سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر مریم : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. پاسخ ma30li به نظر samira :   باشگاه پارکور در جنت آباد شمالی ویژه خانم ها زیر نظر گروه سون روزهای فرد ساعت 12:30 تا 2 برای اطلاعات بیشتر با شماره 09358747505 (اکبری) تماس بگیرید.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر samira : باشگاه برای خانم ها چی؟    تعداد پاسخها(1)( ma30li)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر hamid : منم 2 سال کیهان میرفتم ولی با بیگدلی دعوام شد اومدم بیرون الان میرم هیراد هم خیلی خلوت تره هم پادگان نظامی نیست        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فرهاد : آره كيهان خيلي خوبه و تميزو مرتب هم هست ولي آقاي احمدي مدير باشگاه بايد روزها رو زوج وفرد كنه چون خيلي شلوغه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساسان : براي آقايان بدنسازي كيهان  خوبه ولي  مشكل اين كه خيلي شلوغ  و هيچ برنامه  خاصي براي  كم شدن تعداد مراجعان در ساعات پر ازدحام ارائه نمي دهد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهشید : کیهان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر 12sajedeh : یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای  من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن. رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن  تلفنشون: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر nafi3 : محض اطلاع اون خانمی که گفتن مهتاب جون دکلره کردن و خراب شده باید بگم من شاگرد مهتاب جونم و اصلا همچین چیزی محاله واسه کسی که 17 18 سال سابقه کار تو رنگ ومش دارن و کسی که مسلما این خبر دروغ به شما رسونده به شما نگفته مهتاب جون اون موقع اصلا سفر ترکیه بوده من خودم چندین مدت شاگرد مهتاب جونم واقعا کارشون حرف نداره تا حالا تو این مدتی که پیششم یک نفر ناراضی نبوده ازش و با جون ودل کار میکنه تو رو خدا یکم وجدان داشته باشید واسه یه حرف دروغی که میگید خدا هم در نظر بگیرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من برای رنگ کردن موهام وهای لایت میرم پیش خانم حسین زاده   از کارشون خیلی راضیم شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا مارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ atidone به نظر Leylaaa :   اما من رفتم پیششون.اصلا از کارشون راضی نبودم.تو اون سالن رنگ سنترای خیلی بهتری هم بودند.من که خیلی پشیمون شدم رفتم پیش مهتاب خانم.تمام موهام سوخت.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی     تعداد پاسخها(1)( atidone)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssahel : سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه  زنگ بهش بزنیم  فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون تخفیفاشون محدوده اینم شمارش09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر am1374 : سلام من پسرمو یه سال گذاشتم مهد ثمره زندگی اول خوب بود بعد که شلوغ شد رسیدگیش کم شد .اصلا از پرسنلش راضی نبودم .مدیریت فقط به کمتر حقوق دادن فکر میکرد نه سابقه و آموزش مربیاش .بجه رو درآوردم گذاشتم پیش خانمی که سابقه کار تو مهد کودک داشت خیلی هم راضیم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. پاسخ mamii به نظر شاهد : من متاسفم که مردم ما اینقدر  بی مسولیت هستن و الان این من هستم که هر وقت پسرم حرف میزنه من گریه میکنم ولی باید بگم خانم جعفری مدیر مهد کیمیا (جنت آباد) باید بگم خدایی هم هست که جوابتو بده من منتظر اون روزم ...        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : پسر من 1 ماه مهد کیمیا رفت بسیار بی نطم و بچه ها همه جا برای خودشون سر میزنن و حتی تا دم در هم میان و هیچ کس مراقب نیست و بچه ها بی تربیت هستن و حرفهای زشت میزنن و انجا بچه ها رو میترسونن و پسر من ترسیده و لکنت زبان گرفته و هر روز بچه منو بیرون کلاس تنبیه میکردن و توی کلاس راه نمیدادن و پسرم خیلی عصبی شده و کارم به مشاوره کشیده        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : میخواستم در مورد مهد کیمیا بگم بسیار نگرانم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mamii به نظر شاهد : سلام          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : شروع کلاسهای عملی کامپیوتر و رباتیک گروه آموزشی محمدی تابستان 1393 با قیمت مناسب و تخفیف به گزارش روابط عمومی گروه آموزش و آزمون بین المللی IT  مهر کلاسهای کامپیوتر  جهت ارتقاء سطح علمی و سواد دیجیتالی و توسعه شهروند الکترونیکی  دانش آموزان ، دانشجویان ، افراد جویای کار ، خانمهای خانه دار و عموم علاقمندان  در استفاده از سیستم های خانگی و فن آوری روز در شعب منتخب گروه آموزشی محمدی در آدرسهای زیر و در ایام هفته با ارائه مدرک بین المللی از بنیاد جهانی ICDL  با تخفیف ویژه  بصورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی  با قیمتهای سال 1392 در تابستان برگزار مینماید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر  تماس حاصل فرمائید.تلفن : 44603007 - 44853007 - 44489268 نام شعبه کلاس ایام هفته ساعت برگزاری نام استاد شهریه فعلی بدون افزایش سال 92 نوع ارائه گواهینامه شعبه 1 جنت آباد سرای محله جنت آباد مرکزی 44603007 ICDL روزهای فرد صبحها مهندس محمدی 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 2 جنت آباد شمالی سرای محله جنت آباد شمالی 44853007 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج صبح اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 3 مجتمع فرهنگی نور 44489268 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 4 کانون ابرار سه راه آذری   ICDL ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 219000 بنیاد ICDL فتوشاپ ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 129000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ mohamadk به نظر sevil : خدایی دیگه سوخاریاش خوب نیست ساندویچاش با نون مخصوصش عالیه اما ادمو سیر نمی کنه پیتزاشم که خوبه اونی که توش فیله مرغ داره رو امتحان کنید از همش بهتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر barsam : منم با barsam موافقم.........        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر mmmkkk : ببخشید به بچه چه جوری باید رحم کرد؟؟؟؟ با مربی خانم آوردن؟؟؟؟؟؟؟؟ برو تفکراتتو درست کن        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ Anisa به نظر شاهد : فکر کنم شما با خودت هم مشکل داریا!!!! خودت کامنت می ذاری، خودت به خودت جواب می دی و فقط می خوای این مهد رو خراب کنی. دقت کنین تو این موضوع بهترین مهدهای سمت جنت آباد و شهران، این آقا یا خانم mmmkkk چند تا کامنت مشابه گذاشته، خدا بعضیا رو شفا بده......... (آمین) خیلی هم دلت بخواد که مربی موسیقی شون یکی از بهترین مدرس های موسیقی کودکه، حالا آقا باشه مگه چیه؟؟؟؟ بعضیا تفکرات عهد دقیانوسی دارن، والا نمی دونم چی باید بگم. من که چند ماه دخترم رو میذارم این مهد، خیلی هم ازشون راضیم. هم آموزشهاشون عالیه و هم رسیدگی به بچه ها و هم اخلاق پرسنل.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ parham123 به نظر barsam : من از مدیریت مهد سوال کردم، اگه بچه ای بعد از ساعت 8.30 بیاد بهش دیگه صبحانه داده نمی شه. راست هم می گن، چو تو هتل هم تا یه ساعتی صبحانه سرو می شه، حالا چه برسه به محیط آموزشی. در ضمن به نظر من اصلا ایرادی نداره که مربی کلاسهای فوق برنامه مرد باشه. مگه چه اشکالی داره؟؟؟ دیگه گذشت اون زمون که تفکیک جنسیتی باید اعمال می شد، یه مقدار متمدن تر فکر کن!!!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر عليرضاكمالى : دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰ به عنوان بهترین امور مشترکین تلفن ثابت .تلفن همراه . خدمات پستی . پست بانک . نمایندگی ایرانسل محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط عليرضاكمالى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ادرس دفاترخدماتى ايرانسل منطقه غرب تهران نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفترخدمات ارتباطی ۷۱.۲۵.۱۰۶۰        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ javid به نظر رضایی : منم موافقم فقط شهرک مبعث        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : ساناز می گوید : مرکز آموزش و آزمون بین المللی مهر توی منطقه 5 شروع به کار کرده و مدارک بنیاد جهانی ICDL  در حوزه های کامپیوتر به شاگرداشون میدن مدارک زیر نظر بنیاد ICDL ایران نیز هستش تلفنش هم 44603007 هستش و من به تازگی با این مرکز آشنا شده و اساتید خیلی خوب دارن و کلاسهای کامپیوترشون تو جنت آباد و ستاری و جنت اباد شمالی و کاشانی و کلا غرب تهران فعالیت آموزشی کامپیوتر و رباتیک میکنه و آقای محمدی هم مدیرشه و اگه خودش تدریس کنه که خیلی خیلی عالیه.  توی سرای محلات شهرداری هم همکاری میکنه و کلاس رباتیک هم دارن . سه یا چهار تا شعبه فقط تو جنت آباد دارن . به نظر هم بهترین آموزش کامپیوتر و رباتیک رو تو غرب تهران دارن. 44603007 این هم موبایلشون : 09358206480 www   dot  mohammadiit  dot com درباره icdl  بیشتر بدانیم :  ICDL  براي چه كساني است؟ برنامه‌ي ICDL براي همه‌ي افرادي است كه مي‌خواهند به سطح استاندارد بین‌المللی کار با کامپیوتر برسند و علاقه‌مند‌ به استفاده از كامپيوتر شخصي و برنامه‌هاي متداول كامپيوتر در امور روزانه زندگی و کار خود هستند. مزاياي گواهی‌نامه ICDL براي افراد: • بهره‌وري ملي را افزايش مي‌دهد و رقابت سالم در بين نيروي كاري ایجاد می‌کند. • شهروندان به جامعه‌ي اطلاعاتي دسترسی بیشتری دارند. • بازگشت سرمايه را در زيرساخت‌هاي IT سریع‌تر کرده و باعث افزایش سود سازمان می‌شود. • زمینه سرمايه‌گذاري داخلي در زمینه IT را فراهم می‌کند. • سطح درک و به كارگيري خدمات آنلاين را افزايش مي‌دهد. • درک و استفاده از خدمات دولت الكترونيك را توسعه مي‌دهد. • بر ارزش محصولات آموزش و آزمون و بخش‌هاي خدماتي مي‌افزايد        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر فاطمه علیمحمدی : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط فاطمه علیمحمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خانم دکتر واقعا ازتون ممنونم...تازه دارم از زندگیم لذت میبرم بعد از 2 سال چاقی بعد از زایماننمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر شاهد : من مهد نارنجی دیدم ولی خیلی گرون وشلوغ  بیشتر مراجعین مادر خانه دار هستن ..مهد حوض نقاشی هم که یک هفته دخترم رفت صبحانه نمیدادن ومربی اقا داشت وخیلی بد مسیر بود ...فعلا ثمره کودکی بردم توی شاهین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر barsam : معلوم نیست شما رو چه حسابی این حرف زدی .دختر من 6 سالش وگزارش میده .اولا این مهد صبحانه در چندین مورد نداده باااینکه ساعت مراجعه من 8تا8:30 بوده ثانیا مربی اقا میاره حالا بدلیل ارزونی اش هست یا هرچیز دیگه به نظر من وقتی بچه بدون والدین سر کلاس هست نباید مربی اقا استفاده بشه .این اولین مهدی بود که مربی اقا داشت وحتی از صبحانه بچه زده بود !!!!!واقعا متاسفم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mmmkkk به نظر mmmkkk : مهد حوض نقاشی مهد بی درو پیکری که حواست نباشه حتی صبحانه به بچه نداده وگرسنه نگه داشته تاظهر ..از مربی اقا استفاده کرده !!!!        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر mmmkkk : باسلام به مامانا بخصوص کارمندا که محتاج مهدن :دخترم مجبور شدم از مهدش که توی محل کارم بود جابجا کنم جنت اباد نزدیک خونه .اوردمش مهد حوض نقاشی .چشمتون روز بد نبینه دیدم یک هفته است به بچه صبحانه نمیدن بااینکه ساعت مراجعه ما بین 8تا8:30 بود .باورتون میشه.بچه رو تا ظهر گرسنه نگه داشته بودن .جالبیش این بود که مربی بلز اقا می اوردن .دخترم میگفت تنها بودیم .واقعا متاسفم که ادما فقط فکر پول دراوردنن وحتی به بچه رحم نمی کنن .    تعداد پاسخها(2)( mmmkkk - Anisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. پاسخ hasti-moghadam به نظر مهتاب : من پسرم رو پیش دکتر مقیمی میبردم و متاسفانه اصلا از ایشون راضی نیستم اولا برخلاف اسمی که در کردن اصلا پزشک متخصص و کار ـمدی نیستند و فقط به فکر منفعت خودشونن و واقعا جای تاسف داره که یک پزشک اونم پزشک اطفال انقدر درگیر مسائل مادی باشه من پسرم رو آخرین بار که بردم پیش ایشون نه تنها نتونست تشخیص درستی بده بلکه در روز اول که پسر کوچولوم رو ویزیت کرد یادش رفت داروهایی رو که باید تویه نسخه بنویسه و وقتی از مطبش اومدیم خونه پسرم حالش بد و بدتر شد تا اینکه ساعت 10 شب مجبور شدم رو موبایلش زنگ بزنم عکسالعمل ایشون خیلی برام جالب بود اولا که جوری جوابم رو میداد که یعنی چرا زنگ زدم در صورتیکه من به پزشک قبلی پسرم هر وقت زنگ میزدم با روی باز پذیرای من بودن و بعد که متوجه شد اشتباه و کم کاری از خودش بوده با خنده به من میگه آره یادم رفت داروها رو بنویسم فردا بیاید مطب تا هم داروها رو بنویسم و هم آزمایش بنویسم...فرداش دوباره با پسرم رفتیم مطب و آقا لطف فرمودند و کم کاری روز قبل رو جبران فرمودند...تا اینجا یه طرف از اینجا به بعد خیلی جالبه...باورتون میشه بازم ازم حق ویــــــــــــــــزیت خــــواست؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی من دکتر اونم متخصص اطفال انقدر پولکی و بی خیال ندیده بودم و هرگز نخواهم دید من 50000 تومن در دو روز به این آقا صدقه سری پسرم دادم ولی ایشون با این روش کاری خودش متضرر میشه چون من از اون به بعد وقتی دیدم ایشون نه تنها پزشک خوبی نیستن بلکه شدیدا پولکی هستن و جز پر شدن جیبشون به چیزی فکر نمیکنن و سلامتی فرزندان مردم براشون اصلا مهم نیست پسر کوچولوم رو پیش جناب آقای دکتر عشقی که در همون ساختمانی که دکتر مقیمی هستن ایشون هم هستن ولی در طبقه ی بالاتر میبرم و فوق العاده از کار و اخلاق و منش ایشون راضی هستم و تا حالا پیش نیومده در مورد بیماری فرزندم کوتاهی کنن یا مثل آقای مقیمی فکر پول به جیب زدن خودشون باشن آقای دکتر عشقی واقعا یک متخصص اطفال بسیار خوب هستند که مهمترین ویژگی ایشون علم و دانش ایشون و وجدان کاری بالا و رفتار بسیار عالی ایشونه ؛انشاالله که همیشه تنشون سالم و لبشون خندون و دلشون شاد و روزیشون بی حد باشه دوستای گل لطفا تــــــــــــــوجه بفرمایید : "من به عنوان یه مادر که فرزندم بزرگ ترین دلیل زندگیمه و همیشه براش بهترین ها و عالی ترین ها رو میخوام به همه ی مامانای گلی که مثل خودم فکر میکنن توصیه میکنم حتما واسه یکبار هم شده نی نی های نازشون رو پیش جناب آقای دکتر عشقی ببرند تا خودشون تفاوت ایشون با آقای مقیمی رو ببینند(منکه همیشه دعاگوی ایشونم) مطمئن باشید یکبار که فرزندتون رو ببرید جناب آقای دکتر عشقی ویزیت کنن دیگه محاله بتونید به دکتر مقیمی رضایت بدید چون خودتون متوجه خیلی تفاوت های آشکار بین این دو پزشک که در یک محل هم کار میکنند ولی تفاوت بینشون از زمین تا آسمونه خواهید شد و دیگه محاله نی نی نازتون رو پیش دکتر مقیمی ببرید و خودتون به دکتر عشقی عزیز ایمان میارید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین سینمای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
. نظر mina88 : جنت آباد شمالی سینما نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر mina88 : شیرینی سرای رنگارنگ  همیشه شیرینی های تازه و خوشمزه داره         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ 123mahtab به نظر نازیلا : سلام همه جور توضیحات دادین ولی هزینه رو نگفتین. من دنبال یه کلاس خوب سی پلاس میگردم. وقت زیادی هم ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنین        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر maryam368 : بهترین فروشگاه آنلاین درحوزه تخصصی پوست ومودرمنطقه " فروشگاه تخصصی پوست ایرانیان " هست .من ازخرید ازاین فروشگاه که اتفاقا خدمات رایگان هم میده خیلی خیلی راضیم آدرس سایتشون www.iranainskin.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین کلاس آموزشی کنکور جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
. نظر sahar100 : من از سال اول راهنمايي با گروه نام آوران آشنا شدم. الان دانشجوي سال اول مهندسي مكانيك دانشگاه علم و صنعت هستم. به جرأت ميگم بهترين شانس زندگيم اين بود كه با اين موسسه و مخصوصاً آقاي رفتاري آشنا شدم. من از دبستان معلم خصوصي داشتم. هميشه براي كلاسام استرس داشتم راستش با اغلب معلم ها هم ميونه ي خوبي نداشتم. اما از سال دوم راهنمايي كه آقاي رفتاري با من رياضي كار كرد رياضياتم متحول شد در حدي كه الان تو دانشگاه خودم به همكلاسيام درس ميدم. اولين موسسه بود كه به خاطر پول هر دفه با پدر مادرم بحث نميكرد. تمركزشون روي پيشرفت تحصيلي بود تا پول.   امروز من اتفاقي تو سايت دابي ميگشتم ديدم براي همه چيز بهترين ها رو سوال ميكنه. ميون همه يكي شيريني نيشكر يادم اومد يكي هم آموزشگاهي كه واقعاً مديونشونم هم من هم خواهرم آيدا. اين كمترين كاريه كه براي قدرداني از محبت هاي آقاي رفتاري و همكاراي خوبش ميتونستم انجام بدم. خداييش  پايه رياضي من از همون دوم راهنماي متحول شد.  آقاي رفتاري ميگفت معلمارو اول مجبور ميكنه به خودش درس بدن بعد اگه نمره تدريس و انتقال مفاهيمشون خوب ميشد باهاشون قرارداد ميبست. به غير از رياضي هم معلم فيزيك هم زبان و عربي من واقعاً عالي بودن.  شماره ي موسسه آقاي رفتاري اگه عوض نشده باشه 22000410 هست.          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ abbasnadi به نظر رویا قزوینی : سلام. لطفا ویژگی ها و خصوصیات بارز دکتر محمد رضا عشقی را جهت راهنمایی ذکر کنید. آیا ایشان پزشک حاذقی در زمینه اطفال هستند ؟ هیچ گونه اطلاعی در مورد تجارب ایشان ندارم  اما تعریف این پزشک محترم را بخصوص از نظر اخلاق و خوشرویی شنیده ام.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر barsam : سلام. به نظر من مهد حوض نقاشی خیلی مهد خوبیه؛ هم فضای بزرگ با نورگر عالی داره، هم برنامه آموزشی فوق العاده و هم پرسنل خوب. با اینکه تازه تاسیسه و مدیریتش خیلی جوونه، ولی خیلی به روز هستن و یه سر و گردن از تمام مهدهای منطقه بالاتره. میگن مدیر آموزشی مهد، یکی از بهترین مدیران آموزشی ایرانه، خانم رویا شهری. آدرسشم توی خیابون جنت آباد، روبروی 35 متری گلستان، خ اقاقیا، خ نسترن کوچه سمنانی. تلفنشم اینه: 44603310- 44603133    تعداد پاسخها(3)( mmmkkk - parham123 - Anisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ barsam به نظر لیدا : سلام. ولی به نظر من مهد کودک حوض نقاشی که تازه شروع به کار کرده از همه مهدهای منطقه قویتر عمل می کنه. هم فضای خیلی بزرگ و دلبازی داره و هم پرسنل آموزش دیده، مودب و مدیریت عالی. آدرسش هم جنت آباد مرکزی، روبروی 35 متری گلستان،خ اقاقیا، خ نسترن، کوچه سمنانی، تلفن: 44603310        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سامیار : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط سامیار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است رژیم دکترتمری عالی وبدون عارضه اسون وراحت باکاهش سایز خوب بهترین خاطره من از رژیمه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جوادی : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان و نوزادان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط جوادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترین ختنه رو دکترمقیمی میکنه خداخیرش بده نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر الهه : رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط الهه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است سلام دوستان بارژیم دکترتمری بهترین تجربه کاهش سایزوورن رو تجربه میکنید ورزش هاش هم عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهتاب : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان و نوزادان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ختنه پسرم که شش سالش شده بود وکلی استرس دیرشدن اونو داشتیم دکتر مقیمی انجام داد بهترین خاطره رو برام ایجادکرد پسرم بیدردو راحت بااخلاق خوب دکتر ختنه شدمتشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی    تعداد پاسخها(1)( hasti-moghadam)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا اكبرى : خانه و آشپزخانه به عنوان بهترین منقل تاشو و کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رعنا اكبرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه و آشپزخانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رعنا اكبرى : خانه و آشپزخانه به عنوان بهترین منقل تاشو و کلیه لوازم آشپزی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط رعنا اكبرى به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز خانه و آشپزخانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر sevil : فست فود گارفیلد تو جنت آباد شمالی عالی مخصوصا پیتزا و سوخاری هاش تو تهرانپارسم شعبه داره.    تعداد پاسخها(1)( mohamadk)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمید : مطب دکتر محمود مقیمی به عنوان بهترین متخصص کودکان و نوزادان محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط حمید به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باسلام دوستان ختنه دکتر مقیمی واقعا عالیه پسرم راحت واروم ختنه شد نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب دکتر محمود مقیمی        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله جنت آباد شمالی-بالای همت           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار جنت آباد شمالی-بالای همت بهترین باشگاه ورزشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
پنجشنبه 28 شهريور ماه 1392
مریم

تاریخ درج: پنجشنبه 28 شهريور ماه 1392

رژیم درمانی مژگان تمری به عنوان بهترین رژیم درمانی محله --جنت آباد شمالی-بالای همت توسط مریم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز رژیم درمانی مژگان تمری

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 28 شهريور ماه 1391
samira

تاریخ درج: سه شنبه 28 شهريور ماه 1391

باشگاه برای خانم ها چی؟

تعداد پاسخها(1)

بالای صفحه
سه شنبه 27 تير ماه 1391
hamid

تاریخ درج: سه شنبه 27 تير ماه 1391

منم 2 سال کیهان میرفتم ولی با بیگدلی دعوام شد اومدم بیرون الان میرم هیراد هم خیلی خلوت تره هم پادگان نظامی نیست

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 2 ارديبهشت ماه 1391
فرهاد

تاریخ درج: شنبه 2 ارديبهشت ماه 1391

آره كيهان خيلي خوبه و تميزو مرتب هم هست ولي آقاي احمدي مدير باشگاه بايد روزها رو زوج وفرد كنه چون خيلي شلوغه

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 9 آذر ماه 1390
ساسان

تاریخ درج: چهارشنبه 9 آذر ماه 1390

براي آقايان بدنسازي كيهان  خوبه ولي  مشكل اين كه خيلي شلوغ  و هيچ برنامه  خاصي براي  كم شدن تعداد مراجعان در ساعات پر ازدحام ارائه نمي دهد.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 5 تير ماه 1390
مهشید

تاریخ درج: يکشنبه 5 تير ماه 1390

کیهان

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله جنت آباد شمالی-بالای همت

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فرهاد
3 3773
goodfriend
دوشنبه 7 مهر سال 1393
بوسیله 12sajedeh
15 9786
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین جنت آباد شمالی-بالای همت در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1408
goodfriend
سه شنبه 19 فرودرین سال 1393
بوسیله عليرضاكمالى
60 42319
بهترین عکاسی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
یکشنبه 15 اردیبهشت سال 1392
بوسیله samyarjan
2 2734
goodfriend
شنبه 17 اسفند سال 1392
بوسیله فاطمه علیمحمدی
8 5884
بهترین شیرینی فروشی و قنادی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
جمعه 29 آذر سال 1392
بوسیله mina88
5 5604
بهترین خواروبارفروشی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 918
بهترین تره بار جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
1 1559
بهترین پارک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
1 2214
بهترین تاکسی سرویس جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
2 2762
بهترین رستوران جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
شنبه 1 مهر سال 1391
بوسیله حمیده
4 6553
بهترین تالار جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1571
بهترین کافی شاپ جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 1786
بهترین قهوه خانه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
0 1095
بهترین سفره خانه سنتی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 2112
بهترین سینمای جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
جمعه 29 آذر سال 1392
بوسیله mina88
1 1353
بهترین استخر،سونا،جکوزی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
شنبه 2 اردیبهشت سال 1391
بوسیله فرهاد
3 7903
بهترین مدرسه جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
چهار شنبه 29 آذر سال 1391
بوسیله الهام احسانی
2 3250
بهترین مرکز خرید جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
یکشنبه 21 خرداد سال 1391
بوسیله لیلی
3 4011
بهترین مشاور املاک جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
0 2993
goodfriend
دوشنبه 2 تیر سال 1393
بوسیله 212003
16 9710
بهترین آموزشگاه زبان جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
goodfriend
دوشنبه 9 مرداد سال 1391
بوسیله ابراهیمی
2 4302
بهترین آموزشگاه موسیقی جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 2429
بهترین کلاس آموزشی کنکور جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
دوشنبه 29 مهر سال 1392
بوسیله sahar100
1 1433
goodfriend
چهار شنبه 29 مرداد سال 1393
بوسیله am1374
21 11336
goodfriend
پنجشنبه 28 شهریور سال 1392
بوسیله مریم
7 9159
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
4 4467
بهترین منطقه جهت سکونت جنت آباد شمالی-بالای همت و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
دوشنبه 18 فرودرین سال 1393
بوسیله javid
28 20971
بهترین آتلیه عروس و مدلینگ در منطقه
jeyran
0 23

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4364, نوشته ها: 13586, کاربران: 4804
به جدید ترین عضو انجمن, nasim423 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران