سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین باشگاه ورزشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
. نظر saba_rad : من خرم شاد می رم راضیم تجهیزاتش کامله ولی تعریف منظر و جام جم رو زیاد شنیدم که قیمتشون بالاتره        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر elennna : اگر ساکن غرب هستید ارایشگاه مادمازل صادقیه اول اشرفی رو بهتون پسشنهاد نمیدم.ناخن کاشتم دو هفته بعد افتاد چون هوا کشیده بود.زیر بار هم نرفتن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر sooroor34 : کار کراتین و رنگ و لایت کوپ اکستنشن مژه وفرمژه دایمی خانم حسین زاده خیلی خیلی عالی و بدون نقصه چندساله مشتریشون هستم واقعا خیلی راضیم به هر کسی معرفی کردم راضی بوده ​شمارشون 09121974720 ​سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. پاسخ rahaaa به نظر علی : آموزشگاه کيميا خيلى عاليه.محيط خوب و آرومى براى آموزش موسيقى داره. به نظرم بهترين آموزشگاه غرب براى موسيقى کودک و نوجوان هست.من دخترم و براى تار ثبت نام کردم خيلى راضيم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ nafi3 به نظر لیلا : محض اطلاع اون خانمی که گفتن مهتاب جون دکلره کردن و خراب شده باید بگم من شاگرد مهتاب جونم و اصلا همچین چیزی محاله واسه کسی که 17 18 سال سابقه کار تو رنگ ومش دارن و کسی که مسلما این خبر دروغ به شما رسونده به شما نگفته مهتاب جون اون موقع اصلا سفر ترکیه بوده من خودم چندین مدت شاگرد مهتاب جونم واقعا کارشون حرف نداره تا حالا تو این مدتی که پیششم یک نفر ناراضی نبوده ازش و با جون ودل کار میکنه تو رو خدا یکم وجدان داشته باشید واسه یه حرف دروغی که میگید خدا هم در نظر بگیرید        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مهد کودک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
. نظر arezo1 : سلام مامانای عزیر من این مطلب رو برای مامانای عزیز که تو پونک دنباله یه مهد کودک خوب میگردن میزارم چون خودم خیلی وقت گذاشتم من یه پسر 4 ساله دارم و به همه مهدکودکهای تو پونک رفتم و امتحان کردم مهد کودک نارنجی خیلی معروفه ولی انقدر شلوغ و گرون بود که منصرف شدم مهد کودک لاوان که فهمیدم مجوز بهزیستی نداره و چون خودم وکیل هستم از مامانای عزیز خواهش می کنم فرزندشون رو که سرمایه زندگیشونه رو دست کسانی که قادر به گرفتن مجوز نیستند(حتما یه مشکلی دارند که بهزیستی بهشون مجوز نداده) نسپارند. من یه مهد کودک تازه تاسیس اول خیابان سردار جنگل پیدا کردم و حالا پسرم حدود 4 ماهه که به اونجا میره خیلی ازشون راضی هستم هم شهریه از همه کمتر میگیره (تمام وقت 280) هم ساختمونش ترو تمیزه هم خلوته و از همه مهمتر رفتار مدیرش عالیه و مربی خوبی هم داره آدرس و تلفون رو میزارم اگه امتحان کنید پشیمون نمیشید اول سردار جنگل خیابان فرزانه غربی نبش میلاد پ1 44456697        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین رستوران پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
. نظر nedaaaaa : barouzh dooooooset darim        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nedaaaaa : fastfoode baruozh be nazare man behtarin fastfoode tehrane,keifiate ghazadh harf nadare        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : شروع کلاسهای عملی کامپیوتر و رباتیک گروه آموزشی محمدی تابستان 1393 با قیمت مناسب و تخفیف به گزارش روابط عمومی گروه آموزش و آزمون بین المللی IT  مهر کلاسهای کامپیوتر  جهت ارتقاء سطح علمی و سواد دیجیتالی و توسعه شهروند الکترونیکی  دانش آموزان ، دانشجویان ، افراد جویای کار ، خانمهای خانه دار و عموم علاقمندان  در استفاده از سیستم های خانگی و فن آوری روز در شعب منتخب گروه آموزشی محمدی در آدرسهای زیر و در ایام هفته با ارائه مدرک بین المللی از بنیاد جهانی ICDL  با تخفیف ویژه  بصورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی  با قیمتهای سال 1392 در تابستان برگزار مینماید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر  تماس حاصل فرمائید.تلفن : 44603007 - 44853007 - 44489268 نام شعبه کلاس ایام هفته ساعت برگزاری نام استاد شهریه فعلی بدون افزایش سال 92 نوع ارائه گواهینامه شعبه 1 جنت آباد سرای محله جنت آباد مرکزی 44603007 ICDL روزهای فرد صبحها مهندس محمدی 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 2 جنت آباد شمالی سرای محله جنت آباد شمالی 44853007 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات فرد صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات زوج صبح اساتید برتر تهران 126000 مدرک قابل ترجمه کودکان پیشرفته زوج صبح اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 3 مجتمع فرهنگی نور 44489268 ICDL روزهای فرد صبحها اساتید برتر تهران 239000 بنیاد ICDL فتوشاپ زوج بعدازظهر اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی زوج " اساتید برتر تهران 149000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان زوج صبحها اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی کودکان پیشرفته زوج ظهر اساتید برتر تهران 82500 مدرک بین المللی شعبه 4 کانون ابرار سه راه آذری   ICDL ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 219000 بنیاد ICDL فتوشاپ ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 69000 مدرک بین المللی برنامه نویسی ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 129000 مدرک قابل ترجمه ICDL نوجوان ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک بین المللی رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه رباتیک دانش آموزی + ربات ایام هفته تماس بکیرید اساتید برتر تهران 119000 مدرک قابل ترجمه            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکزدرمانی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر مهسا کمایی : مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی) به عنوان بهترین پوست،مو،زیبایی .لیزر و طب سنتی وحجامت محله --پونک-سردارجنگل توسط مهسا کمایی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است دکتر صالحی پزشگ حاذقیه اخلاقش بی نظیره فقط باید از نزدیک با او ملاقات داشته بشی.به نظر من او بهترین دکتر پوست و مو در تهرانه نمایش مشخصات و آدرس مرکز مطب پوست،لیزر(دکتر منصور صالحی)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر aliakbari :   سلام   علي رضا اکبري هستم،27ساله ومجردم ،وضعيت ماليم اصلا خوب نيست،دنبال يکيم که با شرايط مالي من کنار بياد و يا کمکم کنه، يه خانم مجرد 27 تا40 ساله که قصد ازدواج داره مشخصاتشو لطف کنه به ايميلم پيامک کنه ،تا به قصد ازدواج آشنا بشيم،اگه مطلقه يا بيوه هم باشه و يا مشکل خاصي داشته باشه،داراي فرزند باشه و غيره اشکال نداره،فقط اهل زندگي باشه، با هم اشنا ميشيم diamond.j666@yahoo.com        مشاهده و پاسخ به این نظر

آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت www.Parsian-nt.net
. نظر پویا : فروشگاه موسیقی تهران به عنوان بهترین فروش آلات موسیقی، لوازم جانبی، کتاب، آلبوم، خرید و فروش پیانو آکوستیک و دیجیتال محله --پونک-سردارجنگل توسط پویا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز فروشگاه موسیقی تهران        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه موسیقی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
. نظر nimajs : راه انداری سایت تخصصی موسیقی آکادمی کیمیا با مراجعه به بخش وبلاگ و مقالات اطلاعات موسیقی خود را بیشتر کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال راجع به آموزشگاه، سوالات مربوط به موسیقی و ... می توانید به بخش پشتیبانی آنلاین سایت مراجعه کنید. www.kimia-music.ir        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فریبا :آموزشگاه موسیقی کیمیا (با مجوز درجه۱) به عنوان بهترین آموزش موسيقی ميدان پونک بهترين آموزشگاه موسيقی محله --پونک-سردارجنگل توسط فریبا به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است محیطی سالم، امن و تخصصی داردنمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه موسیقی کیمیا (با مجوز درجه۱)        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر BENI : نوشته ها: وقت بخیر.من بنیامین هستم 28 ساله متولد و ساکن تهران.مجردم و تا به حال ازدواج نکرده ام.قد178 و وزن74.رنگ پوست سفید.کاملا سالم هستم  و از یک خانواده کاملا سالم.علاقه مند به ورزش .تیپم هم بد نیست .به نظم و تمیزی اهمییت میدم .فقط مشکل مالی دارم و مایلم با یک خانم که وضع مالی خوبی داشته با شه و نیاز به یک همدم و همسر داشته باشه آشنا شم  و برام وفاداری و محبت بسیار مهم است چون خودم ادم فوق العاده با احساسی هستم دوس دارم طرف مقابلم هم همینطور باشد وتا اخر عمر به او وفادار خواهم ماند.   اگر خانمی مایل به آشنایی بود برای تماس شماره  و ایمیلم رو  گذاشتم.   متشکرم.   تلفن من:09305159274   man star283@yahoo.com            مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه کامپیوتر پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
. نظر 212003 : ساناز می گوید : مرکز آموزش و آزمون بین المللی مهر توی منطقه 5 شروع به کار کرده و مدارک بنیاد جهانی ICDL  در حوزه های کامپیوتر به شاگرداشون میدن مدارک زیر نظر بنیاد ICDL ایران نیز هستش تلفنش هم 44603007 هستش و من به تازگی با این مرکز آشنا شده و اساتید خیلی خوب دارن و کلاسهای کامپیوترشون تو سردار جنگل و پونک و جنت آباد و ستاری و جنت اباد شمالی و کاشانی و کلا غرب تهران فعالیت آموزشی کامپیوتر و رباتیک میکنه و آقای محمدی هم مدیرشه و اگه خودش تدریس کنه که خیلی خیلی عالیه.  توی سرای محلات شهرداری هم همکاری میکنه و کلاس رباتیک هم دارن . سه یا چهار تا شعبه فقط تو جنت آباد دارن . به نظر هم بهترین آموزش کامپیوتر و رباتیک رو تو غرب تهران دارن. 44603007 این هم موبایلشون : 09358206480 www   dot  mohammadiit  dot com درباره icdl  بیشتر بدانیم :  ICDL  براي چه كساني است؟ برنامه‌ي ICDL براي همه‌ي افرادي است كه مي‌خواهند به سطح استاندارد بین‌المللی کار با کامپیوتر برسند و علاقه‌مند‌ به استفاده از كامپيوتر شخصي و برنامه‌هاي متداول كامپيوتر در امور روزانه زندگی و کار خود هستند. مزاياي گواهی‌نامه ICDL براي افراد: • بهره‌وري ملي را افزايش مي‌دهد و رقابت سالم در بين نيروي كاري ایجاد می‌کند. • شهروندان به جامعه‌ي اطلاعاتي دسترسی بیشتری دارند. • بازگشت سرمايه را در زيرساخت‌هاي IT سریع‌تر کرده و باعث افزایش سود سازمان می‌شود. • زمینه سرمايه‌گذاري داخلي در زمینه IT را فراهم می‌کند. • سطح درک و به كارگيري خدمات آنلاين را افزايش مي‌دهد. • درک و استفاده از خدمات دولت الكترونيك را توسعه مي‌دهد. • بر ارزش محصولات آموزش و آزمون و بخش‌هاي خدماتي مي‌افزايد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 212003 : ساناز می گوید : مرکز آموزش و آزمون بین المللی مهر توی منطقه 5 شروع به کار کرده و مدارک بنیاد جهانی ICDL  در حوزه های کامپیوتر به شاگرداشون میدن مدارک زیر نظر بنیاد ICDL ایران نیز هستش تلفنش هم 44603007 هستش و من به تازگی با این مرکز آشنا شده و اساتید خیلی خوب دارن و کلاسهای کامپیوترشون تو جنت آباد و ستاری و جنت اباد شمالی و کاشانی و کلا غرب تهران فعالیت آموزشی کامپیوتر و رباتیک میکنه و آقای محمدی هم مدیرشه و اگه خودش تدریس کنه که خیلی خیلی عالیه.  توی سرای محلات شهرداری هم همکاری میکنه و کلاس رباتیک هم دارن . سه یا چهار تا شعبه فقط تو جنت آباد دارن . به نظر هم بهترین آموزش کامپیوتر و رباتیک رو تو غرب تهران دارن. 44603007 این هم موبایلشون : 09358206480 www   dot  mohammadiit  dot com درباره icdl  بیشتر بدانیم :  ICDL  براي چه كساني است؟ برنامه‌ي ICDL براي همه‌ي افرادي است كه مي‌خواهند به سطح استاندارد بین‌المللی کار با کامپیوتر برسند و علاقه‌مند‌ به استفاده از كامپيوتر شخصي و برنامه‌هاي متداول كامپيوتر در امور روزانه زندگی و کار خود هستند. مزاياي گواهی‌نامه ICDL براي افراد: • بهره‌وري ملي را افزايش مي‌دهد و رقابت سالم در بين نيروي كاري ایجاد می‌کند. • شهروندان به جامعه‌ي اطلاعاتي دسترسی بیشتری دارند. • بازگشت سرمايه را در زيرساخت‌هاي IT سریع‌تر کرده و باعث افزایش سود سازمان می‌شود. • زمینه سرمايه‌گذاري داخلي در زمینه IT را فراهم می‌کند. • سطح درک و به كارگيري خدمات آنلاين را افزايش مي‌دهد. • درک و استفاده از خدمات دولت الكترونيك را توسعه مي‌دهد. • بر ارزش محصولات آموزش و آزمون و بخش‌هاي خدماتي مي‌افزايد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sonia : خواهش می کنم نظر من در مورد آرایشگاه بهشت در سردار جنگل رو نمایش بدین تا کسی از روی ناآگاهی به اونجا مراجعه نکنه و بلای من سرش نیاد.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Bichena : نمایندگی توشیبا مرکزی به عنوان بهترین خدمات پس از فروش و نمایندگی مجاز تعمیر توشیبا محله --پونک-سردارجنگل توسط Bichena به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است You've really imsresped me with that answer! نمایش مشخصات و آدرس مرکز نمایندگی توشیبا مرکزی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر يوسفي : پیک برتر به عنوان بهترین پيک برتر(تبليغات) محله --پونک-سردارجنگل توسط يوسفي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیک برتر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر پریسا رحیمی : شیرینی آرامیس به عنوان بهترین شيريني مجالس كيك تولد عقد محله --پونک-سردارجنگل توسط پریسا رحیمی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بسیار کیک های خوشمزه و خوش شکلی دارند شیرینیهای عروسی آرامیس هم بسیا خوشمزه میباشد نمایش مشخصات و آدرس مرکز شیرینی آرامیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر مجيد : چهره پرداز به عنوان بهترین آرايشگاه مردانه محله --پونک-سردارجنگل توسط مجيد به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است از طرز برخورد و كيفيت اين آرايشگاه واقعا راضي هستم... نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پرداز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Atefe : اگه ساکن غرب هستید امیدوارم هیچوقت گذرتون به آرایشگاه سرخه نیفته چون مطمئن باشید اینقد دیر آمادتون میکنن که  اصلا به مهمونی نمیرسی  به علاوه برخورد بسیار  بی ادباشون  که  کل مو و صورتتون رو زیر سوال میبرن و روهرکس یه عیبی میزارن        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر احمد اكبري : دفتر ازدواج180 و طلاق 43 به عنوان بهترین ازدواج،طلاق،ثبت ازدواج موقت محله --پونک-سردارجنگل توسط احمد اكبري به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر ازدواج180 و طلاق 43        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. پاسخ elahetanha به نظر آرام : چه جوری میشه از سر بوستان اومد اونجا...میشه ادرس بهم بدی...؟؟؟ 35 متری گلستان،ایران زمین جنوبی...چه جوری بیام؟؟؟ میشه از بوستان دقیق ادرس بدی بهم گلم...؟؟؟ elahe_tanha_67@yahoo.com  اینم ایمیلم...        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر aviation : من دو تا بچه ام تو شعبه سعادت آباد کانون کودکان برتر زبان می خونن واقعا از کادر و روش و محیط و معلم هاشون خصوصا خانم نظرپاک راضی ام و بهشون دست مریضاد میگم. خدا خیرشون بده روابط اجتماعی بچه هام عالی شده.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مدرسه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مدارس این محله
. نظر رزیتا رحمانی : پیشگامان به عنوان بهترین مدارس و دبیرستان ها محله --پونک-سردارجنگل توسط رزیتا رحمانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز پیشگامان        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بی سیم >> پارسیان نت
. پاسخ mahy به نظر لیلا : چراهیچ کسی جوابمو نمیده وقت گرفتم کمکم کنید اگه کارش خوب نیس نرم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahy به نظر لیلا : لیلاجون ازکار آرایشگاه بهشت راضی هستی  میخوام موهام کوتاه ومش کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mahy به نظر لیلا : سلام دوستان اگه کسی برای کوتاهی موبه آرایشگاه بهشت رفته راهنماییم کنه خیلی برام مهمه عروسی دختردایی شوهرمه        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. پاسخ saba_rad به نظر ساناز : عطاویچ خوبه هم خوشمزه هم سالم . من که خیلی دوسش دارم.شریمپی هم خوشمزه ست.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. نظر saba_rad : قنادی سون توی گلستان . خودتون یه سر بزنید و مقایسه کنید و قنادی برج جام جم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saba_rad به نظر سارا رفیعی : آرایشگاه سرخه توی میزابابایی بین سردار و ایران زمین خیلی سالن شیک و تمیزی داره . کار ابروی طاهره حرف نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ saba_rad به نظر نگار : بهترین دبستان دولتی پسرانه منطقه . 13 آبان هست توی گلزار یکم. هم به لحاظ آموزشی و هم امکانات و اردوها و جشن ها.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ sepideee به نظر فراز : عالیه  من ک عاشق غذاهای باروژم          مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ehsanian : فیزیوتراپی پاک به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --پونک-سردارجنگل توسط ehsanian به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است desozi va tamizi mojhaz bodan an khili khob bod نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی پاک        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر احمدی : فیزیوتراپی پاک به عنوان بهترین فیزیوتراپی محله --پونک-سردارجنگل توسط احمدی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تمیزی برخورد دقت اهمیت به بیما تجهیزات عالی بود نمایش مشخصات و آدرس مرکز فیزیوتراپی پاک        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. نظر melina : نظر من در مورد تیراژه فوق العادهست چون واقعا لباس های آس و آنتیکی توش می تونی پیدا کنی من اکثر خریدامو از تیراژه می کنم نظرم در مورد بوستان منفی هیچی نداره هم پاساژش خیلی قدیمی هست و هم چیزی واسه خرید لباس توش پیدا نمی کنید. درسته لباسای تیراژه گرونه ولی هرچقدر پول بدی همون قدر هم آش می خوری .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ماهان : چهره پرداز به عنوان بهترین آرايشگاه مردانه محله --پونک-سردارجنگل توسط ماهان به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است من از اين آرايشگاه خيلي راضي هستم.... واقعا از نظره من عاليه و براش آرزوي موفقيت دارم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پرداز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ ستاره به نظر لیلا : دوستان خواهش میکنم ی ارایشگاه عالی واسه رنگ مو در محدوده ستار خان بهم معرفی کنین .من شانس رنگ مو ندارم همیشه ی رنگی در میاد که یا دوس ندارم یا بهم نمیاد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هدايتي : چهره پرداز به عنوان بهترین آرايشگاه مردانه محله --پونک-سردارجنگل توسط هدايتي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بهترين آرايشگاهي بود كه توي اين منطقه رفتم...... نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پرداز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mojtaba به نظر علی : من از این آموزشگاه می خوام  شکایت کنم ،معلم  همیشه غایب میشه و کتاب های بنجور   خودشان را به بچه ها میفروشند . من ۵ تا کتاب  خریدم که ۳ تا از آنها را درس ندادند        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر بابك پورموسي : آرايشگاه چهره پرداز به نظره من بيسته بيسته خدايي............ واقعا كارشو دوست داشتم خيلي عالي بود .... عمرا اگه پامو آرايشگاه ديگه ايي بذارم..... اينارو نگفتم كه چاپلوسي كرده باشم . نه . اخلاق و مشتري مداريش بيسته و از همه مهمتر كارشه كه حرف نداره ..... خدايش اگه يبار امتحان كني مشتري ميشي دوست خوبم.... اينم تلفنش : 44849551        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر سروش حاج محمدي : چهره پرداز به عنوان بهترین آرايشگاه مردانه محله --پونک-سردارجنگل توسط سروش حاج محمدي به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز چهره پرداز        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر سيد محمد رضا حسيني : سالن آرایشگاه شاهرخ به عنوان بهترین سالن آرایشگاه مردانه محله --پونک-سردارجنگل توسط سيد محمد رضا حسيني به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است خيلي خيلي عالي بود، با سالن آرايشگاه شاهرخ تفاوت را احساس كنيد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز سالن آرایشگاه شاهرخ        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مونا رستمی به نظر محدسه : اگه میشه میتنونم بپرسم شما ارایشگاهی تو این منطقه که قبلا صاحبش اسمش بریناز بود سراغ دارین آکه هست میتنونین آدرسش آرایشگاهشو  برام ایمیل کنین        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رامین به نظر علی : سلام  این اموزشگاه عالیه مخصوصا استاد خودم که ماله گیتار الکتریک کادرشون واقعا عالیه من با 3 تا استاد گیتار اونجا کار کردم همشون بهترینن به اقا محمد که میخواد الکتریک بزنه حتما توصیه میکنم قیمتاهم مناسبه اینو واقعا میگم دستشون درد نکنه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مامان هستی به نظر علی : من دخترم رو می برم کلاس باله توی آموزشگاه وخیلی راضیم و به دوستان هم توصیه می کنم        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. نظر رها راد : به نظرم آتليه نگاه سوم كارش خوبه من خودم 7 ساله كه اونجا عكس ميگيرم..هم خوش اخلاقند . هم كارشون حرفه اي آدرسشونم: پونك..ميرزابابايي . نبش چهارراه عدل ساختمان مسكن سازان ط 2  واحد 4 44439907 09121443927: فكر كنم اسم مديرشم آقاي خدابخش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ حسین به نظر مهسا : biayn ye sar shahrake homa shomali        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بهترین باشگاه ورزشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله   

بازدید از سایت محله پونک-سردارجنگل           بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟

صفحه اصلی تالار پونک-سردارجنگل بهترین باشگاه ورزشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله پونک-سردارجنگل

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
goodfriend
دوشنبه 1 آبان سال 1391
بوسیله بابك پورموسي
12 13136
goodfriend
شنبه 26 مهر سال 1393
بوسیله elennna
16 18688
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین پونک-سردارجنگل در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
یکشنبه 19 تیر سال 1390
بوسیله مینا امینی
1 3273
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
جمعه 12 اسفند سال 1390
بوسیله بیتا جلیلی
13 13910
بهترین عکاسی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
پنجشنبه 9 شهریور سال 1391
بوسیله رها راد
5 6611
goodfriend
جمعه 23 خرداد سال 1393
بوسیله مهسا کمایی
7 7130
بهترین شیرینی فروشی و قنادی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 2 اسفند سال 1391
بوسیله saba_rad
1 3321
بهترین خواروبارفروشی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1079
بهترین تره بار پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1307
بهترین پارک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
جمعه 29 مهر سال 1390
بوسیله افشار
2 4718
بهترین تاکسی سرویس پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
شنبه 8 بهمن سال 1390
بوسیله sani
1 3064
goodfriend
پنجشنبه 12 تیر سال 1393
بوسیله nedaaaaa
5 8085
بهترین تالار پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1673
بهترین کافی شاپ پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
سه شنبه 3 مرداد سال 1391
بوسیله مرتضی
3 5463
بهترین قهوه خانه پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
goodfriend
سه شنبه 3 خرداد سال 1390
بوسیله مهسا
2 3372
بهترین سفره خانه سنتی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
چهار شنبه 30 فرودرین سال 1391
بوسیله Fariba Dermany
2 4250
بهترین سینمای پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
0 1621
بهترین استخر،سونا،جکوزی پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 3287
goodfriend
جمعه 16 فرودرین سال 1392
بوسیله رزیتا رحمانی
4 6349
بهترین مرکز خرید پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
goodfriend
چهار شنبه 8 آذر سال 1391
بوسیله melina
14 15477
بهترین مشاور املاک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
شنبه 31 تیر سال 1391
بوسیله زهرا خ
7 10007
goodfriend
دوشنبه 2 تیر سال 1393
بوسیله 212003
3 3860
goodfriend
سه شنبه 11 تیر سال 1392
بوسیله احمد اكبري
5 9041
goodfriend
یکشنبه 20 مهر سال 1393
بوسیله rahaaa
14 13240
بهترین کلاس آموزشی کنکور پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
0 1493
بهترین مهد کودک پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
یکشنبه 12 مرداد سال 1393
بوسیله arezo1
5 11150
goodfriend
بوسیله saba_rad
1 6716
بهترین فست فود پونک-سردارجنگل و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
بوسیله saba_rad
14 16236
goodfriend
یکشنبه 26 خرداد سال 1392
بوسیله elahetanha
25 29629
انجام تورهای سوریه و کربلا و مشهد مقدس در تمامی محله های تهران
morteza110
0 935
aliamiri2
0 1334
aliamiri2
چهار شنبه 9 اسفند سال 1391
بوسیله mahy
3 7715
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 385
kiany
دوشنبه 11 فرودرین سال 1393
بوسیله پویا
6 1863

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4374, نوشته ها: 13813, کاربران: 4979
به جدید ترین عضو انجمن, nimtaj خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران