سایت شماره 10 ، تالار گفتگوی دابی

لطفاً کلمه مورد نظر برای جستجو در تالار گفتگو را در کادر زیر وارد نمایید

نظر یادت نره
پنجشنبه 13 مهر ماه 1391 بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
امیر نصیری

تاریخ درج: پنجشنبه 13 مهر ماه 1391
با سلام قرص بتا سرک خارجی مورد نیاز اینجانب می باشد لطفا در صورت موجود بودن با ایمیل اینجانب تماس حاصل فرمائید

پاسخ شما به این نظرات
با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

با ثبت آدرس ایمیل خود نظرات ثبت شده در مورد محله مورد نظر را دریافت کنید.
آدرس ایمیل:

املاک فروشی این محله املاک رهن و اجاره ای این محله

آخرین نظرات وارد شده
بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
. نظر rabor3423 : بهترین مرکز در درمانی ذر زمینه پوست وو زیبایی در این محله و در تهران سرکار خانم دکتر هماسادات حسینی نسب می باشد که ضمن مشاوره های درمانی موثر، مجهز به انواغ تجهیزات پزشکی  بوده و بادقت کامل امر درمان را انجام می دهد در مرکز فوق بهترین و موثرترین و با دقت ترین درمان PRP برای زانو و سر و صورت و مفاصل انجام میگیرد         مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ rabor3423 به نظر هماسادات حسینی نسب : پاسخ دکتر هما حسینی نسب : نظر اصلی پس از ویزیت داده خواهد شد ولی کارهای موثر به ترتیب عدم تهاجمی تا تهاجمی عبارتند از درمانهای دارویی  و کرم ها - میکرودرم ابریشن  و استفاده از لیزر کم توان و لیزر تهاجمی همراه مراقبتهای پوستی با استفاده از ضدآفتاب ها و ... .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر rabor3423 :  دکتر هماسادات حسینی نسب بهترین پزشک منطقه و تهران می باشد که با مراجعه به مطب ایشان مشکل پوست ووی شما حل خواهد شد . مطب ایشان مجهز به انواع سیستم های پیشرفته لیزر و ایمن موجود در ایران می باشد و در کار درمانی خود بسیار دقیق می باشد        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ hassanh619 به نظر رضا قدس : من به قرص اوودارت نیاز دارم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ elohim به نظر رضا قدس : با سلام من نیاز به کاباسر 1 میلی و پاداستینکس 0.5 میلی خارجی  دارم لطفا در صورت موجود بودن پاسخ دهید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ امیر نصیری به نظر رضا قدس : با سلام قرص بتا سرک خارجی مورد نیاز اینجانب می باشد لطفا در صورت موجود بودن با ایمیل اینجانب تماس حاصل فرمائید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ نادر محمدی به نظر هماسادات حسینی نسب : سلام من دختر 5 ساله دارم پیشونیش 6تا بخیه خورده چی کار کنم جای بخیه نمونه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر رضا قدس :داروخانه دکتر آزاده سالم به عنوان بهترین داروهای خاص و کمیاب محله --آیت الله کاشانی توسط رضا قدس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز داروخانه دکتر آزاده سالم    تعداد پاسخها(3)( امیر نصیری - elohim - hassanh619)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر هماسادات حسینی نسب : حسینی نسب-دکتر هما به عنوان بهترین متخصص بیماری های پوست - مو و زیبایی محله --آیت الله کاشانی توسط هماسادات حسینی نسب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز حسینی نسب-دکتر هما    تعداد پاسخها(2)( نادر محمدی - rabor3423)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر elennna : سلام من ارایشگاه خوب نمیشناسم تو این منطقه اما برای ناخنم رفتم مادمازل صادقیه کوچه هلال.سه روز بعد هداکشید الانم که دو هفته گذشته کندددده شد.قبولم نکرد خراب کاریشو.اصلا بهتون پیشنهادش نمیکنم.اولین بارم بود ناخن کاشتم اخرین بار هم شد انقدر که حرص خوردم.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه زنانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های زنانه این محله
. نظر Tabasooom : بهترین رنگ و مش کار تو کل منطقه 5 فقط و فقط مهتاب جوون  واقعا کارشون حرف نداره، 100% تضمینی بدون سوختگی مو  شمارشون : 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر sooroor34 : کار کراتین و رنگ و لایت کوپ اکستنشن مژه وفرمژه دایمی خانم حسین زاده خیلی خیلی عالی و بدون نقصه چندساله مشتریشون هستم واقعا خیلی راضیم به هر کسی معرفی کردم راضی بوده ​شمارشون 09121974720 ​سالن شفق طلایی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Fatemeh2 : من از روی سایت برای کراتین رفتم پیش مهتاب خانم  کارشون خیلی خوب بود واقعاً برای شما و کارتون وقت میزارن موادشون خارجی بود و با یه متد جدید کار میکردن  حتما پیشنهاد میکنم پشیمون نمیشید. تلفن: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر 12sajedeh : یه خبر خوب مهتاب جون آموزش تخصصی هم میدن به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای  من با شاگرداشون صحبت کردم همه راضی بودن. رنگ و مش ، کوتاهی ، خود آرایی و خیلی چیزای دیگه به صورت تخصصی آموزش میدن  تلفنشون: 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Pooneh : موهای من خیلی بد رنگ بود انقدر رنگ کرده بودم 7 رنگ شده بود به پیشنهاد بچه های دابی رفتم پیش مهتاب جوون  و موهامو تمام دکلره کردم واقعااا کارشون حرف نداره یه هنرمند واقعی هستن ایشون. موهام به هیچ عنوان نسوخت و زرد نشد، ممنونم از زحماتشون  بهتون پیشنهاد میکنم برید.  شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

طراحي سايت هاي خبري، شخصي، فروشگاهي، شرکتي و ...
. نظر محمد کنعانی : دفتر فنی و چاپ دیجیتال حمید به عنوان بهترین چاپ تکثیر تبلیغات تراکت پرینت فتوکپی رنگی صحافی اعلامیه ترحیم بنر مهر تایپ تابلو محله --آیت الله کاشانی توسط محمد کنعانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با سلام به همه دوستان من چند ساله با این موسسه کار میکنم همینقدر بگم نامبر1 نمایش مشخصات و آدرس مرکز دفتر فنی و چاپ دیجیتال حمید        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر armine : من پیش خانم حسین زاده برای رنگ و لایت رفتم خیلی راضی بودم خیلی قشنگ شده هر کی میبینه خوشش میاد هفته گذشته هم برای میکاب وشینیون من و خانوادمون رفتیم  پیششون عروسی برادرم بود خیلی کارامون  به روز و متنوع شد  خانم حسین زاده الحق کارشون عالیه   شمارشونم 09121974720        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pari123 به نظر Leylaaa : عزیزم اگه میشه 1 رنج قیمت از کار فر دایمشون بگو... ممنون        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Leylaaa : سلام عزیزان اگر دنبال آرایشگر خوبی هستید برید پیش مهتاب خانم اینم شمارش 09123330039 کارش حرف نداره. تمام کاراشونم با تضمین انجام میده من 10 ساله که مشتریشونم. 1- کوپاشون حرف نداره اصلا جای قیچی رو موهاتون نمیمونه،مدلاشون 2014 هستش 2-فراشون عالیه نه فز میشه نه میسوزه با مواد خارجی 3- کراتینشون فوق العاده اس من خودم انجام دادم حتی شمالم رفتم خراب نشد 4- دکلره هاشون بی نظیره اصلا سوختگی نداره 100% تضمینی     تعداد پاسخها(1)( pari123)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر melika800 : من که برای اکثر کارام میرم پیش خانم حسین زاده سالن شفق طلایی کارشون خیلی خوبه مخصوصا اکستنشن مژه هاشور ابرو لب وچشم مکاب وشینیونشون و کوپشون حرف نداره  من برای این کارا محله جای دیگه ای ه جز خانم حسین زاده برم  به همه هم توصیه میکنم شمارشون 09121974720 ارزش این همه راه رو  داره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر ssahel : سلام بچه ها.مژده مزژژژژژده خانم دری یکی از بهترین رنگ سنترای منطقه 5 روی کارای رنگ و هایلایتشششششششششششششششششششششش تخفیفای خوب گذاشته حتما یه زنگ بهش بزنیم فویلای دونه 12000 تومنو گذاشته 6 هزار تومان تا پر نشده تماس بگیرین باهاشون تخفیفاشون محدوده اینم شمارش09192008411        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Taanaz : سلام دوستان  میخواستم یه آرایشگر فوق حرفه ای رو بهتون معرفی کنم، که خودم سالسان سال مشتری همیشگی ایشون هستم در هر زمینه ای. اسم این خانم مهتب هستش کارشون عالی هستش. خیلی وقت بود دلم میخواست موهامو فر کنم اما همه منو میترسوندن که موت میسوزه و...  اما من با اعتمادی که به مهتاب جون داشتم رفتم و موهامو فر کردم، نه سوختگی نه وز شدنی، همه عاشق موهام شدن..... اینم شمارشون 09123330039        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین مرکز خرید آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز خرید این محله
. پاسخ medisa به نظر امیر آخوندی : سلام به نظر من مزون فابرا بهترین مرکز خرید لباس های مجلسی و عروس تو دنیاست حتما با وقت قبلی یه سر بهشون بزنین بی نظیرن... مزون فابرا با در نظر گرفتن همه ی جوانب به شما لباس پیشنهاد میدن. شماره های تماس:44473133_09124894534        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیر آخوندی : تندیس آدمک بلورین به عنوان بهترین تولید و فروش مانکن های ویترینی و کلاه گیس - تولید و فروش ساکهای پارچه ای نان وون محله --آیت الله کاشانی توسط امیر آخوندی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است تندیس آدمک بلورین بهترین کیفیت در صنف مانکن سازی می باشد و بهترین مشتری مداری می باشد و بهترین قیمت در برابر کیفیت و ارائه خدمات نمایش مشخصات و آدرس مرکز تندیس آدمک بلورین    تعداد پاسخها(1)( medisa)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ arman12345 به نظر المیرا : پدیده غرب قبلا شیرینیاش خوب بود اما جدیدا هیچ نظارت کیفی رو شیرینیاش نداره.دو بار شیرینی دانمارکی گرفتیم سوخته بود یه بارم زولبیا بامیه گرفتیم تلخ بود.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر فراهانی : پارمیس به عنوان بهترین کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری محله --آیت الله کاشانی توسط فراهانی به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است با توجه به دسترسی محلی وارائه خدمات مناسب در مرکز خرید کامپیوتر یاران پیشنهاد میگردد. نمایش مشخصات و آدرس مرکز پارمیس        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آرایشگاه مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
. نظر mohamadk : من که خودم آرایشگاه بهاران می رم پیش علی بعد از پلی که از روی باکری میره جنب محله مسکونی بهاران  الانم یه آرایشگاه بعد از میدان نور زدن قبل تر از شاهین (از صادقیه بری به سمت میدان نور) جای با کلاسی هستش کارشو نمی دونم کسی رفته بگه          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
. نظر mohamadk : تو آیت الله کاشانی حنب خیابان مهران فست فود تومس که پیتزاهاش حرف نداره فقط 2 نفرس یعنی یه نفره نداره سوخاریاشم که عالیه مخصوصا فیله استریپس حتما امتحان کنید          مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین قهوه خانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد قهوه خانه های این محله
. نظر HESAMER : تاتو  کاملا  حرفه ای  و  بهداشتی  با  ست  یکبار مصرف برای هر شخص   رنگ ها کاملا  بهداشتی  و از بهترین برندهای موجود در بازار آمریکا  می باشد   طرح ها طراحی شده و ارجینال می باشد و تاتوی  تکراری  حتی با اجباره مشتری  نیز  زده نخواهد شد ...   هزینه  به  علت  خاص  و  متفاوت  بودن  با  آنچه  تا بحال  شما به عنوان تاتو دیده اید  مقداری بالا می باشد ...   پس اگر  شما  متفاوت هستید و برای پوست خودتان  ارزش قائل هستید  تماس بگیرید ..0939.5620392.. sms بهتر است     برخی ایده ها و اجرا ها را در سایت زیر ببینید : جوهر                         https://www.facebook.com/jooohar        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر امیرحسین شیرازی زاده : نگاه فیلم به عنوان بهترین آتلیه عکاسی محله --آیت الله کاشانی توسط امیرحسین شیرازی زاده به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز نگاه فیلم        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر محترم انصاری : آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان به عنوان بهترین آموزش و آرایش محله --آیت الله کاشانی توسط محترم انصاری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است بنده جهت اموزش دوره های ارایش و پیرایش به اموزشگاه بانو گنجیان رفته و بسیار راضی بودم و قصد دارم دوره های تکمیلی را نیز نزد سرکار خانم گنجیان بگذرانم و به شما دوستان عزیز نیز اموزشگاه بانو گنجیانو توصیه میکنم. نمایش مشخصات و آدرس مرکز آموزشگاه و آرایشگاه بانوگنجیان        مشاهده و پاسخ به این نظر

آموزش تضمینی کامپیوتر و اینترنت
. پاسخ farazhe به نظر خانم موافق : با تشکر از خرید شما شرکت فراژه چوب با مدیریت مهندس بهروز رضایی (کارشناس ارشد مهندسی چوب) و بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت ; iso 9001-2000 در امر طراحی ، تولید ، اجرا محصولات و سابقه اجرایی چند ساله در عرصه دکوراسیون داخلی ساختمان(بالاخص کابینت) مفتخر به پاسخگویی به نیاز شما شهروندان نازنین در این زمینه می باشد. قابل ذکر است که بازدید، اندازه گیری و طراحی تخصصی و ارائه پیش فاکتور برای شما کاملا رایگان می باشد.         44006002-44006003        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر خانم موافق : فراژه چوب به عنوان بهترین کابینت محله --آیت الله کاشانی توسط خانم موافق به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است 1.گروه بسیار مودب و منظم و خوش قول 2. طراحی 3 بعدی رنگی قبل از اجرا و 3. قیمت و شرایط پرداخت معقول و مناسب 4. خصوصا متعهد پس از اتمام در خصوص رفع عیوب و نواقص نمایش مشخصات و آدرس مرکز فراژه چوب    تعداد پاسخها(1)( farazhe)     مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mona1 به نظر nazli : سلام دوستان ناخن کار خوب می خوای تو تهرانسر خانم ایزدی من این همه راه رو میرم ولی خیلی راضیم . 09124835961        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
. نظر مهتاب : مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی به عنوان بهترین ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی محله --آیت الله کاشانی توسط مهتاب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره دانشگاه شهید بهشتی        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ radin82 به نظر nazli : اگر برای کار ابرو و شینیون می خوای ارایشگاه فردوس ثمین. این هم شماره اش 44094993 البته باید قبلش وقت بگیری.سالنش کوچیک و قدیمیه ولی کارش حرف نداره من و دوستام  الان 4 ساله که می ریم واقعا عالیه ضمنا قیمت شینیون هاش هم خیلی ارزونه. عید امسال من برای شینینون رفتم  سمیه جون با تور برام یه شینیون ژورنالی زد فقط هم 35000 تومان گرفت ولی هر جا رفتم قیمت گرفتم زیر 50000 تومان نبود تازه کار ژورنال هم انجام نمی دادن.        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ arezoushad به نظر venus : salam. agar takonon peyda kardid be man ham begid manam donbalesham 3 sale          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ mansouri به نظر nazli : ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتر بدی و کجاست ؟ و ....        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر Rosha : سلام بر تمامي دوستان عزيزم، متأسفانه بر اساس  دو نظر بالا و با توجه به تعريف ها و تمجيدهايي كه كرده بودند و با توجه به اينكه قرار بود به يك مجلس عروسي هم كه برام خيلي مهم بود برم آرايشگاه چهره نگار در خيابان آيت الله كاشاني - خيابان محمدي را انتخاب كردم كه اي كاش نمي كردم - كيفيت كاربسيار پايين و هزينه  بسيار بالا واقعا پشيمون شدم . از ديگر دوستان خواهش مي كنم كه قبل از هر كاري حتما يك ملاقات حضوري داشته باشيد و صرفا به كار آلبوم ايشان توجهي نكنيد خودتان تصميم بگيريد به گفته ها و تعريف ها بسنده نكنيد ( اينو دلسوزانه مي گم ) فقط اميدوارم اين كامنتها ي بالا از طرف كادر پرسنلي خودشان نباشه باري به هر جهت خواهش مي كنم خودتان برويد و تصميم بگيريد .        مشاهده و پاسخ به این نظر

. نظر nazli : mikhastam ye nakhonkare ali moarefi konam bacheha karesh harf nadare vaghean ta ye maham tarmim nakoni hichish nemishe  man ke raziam enghad ke dar bedare nakhonkare khob boodam ta peyda kardam goftam begam shayad yekiam mese man donbale nakhon kare khobe     تعداد پاسخها(3)( mansouri - radin82 - mona1)     مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
. نظر محمد طاهری : مهندسین کهن کارآزما به عنوان بهترین FRP ، تقویت، کاشت میلگرد،افزایش طبقه، اجرای کنسول محله --آیت الله کاشانی توسط محمد طاهری به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است نمایش مشخصات و آدرس مرکز مهندسین کهن کارآزما        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. نظر 4890012524 : آموزشگاه زبان GLC تقاطع باکری واقعا خوبه . واقعا به روزه استاداشم حرفه این.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های زبان این محله
. پاسخ 4890012524 به نظر آرش بیات : آره ، الان داره به اسم GLC کار میکنه و به مراتب اساتیدش حرفه ای تر و ساختمونشم کاملا مجهز شده.ضمنا سوپروایزرشون جدیدشون دکترای Teaching  داره.        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین عکاسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
. پاسخ خادم به نظر majid_emperor : من خادم هستم و از آرمان فيلم راضي ام  ////// شايد شما خودت تو اين منطقه عكاسي داري و ميخواهي همكارت رو خراب كني ولي اين راهش نيست كمي منصف باش .        مشاهده و پاسخ به این نظر

بهترین شیرینی فروشی و قنادی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد شیرینی فروشی وقنادی های این محله
. پاسخ علی م به نظر المیرا : منم به آقا مصی میگم واقعا که بد سلیقه ای.... پدیده واقعا رو دست نداره علاوه بر کیفیت فوق العاده بالای کیک و شیرینی هاش رفتار کارکناش هم  با آدم عالیه به این میگن یه پدیده که تو تهران رودست نداره        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ رها به نظر المیرا : من باید تو جواب آقای مصی بگم که لونا و بی بی که هیچی....لادن و پانلی هم باز به پای پدیده غرب نمی رسن          مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ مبینا به نظر المیرا : باید از مدیریت شیرینی فروشی پدیده غرب تشکر کنم به جهت تاسیس همچین مجموعه کامل با کادر مجربش        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ علی صاحبی به نظر المیرا : با سلام خدمت همه دوستان من اول از همه تشکر میکنم از نوع برخورد کلیه کارکنان پدیده غرب و اینکه با گشایش این شیرینی فروشی فوق العاده نیاز ما را در این منطقه مرتفع نمودند وامااز کیفیت شیرینیاش میتونم به جرات بگم جزو اولین شیرینی های با کیفیت تهرانه        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ آتنا فتاح به نظر المیرا : تو جواب مصی باید بگم احتمالا پدیده رو با جای دیگه اشتباه گرفته. چون نه تنوع شیرینی کیک و دسرهای پدیده با لونا قابل قیاسه نه کیفیتش من خودم عاشق دسراشم. کیک هاشم حرف نداره با تشکر        مشاهده و پاسخ به این نظر

. پاسخ pouya به نظر علي پناهي راد : are ,khodaiii toogharbe tehran take ghahve khoonash,diziaash,,omletash...vaaaayyyyyy...kabab tabeiiiiash aliiiiieeeeee....        مشاهده و پاسخ به این نظر

تبلیغات

نام محله:    عنوان موضوع:   

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی           بهترین مراکزدرمانی تهران؟

صفحه اصلی تالار آیت الله کاشانی بهترین مرکزدرمانی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مراکز درمانی این محله
پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393
rabor3423

تاریخ درج: پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393

بهترین مرکز در درمانی ذر زمینه پوست وو زیبایی در این محله و در تهران سرکار خانم دکتر هماسادات حسینی نسب می باشد که ضمن مشاوره های درمانی موثر، مجهز به انواغ تجهیزات پزشکی  بوده و بادقت کامل امر درمان را انجام می دهد در مرکز فوق بهترین و موثرترین و با دقت ترین درمان PRP برای زانو و سر و صورت و مفاصل انجام میگیرد 

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393
rabor3423

تاریخ درج: پنجشنبه 23 مرداد ماه 1393

دکتر هماسادات حسینی نسب بهترین پزشک منطقه و تهران می باشد که با مراجعه به مطب ایشان مشکل پوست ووی شما حل خواهد شد . مطب ایشان مجهز به انواع سیستم های پیشرفته لیزر و ایمن موجود در ایران می باشد و در کار درمانی خود بسیار دقیق می باشد

تعداد پاسخها(0)

بالای صفحه
چهارشنبه 25 آبان ماه 1390
رضا قدس

تاریخ درج: چهارشنبه 25 آبان ماه 1390

داروخانه دکتر آزاده سالم به عنوان بهترین داروهای خاص و کمیاب محله --آیت الله کاشانی توسط رضا قدس به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز داروخانه دکتر آزاده سالم تعداد پاسخها(3)

بالای صفحه
دوشنبه 23 خرداد ماه 1390
هماسادات حسینی نسب

تاریخ درج: دوشنبه 23 خرداد ماه 1390

حسینی نسب-دکتر هما به عنوان بهترین متخصص بیماری های پوست - مو و زیبایی محله --آیت الله کاشانی توسط هماسادات حسینی نسب به شما بازدیدکننده گرامی توصیه گردیده است

نمایش مشخصات و آدرس مرکز حسینی نسب-دکتر هما

تعداد پاسخها(2)

بالای صفحه

* چنانچه نظر شما در مورد نظر بازدید کنندگان میباشد از کلید پاسخ در زیر همان نظر استفاده نمایید
* در این قسمت میتوانید نظرات خود را نسبت به مطالب موجود ارسال کنید.

با ثبت آدرس ایمیل خود،پاسخهای داده شده به این نظر از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

(اختیاری) آدرس ایمیل:

توجه

شما برای پاسخ دهی باید ابتدا به سایت وارد شوید وچنانچه قبلا عضو سایت نبوده اید روی عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را تکمیل نمایید واگر قبلا عضو سایت بوده اید روی ورود کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید

ورود      عضویت     

بازدید از سایت محله آیت الله کاشانی

موضوعآخرین نوشتهپاسخ هابازدید
بهترین آرایشگاه مردانه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آرایشگاه های مردانه این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
1 1426
goodfriend
شنبه 26 مهر سال 1393
بوسیله elennna
26 15387
اطلاعات-اخبار و نظرات ساکنین آیت الله کاشانی در مورد تاریخچه و رویدادهای محله های تهران(هرچه در مورد محله تون دوست دارید بنویسید...)
goodfriend
تاکنون پاسخی داده نشده است
0 1673
بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد بهترین فروشگاه یا مراکز(سایر) این محله
goodfriend
پنجشنبه 30 خرداد سال 1392
بوسیله محمد طاهری
3 4620
بهترین عکاسی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد عکاسی های این محله
goodfriend
چهار شنبه 3 آبان سال 1391
بوسیله خادم
9 9895
goodfriend
پنجشنبه 23 مرداد سال 1393
بوسیله rabor3423
9 12305
goodfriend
چهار شنبه 11 تیر سال 1393
بوسیله arman12345
15 10464
بهترین خواروبارفروشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد خواروبارفروشی های این محله
goodfriend
0 945
بهترین تره بار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تره بارهای این محله
goodfriend
0 1174
بهترین پارک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد پارک های این محله
goodfriend
0 1114
بهترین تاکسی سرویس آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تاکسی سرویس های این محله
goodfriend
0 1063
بهترین رستوران آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد رستوران های این محله
goodfriend
0 1972
بهترین تالار آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد تالارهای این محله
goodfriend
0 1187
بهترین کافی شاپ آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کافی شاپ های این محله
goodfriend
0 2090
goodfriend
یکشنبه 10 فرودرین سال 1393
بوسیله HESAMER
3 2803
بهترین سفره خانه سنتی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سفره خانه های سنتی این محله
goodfriend
0 1638
بهترین سینمای آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد سینماهای این محله
goodfriend
یکشنبه 4 تیر سال 1391
بوسیله ندا نظری
3 4026
بهترین استخر،سونا،جکوزی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد استخر،سونا،جکوزی های این محله
goodfriend
0 1974
بهترین مدرسه آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مدارس این محله
goodfriend
0 2228
goodfriend
پنجشنبه 26 تیر سال 1393
بوسیله medisa
2 1881
بهترین مشاور املاک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مشاورین املاک این محله
goodfriend
یکشنبه 2 بهمن سال 1390
بوسیله lili
2 3523
بهترین آموزشگاه کامپیوتر آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های کامپیوتر این محله
goodfriend
0 1533
goodfriend
سه شنبه 21 آذر سال 1391
بوسیله 4890012524
15 20198
بهترین آموزشگاه موسیقی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد آموزشگاه های موسیقی این محله
goodfriend
0 1983
بهترین کلاس آموزشی کنکور آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد کلاس های آموزشی کنکور این محله
goodfriend
سه شنبه 22 فرودرین سال 1391
بوسیله nasim
1 2492
بهترین مهد کودک آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مهد کودک های این محله
goodfriend
پنجشنبه 19 مرداد سال 1391
بوسیله ملیکا جون
8 13777
بهترین باشگاه ورزشی آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد باشگاه های ورزشی این محله
goodfriend
شنبه 7 خرداد سال 1390
بوسیله اعلم
1 4492
بهترین فست فود آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد فست فود های این محله
goodfriend
پنجشنبه 18 اردیبهشت سال 1393
بوسیله mohamadk
7 8206
بهترین منطقه جهت سکونت آیت الله کاشانی و نظرات شما در مورد مناطق مسکونی این محله
goodfriend
شنبه 2 شهریور سال 1392
بوسیله مهتاب
13 16838
ارائه سرویس اینترنت ADSL & Wireless در تمام استان تهران www.parsian-nt.net
kiany
0 478
kiany
سه شنبه 23 مهر سال 1392
بوسیله farazhe
2 939
serajgroup
چهار شنبه 2 مهر سال 1393
بوسیله محمد کنعانی
3 614

بهترین منطقه مسکونی تهران جهت سکونت؟     بهترین فست فودهای تهران؟     بهترین باشگاه های ورزشی تهران؟    
بهترین مهد کودک های تهران؟     بهترین کلاسهای آموزشی کنکور تهران؟     بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران؟    
بهترین آموزشگاه های زبان تهران؟     بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران؟     بهترین مشاورین املاک تهران؟    
بهترین مراکز خرید تهران؟     بهترین مدارس تهران؟     بهترین استخر،سونا،جکوزی های تهران؟    
بهترین سینماهای تهران؟     بهترین سفره خانه های سنتی تهران؟     بهترین قهوه خانه های تهران؟    
بهترین کافی شاپ های تهران؟     بهترین تالارهای تهران؟     بهترین رستوران های تهران؟    
بهترین تاکسی سرویس های تهران؟     بهترین پارک های تهران؟     بهترین تره بارهای تهران؟    
بهترین خواروبارفروشی های تهران؟     بهترین شیرینی فروشی های تهران؟     بهترین مراکزدرمانی تهران؟    
بهترین عکاسی های تهران؟     بهترین فروشگاه یا مرکز(سایر) تهران؟     اخبار و نظرات ساکنین در مورد محله های تهران    
بهترین آرایشگاه زنانه تهران؟     بهترین آرایشگاه مردانه تهران؟    

ورود/عضویت

ورود      عضویت     

فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 آمار و ارقام سایت انجمن دابی
موضوع ها: 4376, نوشته ها: 13866, کاربران: 5016
به جدید ترین عضو انجمن, mina_tt خوش آمد میگوییم.
 دسترسی ها

Skip Navigation Links
صفحه اصلی تالار
عضویت در تالار
لیست کاربران
ورود مخصوص اعضای فروم
نام کاربری :
رمز عبور :

منطقه 1
    . ازگل
    . اقدسیه
    . ولنجک
    . کاشانک

منطقه 2
    . ستارخان
    . شهرک غرب
    . طرشت

منطقه 3
    . جلفا
    . چالهرز
    . داوودیه
    . ونک

منطقه 4
    . مهران

منطقه 5
    . باغ فیض

منطقه 6

منطقه 7
    . بهار

منطقه 8
    . وحیدیه

منطقه 9

منطقه 10
    . بریانک

منطقه 11

منطقه 12
    . پامنار
    . قیام - ری

منطقه 13
    . تهران نو

منطقه 14

منطقه 15
    . مشیریه

منطقه 16
    . خزانه

منطقه 17
    . ابوذر
    . جلیلی

منطقه 18

منطقه 19

منطقه 20
    . شهرری

تالار گفتگوی دابی         صفحه اصلی تالار گفتگو         عضویت در تالار گفتگو         لیست کاربران