لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396 بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
مبینا حسینی

تاریخ درج: چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396
مرکز زبان گات به عنوان بهترین بهترین آموزشگاه زبان در تهران محله --پونک-سردارجنگل توسط مبینا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

ارائه ی مدارک معتبر بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای انتخاب اساتید مجرب و با سابقه دارای تاییدیه بین المللی در کلیه ی زبان ها پاسخگویی و مشاوره ی تیم شعب مختلف مجموعه های گات به نحو احسن و موثر متعدد بودن شعب آموزشگاه زبان گات در نقاط مختلف تهران مناسب بودن هزینه ی کلاس ها و پکیج های تخفیفی فوق العاده
نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز زبان گات

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر نورا اسماعیلی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط نورا اسماعیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در کلاسهای فرانسه دانشفر شرکت کردم شهریه و کیفیت کلاسها از همه جا بهتر بود. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر الناابراهیمی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط الناابراهیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دخترم 5سالشه و دوره های کودکان ثبت نام کردمش از روزی که میاد کلاس اینقدر علاقه مند شده که خودش راغبه و اصرار داره که ببرمش کلاس واقعا از آموزشگاه دانشفر ممنونم که علاقه رو با داشتن اساتید با تجربه در بچه ها ایجاد میکنه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ریحانه خادم : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط ریحانه خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتیدش واقعا حرفه ای با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن مدیریت آموزش در هیچ آموزشگاهی اینقدر با تدبیر ندیدم تعیین سطح ها دقیق و تو کلاس همه شاگران در یک سطح هستن که هیچ وقت تلف شده ای حس نمیکنی 8 ترم اینجا میخونم واقعا راضی هستم و آماده شرکت در دوره های آیلتس هستم از تمامی کادر آموزش و بقیه همکاران که هیشه با آرامش و برخورد خوبشون برای پیشرفت من و بقیه شاگران نهایت همکاری رو داشتن ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا توکلی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط رضا توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از کلاس های ترکیش خیلی راضی هستم کتاب جدید مکالمه شون خیلی خوب جواب میده بقیه کلاسها و اساتیدش رو هم همه تعریف میکنن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهرزاد اقبالی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شهرزاد اقبالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نیاز به ایلتس ۷در عرض یک ماه داشتم خونه ما در شهر دماوند هست اونجا استاد واموزشگاه خوبی نبود به پیشنهاد یکی از دوستام که خودش ایلتسش رو تو اموزشگاه ایده ال گرفته بود اومدم و یک ماه خونه دوستم موندم و مدام از صبح تا بعد از ظهر کلاس داشتم البته فقط کلاسهای خصوصی محاسبه میشد بقیه کلاسها ازاد بود واقعا از شون ممنونم چون اگر همکاری خانم نجفی نبود به هیچ وجه من اینکاررو نمیتونستم انجام بدم و بالاخره تونستم و برای خانم‌ نجفی ارزوی بهترینها و‌موفقیت روز افزون دارم 🌹🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شهرزاد اقبالی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شهرزاد اقبالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من نیاز به ایلتس ۷در عرض یک ماه داشتم خونه ما در شهر دماوند هست اونجا استاد واموزشگاه خوبی نبود به پیشنهاد یکی از دوستام که خودش ایلتسش رو تو اموزشگاه ایده ال گرفته بود اومدم و یک ماه خونه دوستم موندم و مدام از صبح تا بعد از ظهر کلاس داشتم البته فقط کلاسهای خصوصی محاسبه میشد بقیه کلاسها ازاد بود واقعا از شون ممنونم چون اگر همکاری خانم نجفی نبود به هیچ وجه من اینکاررو نمیتونستم انجام بدم و بالاخره تونستم و برای خانم‌ نجفی ارزوی بهترینها و‌موفقیت روز افزون دارم 🌹🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر maedeh : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط maedeh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اساتید آلمانی آموزشگاه نوبل حرف ندارند، خیلی حرفه ای و منظم، دقیقا مثل خود زبان آلمانی و فرهنگ آلمانی. دوره های اول را هم خصوصی برگزار می کنند و من تا الان سرعت و کیفیت بالایی در یادگیری را تجربه کردم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رادین امرایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط رادین امرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه ایده ال رو توی همین سایت برای پسرم‌ پیدا کردم واقعا عالیه و‌من پیشرفت پسرم رو کاملا تو مدتی که رفته میبینم ازتون ممنونم با نظرهای کاملا صادقانه ای که میزارید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر صدرا رحیمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط صدرا رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و پسرم همزمان اموزشگاه ایده ال میریم ازشون ممنونم که کلاسهای ما رو همزمان کردن که ما مجبور به دو با رفتن نشیم از همکاریشون متشکرم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیرا بابایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط لیرا بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است منم مثل بقیه دوستان اموزشگاه ایده ال رو یکی از بهترینها میدونم واقعا عالیه شیوه تدریسشون و نحوه برخوردشون و هماهنگی کلاسهاشون نظمشون از خیلی از اموزشگاههای بزرگ بیشتره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر SHADI : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط SHADI به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از مشاور خوبی تو موسسه نوبل دارم که بابت درك و روحیه همکاریشون ازشون واقعا ممنونم، ایشون خانمی هستند كه وقتی من شرايط کاری بدی برام پیش اومد و نميتونستم كلاس بيام و با مديريت هماهنگ كردن تا كلاس گردشى بيام، الان کلاسا با شرایط زندگیم تطبیق داره و با آرامش میتونم زبانم را ادامه بدم. 88562769 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر لیلا تفرشی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط لیلا تفرشی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اموزشگاه ایده ال رو از تعاریف دوستان تو همین سایت پیدا کردم اولش تردید داشتم ولی الان به جرات میگم که تو بهترین بودنشون شک نکنید نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حوری ادیب : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط حوری ادیب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پسرم رو اموزشگاه ایده ال میبرم خیلی راضی هستم از مظر تدریس و کارایی بی نظیر هستن نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا حسنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط زهرا حسنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگر بدنبال یه اموزشگاه خوب و با کیفیت هستید من ایده ال رو بهتون پیشنهاد میدم چون من اموزشگاههای متعددی رفتم در نهایت به تعریف یکی از دوستان اینجا رو انتخاب کردم واقعا راضیم و شما بدلیل محیط گرم و صمیمی که دارهو کیفیت اموزشی بالایی که داره و مخصوص بانوان هست و مجبور به داشتن حجاب در محیط نیستید با توجه به اینکه مجوز اموزش و پرورش هم داره این برای من خیلی جالب و خوشایند بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر بنیتا رضایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط بنیتا رضایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام مادرم خودش اموزشگاه زبان داره اما اصلا اساتید خوبی ندارن بیشتر مختص کودکان هستش من به تعریف یکی از دوستانم از اموزشگاه ایده ال رفتم به دلیل مهاجرت به کانادا به ایلتس نیاز داشتم رفتم و در کمتر از ۶ماه موفق به گرفتن ایلتس ۶شدم و الان اماده رفتن به کانادا هستم واقعا ایده‌ ال عالیه از خانم نجفی مدیریت محترم و تمامی اساتید که من رو در اینکار کمک کردن ممنونم و ارزوی موفقیت روز افزون براشون میکنم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سانیا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط سانیا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از آکادمی نوبل تشكر ميكنم كه با مشاوره درستشون به من كمك كردن تو ازمون پى تى اى نمره اى كه ميخواستم را بدست بيارم. 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیلوفر احمدی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط نیلوفر احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من الان ۱ساله اموزشگاه ایده ال برای یادگیری زبان میرم واقعا راضیم بهتون به عنوان یه اموزشگاه خوب بهتون پیشنهاد میدم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سنا حسینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط سنا حسینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دخترم از زبان متنفر بود یکی از دوستاش اموزشگاه ایده ال میرفت خیلی راضی بود من مشکلم رو با خانم‌نجفی در میون گذاشتم ایشون پیشنهاد دادن چند جلسه بیاد با دوستش سر کلاس ازاد بنشینه بعد خودش تصمیم بگیره بعد چند جلسه دیدم که خودش داره تمایل نشون میده که بره کلاس زبان و اشتیاق به یادگیری پیدا کرده این برای من خیلی خوشحال کننده بود و الان چند ماههی که با اشتیاق داره میره و من بابت این مسئله از خانم نجفی متشکرم که با ما همکاری کرد و انصافا هم پولی بابت چند مدته که سنا رفت دریافت نکرد و این توی اموزشگاهها عجیبه 🌹🌹🌹🌹🌹 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هیوا اسا : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط هیوا اسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من زبان انگلیسی تو اموزشگاه ایده ال رو داشتم یادمیگرفتم که شرایط مهاجرت برای ترکیه برامون بوجود اومد که شروع به یادگیری زبان ترکی تو همون جا کردم نمیدونم خانم نجفی چه جوری اساتیدشون رو انتخاب میکنن عالیییین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هیوا اسا : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط هیوا اسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من زبان انگلیسی تو اموزشگاه ایده ال رو داشتم یادمیگرفتم که شرایط مهاجرت برای ترکیه برامون بوجود اومد که شروع به یادگیری زبان ترکی تو همون جا کردم نمیدونم خانم نجفی چه جوری اساتیدشون رو انتخاب میکنن عالیییین نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حمیده عینی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط حمیده عینی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام من توی شهر کرج زندگی میکنم یکی از اساتیدم توی دانشگاه برای یادگیری زبان خانم نجفی رو به من پیشنهاد داد گفت کارشون خیلی خوبه مثل اینه خودشون شاگرد خصوصی ایشون بودن با ایشون تماس گرفتم و متوجه شدم که مدیر اموزشگاه ایده ال هستن ولی من بدلیل دوری مسیر رفت امد برام سخت بود که کلاسهای ان لاین رو پیشنهاد دادن الان از طریق ان لاین من کلاس دارم مثل کلاس حضوری و خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ساره : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط ساره به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دارم براى آيلتس آماده ميشم و آموزشگاه نوبل میزم، هم از آموزشگاهم راضى ام هم از معلمم به همه اين آموزشگاه را توصيه ميكنم.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نگار : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط نگار به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است اگه ميخوایید زبان ياد بگيرىد اصولى برید موسسه نوبل.88562738 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سمیرا دودمانی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط سمیرا دودمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من ایلتس ۷رو مدیون اموزشگاه ایده ال که شامل مدیریت محترم و اساتید با سواد هستم واقعا ازشون ممنونم و بهترینها را براشون ارزو میکنم🌺🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمد پاکزاد : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمد پاکزاد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار عالیه از هر جنبه راضایت دارم بخصوص اساتیدش و نظارتی که روی تدریس اونا میشه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر حدیثه : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط حدیثه به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره B1 را در آكادمی نوبل خوندم و كارم درست شد الان آلمانم و به صورت انلاين دارم با معلم زبانم كه تو نوبل بود آموزش می بینم، تو نوبل واسه وقت آدم ارزش قائل اند. ممنونم ازتون 88562736 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هلنا حبیبی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط هلنا حبیبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دربدر دنبال یه اموزشگاه خوب برای گرفتن ایلتس بودم یکی از اساتید دانشگاهم اموزشگاه ایده ال رو پیشنهاد کرد اولش باورم نمیشد که تو اینجا بتونم و یا اساتید خوبی داشته باشن اما معرکه هست من در حد مبتدی بودم اما خودم پیشرفتم رو حس میکنم و فکر میکنم۲الی۳ ماه اقدام به ثبت نام ایلتس میکنم خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و از استادم خانم رضایی ممنونم که اینجا رو به من پیشنهاد داد نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نشمیل رکنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط نشمیل رکنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در ابتدا زبان انگلیسی تو اموزشگاه ایده ال میخوندم اما چون یکدفعه تصمیم گرفتیم بریم ترکیه زندگی کنیم الان خانوادگی داریم زبان ترکی رو تو اموزشگاه ایده ال میگذرونیم واقعا این کلاسهاشون هم مثل زبان انگلیسی عالیه ماکه خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نشمیل رکنی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط نشمیل رکنی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من در ابتدا زبان انگلیسی تو اموزشگاه ایده ال میخوندم اما چون یکدفعه تصمیم گرفتیم بریم ترکیه زندگی کنیم الان خانوادگی داریم زبان ترکی رو تو اموزشگاه ایده ال میگذرونیم واقعا این کلاسهاشون هم مثل زبان انگلیسی عالیه ماکه خیلی راضی هستیم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شجاعتی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط شجاعتی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است باورم نميشه اين همه استاد خوب يه جا باشه، دارم آموزشگاه نوبل می رم. دقيقاً تو هر سطح استاد مشخص او دوره را دارن و همه كلاس تو يه سطح هستند، الان اينترمديت هستم استاد قبليام هم همه خوب بودن، البته از نوبل تشكر ميكنم كه اين استادارو معرفى كردن، عالى. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر روشنک : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط روشنک به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام، در حال حاظر كلاس آيلتس ميرم در آکادمی نوبل و دوستانم معرفى كردن كه خودشون هم اونجا خوندن و نمره ٧.٥ آكادميك گرفتند، واقعاً خيلى قوى هستند ، تا الان خوب یاد گرفتم و آرزو دارم مثل اونا بشم. مشاوره هاشونم تخصصى هست، قشنگ ١ ساعت وقت ميزارن برا مشاوره، تيمشون از نظر من حرفه اى هست، براى آيلتس تنها جايى هست كه ميتونم با جرات پيشنهاد بدم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر زهرا شمسایی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط زهرا شمسایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تو اصفهان زندگی میکنم برای گرفتن ایلتس دنبال یه جای خوب میگشتم که تو کوتاهترین زمان بتونم ایلتسم رو بگیرم وقتی تو تهران سرچ کردم تعریف اموزشگاه ایده ال رو شنیدم وقتی اومدم خیلی جا خوردم اما وقتی برخورد گرم و صمیمیشون رودیدم وراهنماییهای بجاشون رو جذبشون شدم تونستم در عرض سه ماه ایلتس ۷.۵رو بگیرم واقعا ازشون ممنونم وگرنه کمک اونا نبودنمیتونستم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹با ارزوی موفقیت هرچه بیشتر نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سهیلا قدسی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط سهیلا قدسی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس هاش به آدم روحیه میده اصلا احساس خستگی نمیکنی روش تدریسشون حرف نداره تو کلاس های تربیت مدرس دانشفر هم ثبت نام کردم با توجه به رشته تحصیلیم خیلی امیدوارم بعنوان مدرس انتخاب بشم فضای خوب و صمیمی داره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رها : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط رها به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من و سه تا از دوستام مدتی هست داریم در آکادمی نوبل زبان آلمانی می خونیم. از مبتدی شروع کردیم و الان سطح ب۱ هستیم. همه چیز خوب بوده و از زحمات استاد خوبمون تو آکادمی نوبل سپاسگزاریم. فن مکالمه خوبی پیدا کردیم و لهجه خوب استاد را تا حد خوبی گرفتیم‌. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ندا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط ندا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من پارسال تابستون تو همین صفحه نظرات را میخوندم و چند نفری از تجربه خوبشون نوشته بودند و من با موسسه نوبل آشنا شدم. فردای اون روز ثبت نام کردم و دوره براشاپ و بعد آیلتس را گذروندم. خرداد امتحان آیلتس را دادم و تازه کارنامم را گرفتم. در کمال خوشحالی از نمره ای که می خواستم هم بیشتر گرفتم. نمره اورال ۷ را گرفتم و اسپیکینگم ۷.۵ شده. بسیار خوشحالم و خودم هم این تجربه خوب را تو این صفحه برلی بقیه می گذارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مهان مطهری : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط مهان مطهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است واقعا از دختر داییم ممنونم که اموزشگاه ایده الرو به من معرفی کرد عالیه اصلا حس اینکه تو اموزشگاه زبان داری یه زبان جدید یاد میگیری نداری خیلی خوب و صمیمی هستن و اگر مشکلی برات پیش بیاد مستقیما با مدیریت خانم نجفی میتونی تماس بگیری واقعا عالیه 👍👍👍👍 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر اندیا مواهبی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط اندیا مواهبی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من تعریف اموزشگاه ایده ال رو از یکی اقواممون شنیدم دنبال یه اموزشگاه خوب بودم اول خودم رفتم سپس پسرم رو بردم خیلی راضی هستیم ممنون نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر نیما ملکی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط نیما ملکی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنظرم بهترین آموزشگاه زبانه اساتید باتجربه و باروحیه و نظارت سوپروایزرش حرف نداره از کلاس آلمانی و انگلیسی نهایت استفاده رو کردم واقعا ممنونم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شقایق کاردان : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شقایق کاردان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خونه مادرم تو شهرک غرب هست من دنبال یه اموزشگاه خوب تو شهرک میگشتم که تو این سایت نظرات خوب درباره اموزشگاه ایده ال دیدم رفتم منم خیلی خوشم اومد الان هفته ای دوروز میرم تو کلاسهای عمومی ثبت نام کردم و خیلی راضی هستم نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر جواد جورابچی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط جواد جورابچی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دختر و پسرم رو بعد از بارها جابجایی گذاشتم دانشفر از هر جهت راضی هستم اساتید ومحیط خوب محیط پارک مناسب نظارت دقیق همه چیز عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سینا قبادی : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران محله --پونک-سردارجنگل توسط سینا قبادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دوره های آیلتس رو تو دانشفر گذروندم استادهای خوبی داره با پشتیبانی و کتاب هایی که معرفی کردن بسیار موثر بود وتونستم بعد از 4 ترم آیلتس نمره 7 بگیرم تو کلاس هاش حس آرامش و پیدادمیکنی اصلا اضطرابی برای یادگیری نداری استادش کاملا مسلط و پیگیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر تینا درگاهی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط تینا درگاهی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است گرفتن ایلتس برام یک رویا بود باور نداشتم که یک روز بتونم‌ایلتسم روبگیرم اما به کمک اموزشگاه ایده ال از عهده اش بر اومدم متشکرم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر موسوی : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط موسوی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است آلمانی زبان خیلی منسجم و زیبایی هست و با برنامه ریزی که موسسه نوبل برای ما انجام ااده و استاد خوبی که داریم به نظرمون زیبا تر و لذت بخش تر هم شده. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محدثه امجدی : مرکز تخصصی زبان های خارجی گلدیس (سعادت آباد) به عنوان بهترین مرکز تخصصی زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط محدثه امجدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است موزشگاه گلدیس بسیار خوب و عالیه من خیلی راضیم. مخصوصا استاد ها خیلی سطح زبانشون بالاست و خیلی خوب تدریس می کنند و منظورشون رو خیلی خوب میرسونن خلاصه اینجا از همه نظر عالیه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز تخصصی زبان های خارجی گلدیس (سعادت آباد)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رویا حدادی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط رویا حدادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوساله که دخترم رو اموزشگاه ایده ال میبرم عالیه واقعا نتیجه رو دارم میبینم بهشون تبریک میگم 🌺🌺🌺🌺 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هانیه رستمی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط هانیه رستمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من معلم خصوصی داشتم ولی نتیجه ای ندیدم اموزشگاه ایده ال رو یکی از دوستانم پیشنهاد دادش اولش باورم نمیشد اما عالیه واقعا باور کردنی نبود برام نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مینا خادم : آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران محله --پونک-سردارجنگل توسط مینا خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است کلاس های فرانسه ثبت نام کردم پیشرفت خوبی داشتم مکالمه زیاد کار میشه با تلفظ عالی نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا : آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط پریسا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است همه جا تدریس زبان آلمانی تا آخر سطح ب۲ را تو بازه های طولانی تدریس می کنند و وقتی من فهمیدم باید خودم و همسرم مدرک آلمانی داشته باشیم تا بتونم بریم زمان کمی برامون باقی مونده بود. بیشتر از ده تا آموزشگاه رفتیم ولی یا باید هر روز روزی سه ساعت کلاس می رفتم که وقتشا نداشتیم یا بیشتر از یک سال زمان می برد. همکار همسرم گفت آموزشگاه نوبل میره و راضی هست. وقتی برای مشاوره رفتیم برامون کلاس دو نفره طوری برنامه ریزی کردند که با سه جلسه در هفته طی هفت ماه بتونیم به نتیجه برسیم. اولش کمی تعجب کردبگ ولی وقتی سر کلاسا رفتیم لذت بردیم. همه چیز روی نظم و برنامه بود. ما تو ۷.۵ ماه به سطح ب۲ رسیدیم، مدرک سفارت را هم گرفتیم و صحبت کردنمون هم عالی شده. در کل که حساب کردیم دیدیم از خیلی از کلاسای گروهی و شلوغ هم در کل شهریه کمتری پرداخت کردیم. خیلی از نوبل و سه استاد آلمانی که اونجا داشتیم ممنونیم. اگر بخت یارمون باشه تا اواخر تیر کارهای رفتنمون کامل میشه. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر یاسمن خدایونده : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط یاسمن خدایونده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من دوره های ایلتس رو تو اموزشگاه ایده ال گذرونم و نمره ۷رو گرفتم خانم نجفی دوره ttcبرام گذاشت و الان مشغول تدریس برای کودکان هستم واقعا دوره های ایلتسش و ttcبینظیره نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر شمیلا خدادادی : آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شمیلا خدادادی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است ایده ال رو زن داییم که خونشون شهرک غرب بود بهم معرفی کرد و من برای گرفتم ایلتس اونجا رفتم و واقعا راضیم ازش ممنونم که این اموزشگاه رو بهم معرفی کرد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل        مشاهده و پاسخ به این نظر

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله پونک-سردارجنگل           بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟

صفحه اصلی تالار پونک-سردارجنگل بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
12345678910...آخری

آکادمی تخصصی زبان های خارجی 

ایده آل

88571253 - 88571253

به اینستاگرام ما      بپیوندید

با مجوز رسمی آموزش و پرورش

با کادری مجرب و آزموده پذیرای زبان آموزان گرامی می باشد

با مدیریت خانم نجفی

مخصوص بانوان

فروش انواع کتب زبانهای خارجی و کنکور با ارسال رایگان

آکادمی تخصصی زبان های خارجی ایده آل برگزار کننده دوره های زیر می باشد:

TOFEL  و  IELTS با برگزاری آزمون های مربوطه

مکالمه از مبتدی تا پیشرفته

بحث آزاد با استاد Native))

کلاس های مخصوص کودکان 3 تا 6 سال با سیستم

کلاس های Ket-Pet برای نوجوانان با برگزاری آزمون های مربوطه

کلاس های زبان راهنمایی و دبیرستان (ترمیک)

کلاس های فشرده (هر روز در هفته)

کلاس های عادی (دو و سه روز در هفته)

کلاس های عمومی (سه تا شش نفر)

کلاس های خصوصی (تک نفره)

برگزاری زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی

اعزام دانشجو به خارج از کشور مطابق با رشته  و شرایط شما(با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات)

مکالمه تضمینی زبان انگلیسی در ۶ماه 
آیلتس تضمینی با جدیدترین کتابهای دانشگاه کمبریج 

برای بازدید از سایت آموزشگاه اینجــــــا کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب - بلوار دادمان - بلوار درختی - بالاتر از قنادی ضیافت - نبش کوچه پنجم - پلاک ۲

تلفن: 88571253 - 88571253

پنجشنبه 1 اسفند ماه 1398
نورا اسماعیلی

تاریخ درج: پنجشنبه 1 اسفند ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط نورا اسماعیلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من در کلاسهای فرانسه دانشفر شرکت کردم شهریه و کیفیت کلاسها از همه جا بهتر بود.
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان دانشفر

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
سه شنبه 15 بهمن ماه 1398
الناابراهیمی

تاریخ درج: سه شنبه 15 بهمن ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط الناابراهیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

دخترم 5سالشه و دوره های کودکان ثبت نام کردمش از روزی که میاد کلاس اینقدر علاقه مند شده که خودش راغبه و اصرار داره که ببرمش کلاس واقعا از آموزشگاه دانشفر ممنونم که علاقه رو با داشتن اساتید با تجربه در بچه ها ایجاد میکنه.

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
ریحانه خادم

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط ریحانه خادم به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اساتیدش واقعا حرفه ای با نظارت دقیق و سیلابس پیش میرن مدیریت آموزش در هیچ آموزشگاهی اینقدر با تدبیر ندیدم تعیین سطح ها دقیق و تو کلاس همه شاگران در یک سطح هستن که هیچ وقت تلف شده ای حس نمیکنی 8 ترم اینجا میخونم واقعا راضی هستم و آماده شرکت در دوره های آیلتس هستم از تمامی کادر آموزش و بقیه همکاران که هیشه با آرامش و برخورد خوبشون برای پیشرفت من و بقیه شاگران نهایت همکاری رو داشتن ممنونم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 1 دي ماه 1398
رضا توکلی

تاریخ درج: يکشنبه 1 دي ماه 1398

آموزشگاه زبان دانشفر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان های خارجی محله --پونک-سردارجنگل توسط رضا توکلی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

از کلاس های ترکیش خیلی راضی هستم کتاب جدید مکالمه شون خیلی خوب جواب میده بقیه کلاسها و اساتیدش رو هم همه تعریف میکنن

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 11 آبان ماه 1398
شهرزاد اقبالی

تاریخ درج: شنبه 11 آبان ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شهرزاد اقبالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من نیاز به ایلتس ۷در عرض یک ماه داشتم خونه ما در شهر دماوند هست اونجا استاد واموزشگاه خوبی نبود به پیشنهاد یکی از دوستام که خودش ایلتسش رو تو اموزشگاه ایده ال گرفته بود اومدم و یک ماه خونه دوستم موندم و مدام از صبح تا بعد از ظهر کلاس داشتم البته فقط کلاسهای خصوصی محاسبه میشد بقیه کلاسها ازاد بود واقعا از شون ممنونم چون اگر همکاری خانم نجفی نبود به هیچ وجه من اینکاررو نمیتونستم انجام بدم و بالاخره تونستم و برای خانم‌ نجفی ارزوی بهترینها و‌موفقیت روز افزون دارم 🌹🌹🌹🌹
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه زبان ایده آل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
شنبه 11 آبان ماه 1398
شهرزاد اقبالی

تاریخ درج: شنبه 11 آبان ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط شهرزاد اقبالی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من نیاز به ایلتس ۷در عرض یک ماه داشتم خونه ما در شهر دماوند هست اونجا استاد واموزشگاه خوبی نبود به پیشنهاد یکی از دوستام که خودش ایلتسش رو تو اموزشگاه ایده ال گرفته بود اومدم و یک ماه خونه دوستم موندم و مدام از صبح تا بعد از ظهر کلاس داشتم البته فقط کلاسهای خصوصی محاسبه میشد بقیه کلاسها ازاد بود واقعا از شون ممنونم چون اگر همکاری خانم نجفی نبود به هیچ وجه من اینکاررو نمیتونستم انجام بدم و بالاخره تونستم و برای خانم‌ نجفی ارزوی بهترینها و‌موفقیت روز افزون دارم 🌹🌹🌹🌹

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
جمعه 3 آبان ماه 1398
maedeh

تاریخ درج: جمعه 3 آبان ماه 1398

آکادمی زبان های خارجی نوبل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،فرانسه محله --پونک-سردارجنگل توسط maedeh به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اساتید آلمانی آموزشگاه نوبل حرف ندارند، خیلی حرفه ای و منظم، دقیقا مثل خود زبان آلمانی و فرهنگ آلمانی. دوره های اول را هم خصوصی برگزار می کنند و من تا الان سرعت و کیفیت بالایی در یادگیری را تجربه کردم
نمایش مشخصات و آدرس مرکز آکادمی زبان های خارجی نوبل

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
دوشنبه 22 مهر ماه 1398
رادین امرایی

تاریخ درج: دوشنبه 22 مهر ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط رادین امرایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

اموزشگاه ایده ال رو توی همین سایت برای پسرم‌ پیدا کردم واقعا عالیه و‌من پیشرفت پسرم رو کاملا تو مدتی که رفته میبینم ازتون ممنونم با نظرهای کاملا صادقانه ای که میزارید

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 21 مهر ماه 1398
صدرا رحیمی

تاریخ درج: يکشنبه 21 مهر ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط صدرا رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

من و پسرم همزمان اموزشگاه ایده ال میریم ازشون ممنونم که کلاسهای ما رو همزمان کردن که ما مجبور به دو با رفتن نشیم از همکاریشون متشکرم

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
يکشنبه 21 مهر ماه 1398
لیرا بابایی

تاریخ درج: يکشنبه 21 مهر ماه 1398

آموزشگاه زبان ایده آل به عنوان بهترین آموزش زبان انگلیسی،ترکی محله --پونک-سردارجنگل توسط لیرا بابایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

منم مثل بقیه دوستان اموزشگاه ایده ال رو یکی از بهترینها میدونم واقعا عالیه شیوه تدریسشون و نحوه برخوردشون و هماهنگی کلاسهاشون نظمشون از خیلی از اموزشگاههای بزرگ بیشتره

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
12345678910...آخری

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله پونک-سردارجنگل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آموزشگاه خیاطی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه خیاطی این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 903
بهترین آموزشگاه آرایشگری پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه آرایشگری این محله
goodfriend
0 1091
بهترین آموزشگاه نقاشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه نقاشی این محله
goodfriend
دوشنبه 30 تیر سال 1399
بوسیله Samaneh26
2 4870
بهترین آموزشگاه آیلتس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه آیلتس این محله
goodfriend
0 1100
بهترین آموزشگاه توریسم پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه توریسم این محله
goodfriend
0 1391
بهترین آموزشگاه هتلداری پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه هتلداری این محله
goodfriend
0 1315
بهترین آموزشگاه گردشگری پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه گردشگری این محله
goodfriend
پنجشنبه 23 آذر سال 1396
بوسیله صادقی
1 2204
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی این محله
goodfriend
0 1325
بهترین لوازم قنادی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد لوازم قنادی این محله
goodfriend
0 2050
بهترین مرکز اجاره خودرو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مرکز اجاره خودرو این محله
goodfriend
0 1365
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس این محله
goodfriend
0 1239
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینک هاوس این محله
goodfriend
0 1326
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بکو این محله
goodfriend
0 1433
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول این محله
goodfriend
0 1496
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو این محله
goodfriend
0 1425
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود این محله
goodfriend
0 1262
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی زیمنس این محله
goodfriend
0 1318
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ این محله
goodfriend
دوشنبه 20 اسفند سال 1397
بوسیله مریم رضایی
1 2046
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آدمیرال این محله
goodfriend
0 1433
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک این محله
goodfriend
0 1434
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش این محله
goodfriend
پنجشنبه 5 اردیبهشت سال 1398
بوسیله طباطبایی
3 3817
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این محله
goodfriend
پنجشنبه 26 اردیبهشت سال 1398
بوسیله حمیدیان
4 6218
بهترین پزشکان عمومی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پزشکان عمومی این محله
goodfriend
0 1445
بهترین متخصصین ریه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد متخصصین ریه این محله
goodfriend
0 1354
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد متخصصین و جراحان مغز و اعصاب این محله
goodfriend
دوشنبه 4 مهر سال 1401
بوسیله خدیجه رنجبر
1 1671
بهترین متخصصین قلب و عروق پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد متخصصین قلب و عروق این محله
goodfriend
0 1307
بهترین روانپزشکان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد روانپزشکان این محله
goodfriend
0 1237
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی این محله
goodfriend
0 1560
بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های لوازم پزشکی این محله
goodfriend
0 1414
بهترین پلاستیک فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پلاستیک فروشی های این محله
goodfriend
0 1265
بهترین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان این محله
goodfriend
0 1383
بهترین کلانتری و اداره پلیس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کلانتری و اداره پلیس این محله
goodfriend
0 1401
بهترین دفاتر پست پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دفاتر پست این محله
goodfriend
0 1381
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی این محله
goodfriend
0 1346
بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک این محله
goodfriend
0 1207
بهترین هتل ها و اقامت گاه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد هتل ها و اقامت گاه های این محله
goodfriend
0 1458
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کلیسا ها و اماکن مذهبی این محله
goodfriend
0 1566
بهترین نگارخانه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نگارخانه های این محله
goodfriend
0 1312
بهترین کتابخانه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کتابخانه های این محله
goodfriend
0 1990
بهترین تئاتر و تالار نمایش پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تئاتر و تالار نمایش این محله
goodfriend
0 1362
بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد موزه ها و جذابیت های توریستی این محله
goodfriend
0 1302
بهترین دادسراهای پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دادسراهای این محله
goodfriend
0 1225
بهترین ادارات و سازمان های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد ادارات و سازمان های این محله
goodfriend
0 1208
بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد اورژانس و فوریت های پزشکی این محله
goodfriend
0 1469
بهترین مساجد و حسینیه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مساجد و حسینیه های این محله
goodfriend
0 1448
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فرهنگسرا و خانه فرهنگ این محله
goodfriend
0 1538
بهترین دکوراسیون داخلی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دکوراسیون داخلی این محله
goodfriend
جمعه 14 آذر سال 1399
بوسیله محمد عسگری
5 5229
بهترین فرش فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فرش فروشی های این محله
goodfriend
0 1669
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد طلا فروشی ها و زرگری های این محله
goodfriend
0 1348
بهترین سمپاشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سمپاشی های این محله
goodfriend
0 1404
بهترین شعبات مهر اقتصاد پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات مهر اقتصاد این محله
goodfriend
0 1291
بهترین شعبات بانک سینا پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک سینا این محله
goodfriend
0 1373
بهترین شعبات بانک سامان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک سامان این محله
goodfriend
0 1264
بهترین شعبات بانک پاسارگاد پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک پاسارگاد این محله
goodfriend
0 1382
بهترین شعبات بانک پارسیان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک پارسیان این محله
goodfriend
0 1398
بهترین شعبات بانک شهر پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک شهر این محله
goodfriend
0 1686
بهترین شعبات بانک صادرات پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک صادرات این محله
goodfriend
0 1341
بهترین شعبات بانک ملت پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملت این محله
goodfriend
0 1266
بهترین شعبات بانک ملی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شعبات بانک ملی این محله
goodfriend
0 1441
بهترین پمپ بنزین های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پمپ بنزین های این محله
goodfriend
0 1649
بهترین بیمارستان های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد بیمارستان های این محله
goodfriend
0 1331
بهترین فروشگاه های شهروند پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های شهروند این محله
goodfriend
0 1274
بهترین صرافی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد صرافی های این محله
goodfriend
0 1253
بهترین موبایل فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد موبایل فروشی های این محله
goodfriend
0 1434
بهترین پزشکان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پزشکان این محله
goodfriend
سه شنبه 1 آبان سال 1397
بوسیله زهرا ناطق
1 2168
بهترین آموزشگاه های رانندگی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های رانندگی این محله
goodfriend
0 1455
بهترین گل فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد گل فروشی های این محله
goodfriend
0 1651
بهترین بانک های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد بانک های این محله
goodfriend
0 1305
بهترین بیمه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد بیمه های این محله
goodfriend
0 1471
بهترین دفاتر اسناد رسمی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دفاتر اسناد رسمی این محله
goodfriend
0 1381
بهترین ابزار فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد ابزار فروشی های این محله
goodfriend
0 1378
بهترین کارواش های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کارواش های این محله
goodfriend
0 1978
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نمایندگی های مجاز خوردو این محله
goodfriend
0 1180
بهترین لوازم التحریری های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد لوازم التحریری های این محله
goodfriend
0 1312
بهترین خدمات کامپیوتری پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خدمات کامپیوتری این محله
goodfriend
0 1293
بهترین کافی نت و گیم نت های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کافی نت و گیم نت های این محله
goodfriend
0 1400
بهترین تاسیساتی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تاسیساتی های این محله
goodfriend
0 1334
بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های آرایشی بهداشتی این محله
goodfriend
0 1218
بهترین کیف و کفش فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کیف و کفش فروشی های این محله
goodfriend
0 1441
بهترین خشکبار و آجیل فروشی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خشکبار و آجیل فروشی های این محله
goodfriend
0 1338
بهترین خشکشویی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خشکشویی های این محله
goodfriend
0 1406
بهترین خرازی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خرازی های این محله
goodfriend
0 1499
بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک بچه گانه این محله
goodfriend
0 1290
بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک مردانه این محله
goodfriend
0 1528
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فروشگاه های پوشاک زنانه این محله
goodfriend
0 1442
بهترین نانوایی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد نانوایی های این محله
goodfriend
0 1470
بهترین سوپرهای میوه و سبزی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سوپرهای میوه و سبزی این محله
goodfriend
0 1223
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ این محله
goodfriend
0 1505
بهترین مراکز خدمات نظافتی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز خدمات نظافتی این محله
goodfriend
شنبه 12 اسفند سال 1396
بوسیله امیری
1 2145
بهترین مراکز زیبایی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز زیبایی این محله
goodfriend
دوشنبه 16 فرودرین سال 1400
بوسیله رسا
15 14315
بهترین مراکز ماساژ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز ماساژ این محله
goodfriend
0 2097
بهترین دارالترجمه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دارالترجمه های این محله
goodfriend
دوشنبه 18 بهمن سال 1395
بوسیله مهسا شعبانی
1 2993
بهترین مزون های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مزون های این محله
goodfriend
0 1707
بهترین تعمیرات مبلمان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تعمیرات مبلمان این محله
goodfriend
0 1736
بهترین امداد خودروهای پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد امداد خودروهای این محله
goodfriend
0 1222
بهترین باشگاه ورزشی رزمی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه ورزشی رزمی این محله
goodfriend
0 1960
بهترین عطاری های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد عطاری های این محله
goodfriend
0 1488
بهترین پزشکان متخصص اطفال پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص اطفال این محله
goodfriend
0 1283
بهترین مراکز سیسمونی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز سیسمونی این محله
goodfriend
0 1481
بهترین مراکز مبلمان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز مبلمان این محله
goodfriend
0 1822
بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دندانپزشکی و دندان سازی های این محله
goodfriend
شنبه 20 اردیبهشت سال 1399
بوسیله Mohammed hamzeei
1 2113
بهترین چاپخانه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد چاپخانه های این محله
goodfriend
0 1372
بهترین تابلوسازی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تابلوسازی این محله
goodfriend
0 1353
بهترین مراکز روانشناسی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز روانشناسی این محله
goodfriend
چهار شنبه 31 خرداد سال 1402
بوسیله مامان جانان
3 2149
بهترین تعمیرگاه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تعمیرگاه های این محله
goodfriend
دوشنبه 27 اسفند سال 1397
بوسیله مجید اسفندیار
1 2524
بهترین لوازم یدکی خودرو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد لوازم یدکی خودرو این محله
goodfriend
0 1632
بهترین دفاتر ازدواج و طلاق پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد دفاتر ازدواج و طلاق این محله
goodfriend
0 1454
بهترین آژانس های مسافرتی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آژانس های مسافرتی این محله
goodfriend
0 1404
بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز میکروپیگمنتیشن این محله
goodfriend
دوشنبه 4 شهریور سال 1398
بوسیله نازنین
26 15224
بهترین متخصصین پوست ومو پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد متخصصین پوست ومو این محله
goodfriend
0 1372
بهترین پزشکان متخصص چشم پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پزشکان متخصص چشم این محله
goodfriend
0 1658
بهترین کلینیک های لاغری پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کلینیک های لاغری این محله
goodfriend
سه شنبه 17 دی سال 1398
بوسیله نسرین
6 6577
بهترین داروخانه های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد داروخانه های این محله
goodfriend
0 1294
بهترین پیک بادپای پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پیک بادپای این محله
goodfriend
0 1134
بهترین باربری های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باربری های این محله
goodfriend
0 1181
بهترین قالیشویی های پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد قالیشویی های این محله
goodfriend
شنبه 2 بهمن سال 1395
بوسیله نازنین برجام
1 2492
بهترین آرایشگاه مردانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
شنبه 10 اسفند سال 1398
بوسیله نفس
29 47364
بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
goodfriend
سه شنبه 27 تیر سال 1402
بوسیله شیما
1631 524357
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین پونک-سردارجنگل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 19 تیر سال 1390
بوسیله مینا امینی
1 9525
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
یکشنبه 7 آبان سال 1396
بوسیله مینا
19 52157
بهترین عکاسی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 26 اسفند سال 1400
بوسیله لاله
31 31930
بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
goodfriend
سه شنبه 31 تیر سال 1399
بوسیله فروهر
20 38421
بهترین شیرینی فروشی و قنادی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 اسفند سال 1391
بوسیله saba_rad
1 10607
بهترین خواروبارفروشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
دوشنبه 14 مرداد سال 1398
بوسیله قيصري
2 5138
بهترین تره بار پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 4063
بهترین پارک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
جمعه 29 مهر سال 1390
بوسیله افشار
2 15912
بهترین تاکسی سرویس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 8 بهمن سال 1390
بوسیله sani
1 10471
بهترین رستوران پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
پنجشنبه 12 تیر سال 1393
بوسیله nedaaaaa
5 22859
بهترین تالار پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 4404
بهترین کافی شاپ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 3 مرداد سال 1391
بوسیله مرتضی
3 17517
بهترین قهوه خانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 3 خرداد سال 1390
بوسیله مهسا
2 10828
بهترین سفره خانه سنتی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 فرودرین سال 1391
بوسیله Fariba Dermany
2 13390
بهترین سینمای پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 5963
بهترین استخر،سونا،جکوزی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 8937
بهترین مدرسه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
جمعه 29 بهمن سال 1395
بوسیله صادقی
5 20326
بهترین مرکز خرید پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
شنبه 14 دی سال 1398
بوسیله نهال
18 54674
بهترین مشاور املاک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 31 تیر سال 1391
بوسیله زهرا خ
7 27391
بهترین آموزشگاه کامپیوتر پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
یکشنبه 3 مرداد سال 1395
بوسیله farhangi67
8 27934
goodfriend
پنجشنبه 1 اسفند سال 1398
بوسیله نورا اسماعیلی
117 75898
بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
شنبه 15 شهریور سال 1399
بوسیله ساناز رجب زاده
236 92711
بهترین کلاس آموزشی کنکور پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 13 آذر سال 1397
بوسیله سارا
2 7063
بهترین مهد کودک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
دوشنبه 31 تیر سال 1398
بوسیله parivash
14 49147
بهترین باشگاه ورزشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
پنجشنبه 26 اردیبهشت سال 1398
بوسیله مینا حدادی
4 27703
بهترین فست فود پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 اسفند سال 1391
بوسیله saba_rad
14 52007
بهترین منطقه جهت سکونت پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
جمعه 26 آذر سال 1395
بوسیله در حال بررسی
27 102452

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکز درمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟     بهترین قالیشویی های تهران؟    
بهترین باربری های تهران؟     بهترین پیک بادپا تهران؟     بهترین داروخانه های تهران؟    
بهترین کلینیک های لاغری تهران؟     بهترین پزشکان متخصص چشم تهران؟     بهترین متخصصین پوست ومو تهران؟    
بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن تهران؟     بهترین آژانس های مسافرتی تهران؟     بهترین دفاتر ازدواج و طلاق تهران؟    
بهترین لوازم یدکی خودرو تهران؟     بهترین تعمیرگاه های تهران؟     بهترین مراکز روانشناسی تهران؟    
بهترین تابلوسازی تهران؟     بهترین چاپخانه های تهران؟     بهترین دندانپزشکی و دندان سازی های تهران؟    
بهترین مراکز مبلمان تهران؟     بهترین مراکز سیسمونی تهران؟     بهترین پزشکان متخصص اطفال تهران؟    
بهترین عطاری های تهران؟     بهترین باشگاه ورزشی رزمی تهران؟     بهترین امداد خودروهای تهران؟    
بهترین تعمیرات مبلمان تهران؟     بهترین مزون های تهران؟     بهترین دارالترجمه تهران؟    
بهترین مرکز ماساژ تهران؟     بهترین مراکز زیبایی تهران؟     بهترین مراکز خدمات نظافتی تهران؟    
بهترین قصابی ها و سوپر های گوشت و مرغ تهران؟     بهترین سوپرهای میوه و سبزی تهران؟     بهترین نانوایی های تهران؟    
بهترین فروشگاه های پوشاک زنانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک مردانه تهران؟     بهترین فروشگاه های پوشاک بچه گانه تهران؟    
بهترین خرازی های تهران؟     بهترین خشکشویی های تهران؟     بهترین خشکبار و آجیل فروشی های تهران؟    
بهترین کیف و کفش فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های آرایشی بهداشتی تهران؟     بهترین تاسیساتی های تهران؟    
بهترین کافی نت و گیم نت های تهران؟     بهترین خدمات کامپیوتری تهران؟     بهترین لوازم التحریری های تهران؟    
بهترین نمایندگی های مجاز خوردو تهران؟     بهترین کارواش های تهران؟     بهترین ابزار فروشی های تهران؟    
بهترین دفاتر اسناد رسمی تهران؟     بهترین بیمه های تهران؟     بهترین بانک های تهران؟    
بهترین گل فروشی های تهران؟     بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران؟     بهترین پزشکان تهران؟    
بهترین موبایل فروشی های تهران؟     بهترین صرافی های تهران؟     بهترین فروشگاه های شهروند تهران؟    
بهترین بیمارستان های تهران؟     بهترین پمپ بنزین های تهران؟     بهترین شعبات بانک ملی تهران؟    
بهترین شعبات بانک ملت تهران؟     بهترین شعبات بانک صادرات تهران؟     بهترین شعبات بانک شهر تهران؟    
بهترین شعبات بانک پارسیان تهران؟     بهترین شعبات بانک پاسارگاد تهران؟     بهترین شعبات بانک سامان تهران؟    
بهترین شعبات بانک سینا تهران؟     بهترین شعبات مهر اقتصاد تهران؟     بهترین سمپاشی های تهران؟    
بهترین طلا فروشی ها و زرگری های تهران؟     بهترین فرش فروشی های تهران؟     بهترین دکوراسیون داخلی تهران؟    
بهترین فرهنگسرا و خانه فرهنگ تهران؟     بهترین مساجد و حسینیه های تهران؟     بهترین اورژانس و فوریت های پزشکی تهران؟    
بهترین ادارات و سازمان های تهران؟     بهترین دادسراهای تهران؟     بهترین موزه ها و جذابیت های توریستی تهران؟    
بهترین تئاتر و تالار نمایش تهران؟     بهترین کتابخانه های تهران؟     بهترین نگارخانه های تهران؟    
بهترین کلیسا ها و اماکن مذهبی تهران؟     بهترین هتل ها و اقامت گاه های تهران؟     بهترین دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر دولت الکترونیک تهران؟    
بهترین آزمایشگاه ها و مراکز رادیو لوژی تهران؟     بهترین دفاتر پست تهران؟     بهترین کلانتری و اداره پلیس تهران؟    
بهرین باشگاه های بدن سازی آقایان و بانوان تهران؟     بهترین پلاستیک فروشی های تهران؟     بهترین فروشگاه های لوازم پزشکی تهران؟    
بهترین دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی تهران؟     بهترین روانپزشکان تهران؟     بهترین متخصصین قلب و عروق تهران؟    
بهترین متخصصین و جراحان مغز و اعصاب تهران؟     بهترین متخصصین ریه تهران؟     بهترین پزشکان عمومی تهران؟    
بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آدمیرال؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آاگ؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیمنس؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کنوود؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول؟    
بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بکو؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وستینک هاوس؟     بهترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی وایت هاوس؟    
بهترین مرکز اجاره خودرو در تهران؟     بهترین لوازم قنادی تهران؟     بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی تهران؟    
بهترین آموزشگاه گردشگری تهران؟     بهترین آموزشگاه هتلداری تهران؟     بهترین آموزشگاه توریسم تهران؟    
بهترین آموزشگاه آیلتس تهران؟     بهترین آموزشگاه نقاشی تهران؟     بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران؟    
بهترین آموزشگاه خیاطی تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 19910, نوشته ها: 52959, کاربران: 8827
به جدید ترین عضو انجمن, Qwer123 خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران