو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1010
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1173
بهترین آژانس های مسافرتی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1016
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
سه شنبه 3 دی سال 1398
بوسیله مریم
17 11716
بهترین متخصصین پوست ومو جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1391
بهترین پزشکان متخصص چشم جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1376
بهترین کلینیک های لاغری جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
0 1109
بهترین داروخانه های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 893
بهترین پیک بادپای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1153
بهترین باربری های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1180
بهترین قالیشویی های جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 19 مهر سال 1397
بوسیله نجفی
9 5360
بهترین آرایشگاه مردانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فرهاد
3 11864
goodfriend
جمعه 6 اسفند سال 1400
بوسیله سروانی
272 96923
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جنت آباد شمالی-بالای همت در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
0 3953
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
سه شنبه 11 تیر سال 1398
بوسیله آرمان
77 147873
بهترین عکاسی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
سه شنبه 28 اسفند سال 1397
بوسیله شيرين
7 13586
بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
یکشنبه 22 فرودرین سال 1400
بوسیله شکیبا
12 25582
بهترین شیرینی فروشی و قنادی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
جمعه 29 آذر سال 1392
بوسیله mina88
5 17980
بهترین خواروبارفروشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 2685
بهترین تره بار جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
1 4798
بهترین پارک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
1 6062
بهترین تاکسی سرویس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
2 9262
بهترین رستوران جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
4 17752
بهترین تالار جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 4310
بهترین کافی شاپ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 7449
بهترین قهوه خانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 3676
بهترین سفره خانه سنتی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 7237
بهترین سینمای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
جمعه 29 آذر سال 1392
بوسیله mina88
1 5467
بهترین استخر،سونا،جکوزی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فرهاد
3 20404
بهترین مدرسه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
دوشنبه 1 مرداد سال 1397
بوسیله کیارش
7 13578
goodfriend
یکشنبه 13 مرداد سال 1398
بوسیله Tomi
5 14994
بهترین مشاور املاک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 6395
بهترین آموزشگاه کامپیوتر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
سه شنبه 17 بهمن سال 1396
بوسیله asysama
24 40971
goodfriend
سه شنبه 15 بهمن سال 1398
بوسیله لیلا جنانی
65 50370
goodfriend
دوشنبه 9 دی سال 1398
بوسیله نفیسه
23 27940
بهترین کلاس آموزشی کنکور جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 13 آذر سال 1397
بوسیله هما
3 5603
بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 14 مرداد سال 1398
بوسیله فريبا عليزاده
77 69470
بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
دوشنبه 30 اردیبهشت سال 1398
بوسیله سارینا
8 33902
بهترین فست فود جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
4 14512
بهترین منطقه جهت سکونت جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
یکشنبه 23 آبان سال 1395
بوسیله ahmada0295
30 62717

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران